Sada je: sub apr 27, 2024 6:36 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 227 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: sri mar 13, 2013 1:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Valjda? je napisao/la:

Ne samo to, postoji i jedna gora varijanta koliko mi se čini, čini mi se da postoji i neka vrsta simbioze uma tako da bi ono "dali su nam svoj um" bilo i bukvalno istinito.



Zapravo da, pomoću tih posuđenih umova ljudi i grade svijet zajedno, na radu tih mašina se zasniva tonal vremena i ljudsko kolektivno nesvjesno. Kad čovjek odbaci tu instalaciju, neminovno s njom odlazi i svijet objekata s popratnim manifestacijama, pa ostaje suočen licem u lice s nepoznatim i beskonačnim.

Btw, odličan post, gađa direktno u srž stvari :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: sri mar 13, 2013 6:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Sjenko je napisao/la:
Valjda? je napisao/la:

Ne samo to, postoji i jedna gora varijanta koliko mi se čini, čini mi se da postoji i neka vrsta simbioze uma tako da bi ono "dali su nam svoj um" bilo i bukvalno istinito.



Zapravo da, pomoću tih posuđenih umova ljudi i grade svijet zajedno, na radu tih mašina se zasniva tonal vremena i ljudsko kolektivno nesvjesno. Kad čovjek odbaci tu instalaciju, neminovno s njom odlazi i svijet objekata s popratnim manifestacijama, pa ostaje suočen licem u lice s nepoznatim i beskonačnim.

Btw, odličan post, gađa direktno u srž stvari :thumbup:


Reklo bi se da su nam posudili ne samo um nego i tijelo. Oboje su dizajnirali prema svojim potrebama. Prekrojili su nas tako da smo potpuno druga vrsta onoga što smo bili.
Samo, jednu stvar nikako nisu mogli prekrojiti. A ta stvar je naša karta za van.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: sri mar 13, 2013 7:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Lampa je napisao/la:
Reklo bi se da su nam posudili ne samo um nego i tijelo. Oboje su dizajnirali prema svojim potrebama. Prekrojili su nas tako da smo potpuno druga vrsta onoga što smo bili.
Samo, jednu stvar nikako nisu mogli prekrojiti. A ta stvar je naša karta za van.


Tijelo je projekcija naše genetike i našeg uma. Kako su manipulirali oboma, tako su već u startu manipulirali i tijelom, a daljnje implantiranje da ne spominjem.

Koja bi to stvar bila?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: sri mar 13, 2013 8:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Sjenko je napisao/la:
Lampa je napisao/la:
Reklo bi se da su nam posudili ne samo um nego i tijelo. Oboje su dizajnirali prema svojim potrebama. Prekrojili su nas tako da smo potpuno druga vrsta onoga što smo bili.
Samo, jednu stvar nikako nisu mogli prekrojiti. A ta stvar je naša karta za van.


Tijelo je projekcija naše genetike i našeg uma. Kako su manipulirali oboma, tako su već u startu manipulirali i tijelom, a daljnje implantiranje da ne spominjem.

Koja bi to stvar bila?


Ne znam. Ne mogu je imenovati. Svojevrstan energetski kompleks tri različite vrste energije, od kojih je jedna nama pridružena, gotovo direktno, a dvije nisu. Pojmovi, duša i duh mislim da nisu tako jednostavni kako ih zamišljamo. Steiner je negdje nešto pisao o trostrukosti duše, ali ne mogu pronaći.
Možda nešto kao život, duh i duša. :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: čet mar 14, 2013 10:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ne znam ni ja draga lampa :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Predatorov um
PostPostano: čet mar 14, 2013 11:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Sjenko je napisao/la:
Ne znam ni ja draga lampa :)


Nije baš da ti vjerujem da ne znaš, možda naslućuješ. Ne da ti se pisati. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Gone Fishin'
PostPostano: pet mar 15, 2013 4:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Preselio sam nastavak priče ovde,iako se moglo zadržati i na ovoj temi, sve je to zamršeno poput najlona za pecanje :)

:love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 227 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 70 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz