Sada je: sub apr 27, 2024 6:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Elektronski sok tokom spavanja
PostPostano: uto jun 10, 2014 11:08 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 10, 2014 10:58 am
Postovi: 2
Cao svima, u poslednje vreme cesce imam problem tokom spavanja krene zujanje u usima kao da cujem neke cudne frenkfencije i osecam kako ja ceo vibriram zajedno sa tom frenkfencijom, osecaj nije uopste prijatan, a zujanje ponek zna da bude bas mucno nekad pomislim da ce da mi osteti sluh, u tom stanju se osecam kao paralisan tesko mi je da se pomerim i veoma tesko da se probudim, a zujanje je propraceno elektronskim sokovima u predelu glave, najvise u predelu vilice, cak mi se i misici grce u tom mestu gde osecam taj elektronski nalet,i imam osecaj kao da sam u tom vrtlogu da me sve vise uvlaci u to stanje.Molim vas ako neko moze da me upiti sta bi to moglo da bude i kako mogu da se izborim sa tim, da li je stetno?Hvala svima unapred, verujte mi da bi mi svaki odgovor mnogo znacio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Elektronski sok tokom spavanja
PostPostano: uto jun 10, 2014 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Pozdrav Orbit! :)

Potrazi u postove,Djole je objavio posto sa naslovom: Zujanje-(nesto jos) Tu ces naci moguce odgovore/resenja? Uglavnom se to desava pocetnicima,cini mise ?

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Elektronski sok tokom spavanja
PostPostano: uto jun 10, 2014 1:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 10, 2014 10:58 am
Postovi: 2
Hvala na pomoci, procitao sam njegov post, ima dosta zanimljivih teorija, samo kod mene se uvek javi zujanje tj. pistanje u oba uva, i nekako to pistanje se prosiri na celo moje telo, i kao sto sam naveo vec nastaje veoma neprijatno stanje u kom mi je mnogo tesko da pokrenemm il probudim, sad da li to znaci da sam napadnut od nekog i sta mi je ciniti?Zanimaju me me misljenja i ostalih, hvala svima jos jednom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Elektronski sok tokom spavanja
PostPostano: uto jun 10, 2014 11:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Ok...mislim da znam sta je,ali ja ti nisam neki strucnjaka,Evo prenecu ti ovde moje iskustvo kako umem pa ti ako mozes izvuci nesto iz toga (mada bih ti jos posavetovao da jos procackas malo vise po postovima.Astralna projekcija i OBE imaju neke zanimljiva moguca objasnjenja sto sezujanja tice) Ja vise vucem na emotivni centar nego int. tako da ne znam bas kako da ti objasnim sem po mom iskustvu/po osecaju.Uglavnom ne trebas da panicis jer je sve ucenje,kad se desi nesto kao 'opasno',mene to uzbudi u pozitivnom smislu,naravno uplasim se,imam strah ali to sve samo znaci da 'radis'.Ne mora da znaci 'da te neko napada',mozda ako se bavis ezotericnim,taj 'um' koji radi na tvojoj unutarnjoj evoluciji,ostaje budan iako kad legnes i telo ti zaspi...telo se jednostavno paralise,a 'ti'? ostanes tu i dalje?To je nesto blizu odvajanja od tela,a mozda i nije...npr kod mene,ja cujem to zujanje,neki put sustanje kao kad Tv izgubi signal,ili neki satelitski signali,il laseri? Celo telo mi bruji od energije..

Dok sam bio u srednjoj skoli...tada mi je bilo oko 14 godina...desavalo mi se zaredom to 'zujanje'...Kad legnem da spavam,osetim da se telo uspavljuje a Ja? ostajem tu u 'obicnom budnom stanju' u kojem smo tokom dana.Ja sam se bas bojao toga,neki put sam trpeo da ne spavam,neki put ne izdrzim.Moze biti da 'entiteti' ceprkaju po tebi,moze biti da ti se energetsko telo budi pa ti se desava 'polovicno odvajanje od tela' (astralni projekat?) A moze i biti da ti se na neki naci tvoje 'Bice' javlja da se setis...da potrazis svoj put...'Put duse',onaj put koji je tvoja Dusa odredila pre nego se inkarnirala na zemlji.

U svakom slucaju,trebao bi se prepustiti i da vidis sta ce se desiti sta god daje,ali znam da je tesko posto je tu strah od nepoznatog...Medju prvim tim...dogadjajima,bio sam dosta negativan,pa mi se cinilo da vidjam senke...Jednom sam video senke velikih insekata..(nizi astral) Posle nekog vremena dodje opet...prva moja automatska reakcija je bila da se borim,al sam pomislio,Ne mogu vise...i tako sam se prepustio,pa nek bude sta bude.Video sam crveno svetlo,prolazim kroz neke prazne krugove svetlosne i cujem neki andjeoski zenski glas kako mi doziva ima,bilo mi je cudno/zastrasujuce/i prijatno jer me vise bolela bulja sta ce biti,a cuo sam fin andjeoski i to zenski (naravno jer sam musko) glas...Ali pre toga sam cuo satelite pa sam se onda tek povezao na to 'nesto'...

Posle nekog vremena,opet dodje taj neki period i pokusavao sam da se prepustim desavanju.Kako se prepustam,osecam da to zujanje prolazi i zujanje se polako pretvara vise u neke energetske valove ili talsne zvukove...sto mi nije ni prijatno,a ni neprijatno/umestoo osecam da ronim dublje u sebe-u nistavnost,ali kako idem dublje,veci je strah i onda osecam pritisak na glavi,vratim se nazad...zatim se tripujem da je tu neko i da mi neko ne naskodi posto mi je telo nepokretno i tako se ritam ocima pa jeziko,dok ne dobijem nazad neki deo tela pa se onda tek 'normalno'? probudim.Ovaj predposlednji put se desilo da sam u nekom hodniku cuo decji plac,kako sam se prepustao,decji plac se pretvarao u sve jaci vrisak.

Meni 'to' (Bice) pokazuje da sam jos zarobljen negde u detijnstvu,jos sam dete/21 godina....al' milsim na rano detinjstvo.

Iskreno,od svega toga NE ZNAM sta je...mozda su manipulacije et-a (Ja),mozda samo neki drugi od malih 'ja'?,zavisi kako se osecam,cemu tezim,na koju emociju se povezem,to i dobijem...takvu viziju.Mozda je oba od toga,a mozda i ne,a mozda oba i jos nesto trece??! KO CE ZNATI?!

I sta god da je,meni to samo govori da 'radim na sebi'

Ja sebe smatram jos pocetnim Tragacom pa se nadam da ces izvuci nesto od ovog...kako god da je,meni je bilo zanimljivo dok sam kuckao,kao da sam ustvari zapisivao u svoj dnevnik,haha.Eto,sacekaj jos malo da vidis hoce li ti jos neko odgovoriti.Mozda ti se i javi neki Vele Majstor,heh :notworthy:

Pozdrav! ;)

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Elektronski sok tokom spavanja
PostPostano: sri jun 11, 2014 11:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Orbit, hajd majket odi u bolnicu i izmjeri pritisak!

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz