Sada je: sub apr 27, 2024 9:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 11:55 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
TOTALNO nije govno nego se pas posra', a?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 11:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Šta? prije ili kasnije bi i tako netko napisao svoje ili ispravio tu totalnu laž koju je netko izjavio.

Ja sam samo došao prvi, dobio sam impuls da reargiram, i napisao sam. I to što sam napisao je točno. Nije u pitanju sposrati se na nešto, u pitanju je to koliko je nešto točno. A izjava da je 4 denzitet ustvari u ovoj dimenziji samo sa plus 3 dimenzije vremena nije točna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 12:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Sirius91 je napisao/la:
Totalno krivo.

Ne znam zašto moramo slušati jednu staru new age tetu da nam kaže što su dimenzije i što su denziteti i u kakvom su oni odnosu međusobno.. ili bolje rečeno, u kakvom nisu.


A ti bio gore pa ih brojao? :evil3:

Citat:
Dimenzija je karakteristika prostora a Denzitet je percepcija jednog spektra stvarnosti i subjektivno svjesno postojanje u tom prostoru - 'stanje svijesti' kako to nekoji nazivaju.


Blizu! Osobina denziteta bi bila analogna tački sa koje je moguće percipirati drugačiju širinu spektra stvarnosti, ne samo jednu frekvenciju već više frekvencija istovremeno ;) Recimo da si na frekvenciji crveneB492, ja na ultraljubičastoj, obojica smo 3De 3D, koristimo isti prostor, ali se zbog ovoga ne možemo videti. 4De svesti bi bilo vidljivo i ultraljubičasto, moja frekvencija i crveno, tvoja - jer hvata širi pojas frekvencija. Pa tako, ako si 3d možeš videti pojas od crvene do ljubičaste, ali na ultraljubičastoj ništa. Ne mislim na percepciju boja naravno, nego na vibratornu frekvenciju - povuci analogiju, tako da mogu izroniti gde ih volja - iako delimo isti prostor, a on bi recimo mogao hvatati, i vibrirati na spektru koji je nama nevidljiv - zahvaljujući višem denzitetu, iako je dimenzija ista.

Denziteti su vezani za svest, dimenzije su vezane za prostor. Međuodnos postoji, postoje i gradacije, a kako izgleda postoje i segmenti prostora koji su ipak zajednički za različite dimenzije i denzitete - jedan ispod i jedan iznad, trenutno se borim da to provarim mentalno - kako stvari stoje veza (za kretanje i interakciju!) između prostornih dimenzija postoji upravo zahvaljujući denzitetima, i obrnuto. Ma ode glava ](*,)

Citat:
Ti vanzemaljci, demoni, reptili, kokišjarci ili kako ih več netko želi nazvati se jednostavno nalaze u prostoru kojeg mi ne možemo vidjeti i oni imaju svaki za sebe percepciju stvarnosti i svoje vlastito svjesno postojanje u toj dimenziji (denzitet) (svoje vlastito individualno iskustvo) kakav več i imaju i točka.


Ali mogu ga videti oni, a zajedno sa tim mogu videti i nas, što ima veze sa ovim što je promatrač napisao o načinu na koji kretanjem kroz vreme mogu izroniti na bilo kojoj tački našeg denziteta, što znači da je kao što sam i sumnjao da jeste - oni su u trećoj dimenziji, ali četvrtom denzitetu.

Citat:
Ja i jedan šišmiš recimo. U istoj smo dimenziji, ja se mogu kretati u tri smjera i on se može kretati u tri smjera. Ali taj šišmiš naravno percipira stvarnost i spektar svjetla drugačije od moje percepcije stvarnosti. Dakle u kojem smo denzitetu? ja sam u trečem denzitetu, i on je također. Ali je spektar drugačiji.. drugačije su boje.


Ne, ti si u trećem denzitetu - on verovatno u drugom. Oboje ste u trećoj dimenziji. Nije reč samo o percepciji fizičke stvarnosti - ti možeš svašta nešto što jednom šišmišu baš i ne ide od ru...krilca, zar ne?

Odo ja da izučavam ovaj treći detaljnije, dok ne doleprša sledeći, što po svoj prilici neće baš skoro :love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 12:19 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Možemo i ne moramo dijeliti isti prostor sa nečijim četvrtim denzitetom, jer svaka točka u ovom, a valjda? i u ostalim vremenima ima svoje tri Dimenzije prostora.
Hoću reći, oni uopće ne moraju biti negdje na našoj vremenskoj liniji, a i mogu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 12:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Da, pala mi je napamet ova slika, iako predstavlja nešto drugo:

slika


tu bi sve unutar past i future light cone bio 4De koji bi delio "naš prostor", kao i deo ovoga što je "hyperspace" na slici i preseci svih kupa proisteklih iz toga, tako nekako, pa koliko se poklapa poklapa se - bar kako sam ja shvatio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 12:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Može, ali vjerovatno okolo ima još takvih i praznine (prostora vremena?) između (Hyperspace?) koja ih vremenski ne veže.

Da ga malo friziram...


Dakle još takvih ljevaka:

slika



Jedna takva bijela točka odozgo je naša vremenska linija/svijet kao vremenska sekvenca:

slika

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 12:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Denziteti su vezani za svijest? ok.

Što je svijest? duh koji je svjestan stvarnosti. Ok. Denziteti su nivoui svijest, zar ne? dakle oni bi bili svjesniji puno više toga od nas. Drugim riječima, biološki im je organizam i mozak puno više evolucijski razvijeniji pa mogu primati puno jači i širi signal svijesti pa su tako i svjesniji puno više toga od nas.

Oni očito imaju pristup hyperprostoru, ili četvrtoj dimenziji. Koji je ustvari prostor unutar ovog.. na neki način, ako se promatra iz njega to upravo i ispada tako. Oni su puno više svjesniji šireg spektra prirode ove dimenzije ali i same prirode one dimenzije, hyperprostora u kojoj se nalaze.

Oni su svjesni toga da vrijeme nije ono što mi mislimo da jest. Za nas je vrijeme linearni tok događaja koji se događaju samo u jednom smjeru. Postoji samo sadašnji trenutak koji je rezultat prošlih događaja i koji teče lenearno u jednom smjeru - prema onome što bi mi nazvali budućnost koja se tek mora dogoditi... za nas.

Ali to nije prava priroda vremena. Iz perspektive više razvijenijih i svjesnijih organizama u višim dimenzijama, za njih se svi mogući događaji događaju istovremeno. (?)

Pa tako i mogu izabrati u koji vremenski događaj žele ući. Prava priroda vremena je takva jednostavno zato što je vrijeme ustvari uvijek postojalo, a i univerzalni um je beskonačan i obuhvaća sve. Dakle, beskonačne mogućnosti koje postoje istovremeno. Koje ustvari postoje sve zajedno ali u obliku paralelnih svemira. Kao beskonačno mnogo radio stanica koje postoje u istom prostoru i koje su naučile postojati zajedno. Mi smo samo na ovoj frekvenciji u kojoj živimo.

To je sama priroda beskonačnosti.

I oni budući da su evolucijski razvijeniji pa s time i u višoj dimenziji koju su dostigli dužom evolucijom percepcije, njihov mozak ustvari, zbog toga mogu primati tu svijest više i svjesniji su one prave prirode vremena.

Evo, objasnio sam sve bez upotrebe pojma kao što su denziteti i tako dalje. Jednostavno kao iz prirodne perspektive. Dosta toga mi našim ograničenim umovima ni ne možemo dostignuti tako da nema smisla o tome previše filozifirati, nego jednostavno prihvatiti kao intuitivno znanje.

Ja to vidim kao beskonačno mnogo prozirnih hologramskih slika koje sve postoje u istom prostoru, mi živimo na toj jednoj 3D slici koja se vrti kroz sve ostale i jednostavno ne možemo vidjeti kroz to. I jedan pokret je ustvari pokret kroz vrijeme ali i kroz mnogo paralelnih svemira jer postoje beskonačno mnogo mogućnosti tog pokreta.

Ne bi me jednom začudilo da primjetim da mi ide para kroz uši kada razmišljam o ovome.. :rofl mislim na to da jednostavno ne možemo zamisliti tu sliku kako sve to ustvari izgleda ako se gleda 'van' svemira i kako je sve to povezano, od vremena, paralelnih svemira i dimenzija.. ne možemo jednostavno zato jer ni ne možemo zamisliti 4D objekt i više. To bi jednostavno bio jedan vraški kaotični krug. Čisti jedan ogroman mega-kaotično beskonačno dimenzionalni krug unutar bilijardu beskonačno dimenzionalnih krugova koji se vrte u beskonačno mnogo smjerova....

Kvragu, moram uzeti malu pauzu sad me več glava boli. Svaka čast duhu koji to sve može misliti i vidjeti... ali to bogami nije za nas koji ne možemo doslovno ni vidjeti dosta toga što i je u našoj dimenziji, a kamoli nešto više.

Valjda je stavio gore jednu sliku o tome kako si to on zamišlja... ali to nije ni blizu stvarne slike!!!

I za kraj bi se mogao dati jedan savjet. Na kraju krajeva ovo je san pa ne smijemo to toliko ozbiljno shvaćati. Mislim čak da je duh namjerno to tako stvorio da bi nas mogao trolati! mora da upravo sada uživa dok gleda kako se mučimo ovdje. Jbg, ipak mu je bilo dosadno u beskonačnosti kada i on je sama ta beskonačnost pa se je trebao malo zabaviti.. a u zabavu spada i trolanje.

slika

a i na kraju krajeva zanimljivo je to kako ustvari trolamo sami sebe :mrgreen: koji vic..


Zadnja izmjena: Sirius91; sri mar 27, 2013 1:31 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 1:26 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Samo polako. :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 2:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Sirius91 je napisao/la:
Evo, objasnio sam sve bez upotrebe pojma kao što su denziteti i tako dalje. Jednostavno kao iz prirodne perspektive. Dosta toga mi našim ograničenim umovima ni ne možemo dostignuti tako da nema smisla o tome previše filozifirati, nego jednostavno prihvatiti kao intuitivno znanje.


i zamisli sad da kad god ti zatreba sve to da pišeš ponovo koristiš jednostavno pojam "Denzitet" umesto 3 stranice teksta u kojem objašnjavaš kako to nije to nego je to to ali onako kako ti kažeš na te tri stranice jer tu idu tri stranice a ne jedna reč :toothy2: ... 'de bi ti kraj bio :occasion5:

Citat:
e možemo jednostavno zato jer ni ne možemo zamisliti 4D objekt i više.


Pogotovo kad pokušavamo da četvrti (4. ](*,) ) prostorni pravac ](*,) zamišljamo i uklopimo ](*,) kao deo i unutrašnjost prostora ova tri ](*,). Kao ono pa vidi, evo ga tu levo :rofl

Citat:
Valjda je stavio gore jednu sliku o tome kako si to on zamišlja... ali to nije ni blizu stvarne slike!!!


Osim ako ono što ti zamišljaš da ja zamišljam kao ovo nije u stvari to nego je to ono, a ono što ti zamišljaš je u stvari ovo koje je deo onoga. Sad ćemo pružiti egu prvu pomoć i reći kako ne zamišljamo :toothy2:

Naravno da nije ni blizu prave slike, šta očekuješ? Fotografiju? :rotfl: Ili bi da reč "denzitet" - fotografiju zameni?


:love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 2:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Valjda? je napisao/la:
Naravno da nije ni blizu prave slike, šta očekuješ? Fotografiju? :rotfl:


Da! neka netko ovdje postane vježbom majstorski XXL astralni projiciraš pa nek ponese sa sobom svoj astralni fotoaparat pa nek poslikne malo kako nekoje stvari izgledaju u višem astralu ili više. Neka poslikne kako to izgleda dok se putuje vremenom kroz treću dimenziju (da, neki i to astralno rade), pa nek u astralu razvije film, ili neka razvije svoju memoriju do nivoua do kojeg će biti sposoban zapamtiti svaki jebeni detalj tih slika, pa nek ode u neku umjetničku akademiju pa nek se nauči slikati kako to bog zapoveda pa nek se onda vrati pa nek naslika to što ima na umu bem' mu miša. Taj će garant postati najslavniji slikar čovječanstva.

Onda će nam biti puno lakše kada ćemo imati barem vizualno kako neke stvari zaista izgledaju. Mislim koji vrag! ljudi to rade stotinama godina, putuju u višu dimenziju, svjedoci su toga kako multidimenzionalnost izgleda kada je kreacija u akciji I NITKO se nije sjetio da barem izgled nekojih četverodimenzionalnih stvari prenese u 3D prostor na 2D papir!? koji vrag je to ljudima?!

:toothy2:

Al šalu na stranu, krenuo sam ti pisati odgovor na ono što si mi prekomentirao na onaj moj post al sam nešto shvatio što sam sada več zaboravio pa sam napisao ovo gore gdje su mi nekoje stvari zaista več bile smiješne..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 9:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Sirius91 je napisao/la:
Valjda? je napisao/la:
Naravno da nije ni blizu prave slike, šta očekuješ? Fotografiju? :rotfl:


Da! neka netko ovdje postane vježbom majstorski XXL astralni projiciraš pa nek ponese sa sobom svoj astralni fotoaparat pa nek poslikne malo kako nekoje stvari izgledaju u višem astralu ili više. Neka poslikne kako to izgleda dok se putuje vremenom kroz treću dimenziju (da, neki i to astralno rade), pa nek u astralu razvije film, ili neka razvije svoju memoriju do nivoua do kojeg će biti sposoban zapamtiti svaki jebeni detalj tih slika, pa nek ode u neku umjetničku akademiju pa nek se nauči slikati kako to bog zapoveda pa nek se onda vrati pa nek naslika to što ima na umu bem' mu miša. Taj će garant postati najslavniji slikar čovječanstva.

Onda će nam biti puno lakše kada ćemo imati barem vizualno kako neke stvari zaista izgledaju. Mislim koji vrag! ljudi to rade stotinama godina, putuju u višu dimenziju, svjedoci su toga kako multidimenzionalnost izgleda kada je kreacija u akciji I NITKO se nije sjetio da barem izgled nekojih četverodimenzionalnih stvari prenese u 3D prostor na 2D papir!? koji vrag je to ljudima?!

:toothy2:

Al šalu na stranu, krenuo sam ti pisati odgovor na ono što si mi prekomentirao na onaj moj post al sam nešto shvatio što sam sada več zaboravio pa sam napisao ovo gore gdje su mi nekoje stvari zaista več bile smiješne..


Tooo BREEE tako je! :D
Ja se sve pitam sta se ljudi raspravljate oko toga astral i nase iskustvo je bitno kad ono,
rece vec sve to, i vise od toga Sirius omiljeni moj mladic foruma! ;)
Sto se tice sanjanja na dobrom sam putu cisto da se pohvalim a ovaj tvoj post me bas inspirisao tako da zavrsavam jednu finu vizuelizaciju kao uvodnu sliku vec cete da vidite ovih dana valjda( ima tu svega i zlatnog reza i fraktala i formula:))

Sirius, kad vec podrzavas druge samo napred cekam tvoje fotografije!!

:hello2: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri mar 27, 2013 10:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 22, 2013 5:18 pm
Postovi: 1
Dečki ovaj razgovor ne vodi ničem. Kaj ne svirate trubu za koju kintu nego trošite vreme i čekate da se nešto desi ili za vašeg Mićka obesi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: čet mar 28, 2013 11:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
slika

ovo je jedan od starih fraktala i gle, bas se uklopio u konturu mozga:D
Dekart je rekao da je pinealna zlezda ``centar duse``
On je u odnosima zlatnog preseka prema ivicama mozga - magija!

:occasion5: :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri apr 03, 2013 8:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Ljudi oni nisu reptili vec obicni "nosaci" nakon dosta dana bez sna.Ja sam ih tacno video i mogu da osetim dal je neko reptil il ne jer mi je tolko ojacana intuicija.Kontrolisu sve,apsolutno sve.Al nisu oni ni blizu vrha.Demoni/Djinn su na visem nivou i naravno cuvari svih kapija su arhonti.Procitajte knjigu "children of the matrix" , tu je sve receno.Kako se odbraniti? ima li neko ideje?

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri apr 03, 2013 8:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Prema predanju Samana drevnog Meksika, jedini nacin je da svoju svest nacinimo nesvarljivom-neukusnom za njih.
Koliko znam, to se delimicno postize unutrasnjom tisinom, disciplinom, vezbama...itd...
Mozda da uleti neko svojim vidjenjem-iskustvom-secanjem ko je citao Kastanedine knjige?
A cini mi se da je puno toga receno u tekstu ``zivot u kokosinjcu``...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pet apr 05, 2013 7:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Saty je napisao/la:
Ljudi oni nisu reptili vec obicni "nosaci" nakon dosta dana bez sna.Ja sam ih tacno video i mogu da osetim dal je neko reptil il ne jer mi je tolko ojacana intuicija.Kontrolisu sve,apsolutno sve.Al nisu oni ni blizu vrha.Demoni/Djinn su na visem nivou i naravno cuvari svih kapija su arhonti.Procitajte knjigu "children of the matrix" , tu je sve receno.Kako se odbraniti? ima li neko ideje?

Dali bi pokušao objasniti, kako ili čime znaš da reptil nije ili jeste reptil?
Smatram, da bi morao imati uzorni sempl da bi tačno znao identifikaciju prisustva reptila...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sub apr 06, 2013 12:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
snoopy je napisao/la:
Prema predanju Samana drevnog Meksika, jedini nacin je da svoju svest nacinimo nesvarljivom-neukusnom za njih.
Koliko znam, to se delimicno postize unutrasnjom tisinom, disciplinom, vezbama...itd...
Mozda da uleti neko svojim vidjenjem-iskustvom-secanjem ko je citao Kastanedine knjige?
A cini mi se da je puno toga receno u tekstu ``zivot u kokosinjcu``...


Tekst me bacio u ocaj :-# .Ko su sad Voladoresi(letaci)?? Jel ima neka slika bar kako izgleda ta nevidljiva sila jer pise u tekstu da ih je jedan uspeo uslikati.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sub apr 06, 2013 12:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
snoopy je napisao/la:
Prema predanju Samana drevnog Meksika, jedini nacin je da svoju svest nacinimo nesvarljivom-neukusnom za njih.
Koliko znam, to se delimicno postize unutrasnjom tisinom, disciplinom, vezbama...itd...
Mozda da uleti neko svojim vidjenjem-iskustvom-secanjem ko je citao Kastanedine knjige?
A cini mi se da je puno toga receno u tekstu ``zivot u kokosinjcu``...


Prema SVIM tehnikama, metodama, učenjima istoka i zapada, osnovni način da se postane to, kako ti kažeš, da naša svijest bude nesvarljiva voladerosima, je to što si naveo, tišina, disciplina i vježba...ali osim toga ima još nešto: i čisto srce i čist um (što je uvjet za tišinu) ,a tu se misli se na čist od straha, čist od ljutnje i mržnje i svih varijanti osjećaja koji proizlaze iz ovih.
Tu čistoću nije jednostavno postići, nije dovoljno samo tako odlučiti: ja se neću plašiti, ja se neću ljutiti, nego osim te namjere treba i doslovno počistiti sve stare blokirane emocije, koje se nalaze u našem tijelu i to na svim razinama, a skupili smo ih kroz razne reinkarnacije. Neke tehnike nude dug i temeljit način čišćenja koji može trajati godinama, a neke tehnike tvrde da se sve može očistiti u jednom trenu, neki da treba sve očistiti do temelja, neki kažu da ne treba nego samo ono što je nužno u vezi aktualnog probleme. Neki drugi ne čiste emocije nego posljedice, a to su odnosi s ljudima gdje postoji krađa energije, dakle, rješavaju tu krađu.... Moje mišljenje je da su svi ti načini jednako dobri,, o momentu u kojem se netko nalazi i o tipu osobe ovisi koji način će kome lakše"sjesti"

Kastaneda preporučuje magične pokrete kao vježbu kojom čistimo ustajale emocije, čistimo nametnike i usklađujemo protok energije, te djelujemo na auru i na tijelo.
Te vježbe su nužne.
U drugim učenjima također postoje fizičke vježbe i fizički pokreti sa istom svrhom. Svaka metoda ima neku varijantu pokreta kojima se čsiti, usklađuje, podiže energija
Dakle...da zaključim, nema ništa bez fiskulture

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto apr 23, 2013 9:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
arwen dor je napisao/la:
snoopy je napisao/la:
Prema predanju Samana drevnog Meksika, jedini nacin je da svoju svest nacinimo nesvarljivom-neukusnom za njih.
Koliko znam, to se delimicno postize unutrasnjom tisinom, disciplinom, vezbama...itd...
Mozda da uleti neko svojim vidjenjem-iskustvom-secanjem ko je citao Kastanedine knjige?
A cini mi se da je puno toga receno u tekstu ``zivot u kokosinjcu``...


Prema SVIM tehnikama, metodama, učenjima istoka i zapada, osnovni način da se postane to, kako ti kažeš, da naša svijest bude nesvarljiva voladerosima, je to što si naveo, tišina, disciplina i vježba...ali osim toga ima još nešto: i čisto srce i čist um (što je uvjet za tišinu) ,a tu se misli se na čist od straha, čist od ljutnje i mržnje i svih varijanti osjećaja koji proizlaze iz ovih.
Tu čistoću nije jednostavno postići, nije dovoljno samo tako odlučiti: ja se neću plašiti, ja se neću ljutiti, nego osim te namjere treba i doslovno počistiti sve stare blokirane emocije, koje se nalaze u našem tijelu i to na svim razinama, a skupili smo ih kroz razne reinkarnacije. Neke tehnike nude dug i temeljit način čišćenja koji može trajati godinama, a neke tehnike tvrde da se sve može očistiti u jednom trenu, neki da treba sve očistiti do temelja, neki kažu da ne treba nego samo ono što je nužno u vezi aktualnog probleme. Neki drugi ne čiste emocije nego posljedice, a to su odnosi s ljudima gdje postoji krađa energije, dakle, rješavaju tu krađu.... Moje mišljenje je da su svi ti načini jednako dobri,, o momentu u kojem se netko nalazi i o tipu osobe ovisi koji način će kome lakše"sjesti"

Kastaneda preporučuje magične pokrete kao vježbu kojom čistimo ustajale emocije, čistimo nametnike i usklađujemo protok energije, te djelujemo na auru i na tijelo.
Te vježbe su nužne.
U drugim učenjima također postoje fizičke vježbe i fizički pokreti sa istom svrhom. Svaka metoda ima neku varijantu pokreta kojima se čsiti, usklađuje, podiže energija
Dakle...da zaključim, nema ništa bez fiskulture


Veoma detaljno objasnjeno.Meni samo zapada u oko cinjenica da je Kastaneda umro od raka iako samani nisu podlozni istom, da li je ubijen?? Ipak su njegove poslednje knjige bile veoma opasne za zle sile ovog sveta.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto apr 23, 2013 10:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
HM..
Ako si citao susreti sa nagualom - razgovori sa Kastanedom, mozes zapaziti jednu recenicu koju je izjavio a ne pominje se nigde u prethodnim knjigama.
``telo kolabira i umire ali se oscaj postojanja nastavlja``
Ta recenica odudara od teze o unutrasnjem ognju, mozda vec znas?
Ne verujem da su ga ubili

Tako bi zakljucio da je mozda on tako otisao u trecu paznju.

A na wikipediji svasta pise.
Na primer da su Florinda i Taisha bile njegove ljubavnice i pratioci(followers)

Meni deluje da je dijagnoza lazna kako bi prikazali da je on jedan zbrkan covek, ili sta vec,
a negde sam davno procitao ne znam tacno gde da je trebalo 2 nedelje da naprave dijagnozu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 97 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz