Sada je: čet mar 28, 2024 11:51 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: pon feb 26, 2018 10:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
@Rajko
U kom gradu zivis?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: uto feb 27, 2018 10:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
@snoopy
Beograd


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: uto feb 27, 2018 5:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
E pa to je ekstra!
Mozemo nekad da se upoznamo, odemo na bilijar ili pikado, ili negde u grad, taman da te upoznam sa mojim drustvom, super je ekipa stvarno a oni uglavnom vole travnatu cucku, ja se uvek ugradjujem :)

I da, ja sam na Vozdovcu.
Odakle si ti? Nbg?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: uto feb 27, 2018 9:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
mada ja nemam nameru da cuckam neko vreme.
A za tebe, savetovao bih da to uradis u nekoj uobicajenoj zivotnoj situaciji.
A da se upoznamo, iza toga stojim, bilo bi mi bas zanimljivo :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sri feb 28, 2018 2:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Pozdrav, čitam malo što se piše ovdje i mogu reći da na mene trava nema utjecaja (kada sam bio u doticaju par puta sa istom, govorim o cijelom džointu, ne par dimova), niti vidim bilo kakvu razliku niti moju reakciju, uopće ne djeluje na mene, nema doživljaja. Probao sam prvi puta iz znatiželje, poslije nekoliko puta još samo zbog toga eto da im ne kvarim dojam, kao neću, jer ne vidim smisla u tome, a i zbog toga jer ne utječe na mene. Obično bi ekipa, prijatelji urlala, plakala od smijeha, a meni bi znali reći ti si nezanimljiv, dosadan, partibrejker itd.., ili onaj fazon nekoga podigne, a nekoga smiri. Mislim da na mene nije imala nikakvoga utjecaja, ili je dotična ekipa sistemom sugestije uvrtila određene brije u glavu i fore da moraju biti ludi i moraju plakati od smieha, pa su eto to i trebali napraviti kao reakciju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sri feb 28, 2018 9:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
@snoopy
Voleo bih da se upoznamo. Ja sam kod Avale.
Mogli bih ovih dana. Samo reci. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sri feb 28, 2018 3:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 15, 2018 2:28 pm
Postovi: 9
:angel4: Ljudi, skroz ste odlutali od teme.

U svakom slučaju, zanimljive ideje, pročitala sam sve postove, uglavnom, par čudnih stavova pojedinaca, pozivanje na autore (upitne verodostojnosti) i ubeđivanje da je to Istina, ipak ne mogu s mnogo toga da se složim. To je okej, zanimljivi ste, ali velika doza napisanog spada, u blago rečeno, fikciju.

Neko je napisao povodom Zakona privlačenja, predlažem da se testira kroz žive primere, meni je dosta značilo, i zaista se 90% vremena osećam lepo, srećno i zadovoljno.

Prošao me je strah povodom situacije opisane u postu no 1, nastavila sam normalno sa svakodnevicom...

Hvala još jednom svima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sri feb 28, 2018 6:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Kejti, jesi li iz Beograda? :rofl \:D/
Evo sa Rajkom sam dogovorio upoznavanje, ako si iz Bg, daj uleti da prosirimo vidike!
A i ja iskreno vise volim zensko nego musko drustvo pa malo pitam i iz sebicluka :)

U svakom sl. voleo bih da vidim ko su te osobe iza imena Rajko i Kejti.
Sigurno cemo jedni druge iznenaditi.

Na jednom drugom forumu koji ima identican skin kao ovaj, a zove se "objave", bio je jedan Talerman koji je tako ulazio sa ljudima sa foruma u drugacije odnose.
Odnosno, prenosio je druzenja sa foruma u stvarnost.
Meni se to svidelo.

Eto ako hoces, javi se pa da vidimo gde cemo da odemo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sri feb 28, 2018 10:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Ajde ljudi javljate se :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sri feb 28, 2018 10:45 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 15, 2018 2:28 pm
Postovi: 9
:shock: Pa da se moje iskustvo translocira u RL? :angel4:

Hahah, ne znam baš, eventualno mogu da te dodam na instagramu, na procenu prvo, ako imaš, napiši pp. Stranger-danger. [-(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sri feb 28, 2018 11:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Ok napravicu instagram samo zbog tebe i okacicu 2 slike sebe u najlepsem izdanju, ostalo cu da popunjavam vremenom radovima koje pravim na kompu (jako su lepi) :glasses7:

Drugarica mi je pricala da skoro sve prodaje dobija sa instagrama, a ja vec prodajem na eciju tako da eto, mislim da je sad savrseno vreme da ga napravim! :)

Facebook sam nedavno deaktivirao i nemam nameru da ga vise koristim cak ni za posao(trenutni),
shiftovao sam se na pinterest, mnogo mi je bolji...tako da ostaje instagram :hello2:

javicu se u toku sl. ned.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sri feb 28, 2018 11:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Ustavi okacicu sve slike koje nadjem ali mnoge od njih su bas stare


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: čet mar 01, 2018 12:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
e, napravio sam instagram ali sam odlucio da ne napravim sledeci korak.
Zadrzacu se na Pinterestu.

Instagram je surovi self promoting koji ne donosi pare.
Fuck that!

Ne mislim da je stranger danger.
Pa jbt, sta radis kad udjes u taxi?

Kad sam prilegao, porazmislio sam, i shvatio da nema poente da nekom totalnom strangeru saljem svoje slike u nadi da ce ta osoba prihvatiti da me upozna.

I am out, sto bi rekli u shark tanku.

@Rajko, javicu ti se u pp


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: čet mar 01, 2018 1:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Sumnjivi ste vi meni svi ovdje, pucate na neke spike o duhovnosti, svijesti, a ložite se na instagrame i sl. Već viđene fore i navlakuše, valja bježati sa ovoga foruma, previše sumnjivih stvari za čitanje, a pogotovo analiziranjem kada staneš i sagledaš bolje uvidiš lažnjake. Ćao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: čet mar 01, 2018 9:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
@Amarius
Nemoj tako. I ja sam imao tu fazu. Bio potpuno asocijalan i potpuno sam bio u ezoteriji. Skoro sve mi je delovalo strano od normalnog života. Vremenom sam shvatio da ipak živim u ovom svetu. Sad imam fejs, družim se sa ljudima i tako. I dalje meditiram i proučavam ezoteriju. Život ide dalje. :)


Zadnja izmjena: Rajko; sri jan 18, 2023 9:35 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: čet mar 01, 2018 10:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Ispričati ću jednu anegdotu. Petak navečer, izlazak u kafić (rock caffe), sviraju ugodne opuštajuće balade uz pokoji jači ton, druženje sa ljudima, razgovori i tako naletiš na jednu djevojku. Razgovor započne, ugodan doduše, pričate o svakakvim, temama, čak i sa ovoga foruma, o energiji itd. Razgovor ide dalje, potegneš pokoji gutljaj pića i ona te u jednom trenutku pita imaš li ti instagram. Odgovoriš joj da nemaš, na što dotična te pogleda sa čuđenjem, ali ne pozitivno, nego negativno. Pitaš je, pa što će mi to, ona odgovara pa da te gledam, a ja odgovaram pa gledaš me sad eto. Mislio sam da se radi o sarkazmu, što uvijek prožima normalne razgovore, ali sam se prevario. Ja sam odlijepio, ne znaš da li bi se počeo smijati ili bi plakao. Misliš se da je pitaš u čemu je problem, ali snađeš se i nekako dođe do uzimanja jakne i odlaska kući na spavanac. Uglavnom, od tada mrzim instagrame i sve ostale fejsbuke, i verzije verzija toga. :) :lol: :lol: Pozitivno je jedino u tome, makar nisam došao doma pijan. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: čet mar 01, 2018 11:16 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 15, 2018 2:28 pm
Postovi: 9
:D Opustite se malo ljudi, svako bira šta će da koristi. Pa i forum je socijalno mesto. Nemojte praviti čudo od teme.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: čet mar 01, 2018 11:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Opušteno, samo "ismijavam" instagram, a poglavito fejsbuk korisnike koji bi slikali i jutarnju wc školjku, pa dokumentirali što rade tokom dana, slikali tanjure i hranu, što piju, jedu. Imam prijatelja koji to obožava, samo takvi me pokušavaju uvući u to, da budem dio njihva čopora, ali mislim da im neće proći ta ideja. Jedva sam se natjerao da se registriram i na ovaj forum. :lol: Bez zamjerke ljudi, volim se malo sprdati, satire radi. pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: pet mar 02, 2018 6:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 12:22 am
Postovi: 106
Ja kada sam vidio da postoje selfi stapovi... odma sam kupio tri komada, nek se nadje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: pet jun 01, 2018 3:06 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet okt 19, 2006 11:16 am
Postovi: 16
Kejti je napisao/la:
:love5:

Pozdrav svima. Istražujući o situaciji koja mi se desila, internet me je doveo na ovaj forum. Mislim da bi neko od vas mogao imati ideju o čemu se radi, i možda slično iskustvo.

Nisam nikad bila upoznata s tematikom o kojoj pišete, vanzemaljci, denziteti, metafizika i sl. Imam vrlo praktičnu profesiju, može se reći prilično dobar i ispunjen život, i mlada sam osoba.

Dakle... imala sam jedno... paaa blago rečenp bizarno iskustvo. Pokušaću ukratko i jednostavno da ga sažmem.

Spavala sam, i odjednom paraliza sna. Dva mala niska belo-siva stvora (vanzemaljci?) sa ogromnim crnim očima odjednom nadleću nadamnom, drže me nekom paralizom, i kreću da operišu (?) I da mi - po mojoj slobodnoj proceni - čeprkaju po predelu jajnika/materice. Ja vrištim, boli me. Svesna sam da sam u "snu" i da sam paralisana. U sekundi uviđam da sam u nekom čudnom stanju i da me ostali ukućani ne čuju i brzo šiftujem um upućujući apel za pomoć NEČEMU višem - višoj instanci ako postoji, jelte. Tada se atmosfera menja, oni nestaju (mali elijeni), i osećam neko vibriranje. U mojoj sobi stoji jedna visoka (muška?) figura za koju ZNAM da je visoke hijerarhije (obratite pažnju - ja NISAM osoba koja ima takve misli niti sam pre toga razmišljala o sl.uvrnutim stvarima). To biće me je / ili njih šiftovalo, strglo mi pokrivač. Budim se. "Budim" -jer u istom sam položaju kao u snu. Mokra i uplakana.

Sutradan i tri dana kasnije me je sve bolelo fizički, čula sam neka zujanja i sl.

Od tad krećem malo da istražujem jer sam posumnjala da ludim. Nakon tog događaja više puta sam viđala kuglice svetlosti (za koje sam izguglala da su anđeli?), dobila sam figuricu anđela na poklon a takođe sam otkrila da sam rođena pod fiksnom zvezdom Antares (u konjukciji sa Asc i Suncem) koja ima svog zaštitnika - Arhanđel Uriel.

Ovako, moje pitanje je sledeće. Ima li ko pretpostavku šta se meni desilo? Jako me je ovaj (naizgled bezazlen) događaj promenio, od racionalne osobe koja je nogama čvrsto na zemlji, počela sam da "ludim" i u slobodno vreme istražujem svakojake pojave.

Verujem u Zakon privlačenja i primenjujem ga nekih 5 god.

Hvala Vam svima unapred na odgovoru i nadam se da nisam omašila podforum. :love3:


Znači naježio sam se u trenutku. Skoro do u detalja ono št se i meni desilo. Česte paralize sa bizarnim ishodom...strzanje pokrivača... Najneverovatnije podudaranje je to da se i meni jednom prilikom desilo da, tokom paralize prvo vidim kuglice svetlosti, nakon čega se pojavljuje osoba u sobi samo što za razliku od tebe nije bila visoka već, naprotiv ne više od jednog metra, starac, sa bradom, koji mi se obratio, nešto mi govorio, ali nisam čuo nikakav zvuk, samo pomeranje usana. TAKOĐE, istraživajući taj događaj na intenetu, naleteo sam na ovaj forum, koji sam danonoćno prelistavao u slobodno vreme.O SVEMU TOME SAM pisao do u detalja na ovom forumu pre 7 godina:http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=7&t=2270&start=60. strana 4.Što se tiče arhanđela imao sam čudno iskustvo u snu gde me je biće u belom,sa krilima viši entitet povelo u budućnost da mi pokaže buduće događaje.Leteo sam pored njega i uživo gledao atentat na američkog predsenika i još desetak najviših zvaničnika na planeti, a to se dešavalo na vrhu neke zgrade, nakon čega bi, po njegovim rečima poginuo veliki deo čovečanstva i naglasio mi da i ako ja budem među njima, nema potrebe za strahom jer postoji i nešto posle svega, tj ovog života. Kad me je, u snu, spustio na zemlju,i dalje se nalazeći u budućnosti ušao sam u neki stan, gde je bila neka devojka, i ubrzo sam zaključio da je to moja žena u budućnosti.Još jednom sm odgledali na tv-u izveštaj o atentatu i tako se završio san.Kada sam se probudio, u glavi mi je stajalo da je taj entitet arhanđel Gavrilo. PAR godina posle tog "sna" ja sam u stvarnosti upoznao nju, nemam nikakve sumnje u to, ja sam tog trenutka kad smo se smuvali to znao, jer nisam zaboravio njen lik iz sna.Dugi niz godina sam bio s njom u vezi. Međutim, atentat se nije desio, a ni ona nije postala moja žena.
Mislim da postoji više istina koje se prelamaju kroz više dimenzija. Mnoge stvari koje su zapisane da se dogode, dogode se, a neke se ne dogode ovde, već kroz paralelne univerzume. A nasuprot tome postoji i varijanta da smo neka vrsta mašina koje su programirane da na određene spoljne podsticaje reaguju isto. Otud paraliza, svetlosne kugle i čovek usobi, arhanđeli, itd. Ja stvarno nemam objašnjenje za ove podudarnosti, ali sam siguran da nismo jedini, da se mnogim ljudima dešava to isto, možda baš sada. Meni su posle tih par događaja prestale da se dešavaju paralize sna, a bile su svakodnevne.

_________________
I'll tell you this...
No eternal reward will forgive us now
For wasting the dawn.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz