Sada je: sub apr 27, 2024 8:18 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 179 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto jan 31, 2006 6:26 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Talas , ako tako nesto i postoji , mogao bi uticati na svijest u smislu iniciranja nekog budjenja ali i onaj tko se probudio , dalje mora sam, nema supermena koji ce ga popeti na brdo kome nije dorastao.


Pa u tome je i bit vala. On nikog ne spašava. To je transformacija. Tko je u rezonanciji - prilagođava se, a tko nije - sve ponovo. Ili možda roblje reptilima do iduće prilike. Tko zna!?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 31, 2006 8:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 16, 2005 1:52 pm
Postovi: 20
ne znam dal na ovoj temi il nekoj isto o talasu je neko spomenuo da ce padati predmeti iz 4 denz. odmah mi je u glavi bila slika iz odiseje ( onih majmuna i onog predmeta ) i doziveh realizaciju i stvarno mi sve posta mnogo jasnije tako da hvala vam svima , voli vas vas goldie , bezim jer sam na netu preko 041 ko zna kolki racun ce mi stici :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 01, 2006 12:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
hm

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Zadnja izmjena: Zoky; sri feb 01, 2006 12:15 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Cemu sve to ??
PostPostano: sri feb 01, 2006 12:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Ne znam, al sve je to prevelika brijacina u vezi 4D. Meni se apsolutno svidja i ovdje, a jos kad bi nestalo bolesti, gladi ratova i ostalih ljudskih sranja, recimo da zivimo kao u "zvijezdanim stazama" stvarno ne vidim razlog za ici u 4D ovdje bi bilo puno puno zanimljivije. Istrazivanja i bla bla ma zakon ta serija mi je uzor. A onda, neka mi ovakvi kakvi smo, ali sa vecom svijesti, razvijemo tehnologiju za komuniciranje i gledanje tih ostalih dimenzija i nadnaravnih pojava to bi bio high life. Ja sam za to 8)
Puno manje dosadno od 4D sto zamislim dobijem bezveze i bez smisla.

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 01, 2006 12:29 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Meni se apsolutno svidja i ovdje, a jos kad bi nestalo bolesti, gladi ratova i ostalih ljudskih sranja, recimo da zivimo kao u "zvijezdanim stazama" stvarno ne vidim razlog za ici u 4D ovdje bi bilo puno puno zanimljivije.


Pa uvijek imaš i ovaj izbor. Na tebi je.

Drugačije su lekcije na 3. i na 4. nivou. Ako još osjećaš u sebi da nisi još ovdje sve prošao - lako tu ostaneš! Ili - uvijek se možeš sa 5. vratiti u 3. :lol:

:wink:

Upravo prevodim jednu sesiju Kasiopejaca gdje se jako slikovito opisuje 4. denzitet. Osobno, meni se tamo čini mnogo zanimljivije... mnogo toga novoga i za isprobati... hehe ! :lol:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: biti ili nebiti :-)
PostPostano: sri feb 01, 2006 2:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
opet hm , da ja samo ucim i razmisljam naglas zelim da se prica o toem sto nas tamo ceka da nas malo prosvijetli da nas vise privuce, jer ne znanje o nepoznatom (4D) bas i ne privalci.
Inace evo iz Kasiopeje kako se transformirati u 4d

"O : Sad, razarač blokade za vas: bića 3. nivoa koja dostignu totalni OPD profil automatski i trenutno idu na 4. nivo u momentu kad to postignu!"
"P: T: Oni samo nestanu? Da li su to ljudi već prije napravili ovdje?"
"O: Da."

Eto krasno !

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 01, 2006 8:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
Meni se apsolutno svidja i ovdje, a jos kad bi nestalo bolesti, gladi ratova i ostalih ljudskih sranja


Možda bi na trenutak trebali zaboraviti ove podjele na treći, četvrti i dr. denzitete i govoriti samo o višim nivoima svijesti od onog u kojem smo trenutno, a takođe i o onim nižim. Kažem to zato što je, u stvari, potpuno nebitna ta numerološka podjela denziteta, mnogo je važnije za shvatiti da čovjek usvajajući pravo znanje podiže nivo svoje svijesti i to je nešto potpuno prirodno. Kao kad studiraš pa dodješ na prvu godinu, oni sa četvrte ti se čine kao doktori nauka a ti si trenutno zadovoljan da samo položiš prvih par najtežih ispita. A kad dođeš i ti na četvrtu godinu onda ti se to otprije učini smješnim i naivnim.
Tako ti je i sa tim što si rekao da bi ti bilo puno zanimljivije da ostaneš u ovom 3D okruženju, ti kad budeš dovoljno napredovao u razvoju svoje svijesti ništa ti više neće biti zanimljivo u 3D, jer to je potpuno prirodno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 04, 2006 8:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
GameDeveloper je napisao/la:
evo pantelija je djelomično odgovorio šta sam ja mislio.
Kalki, nije mi lako objasniti ono što znam i vidim, neke stvari je teško opisati riječima, treba da ih sam vidiš.


Ma OK, ali odakle izvire svijest?

Nismo riješili pitanje tvrdnje da na 6D ne postoje bića već svijest.?

Sad koja je razlika, što je biće a što svijest?

Ovo, pretpostavljam, buni ljude?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: 4D i nejasnoce
PostPostano: sri apr 05, 2006 11:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Samo da malo skrenem paznju na dogmatsku doktrinu tog ulaska u 4ti denzitet...Izgleda da su si ljudi poceli malo previse usmjeravat paznju na to da li ce bas oni biti odabrani da udju u 4-ti denzitet i to sa sto vecim procentom OPD-a u sebi. Ono sto me zanima je - da li bi vecina istih u nekoj drugoj situaciji isto tako razmisljala i trudila se biti sto vise OPD a da se nigdje nije doslo do informacija o valu i promjenama koje slijede ? Znam osobe koje ne prihvacaju cinjenicu o valu, ne interesiraju ih reptili, duboko su zakopani u matriksu a vise su OPD nego vecina koja je dosla do odredjenog znanja i spoznaja...I oni ce sad ponoviti ciklus jer su teze mogli prihvatiti neke stvari ( ili ih ne prihvatiti ), dok recimo oni koji se svim silama bore protiv nekih svojih osobina i cijelo si vrijeme govore - " smiri se - OPD - ne reagiraj - OPD - 4ti denzitet - OPD - samokontrola - OPD - 4ti denzitet - OPD " ( karikiram ), imaju vecu sansu za ulazak u 4ti dentitet ?! Znaci, nekom stvari o opredjeljenju prema drugima nisu bile jasne prije nego je procitao transkripte i ako sad svim silama radi na sebi on je kandidat za 4D OPD ? Mislim da je u pitanju lagani bullshit jer u tom slucaju samo utjecemo na promjenu maske, tj. licnosti i elasticno ju rastezemo, dok nam sustina i dalje ostaje skrivena i nesvacena. Na taj smo nacin samo preusmjerili krscansku dogmu o sudnjem danu i sacici odabranih koje ulaze u kraljevsto nebesko, u ovom slucaju 4ti denzitet.

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 4D i nejasnoce
PostPostano: sri apr 05, 2006 12:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Crystal Dream je napisao/la:
Mislim da je u pitanju lagani bullshit jer u tom slucaju samo utjecemo na promjenu maske, tj. licnosti i elasticno ju rastezemo, dok nam sustina i dalje ostaje skrivena i nesvacena. Na taj smo nacin samo preusmjerili krscansku dogmu o sudnjem danu i sacici odabranih koje ulaze u kraljevsto nebesko, u ovom slucaju 4ti denzitet.


Potpisujem! =D>

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 1:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ja sam svoje odavno rekao šta se tiče 4d i traskripata, OPD ili OPS nikad neće odrediti dali ćete u 4d nego visina svijesti pojedinca koja mora biti toliko visoka i napredna da nema potrebu za ovakvim fizikalnim svijetom.
Pladejci su billy meieru rekli da niti oni još nisu u 4d prešli te da obitavaju u 3d-u ali da idu prema 4d e a koliko su oni svjesniji od nas??, štoviše nigdje se ne spominje njihova pojedinačna orijentacija prema sebi i drugima nego njihovo znanje i svijest.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 2:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa ono što te čini ili ne čini kandidatom za 4. denzitet nisu Kasiopejske transkripte. Niti Pledijski materijal, niti Ra materijal, niti čitanje bilo kojih drugih spisa i nauka duhovnih ili materijalnih sadržaja.

Mislim da je to bitno za shvatiti.

Ono što te čini KANDIDATOM ( a nema ionako nikakve garancija, jer je ionako sve moguće ), jest u stvari tvoja VIBRACIJSKA FREKVENCIJA kojom zračiš u svoju okolinu. Dakle, kakav si, a ne koliko znaš i što si pročitao ili ne.

Vibracijska frekvencija uveliko ovisi o tvojim percepcijama na okolinu, a i sami znamo da i naša okolina uvelike utječe na našu percepciju. I to je zatvoren krug. Ako želimo povećati frekvencije našeg reagiranja na okolinu, to je lakše postići kad ZNAŠ neke stvari koje ti pomažu kod toga. Recimo, meni su pomogli mnogi tekstovi koje sam pročitao i na netu i knjige, pa mi se svijest proširila da uopće MOGU shvatiti razliku između nižih vibracija i viših. Recimo razliku straha i ljubavi u smislu neke vibracijske frekvencije. Prije bih rekao: "Ah, sad me je strah, a sad volim tu i tu..." i to mi je bilo isto, kao dva samo različita osjećaja. Ali, tokom vremena uočiš da te strah koči, a ljubav omogućava lakši napredak. Mislim, generalno, više frekvencije ti omogućavaju lakše napredovanje, nije ljubav jedina.

Tako da se ne moramo zamarati što smo pročitali, a što nismo. BITNO je KAKVI smo i kako DJELUJEMO na okolinu.

Imate neukih ljudi koji rado pomažu drugima, a istovremeno i superdiplomiranih "pametnih" ljudi koji su prava đubrad...

Eto - vidimo da to ovisi o tome "kakvi smo unutra", odnosno kako vibriramo prema okolini, a ne koliko sirovih podataka znamo.

Znanje samo pomaže u odlukama i širi svijest. Ostalo je na nama - odluka naše slobodne volje hoćemo li ili nećemo vibrirati višim frekvama ( prema OPD-u ) ili ostati na piramidalnom sustavu grabljenja energije od drugih ( OPS ).

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 3:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Hm..., OPD viša frekfrencija, e ja se nebi baš složio jer OPD izaziva i pojačava ego u pojedincu više nego šta to radi OPS.
Mislim da OPD ili OPS neizazivaju frekfrencije koje će odlučivati već čisto snaga i visina svijesti bez obzira na OPS ili OPD to je ono šta sam ja shvatio iz svega šta sam do sada proučavao i vidio.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 3:44 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
OPD viša frekfrencija, e ja se nebi baš složio jer OPD izaziva i pojačava ego u pojedincu više nego šta to radi OPS.


Oh?!? OPD pojačava ego??? Haha, moraš ostaviti ego prije nego i što pomisliš na OPD opredjeljenje...

I kako je ego vezan uz vibracijsku frekvenciju? Daj mi neki primjer, baš bi htio naučiti to... thanx!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 3:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Nema smisla da ti dajem primjer, moraš sam to iskusit, razmisli malo.... kako bi OPD tj pomaganje drugome samo podizali ego, razmisli malo šta se dešava i šta se razmišlja u glavi.
Isprobaj sam, vidjeti ćeš da ćeš se osječat egoistično jer kao "ja" sam pomogao i "ja" napredujem i ja ovo i ja ono, dok na ops-u si orijentiran na sebe i negledaš oko sebe dali te ko primjetio da pomažeš niti te briga hoćeš li zbog toga napredovati jer ti je u cilju da ti sada bude bolje.

Razmisli i probaj nekako to iskusit sam

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 3:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Isprobaj sam, vidjeti ćeš da ćeš se osječat egoistično jer kao "ja" sam pomogao i "ja" napredujem i ja ovo i ja ono,


Evo - jesam već neko vrijeme!!!

Sad ću ti pokazati kako TVOJA predrasuda koja stoji iza ove tvrdnje dovodi u zabludu!

Ja pomažem drugima. Kad me traže ili pitaju. I uopće se ne osjećam nikako! Boli me ona stvar. Nije mi bitno što samo pomogao. Isto se osjećam da li nekome pomognem ili ne. Znaš ono: "Hebe mi se jel će to tebi pomoć ili ne - shvati si sam neke stvari - ionako to sam moraš shvatiti, jer je to - lekcija koju naučiš kad-tad..."

Dakle - ne jačam svoj ego pomagajući drugima. To ti OPS pogled daje, jer pomaganjem drugima ti veličaš - sebe! I svoj ego!

Dakle, odbaci sve predrasude... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 4:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Citat:
Dakle - ne jačam svoj ego pomagajući drugima.
To ti OPS pogled daje, jer pomaganjem drugima ti veličaš - sebe! I svoj ego!


E jack, pročitaj još jednom šta si napisao, upravo si napisao da pomaganjem drugima veličaš sebe i ego šta znači da se ego hrani.
Nisi shvatio još neke stvari koje trebaš razumjeti, i ja nikad nisam ima prerasuda, ovo je meni došlo kroz iskustvo s oba smjera zato sam i rekao da treba imati balans i koristiti oba sustava da bi imao potpunu sliku.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 5:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 08, 2005 9:11 am
Postovi: 90
«Čini se da Zemlja proizvodi puno putova koji vode ka Prosvjetljenju, a zapravo su zasnivani na Egu. Oni koji se nisu dovoljno približili osnovnom cilju i ne osjećaju ga iznutra, duboko, uvijek traže put ka Prosvjetljenju izvan sebe samih. Pokušavaju napraviti put. Zaboravljaju da je svaki put osoban, i da se zasniva na tome da svatko ima svoju specifičnu karmu. Ona nekoj određenoj osobi treba omogućiti da ona nauči ono što je samo njoj potrebno. Omogućiti joj da se oslobodi onoga čega se i treba osloboditi. Svaka osoba se treba sama osloboditi vlastitih pogrešnih vjerovanja. Mi ne znamo koja su naša pogrešna vjerovanja, pa se iz njih i ne možemo osloboditi bez vodstva.

Putovi nisu potrebni onima koji su pronašli unutrašnju vezu. Duh omogućava upravo takvu vrstu puta koja konkretno nama omogućuje dostizanje Prosvjetljenja u najkraćem mogućem roku. On nas nježno vodi pomoću unutrašnjih poticaja i znakova. I nikakav rad se tu ne podrazumijeva. Ne traži se disciplina. Čovjekov um nije taj koji može iskreirati put ka Prosvjetljenju. Putovi su za nas oduvijek bili dostupni. Nikada se nismo odvojili od Boga. Nemamo kuda otići. Ne postoji neko posebno prosvjetljeno stanje koje treba dosegnuti. Samo se trebamo sjetiti tko smo. Ljudi koji se zaista nalaze na unutrašnjem putu Prosvjetljenja nikada ne pokušavaju ubjeđivati druge da slijede isti put kojim oni sami idu. Nema evanđelista koji propovijedaju istinske putove
ka Prosvjetljenju. Postoji puno evanđelista koji propovijedaju putove koje je stvorio čovjek.

Oni koji slijede putove ka Prosvjetljenju koje su ustanovili ljudi možda dobivaju diplome i nagrade, ali kada dođu do kraja puta otkriju da su još uvijek na istom, još uvijek su u fizičkom tijelu, još uvijek nisu pronašli sve odgovore. Onda otpočinju sa ponovnim traganjem. Poznato nam je sve to. I mi smo kroz to prošli. Isprobali smo već mnogo putova, uključujući crkvu, Sylvu, New Age literaturu, itd. Buđenje nastupa onda kada dignemo ruke, prestanemo pokušavati i samo se opušteno prepustimo znanju koje već u nama leži.

Zabavno je kada pokušavamo shvatiti kako dolazi do buđenja. Zato se ljudi i sastaju na različitim raspravama i forumima. Uzbudljivo je. Ne može naškoditi. Ego je zabavan. Ali dođe i vrijeme kada smo spremni osloboditi se intelekta i dopustimo Duhu da on uzme stvar u svoje ruke.

Probuđeni ljudi se nikada ne nude da budu učitelji onima koji «nisu bili takvi sretnici». Oni znaju da svaka osoba ima svoj potpuno osoban put ka Prosvjetljenju i da se on tiče samo te osobe i njenog ili njegovog unutrašnjeg vodstva. Prosvjetljena osoba ne traga za učenicima. Ponekad može nakratko pomoći učeniku ako učenik to sam zatraži. Ali, prosvjetljena osoba će se uvijek pobrinuti da učenik bude svijestan da je njegov pravi Učitelj u njemu samom. Probuđeni učitelj uvijek napušta učenika kako bi ga natjerao da se okrene ka vlastitoj unutrašnjosti i otkrije istinskog Učitelja.

Dostizanje Prosvjetljenja je nešto najlakše što postoji. Istovremeno ono nas najviše zbunjuje i plaši. Kada izaberemo lakši put to se kosi sa svim onim učenjima koja je stvorio čovjek. Naučeni smo da se moramo truditi kako bismo nešto dobili. U tome je vic. Naprotiv. Otac neopisivo uživa da nam DAJE Carstvo.

Slijedite svoju intuiciju. Ona će vas odvesti ravno doma prije nego što se ovaj život završi. I plesat ćemo, plesat ćemo, plesat ćemo. Kako je to zabavno.

Uživajte u ovom putovanju moji dragi prijatelji!»

Paxton Robey, lipanj 2005.
preneseno sa
http://www.indigo-svijet.hr/portal/inde ... &Itemid=46


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 5:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Dakle - ne jačam svoj ego pomagajući drugima. To ti OPS pogled daje, jer pomaganjem drugima ti veličaš - sebe! I svoj ego!


Game, nisi me shvatio vidim. Da razjasnim:

Kad si OPS - pomaganjem drugima veličaš sebe i svoj ego. Baš kako sam naveo u ovom gornjem slučaju.

Kad si OPD - pomaganjem drugima ne veličaš nikoga, pa ni svoj ego. Baš kako nisam napisao u gornjem postu, a trebao sam.

Dakle, osobno, ne veličam svoj ego, jer ga uopće ne hranim. Ne mogu reći da ga nemam, jer vjerojatno još uvijek negdje čuči u meni i čeka svoj spas, ali mislim da mu spasa više nema... hehe!

Dakle, probam biti OPD što je više moguće i davanjem drugima ne jačam svoj ego. Sad, ako netko OPS tako čini - to je njegovo pravo. Dakle - nije istina, u generalnom pogledu, da OPD puni ego. To je samo slučaj kod OPS-a kad pomažu drugima.

Jer OPD nije samo pomaganje drugima. Da se zna. To još uključuje mnogo stvari...

Citat:
Nema smisla da ti dajem primjer,


Zašto nebi imalo smisla? Meni ima... ja dajem smisao nečemu što percipiram, kao i svi drugi kad percipiraju. Dakle, oću primjer... ako želiš dat - super, hvala, ako ne - nema veze. Snać ću se sam.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 7:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Bojim se da smo malo skrenuli s teme. Odgovori se daju poput karata u
prosjecnoj partiji pokera i koliko god se pricalo o stvaranju
vlastitog mozaika, jos uvijek se samo jedan dokumenat uzima kao corpus
delicti. Koliko god se svi trudili sagledavat stvari sveobuhvatno, pri
samom susretanju sa necim gdje bi najprije morali prihvatit odgovore
koji dolaze iz nas samih, mi se drzimo odgovora koje je vec neki visi
entitet odgovorio nizem entitetu. To je upravo ono sto bi sami
Kasiopejci rekli - linija manjeg otpora. Sam dijalekticki proces time
pada u vodu a neke cinjenice umjesto da se potvrde ili odbace postaju
simbolicni segmenti..A sta je uloga simbolike osim da stvara
razjedinjenost i masu razlicitih pogleda, ne na istu stvar, nego na
razlicite stvari, a samim tim koncept gubi na snazi i pocinje se
razvodnjavat, ostavljajuci dovoljno prostora da se praznine izmedju
anomalija pocinju " zakrpavati " upravo onim tudjim spoznajama i
simbolici koje su ih stvorile. Uvidja li netko ovdje paradoks ????????
Ovdje postoje ljudi koji su vidjeli kako izgledaju u svom najvisem
obliku, a taj oblik je upravo onakav kakvim se opisuju Kasiopejci, tj,
entiteti koji su se javljali iz te tocke prostora/ vremena /
denziteta. Sami ti entiteti impliciraju na sagledavanju objektivne
realnosti na nacin da zavirimo sami u sebe i damo si odgovore na masu
stvari koje su oni samo naceli...Samo naceli - ne i postavili
definitivnima, kako se ovdje smatra. Trazenjem odgovora od samih sebe,
prije ili kasnije cemo ih dobiti, a dobit cemo ih od nikog drugog nego
od nas samih u visim oblastima postojanja - znaci od 4D do 6D.
Kasipejci su mi u najvisem obliku postojanja- u 6D. Meni se cesto ovih
mjeseci postavljao zakljucak ali nisam htio prije pisati o tome prije
nego se i sam uvjerim u neke stvari, a to je da Laura i ekipa nisu
kanalizirali nikog drugog doli - same sebe u najvisem obliku
postojanja. Posto su radili ko grupa, podrazumjeva se da se
kanaliziranje moglo lakse izvesti ouija plocom ili direktnim
kanaliziranjem jednog subjekta, koji se hipnotizirao, otisao u astral
i u fizicku realnost slao odgovore sebe u sestom denzitetu. Kasiopejci
jesu ujedinjene misaone forme, ali duboko sam uvjeren da svatko
kontaktira svoje najvise Ja ili segment misaono svjetlosne forme njega
( ili nje ) u sestom denzitetu.

Kasiopejci stalno sugeriraju da postoje stvari koje jednostavno ne
mogu prenijet u 3D jer subjekti koji kanaliziraju iz fizicke
realnosti, to ne bi jednostavno mogli prihvatiti. Koliko ima takvih
izjava ? Ja jos nisam dosao ni do pola transkripata, a takvih izjava
ima stvarno mnogo, ali mnoooooooogo. Onda ne vidim razloga zato bi se
na bilo kojem mjestu trebala stavljat tocka i jednostavno zaustavit
misaoni proces na tom polju, a kao fol i dalje tvrditi da se mora
graditi vlastiti mozaik i stavljati subjektivnu realnost, ili presliku
tudje realnosti pod svoje - pod objektivnu realnost i opet postavit
stvari ko definitivne. That simply doesen`t make sense.
Grupni rad kod C`s Tran. je vrlo pohvalan i energija kojom ispitivac
kontaktira sa svojim najvisim Ja je vjerujem u dosta slucajeva bila
stabilna, no ipak, ceste smetnje koje su se znale javljati dokaz su
uplitanja u kanal. Kad se nesto uplete u kanal, informacije koje stizu
do subjekta koji prima informacije mogu biti vjesto izvitoperene ili
jednostavno lose prevedene / prenesene u moru statike. Put informacije
ne mora biti presretnut od reptila, nego jednostavno od sebe u nizim
ravnima postojanja ( 4D i 5D ). Da li se netko sjeca sesije gdje Laura
hipnotizira prijateljicu koja u placu tvrdi da je bogomoljka koja cupa
ruke maloj djeci. To je stvarno sok. A radi se o soku u 3D paralelnoj
realnosti - znaci onoj udaljenoj paralelnoj realnosti. Koliko visih ja
imamo u 3D realnosti ? Beskonacno mnogo. Koliko paralelnih visih ja
imamo u 4D ? Vjerojatno isto... Sama pomisao da su sva ta visa Ja
nesto sto se moze objasniti najednostavnim dualizmom kakvog poznajemo
u 3D je krajnje smijesna. Kasiopejci i sami u masu navrata isticu da
reptili nisu zli. Samo malo...Zli su sa nase tocke gledista jer su
iznad nas u hranidbenom lancu. I mi smo zli za pilice. Ali, mi tezimo
da budemo sto vise OPD i cak i ako tezimo na najspontaniji nacin, tj.
u harmoniji sa onim sto smo bili, ali pritom shvacajuci nasu sustinu
ali i objektivnu kritiku nase licnosti...?!?!?! Koliko bi vremena jos
trebali da stvarno to postignemo ? Do 7 grcevitih godina u zestokoj
mantri -" OPDOPDOPDOPDOPD" ? Ili cijeli jedan zivotni vijek polaganog
rada na sebi sa sto manjim pritiskom matriksa i u sto kvalitetnijoj
interakciji sa drugima ? Ja smatram da 7 godina nije dovoljno, a
pogotovo da se sa 2 skoci na 12 helixa. Da se prihvate vise
frekvencije, to neosporno...Ali da se DNA poveca za 6 puta samim time
sto mi djelujemo pozitivno i sto citamo hrpetine materijala - mislim
da ne. Sve ima svoj prirodan proces i protiv toga se ne moze ici. Zato
smatram da je i u C`s i u Bringersima i u RA materijalima postavljena
dogma, a dogma je postavljena samo usljed loseg razumijevanja 3D
habitata i frekvencija kojima smo okruzeni. I kad matrix pukne i kad
nama svijest poraste za odredjenu frekvenciju, bit cemo jos 3D...Visi
nego ovaj u kom smo sad...ali jos uvijek 3D. A smatram da do 4D moramo jos puno cokolina pojesti i uzdici se jos ohoho na frekventivnoj skali
i saznati u 3D ko smo i sto smo. Mislim da u Kasiopejskim
Transkriptima, koje smatram iznimno vaznim dokumentom, ima masa
nedorecenih stvari koje su na nama samima da ih rijesimo, ali da ih
rijesimo 3D misaonim procesima i u interakciji jedni sa drugima, prije
svega kroz dijalekticki proces, a ne prihvacanja subjektivne realnosti
i trpanja u objektivnu kako vec kome odgovara - ono, po potrebi.
Mislim da se tako ne stize nikud - osim u podrucje stagnacije i
misaonog vegetiranja. A o kalupljenju percepcije da ne govorim...
To je samo moje misljenje i neki zakljucci do kojih sam dosao na razne
nacine.

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 179 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 90 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz