Sada je: čet mar 28, 2024 12:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sri feb 21, 2018 10:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Vanzemaljci se sigurno ne mogu pojaviti u svjetovima sanjača, ali se javljaju u trenutcima prelaska u tijelo kad smo nezaštićeni. Dobro si pozvala čuvara.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: čet feb 22, 2018 10:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Mogu se pojaviti razna bića uvek, u realnosti, u snovima pa čak i u tvojim maštanjima i imaginaciji. Imao sam dosta iskustva sa tim. Samo vanzemaljci je malo neispravan pojam, bolje reči bića iz drugih dimenzija i stvarnosti.

Imaginacija je jedno od sredstava komunikacije sa nesvesnim, mogu se javiti razna bića u mislima, osećanjima i inspiracijama. Svaka slučajnost je uglavnom uticaj iz onostranog.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: čet feb 22, 2018 9:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 31, 2017 1:07 am
Postovi: 52
Formice formice što ne zboriš istinu...ovo je čistokrvni sanjač i još toliko toga...

To što ti tvrdiš nije apsolutno točno...tijela sanjača mogu biti i uzurpirana i klonirana, i "mučena na sto načina" i dok su tamo "neđe", a ti čuvari su više ka čuvari ove farme...ono što galaksij piše decenij bad cop good cop...jedan te plaši, drugi te čuva...a ti samo povjeruj i podaj se...tipična obmana.

_________________
Hoë spelers bron vasgevang in Perpetuum Mobile...of jy nou is uitgepluis hoe dit werk?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: pet feb 23, 2018 7:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Rajko je napisao/la:
snoopy je napisao/la:
Rajko je napisao/la:
Meni se desilo da što sam više ulazio u ezoteriju, meditaciju i svesnost da su mi se snovi proredili i sada retko sanjam. Od tada imam problem i sa orgazmom. Teže ga doživljavam i slabije.


Meni to lici na potiskivanje emocija

Moguće, razmisliću o tome. Ali to mi se počelo uglavnom dešavati kad sam počeo onako duboko proučavati ezoteriju i meditacije i svesnost. Ali opet, ko zna, možda si u pravu? Imaš li možda neko rešenje da probam?


Uzmi dim-2 Kanabisa i dopusti biljci da te poduci.
Ona ce ti najbolje pokazati kako zivis.
Tesko da ces razmisljanjem nesto shvatiti zato sto vidis sebe u prvom licu.
Trava te malo pomakne.
Meni se zna desiti da mi nekad pokazuje stvari od kojih se uplasim koliko su direktne!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: pet feb 23, 2018 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 31, 2017 1:07 am
Postovi: 52
snoopy je napisao/la:
Rajko je napisao/la:
Meni se desilo da što sam više ulazio u ezoteriju, meditaciju i svesnost da su mi se snovi proredili i sada retko sanjam. Od tada imam problem i sa orgazmom. Teže ga doživljavam i slabije.


Meni to lici na potiskivanje emocija

Emociji su njihov program koji radi i na klonovima...princip preslike kopije koji koriste od početka..osjećanja su nešto drugo..
Citat:
Taj izraz «kloniranje» nije dakle nešto novo, čini se čak da je starije i to puno starije nego to mislimo. Zato ću se vratiti kloniranju i vanzemaljskim interakcijama i navesti vam primjere rada u seansama. Jer one otkrivaju znatno više o tom nečem što zovemo «implantati» i klonovima, ali i o našem načinu života s tim nevidljivim događanjima, kojih se redovno ne sjećamo. I o svemu onome što uopće ne percipiramo kao kopije naših osjećaja. O da, riječ je o emocijama. One su kopija, one su ono što nam ne dozvoljava viđenje. Za početak toga koliko je spolnost važna i iskorištena. Jer u dio priče o klonovima ulaze i razne vrste stalnog seksualnog iskorištavanja, koje se opet dijeli u pod kategorije (reproduktivne ili «hranidbene»), a u koje onda ulazi i nešto o čemu je pisala dr. Eva Lorgen s tezom o «Love biteu» – ili Ljubavnom ugrizu. Specifičnom namještanju ljubavnih odnosa i spajanja partnera koji se pak isto tako svojim postojanjem i manifestacijom granaju u više smjerova i načina na koji su započeti. I često se za potrebe pokretanja jednog takvog odnosa koriste klonovi. I onda mi pričamo o ljubavi i zaljubljenosti? I mislimo da je sve to prirodno? Da li je?

Sa udruge Trag. Ostati Budan i u Duhu nije svima "polazilo za rukom"...

_________________
Hoë spelers bron vasgevang in Perpetuum Mobile...of jy nou is uitgepluis hoe dit werk?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sub feb 24, 2018 7:33 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Suština obmane ljudskih bića u ovoj realnosti je da se oni poistovijete sa svojim (programiranim) ličnostima i da predaju svoju moć u tuđe ruke, bilo da se radi o „autoritetima odozgo ili odozdo“. Pored generalnog programiranja u tom pravcu, kontrolni sistem organizuje i događaje uz pomoć kojih će i "praktično" da potvrđuje „ispravnost“ čovjekovog odricanja od svoje vlastite moći. Time se naravno sprečava njegova individualizacija i oslobađanje od kontrolnog sistema koji je vještačkog karaktera. (Dok god za nekoga postoje autoriteti, on je onesposobljen.)

Korištenje bilo kakvih droga, odnosno, supstanci koje dovode do promijenjenih stanja (lažne) svijesti, za svrhu kojekakvih „dubljih spoznaja“ može samo obezbijediti zamijenu jednih deluzija drugima ili još veći razvod od realnosti. Droge i istinsko buđenje, ne idu zajedno. Nisu one slučajno ovdje toliko zastupljene.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sub feb 24, 2018 12:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
galaksija je napisao/la:
Korištenje bilo kakvih droga, odnosno, supstanci koje dovode do promijenjenih stanja (lažne) svijesti, za svrhu kojekakvih „dubljih spoznaja“ može samo obezbijediti zamijenu jednih deluzija drugima ili još veći razvod od realnosti. Droge i istinsko buđenje, ne idu zajedno. Nisu one slučajno ovdje toliko zastupljene.

..


Uopste se ne slazem.
Za pocetak,ne postoji takva stvar kao "realnost". A i ako postoji, onda takodje postoji i imaginacija.
To moze da se objasni i matematicki.
Npr. Mandelbrotov set( kucaj na google)
Postoji odredjena realnost tj izgled i forma, ono sto postoji.
Medjutim, ako promenimo kordinate na realnoj i imaginarnoj osi,dobijemo posve drugaciju sliku, realnost, ali je formula ostala nepromenjena. To je zanimljivo.

Ovo se savrseno uklapa u opis Drevnih samana iz Meksika.
Oni su konstatovali da postoji zariste percepcije, i da ako se ono malo pomeri, dobijamo skroz drugu realnost. Zato sto obuhvata druge regione(koordinate) sveta.
Nasa percepcija se prirodno izmesta u snu.
Takodje, ona se izmesta pomocu droga.

“If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite.” -William Blake

Tako da, postoji bezbroj realnosti, i ko kaze da svi dozivljavamo svet uniformno?

A sve biljke koje izmestaju percepciju nam samo daju uvid da svet mozemo doziveti i na drugaciji nacin.

PS. zasto kad kucam na ovom forumu, tekst i editovanje jako kasni ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sub feb 24, 2018 2:26 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Možeš samo da se šetaš u sklopu onoga što je J. Mahu nazvao „IUS“ a to ti je kao kad ovca nakratko pređe iz jednog obora u drugi koji je zeleniji, odnosno, drugačije izgleda ali je još uvijek ostala na farmi. Ako se je još napasla i bunike, upašće i u stanje euforije i biće joj super, tj. bar neko vrijeme. Onda, kad se vrati natrag, pričaće drugim ovcama o drugim realnostima, "proširujući" njihove već izmanipulisane svjetonazore.

Citat:
3. IUS – Interdimensional Universe Structure ili Interdimenzionalna struktura univerzuma; tu bi spadali razni realiteti u okviru kokošinjca - matrixa (uključujući tzv. astralne zone; gdje je moguće i „astralno odletjeti“ ili se projicirati, odnosno, obići i te zone matriksa-lažne realnosti... i osmotriti ih uz pomoć instalacije-ličnosti... međutim, to nema nikakve veze sa izlaskom iz matrixa-kokošinjca, niti s nekom istinskom percepcijom. Po matrixu se može astralno letjeti ali se ne može iz njega... izletjeti. LINK


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sub feb 24, 2018 4:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Mislim da ti samo osecas prisustvo parazitskog uma i verujes da se od njega nije moguce osloboditi.
A sve te megalomnske teorije o kontrolnom sistemu su samo price koje realisticno i na razne nacine opisuju parazitski um.

Isto tako postoji bezbroj romana koji realisticno opisuju ono sto je izmisljeno.
Ne kazem da je kontrolni sistem izmisljen, pre je otkriven,
ali stalno opisujuci taj sistem garantuje da iz njega neces izaci.

Ok je znati za to, ali posvetiti zivot opisivanju toga je idiotski.
To je kao kada bi krava u fabrici posvecivala svoje vreme opisujuci drugim kravama od kog je metala kazan, kojom brzinom radi pumpa i koja je temperatura prostora..dok je muzu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: sub feb 24, 2018 9:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:16 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: ned feb 25, 2018 2:17 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
snoopy je napisao/la:
Mislim da ti samo osecas prisustvo parazitskog uma i verujes da se od njega nije moguce osloboditi.
A sve te megalomnske teorije o kontrolnom sistemu su samo price..


Radi se o lažnoj svijesti (AI), što je u istočnoj gnostici predstavljeno ovako:

Istinska Svijest/Svijest Apsoluta/Svijest Prvog Izvora/“hrist“/“sin čovječji“/“jagnje“
Svijest Istinskog Ja (istinsko ljudsko biće koje raspolaže Istinskom Sviješću; naravno, to nismo mi kao ličnosti.)
-------------------------
Budna ili čista svijest (lažna svijest/svijest Demijurga/AI (vještačka inteligencija)/antihrist/sin božji
Podsvijest
Kolektivno nesvjesno

**
„Megalomanski“ ili ne, i mi, i lažni realiteti koje posjećujemo promjenom lažne svijesti uz pomoć snova (uključujući i one „lucidne“), droga, transcedentalnih meditacija, hipnoze itd. nalaze se „ispod crte“, dakle u iluziji.

Druga je stvar to što se kao ličnosti možemo varakati do besvijesti. Uostalom, tako smo dizajnirani. Kao „negnostički izvor“, James Mahu tu lažnu svijest naziva „Human Mind System“.

Citat:
HMS (Human Mind System) ili Sistem ljudskog uma, sastojao bi se od tri funkcionalna mehanizma; nesvjesnog uma, podsvijesti i svjesnog uma; te tri komponente bi zajedno činile ono što mi nazivamo – svijest. Ta svijest je lažna; ona je vještačka, kompjuterski program, ona nije naša; njen predstavnik je “naša” – ličnost-mašina-strana instalacija-implant...; svako od nas se neposredno prije rođenja implantira tom instalacijom koju nazivamo – ličnost; ona je programljiva i posao joj je da nas drži u lažnoj realnosti, poistovijećene s njom… tako da je ona… “sve što znamo o sebi”.


...a J. Keel, kao još jedan „negnostički izvor“, jednostavno, - superkompjuter. (LINK)

A „začarani krug“ podrazumijeva pokušaj prenosa te informacije ljudima koji „by default“ barataju lažnom svijesti jer se isključivo uz njenu pomoć stvar ne može razumjeti a samo vjerovanje u tu informaciju ili nevjerovanje, ne pije vode ukoliko nema i - razumijevanja. Kastanedinom terminologijom – šta se desi kad „stranu instalaciju“ obavijestiš da je ona „strana instalacija“?! Kako će ona reagovati? (Par takvih reakcija se mogu vidjeti iz nekih od prethodnih postova na ovoj stranici.)

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: ned feb 25, 2018 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
O sunce mu poljubim, kada cujem da netko preporuca drugom covjeku da pusi gandu ili bilo koju drugu supstancu bilo ona prirodna ili kemijska, odmah znam da takav covjek nije sav svoj..
To sto vi pobornici takvih stvari pricate je u biti linija manjeg otpora, to bi bila prva stvar. I za travu i gljive covjek mora biti prije toga "spreman" u svakom aspektu i imati covjeka uz sebe kojem vjeruje.

To pricam iz razloga sto sam i sam bio takav koji se nauzivo tog svog smeca i previse negoli je trebalo, u krajnju ruku pretjerao i mogu to reci iz iskustva. Naravno to ne radim vise vec dosta dugo godina. Razlog tome je taj da sam pretjero i to sto pricas o tom nekom pomicanju bas i nije dobro ako neide prirodnim putem, jer ti se moze desit da te "pomakne" previse, nakon cega ces imat nuspojava tipa depresije, anksioznosti, napadaja panike sve do sizofrenije. I onda si tek baj baj i moguca ti je jedna od onih "institucinalnih gradevina".

@galaksija Vam je dobro rekao i zasto, znaci konzumirate sva ta sranja u laznoj licnosti i moze Vam se desit puno gora stvar, a ta je da zaglavis jos dublje negoli mislis, a misljenje je takvo da si nesto vidio i osjetio i na takav nacin usao jos dublje u dubinu samog Matriksa.


Nerado gledam neke svoje prijatelje koji to rade neki cesce neki rjede, i uglavnom nema toga covjeka medu takvima koji nesto nisu "osjetili ili vidjeli" kao ljepsi svijet i uglavnom briju na neku "pozitivu" uglavnom sve neko lazno misljenje, a izgubili kompas totalno.





snoopy je napisao/la:
Rajko je napisao/la:
Meni se desilo da što sam više ulazio u ezoteriju, meditaciju i svesnost da su mi se snovi proredili i sada retko sanjam. Od tada imam problem i sa orgazmom. Teže ga doživljavam i slabije.


Meni to lici na potiskivanje emocija


Mislim da to nema veze sa emocijama. Nego ima veze sa time da posto si usao u nesto mozda si poceo vise razumnije gledat na stvari te ti seksualna energija i poimanje seksa vise nije na prvom mjestu, te bi trebao tu seksualnu energiju bolje akumulirat na nacin da ju ne gubis i preusmjerit na nesto dobro. Hocu reci moze biti da si uvuidio to da nije seks + ovozemljske gluposti jedino sto postoji, da ima puno "bitnijih" stvari.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: ned feb 25, 2018 5:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 31, 2017 1:07 am
Postovi: 52
Problem kog tog hajde da se drogiramo nek se oči cakle...problem osnovni je što oni koji to preporučaju imaju instalacij na dubljim nivoima nesvijesnog...a očigledno nisu ni svijesni instalacija...i rade po nalogu te neorganske svijesti...sve što je galaksij postavil važi i zato se samo totalni budalaš drogira kako bi “vidija zvijezde i pozitivu“..dok ne prevaziđete ličnost, identitet, vjerovanja, društvene uslovljenosti i programe suludo je korstit bilo kakve droge, to se radi u najgorem očaju to drogiranje, opijanje...to je preslika nemoći, nezrelosti, očaja, ka hvatanje za slamku, mjenjanje jedne ovisnosti drugom...u povratku u stvarnu stvarnost, u to “znanje nemuštog jezika“, nema ni pomisli za takvim kasapljenjima ovo malo energija što je “nekima ostalo“.

_________________
Hoë spelers bron vasgevang in Perpetuum Mobile...of jy nou is uitgepluis hoe dit werk?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: ned feb 25, 2018 7:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2014 1:43 pm
Postovi: 48
Ništa strašno, malo si pukla. Biće ti bolje kroz par godina...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: ned feb 25, 2018 11:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Evo jednog lepog citata koji je upucen svima ovima iznad koji palamude o nekakvoj istinskoj stvarnosti, ne razumejuci da stvarnost kao takva postoji u svakom od nas individualno.

“To speak ill of others is a dishonest way of praising ourselves; let us be above such transparent egotism. If you can't say good and encouraging things, say nothing.” - Will Durant

Evo, pricamo o necemu sto nema veze sa Kejtinim pitanjem.
Rajko je trazio resenje. ja sam mu ga dao.
Ako nemas sam da mu das savet vec pljujes po mom, bolje shuti, to je poenta citata.

Ako vec hocete da vidite stvarnost kakva jeste, naucite da vidite a ne da gledate.
To znaci da postajete vidovnjak koji vidi energiju. Bez toga ste mentalni supci koji misle da se misljenjem i preko knjiga dolazi do istinske stvarnosti, koja je svejedno tu.
Samo probajte da vidite i videcete prelepu vlaknastu svetlost.

A ti sectore, sto ono sto je majka zemlja stvorila nazivas smece?
Mislim da to samo govori da ti ne volis ovu zemlju.
Ja recimo ne volim buniku ali mi na kraj pameti nije da je nazovem smece.
Ne volim njene osobine ali je postujem, jer postujem, pre svega, zemlju na kojoj zivim.

Onaj ko pljuje po zemlji nije sav svoj.
A to sto si ti imao losa iskustva govori da nisi bio svestan sta cinis i radio si to iz kaprica.
Samo tako covek moze da padne u depresiju ili ode u sizofreniju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: pon feb 26, 2018 6:59 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ako sam se čega naslušao u životu, onda su to “spoznaje”, “uvidi”, “vizije” i “mudrolije” onih koji imaju običaj da se napuše, naduvaju, našmrću, nafiksaju ili napiju koječega. Svaka opojna supstanca obezbjeđuje “stranoj instalaciji”/ličnosti asociranoj sa ljudskim fizičkim tijelom ulaz u njen realitet, pa tako i pristup “duhovnim” sadržajima koji idu zajedno s njim. Sam proces je prilično podmukao jer opojna supstanca uvlači postepeno žrtve u svoj realitet i ove u dosta slučajeva postaju ovisne o njoj, mada će imati utisak da su one te koje nešto biraju ili odlučuju. Tako, nakon izlaska iz stanja euforije, kod žrtve često dolazi do određenih psiho-somatskih poremećaja gdje će ona dobiti tendenciju da ih neutrališe ponovnim uzimanjem opojne supstance i ulaskom u njene realitete uz pomoć promijenjenog stanja (lažne) svijesti koje data supstanca obezbjeđuje. Vremenom, žrtva postepeno gubi integritet, sve više se razvodi od realnosti iz koje je potekla, pa nije više ni tamo ni vamo, dok će istovremeno da namamljuje druge kako bi ih uvukla u domen supstance od koje je ona sada ovisna. Dakle, radi za nju.

Naravno, iz tih iluzornih zona i njihovih sadržaja, potiče i dobar dio onoga što nazivamo “duhovnost”. Tako bi se s gnostičkog stanovišta moglo reći da što je veći stepen “duhovne naprednosti” jedne strane instalacije/ličnosti, utoliko je veći stepen i njene zaostalosti ili nemogućnosti povezivanja s istinskim dijelom bića, te je tako veća i njena nesposobnost buđenja, odnosno, individualizacije i krajnjeg oslobađanja.

Naravno, ovo kao informacija ne može imati nekog praktičnog značaja za samu stranu instalaciju/ličnost, bez obzira na na to da li ona pušila nešto ili nepušila, duvala ili neduvala, šmrkala ili nešmrkala, bavilla se ona transcedentalnim meditacijama ili nebavila …itd. To je ujedno i razlog zašto se nijednoj stranoj instalaciji/ličnosti, skoro da ne može istinski pomoći izvana, kad ova zaglibi kao – “zatvorski čuvar”.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: pon feb 26, 2018 4:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
snoopy je napisao/la:
Evo jednog lepog citata koji je upucen svima ovima iznad koji palamude o nekakvoj istinskoj stvarnosti, ne razumejuci da stvarnost kao takva postoji u svakom od nas individualno.

“To speak ill of others is a dishonest way of praising ourselves; let us be above such transparent egotism. If you can't say good and encouraging things, say nothing.” - Will Durant

Evo, pricamo o necemu sto nema veze sa Kejtinim pitanjem.
Rajko je trazio resenje. ja sam mu ga dao.
Ako nemas sam da mu das savet vec pljujes po mom, bolje shuti, to je poenta citata.

Ako vec hocete da vidite stvarnost kakva jeste, naucite da vidite a ne da gledate.
To znaci da postajete vidovnjak koji vidi energiju. Bez toga ste mentalni supci koji misle da se misljenjem i preko knjiga dolazi do istinske stvarnosti, koja je svejedno tu.
Samo probajte da vidite i videcete prelepu vlaknastu svetlost.

A ti sectore, sto ono sto je majka zemlja stvorila nazivas smece?
Mislim da to samo govori da ti ne volis ovu zemlju.
Ja recimo ne volim buniku ali mi na kraj pameti nije da je nazovem smece.
Ne volim njene osobine ali je postujem, jer postujem, pre svega, zemlju na kojoj zivim.

Onaj ko pljuje po zemlji nije sav svoj.
A to sto si ti imao losa iskustva govori da nisi bio svestan sta cinis i radio si to iz kaprica.
Samo tako covek moze da padne u depresiju ili ode u sizofreniju.





Trazio rjesenje??? I ti mu das rjesenje da bi imao orgazam, da pusi travu... Hhehehe pa onda ce sigurno imat orgazam ono NE..


Majka zemlja je dala puno toga, samo problem je taj sto ljudi ono sto majka Zemlja da, ljudi zloupotrebljavaju.

Kada pricas o bunici toliko i ti nju postujes, sto ju onda nejedes imas ti postovanje samo mi se cini ono strahopostovanje, jer znas da nebi bas dobro zavrsilo. Znao sam tako jednog lika koji je pojeo saku bunika, pa su ga drugi dan navecer nasli negdje u Istri golog, a decko iz Zagreba.

Dala je majka Zemlja i mak i opijum, pa zasto to ne koristis, i tako puno stvari......

Vidim kako pricas o tim stvarima i vidim da si novi u tome svemu, barem sto se trave tice.
Ne bi nista rekao da si covjeku preporucio travu u neke medicinske svrhe, tipa netko ima multiplusklerozu ili neku drugu bolest pa da mu smanji bolove ili slicnu stvar,.... pazi ti covjeku preporucas travu za pizdarije.

Bolje ti suti i postuj neke druge stvari, primjerice ako nisi svjestan da ovaj forum cita i mlada populacija, a ti samo tako prepisujes da ljudi puse travu i konzumiraju ostale stvari. Iznad gore sam napisao kada i zasto, postoji vrijeme kada......


I za kraj vjerojatno ovaj forum bi trebali posjecivat narkomani, sarlatani i razno debilni gurui i svjetloradnici. A sada mogu dobit i ban (barem znam zasto).

Eto @galaksija ili neki moderator moze odmah odgojna, ali za ovakve stvari si nemrem pomoc.......

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: pon feb 26, 2018 7:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Nemam strahopostovanje prema bunici vec je ne volim.
Ne svidja mi se njen miris, to je sve.

Za travu znam, i puno puta sam se sa njom sreo.
Jednostavno je volim.

Na primer, za buniku, Don Huan je davao Kastanedi.
Ali je znao recepturu i poznavao je njenu cud. Ja ne znam.

Ali konoplja je izvorno rasla i na podrucju Balkana, pa mozda zato i genetski znam kakva je.
Smatra se da je seks na travi daleko dublji...ja to nisam probao ali znam iz prica onih koji jesu.

Evo jos jednog primera:
Kokain nikad ne bi probao ni po koju cenu, ali da i kada odem u Peru necu propustiti priliku da sazvacem lisce koke.

I da naglasim, Rajku nisam rekao da se prepusi topine vec da uzme dim-2.
U Kineskoj medicini veruju da coveka "zaposedaju demoni" kada popusi previse trave :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: pon feb 26, 2018 9:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:16 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Šta se to meni desilo?
PostPostano: pon feb 26, 2018 9:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Rajko je napisao/la:
@snoopy
Hvala ti na savetu. Probao sam par puta vutru. Lično nemam ništa protiv droge. Kastaneda i Don Huan su to koristili. Neki ezoterični pravci su koristili. Poštujem neke droge kao sredstvo pomoću kojih mogu da se prošire vidici.

Ne treba previše kritikovati. Svi robijamo svojim lažnim predstavama i pogrešnoj percepciji. Posle marihuane nisam bio ništa manje svestan ali sam bio bogatiji za jedno iskustvo. Meditiram i vežbam svesnost godinama, i nisam primetio pogoršanje posle vutre. Bilo je zanimljivo videti kako malo trave promeni svest i koliko sam u stvari naviknut na "uobičajenu" svest. Meni lično svest je bila "mekša" i osećao sam kao da zraci ulaze sa svih strana u mene. :D Mada sam ja duvao travu pomešanu sa duvanom za nargilu. :D


:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz