Sada je: sub apr 27, 2024 11:30 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 545 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 11:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
a drugi: njegovo očigledno i glasno neslaganje sa Kasiopejskim transkriptama!


Pa sta je tu lose i ja se ne slazem sa kasiopejcima pa nevrijdjem ostale zbog toga

Citat:
Ali da ostanemo u okviru teme, razlog što Kalki nije više na forumu sigurno ima veze sa nekom vrstom nečijeg straha!


Mozda straha da se ne otkrije prava istina koju na galaksiji pokusavaju sakrit :D :D

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 1:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 19, 2005 6:45 pm
Postovi: 168
Ja ne žalim za Kalkijem. Nije znao sastavit gramatički i vizualno normalan post, što je bio i razlog da ga nisam ni čitao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 2:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
Ja ne žalim za Kalkijem.


Ma za njim nitko na forumu ne zali

Citat:
Nije znao sastavit gramatički i vizualno normalan post


Ovo si u pravu, u svojim potovima znao je smo ponizavat i vrijedjat tudje ideje

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 2:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Neslažem se ni ja sa kasiopejom iz vrlo logičnih i intuicijskih razloga, ali to nema veze.
Ja sam uvijek bio da se ovdje kreira jedno zdravo ozračje bez svađa i prepirki makar to značilo da treba glumiti policajca, ali to je za dobrobit one većine koja želi u miru da uči.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 2:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Dajte ljudi što da žalimo živog čovjeka!
Pa mene je lično jedno vrijeme iritirao do bola a onda mi je poslije bio i simpatičan. Ma ne znam, nije mi baš drago što je isključen sa foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 3:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
[quote="dreamback"]


Sada, ne zelim da netko ovdje kaze da strah prema tome sto ce se dogoditi drugim ljudima treba biti otklonjen! Ne... On nas, sigurno razvija, kao sto je netko ovdje rekao... Kao sto strah prema sebi razvija biljke i zivotinje. Pa prema tome, ja sam ovdje cak mozda napravio i pogresku sto sam taj osjecaj odgovornosti prema drugima stavio kao strah. I vrlo lako vjerojatno, ta emocija nas ovdje razvija... Ali doduse i to nam na jednom nivou vrlo vjerojatno nece vise trebati... Jer cemo biti Svemoguci 8)

Aragorn, mozda i ima smisla sto si rekao, da strah potjece izvorno od smrti. Ma zapravo, ovo sve tu su filozofska naklapanja zapravo, ali mozda nije lose malo pokusat razmislit i podijelit to s drugima...

Pa sad, kada se strah gleda, moze se iz mnogo kuteva gledati.

nanosti i da su neki znanstvenici bili i filozofi... Mala je granica, jer se tu radi o teoriji, koju kasnije praksa treba potvrdit ili pobit.

Mislim da sam jos nesto htio rec... Ali nema veze.

Da zakljucim, sve moje stvari su neke pretpostavke, kao i Aragorna i mae, pa nista od ovoga zapravo nije ni sigurno. Mozemo jedino doc do nekog zajednickog zakljucka, koji moze, a i ne mora biti tocan. Stvari se mogu gledati sa puno kuteva gledista, pa tako otprilike ima smisla sve sto je ovdje receno, ali ne mora biti sve i tocno. Kao sto su i u znanosti postojale teorije koje su se jako dugo drzale na zivotu, sve dok praksa nije pokazala drugacije.
___________________________________________________


Ciao Dreamback.

Da li shvatas kolikomi pricamo o slicnim stvarim? Evo sad nesto citam i tvoje i moje postove i dolazim do zakljucka da se mi lepo nadopunjujemo,a toje ono sto je cilj. Ono sto sam ja rekao ti si jos promislio, dodatno objasnio, i iz svog ugla, za samo par stepeni drugacijeg od mog, dao svoje misljenje.

E to ja zovem timskim radom!

Svi se mi ovde bavimo spekulacijama, ali i pored toga sto se drugacije izrazavamo, ne znaci da su nam stavovi drugaciji, vazno je da prepoznamo zajednicki sadrzalac i da slazemo jednu po jednu kockicu. Valjda cemo negde stici, bar dok neko treci ne pomeri nase misljenje za jos par stupnjeva. Kapiras?

Sjajno si razradio i tvoju i moju misao. To se trazi,neko ko razmislja dok pise!

Odlicno si se setio onog eksperimenta sa biljkama. Ja sam o tome jako davno citao i koliko se secam (amozda se i lose secam), ne samo da se biljka koja je posvedocila ubistvo druge biljke seca i prepoznaje ubicu, vec njega, kao ubicu biljaka prepoznaju i osecaju i biljke koje nisu direkno bile svedoci ubistva!


E, a za Kalkijem treba zaliti sto vise nije na forumu, a narocito zbog toga sto je propustio priliku da pomogne sebi, a dobio je prilicno dosta vremena.

Posto vidim da je to tema koja privlaci neku paznju, reci cu sta ja mislim o tome u novom postu. (nadam se da nam moderator nece zamerriti sto pricamo otome u ovom topic-u).


Pozdravjam Te!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 4:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Mozda straha da se ne otkrije prava istina koju na galaksiji pokusavaju sakrit


Oh, da?!? A koja su to? Baš me zanima što sve znamo i što još nismo ovdje napisali makar i kao, smo moguću stvar...

Citat:
E to ja zovem timskim radom!


Ovo bi trebali svi prakticirati i ovim pozivam sve članove da rade tako ( naravno oni koji to žele ).

Citat:
ne samo da se biljka koja je posvedocila ubistvo druge biljke seca i prepoznaje ubicu, vec njega, kao ubicu biljaka prepoznaju i osecaju i biljke koje nisu direkno bile svedoci ubistva!


Da, doživljaji se upisuju u kolektivnu svijest vrste. Kako životinje i biljke nemaju prevelikih problema da pristupe istoj, kad recimo ubijete jednog pauka - ubrzo većina drugih zna da ste vi ubojica njihove vrste. Zato nas i grizu pauci i napadaju ( u vezi onih postova sa slikama paukova ). Vi ubijete neku biljku ili životinju i druge osjećaju to i znaju da ste vi ubili jednog njihovog pripadnika. Pa sad - posljedice će nastati, kakve god one bile.

Citat:
Posto vidim da je to tema koja privlaci neku paznju, reci cu sta ja mislim o tome u novom postu. (nadam se da nam moderator nece zamerriti sto pricamo otome u ovom topic-u).


Nema frke, prevodio sam upravo ovu zadnju sesiju Kasiopejaca koju sam danas postao i stavio na forum, i uvidio sličan problem i kod Laurine grupe. Izgleda da smo pali test ili bar jedan njegov dio. A vrijeme će pokazati...

Idemo dalje, pa makar kako bilo... sve mogućnosti su otvorene...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 4:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Enigmaa je napisao/la:
meni se cini da bas djeluje obratno, sto vise znanja to vise straha.
Mozda zato sto shvacas kolko toga jos neznas i otuda strah :roll:
ak me ko kuzi


Ima nešto i u tome...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 4:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
IsusBog je napisao/la:
Citat:

Mozda straha da se ne otkrije prava istina koju na galaksiji pokusavaju sakrit :D :D


Vjerojatnije, strah da forum ne ode u klinac.Pretpostavljam da je osnivačima ipak u interesu da neki kvalitetni ljudi sa malo slabijim želudcem ne odustanu od foruma zbog pojedinca!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 5:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
mae je napisao/la:
Zaboravih...
Aragorn, lijep pozdrav i tebi!
Mislim da su tvoje metode odlične za početak.Psihologija je dokazala moć autosugestije!Mislim da je autosugestija važna kao moguća obrana od silnih sugestija kojima smo izloženi!


Meni je žalosno da moramo funkcionirati na tom nivou i zato mi je autosugestija, iako uspješna metoda, uglavnom mrska. Zato što zapravo podsvjesno znam da se ne bazira nužno na istini. No ovo si dobro rekla, bolje da si sami sugeriramo nego da nam drugi sugeriraju. No tu se onda vrtimo u krug. Po meni je to jedna očajna stvar...

Htio bih još svašta napisati na tu temu, no umoran sam već, nekako gubim energiju, znam da je to samo faza neka i tako, možda put u novi zamah ali nekako znam da se ne može dalje ovako...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 5:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Sad, hajdemo malo pricati o nasem drugaru Kalkiju.

Da bi ste nekog shvatili procitajte sve njegove postove! Ja nisam procitao sve jer ima mnogo onih u kojima kaze neto ,cisto da bi nesto rekao tj. ne kaze nista. Ali procitao sam sva njegova licna iskustva sa "onostranim",koja je pisao na pocetku i to je bilo sve sto je on u vidu iskustva podelio sa nama.

Evo nekih primera koji govore dosta o njemu, a valjda ce i on shvatiti ako cita ovo.

Primer 1.
________________________________
Upisano: Subota Dec 03, 2005 1:02 pm

Pixica!

Pogledaj sad samo koliko si puta u svome postu spomenula ono sto ne bi trebala... pogledaj sto ti smajlici govore...

Imam puno toga za reci na ovo, ali necu gubiti svoje dragocijeno vrijeme na glupe prepirke...

"Umrijet" cu u neznanju...

Zelim ti sretan put!!!
______________________________

Pa kako moze ovako?! Ovakvim svojim odnosom on stalno provocira u nama negativna osecanja a cilj je bas suprotno, da budimo u nama pozitivnost. U ovom slucaju jeste bio u pravu, ne treba tako koristiti "Umrijet" ali Pixicine reci su bile upucene samoj sebi, usled osobnog skepticizma,dok Kalki ima malo osobnog skepticizma i njegova negativnost je uvek usmerena ka drugima a nikad ka njemu, bar na ovom forumu!

Drugim recima, on prica pametno, ali nikada ne pomaze nego, kao u ovom slucaju odmaze! Pa onda on radi samo za sebe! A mi kao da smo mu samo potrebni kako bi ga prepoznali kao autoritet i dokazali njegovu prednost u odnosu na nas.

Primer 2:
_________________________________________________________
Upisano: Četvrtak Jan 05, 2006 11:32 pm Naslov komentara: Citiraj ovaj komentar

Citat:

Citat:
Dobro Kalki koje si ti vjere Think

***
Preosobno pitanje...

Odgovor očit...

Prati ...

VJERA

Relativno...

Cilj, očit...
****************

Znaci iste smo vjere. Ja u nikog nevjerujem Wink


____________________________________________________________-
Upisano: Četvrtak Jan 05, 2006 11:36 pm Naslov komentara: Citiraj ovaj komentar

OFF TOPIC!

Citat:
**************
Znaci iste smo vjere. Ja u nikog nevjerujem
**************

Totalno suprotno...

Ne odgovaraj na moj post, zadrži misao za sebe... kvarimo temu...

Ako te što zanima, prati me i naći ćemo se,kad tad, u jednoj točki...

Strpljen spašen...
----------------------------------------------------------------------------------

E pa ovo cu malo da prokomentarisem u kasiopejskom stilu:

On je ovde cuo odgovor koji je u totalnoj suprotnosti od njegovog, ali i ovog puta Kalki je u pravu, ali ja njemu ne zameram na misljenju nego na stavu jer je to mozda jos vaznije!

Pazite sta je rekao. Ne odgovaraj na moj post...itd. Kalki njemu ovde porucuje:

Nista ti nisi shvatio, ne zanima me sta ti mislis, ne interesuje me da ti objasnim (da ti pompgnem!) i odjebi jer kvaris tako krasnu(moju) temu, sa mudrim mislima(mojim).

Kaze dalje: Ako te sto zanima..itd ....A sto ustvari znaci:

Ako zelis da saznas, razmisljaj kao JA, prati me (valjda nam ne treba vodja, razmisljamo svojom glavom) i kada budes kao JA imao iste stavove naci cemo se.

Da stvar bude na mestu, Jack je morao da intrevenise ne bi li razbio taj negativni naboj i objasnio (isusbogu, cini mi se) sta je kalki hteo da kaze jer je bio u pravu. Ali on ne zeli nikome iskreno da pomogne.

Pa da malo vise razmislja o kasiopejcima bilo bi mu jasno da on ovim svojim cinom direktno izrazava svoj OPS, i ne samo to on ga izaziva kod drugih ljudi na forumu! jer svi mi imamo nas OPS, a cilj je da, u nama, budimo OPD!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JE KALKIJEV NAJVECI PROBLEM!!!

A to je sve zato sto je svestan koliko vredi ali nije svestan da drugi vrede podjednako i da svi imamo isti cilj i da trebamo pomoci jedni drugima da sto pre stignemo!!!

E pa iako Kalki najcesce govori istinu, on ODMAZE, ne ume da deli, nema normalni emotivno inteligentan odnos prema drugima. on nas ne zeli da razume i da saoseca i ne zeli zaista da nam pomogne ako se u startu ne slazemo sa njim.

Jednom recju Kalki je PREPOTENTAN!! On je shvatio da je poseban ali nije shvatio da smo svi mi na ovom forumu negde posebni, jer zato smo i tu.

Mora jos mnogo da radi na sebi, introspkcijom naravno.

Govorim iz svog iskustva jer se nesto slicno desavalo i meni pre cetiri, pet godina, i to se da prevazici, samo treba razmisljati o svom odnosu prema drugim ljudima.

Uff...smorio sam se.... Pozdravljam vas

p.s. a i poceo je da ostavlja komentare na sve i svasta.... kao da mu je kvantitet postova vazan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 6:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Aragorn je napisao/la:
p.s. a i poceo je da ostavlja komentare na sve i svasta.... kao da mu je kvantitet postova vazan.


Zato postoji opcija limitiranja broja postova po danu... Svi imamo svoje niske strasti, kalkiju je to možda spam! Pa šta, eto, postoje i bolja rješenja od bana... U krajnjoj liniji postoji privremeni ban. Ne treba nam duhovna policija. Po meni nitko ne bi trebao biti benan, to je teška glupost u krajnjoj liniji. Osim botova naravno i EKSTREMNIH slučajeva, a to bi bili recimo kada bi netko ostavio pedeset nečitljivih i nesmislenih postova zaredom. Npr. "dkgnkdgn"... i tako sto puta. Tko u krajnoj liniji može reći da se Kalki ne može vratiti sa drugim usernameom? IP ban? Nemojte me nasmijavati. Koga se ovdje zavarava?

Šta si se ti sada našao analizirati čovjeka, mislim ljudi previše si dajete za pravo da osuđujete ljude koje ni ne poznajete... Kalki ima svoj stil pisanja, isto kao što imam i ja, ima Jack, ima GameDeveloper, ima Galaksija, OPO ili Chaos Engine. Po tome se ljudi znaju. Nekome može smetati što Jack ostavlja "namigavka" iza svakog posta, nekome može smetati što Kalki piše tako kako piše, ali pametna osoba će se znati prilagoditi. Što se dobiva benanjem? Čuvanje nekog virtualnog integriteta? Ne mogu vjerovati da se i ovdje vode rasprave o tome... očito je i to potrebno heh...

Btw, eto samo da kažem, ja recimo nikad nisam doživio Kalkijev nijedan post kao neki napad, ne znam kako je to ikome pošlo za rukom doživjeti... I ne slažem se da je egocentrik... Znao je pričati neke gluposti u vezi antimaterije recimo sa velikim a, no to je meni više bilo simpatično smiješno nego nešto deseto... Uostalom WTF...

Evo ja prosvjedujem protiv bana. Svi smo mi Kalki!!!

Evo bacit' ću se i u štampanje majica :lol:...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 6:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Aragorn, Ti si pravo obogacenje.
Nadam se da ces ostati cim duze s nama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 7:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Da, ali ban svejedno nije odgovor...
Evo razmišljam, pokušavam mentalno opravdati, racionalizirati ban, ali ne ide. Jok. Znam da nije "MOJ" forum, ali forum je zapravo svačiji čim on sudjeluje u njemu... Dakle to je ona famozna "ništa ne pripada nikome"... A pogotovo ne neke stvari kao što je phpBB software...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 7:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Kalki sigurno sada uživa!Sjedi negdje s cigarom u ustima, noge na stolu,čita ovo i misli - Vidi, već drugu stranicu pišu o meni, nisam li poseban!!!!!
Pozdrav Kalkiju!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 8:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Aragorn, a da li si ti pomalo OPD, ili povise OPS?

Koliko vidim, ocito u njegovim postovima trazis stvari ZA SEBE.

Sad razmisli... I shvati da si prekasno dosao na forum.

2 njegova posta... A da ja izdvojim onako, tvoja ona dva uvredljiva i kazem to je tvoja slika?

Nisi li i ti sam to rekao da to nisi tako mislio. Nismo li se tu dotakle jedne stvari ... LEKCIJE?!

A u ta 2, zasebno, samo si sirio negativnu energiju. Plus, Kalki-evi postovi su smijesni... Da, bravo Pantagruel! Mozda idemo negdje s ovim umrtvljenim razmisljanjem...

I sad jos, da li netko stvarno u dan ili dva moze prouciti sve necije postove? Uostalom, da ne govorim o percepcijama, odnosno zabljim percepcijama... Ima i o tome na forumu.

A da ne govorim o submiliranju... :?:

Pa mislim ko tu kog zavarava? Ban Kalkija je najveca glupost, samo sto se tu nitko to ne usudi priznat...

Dio svog misljenja, ja sam rekao vec o ovome (ne ban-u, tad mu je jos nick bio Kalki) ovdje:
http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=542


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 9:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Hm, Aragorn okrenut prema Kalkiju, a dreamback prema Aragornu!Oboje OPD :lol: :lol: :lol:

Možemo li sada nešto o zadanoj temi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 1:14 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Mogli bi napraviti anketu sa pitanjem: "Hoćete li natrag Kalkija na forum?"...

Osobno mislim da bi to bilo najpoštenije prema SVIMA! Pa nek "narod" kaže šta hoće...

I ljudi - izbacite PREDRASUDE! Korisno je to, zbilja...

:wink: ( namigavko... hehe! ) Pantagruel, =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 2:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Ja se Kalkija ne plasim :D :D :D i apsolutno sam da se vrati na forum.
Zar on nije dobar test za strpljenje, toleranciju i stavljanje Ega tri koraka iza.
Ako netko ne razumije sta covjek pise, ili ako nema smisla to sto pise, nek ga ne cita :D
Strah moze biti koristan u odredjenim situacijama gdje je opravdan ali je vecinom vremena onaj drugi beskorisni ili kako ga vec zovu unutrasnji terorista.

Unutrasnji terorista se rodi da li sa nama ili poslije nekog vremena i zavisno koliko mu mi energije dajemo tokom zivota, toliko problema pravi. Kad mu se otkrije pravo lice, onda je uistinu velika kukavica.
Znanje je sigurno jedan od puteva da mu se udje u trag a kolika je Strah iluzija moze postati jasno onima koji su se izdigli iznad svjesnosti materijalnog postojanja jer su mu korijeni u toj vezanosti i drugim impresijama stvorenim tokom zivota opet zbog te iste vezanosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 2:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Kalkijeve postove sam citao u pocetku - sve do bisera : " ljubi matrix kao sto ljubis sebe " :lol: Ionako citam postove samo nekolicine ljudi pa mi je svejedno dal se vrati ili ne. Ali da ima onih koji su trebali biti banani davno prije Kalkija - ima. Steta sto je ovdje sve na istom levelu pa ih se ne moraju sejvati 4.

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 545 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 97 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz