Sada je: čet mar 28, 2024 12:34 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 117 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: sub jul 26, 2014 6:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Miros Lav je napisao/la:
Nebitno da li je ovo fizički precizno rečeno, u odnosima pojedinca i mase izgleda da tako nekako ide: pojedinci koji nisu u skladu sa dominantnim frekvencijama mase - bivaju gušeni, tj. njihove više frekvencije se guše, zato takvi i bukvalno osećaju na sebi psihološki pritisak mase u kojoj su.






ovo što ste naveli, oko psihološkoga pritiska, i dominatnim frekvencijama mase, to je ono kada stariji kažu, nije se dobro sa rogatima bosti, a poslije osjetiš težinu toga, ali ovo je iz naroda izgovor, mene cijeli život taj pishološki pritisak mase gazi,,a htio bih nešto dokazati i promijeniti, iako ne bi trebao, tako nalažu stariji, ali kažu neki, ako i sam tjeraš jedan, stav i razmišljanje, pa tjeraj i dalje ako znaš da je pravilan, nadalje iako fizički sam mlad čovjek, ali energetski, i u duši možemo biti daleko više stariji, valjda kužite što mislim, fizički imam 23, skor pa 24, a osjećam se kao starac koji je odradio već cijeli vijek, ako ne i više njih, pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: sub jul 26, 2014 6:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
nadalje, jer sam prije samo odgovorio, znam i ja tako nazovi "profinjeno" pisati kao komentatori prije,, ali prijegavam nazovi"zdravo seljačkome stilu" , poput pjesnika koji su decenijima preko stihova htjeli na svojstven način nešto dokazati,a možda i pokazati, nekad mi je znala profa od književnosti u gimnaziji reći, pa od kuda vadiš sve te stvari te inspiracije,tekstovi su bili neshvatljivi,( tko zna da li ih je i ona shvatila, a doimala se kao da jeste, , iako i danas znam pisati "gluposti", ali da mi se dokopati tih tekstova, radi sebe samoga, da ih pročitam,sjećam ih se ali ne znam svaki dio, jer nisu mi htjeli dati iz arhive te tekstove, kažu nemogu naći zadaćnice, tako se zovu te bilježnice gdje su se tekstovi pisali ), ja kažem,čujte čovjek svakojake stvari sanja, i danas imam čuda iskustva, i ponukan sa par postova i 4d portalom odlučio sam nešto napisati, pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: pon jul 28, 2014 9:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 16, 2014 10:00 pm
Postovi: 559
Amarius, samo tjeraj dalje, ne daj masi da ti kroji kapu! Neka masa gleda svoja posla, a ti budi svoj na svojemu - duhovnom putu!

Ako energetsku starost u mladosti dobro podnosiš, onda ti ona dobro dođe, možda i dobro stoji. Za to trebaš pitati neku djevojku, ali neku koja ima bar malo duhovnoga sluha.

Slažem se da nije stvar u profinjenom pisanju, već u dobrim idejama i u dobrim namjerama. A one se mogu iskazati bilo kako, samo da su dobre.

Ta ti je profa, izgleda, spadala u zadrte klasičare koji shvaćaju i dozvoljavaju samo ono što se uklapa u tipično školski način pisanja; tko odstupi od njega, označe ga kao neprilagođenog.

Nije htjela da kopa po arhivi? [-X Prije će biti da su joj tu nešta Iluminati natuknuli... A kako su profe čuvari Sistema, onda je veza jasna. (Ne moraš to da joj otkrivaš, možda te veze još nije svjesna.)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: uto jul 29, 2014 1:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Što se tiče profesorice, jeste, djelovala je ukočeno, i držala se svojih nazovi pravila, stara škola profesora, sve što se nije uklapalo u njezinu "formu", odbijala je na neki način, iako zbog školskoga sustava morala je ocijeniti rad(smatram da navedeni sustav unazađuje djecu), a doimala se iznađena, a kod vraćanja toga pisanoga rada natrag, naravno sa specifičnim smiješkom punim kiselosti, kao da ga je vraćala sa neprimjetnim gađenjem, ali naravno upućeni upiti uvijek od kuda crpim informacije, i kako se to našlo u mojem umu. Da nadodam što se tiče podnošenja vlastite energije, rekao bih da sam imao više problema sa samim sobom nego drugim osobama, na način kao da vodim beskonačnu bitku, jer teško je kada imaš drugačiji pogled od ostalih, kada sve što je oko tebe osjećaš drugačije, rekao bih, kada se osjećaš da živiš među slijepima, pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: uto jul 29, 2014 9:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 16, 2014 10:00 pm
Postovi: 559
Glede nošenja sopstvene drugačije energije ili nošenja sa njom, Amairus, malo sam se bio i našalio, ali, ima tu istine sa strane, pa, možemo malo, nas dvojica, o njoj, budući da se drugi ustručavaju da se oglašavaju, ili im je ispod časti, ili ih, eto, baš te energije masovne svijesti toliko guše, dave, pritiskaju na svakojake načine, da im više nije ni do kakvih foruma, a pogotovu ne do ovakve jedne teme, koja nema neku od atraktivnih etiketa, "tipa": nadnaravne moći, fizička ispoljavanja reptila u običnom životu, urote, itd.

Ako osjećamo da imamo drugačije energije, ako osjećamo da smo ih nosioci, kako sa njima u okruženju koje im se ne raduje i ne shvaća ih? Kako se snaći, kako postaviti? Ima li nam, takvima, nade da održavamo snagu i ravnotežu, kao reče oni kolumnist: "u okvirima masovne svijesti"? :roll: :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: sub aug 02, 2014 2:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Prvi puta sam se sreo sa pojmom reptili u takvome kontekstu proučavajući Davida Ickea. U stvari došao sam do Ickea također jer sam imao vlastita, čudna iskustva. Za sada samo ostao na nivou slušanja njegovih izlaganja kojih je dosta na youtube-u. iako možda bih trebao i koju knjigu pročitati. Neki kažu za njega da je obični mason koji je ušao u ovu "priču" iz vlastitih samo njemu poznatih razloga pa i interesa. Moje mišljenje je drugačije,kada bi nestao sa "pozornice", svima bi to djelovalo čudno, te bi se njegovi stavovi i razmišljanja potvrdili ( njegova razmišljanja su mi poznata, znao sam i sam dolaziti do takvih bljeskova i "inspiracija, zato sam i prije naveo da sam imao i sam čudna iskustva, o tome ne bih htio ovdje na forumu, barem za sada pričati).

Nadalje, što se tiče energije, energije jedinke, te energije kako je ja volim nazvati mase ili čopora. Razvio sam štit, odnosno stvorio da tako kažem, da se štitim od negativnih energija bilo koje nazovi vrste, odnosno "neprijatnih trnaca na potiljku" (šesto čulo, u biti valjda znate na što ciljam), nekada osjetiš težinu i miljama daleku. Zbog toga štita neki puta sam sebi djelujem pomalo ukočeno, poput kornjače unutar oklopa. Prije godinu i pol moja tehnika štita me iznevjerila, možda se varam, ali dobar sam u analizi , iliti profiliranju i ostalim sličnim stvarima, a to pomogne i samome meni. Shvatio sam da sam pao u blagu depresiju, da pokucam , ta faza depresije je lako otišla, ali i danas dan teško mi je održavati tu tehniku, tj. štit na visokom nivou. Okrenuo sam se meditaciji, a i planiram proučavati slične tehnike. Smatram da je to najbolji način za smirivanje "raspršivanja" i kolebanja vlastite energije, tako da masa ne primijeti da si "drugačiji" ( iako je većina slijepa i robotizirana, ipak određeni imaju urođeni pradavni "detektor" drugačijih energija, recimo kao da je ukucan u gen poput određenog računalnog programa) ,-valjda shvaćate što hoću reći. Kako se prije navelo u postu, pitanje je kako sa energijom u okruženju koje je joj se ne raduje i ne shvaća je. Pa ako netko ne želi pisati samo o moćima, reptilima i sl., neka napiše koji post, nemojte biti sumnjičavi i preplašeni napisati koju riječ, pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: pon aug 04, 2014 10:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 16, 2014 10:00 pm
Postovi: 559
Icke je dobar dok je prizemljeniji, dok se bavi odrazima djelovanja Reptila, Iluminata ili nazovi-ih-kako-god-hoćeš-bića, odrazima njihova djelovanja u ovozemaljskoj ravni. Te su mu takve analize, od bankarskih institucija, pa do domoljublja - odlične. Čim počne da se bavi onim što nam iskustvo i zemaljski utemeljena logika teško mogu svariti - počne da gradi "čardak ni na nebu ni na zemlji". Neke priče za koje ne možemo tvrditi kako su netočne, na primjer, kako se engelska kraljica preobraća u reptilku pri kupanju, ali - koje mi nisu ni bitne niti korisne u datom momentu. U kojem se imam suočavati, i znati kako se suočavati, sa tisuću drugih, aktuelnijijh i suštastvenijih pitanja i problema.

Štit...? Svakako treba koristiti sve što se nekome pokaže kao korisno, ili kao koristan oslonac u ionako previše složenim vremenima u kojima živimo... Mada... čini mi se da je to pitanje znatno kompliciranije, i samo ćemo i u sopstvenoj odbrani ili nadjačavanju loših utjecaja napredovati - budemo li se više fokusirali na sama ta pitanja. Dakle, da, i energetski štit, ali ne samo mehanički koristiti takvu jednu "formulu" ili ideju, viziju, nego ju i produbljivati, osobnim promišljanjem, iskstvima, tumačenja i idejama drugih (literatura), jer onda dolazimo i do drugih uvjetujućih faktora (jedna od sljedećih kolumni će biti i o tome).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: pon aug 04, 2014 10:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 16, 2014 10:00 pm
Postovi: 559
Je li ovo jedan od orijentira, po kojem prepoznajemo da kopamo rupu u Matriksu? Jedan od načina aktiviranja i demonstriranja Moći ili moći, o čemu je bilo govora ranije?

"Sve akivnosti i sva postignuća kojima se potkopava ili dovodi u sumnju logika i "ornamentika" Zatvora, ustrojstva i funkcioniranja Zatvora, kao i logika i rezoni Čuvara, a što je sve preneto na ljude, kao njihovo tzv. općeprihvaćeno mišljenje i logika - znače lagano produbljivanje rupe u Zidu Zatvora.

Malo konkretnije: logika i ustrojstvo Zatvora "nalažu" da se bolest može liječiti skoro isključivo na oficijelno-medicinske načine i oficijelno-medicinskim preparatima, te, ako je nekome zvanična medicina, tj. njeni stručnjaci, naložila da mu nema spasa, da mora umrijeti za nekoliko nedelja - taj se uklapa u općeprihvaćenu logiku-logiku Čuvara-logiku Zatvora ukoliko "posluša" ono što mu je rečeno. Tko demonstrira suprotno, te postigne da se snagom misli i duha - izliječi i tamo gde mu je "naloženo" da nema šanse da ozdravi, ili tamo gdje je proglašen invalidom prve katergorije - a on postigne začuđujuću, sa stajališta zvanične medicine neobjašnjivu revitalizaciju, onda svako od takvih postignuća potkopava Zid Zatvora."

http://www.4dportal.com/hr/kolumne-miro ... -nastrojem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: sri aug 13, 2014 2:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 02, 2009 3:54 pm
Postovi: 78
.

_________________
Hajde da se drogiramo
ma, nek se oci sjaje


Hali Gali Halid - Hajde da se drogiramo


Zadnja izmjena: bradzorf; ned mar 13, 2016 12:57 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: čet aug 21, 2014 8:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
Nemam nista ( pametno) za reci, osim da nisam dugo vremena citala bolje tekstove, dosla sam do kraja, odoh jos jednom iz pocetka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: uto aug 26, 2014 2:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
mama huanita je napisao/la:
Nemam nista ( pametno) za reci, osim da nisam dugo vremena citala bolje tekstove, dosla sam do kraja, odoh jos jednom iz pocetka.

ma to ponavljanje, to mi djeluje kao doza neiskrenosti, jer što to prikazuje, ako čovjek nema što "pametno " za reći, strah je opasna "stvar"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: čet nov 13, 2014 4:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Vidim da tema nije aktivna dugo, htio sam navesti jednu dvije misli, kako vidim i sam naziv teme jeste fokus na moćima....dobro možda sam krivo protumačio sam naziv. Naime, kako su mi dosadile tarot emisije, tj. tip emisije kada nazoveš telefonom, pa ti čovjek na neki način očitava tvoju energiju, nešto poput skeniranja bar koda, te daje razne savjete kako prebroditi ovu materijalnu realnost(odnosno matriks općenito), zaokupio sam se raznim pitanjima.Naravno i prije sam pomislio na to što ću sada napisati, ali nisam vodio računa toliko, do pred malo kada sam vidio te predstave od emisija. Mislim da je to samo materijalne prirode, odnosno farsa, kako navući jadne ljude i preveslati ih.Da li netko zna ljude koji nisu falš, nego su pravi iscjelitelji, i imaju slične sposobnosti. Moje mišljenje ako jesu, odnosno imaju tu sposobnost, većinom ljudi koji se bave time ne bi radili u službi materijalnoga i zagovarali svoju promidžbu, pokušavajući domoći se određene sume novaca. Tako bih ja postupio, jer ne bih htio da netko dozna moju sposobnost, posebice ne u ova vremena. Još sam htio dodati što se tiče matrixa, zadnjih par mjeseci izrazito mi se poremetila energija, naime počele su me nervirati programirane lutke od osoba(počeo sam se sretati sa većim brojem spomenutih - nadodao bih da ne vjerujem u slučajnosti), izrazito, jer ponavljaju da tako kažem, i apsorbiraju nametnute, kako znam reći programske obrasce te same nisu svjesne upotrijebiti svijest i dokučiti da nešto ne valja, odnosno nije dobro posloženo. Još k tome kada počnu uvjeravati druge da je nešto dobro i prihvazljivo, pa stvarati da tako kažem kult(kult štovanja nametnutih prog. obrazaca), a kada uspiju stvoriti određenu gomilicu, upotrijebiti to kao oružje(argument gomilica smo, pa smo validni, u pravu smo), pa time kao masa omalovažavati druge, bilo pojedince, ili normalnije grupacije, jer naravno danas je prihvatljivo da su oni normalni, a pojedincei grupacije na koje se izvršava ciljani "napad" smatraju nenormalnima,čak ih proglase luđacima. Zapravo što sam htio reći. Da li se meni čini, ili u zadnje vrijeme posebno je teško zaobilaziti matriks, njegove dijelove i ustrajne pristalice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: čet nov 13, 2014 1:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Amarius je napisao/la:
Vidim da tema nije aktivna dugo, htio sam navesti jednu dvije misli, kako vidim i sam naziv teme jeste fokus na moćima....dobro možda sam krivo protumačio sam naziv. Naime, kako su mi dosadile tarot emisije, tj. tip emisije kada nazoveš telefonom, pa ti čovjek na neki način očitava tvoju energiju, nešto poput skeniranja bar koda, te daje razne savjete kako prebroditi ovu materijalnu realnost(odnosno matriks općenito), zaokupio sam se raznim pitanjima.Naravno i prije sam pomislio na to što ću sada napisati, ali nisam vodio računa toliko, do pred malo kada sam vidio te predstave od emisija. Mislim da je to samo materijalne prirode, odnosno farsa, kako navući jadne ljude i preveslati ih.Da li netko zna ljude koji nisu falš, nego su pravi iscjelitelji, i imaju slične sposobnosti. Moje mišljenje ako jesu, odnosno imaju tu sposobnost, većinom ljudi koji se bave time ne bi radili u službi materijalnoga i zagovarali svoju promidžbu, pokušavajući domoći se određene sume novaca. Tako bih ja postupio, jer ne bih htio da netko dozna moju sposobnost, posebice ne u ova vremena. Još sam htio dodati što se tiče matrixa, zadnjih par mjeseci izrazito mi se poremetila energija, naime počele su me nervirati programirane lutke od osoba(počeo sam se sretati sa većim brojem spomenutih - nadodao bih da ne vjerujem u slučajnosti), izrazito, jer ponavljaju da tako kažem, i apsorbiraju nametnute, kako znam reći programske obrasce te same nisu svjesne upotrijebiti svijest i dokučiti da nešto ne valja, odnosno nije dobro posloženo. Još k tome kada počnu uvjeravati druge da je nešto dobro i prihvazljivo, pa stvarati da tako kažem kult(kult štovanja nametnutih prog. obrazaca), a kada uspiju stvoriti određenu gomilicu, upotrijebiti to kao oružje(argument gomilica smo, pa smo validni, u pravu smo), pa time kao masa omalovažavati druge, bilo pojedince, ili normalnije grupacije, jer naravno danas je prihvatljivo da su oni normalni, a pojedincei grupacije na koje se izvršava ciljani "napad" smatraju nenormalnima,čak ih proglase luđacima. Zapravo što sam htio reći. Da li se meni čini, ili u zadnje vrijeme posebno je teško zaobilaziti matriks, njegove dijelove i ustrajne pristalice.


Tarot emisije koje spominješ su, ne samo farsa, nego i ciljani sadržaj iskučivo za zaradu, jer ne samo da većina "majstora" koji nastupaju u pravilu nikakve veze sa tim poslom nemaju, nego je u emisiji puno lažnih poziva (nekada znaju takve biti cijele emisije), gdje "majstor" svima sve pogađa iz prošlosti i sadašnjosti (na divljenje TV gledateljstva), a sve u svrhu navlačenja ljudi da zovu, koji često ni ne dođu na red, nego "čekaju" (tj. namjerno im uzimaju novac). Iza lažnih poziva obično stoje ljudi koji rade na toj televiziji. Ovo znam iz pouzdanih izvora. Pojedinci koji rade u tim emisijama su zaista stručni, znaju svoj posao, no takvih je malo, i takvi, ako žele ostati na tv-u, moraju slušati upute redatelja, ili daju otkaz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: čet nov 13, 2014 4:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 22, 2014 4:03 pm
Postovi: 48
Amarius je napisao/la:
...Da li netko zna ljude koji nisu falš, nego su pravi iscjelitelji, i imaju slične sposobnosti. Moje mišljenje ako jesu, odnosno imaju tu sposobnost, većinom ljudi koji se bave time ne bi radili u službi materijalnoga i zagovarali svoju promidžbu, pokušavajući domoći se određene sume novaca. Tako bih ja postupio, jer ne bih htio da netko dozna moju sposobnost, posebice ne u ova vremena. Još sam htio dodati što se tiče matrixa, zadnjih par mjeseci izrazito mi se poremetila energija, naime počele su me nervirati programirane lutke od osoba(počeo sam se sretati sa većim brojem spomenutih - nadodao bih da ne vjerujem u slučajnosti), izrazito, jer ponavljaju da tako kažem, i apsorbiraju nametnute, kako znam reći programske obrasce te same nisu svjesne upotrijebiti svijest i dokučiti da nešto ne valja, odnosno nije dobro posloženo. Još k tome kada počnu uvjeravati druge da je nešto dobro i prihvazljivo, pa stvarati da tako kažem kult(kult štovanja nametnutih prog. obrazaca), a kada uspiju stvoriti određenu gomilicu, upotrijebiti to kao oružje(argument gomilica smo, pa smo validni, u pravu smo), pa time kao masa omalovažavati druge, bilo pojedince, ili normalnije grupacije, jer naravno danas je prihvatljivo da su oni normalni, a pojedincei grupacije na koje se izvršava ciljani "napad" smatraju nenormalnima,čak ih proglase luđacima. Zapravo što sam htio reći. Da li se meni čini, ili u zadnje vrijeme posebno je teško zaobilaziti matriks, njegove dijelove i ustrajne pristalice.


Sviđa mi se ovaj deo gde kažeš kako bi jedan iscelitelj u stvari i trebao da radi... Radi u službi drugih duša, ne tražeći ništa za uzvrat.
Sećam se, ranije u našoj opštini je bio neki klinac što je sanjao Isusa il koga već i sutradan je imao isceliteljske moći. I to je bio kao BOOM. Dolazili su ljudi sa svih strana i ako se ne varam nije tražio ništa za uzvrat... To je trajalo pa nekih možda par meseci i onda je mali sa svojima negde otišao. Ništa više nisam čuo o tome.

Nadovezujem se opet na deo teksta gde kažeš da te počinju nervirati ljudi koji su zaglibljeni u matriksu i koji žive po kodovima robovlasnika. I meni se dešava to, dnevno upoznam od 3 do 5 novih osoba (takav mi je posao) i počeo sam da koristim srčanu čakru, tačnije da je slušam kada se nađem sa nekim. Uglavnom, izbegavam stres, nervozu i bes, jednostavno blagosiljam tu čauru što vibrira na niskim frekvencijama i trudim se da što pre izađem iz polja njegove negativne energije. Kada se uhodaš ili skontaš neku tehniku koja je tebi bliska, lako ćeš na 10 metara osetiti već šta treba da očekuješ od njega, kako će se poneti, kakav će stav postavljati, koja su mu uverenja...

Ja koristim noć da nadoknadim ono što mi je dan "uzeo", tačnije, pošto razmenjujem energiju konstantno u kontaktu sa ljudima, fizički sam izmoren nakon posla, gladan i žedan. Lepo kad dođem kući, opustim se, vizualizujem "moje mesto", odem tamo i iskuliram. 10 - 15 minuta. Rukom skupim svu depresiju, nervozu i stres i samo bacim u svetlost da se raspadne. Otvorim oči čio i vedar. Meni pomaže. Kada neko vrši pritisak na mene, onda pokušavam da zanemarim da taj neko vrši pritisak i snagom misli jednostavno potisnem njegove želje i kažem sebi da ću ja to uraditi kad ja hoću i kako ja hoću.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: pet nov 14, 2014 3:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Svetislav je napisao/la:
Amarius je napisao/la:
...Da li netko zna ljude koji nisu falš, nego su pravi iscjelitelji, i imaju slične sposobnosti. Moje mišljenje ako jesu, odnosno imaju tu sposobnost, većinom ljudi koji se bave time ne bi radili u službi materijalnoga i zagovarali svoju promidžbu, pokušavajući domoći se određene sume novaca. Tako bih ja postupio, jer ne bih htio da netko dozna moju sposobnost, posebice ne u ova vremena. Još sam htio dodati što se tiče matrixa, zadnjih par mjeseci izrazito mi se poremetila energija, naime počele su me nervirati programirane lutke od osoba(počeo sam se sretati sa većim brojem spomenutih - nadodao bih da ne vjerujem u slučajnosti), izrazito, jer ponavljaju da tako kažem, i apsorbiraju nametnute, kako znam reći programske obrasce te same nisu svjesne upotrijebiti svijest i dokučiti da nešto ne valja, odnosno nije dobro posloženo. Još k tome kada počnu uvjeravati druge da je nešto dobro i prihvazljivo, pa stvarati da tako kažem kult(kult štovanja nametnutih prog. obrazaca), a kada uspiju stvoriti određenu gomilicu, upotrijebiti to kao oružje(argument gomilica smo, pa smo validni, u pravu smo), pa time kao masa omalovažavati druge, bilo pojedince, ili normalnije grupacije, jer naravno danas je prihvatljivo da su oni normalni, a pojedincei grupacije na koje se izvršava ciljani "napad" smatraju nenormalnima,čak ih proglase luđacima. Zapravo što sam htio reći. Da li se meni čini, ili u zadnje vrijeme posebno je teško zaobilaziti matriks, njegove dijelove i ustrajne pristalice.


Sviđa mi se ovaj deo gde kažeš kako bi jedan iscelitelj u stvari i trebao da radi... Radi u službi drugih duša, ne tražeći ništa za uzvrat.
Sećam se, ranije u našoj opštini je bio neki klinac što je sanjao Isusa il koga već i sutradan je imao isceliteljske moći. I to je bio kao BOOM. Dolazili su ljudi sa svih strana i ako se ne varam nije tražio ništa za uzvrat... To je trajalo pa nekih možda par meseci i onda je mali sa svojima negde otišao. Ništa više nisam čuo o tome.

Nadovezujem se opet na deo teksta gde kažeš da te počinju nervirati ljudi koji su zaglibljeni u matriksu i koji žive po kodovima robovlasnika. I meni se dešava to, dnevno upoznam od 3 do 5 novih osoba (takav mi je posao) i počeo sam da koristim srčanu čakru, tačnije da je slušam kada se nađem sa nekim. Uglavnom, izbegavam stres, nervozu i bes, jednostavno blagosiljam tu čauru što vibrira na niskim frekvencijama i trudim se da što pre izađem iz polja njegove negativne energije. Kada se uhodaš ili skontaš neku tehniku koja je tebi bliska, lako ćeš na 10 metara osetiti već šta treba da očekuješ od njega, kako će se poneti, kakav će stav postavljati, koja su mu uverenja...

Ja koristim noć da nadoknadim ono što mi je dan "uzeo", tačnije, pošto razmenjujem energiju konstantno u kontaktu sa ljudima, fizički sam izmoren nakon posla, gladan i žedan. Lepo kad dođem kući, opustim se, vizualizujem "moje mesto", odem tamo i iskuliram. 10 - 15 minuta. Rukom skupim svu depresiju, nervozu i stres i samo bacim u svetlost da se raspadne. Otvorim oči čio i vedar. Meni pomaže. Kada neko vrši pritisak na mene, onda pokušavam da zanemarim da taj neko vrši pritisak i snagom misli jednostavno potisnem njegove želje i kažem sebi da ću ja to uraditi kad ja hoću i kako ja hoću.


Hm, zanimljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: pon aug 17, 2015 8:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 16, 2014 10:00 pm
Postovi: 559
Da pokušamo aktivirati temu? Malo se u arhiviranosti odmorila. Možda joj je kucnuo čas da kroz nju, na obostranu korist, razmijenimo neke nove informacije?

Formuliranjem teme rukovodile su dobre namjere. No, sada vidim da u njoj postoji i jedan, nehotični, rizični dio.

Moć može biti: moć samooslobođenja i moć za izgradnju Novoga svijeta. To su izravne dobre namjere teme.

Ali, netko ju može čitati sa ego-postamenta: moć za dobijanje svega željenog.

Razlike ima...

Da se pokušamo zaputiti onim prvim, dobrim putem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kolektivni fokus na moćima
PostPostano: uto dec 08, 2015 10:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Evo kako nitko neće, krenuti ću ja kroz naredni period pisati po neku (obrise razmišljanja). Recimo da postavim ovako, mogućnost ili sposobnost baratanja energijom kao moć odnosno time bih preoblikovao poruku naslova teme, i prebacio bih fokus na način da nešto ne zloupotrebljavamo, pod naznakom da posjedujemo moć, odnosno priliku i mogućnost da to koristimo. Naravno nisam mislio isljučivo na vlastitu energiju, već i na manipulacije koje postoje, a određeni ne vide ili se prave da je to nevidljivo.

Počeo sam pisati male komadiće svojih "mučenja", u njima govorim o propitkivanjima, samopitanjinja (mislim ispipavanje sebe sama) analiziranja svega što nas okružuje (ne nužno kruto analiziranje, kao što to nalaže matrix, odnosno naša čupava realnost, već analiziranje na pravi način). Dakle što sam ja u tome uvidio,u početnom komadiću, pretvorio sam to u jedan sistem kontejnera (mislim da sam prije tu ideju vidio na galaksiji, ili jednome forumu sličnoga karaktera).

Sada ću dati ideju prvotnoga (energija, manipulacija) što sam u početku naveo, kroz osobnosti i profile tj. profiliranje, te kroz tu ideju, dati početni trag kako određeni koriste to kao oružje, jer dobro znaju u kakvim vodama plivaju, znaju iskoristiti sredstvo- sistem kontejnera- kao oružje, a postavlja se samo pitanje tko će nasjesti.

Uvidiš da oko tebe postoje milijuni tipova osobnosti, profila osoba, recimo kako ja volim reći "svatko živi u jednom mentalnom kontejneru"(ne bih se doticao globalnoga kontejnera koji nas sve praši. nego samo djelića, odnosno fragmenata, manjih kontejnera, sitnih radilica koji naposljetku formiraju jedan veći - poput manjih oblačića koji sačine jedan veći oblak). Netko je zbog tih kontejnera sitni konformist, a netko ide u ekstreme , i mora (tako barem određeni razmišljaju da moraju) tj. spreman je progutati sve što mu se servira(rijetko tko nije konformist u ovome svijetu). Zašto dođe to toga, zato jer postoje struje koje se šire i plove između "kontejnera", a netko je spreman otvoriti svoje spremnike za sve struje (občno rekao bih da osobe bez stava imaju poveći spremnik i nisu izbriljive što se toga tiče, te idu sistemom - "okrećem se kako bura puše").
Na drugoj strani priče postoje otoci (tako ću nazvati one koji ne žele otvoriti svoje spremnike), koji žele ignorirati takvu verziju svijeta i vrte vlastiti film, znači uopće ne prihvaćaju zadane vrijednosti, jer ih smatraju izvrnutima i ne žele doći u doticaj sa spomenutim strujama.

Nadam se da ću nastaviti pisati, sada kada mi je štit čvršći(imao sam problema sa zdravljem zbog vlastite energije - osjećaj kao da sam sebe izjedam iznutra, a rezultat je bio da mi se odrazilo na opipljivoj realnostj, odnosno fiziikaliji).

Eto toliko, nadam se da se arhiviranost neće nastaviti. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 117 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz