Sada je: sub apr 27, 2024 9:35 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 179 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 1:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
Pazi sad. Magisterij. Auuu. strasno tesko nesto:).
Imaj uvid koji zelis.


:lol:

Citat:
Svasta...kolko price umjesto jednostavno da i ne i tocka:).


Stvari su, doista, toliko jednostavne, ponekad...

OPO, lijepo od tebe što si se priključio.

Sve je moguće!

Slaviša se malo zanijeo u nekim komentarima, i ja ne vidim u tome ništa loše.

Naprotiv, postoje ljudi koji neke stvari nikada neće shvatiti sve da ih i vide.

Ima ljudi ovdje koji to vide i onih koji će to vidjeti, tj onih koji neće u ovome životu to percipirati.

Ne smatram nikoga manje ni više vrijednim niti želim da ljudi smatraju kroz postove nekih pojedinaca da su oni bolji ili "mesije".

Kao prvo, mislim da je pogrešno govoriti da netko ovdje zastupa hinduistička uvjerenja, jer i njih ima, kao i svakih koja nisu točna ili pak dobro interpretirana...

Bit svega je da se neke stvari mogu sad jasnije objasniti, tako da ih cijeli svijet razumije, stoga pokušavamo to od početka kako bi uistinu apsolvirali cijelu građu i otklonili kriva tumačenja nekih stvari...

Nažalost, ipak treba malo vremena da se stvari poslože na mjesto pa da onda nastavimo.

P.S. Bilo bi dobro da se neki postovi malo bolje pročitaju i prostudiraju prije nego se na njih odgovara, jer mene je uistinu izmorilo to što se moram previše upletati u materiju da bi objasnio neke stvari koje su iznad toga...

Treba mi pauza, i nadam se da ćemo svi zajedno pokušat riješiti ovo, po meni najvažnije pitanje, i očekujem pomoć svih nas?

Molimda se nastvi pod DUŠA I DUH.

Slaviša!

Nemoj me krivo shvtiti ali ja prema tebi gajim Massivan Respect, samo malo ipak trebamo lakše s ovom temom!

OPO!

Respect!
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Kalki

Ma ok, slazem se.
Ja jesam preterao.
Bez obzira na sve, potrudicu se poslusati tvoj savet da treba malo bolje citati postove.

Iskreno ne mislim ni ja lose nista lose ni o tebi ni o OPO bez obzira sto sam prema njemu se malo lose poneo. Rekao sam da se izvinjavam zbog toga. Ali ocekujem da objasnite vas nacin posmatranja stvari, ok?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 3:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Sve 5 stari.

Citat:
Ali ocekujem da objasnite vas nacin posmatranja stvari, ok?


Dogovoreno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 4:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
HAHAHHAHAHAAAA!!!!!

Baš, samo vas gledam! :shock:

Jako dobro! Svi učimo iz svega ovoga.

Dakle, vidim ima jako pametnih ljudi, ali kad dođu na isti teren sa različitim percepcijama - tu nastaju razna prepucavanja. Uostalom, nije loše razmjeniti razmišljanja i iskustva, ali do te mjere kad se ne počne proizvoditi negativna energija u obliku ljutnje i sličnog, što sam naravno i osjetio iz ovih postova.

Da sam neki Reptil, lijepo bi se nasladio... a možda bi i još malo nešto provokativno dopisao kroz neku osobu na forumu, pa da se pojedete međusobno... onako malo, za desert. Hehehe...

I vidim da je najbolje sve pustiti da ide SVOJIM tokom. Na kraju, svi smo nešto naučili, i vidim, svi ste se dobro ispuhali i na kraju se sve ohladilo ( izvinjavanja, suze... ljudi, ganuli ste me, hehe ).

Znate što mislim? Evo: da nas je sve sakupiti na jednu gomilu ili hrpu, da svi zajedno istražujemo mnoge stvari. I pazi sad - svatko je skoro stručnjak u jednoj posebnoj PODDOMENI čitavog slučaja. Recimo, Kalki, OP se kuže u stvar sa strane "alternativnih" metoda, a recimo Slaviša i još netko imaju neku "konvencionalnu" metodu. I pazite - svi zajedno rješavamo neki problem i dajemo svoja razmišljanja na tu hrpu, pa neka svatko gleda na stvar iz svoje percepcije - a ujedno i podupiremo TUĐU percepciju, i pokušavamo gledati i iz njegovih očiju. Na kraju SVI imamo pogled iz SVIH percepcija, i rješimo stvar na bilo jedan ili drugi način, a možda i rješimo stvar i na sasvim neki treći način!!!

Znate ono kad hrpa "stručnjaka" razmišlja oko neke stvari i danima razmišljaju i gruntaju, a izneneda kraj njih prođe neka "bezvezna" osoba, i kaže nešto što nema veze sa projektom, neku šalu i slično, i onda NEKOM stručnjaku "SINE" žaruljica, zahvaljujući toj nekoj "slučajnoprolaznoj" osobi !

10 stručnjaka + čistačica, znaju više nego samo 10 stručnjaka.

Eto, moje je mišljenje da UDRUŽIMO energije, a ne usmjeravamo ih jedni prema drugima.

Debate u stilu:
- ovo je onakvo - dobro, ali ima i ovo - da ali to nije tako jer... - dobro, kad gledamo iz... - da, onda bi moglo biti - kad nemamo to, vrijedi ovo - hej, probaj staviti ovo plus ovo i... - pa da, dobra ideja - idemo probati...

su jaaaaako dobre i poželjne. Za razliku od ovakvih:

- ovo je onakvo - ma nije, što ti znaš - ma kažem ti, učili smo tu i tu - to je škola šupaka, moja knjiga kaže... - gle, nećeš ti meni... - ma ti si... - stari, ja imam xy diploma - ma zguraj si ih u guzicu - gle, još uvijek ti kažem da x nije y... - ma ti to neznaš jer... - ma neću više ovdje sudjelovati svi ste protiv mene...

Ovaj drugi slučaj pokazuje da se problem nije rješio i da na kraju nitko ništa nije naučio, jer je ostao u svojoj poddomeni i svojim percepcijama. K tome se proizvede i koji doručak za Lizzije u obliku negativne energije.

Zanimljivo je što je većina ljudi ovakvo. A Zašto? Hajdemo probati svi na onaj prvi način, možda nešto i svi zajedno postignemo !

Dakle, o duši i duhu - u toj temi, a ovdje ćemo o prelasku u 4. denzitet, kao što je i naslov teme.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 4:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Jack, procitao sam da je denzitet dimenzija svest ili nivo svesti.

Da li, kad predjemo recimo u denzitet 4 nasa predstava o stvarnim dimenzijama se menja? Da li je moguce to znati i znali se u opste nesto o tome?

Sta se zaista dobija 4d a sta se gubi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 5:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Jack! Slažem se s svime što si rekao, to sam i ja primjetio, pročitao si mi misli.

:wink:


Trebamo se udružiti, to i je poanta i bit!¨

Ajmo dalje! Ljudi metle u ruke i metimo!!!! :wink: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 5:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, denzitet je nivo svjesti, ali nije isto što i dimenzija.

Dimenzije su bočno od fronta vala denziteta. I beskonačno ih je. ( Nemoj ovo ni pokušavati objasniti 3D razmišljanjem jer neće uspjeti )

Po mnogim objašnjenjima, 4. denzitet ima drugačija svojstva nego naš 3. Kao glavnu razliku, tamo fizikalnost nije ograničenje, već dom. Uvijek možeš izaći iz nje, i vratiti se. Dakle, imaš i materijalno i eteričko tijelo. Možeš ih odvojiti i prebacivati svoju svijest iz jednog u drugo ili imati oboje. Možeš odlučiti krenuti u neku šetnju, ali ti neki zid neće predstavljati problem. Vidjet ćemo zvukove i čuti svjetlost. Naravno, i obratno kao ovdje. Imat ćemo drugačije percepcije i frekvencijski pojas koji detektiramo ( Kalki, IC vid !!! ), moći ćemo "oslikati" svoju okolinu po želji. Ali, to će biti naš realitet. Svatko ima svoj ionako, već i tu, samo imamo previše ograničenja pa sve vidimo kao jedan jedinsteni realitet, odnosno "stvarnost" koju svi možemo "opipati".
U 4. denzitetu možeš lako kreirati svoju. Što zamisliš - to ti se i desi. Ali samo u tvom realitetu, vjerojatno. Jer bi bilo previše konfliktnih misli koje bi možda i sve uništile. Uglavnom, 1 metar ovdje nije isti kao i 1 metar u 4. denzitetu. Vrijedi drugačija fizika jer nema vremena. Sve varijable koje sadrže vrijeme - odoše... hehe! ( Kalki, morat ćeš opet na faks ! Hehe ) Šala...

Možda bi mogao realitete 4. denziteta opisati rječima 3. denziteta ovako:

Zamislite si da ste svjesna energija i vaš um i misli egzistiraju bez nekog materijalnog tijela. Dakle, živite u eteričkim realitetima, fizičke veličine vam ne predstavljaju probleme, recimo: idete sa mjesta na mjesto trenutnim pomišljanjem na to drugo mjesto gdje želite biti, možete ući u bilo koju materiju, brdo, vodu, vatru... možete proći kroz planetu, ući u sunce, vidjeti kompletnu materiju kao "prozirnu", odnosno vidite energetske obrasce oko materije i doživljavate istinsko 3 D viđenje ( pazite - 3 D !!! Možete vidjeti npr. jabuku i iznutra, prije nego što je zagrizete, nešto slično rengenskoj snimci ). Tako možete vidjeti SVE, a ne samo VANJSKE plohe.
I tako, malo lutate svemirom i gledate mnoge stvari i čudite se kao pura glisti jer to još tako niste vidjeli. Ta brija vas drži neko vrijeme i dosadi jer bi nešto i radili, a ne samo promatrali. Sad, sjetite se da imate i neko tijelo ( recimo da ste upravo prešli u 4. denzitet i da je tijelo bilo zamrznuto u vremenu/prostoru prolaska ) i da na određenom mjestu postojite i kao materijalno dosadašnje tijelo koje je upravo prešlo iz 3 D u 4 D. I gle!
Upadate u tijelo, i čudite se kako više nije teško izlaziti i ulaziti u njega. Nekako vidite sve svoje tijelo, kao prozirno, raznih boja na različitim mjestima ( Kalki, IC pogled? Već te vidim... pičiš okolo ko Terminator i snimaš u IC području, haha! ), ovisno o energiji koju prenosi. Možete si mijenjati bolesne dijelove... možete kreirati ispale zube i slično... STOP ! Propadaju lanci kozmetičkih dućana ( zašto ? ). Pa otkrivate da možete izgledati kako god poželite!!! Igrate se izgledima... to smatraju tamo dječjom igrarijom, ali - nek se djeca igraju! Hehe, što će biti zgodnih plavuša... ehehe... i ljepotana... svi će biti neki manekeni.
Ali nakon nekog vremena i te bedarije vam dosade, pa idete nešto "pametno" raditi... proučavate novonastalu situaciju i koristite sve mogućnosti... tko zna? Svaka budala ima svoje veselje!
Neki primjete "Gle, kako razmišljam, tako mi se stvari i dešavaju!" Kreiramo sami svoju okolinu. Gubaaaaaa! Mijenjamo dizajn sobe milion puta i u stvari vidimo da je to već ionako bezveze... pustimo sve da izgleda kako izgleda... i uputimo se u pohode. Dolazimo tamo gdje je već netko bio/jest/bit će ( čekajte?!? "Hej, nema tu vremena, mali !" pojavi se neko čudno biće i isčezne... aha, ok... ) i primjetimo da je kreirao građevinu koja se nama baš i ne sviđa. Hah, sad ćemo to srediti - sjednete na obližnju fotelju koju ste upravo smislili - i počnete zamišljati tu istu građevinu samo u drugoj boji. ALI ?!? Neće... pokušavate opet... neće... plače vam se, mislite da ste Svemogući Bruce, ali neide... opet. Netko sa većom slobodnom voljom, stvorio je tu građevinu baš takvu i ne dopušta da vaš slabije razvijen mozak to uništi. Neko ima više slobodne volje? Ne. Netko ima više MOĆI. Pojavljuje se stanovnik te građevine: ups, neki djedica koji ima frizuru ko Einstein... malo se ljuti, ali vidi "novajliju" pa kaže: "Sinko - nemoj mi dirati kuću. Ja tvoju ne diram, pa molit ću lijepo... " Sva sreća, bio je ljubazan... odoh ja dalje. Vraćam se poslije kući i vidim da mi je neko ogromno vozilo pregazilo kuću. Šizim. Ali se sjetim da odmah mogu napraviti drugu. Misao. Opa, nova kuća. Cool. Ali, tko je pregazio moju kuću... sad ću ja njemu... mater.
Izađem iz tijela, kao energija promjenim vrijeme/prostor svoje svijesti i pogledam što se desilo. Neki ogromni kontejner mi je prešao preko kuće! Tko to vozi? Pomaknem svijest prema kabini vozila i vidim: OPA! Neka čudna bića upravljaju... shit! Pa liče na Lizzije. Možda su oni. Možda nisu.
Shvatim da ima bezbroj vrsta bića. Neka misle na sebe, a neka ti pomažu. Joj kakav svijet... Samo a me ovi "loši" ne primjete... vraćam se u tijelo i zavlačim u svoju sobu. Razmišljam danima. Opazim da mogu svašta, ali i opet, nisam svemogući.

Prilagođavam se okolini. Pronalazim prijatelje. Razmjenjujemo iskustva. Pomoću misli projiciram iskustva na zid, a nekim direktno u njihov um... Cool. Odigramo partiju Unreala da nas podsjeti na stare dane... A djeca, šta ćeš...

I tko zna što još tamo može biti realnost?!? Mislim da će nas sve to promjeniti drastično.

I ne zaboravimo, i stanovnici nižih denziteta, također možda pređu u jedan viši... tko zna?!? Gle krava pokušava govoriti !!! Medvjedi bacaju kamena s ramena... majmuni igraju križić-kružić na pijesku!?! Svijet je stvarno "poludio"... hehe. Ovo je sve, naravno, samo jedna opcija...

Ne tvrdim da će tako i biti. u stvari, tko zna?!?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 5:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Da Jack, lijepo opisano!

Ali opet, napominjem, ne zaboravi gdje se nalaziš dok si tamo i gdje bi mogao i trebao da se nalaziš!
To ne riješava mnogo stvari, u tome je poanta.

Istina je da će nam to puno pomoći, samo je pitanje u čemu...

Vidjet ćete da se sve na kraju svodi na samo jednu jedinu stvar!

Ali nećemo filozofirat, nek ostane ovdje na 4D


:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 5:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Hehe, jako slikovito i duhovito Jack.
:) :) :) :)

Cini mi se da ljudi ovde u 3. denzitetu pokusavaju na vestacki nacin da dosegnu taj 4 denzitet. Palo mi je na pamet kad si pomenuo komzetiku.

Isto mi je pala na pamet jedna cestica o kojoj se trenutno aktvinije govori, Neutrino.
Oni se ponasaju kao da im je sve prozirno. Mogu da prodju kroz celu planetu bez problema. Ne intereaguju sa ostalom materijom. Pre godinu dana su je detektovali pre cega je bila samo hipoteza o njenom postojanju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 5:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
U ovom 3. denzitetu imamo dosta ogranicenja. Naime postoji denzitet iznad u kome je ogranicenja manje.

Ali predopstavljam da i u tom 4 denzitetu postoje ogranicenja jer postoji i 5.

Verovatno dolazi i vise problema i pitanja tamo jer dobijamo i vise sposobnosti. Gledajuci da bi trebala da postoji neka ravnoteza. U ostalom ako talas nailazi svakih 309 000 godina, ili taj kometni roj svakih 3600 cime se menja nivo svesti, mislim da postoje stvari kojim bi se morali pozabaviti od prelaza u 4denzitet do sledeceg talasa.

Gresim li?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 6:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kalki:
Citat:
Ali opet, napominjem, ne zaboravi gdje se nalaziš dok si tamo i gdje bi mogao i trebao da se nalaziš!
To ne riješava mnogo stvari, u tome je poanta.


Upravo tako! Slažem se. Tu si gdje jesi - baš iz razloga da iskusiš ove lekcije - na ovom nivou. Tamo ćemo učiti drugačije lekcije - one za 4. nivo svjesti.

Naravno, to nije krajnji nivo!!!

Jer, citirat ću Slavišu:
Citat:
Ali predopstavljam da i u tom 4 denzitetu postoje ogranicenja jer postoji i 5.


Pa naravno!!! Svaki viši nivo ima manje ograničenja, ali ih još uvijek - ima. Tako da ćemo, Kalki, rješiti sve stvari tek kad dostignemo nivo 7. Dotad - bit će uvijek još nerješenih stvari. Ali sve manje i manje, zar ne?

Citat:
U ostalom ako talas nailazi svakih 309 000 godina, ili taj kometni roj svakih 3600 cime se menja nivo svesti, mislim da postoje stvari kojim bi se morali pozabaviti od prelaza u 4denzitet do sledeceg talasa.

Gresim li?


On kruži galaksijom ( a vjerojatno i šire, nije sad ni bitno ), i u 3. denzitetu se manifestira svakih otprilike 309000 godina. Komete "s vremena na vrijeme" malo pometu neke stvari, ali ne naprave toliko promjene kao val. Njih ćemo sad malo pustiti na miru. Samo će zakomplicirati, ako prije ne razjasnimo ovo prvo.
Dakle, valom se mijenja nivo svijesti ( ako se nađeš u rezonanciji s tim gdje bi trebao početi novi ciklus - kao da podešavaš signal nekoj radio stanici, kad sinhroniziraš prijemnik i predajnik - slušaš tu frekvenciju ) i tu se mijenjaju vjerojatno najveće stvari u određenim svjetovima koje val "zapljusne". Više o valu ima u temi Talas http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=11
Dakle, ima stvari za pozabaviti se UVIJEK. Stalno učimo, novije i novije lekcije. I ne zaboravimo da unutar jednog velikog ciklusa, ako vrijeme nije više iluzija - da se mogu raditi razne stvari "naprijed" - "natrag", gledano na naš način mjerenja vremena. Tamo je to drugačije, ali možda si sada i nebi trebali previše razbijati mozgove kako i zašto jer:

ZEC JE JOŠ U ŠUMI, šta će nam ražanj?!

Naravno, samo kao analogija. Nebi ubio zeku... neka živi, kreacija je baš kao i mi... jes da će onda stradati malo više žita... ali... ionako je skoro umrlo kasno ljetos... pa smo od njega napravili kruh... hmmm. No, dobro.

Poanta je: bavimo se ovime gdje jesmo, zamislimo što je više mogućnosti moguće i kad dođe ( što god došlo ili ne ) - prilagodimo se tome. Balansiramo s okolinom. I tu je dobro ZNATI prethodno zamišljane mogućnosti. Imaš više mogućnosti, a time, i manje ograničenja.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
Kalki, rješiti sve stvari tek kad dostignemo nivo 7. Dotad - bit će uvijek još nerješenih stvari. Ali sve manje i manje, zar ne?


hmmm...

Gle kako ne bi opet krivo zabrijali, reću ću samo da je teško ovo gore potvrditi, mislim na konstataciju.

Da, do tad bit će nerješenih stvari. Ali moramo vidjeti koji je to nivo za nas konačan, te ga definirati onda, da svi znamo o čemu pričamo, u protivnome to nije to!

Da, sve manje i manje, ali gdje je onda kraj, to je pitanje, i što je tamo?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 9:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Da, sve manje i manje, ali gdje je onda kraj, to je pitanje, i što je tamo?!


Kraj je - početak !!!

Pa sve je, naravno, u ciklusima!

Možda onako, iz naše percepcije 3. denziteta - kraj je ujedno i početak, recimo "veliki prasak" iliti Big bang, veliki master reset svega. I ujedno kraj jednog, a početak drugog ciklusa... ali možda I TOG ISTOG !!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 11:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Ovo se poklapa sa mojom izjavom o samoorganizujucem univerzumu.

Citat:
Možda onako, iz naše percepcije 3. denziteta - kraj je ujedno i početak, recimo "veliki prasak" iliti Big bang, veliki master reset svega. I ujedno kraj jednog, a početak drugog ciklusa... ali možda I TOG ISTOG !!!


slazem se sa ovim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 2:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Al ste se raspisali,pa ja propustam najbolje!

Organski Portalu Osobno,
samo sam htela da ti kazem da mi se mnogo svidja tvoj potpis,ne mogu da verujem da si to napisao,kad si to ubacio? A ja pre par sati ubacila temu "moc podsvesti"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 31, 2006 12:42 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 06, 2006 11:30 pm
Postovi: 8
Lokacija: um
pa u knjizi"TAKO JE GOVORIO ZARATUSTRA"ima jedno lijepo POLJE znanja,posebice u jednom dijalogu koji JE bio ULAZ karla Marksa u komunističke manifeste(gle slučajnosti),modelom dok je graha i pive svima je super, testirali dijalog iz kultne"PEČINE" i pokušali vidjeti jedan od svojih modela"svi pod jednom kapom" ,test proba za 4 denzitet na sve strane.o ironije :(

_________________
fi na kvadrat puta 1.2(odnos dur/mol)jednako PHI!?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 31, 2006 8:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
GD,

Citat:
Potrudi se malo razmisliti, shvatit ćeš ako se malo potrudiš.


Gle prijatelju, ja to shvaćam... al daj ti nama pojasni da li ti shvaćaš, jer to što si ti izjavio nije baš bajno i sjajno... neki se ljudi mogu zbuniti i učiti na suprotan način...

Stoga ako te nešto pitam, molim te, ako ti nije problem, da nam to lijepo objasniš, kad ti to shvaćaš...?

Zar je to problem...

Ovako samo pokazuješ da ni sam ne znaš što si rekao, stoga pojasni... može? :wink:

To što si ti izjavio je jako ograničavajuće...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 31, 2006 2:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Jedan mali prilog dokazu da nas nikakav val neće preneti u 'višu svest'.

Sve u kosmosu može spolja biti manipulisano ali jedino svest ne može, jedino ona zavisi od subjekta i njegove volje, namere i zrelosti. Svest izvire iz subjekta i od njega zavisi. Može se manipulisati sa stanjem svesti na drugoga, ali ako te neko prebaci u više stanje a nisi sam zreo za njega, nećeš znati gde si niti ćeš moći da se održiš u tom stanju.
Dakle, suštinsko svojstvo svesti je da izvire i zavisi od subjekta.
On jedino može biti nateran spolja da sam bude svestan, a ne može mu se dati svest spolja. Taj posao, pritiska spolja, dobro odrađuju reptoidi. Za to su ih stvorili isti oni koji su stvorili i sve ljudske rase.

Sigurno da postoje razni valovi u kosmosu, i ako jedan takav i dođe samo može da bude novo iskušenje za svest, a ne da nas prenese u više stanje svesti. Oni koji se oslanjaju na takve spoljašnje pomoći - koji 'čekaju val' - ima da nadrljaju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 31, 2006 3:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
evo pantelija je djelomično odgovorio šta sam ja mislio.
Kalki, nije mi lako objasniti ono što znam i vidim, neke stvari je teško opisati riječima, treba da ih sam vidiš.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 31, 2006 3:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Ovaj me talas podsjeca na sve ostale svjetske religije , dok neki klanjaju u podne Alahu a drugi nedeljom u crkvi , treci subotom u sinagogi ..itd.. neki se mole talasu u 2012 kao izbavitelju svih njihovih problema.
Umjesto da rade na vlastitoj svjesnosti i pronalazenju sopstvenog unutarnjeg puta ka duhovnim dimenzijama odakle svi i poticemo promovise se trpanje u glavu svih mogucih fantazija da bi se navodno promjenila frekvencija osciliranja naseg bica.
Da li neko zaista moze povjerovati da ce mu se vibracija svijesti promjeniti kad procita 100 vrlo diskutabilnih knjiga , pa i oni koji su ih pisali nisu znali o cemu govore, pa ce kad talas naidje docekati ga spremni.
Kao sto smo mi materijalno sastavaljeni od elemenata planete zemlje, tako i nasa svijest je u skladu sa vibracijama koje ovdje obitavaju pa te nikakav talas nece spasti ako nema elemenata da mozes opstati u novoj sferi.
Talas , ako tako nesto i postoji , mogao bi uticati na svijest u smislu iniciranja nekog budjenja ali i onaj tko se probudio , dalje mora sam, nema supermena koji ce ga popeti na brdo kome nije dorastao.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 179 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 79 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz