Sada je: sub apr 27, 2024 9:53 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 139 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri dec 27, 2006 5:59 pm 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: pon dec 25, 2006 3:13 pm
Postovi: 19
Cuj.
Ne pratis istrazivanja na mozgu.
Meni za moje tvrdnje nisu potrebni argumenti.
Jednostavno nisam od onih koji guuglaju,ili se igraju papagaja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 27, 2006 6:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
referenca na link je sasvim dovoljna u suprotnom tvoje tvrdnje su prilicno isprazne i sluze samo spamanju topica
pa cemo ih tako i tretirati tj. brisati :wink:

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 27, 2006 10:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Spamujete i lupetate obojica, steta sto nam se moderatori malo uspavali...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 27, 2006 11:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
pa si im se i ti morao pridruziti

#-o

dobro, svi su rekli sto su imali a sad vas molim da se drzite teme, svi daljnji postovi koji nemaju veze sa temom bit ce brisani

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 27, 2006 11:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
kud svi turci tu i mali mujo :mrgreen:

brisi brisi sve brisi sto je od nas spamera


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 27, 2006 11:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
:lol: dobro
u ve made ur point
nego imas li sto reci o auri

ja recimo vec duze vremena kada ne fokusiram vidno polje ne na neki dio tijela ili bilo kojeg drugog objekta nego negdje pored, narucito ako je pozadina tamnija vidim nesto sto je vjerovatno aura, ali ne vidim nikakve boje nego bjelicastu svjetlost

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 28, 2006 1:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
da ja otprilike istom tehnikom pokusavam nesto da vidim, ako je to tehnika. Otprilike od tela pa nekih 5-7 cm postoji neka providno-belicasta svetlost, odnosno vise kao toplotno isijavanje.Posle toga ide jedan vrlo zanimljiv sloj i to plave indigo boje al koji je mnogo intenzivniji i isijavanje nije lagano kao kod providnog sloja neko veoma brzo i zivo.Nekako ako bi trebalo sa zvukom da se poveze bilo bi onako jako hvuuuushhh kao iz nekog creva, vodenog topa ili tako necega, kao sto rekoh izgleda jako zanimljivo i razlicite je debljine i jacine kod raznih ljudi.Nema nikakvih oblika ili slicno, samo jako lepa boja i isijavanje. U pocetku mi je bilo tesko da vidim, ali shvatio sam da sada treba samo da zelim da vidim i vidim vrlo lako.

To bi bilo to oko mog vidjenja aure :|

A da.....kada vidim ( ili pokusavam da vidim) auru, oni oblici i senke sto onako promicu u uglu vidnog polja se dosta intenziviraju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 28, 2006 10:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
he he voladoresi klepecu krilima


nego jesi mislio reci da taj ljubicasti sloj isjava na mahove pa je nekad deblji a nekad tanji ili si mislio nesto drugo

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 28, 2006 8:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
ljubicasti nije nikako, i to ne mislim zbog balona, nego teget i kao nov indigo papir, znaci ne ljubicast, jako lepo tamno plavo.

Ne na mahove i nije nekad deblji nekad tanji, iste je sirine (ili dubine) isijavanje je konstantno od tela napolje i jako je brzo i snazno, sve izgleda dosta spektakularno narocito u mraku, a kod nekih ljudi prosto uzivam kako to njima lepo izgleda narocito oko glave.

Ne znam dal su voladoresi al sedim ja jednom sa drugaricom i pricamo o k. transkriptima, a ovi i beli i crni pice oko nas ko ludi, jednog crnog lepo vidim stao levo od nas i slusa covek razgovor, kada pokusam da ga vidim izgubi se pa se pojavi na drugom mestu, i tako sam ga ganjao par minuta .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 18, 2007 12:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
pažljivo sam čitao sve što ste pisali u zadnjih godinu i po dana i kažem vam bilo je napeto =D> počevši od poučnih vježbi za gledanje aure , preko svađe marine(moje imenjakinje:) ) i pantelije koje sam pratio kao kakvu sapunicu isčekivajući novi nastavak . Onda je došao Lord Mistrija koji me prosvijetlio svojom mudrom izrekom
Citat:
Bolje bit pametan nego glup!...
kako je život poučan :!: no dobro , puno toga sam naučio , još više toga odma pozaboravio , ali jedno je sigurno.. idem spavati i neću se buditi sve do škole sutra u podne , još samo 4 dana :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 21, 2007 11:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
To sa gledanjem aura ne ide mi baš :( očito se moram više potruditi jer samo vidim laganu svijetlost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 21, 2007 11:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Postoji tehnologija za snimanje aure:


KIRLIJANOVA FOTOGRAFIJA – SLIKA ENERGETSKOG POLJA

Piše: Milivoj Jelaković dipl.ing.el.

Kirlijanova fotografija je elektrotehnički postupak kojim se bioenergetsko polje, odnosno njegova elektromagnetska komponenta može trajno zabilježiti na film ili u novije vrijeme, snimiti video kamerom. Tako nastaje trajni zapis trenutnog energetskog stanja ispitivanog subjekta koji se može naknadno analizirati.

O kirlijanovoj fotografiji napisano je mnogo knjiga, a ovdje ćemo obraditi njezine temeljne principe potrebne za razumijevanje tog još nedovoljno istraženog postupka. Zbog neinvazivnog načina rada ona je jedinstvena kao metoda, a mogućnost stjecanje uvida u buduće promjene u organizmu daje razloge za intenzivnije istraživanje.

Da bi se mogla razumjeti suština kirlijanove fotografije i same dijagnostike, neophodno je upoznati se prethodno s nekim važnim elementima koji čine višedimenzionalnu strukturu svakog živog organizma.

S obzirom na temu ovog članka, višedimenzionalna ljudska anatomija bit će obrađena samo djelomično, strukture viših dimenzija-frekvencija ovdje će biti samo spomenute u kratkim crtama.

slika

Nastavak...

http://www.positiva.hr/kirlijanovakamera.html

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 31, 2007 6:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
A jel postoje neke teorije sta su one svetlece tackice sto lete haoticno u svim pravcima, hocu reci koja su najnovija saznanja?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 31, 2007 8:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 13, 2005 1:21 am
Postovi: 259
Arbitrium Liberum je napisao/la:
A jel postoje neke teorije sta su one svetlece tackice sto lete haoticno u svim pravcima, hocu reci koja su najnovija saznanja?


Te tačkice su eterička energija Sunca. Njih možemo da udahnemo i tako tu energiju unesemo u svoje energetsko polje - auru. Na taj način se možemo uspešno lečiti jer je ta energija veoma lekovita, i veoma podići svoj energetski nivo. A ima nekih koji žive isključivo od nje pa ne jedu nikakvu hranu ali to je druga tema...

8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 02, 2007 12:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
STALKER je napisao/la:
A ima nekih koji žive isključivo od nje pa ne jedu nikakvu hranu ali to je druga tema...


Otvori temu, interesuje me...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 02, 2007 1:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 13, 2005 1:21 am
Postovi: 259
Kromp je napisao/la:
STALKER je napisao/la:
A ima nekih koji žive isključivo od nje pa ne jedu nikakvu hranu ali to je druga tema...


Otvori temu, interesuje me...


Tema već postoji ovde:

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=929&postdays=0&postorder=asc&start=0

Pozdrav. :wink: :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Pitanje
PostPostano: ned aug 05, 2007 12:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
Potrebam mi je kontakt(tel./ mail) za gospodina Milovana Mice Jovanovica. Covek je bio gost na TV Avali u emisiji Kroz Ogledalo i pricao je o aurama. I kako sam ja izvukao bavi se regresivnim, progresivnim terapijama.

Ja sam pokusao da kontaktiram TV kucu ali mi nisu odgovorili, pokusao sam i sa google, ali sam nasao samo knjige koje je napisao i njegov intervju.

Dakle, da li neko mozda zna kako bih mogao stupiti u kontakt sa covekom, i mislim da zivi u Beogradu ?

Hvala na pomoci


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Aura
PostPostano: sri okt 10, 2007 5:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 24, 2007 12:18 am
Postovi: 12
Lokacija: Nis
Pozdrav ljudi ,bio sam presrecan kad sam napokon na ovom forumu video da postoje ljudi sa kojima mogu da popricham na temu Aura,boje,metode i tehnike za vezbanje sa energetskim telom.
Moja iskustva su takva da sam u pochektu radio sa pokusajima da auru osetim.Vezbao sam sa vezbama da osetim auru izmedju dlanova,auru biljaka,zivotinja.Tako da sam mogao da osetim gustinu,shirinu aure van tela ,mogao sam osetim i koliko je aura zaprljana i gde treba da se aura chisti.Pokusavao sam da vidim auru oko ljudi ali sam samo vide energiju koja pulsira oko glava ljudi ali boje nigde.
Moje prvo iskustvo kad sam video boju nechije aure je bilo kad sam bio izrazito umoran,video sam auru posle 15 minuta gledanja oko ortakove glave(video sam ljubichastu svetlost oko celog njegovog tela)ali sam se strahovito umorio.U narednom periodu sam pocheo chesce da vidim auru samo sam trebao da fokusiram nameru na ideju da hocu da vidim i posle malo vremena bih video jednu ponekad i dve boje.
Prvi put sam video troslojnu auru kod moje dobre drugarice.
Ali imam jedan problem - mnogo puta sam pojusavao da vidim boju moje aure ali bezuspesno.Jer sam mnogo puta video isijavanje iz mojih ruku sli boja nigde.
Daliznate mozda neke tehnike kako bih mogao da vidim boju moje aure.
Unapred hvala ljudi :D i veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 10, 2007 5:55 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Pozdrav, Azrael, dobrodosao!

Moje iskustvo sa vidjenjem aure je da sam dosta dugo eksperimentisala sa drvecem, zatim na neko vreme prekinula i kasnije, kada sam probala ponovo sa ljudima, veoma brzo se dogodilo da bljesne u plavoj boji oko tela jednog prijatelja. Jedno vreme je to vidjenje bilo nestabilno, nisam mogla da ga postignem uvek i obicno sam morala dugo da „podesavam“ percepciju da bih mogla da nazrem neki svetlucavi sloj oko tela. Desavalo se opet da ga vidim bez problema i cak uspem da razaznam neko unutrasnje kretanje.

Vremenom se percepcija stabilizovala – vidim svetli oblak bez potrebe da iskosavam percepciju ili gledam u dve razlicite tacke istovremeno. Ali najcesce ne vidim boje. I kada ih vidim, blede su i nekako prozirne. Drugacije.
Uz samo telo vidim jedan tanak sloj koji tacno prati liniju tela i intenzivnije je plavicasto-zelenkaste boje. Da bih ga videla moram malo vise da se zagledam i zato ga uglavnom posmatram na samoj sebi, na ruci ili nozi.
I ja bih volela da vidim boje jasnije. Nekako verujem da ce to postepeno doci, kao sto je i to stabilizovanje percepcije doslo. Primecujem postepeni napredak. A onda cu uciti da ih „citam“ ili „slusam“ ili sta se vec radi sa bojama. :wink:

Jako bi me interesovalo to tvoje iskustvo "osecanja" aura.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Pozdrav Arja
PostPostano: sri okt 10, 2007 10:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 24, 2007 12:18 am
Postovi: 12
Lokacija: Nis
Veliki pozdrav za tebe ,stvarno mi je veliko zadoljstvo sto sam imao prilike da chujem tvoje iskustvo.Kao sto sam rekao u prethodnoj poruci nisam bas imao prilike da vidim boju moje aure.Iz saka i prestiju samo vidim zrake koji isijavaju i pulsiraju ali boju nikad nisam video.Nadam se da cu vremenom moci da vidim i svoju.
Sto se tiche osecaja,gustine aure -ja sam pocheo sa vezbama disanja tako da sam kod sebe povecao senzitivnost.Kad god zelis da radis sa aurom i chakrama trabala ti bar da odradis dve serija vezbi disanja.Udisaj na nos (to traje pet sekundi )ispuni pluca vazduhom , zatim drzi vazduh u u plucima pet sekuni ,izdisaj na usta pet sekundi traje, ispazni pluca i stvori vakum(bez zazduha pet sekundi ) - to je jedan ciklus .Uradi 2 puta po 10 ciklusa, za to vreme dodorni jezikom nepce i tu ga drzi tako da ce ti se povecati senzitivnost.
Sto se mojih iskustava tiche bilo je mnogo sluchajeva,npr kod jednog ortaka koji je energetsi jak i ima chisti auru osecaj kad se ispituje je takav da imate utisak da ste stavili ruke u hladnu jezerku ili rechnu vodu.
Osecaj kad je prljava prana je takav da imate kao da ste gurnuli ruke u nekuy gustu smesu (takav sam osecaj imao kad sam drugom ortaku ispitivao auru)
To je to od mene za ovaj put chujemo se uskoro opet :D Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 139 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 73 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz