Sada je: sub apr 27, 2024 9:52 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: 2. dio ISTINA O REINKARNACIJI Otkrivenje okultista
PostPostano: čet aug 31, 2023 12:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 26, 2012 8:31 pm
Postovi: 34
Lokacija: ANDROMEDA
V: Hvala što ste još jednom pristali da sudjelujete u projektu. Prvi dio „Tko stvarno vlada svijetom“ zapravo je izazvao veliku rezonanciju među našim gledateljima. Usput, tko nije čitao , , pročitajte prvi dio TKO VLADA SVIJETOM, inače jednostavno neće razumjeti o čemu pričamo.
Mnogi naši gledatelji sami su primijetili da su podsvjesno shvatili da mnogi procesi u našem svijetu imaju određeni obrazac i pitali su se zašto se to događa tako kako se događa, zašto živimo u tako užasnom svijetu, a izgleda svi žele dobro živjeti, no mi živimo kako živimo. Mnogi su opet osjetili da iza toga stoji neka mračna sila i sada zahvaljujući vama dobili smo odgovore. I mnogi su se složili kasnije ali ipak, postoje neka pitanja koja ljudi pišu u komentarima. Kako bi ovu temu razumjeli do kraja i uz vaše dopuštenje, mi ćemo vam postaviti ta pitanja kako bismo uklonili sve te tamne mrlje.
Ako ove komentare podijelite na dva kategorije, samo napitanja o povijesnim događajima i o pitanja ponovnog rođenja, bit će nam drago ako ih pojasnite.

M: Prije nego što su mi autori projekta dali popis pitanja od ljudi, o kojima nisam planirao ništa više reći, ali ipak neka od ovih pitanja su zanimljiva i zaslužuju odgovor. Predviđam da će odgovori na njih dati svoj rezultat, ne stoje u dalekoj perspektivi.

Prvo želim reći da mi je drago što su mnogi počeli razmišljati o tome je li svima tako lako sjetiti se mrtvih i isplati li se to uopće raditi. Neki su došli gotovo do podrijetla ovih tradicija, čak su napisali i proširenje egipatske magije. Ali ovo nije sam početak povijesti. Još nitko nije iskopao do dna drugog drevnog naroda gdje se magija prvi put pojavila u povijesti našeg čovječanstva. Pogledajte malo više i istočnije na karti svijeta. Neću više o karti svijeta.Shvatit ćeteda nemam zadatak dati vam povijesne izlete i objašnjavati u cijelosti kako svijet funkcionira. Ja kažem samo ono što smatram da je nužno ispričati. A sve ostalo potražite sami. Informacija je puno.

V: Dobro, krenimo s povijesnim dijelom. Najosnovnije pitanje za naše gledatelje: Zašto su nacisti izgubili ako su imali tako ozbiljnu okultnu podršku?

M: Vrlo je logično da nacisti nisu trebali pobijediti, dakle, nisu pobijedili, oni su u početku bili osuđeni na propast. Ne dajte se zavaravati onima koji su stajali iza ovih događaja, dobili su sve što su htjeli i još više. Pogledajte ovdje, nacistička vrhuška sa svojim crnim poretkom bili su samo posrednici. Pa čak i istog Hitlera čuvala je magija najviše inicijacije, one prave s velikom moći, na kojoj su radili milijuni običnih ljudi, koji su upali u mrežu. I sve njihove magijske trikove plaćali su se životnom silom ljudi. Pa, naravno, ovi Magovi prikupili su vrlo veliku žetvu za sebe, stavite općenito broj ljudi koji su umrli tijekom Drugog svjetskog rata. A za ove druge, životna sila ljudi je, ovo je hrana, da. I zapravo, reći da su nacisti izravno izgubili ne bi bilo sasvim točno, jer i dalje su slobodno otišli. Nisu umrli kao ovi Magovi koji su također bili uz njih, također su napravili tranziciju.
Svijet je mnogo složeniji nego što se čini, hijerarhija u suptilnim planovima je vrlo jaka.Pa, čak i ako pogledate događaje iz tog vremena sa vidljive strane, očito je da nitko nije dozvolio Hitleru i nacistima da zavladaju svijetom. Oni koji postavljaju takvo pitanje jednostavno ne razumiju kako i zašto se stvaraju ratovi. Ljudi su bili naučeni razmišljati u kategorijama herojske pobjede jednih i poraza drugih, ali sve su to u suštini isti okviri propagande izvan koje ljudi ne smiju izlaziti kako bi cjelovito sagledalisituaciju. No zapravo, ovo je samo predstava koja se igra, gdje se posloži sva scenografija, rasporede uloge, isplanira rezultat i pobjeda je odavno izgubljena, znate.
Postoji izraz kad se psu baci štap, on trči za štapom, a kada se baci štap lavu, on gleda u onoga koji mu je bacio ovaj štap.To vam predlažem, da konačno pogledate one koji vama manipuliraju i koji stoje iza kreiranja ovakvih događaja. Jer dok je vaša pažnja potpuno apsorbirana bačenim štapom, oni, to je sasvim određeni krug ljudi iza vaših leđa, ostvaruju svoje osobne interese. To se dogodilo i tada, kako bi shvatili zašto je ovaj rat bio potreban,svi su samo rješavali svoja pitanja. Pogledajte kasniji rezultat, kako je karta svijeta izgledala prije i poslije, kako je svijet podijeljen, tko i što je dobio, kakav raspored snaga se razvio nakon rata. Mirnim putem bilo bi nemoguće ponovno zalijepiti svijet na ovaj način, a rat je to učinio. Nakon Drugog svjetskog ratasvijet se nepovratno promijenio, pa naravno da nije teško uočiti dobitnike ovog događaja samo gledajući tko je najviše profitirao u ovom ratu. Pa kad je Hitler odigrao svoju ulogu kao svaki pijun,table su skinute, tako pomirite se već s tim tko je tamo pobijedio,tko izgubio, ovdje nije sve tako jednoznačno sadarazumljivo.

V: Još jedno pitanje koje se pojavilo kod naših gledatelja nakon vaših riječi je da je ovaj rat o kojem pričate rezultat Gurdjieffove aktivnosti.

M: Je li tako? Ne, nije tako. Gurdjieff nije svjetsko zlo, on sam to ne bi mogao. Štoviše, Gurdjieff je samo jedan od šestorice onih koji stoje na vrhu ove hijerarhije. U to vrijeme kada su pokrenuti određeni procesi to se više nije moglo zaustaviti. Tako da ne, nije samo zbog aktivnosti jednog Gurdjieffa. Sve što je počelo Prvi i Drugi svjetski rat prvotno je planirano ih povezati, tako da je u to vrijeme početak rata bio neizbježan. Ali to je duga priča, nemojmo sad o tome.

V: Mislim da će mnoge iznenaditi da je to samo šestorka, jer po mnogima to označava papu Rimskog, što znači da je on svjetsko zlo jer je po njihovom mišljenju, papu Rimskog samo sotona može naznačiti, sam sotona će imenovati papu Rimskoga.

M: Sam Sotona će imenovati papu..Nemojte nasmijavati. Opet treba reći, to je nerazumijevanje hijerarhije te strane, neće se Sotona baviti takvim glupostima kao što je imenovanje pape.Ovo je za nas papa Rimski veličina, ali on zapravo obavlja samo jednu funkciju, koju je već izveo, slon ne može biti izmjeren vlastitim okvirom,ne može biti izmjereno. Usput, ugodno sam se iznenadio koliko je točnih komentara o tome tko je papa Rimski i na kakvoj je poziciji. Razveselilo me.

V: Sljedeće pitanje je o živim mrtvacima,naše gledatelje zanima kako je takvo zlo uopće moguće.Gdje Bog gleda i pošto Bog upravlja ovim svijetom zašto dopušta takvo ponovno rođenje?

M: Zašto su uzeli da ovaj svijet kontrolira Bog ? U svim religijama svijeta, na taj račun je vrlo jasno rečeno da tu ne postoji duhovni svijet Boga. Postoji naš zemaljski materijalni svijet i ovaj svijet ima svog vlastitog princa, ovo je Sotona, đavao, on je Iblis ili Ahriman i ovdje on kontrolira sve. I što je najvažnije cilj mu je proždrijeti. Tako da nemojte se zavaravati, naš svijet je svijet đavla. Pa, o tome kako je moguće da takvo zlo postoji, pa kakav su to svijet ljudi stvorili, takve parazite je i rodio. Jasno je tada.

V: Jasno. Onda sljedeće pitanje je opet o živim mrtvacima: Koja je svrha dovoditi ljude u smrt od koga će onda jesti?

M: To je izravno povezano s događajima koji nas očekuju u bliskoj budućnosti s klimom, ako svijet bude osuđen na propast.Što ostaje objasnit ću metaforički. Zamislite da postoji farma na kojoj živi puno životinja i vlasnik farme sazna da se u njegovom selu pojavio smrtonosni virus, neka nova ptičja gljivica, vrlo zarazna, koja sve pokosi i vlasnik farme razumije da će mu kroz par dana sve životinje uginuti od ove infekcije. Što će vlasnik farme učiniti u tom slučaju? Sačekat će da se to desi i samo bacitiu smeće meso? Naravno da ne. Za ovih par dana što ostane, sam će pobiti sve životinje i prodati meso. Tako jeinama sad. Ako propadne svijet i kraj je neizbježan, onda će u jednom trenutku hrpa ljudskog mesa i životne sile biti bačena u smeće? Pa naravno da su skloni uzeti sve za sebe.
Ili se može dati neki drugi primjer. Recimo da postoji rijeka koja će sutra presušiti i sve ribe će uginuti. Što bi vi učinili u ovom slučaju? Samo pričekali dok se to ne dogodi ili ulovili ribu i prodali je? Tako da učinite to kako treba, prodati i zaraditi. A zašto mislite da su oni gluplji od vas?

V: Usput, još jedno pitanje na ovu temu naših gledatelja, treba li im naša smrt toliko, zašto ne odmah lupiti sve recimo bombom?

M: Ovdje je pitanje apsolutnog nerazumijevanja onoga što se događa sada. Da bi ih nahranili, ljudi moraju izbaciti jake emocije, da žive godinama u stalnom emocionalnom stresu. Ali ono što se događa je ništa i svega toga nema, treba im patnja i strah, tračci nade i opet patnja i strah, kao na američkom toboganu (rollercoasteru), da prežive maksimum. Stoga je puno isplativije plašiti nuklearnom bombom nego je stvarno raznijeti. Pogledajte koliko dugo već to rade, koliko su puta promijenili sat Sudnjeg dana, kako se tema nuklearnog rata zadržala u vijestima. Ponegdje napuhuju strah do krajnjih granica, da će sutra početi, kažu da smo zapravo već danas bili na korak od početka nuklearnog rata. Naprotiv, počinje priča, pa onda ne, ovo je besmislica u 21. stoljeću,što se dogodilo i opet u krug. Glavno je da je ova tema uvijek aktivna i drži se u informacijskom polju, znači da ljudi vrlo često razmišljaju o tome. A kakve emocije nosi tema nuklearnog rata? Mislim da se zato sada odvija sva najluđa igra koja nije bila tu za ovo. Samo još jedan posljednji pokušaj skupiti maksimalnu žetvu.
Čekaj, hoće li još nešto biti,oni još nemaju glavni adutkoji će maksimalno iscijediti sok iz ljudi i dovesti ih do zatupljenja i potpune poniznosti. To je glad. Pročitajte malo povijesne članke na ovu temu i shvatit ćete da je ovo sljedeća faza koja nas čeka- pandemija, rat i glad. Ovo troje ide zajedno ruku pod ruku,o ovome je rečeno još u Tori. I usput, ova shema je više nego jednom okrenuta u našoj povijesti i plus, na ovaj način pozornost ljudi se također odvraća od stvarne prijetnje, a to je klima.
Uostalom, ako ljudi znaju istinu, prestat će se podčinjavati i oni koji sada vladaju svijetom izgubit će svoju moć i toga se jako boje. Ovo bi moglo ometati njihove planove za Veliki prijelaz.

V: Usput, o Velikom prijelazu, u prvom videu ste također rekli da su živi mrtvaci sposobni za svjesno ponovno rođenje i oni koji sada vladaju svijetom, spremaju se za Veliki prijelaz. Što je to Veliki prijelaz i kuda će oni otići ako naš planet umre?

M: Naš svijet nije jedini. Svemir je prevelik da bi se smatralo da je naš planet jedini nastanjen humanoidima plus,ima još masa paralelnih svjetova. Vi sjedite ovdje kao žabe u močvari i mislite da je ovo cijeli svijet. To nije tako, oni imaju kuda otići.Vi ljudi se ne možete maknutinikuda, najvažnije je da svatko osjećakako se tama nadnosi. Ali za sada se mnogi nastavljaju tješiti nadom da će se uskoro sve vratiti u normalu i bit će kao što je bilo, da? Ne. Neće biti kako je bilo, nikad neće biti. Išto dalje bit će samo gore, ali još uvijek postoji izlaz. Iako je malo je vjerojatno da će ga ljudi koristiti.

V: Prijeđimo na sljedeću kategoriju pitanja. Prije svega naši gledatelji ne razumiju temu reinkarnacije, što ostaje nakon smrti ljudskog tijela, koji dio ide na reinkarnaciju. Zašto ste rekli da se čovjek pretvara u bezdušnika, možete li nam reći nešto o tome podrobnije?

M: Sve je zapravo jednostavnije nego što se čini. Ovakva pitanja se postavljaju samo zato što ljudi većinom niti ne znaju tko su i tko se javlja. Za to možete reći hvala svećenicima vaših religija koji su uložili puno truda da se istinsko znanje izgubi, jer je bila izobličena do neprepoznatljivosti.Tako je lakše upravljati stadom i držati ga u strahu zbog poslušnosti. Tako da je pitanje tko je čovjek vrlo ozbiljno pitanje. Rekao bih da je ovo pitanje života i smrti, jer ako čovjek zapravo ne razmišlja o tome, tada se njegov život svodi na postojanje, što dovodi do apsolutno predvidljivog rezultata na kraju.

Pogledajmo primjer, kako bi nam bilo jasnije, razmotrimo uobičajenu prosječnu opciju. Živio je čovjek, običan, dobar čovjek, koji je živio običnim životom, bio je relativno ljubazan,volio je svoje bližnje, umjereno se svađao s drugima, umjereno manipulirao kao i svi, ali glavno je da nije nikoga ubio opljačkao. U posebno teškim grijesima nije bio zamijećen i možda je čak posjećivao hram svoje vjere na blagdane. I sada on umre. Što će biti s takvim čovjekom nakon smrti?
Kako opet naši ljudi većinom smatraju, tu mislim na razmišljanje prosječnogčovjeka, ne ubrajam ljude koji su čitali ezoteriju ili čuli dovoljno bajki od žitelja svoje vjere i misle da nešto znaju. Iz nekog razloga ljudi u osnovi vjeruju da će njihovi rođaci nakon smrti sigurno otići u raj, jer su toliko nastradali i trpili tijekom svog života i čini se da to zaslužuju, otići barem nakon smrti na neko dobro mjesto. Pa, ili kao minimum na kraju onda odahnuti i naći spokoj. Ali da sigurno neće ići u pakao, Ad je samo za strašne grešnike, za lopovske činovnike na primjer ili ubojice.
U vezi s takvim zločinima na prvi pogled životni stil prosječnih ljudi izgleda gotovo mučenički. Mnogim ljudima se crta slika iz djetinjstva da preminuli rođaci i dalje s neba promatraju naš život i s vremena na vrijeme dolaze u snu upozoriti, predložiti nešto za pomoć ili zaštitu od nesreće.
Posebno me zabavljaju priče ljudi o mrtvima koji im se javljaju u snovima u blistavo bijeloj svjetlosti i govore kako je tamo dobro i veselo.Kada bi samo znali kakva je to obmana, u najmanju ruku bili bi vrlo iznenađeni.
Pa idemo redom, kakva je logika ljudi. Ako ja pretpostavljam da je ovaj djed Kolja bio relativno dobar čovjek, onda će nakon smrti sigurno pasti u bolji svijet gdje će sve biti u redu za njega. Ali što se stvarno događa? Recimo ovaj djed Kolja, koji se nije posebno naprezao u životu samokontrole i slijedio je vodstvo gotovo svih svojih impulsa, u ovoj situaciji, je li naš Kolja bio dobar čovjek?
Suočimo se s tim, što se događa u svačijim mislima.Zamislite na trenutak da se svaka naša misao ostvari, da li bismo nakon toga mogli nazvati sami sebe dobrim ljudima? A koliko je puta naš djed Kolja u mislima pretukao ili čak ubio svog šefa tiranina, koliko puta je zamišljao kako vara svoju ženu? Koliko je puta u prometnim gužvama za volanom psovaovozače koji su mu presjekli put, je li djed Kolja sanjao da bude vladar? Pa, ovo je mali broj onoga što je ovaj prosječan čovjek želio i čemu je ovaj prosječan čovjek težio u svojim fantazijama. Je li mrzio, je li zavidio, nije li sanjao tuđe bogatstvo? Što je naš naizgled vrlo pristojan čovjek zapravo živio i koje je scenarije vrtio po glavi?

V: Slušajte, mislim da sada mnogi ljudi imaju pitanje zašto stavljate toliki naglasak na ono što se događa u njihovim mislima. Jer mnogi ljudi misle da je glavna stvar ne raditi ništa u stvarnosti, ali u svojoj glavi možeš izvrtiti bilo što.

M: Ali zapravo na energetskoj razini nema razlike jeste li nešto mislili učiniti ili ste to već učinili. Ovo je fait accompli, ljudi ovo je fizika, misao je stvarna koliko i vaše djelovanje.A ako pođemo od činjenice da je svijet energije informacija primaran, i da se prvo bilo koji događaj odvija na ovoj razini, a tek onda se već realizira na razini našeg grubog materijalnog svijeta, onda bi bilo još ispravnije reći da je nevidljiva strana života čovjeka od iznimne važnosti. Odnosno s kakvim mislima živi i kakve slike vrti u glavi.
Vi kad maštate, usisavate svoje tajne, kad vi fantazirate u glavi, vi stvarate sliku, a najvjerojatnije da vi sebi niti ne predstavljate što je slika. Tema slika je naravno vrlo zanimljiva i ljudi niti približno ne shvaćaju kakvu ulogu igraju i kakav utjecaj imaju na njihov život.

Radi jasnoće, dat ću nekoliko primjera. Sve magije djeluju kroz slike, stvaranje demona pomagača događa se uz pomoć slika. Misaoni oblici, to su isto slike. Mehanizam za ispunjenje želja je slika koja je jednostavno pumpana silom da se materijaliziraju, odnosno slike su vrlo učinkovit alat za utjecaj na svijet oko nas i ključni alat u magiji.
Dakle proizvodi naše svijesti su vrlo materijalni i sve ono što čovjek zamisli u obliku slika u svojoj glavi, to se sve stvarno događa. Ta se slika samo na suptilniji način materijalizira ili ne, ovisi o čovjeku koliko je spreman platiti za to.No koliko će višim silama biti isplativo da ti to daju?
A činjenica da je misao materijalna odavno je eksperimentalno dokazana onim što je naprimjer radio Kroholev, koji je do sada uspješno fotografirao slike misli. Fizika se tek približava objašnjavanju prirode slika i kako ih ljudi mogu koristiti da utječu na svijet oko sebe i jedni na druge, no već postoji određeni napredak u tom smjeru.Na primjer, pod eksperimentalnim uvjetima, uređaji pokušavaju fiksirati položaj slika koje su ljudi stvorili na određenom mjestu u prostoriji. To jest eksperimentatori ne znaju gdje će u kojem dijelu sobe ispitanici predstavljati sliku čovjeka, ali instrumenti to nepogrešivo fiksiraju promjenama u prostoru. Na ovom mjestu nastaje stanoviti Fantom ili njihovom terminologijom, mikroleptonski ugrušak.
Također u naše vrijeme postoji teorija prema kojoj sve slike misli i životnog puta čovjeka nastavljaju postojati uz njegovo fizičko tijelo, u vidu stojećih elektronskih valova ili jednostavnije rečeno u obliku holograma. To jest jednostavnim jezikom, sve što je čovjek stvorio u svojoj glavi, sve slike su stvarno stvorene i ostaju s čovjekom do kraja života. Ali to nije sasvim točno, možda kao objašnjenje procesa, no plus ili minus daje razumijevanje. To pomaže da na novi način pogledamo procese telepatije,telekineze, vidovitosti, poltergeista i reinkarnaciju, o kojoj sada pričamo.

V: Slušajte, ali puše nekakvo beznađe, ispada da smo svi grešnici samo zbog svojih misli ili tako nešto.A ljudi su i dobrota i ljubav i ljudi znaju pokazati to i pokazati najbolje ljudske osobine.

M: To, naravno, nije nešto što vam se ne sviđa. No da, postoji i duhovna komponenta u čovjeku. Općenito, znanje o dualnoj prirodi čovjeka, duhovnoj i materijalnoj, postoji u svim religijama svijeta. Iu okultnim izvorima također možete pronaći ovu podjelu, za nju inače znaju čak i masoni. Zanimljiva je činjenica da sami masoni ateiste smatraju glupim ljudima na zemlji, jer negirati postojanje duhovnog svijeta je najveća glupost. Niti jedan ateist nije postao mason za cijelo vrijeme postojanja ovih redova. Svaki normalan praktičar poznaje dualnu prirodu čovjeka, jer bez poznavanja osnova niti jedan pravi posao neće uspjeti, a ključna stvar je opet tko je čovjek.

Ljudi iz ponosa čine grešku poistovjećujući se s dušom i vjerujući da ako se duša reinkarnira, onda se i sam čovjek stoljećima također reinkarnira. A budući da sam ja duša božanske čestice, onda sam automatski dobar i sve će biti u redu sa mnom nakon smrti. To je općenito potpuna besmislica.
Obratimo pažnju na ovo, naravno, ne želim ulaziti u filozofiju. Pa, dobro, morat ću vas malo prosvijetliti, dakle čovjek je kompleksno biće u njemu postoji duh koji se želi osloboditi i ući u Nebeski plan, to je zapravo tko je čovjek. Ali isto tako, jezikom pravoslavnih mistika, u čovjeku je meso, odnosno sila koja se suprotstavlja duhu, koja je izvor grijeha, a samo pobijedivši je može se postići oslobađanje duha iz zarobljeništva materije.
Djelovanje tijela očituje se u životu čovjeka kroz našu vlastitu svijest kroz misli koje nam dolaze u glavu, slike želja i govoreći religioznim terminima, ovo je osobni vrag ili demon koji sjedi u svakom čovjeku. I sami fatalni moment je u tom da 99,9 posto ljudi sebe doživljava baš kao demona. Oh, to su moje misli, to su moje želje. Tako sam odlučio. Tako razmišljam, tako doživljavam svijet i tako dalje.
To je možda teško shvatiti, ali ipak ću ti kao čovjeku reći da to nije nešto što tvoja svijest percipira, ti nisi svijest, sva zbrka koja se događa u glavama ljudi sa svim slikama i emocijama, to je poput valova na vodi koje je stvorio vrag da čovjek ne vidi na ravnoj, mirnoj površini vode, njen pravi odraz.
Sjeti se kako je bilo u filmu „Revolver“,najveća mu je žica bila da te natjera da vjeruješ da je on ti. Ovdje je to tako.

V: Sad mi je došla misao, gledano je nekoliko puta, zanimljivo, redatelj je sam shvatio u čemu je smisao ili ne.No da, većina ljudi to radi, stvarno se povezuje sa tjelesnom sviješću. A što tu nije u redu?

M: Po mom mišljenju općenito je glupo sebe smatrati tijelom. Očevidno je da funkcionira potpuno autonomno bez našeg sudjelovanja, pritom nema vremena upravljati nama, pokazujući nam kada treba ići jesti, kada spavati i tako dalje.Tijelo je to kako izgleda naš demon,slika demonau ovom grubom materijalnom svijetu. Odnosno, prisutnost tijela doprinosi činjenici da duhovna komponenta čovjeka može ostati u ovom materijalnom svijetu i primiti svoje iskustvo spoznaje dobra i zla.
Ukratko, čovjek nije materijalno biće, on je Duh,samo s njim u jednoj boci sjedi demoni u biti naše tijelo je zapravo tijelo demona, on često njime upravlja. Iako je vlasnik trebao biti čovječji duh, on danas to nije.

I prelazimo na najzanimljivije, što je Duša.

Sad pišu o tome, tko zna koji sve ljudi,umiješali su u dušu sve redom i karakter i pamćenje i emocije, svijest, odavno nisam vidio plus ili minus adekvatnog pisanja što je to.Otkrit ću vam tajnu, duša je Portal, ovo je Portal iz svijeta Boga u svijet suptilne ravni u kojem se upravo zbog toga čovjek rađa kao Duh, a zahvaljujući ovoj sili, osim duha, rađaju se i demoni čovjeka.Sama Duša nije punopravna svjesna tvorevina, njen smisao je povezati se s Duhom i pronaći svoj identitet. Pa, Duh dobiva slobodu i novi život već u duhovnom svijetu.

Još jedna funkcija ovog Portala duše je u tom da kroz njega s druge strane dolazi energija koja daje ovaj život koji osjećamo. Zanimljiva činjenica je da zapravo ne živimo samo od energije koja nam dolazi iz hrane.Jeste li se ikada zapitali od koje energije živimo, od kakvog benzina i tko ga dodaje?Za tijelo je važnaenergija iz hrane i ona samo djelomično nadoknađuje troškove. Mentalno na suptilnoj razini, tamo je već ono što je važno, to je energija koja dolazi iz Portala. Ako nema ove izlazne Svjetlosti iz duše, onda ni duh ni demon neće živjeti ovdje,otuda je i borba demona za ovo svjetlo. Gomila raznih pijavica se zalijepi za čovjeka da se hrani ostacima tog svjetla.Čovjek već ima puno demona iz mentalnog plana, to jest čovjek je višestruk,u polju njegove svijesti može biti mnogo demona.
Dakle, ako čovjek nije ušao u ovaj Portal do trenutka smrti i nije čak ni prošao kroz njega na stranu za života, kako može završiti u tom svijetu kuda vodi ovaj Portal? Odnosno,kako se može smatrati da će svaki čovjek nakon smrti tek tako pasti u svijet Boga samo zato što je bio relativno dobar, ali koji nije poduzeo nikakve korake prema duhovnom razvoju?
To je ista stvar kao da mislite da možete doći u Japan a da ne izađete iz sobe. Ali cijela poanta ovdje je da čak i dok ste u sobi imate avionsku kartu u rukama, samo da biste stigli do odredišta morate se malo potruditi, ići sve do zračne luke i na kraju ući u avion.

Isad se vraćamo našem djedu Kolji, ako on za života nije nigdje otišao i spalio život kao mali demončić, pa što će mu ostati nakon smrti, tko će on postati nakon smrti? Ali poput našeg djeda Kolje, koji izgleda nije naš, nije vaš, je masa ljudi.
Evo na primjer, sigurni ste da vas nakon smrti čeka Raj. Razmislite, nije li nelogično, otkud ste odjednom nakon smrti odvedeni u Raj, ako niste bili ni blizu toga za života? Na kraju krajeva, vaš život je vaša točka percepcije, vaše unutarnje stanje je vaš svijet. Zapravo, svaki čovjek živi u svom osobnom svijetu, oblikuje svoju vlastitu stvarnost, a ono što stvorite u ovoj stvarnosti postat će vaša budućnost nakon smrti. Tamo neće biti samo san ili kako neki vjeruju da će nakon smrti postojati samo crni ekran nepostojanja i sve. Takvo stanje još treba zaslužiti. Ne nakon smrti.

Ako čovjek nije ušao u Portal duše, on ostaje ovdje u obliku informacijsko-energetskog ugruška. A tijelo se jednostavno pretvara u prah, razgrađuje se. Niste li vidjeli kako se tijela razlažu kao i u svake druge životinje? Ali gdje mentalni plan? Na ovoj razini kod čovjeka sve je drugačije. Ne razumijem zašto mnogi ljudi sve vežu za mozak. Do danas nisu našli gdje se čovjek nalazi u mozgu i svijest nije tamo nađena gdje se ona skriva, duh tamo isto nisu našli. Ništa nisu našli.
Prema tome, čovjek ne umire s tijelom i mozgom, jednostavno prelazi u drugo stanje. No, Duša odlazi u reinkarnaciju,as njom se sjedinjuje sve dobro, jer upravo izvor svih najboljih ljudskih osobina je Duša.Ponavljam još jednom reinkarnira se Dušaa ne čovjek. Stoga je pogrešno pretpostaviti da su prethodne inkarnacije Duše ti. Ne, oni su bili isti ljudi kao i ti, no oninemaju nikakve veze s tobom, svakičovjek ima samo jedan život.

V: Dakle što onda ostaje od čovjeka nakon smrti?

M: Nakon smrti, ako čovjek nije izašao na Portal, tada jedini s kim ostaje je s demonom i on sam također postaje demon. Zamislite kako je to biti duh porobljen s demonom. Ne samo da je tijekom života bježao na njegovu priliku, nego nakon smrti pada u njegovo potpuno ropstvo. Uostalom, ja bih se na mjestu ljudi ozbiljnije odnosio prema svom životu, kao da vam život ovisi o tome, oprostite na tautologiji.

V: Rekli ste ako čovjek nije ušao u Portal duše onda on ostaje ovdje u obliku energetsko-informacijskog ugruška. Što je to ugrušak, možete li objasniti?

M: Da, zapravo to jekoncentracija svega što ste nakupili u sebi tijekom života. Zamislite sve događaje života, svaki trenutak, sve želje i težnje od rođenja do smrti, sve to u preciznim detaljima iu punoći emocionalnog spektra, fokusirano u jednoj točki. Sve to odjednom i istovremeno se naslanja na nekoga tko je nekada bio čovjek.
A sada zamislite one koji sebe smatraju dobrim ljudima. Ako sve svoje emocije skupite u jednu točku ili čak jednu emociju, na primjer samo sve trenutke obične svakodnevne blage iritacije, ali za sve godine života. Zamislite kakvo će to stanje biti kao rezultat svega toga. Mislim da je sada odgovor na pitanje očit zašto se čovjekmijenja nakon smrti u ugrušak.

V: Gdje se nalazi ovaj ugrušak, ako težina nije otišla u svijet Boga, pa kuda ide onda? Gdje je ovaj ugrušak?

M: Sve je jednostavno,tko nije ušao u Portal ostaje kraj njega. Objasnit ću figurativno. Zamislite Portal kako ga znanstvena fantastika slika, tako okamenjenog kamenjem,tako ti ugrušci postaju kamenje na Portalu. Svaki novi mrtvac jednostavno postaje jezičak oko duše i u svijetu suptilnog plana ostaje tu i prati dušu u sljedećim reinkarnacijama.Ali već u novom tijelu u koje ova duša ulazi, rađa se novi prazan list papira, koji će u budućnosti također postati još jedan kamen na ovim vratima Portala i tako u krug dok netko ipak ne uđe u Portal.
Ljudi hodaju s Portalima unutra ne shvaćajući da postoje stotine ili čak tisuće kamenja oko njega i da su to isti ljudi u prošlosti kao i oni, ali zbog činjenice da se to kamenje, bivši ljudi, nalaze blizu izvora sile u blizini Portala, nastavljaju postojati. To se događa sve dok se Portal potpuno ne zatrpa kamenjem i čovjek kao Duh više ne može ući u njega. Tada svjetlost iz svijeta Boga ne prolazi ovdje, Portal potpuno nestaje i sve se ruši na ove tisuće kamenja, tako da razumijete da sve to nije tako jednostavno.
Dakle, postoje samo dvije mogućnosti: čovjek ili napušta suptilnu razinu u Božji svijet ili postaje materijalno imobiliziran demonski kamen u zidu đavola.

V: Sto posto sam uvjerenda će se ljudi sporiti s vašim konceptom reinkarnacije, na primjer u Budizmu se taj proces opisuje na potpuno drugačiji način.

M: Ljudi, pa Budisti su oni koji su pratili Budu, desetak drugih je također ušlo u Portal iza njega, ostali nisu. Kao kameni kaldrme na cesti hrle sa svojim om-am, no ne razumiju na što ciljaju sve njihove prakse. Sa čime rade Budisti? Sa znanjem što ne radi za njih, glavno je stopiti se s demonom i postati dio zida da bi se otkrila istina. Naravno da će se otkriti, kad kamen postaneš, puno toga se otkriva.
No istina je da su oni istina svijeta Boga, da osjete razliku oni koji ne streme da uđu u Portal,koji žele vidjeti cijeli zid da prošire svoje znanje. Dostići Nirvanu u razumijevanju Budizma, to je raditi za demona ići do vlasnika i sam postati demon. Zato se u budizmu ne govori tako o reinkarnaciji jasno.

V: Jasno je. Sljedeće pitanje naših gledatelja: Zašto energija mrtvima? Zašto im je potrebna pažnja živih?

M: Vrlo je jednostavno. Svaki put kada se sjetimo ili spomenemo mrtvoga mi dijelimo svoju životnu silus njim.Mi trošimo vrijeme, pozornost, ulažemo emocije, pri tome dio naše životne sile preusmjeravamo mrtvacu. Njemu je to dar, kao mali privremeni lijek protiv bolova dok podnosi neizdržive muke.
Predstavite si općenito stanje mrtvaca, sve nagomilane emocije za života s ogromnim teretom razmazuju te upravo pod najjačim pritiskom,nema se kamo sakriti, prebaciti ili priključiti se na nešto drugo, jer ne postoji ništa drugo, samo ti i tvoja nakupljena negativnost kroz život. Svaki trenutak tvog života,svaki tvoj postupak i njegove posljedice listaju se stotinama puta i tako cijelu vječnost. I nema koga pozvati u pomoć, nitko neće doći, nitko neće pomoći. Plus bivanje blizu duše dodaje, pa recimo svoju atmosferu, kao stalni podsjetnik na propuštene mogućnosti i bez prilike vratiti se natrag. To je potpuna samoća i totalno beznađe. A kap životne sile od živoga čovjeka daje, iako privremeno,olakšanje. Zamislite kako je mrtvome doći do života, kakav je osjećaj. Naravno da će oni loviti svaku kaplju pažnje živih. Odavde je i došao izraz da su mrtvi vječno gladni, oni gladuju za životnom silom jer svoje više nemaju i nikada je više neće imati.Naravno, pokušat će se probiti k živimai usnui doći i učinit će sve što je moguće da zavaraju žive za što više sile odavde.
Usput, stremljenje i želja je ljudi da tijekom svog života zasluže Slavu za sebe. Ili ako ne uspiju sebi osigurati vječnu uspomenu, onda će htjeti barem da budu maksimalno zapamćeni od svoje rodbine. Na primjer, ostavit će dobro nasljedstvo, koje će vrlo dugo podsjećati cijelu obitelj na pokojne dobročinitelje. Radi se više o podsvjesnoj želji da se nakon smrti bude u povlaštenijem položaju. Zbog toga su se mnogi diktatori nastojali ovjekovječiti spomenicima i pod svaku cijenu ostaviti svoj trag u povijesti. A kako ljudi bolje pamte negativno, shodno tome, naša povijest je takva kakva je.

V: Dobro. Evo još jedan nesporazum kod ljudi. Koja je razlika između reinkarnacije živih mrtvaca i običnog čovjeka? Odnosno ako se svi ljudi reinkarniraju, onda ispada da su svi živi mrtvaci i ako se ne sjećam prošlog života, onda to je dobro. A ako se sjećam, onda sam znači živi mrtvac . Da li je tako?

M: Ne, naravno to nije isto. Ovdje koga ja nazivam živi mrtvac je čovjek koji se tijekom svog života namjerno bavio praksama svjesnog ponovnog rađanja, kako bi nakon smrti svog tijela preuzeo vlast nad novim tijelom. To jest, Duša je otišla u reinkarnaciju, rodio se novi čovjek sa svojim tijelom i duhom, ali u njegovo energetsko tijelo ulazi mrtvac koji potpuno istiskuje tog novog čovjeka i živi umjesto njega. Kod njega se pojavljuje dostup spremniku plina životne sile, odnosno novom tijelu.
Naravno, cijela ova priča sa svjesnim ponovnim rođenjem nije beskonačna.Iako je ovo vjerojatno najpribližnija verzija besmrtnosti u tijelu koja danas postoji, notome postoji granica. Kao što sam rekao, svejedno, nastaje moment kada se Portal potpuno zatrpa kamenjem i sve se završava.
No prosto rečeno, takve prakse vam neće pasti u ruke, ne možete ni maštati, one se ne daju, recimo takva varijanta je za elitnu uslugu.
Pa, već sam opisao vašu uobičajenu reinkarnaciju, tako da ne brinite, vi niste mrtvi ako postavite takvo pitanje. Vi bi pri tom znali. Mrtav točno zna da je on mrtav.
Ali usput, još je jedna opcija kada mrtvi i bez znanja specijalnih praktičara može nakon smrti preuzeti vlast ili živog čovjeka i produžiti svoje postojanje.

V: Interesantno, pitam se kako?

M: Na primjer ako je čovjek tijekom života bio prilično energetski napumpan,recimo bavio se magijom, bio svećenik neke religije, ili je čovjek biozvijezda, privukao je mnogo pozornosti drugih. Onda čak i nakon smrti ostaje dovoljno jaki demon u ovom zidu kamenja u blizini Portala, takav demon će dominirati i nad drugim kamenjem.
A ako uspije dosegnuti silu živoga, tada može preuzeti uzde vlasti i dominirati duhom. Ali kada je duh zaključen u kamenu, tada bivši mrtvac može živjeti umjesto njega. Pri tome takva aktivacija mrtvaca unutar energetskog tijela živogčovjeka, može se dogoditi u bilo kojem trenutku njegovog života u bilo kojoj dobi.Sve može početi neobičnim snovima kad sanjaš mjesta na kojima nisi bio, ljude koje ti nikad nisi poznavao, ali najvažnije je da si ti u snu drugičovjek. Možeš sanjati i nešto drugog spola, onda se s vremenom pojavi glas u glavi koji počinje davati korisne savjete koji stvarno djeluju, predviđati događaje ili upozoravati ako prijeti opasnost.
Pa, zapravo, ploča ovdje može biti i drugačija. Ovdje je smisao u tome da je mrtvacu nužno prvo se probiti k živomčovjeku, privući pozornost k sebi i steći dovoljno sile da bi imao mogućnost postupno korak po korak intenzivirati svoju manifestaciju. I nema sumnje da takve stvari u životu čovjeka privlače njegovu pozornost i izazivaju masu emocija.

Što je izravno crpljenje životnih sila mrtvaca? Pri tome mogu biti dvije varijante.Prva je kada mrtvi u potpunosti zamijeni čovjeka. Kada se ti iznenada probudiš na nekom mjestu, ne sjećaš se kako si završio ovdje i tri dana su prošla od kada sise posljednji put sjetio sebe. A sve to vrijeme tvoje tijelo je prosto hodalo s drugim vozačem u kabini, također otišlo i komunicirao s drugim ljudima i tako dalje. Odnosno mrtvac je živio umjesto tebe.
A druga opcija je kada čovjek niti ne primijeti da se u njemu događa zamjena, toliko neprimjetno da proizlazi da sam čovjek manifestaciju mrtvaca jednostavno smatra dijelom svog karaktera.

Ako prokopate po povijesti naći ćete puno potvrda mojih riječi. Iznenada ćete sami otkriti da su živi mrtvaci i dominantni mrtvacinapisani običnim tekstom u mnogim izvorima.Na primjer sasvim drugi smisao za vas će dobiti Demon Sokrata, koji ga je, kako je sam rekao od ranog djetinjstva, pratio u obliku određenog glasa koji je uvijek sugerirao što ne učiniti, no šutio je kad je Sokrat djelovao ispravno. Samo ga je iz nekog razloga ovaj dobri genij ostavio u najodsudnijem trenutku kada je iznenada zamuknuo tijekom suđenja, na kojem je Sokrat osuđen na smrtnu kaznu. I cijelo vrijeme dok je Sokrat izgovarao svoju obranu bio je siguran da sve radi kako treba. Zapravo med je držao do tada, kako se i životinje drže na farmi, a onda ga je samo pojeo.
Ima mnogo takvih primjera, Casey, Maxim Gorky i tako dalje. Ali to je sasvim druga priča kako su govorili vodeći. Ja vas vodim k tomeda si ljudi uopće ni ne zamišljaju koliko zapravo dominirajućih mrtvaca su u našem svijetu i kakav odljev energije živih u svijet mrtvih ide svaki dan.

V: Dobro, hvala.A ovdje ste također govorili o onome što ste rekli o mrtvima koji dolaze u sjajnim snovima i govore kako je tamo dobro sa njima.

M: Ja ću to reći, ali neće vam se svidjeti. Mrtvi lažu. To je kao neizgovorena zavjera, zavjera mrtvih.Nitko od njih nikada neće reći istinu, jer ako ljudi znaju istinu, vrlo brzo odluče o njihovoj prehrani. A to znači paklene nepodnošljive muke, bez ijednog trenutka predaha koji bi mogle podariti kapi žive sile od živih ljudi, i neće proći dugo da izgube svu svoju moć. Za svaku kap njihovog života ovo stvorenje je spremno na sve. Dakle, na sve moguće načine pokušavaju glumiti one vaše nekadašnje dobre rođake pune ljubavi, crtaju sliku da su sada gotovo anđeli na nebu. Ali zapravo iza te slike krije se beskorpulozno gladno stvorenje koje je došlo odgristi komadić tvog života. Evo vam nove teorije zavjere.
V: Dobro, ali sigurno ćeteprigovoriti, jer ima puno priča da dolaze u snovima da upozoravaju, daju dobre savjete, zaštićuju, pomažu u izbjegavanju neugodnih situacija.

M: Dobro postavljeno, dobro pitanje.Naravno mrtvi dolaze i savjetuju i pomažu, čak i vaš život će spasiti samo da bi ih produžili hraniti. Ako vi umrete također ćete dijeliti s njima silu. Vratit ću se malo, sjetio sam se komentara pod našim prvim videom, koji opisuje priču o djedu učesniku bojnih djelovanja. Tamo je ispričao kako ga je cijeli rat spašavao glas koji je zvučao u njegovoj glavi. Na primjer, kad je trčao u napad, glas mu je odjednom rekao da ide lijevo, okreće se, a odmah zatim svi oni koji su trčali s njim padaju od mitraljeskog rafala. Ili kad je sjedio u rovu, odjednom mu je glas naredio da se hitno makne odatle, a čim je otišao s tog mjesta, doletjela je granata.Eto vam zgodan primjer kako mrtvi spašavaju svog nositelja.

A što se tiče snova, sjetite se sami koja je prva reakcija na činjenicu da ste sanjali mrtvog, pogotovo ako je nešto predvidio i to se zbilo.Prvo naravno, izlazi ponos, kakva sam ja izvanredna stvar, većinom se događa tako. Koliko se onda pažnje daje zatim ovoj temi, koliko puta ljudi prepričavaju takav san svim svojim prijateljima i strancima. Ljudi su ponosni na to zastrašujuće, često takve snove pamtite do kraja svog životai svaki put kad se sjetite sna što se događa? Vi se sjetite ovog mrtvaca i dajete mu dio svog života. Pa čak i ako se ništa nadnaravno nije dogodilo u snu, onda još uvijek dolazi puno misli na tu temu,što bi to značilo.Zašto sam sanjao, na primjer, mrtvu baku, što je htjela reći i puno teorija počinje.A možda je ovo znak, možda ne moram danas na posao i tako dalje i tome slično. Opet počinje priča svima i odmah se pojavljuju savjetnici da svakako treba ići na spomen mrtvima i otići posjetiti groblje. A ovo je cijelo vrijeme pozornosti i svi mrtvi jedu, jedu i jedu.

Inače, ono što kažu da se mrtvi hrane našim molitvama istina je,samo u ovoj istini zaboravljaju reći da se hrane na vaš računi jedu vas i oduzimaju dio života,dio vašeg života.Prema tome kada vam vaša umrla mama dođe u snu, trebate shvatiti da to više nije majka puna ljubavi i brižna kakvu ste poznavali za života. To je,koliko god to bogohulno zvučalo, došlo stvorenje spremno izvući na bilo koji način iz tebe životnu silu. To ne dolaze nekakvi entiteti pod krinkom mrtvog rođaka. Ne. Jednostavno ti su ljudi postali takvima poslije smrti. Mrtvi, kao i svaki demon, postali su nezasitno stvorenje.Možete me prozivati koliko hoćete zadnjim riječima i mrziti s pjenom na ustima i dokazivati da to nije tako, meni je svejedno, suština stvari se neće promijeniti.

V: Neki naši gledatelji, što zbog nerazumijevanja, ili iz napada altruizma, napisali su sljedeće komentare, jedan ću sad i pročitati:
„No i što onda što ćemo ja umrla majka sad polako oduzimati moj život,meni nije ništa žao. Zašto to ne dijeliti, pogotovo ako joj to olakšava patnju tamo.“

Što vi možete reći?

M: Ja mogu reći onima koji tako misle, da trebaju jednom zauvijek razjasniti jednu stvar za sebe. Ako tvoj rođak nije ušao u Portal, znaj, bez obzira koliko je dobar bio ovdje, tamo nakon smrti on na kraju postaje stvorenje i počinje kvariti život živima. To ne znači da će vam neka priviđenja početi dolaziti. Ne. Samo iznenada kod živog rođaka pojavljuju se bolesti,loša sreća, osjeća se loše, depresija, život se pretvara u pakao. U prošlosti veseo čovjek postaje apatičan, razdražljiv ili čak postaje alkoholičar na primjer.Ni jedan čovjek nije prestao piti ako njemu dođe mrtvi, a oni koji nisu pili počnu to činiti, jer im mrtvi izvlače život i kradu svjetlo. To jestsvjetlo koje dolazi iz Portala i daje život,ono je presretnutos tim kamenjem.
Sve su to bajke da je čovjek umro, otišao u raj i tamo ga susreće Petar.Ovdje mi susrećemo jedan drugoga, a tamo je svijet druge fizike, različite od naše. Na suptilnom planu, sve apsolutno nije nalik sebi i što je viši plan, veće su promjene. Čovjek u svijetu energije ne izgleda kako ste navikli misliti,tamo je čovjek ili geometrijska figura ili točka, sve ovisi o čovjeku.

Kako onda radi ta magija? Ako je specijalist stvarno dobar, jaki Mag, on stvara Fantome i stavlja ih k tim geometrijskim figurama i iz toga već prima hranu. Znate, to je kao da bi na primjer uzeli i spojili svoju šupu na susjedovo brojilo i koristili njegovu struju, a on za to i ne zna. Tako je i ovdje. Mag ili mrtvi priključuje se na tuđe brojilo i uzima sebi struju. Što je breme takve veze za čovjeka?Ispunjena je skraćenjem godina života, smanjenjem kvalitete života. Što se događa čovjeku kad naglo padne razina energije? Kako se osjećate kad izgubite puno sile? A ako se takav odvod događa stalno, otuda depresija i nespremnost za život. Također mogu se razviti i neke psihičke bolesti, pa i sve ostalo.
Najopasnije je ako je na vaš izvor struje priključen mrtvi. Zato što vas mrtvac može jednostavno povući sa sobom i to se može dogoditi u bilo kojem obliku.Mogu se iznenada pojaviti teške bolesti, može se dogoditi nesreća ili će čovjeksam izaći kroz prozor i takavčovjek i ovdje i na onom svijetu, bit će rob mrtvaca.
Iskreno govoreći, čudna je logika ljudi koji pišu takve komentare. Ispada da otkako je moja majka umrla, pusti me da umrem, pa što? No ako ljudi žele umrijeti što prije, ja nisam protiv. Neka rade sa svojim životima što hoće, samo neka uzmu onda još jednou obzir. U tom svijetu, u svijetu mrtvih, postoji hijerarhija i čovjek koja je dominirao drugima za života, dominirat će njima nakon smrti. I ako je za života vaša majka bila dovoljno autoritarna, onda nakon smrti postoji velika vjerojatnost da će i djeca i muž pasti u ropstvo, jer jači mrtvac porobljava slabijeg.

Stoga ove priče ljudi kako je umrla žena došla pokupiti svog muža, nisu samo priče, ona je došla po svog budućeg roba. Ako je dominirala nekim za života, onda će i nakon smrti on biti u njenoj vlasti još mnogo stotina godina. Ili kada vam se sanja umrla majka i kaže da sve je u redu, sad sam ga uzela,on je sa mnom,tada vi znate daje vaš otac u ropstvu.

V: Ovo je jako ozbiljna informacija, siguran sam da će mnogima trebati vremena da to shvate i spoznaju.

M: Pa dobro, dok razmišljate, reći ću vam još jednu zanimljivu stvar.Zašto Šamani kad pozivaju duha preminulog pretka, on im dolazi u obliku slike, na primjer, u obliku vuka ili sove? Nitko nije razmišljao o tome. A ja ću vam sada otkriti jednu strašnu tajnu. Zapravo, ovo i je stvarno strašna tajna.
Recimo da se Šaman treba obratiti svojim precima za savjet po nekom pitanju ili steći mudrost od njih.A mrtvi vladaju velikim znanjem o našem svijetu i razumijevanjem svih odnosa, jer oni su već dio mrtvog zida đavla. Tako da bi Šaman pozvao preminulog rođaka i posavjetovao se s njim, prvo mora stvoriti Fantoma, na primjer Fantoma vuka, pa za tim pozvati duha pretka. Zašto on tako radi? Zato jer pravi Šaman savršeno dobro zna da je mrtvi predak demon i da je on dio đavla i stoga ga poziva u ovaj Fantom, on zatvara duh pretka unutra i razgovara s Fantomom. A demon ispada kao u zatvoru, kao ptica u kavezu. Nedostaje ti kad se samželiš diviti kad ptica jede, jer ova ptica stalno želi jesti. Pa, otvoriš prozor i sipaš zrna samo kada se želiš diviti i tada ona leti u ovaj kavez, ali ne zagađuje u vašoj kući. Tako da Šaman zatoči duh pretka u Fantoma, ali ga ne pušta izravno k sebi, jer ako to dopusti, on će ga proždrijeti. Stoga, dok Šaman ne stvori kavez neće nikoga zvati ovdje.

Još jedno zanimljivo pitanje.Što je zrno za ovu pticu? Što je hrana i mamac za duh pretka? Mislim da već počinjete shvaćati. Šaman uzima dio života klijentu rituala. Kada ti dođeš Šamanu s nekim zahtjevom, hoćeš na primjer, biti uspješan i Šaman izvede ritual za tebe, ti ćeš sutra platiti ne samo u dolarima, veći tvojim životom. Pri tome dio Šaman uzima za sebe, a dio ide na stvaranje Fantoma u koji će ući mrtvac i tamo živjeti, jer je tvoj život hrana za njega. I ti već proživljavaš svoj život ne tako radosno kako bi htio, jer oduzima većinu energije koja dolazi s Portala.No ako ptica sama bez pozivnice i bez kaveza uleti u otvoreni prozor, tada se neće samo uklopiti okolo, već će stvoriti i masu problema. Stoga, da se to ne bi dogodilo, Šaman ograničava teritorij Fantomima i ne hrani duhove predaka svojim silama, jer ako bi ih hranio svojim, on bi se vrlo brzo iscrpio i umro. Dakle Šaman radi sve nauštrb energije ljudi koji k njemu dolaze, za vašu energiju.

I ne vjerujte da postoje bijeli šamani koji su navodno za dobro i koji obavljaju obrede besplatno, jer su navodno oni dobri, te oni koji tisuću puta poštenije uzimaju novac nego bijeli šamani. Jer novac je ekvivalent vašeg života. Vi ste već potrošili svoje vrijeme i silu da ga zaradite, dakle, kada vi plaćate novcem, vi već dijelom plaćate mrtvima samo svojom prošlošću. No, dijelom Šaman uzima dio života vaše budućnosti. A oni koji ne uzimaju novac uzimaju sto posto vašu budućnost, vašu sreću. Eto to je magija, ovdje se besplatno ništa ne događa.

I naravno među Šamanima i među Magovima ima puno prevaranata koji koriste placebo efekt. Često iza takvih vračeva stoji demon, ptica koja je u njih uletjela kao u kavez, umjesto njih živi i okreće ih kako hoće. Čini se da zarađuju. Pa čak ponekad nešto i uspije, ali ovdje samo s klijentima, na kraju sedogađa nevolja i kod njih u životu. Tako da biste vi razumjeli, od tisuću šamana i magova može biti samo jedan koji zna što učiniti, ostali su ili sami žrtve ili prevaranti. I ako si ti nasjeo na prevaranta, još imaš puno sreće, u ovom slučaju samo ćeš izgubiti novac dijela prošlosti. Da, uzalud sam živio, uzalud sam radio, izgubio sam novac, ali bit će gore ako izgubiš svoju budućnost.

V: To što ste pričali u o Fantomima, jako je zanimljivo. Koliko se sjećam nitko od Šamana koje smo intervjuirali prije vas, nije nam o tome govorio.

M: Naravno, niti jedan Šaman neće svima reći i poučavati kako raditi s tim duhovima, zapravo s demonima i kako stvoriti fantoma. Ono što sam rekao, ovi kavezi su tu, zatim tu su životinje i usput, mogu se prenositi u nasljedstvo. Odnosno, Šaman može prenijeti kavez koji je već stvorio, Fantoma kojeg je razradio svom učeniku, kao što mi predajemo našem djetetu kavez u koji dolijeće ptičica, koji je zapravo kontrolirani demon.

V: Recite, Fantom može imati bilo koju sliku?

M: Da, Fantom se može stvoriti bilo koji način. To je samo oblik.Zašto Šamani koriste slike životinja? No, to je krenulo još iz onih vremena kada nije bilo fantazije o određenoj raznolikosti slika okolo, ali bilo je životinja. No općenito, moguće je stvoriti čak i zmaja, čak prugastog dabra, nije važno. I mnogi su Šamani stvorili vlastitog Fantoma kako bi ga ostavili poslije smrti i već u obliku Fantoma došli su do svog učenika. Također je važno reći da su stvarali ne samo učenike,već su oni stvorili i robove koji će ih hraniti. Oni su stvorili svoju budućnost, jer su znali kako pate nakon smrti kao Demon. A ako je čovjek već postao Šaman, onda već savršeno razumije da neće ući na Portal.Zato jer će ga spaliti, to je isto kao da čovjeku kući uđe u užarenu peć. Pokušajte ući, što će biti s vašim tijelom? Jasno je daizgori. Takav Šaman ne može ući u Portal, on će biti samo kamen oko njega, on to jako dobro razumije.On stvara Fantoma koji tada odlazi i u kojem onda može jednostavno i sigurno putovati astralom.

U redu, kad već pričam o tome, otkrit ćuvam još jednu tajnu koju malo tko poznaje, kako putovati astralom. Svi su čuli da Šamani mogu vidjeti nadaleko, što se događa na velikoj udaljenosti ili izlaz na astralnu razinu, kako već to oni zovu. Pa ako čovjek nije pripremljen i pokuša negdje otići, onda nije činjenica da će se vratiti sam ili da će se vratiti u svoj prazan stan. Znaš kako to biva u Španjolskoj, izašao si na kratko, vratio se i već banda cigana ti živi u stanu.Ili dok ste izašli u šetnju, vratili ste se prekriveni pijavicama koje će vas pojesti.Dakle, da se to ne bi dogodilo, Šaman zatvori svoje tijelo kako se nitko ne može nastaniti tamo, a on samzaštićen od toga izlazi i putuje u Fantomu. To je kao ptica u kavezu, ona može stajati među mačkama i to je užasno neugodno,alione neće ići tamo, neće moći nanijeti nikakvu štetu.

Noopćenito, astralno putovanje je vrlo ozbiljno. Sada ovu temukoriste za promociju oni koji sve ovo znaju i koji traže sebi ili roba koji će ga hraniti ili novi dom. A često to rade budući mrtvi, koji na taj način žele sebe opskrbiti nakon smrti. Stoga morate razumjeti što je to i razmisliti prije eksperimentiranja s onim što se zove izlaz na astralnu razinu.

V: Puno vam hvala što ste podijelili tako vrijedne informacije. Nadamo se da smo odgovorili na sva pitanja naših gledatelja i mogli objasniti što se događa s čovjekom nakon smrti i zašto ne trebali sobom hraniti mrtve.

M: Dapače, ako netko obrati pažnju, sam će pronaći i vidjeti potvrdu mojih riječi, ovo se sve lako provjerava, možete provjeritisvaku moju riječ. No, oni koji znaju ne trebaju to, oni ionako sve razumiju, ali može se ponovno provjeriti. A Svjetovni život prema događajima koji se zbivaju, ako ste dovoljno pozorni i sve spojite, onda ćete i sami sve vidjeti.

Prosto, ljudi samo gledaju kroz prste i ne primjećuju povezanost u događajima iz vlastitog života. Ali obratite pozornost ako vam bliži rođak ili drag čovjek postane kamen na Portalu, vidjet ćete kako će vam se život polako mijenjati i od normalnog ljudskog životaće se pretvoriti u preokupiranu gomilu problema. Neće to više biti onaj život koji je bio prije kada ste bili čisti i slobodni. A ako su dva ili tri takva kamena, onda se tu naziru ozbiljni problemi. Primijetite koliko često jedan u obitelji umre i nakon nekog vremena netko drugi, a ponekad i cijela obitelj bude jednostavno napadnuta nizom smrti.

I nije važno koje će vjere svećenik obavljati pogrebne rituale, to sve neće raditi, stanari su uglavnombanalni lažljivci. Njihova magija je nemoćna. Govore da Demoni ne mogu ući u hram, no Demoni su već tu i čitaju vam bajke,a vi o tom niste ni razmišljali. Oni također izvode magijske rituale koji već od davnih dana ne djeluju, jer su izgubili suštinu tih rituala i dolaze raditi u religiju samo zbog novca. No i što, moć zabavlja. A pogledajte koliko kamenja i pijavica visi na svakom od njih.
Mnoge će ovo što sada govorim početi ljutiti. Ali to je tako. A da su oni stvarno sveci, išli bi Bogu, zar bi se tako borili za imovinu? Pogledajte što u njih stoji u glavi, u apsolutno raznim stranama svijeta, isto se događa. Bori li se netko od njih za spas vaše duše, za duhovnu slobodu? Bore li se oni za župljane pa da odu u nebo? Ne, oni se bore za hramove, da ih udalje od konkurenata, a pastvu koriste kao budale poput udarnog ovna da bi istjerali te iste konkurente i sami ušli.Tko osim demona to radi?

Da, u početku je duhovno znanje, kao instrument koji je omogućavao čovječanstvu da uđe u Portal, donešeno Isusom i posljednjim Prorokom u čistoći. No njihova tijela nisu imala vremena ni da se ohlade, kada je to znanje odmah pretvoreno u magiju. Jednostavno, netko je samo htio moć novca. Budući da sljedbenici dolaze sa željom da imaju istu slavu kao Proroci, no pri tom ne budu takvi kao oni, jer ih odmah obljepljuju pijavice i Demoni. I onda je sve što je dano iskrivljeno od strane demona, pa je rezultat takav. Probudite se ljudi.

Dat ću jednostavan primjer. Religije postoje tisućama godina no i dan danas se ljudi ubijaju zbog imetka. I religije i svećenici rade isto, kradu, oduzimaju, pljačkaju, štete.Tisuću puta iskrenija od religije, barem se ne skriva iza Boga, većina prave magije govori istinu.Naravno da ti oni ne govore daćeš platiti njihove usluge svojim životom, ali tko upozorava kokošku prije nego što je pojede?
A svećenici, koji su ubili to znanje, iskrivili su one Puteve koje su Proroci pokazali. Oni sami već ništa ne znaju i kriju se iza Boga. I oni ništa ne umiju, nikoga još nisu spasili i sami ne ulaze u Portal. U cijeloj povijesti od milijuna svećenika možda ih je desetak ušlo u Portal. I oni koji su još bili uz proroke bili su prvi, ostali su samo legli kao kamen na nečiju dušu. A što, nisu znali?Pa o kakvoj religiji možemo govoriti, o kojem znanju koje je donešeno? Oni koji su došli,govorili su ovdje je Portal i Put, budi čovjek i uđi.A ovi su gurnuli svoje rituale, magiju, obožavanje, obavijajući znanje takvom maglom da se put ne vidi, ljudi u tri stotine lutaju. I ovi svećenici samo dolaze da ljudima zavrte glave, da zarade i žive bolje od njih. Po čemu su bolji? Pa zašto postavljati pragove ili graditi kuće na primjer?Pusti neka rade oni obični smrtnici. Sad će Gospoda sjesti narodu na vrat i ništa ne raditi.Uostalom, tako sad ispada.
Tema magije u religiji, vrlo je ozbiljna i velika. Pa da ne nastavljam općenito, vrlo zanimljivo pitanje kako jedan čovjek utječe na drugog, ali za danas je dosta.

V: Sve što ste rekli je vrlo zanimljivo i nadamo se da ćemo imati priliku organizirati još jedan susret. Štoviše, nakon ovog intervjua naši će gledatelji imati puno pitanja.

M: Ako to bude volja Sile.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 2. dio ISTINA O REINKARNACIJI Otkrivenje okultista
PostPostano: čet aug 31, 2023 11:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 24, 2017 11:07 pm
Postovi: 119
Prevarantski tekst! Nacisti nisu izgubuli, već prave takav paravan (ovaj dio je tekst toga) - vode se logikom da je nemoguće poraziti nekog dok god smatraš da ne postoji. Nevidljivi neprijatelj... Nije to od C19 i 2020. godine... Samo jedno pitanje za vas koji ste postovali ovaj tekst - kako je Hitler završio? Šta se desilo sa njim tačno? Dajte me sa odgovorom na to razuvjeriti te ću se ispričati ako sam u krivu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 80 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz