Sada je: sub maj 11, 2024 10:49 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 233 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 8:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 12:16 am
Postovi: 58
Katrin dobro i zlo su samo tvoje percepcije, ja bi možda očita energiju te iste osobe kao pozitivnu.....sve ovisi

_________________
Nisam stvarno....stvarno više ne koristim ljubičaste balone i zlatne piramide....sad koristim zlatne balone i ljubičaste piramide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 03, 2008 5:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Što se tiče prošlih života, smatram da ako netko želi saznati što mu se dešavalo u životima da to treba otkriti sam, prirodnim tokom događaja. Zanimljiva je regresija, ali ja bi radije u ovom životu napredovala i podzala razinu svijesti da bi sjećanje došlo samo po sebi. Sa 18-19 godina kad sam bila na koncertu Children Of Bodom :D neki dečko me je u naletu raskalašenog poganja nabio laktom u lijevu cicu (****). Kasnije sam bila uvjerena da imam neku bolest na ****. Čim sam više razmišljala shvatila sam da se taj događaj dogodio nekako paralelno sa događajem iz prošlog života - odnosno da mi se u prošlom životu u toj dobi nešto dogodilo sa *****. Možda me je netko probo nožem ili upucao. Imam snažan poriv zaklanjati upravo tu lijevu **** da joj se nebi što dogodilo. Ponekad sam imala vizije kako jašem na konju u nekoj srednjovjekovnoj haljini. A u jednom životu sam sigurno živjela na drugoj planeti jer dok sam bila mala sam imala neku sliku greysa i cijelo vrijeme me ljutilo što je slika tako mala jer mi je bilo jako zanimljivo promatrat njegovo tijelo. Prste, oči, usta, htjela sam ga dotaknuti. I htjela sam vidjeti svemirski brod na nebu. I puno sam čitala kao mala curica o regresijama. A bila sam mala curica :D

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 03, 2008 5:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
sori zbog onog na koncertu :mrgreen: šala, mislim da se ja na tom koncertu nisam pogo uopće (ionako je koncert bio loš zbog ozvučenja).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 03, 2008 6:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
i te price o reinkarnaciji i tim stvarima su opako podlegle manipulaciji,tako da ne vjerujte bas svemu sto se kaze.

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 03, 2008 8:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Dario ja vjerujem sebi. Ako neću vjerovat svome osjećaju i nekoj logici, čemu ću? Demiurge platit ćeš bogu i isusu i mariji jednog dana kada ti demon izvaže dušu.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 03, 2008 9:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
ha? :? pa reko sam da se šalim


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 03, 2008 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Pa i ja se šalim :) to je samo moj smisao za humor. :love12:

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jul 04, 2008 9:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
aaaa...ok. već sam mislio da ćeš baciti urok na mene da u slijedećem životu tučem orahe sa sisama :D

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 22, 2008 2:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Ja imam strah iz proslog zivota. Strasno se bojim dubokih rijeka i mostova. Nikada se nisam kupala u rijeci niti sam uopce bila blizu neke vece rijeke. ali kad sam prvi puta prelazila preko drave s nekih 5,6 godina, imala sam takav strah da cu pasti u nju iako sam bila na mostu u autu. I svaki put kad prelazim preko nekog mosta na velikoj rijeci nesmijem ni pogledati u nju jer mi je to tako odbojno i bojim se da cu pasti u nju. Vjerojatno sam se u proslom zivotu bacila s mosta u neku rijeku. Imam takav osjecaj.

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 15, 2008 7:43 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 18, 2008 8:01 pm
Postovi: 98
* "Pre sest godina majka mi je rekla da sam joj, kad me je pitala kako sam umrla u tom proslom zivotu, odgovorila de me je udario motor i pokazala joj na levu nogu (negde izmedju kolena i stopala). Majka mi je to rekla zato sto je u to vreme iz cista mira pocela da me boli noga na tom mestu."

Pa zar niste rekli da se tijelo ne prenosi u sljedeći život, da je to najobičnija krntija??? Svako malo uskačete sebi u riječ.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 15, 2008 12:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
razmisli malo , postoji veza između tjela i duha(energije).
duša može zapamtit nešto loše što joj se dogfodilo i to prenijeti na novi život a to se može manifestovat i na tijelo kao npr. bol u koljenu koja je potaknuta sjećanjem duše


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 30, 2008 12:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Dosla sam do zakljucka da je ego ljudi taj koji tesko prihvaca ili omalovazava reinkarnaciju, jer ego umire s materijalnim tijelom pa njemu nekakvo buduce ponavljanje nista ne znaci..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 30, 2008 2:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
charleston je napisao/la:
Dosla sam do zakljucka da je ego ljudi taj koji tesko prihvaca ili omalovazava reinkarnaciju, jer ego umire s materijalnim tijelom pa njemu nekakvo buduce ponavljanje nista ne znaci..


Izvini na ispravci ali mislim da je, na ovo tvoje, potrebno iznijeti informaciju da skoro svi ljudi, tokom rasprava... koriste pojam ego na totalno krivim mjestima.
Zato pokušaj da u svojoj rečenici umjesto ego napišeš egoizam.

Svakako, oni koji vjeruju u reinkarnaciju trebali bi da znaju da ja (ego) ne umire s materijalnim tijelom i ne gubi se u prostoru - jer taj ja ima svoje "nebesko spremište".

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 30, 2008 4:45 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Rekla bih da je ego Ja u stanju identifikacije: ja jesam to i to, naspram čiste svesnosti bića ili individualizovane svesti.
Zato mi se čini adekvatnim napraviti razliku između egoičnosti/egoične strukture (stanje identifikacije i samo-refleksije) i egoističnosti (sebičnost).
(Mada je verovatno takođe tačno da istinska nesebičnost, kao ni volja, ne može biti svojstvo egoične strukture).

Ego – Ja u stanju identifikacije ili Ja u stanju zakačenosti za iluziju – je tu radi sticanja iskustava i izvlačenja izvesnog supstrata iz njih, koji gradi našu dušu. Kada bismo stvarno, ali stvarno, znali da je ova 3D školice iluzija, ama baš ništa ne bismo naučili. Doduše, kada posegnemo za ovom floskulom da je sve iluzorno, za čas nas nešto podseti da smo itekako još uvek zakačeni za tu istu iluziju. To naš ego po pravilu pokušava da eskivira neku lekciju :wink: . Nema nikakvih problema, ima dovoljno vremena/prostora da se ona nauči :wink:

Ali je opet dobro znati da je ta egoična struktura veoma daleko od toga što istisnki Jesmo. Mislim da ju je adekvatno posmatrati kao vozilo za naš 3D film, kao sredstvo za učenje lekcija i polako sakupljati trenutke/mrvice istinske lucidnosti/pamćenja sebe/prisutnosti.

I da, mislim da je prilikom tranzicije gubitak u pogledu te iluzorne strukture u većini slučajeva takav, da slobodno možemo reći da ego umire.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 7:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Sad sam se sjetila kako me jedan prijatelj, kada sam se tek pocela zanimati za reinkarnaciju i proucavati je (tj iscitavati sve moguce o tome) pitao:

"Znaci, ja sam vec prije postojao?"
"Jesi"
"I moj pas Gonzo isto?"
"I on isto"
"Pa, to onda znaci da se po svijetu stalno vrte iste face!!!!!!"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 05, 2009 6:45 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 05, 2009 12:46 pm
Postovi: 18
Mozda ce zvucati glupo,ali ja sam kao devojcica sanjala cesto da se nalazim na nekom putu blizu planine koja je jako visoka,a sa druge strane je ogromna livada.....i tada se niodkuda pojavi crni kamion koji pocne da me juri...cak i kad sam pocela da bezim po livadi..iso je preko livade zamnom...u prvom snu sam bila decak smede kose,kratak sorcic i nesto kao jaknica kratkih rukava ...tako nesto...a u svakom sledecem snu sam bila devojcica u plavij cvetnoj haljinici.....i uvek bi se probudila pre nego sto bi me kamion pregazio.....cak sam se nekoliko puta budila u znoju,to je pocelo kad sam imala 6 godina,a zadnji put je bilo kad sam imala 12....ali se i sad svega jasno secam,kao da se to zaista dogodilo.

_________________
Previse slucajnosti ne postoji,postoji samo sudbina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 06, 2009 8:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Nemogu vam reći koliko sam uzbuđen,žena mi je upravo rekla da ćemo vjerojatno ići RODITI!!!
Kak ide ono disanje hi hi huh? [-o< :love6: :shock: :shock:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 06, 2009 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
kolos je napisao/la:
Nemogu vam reći koliko sam uzbuđen,žena mi je upravo rekla da ćemo vjerojatno ići RODITI!!!
Kak ide ono disanje hi hi huh? [-o< :love6: :shock: :shock:

bice sve ok,dishi malo :mrgreen: :D :wink:
:occasion5: :love9: :love3: :love5:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 07, 2009 8:01 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 05, 2009 12:46 pm
Postovi: 18
[quote="kolos"]Nemogu vam reći koliko sam uzbuđen,žena mi je upravo rekla da ćemo vjerojatno ići RODITI!!!
Kak ide ono disanje hi hi huh? [-o<love6>

_________________
Previse slucajnosti ne postoji,postoji samo sudbina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 07, 2009 11:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Znam da sam :offtopic: ali moram se pohvaliti i reći da smo preživjeli i da imamo djevojčicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: \:D/ :love10: :love7:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 233 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz