Sada je: čet maj 16, 2024 10:29 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 156 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: dp4,metod slavinskog,da li neko ima iskustva
PostPostano: ned jul 05, 2009 1:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 20, 2007 7:00 pm
Postovi: 14
Kao u naslovu,autor tvdi da se za vrlo kratko vreme,nekada za 10 tak minuta mogu ukloniti strahovi,opsesije,hronicni problemi?????
Pitam se,zasto postoji psihoterapija i da li je ovo brzo uklanjanje problema okidac za neke druge?
Molim vasa iskustva ako ih imate i vasa razmisljanja,o samom metodu DP4 i autoru,Slavinskom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: čet jul 23, 2009 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Prvi put cujem o njemu.. ali kada sam procitao post:
Slavinski
Prvo sto mi pade na pamet je:
Sta je to neki hidraulicar koji je razvijo neku svoju filozofiju..... :mrgreen:
Oh.. daj budite malo fleksibilni samo se zajebavam...
Znam OK to nije prikladno niti odgovarajuce.. i bla bla bla ... al da me znate stidili bi se da budete u mojoj blizini.

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: ned aug 16, 2009 10:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 19, 2009 7:25 pm
Postovi: 33
Prvi put sam probao ritual pentagrama i kabalističkog krsta po žikinom receptu.Osetio sam neku uzburkanost i nalet pozitivne energije nakon rituala...prosto mi naišlo da se smejem,kao neki da kažem..."leptirići" u stomaku...šta mislite el to urodilo plodom,jer sam početnik...

_________________
.::Black Legion Captain::.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: pon aug 17, 2009 2:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jul 28, 2009 9:26 am
Postovi: 60
I ja sam početnik i osjetio sam to isto ali kada sam radio 4 dijelno disanje i opuštanje. Nisam radio nikakav ritual. To je bilo prije nekih 10 godina i toliko me je prepalo da sam bio digao ruke čak i od meditacije do prije nekih 2 mjeseca.

Sada krećem nanovo sa meditacijom, disanjem itd.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: pon aug 17, 2009 7:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 19, 2009 7:25 pm
Postovi: 33
Ja pokušavam astralnu proekciju,disanje i ovaj ritual obavio juče.Mene nije prepalo uopšte,još mi godi.Meditaciju nisam pokušavao,nije me privuklo to tolko...
Pokušavao sam tehnike zaštite od energetskih vampira,i mogu reći da je ona sa plavim ogrtačem veoma uspešna,a ono za gledanje medj' oči se odavno pokazalo korisnim...

_________________
.::Black Legion Captain::.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: pon aug 17, 2009 8:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jul 28, 2009 9:26 am
Postovi: 60
Demetrijus je napisao/la:
Ja pokušavam astralnu proekciju,disanje i ovaj ritual obavio juče.Mene nije prepalo uopšte,još mi godi.Meditaciju nisam pokušavao,nije me privuklo to tolko...
Pokušavao sam tehnike zaštite od energetskih vampira,i mogu reći da je ona sa plavim ogrtačem veoma uspešna,a ono za gledanje medj' oči se odavno pokazalo korisnim...


Meditacija i disanje su mi potrebni zbog zdravstvenih razloga i njih ne smijem prekidati ni po koju cijenu.

Prema informacijama koje sam dobio većina metoda koje su opisane u njegovim starim knjigama su prevaziđene tj. postoje jednostavnije, a daju slične rezultate.

P.S.

Ono s plavim ogrtačem mi se uvuklo u podsvijest i koristim ga često. Meni je pomogao (to je moje subjektivno mišljenje), a i ja sam ga upotrebljavao i za zaštitu meni vrlo drage osobe. Da li je to imalo pozitivan uticaj na nju ili je stvarno poslužilo kao zaštita ne znam ali znam da se ona osjećala bolje i više nema problema.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: pon aug 17, 2009 10:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 19, 2009 7:25 pm
Postovi: 33
Upravo sam obavio ritual pentagrama...
Ovaj,dok radim tehniku kabalističkog krsta,i zamišljam plamteću svetlost,kao da mi gori ruka,vrelo. :)
Mislim da deluje,uliva žešću dozu pozitivne energije i zaštitu,ali se istovremeno osećaš i nekako lagodno i lepo...
Inače nisam baš dobro razumeo onaj deo kad pominje kako je neki veliki mag sjebo nekog lika koji je svojom agresivnošću uticao na ljude , pa je jelte mag zamislio crtu od njegovog medjuočja,do svoga,i onda je isekao zamišljenim makazama.O čemu se tu radi?Jeste li vi razumeli?

_________________
.::Black Legion Captain::.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: pon aug 17, 2009 10:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jul 28, 2009 9:26 am
Postovi: 60
Ne razumijem šta hoćeš postići ritualima i još važnije jesi bio kod psihologa tj. psihijatra?

Ovo te ozbiljno pitam, ne zezaj se sa tim ritualima ako nisi psihički stabilna ličnost.
Odeš kod psihologa, poneseš knjigu i kažeš: "Ja bih da praktikujrm ovo. Je li to za mene ili nije?"
Onda ti on da hrpu testova i radiš ih 2-3 sata pa opet razgovor sa njim 15-ak minuta i poslušaj ga šta ti kaže. To ti govorim iz ličnog iskustva i najboljih namjera.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: uto aug 18, 2009 11:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 19, 2009 7:25 pm
Postovi: 33
:lol:
Naravno da jesam psihički stabilan,nebi ja bio ovde da se kuckamo,nego u nekom sanatoriumu sa košuljom dugačkih rukava :)
Ne treba mi psiholog da bih znao tako nešto...

A i ,ovaj,znaš većina ljudi kad im kažeš šta praktikuješ,te prozove satanistom i sledbenikom djavola i odma idu da te zapale na lomači,a oni drugi ti se smeju jer veruju da si debil i da tako nešto ne postoji...
Pitaj ljude na forumu da li je neko išao kod shrinka...
To je staza kojom ako kreneš moraš sam da ideš,nema tu nikakvih doktora,savetnika,advokata i sličnih stvari...

"People ask the question... what's a RocknRolla? And I tell 'em - it's not about drums, drugs, and hospital drips, oh no. There's more there than that, my friend. We all like a bit of the good life - some the money, some the drugs, other the sex game, the glamour, or the fame. But a RocknRolla, oh, he's different. Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot."

_________________
.::Black Legion Captain::.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: uto aug 18, 2009 2:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jul 28, 2009 9:26 am
Postovi: 60
Ja sam išao. Nije me niko razapeo. :D

Samo sam dobio par savjeta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: uto aug 18, 2009 5:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 19, 2009 7:25 pm
Postovi: 33
Blago tebi onda...
After all,nisu svi dr.psychotoxici isti...

_________________
.::Black Legion Captain::.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: sri aug 26, 2009 5:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet aug 21, 2009 9:35 pm
Postovi: 17
Jack987 je napisao/la:


Jack, mozes li pronaci i e-knjigu Slavinskog “Psihonauti unutrasnjih svetova”? :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: sri aug 26, 2009 7:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Zube, da ne bi grickao okolo nestrpljiv da nađeš i tu knjigu, evo je... mislim na "Psihonaute"...
Inače... to nije neka praktična knjiga... videćeš već...

Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: sri aug 26, 2009 7:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
A evo i još nekih:
http://www.4shared.com/file/75714775/9c ... i.html?s=1
http://www.4shared.com/file/59072246/1a ... i.html?s=1
http://www.4shared.com/file/72790287/89 ... i.html?s=1
http://www.4shared.com/file/72783096/cb ... i.html?s=1
http://www.4shared.com/file/72794080/9b ... i.html?s=1
http://www.4shared.com/file/72797474/e4 ... i.html?s=1
http://www.4shared.com/file/72794565/73 ... i.html?s=1
http://www.4shared.com/file/72795209/91 ... m.html?s=1
http://www.4shared.com/file/72800575/19 ... i.html?s=1
http://www.4shared.com/file/98312736/ab ... i.html?s=1
http://www.4shared.com/file/117560605/6 ... i.html?s=1

Oni naslovi podudarni sa Džekovim su u stvari isečci iz novina od pre jedno 20-30 god...
Ako nekome nije teško nek obradi onu, sa ovog linka, to jest svede je na 1-2MB i uploud-uje negde, i postavi link, da bi i dialUpovci mogli da je skinu...

Pozdrav :wink:

Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: sri aug 26, 2009 9:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jul 28, 2009 9:26 am
Postovi: 60
Imam par njegovih starih knjiga i u papirnom obliku, a za ove novije ne znam šta da kažem. Večinom se traži da se radi u parovima i da se prođe tečaj kod njega. To mi se ne sviđa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: čet aug 27, 2009 11:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto mar 24, 2009 12:19 pm
Postovi: 49
Da li ima neko knjige "PEAT i Neutralizacija Praiskonskih Polariteta" i "POVRATAK JEDNOSTI: Principi i praksa spiritualne tehnologije" ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: ned aug 30, 2009 8:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet aug 21, 2009 9:35 pm
Postovi: 17
Hvala na trudu oko linkova, iako mi je trebala samo ona jedna knjiga. Interesuje me uglavnom samo teorija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: uto sep 01, 2009 12:12 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 10, 2009 11:29 pm
Postovi: 14
Malo sam prelistao ovu temu i moram napomenuti da je jako glupo reci da su prve dve knjige od Slavinskog za pocetnike,neke vezbe kao sto su pranayama i trening mentalne koncentracije se rade ceo zivot.Te vezbe su stare hiljadu godina i naravno da donose rezultate posle ulozenog napora i truda,hermetizam nije decija igra.
Ove nove tehnike sluze za uklanjanje psihickih,emotivnih problema,trauma.......i ne treba ih mesati sa ovim starim hermetickim operacijama.
Slazem se da je covek poprilicno komercijalan ne zbog stalno novih tehnika vec zbog toga sto u knjigama cesto napominje da je nemoguce savladati te tehnike bez kursa i ako je detaljno dato upustvo u knjizi,ali covek mora od necega da zivi. :!:
Demetrijus je napisao/la:
Upravo sam obavio ritual pentagrama...
Ovaj,dok radim tehniku kabalističkog krsta,i zamišljam plamteću svetlost,kao da mi gori ruka,vrelo. :)
Mislim da deluje,uliva žešću dozu pozitivne energije i zaštitu,ali se istovremeno osećaš i nekako lagodno i lepo...
Inače nisam baš dobro razumeo onaj deo kad pominje kako je neki veliki mag sjebo nekog lika koji je svojom agresivnošću uticao na ljude , pa je jelte mag zamislio crtu od njegovog medjuočja,do svoga,i onda je isekao zamišljenim makazama.O čemu se tu radi?Jeste li vi razumeli?

Ritual je odlican,pogotovu posle rada sa Drvetom Zivota
Mali savet: gledaj da ne preskaces vezbe,bilo bi bolje da prvo vezbas koncentraciju,i da OBAVEZNO probaj CARSKU PRANAYAMU :thumbup:

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: uto sep 01, 2009 11:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto mar 24, 2009 12:19 pm
Postovi: 49
Izvini, a koje su to prve dve knjige?
Ne znam kojim je redom objavljivao knjige.
Sve sam odavde skinuo i prelistao na preskog ali mi nije jasno kojim redom da ih citam
i da li je to uopste bitno ili nije ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Slavinski
PostPostano: uto sep 01, 2009 12:49 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 10, 2009 11:29 pm
Postovi: 14
Trening jogija,Kljucevi psihicke magije,simboli hermetizma...itd
Ako hoces da praktikujes onda bi trebao prvo da pocnes da radis vezbe disanja i trening mentalne koncentracije da bi imao uspeha u daljim vezbanjima.
Ove nove knjige kao sto su Aspektika,PEAT,Kreaton...su njegove licne tehnike i nemaju veze sa ovim starim operacijama,cak nemaju ni isti cilj.

Pozdrav :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 156 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz