Sada je: čet mar 28, 2024 3:58 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 179 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: pon aug 26, 2013 6:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 01, 2013 2:47 pm
Postovi: 63
Jack987 je na ovoj temi 10.12.2005 napisao:

"Jedna verzija prelaska 8 koju si vjerojatno tu negdje pročitao ) je iz Valerian Matrix books... tamo spominje 3 dana nestanka magnetskog polja... itd. Ne tvrdim da će tako biti - uzmimo to samo kao jednu opciju. Ali nije bitno, htio bih objasniti ovo što sam tebe citirao...

Ako se desi da kad pomisliš na nešto - da ti se to i ostvari - znači da si već u 4. denzitetu, jer tamo vlada takav zakon ( ne možemo to provjeriti dok ne stignemo tamo ). ALI !!!
Izgleda da je uvjet da se ne KOSI, odnosno, da nije u konfliktu s nečijom tuđom misli. Ako su u konfliktu, možda prevlada ona koja ima više moći. A možda se i obe ostvare ALI U DRUGIM REALITETIMA.

Dakle, kad "tamo" pomisliš da su svi tvoji sa tobom, to ti se ostvari i ti si sa njima u jednom - tvojem realitetu. Dok ISTOVREMENO, tvoji ( svako pojedinačno ) ima svoju misao i stvori SVOJ realitet. Oni i ti, ako ne razmišljate isto - niste u istom realitetu! Čuo si već za paralelne univerzume, zar ne? Čak i tu u 3. denzitetu.

Kako to objasniti? Tako da TI nisi samo TI ovdje u materijalnom tijelu. Negdje drugdje, u nekom paralelnom realitetu, manifestiraš se možda na isti način, ali djeluješ drugim putem. ( Nekad se pitaš, pa što je taj Deja Vu ??? ). Osjećaj sebe u paralelnom realitetu. Ponekad se realieti križaju, tj. napravi se presjek ( nisu više paralelni, nego ima dodirnih točaka... ) i tu u toj točki vremena/prostora egzistiraš i svjestan si svega toga u presjeku. Opet, možda te ima i još na 253435 mjesta/vremena ili više, i na tim drugim mjestima uopće nemaš ikakvu vezu sam sa sobom na ovaj način.

Dakle, prelazak sam je neki proces ( koji ćemo vjerujem ubrzo osjetiti ), ali možda se može manifestirati na 987 raznih načina. Možda nema generalne sheme po kojoj bi se to trebalo desiti. Ne brini. Ako si spreman, znat ćeš. Ako nisi - vjerojatno ćeš okusiti reset civilizacije, kao što su i mnogi u prijašnjim cikusima ( uh, kamo su "nestale" Maye, Atlantiđani... )."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: pon aug 26, 2013 11:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
a sto se desava kad zaglavis izmedju 3. i 4. :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: čet aug 29, 2013 5:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
ako su u pitanju 3. i 4. kamion onda il u bolnici il kod svetog petra, a ako misliš na denzitete onda si ni vamo ni tamo - što je nebitno dokle god znaš 'de je tu i ovde.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: pet dec 20, 2013 7:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Ra materijal 16.50

Ispitivač: Hvala vam. Da li je za vas moguće da date kratak opis uslova na četvrtom denzitetu?

Ra: Ja sam Ra. Molimo vas da dok govorimo imate u vidu da ne postoje reči za pozitivno opisivanje četvrtog denziteta. Mi samo možemo opisati šta on nije i samo približno šta jeste. Posle četvrtog denziteta ograničenja naših sposobnosti rastu sve dok ne ostanemo bez reči.

Ono što četvrt denzitet nije: on se ne sastoji iz reči, osim ako se ne izabere drugačije. On ne sadrži čvrsta hemijska vozila za aktivnosti telesnog kompleksa. On ne sadrži disharmoniju u sebi. On ne sadrži disharmoniju među ljudima. On nije unutar ograničenja mogućnosti da se prouzrokuje disharmonija na bilo koji način.

Pozitivne izjave približno: to je plan sa jednom vrstom dvonožnog vozila, koje je puno gušće i mnogo ispunjenije životom; to je plan na kome je entitet svestan misli drugih-sebe; to je denzitet empatije i razumevanja tuge trećeg denziteta; to je plan koji teži ka mudrosti ili svetlosti; to je plan u kome se individualne razlike izgovaraju iako se odmah harmonizuju preko konsenzusa grupe.

Nemogu sa sigurnošću tvrditi ali konsenzus grupe moga bi biti tvorevina socijalno memorijskog kompleksa kojeg još uvijek čini mi se nemamo,kada ostvarilo SCM postigli smo taj korak ,4d pozitivan je harmonija svakog sa svime.

Taj nivo razvoja jos nije dostupan na zemlji.......

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: pet dec 20, 2013 6:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Saboter je napisao/la:
Ra materijal 16.50

Ispitivač: Hvala vam. Da li je za vas moguće da date kratak opis uslova na četvrtom denzitetu?

Ra: Ja sam Ra. Molimo vas da dok govorimo imate u vidu da ne postoje reči za pozitivno opisivanje četvrtog denziteta. Mi samo možemo opisati šta on nije i samo približno šta jeste. Posle četvrtog denziteta ograničenja naših sposobnosti rastu sve dok ne ostanemo bez reči.

Ono što četvrt denzitet nije: on se ne sastoji iz reči, osim ako se ne izabere drugačije. On ne sadrži čvrsta hemijska vozila za aktivnosti telesnog kompleksa. On ne sadrži disharmoniju u sebi. On ne sadrži disharmoniju među ljudima. On nije unutar ograničenja mogućnosti da se prouzrokuje disharmonija na bilo koji način.

Pozitivne izjave približno: to je plan sa jednom vrstom dvonožnog vozila, koje je puno gušće i mnogo ispunjenije životom; to je plan na kome je entitet svestan misli drugih-sebe; to je denzitet empatije i razumevanja tuge trećeg denziteta; to je plan koji teži ka mudrosti ili svetlosti; to je plan u kome se individualne razlike izgovaraju iako se odmah harmonizuju preko konsenzusa grupe.

Nemogu sa sigurnošću tvrditi ali konsenzus grupe moga bi biti tvorevina socijalno memorijskog kompleksa kojeg još uvijek čini mi se nemamo,kada ostvarilo SCM postigli smo taj korak ,4d pozitivan je harmonija svakog sa svime.

Taj nivo razvoja jos nije dostupan na zemlji.......


Citat:
To što tražiš u tebi je, i nikada nije bio potreban netko drugi da ti pruži ono što već imaš.


:occasion5:

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: uto jun 10, 2014 12:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
http://montalk.net/timelateral.pdf o tranziciji,4 denzitetu ,mnostvo materijala iz Quo dijaloga povezano u 1 cijelinu o istoj temi na engleskom,ucinilo mi se prikladno za ovu temu.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: pet aug 22, 2014 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
informacija prevedena sa drugog foruma u originalu na engleskom jeziku ,ukoliko druge informacije postanu dostupne a budu od interesa forumašima te uz dopuštenje Moderatora napravit ce se tema u Kanaliziranim materijalima te cu prevoditi pitanja i odgovore na naš jezik, radi se o novom "tzv. kanalu" koji nudi odgovore iskljucivo kroz pitanja forumasa a u budućnosti se priprema i knjiga za sada meni nepoznatom tematikom ,bumo vidli rekli su slepci.

Ovo je izvadak 1 pitanje i cijeli odgovor koji se poklapa sa ovom temom foruma

Znatiželjan sam spram tvog stava o prijelaznom razdoblju sa 3 denziteta prema 4 denzitetu koje trenutno prolazimo na ovoj planeti?


vodeći uzrok svih prijelaza je aktivnost potrebna za ponovno rođenje strukturiranog postojanja u novom obliku koji je pogodan za novorazvijeni način funkcioniranja.


Stoga je neophodna dekonstrukcija koja je aspekt razvoja, ali se na nju često gleda s nelagodom. Nema više dvojno aktiviranih ili trećeg denziteta, kako bi Ra rekao, tijela koja se rađaju u ovom trenutku. Sva tijela su sada vrlo ranog četvrtog denziteta


Ta tijela koji su rođena prije prelaska praga denziteta su ozračena s energijama četvrtog denziteta u ovom trenutku,i oni koji su u mogućnosti će "nadogradit ih" u određenoj mjeri i moći će normalno funkcionirati dok nas ne napuste.


Temelji tog prijelaza su postavljeni eonima prije i vidjelo se jasno i razumljivo da će biti potrebna tijela koja bi nužno trebala djelovati kao 'među-posrednici' za prijelazne energije, ili djelovati kao čuvari na vratima prijelaska ,tako da odgovarajuća količina energije bude u stanju proći prema planeti, bez da cijela stvar postane preopterećena ili da se slomi. To je zato što mi kao ljudi i druga živa bića, igramo ulogu na planeti, kao što to stanice čine u tijelu. Mi smo zapravo poput matičnih stanica, te smo sposobni postati bilo koja druga stanica.


Dakle, to će trajati oko par stotina godina najmanje, prag je prošao tijekom tri godine u vremenskom razdoblju, otprilike, 2010-2012 s konačnim prolaskom u 2012, a učinci su se osjetili kroz 2013. Ne postoji određena točka kada su svi oni utjelovljeni rođeni kao četvrti denzitet nego se to događalo sporadično dok svaka situacija nije postala
slučaj kao takva. Dakle, generalno, nije u pravilu, svi oni koji su rođeni prije tog razdoblja su na neki način mješavina, no doista postoje oni koji su rođeni kao četvrti denzitet ranije 2000-ih.



Dualno aktivirani entiteti u ovom trenutku će imati priliku na raspolaganju "ubrzati", odnosno inicirati svoja tijela trećeg denziteta za ugodnije i učinkovitije korištenje njihovog katalizatora trećeg denziteta i aktivne svijesti o svojim tijelima četvrtog denziteta.

To je to narode vaš sud se očekuje......

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: sub sep 06, 2014 10:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Ne znam gdje bih stavio ovaj post... Možda ovdje?
U zadnje vrijeme kao da se ništa ne događa. Barem ovdje na forumu i sličnim forumima. Negdje od 2005. ili tu negdje počinje se pisati o zavjerama, promjenama, izvanzemaljcima i njihovom utjecaju i djelovanju, te o dolasku vala... krajem 2012. itd. Sve to kulminira 2012. i od onda više ništa. A bilo je svašta: dolazak vala, dolazak Nibiru, dolazak izvanzemaljaca, promjene, Mayanski kalendar završava, ništa više neće biti isto...
Nakon toga kao da se sve manje piše o svemu tome. Kao da su ljudi razočarani time da se ništa nije dogodilo... Kao da više nema nikakvih novosti...
Htio sam reći kao da je bio neki boom - a onda - više ništa. Kao da su sve teme već prežvakane. Ne vidim ništa novoga, ništa interesantno, ovdje na forumu i sličnim forumima. Neki takvi forumi se čak zatvaraju i nestaju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: ned sep 07, 2014 2:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Slažem se , i ja primjećujem da forumi stagniraju, a neki su se i ugasili, ali ne mislim da je to zato što su ljudi razočarani jer se ništa nije dogodilo u pogledu 2012. Dogodilo se i nastavlja se događati. (Ovisi što je tko očekivao, naravno )
Primjećujem i ja da smo se svi povukli, svatko u svoj svijet, manje komuniciramo međusobno , manje raspravljamo . Možda i zato jer smo puno toga rekli , svatko o svojem području, i nema se za sada tu što više dodati?
Mislim da je trenutni zastoj posljedica djelovanja nekih "viših" sila, ne baš dobronamjernih.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: ned sep 07, 2014 8:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Maximilian je napisao/la:
Ne znam gdje bih stavio ovaj post... Možda ovdje?
U zadnje vrijeme kao da se ništa ne događa. Barem ovdje na forumu i sličnim forumima. Negdje od 2005. ili tu negdje počinje se pisati o zavjerama, promjenama, izvanzemaljcima i njihovom utjecaju i djelovanju, te o dolasku vala... krajem 2012. itd. Sve to kulminira 2012. i od onda više ništa. A bilo je svašta: dolazak vala, dolazak Nibiru, dolazak izvanzemaljaca, promjene, Mayanski kalendar završava, ništa više neće biti isto...
Nakon toga kao da se sve manje piše o svemu tome. Kao da su ljudi razočarani time da se ništa nije dogodilo... Kao da više nema nikakvih novosti...
Htio sam reći kao da je bio neki boom - a onda - više ništa. Kao da su sve teme već prežvakane. Ne vidim ništa novoga, ništa interesantno, ovdje na forumu i sličnim forumima. Neki takvi forumi se čak zatvaraju i nestaju...



Možda je vrijeme da se radi unutra u sebi, a ne samo gleda oko sebe i primjećuje ono što se događa izvana...pa su ljudi zaposleni...neki zato ponovno čitaju sve stare postove, jer su im sada novi, a neki se pitaju dalje i otvaraju nove teme....evo ovdje imaš jednu interesantnu... :hello2:

viewtopic.php?f=7&t=4612&p=146542#p146542

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: pet jan 30, 2015 3:53 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 28, 2015 6:38 am
Postovi: 18
Ja sam bila svedok tog prelaska zemlje... Tj nekog koraka u transformaciji. Secam se jako dobro tog momenta, imala sam carobnu viziju tada... stavise i ja i moj muz smo tada imali istu viziju, identicnu.

Sada shvatam daje to bilo upravo to... Pocetak jednog novog perioda. To je bilo ili krajem 2012 ili pocetkom 2013, nisam sigurna... Pre bih rekla da je bilo u prvoj polovini 2013.g.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: pet jan 30, 2015 7:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Bell Ehh je napisao/la:
Ja sam bila svedok tog prelaska zemlje... Tj nekog koraka u transformaciji. Secam se jako dobro tog momenta, imala sam carobnu viziju tada... stavise i ja i moj muz smo tada imali istu viziju, identicnu.

Sada shvatam daje to bilo upravo to... Pocetak jednog novog perioda. To je bilo ili krajem 2012 ili pocetkom 2013, nisam sigurna... Pre bih rekla da je bilo u prvoj polovini 2013.g.


U kom smislu si bila svedok?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: pet jan 30, 2015 9:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 28, 2015 6:38 am
Postovi: 18
snoopy je napisao/la:
Bell Ehh je napisao/la:
Ja sam bila svedok tog prelaska zemlje... Tj nekog koraka u transformaciji. Secam se jako dobro tog momenta, imala sam carobnu viziju tada... stavise i ja i moj muz smo tada imali istu viziju, identicnu.

Sada shvatam daje to bilo upravo to... Pocetak jednog novog perioda. To je bilo ili krajem 2012 ili pocetkom 2013, nisam sigurna... Pre bih rekla da je bilo u prvoj polovini 2013.g.


U kom smislu si bila svedok?

Ovo je smesno :) pa napisala sam da sam videla taj dogadjaj, videla sam ga svojim unutrasnjim ocima. To je ujedno jedini nacin da vidis taj dogadjaj koji obuhvata celu nasu planetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: pet jan 30, 2015 9:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
I? Kako je izgledao prizor iz perspektive tvojih unutrasnjih ociju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: sub jan 31, 2015 1:40 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 28, 2015 6:38 am
Postovi: 18
snoopy je napisao/la:
I? Kako je izgledao prizor iz perspektive tvojih unutrasnjih ociju?

Iz nacina na koji pitas mogu da zakljucim da slicno iskustvo nisi imao i da ne mozes da razumes ni osnovne koncepte. Ne odgovara mimda razgovaram sa tobom suvise arogantan nastup imas da bi ovo mogla biti produktivna razmena iskustava.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: sub jan 31, 2015 10:18 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Kod vizija preporučujem oprez jer mogu biti „upload-irane“ u nas isto kao i snovi, ideje, misli itd. Mislim da je S. Freixedo dobro opisao tu dinamiku u knjizi - Vizionari, Mistici i Kontaktirani

Mi imamo tendencju da sve što dolazi „odozgo“ uzimamo ozbiljno, međutim, možda bi mudrije bilo uzeti „morbidni“ pristup u smislu - „mor bit bidne, mor bit ne bidne“.

Mislim da mi ovdje imamo posla jednim „kontrolnim sistemom“ koji nas manipuliše daleko izvan praga naše sposobnosti imaginacije a kamoli svjesnosti, tako da ništa ne treba uzimati „zdravo za gotovo“.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: sub jan 31, 2015 1:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Bell Ehh je napisao/la:
snoopy je napisao/la:
I? Kako je izgledao prizor iz perspektive tvojih unutrasnjih ociju?

Iz nacina na koji pitas mogu da zakljucim da slicno iskustvo nisi imao i da ne mozes da razumes ni osnovne koncepte. Ne odgovara mimda razgovaram sa tobom suvise arogantan nastup imas da bi ovo mogla biti produktivna razmena iskustava.


Znam tacno zasto mislis da je stav arogantan - osetila si utisnutu emociju u poruci iako je pitanje bilo sasvim obicno. To se dogadja i sa sms porukama i ovde na forumima.
Medjutim, ne vidim razlog podsmevanju prvoj poruci, jer je meni tako nesto sto si napisala prilicno novo i jednostavno sam hteo da cujem nastavak price, ali kako hoces.
To sto ne znam osnovne koncepte, a ne znam, ne znaci da ne mogu da ih razumem i dozivim.
Ovako mi izgleda da se sudija probudio, jer eto, nisam postavio pravo pitanje.
Izvini na mojoj aroganciji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: sri feb 04, 2015 3:09 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 28, 2015 6:38 am
Postovi: 18
galaksija je napisao/la:
Kod vizija preporučujem oprez jer mogu biti „upload-irane“ u nas isto kao i snovi, ideje, misli itd. Mislim da je S. Freixedo dobro opisao tu dinamiku u knjizi - Vizionari, Mistici i Kontaktirani

Mi imamo tendencju da sve što dolazi „odozgo“ uzimamo ozbiljno, međutim, možda bi mudrije bilo uzeti „morbidni“ pristup u smislu - „mor bit bidne, mor bit ne bidne“.

Mislim da mi ovdje imamo posla jednim „kontrolnim sistemom“ koji nas manipuliše daleko izvan praga naše sposobnosti imaginacije a kamoli svjesnosti, tako da ništa ne treba uzimati „zdravo za gotovo“.

..

Apsolutno, ali ja obicno ne dobijam takve poruke tj dobijam vrlo retko. Ovaj put je imao i moj muz istu poruku. Bili smo zajedno kada se to desilo i ja dugo nisam imala ideju o cemu se radi. Poruka je bila od planete Zemlje. Imam posebnu vezu sa Zemljom... Imala sam jednom na Novom kontinentu potrebu da se bondujem sa novom sredinom jer nikako nisam mogla da prihvatim i opustim se, da steknem poverenje u svoju novu sredinu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Transformacija u 4. denzitet
PostPostano: sri feb 04, 2015 3:17 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 28, 2015 6:38 am
Postovi: 18
snoopy je napisao/la:
Bell Ehh je napisao/la:
snoopy je napisao/la:
I? Kako je izgledao prizor iz perspektive tvojih unutrasnjih ociju?

Iz nacina na koji pitas mogu da zakljucim da slicno iskustvo nisi imao i da ne mozes da razumes ni osnovne koncepte. Ne odgovara mimda razgovaram sa tobom suvise arogantan nastup imas da bi ovo mogla biti produktivna razmena iskustava.


Znam tacno zasto mislis da je stav arogantan - osetila si utisnutu emociju u poruci iako je pitanje bilo sasvim obicno. To se dogadja i sa sms porukama i ovde na forumima.
Medjutim, ne vidim razlog podsmevanju prvoj poruci, jer je meni tako nesto sto si napisala prilicno novo i jednostavno sam hteo da cujem nastavak price, ali kako hoces.
To sto ne znam osnovne koncepte, a ne znam, ne znaci da ne mogu da ih razumem i dozivim.
Ovako mi izgleda da se sudija probudio, jer eto, nisam postavio pravo pitanje.
Izvini na mojoj aroganciji.

Nisam ja nikakav sudija, samo sam na prvi pogled nezgodna i odlucna. Mnogo ljudi se potrese zbog moje odlucnosti i to je motiv koji se ponavlja. Ali ja imam pravo da o necemu ne zelim da pricam sa svakim, to nije nista protiv tebe. Nadam se da je sve okej... To je samo besmislen razgovor... Jer ljudi koji nemaju slicna iskustva to ne mogu razumeti. Zamisli na primer da ti ja objasnjavam kakav je osecaj dojiti bebu ili jos gore da krenem da hvalim svoju decu ti bi mislio da se hvalisem, a ne da su oni stvarno izuzetni... Nemam pojma zasto je to tako, ali ljudi su pateticni na taj nacin...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 179 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz