Sada je: sub apr 27, 2024 5:40 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Delovanje verskih fotografija na negativna zračenja
PostPostano: ned feb 23, 2014 3:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 23, 2014 2:35 pm
Postovi: 5
Naj pre da pozdravim sve koji će učestvovati u ovoj tematici.
Već duže vremena se bavim istraživanjem na polju radiestezije i rešio sam sa radiestezijske strane ispitati razne fraktale i verske fotografije i njihovo delovanje, prvo što mi je palo na pamet je da uradim kod fotografa 10 fotografija ( 7 fraktala i 3 verske fotografije ), i da ih postavim na mesta gde radiestezijske l antene pokazuju prisustvo Hartmanovog čvora i Kurijeve mreže i došao sam do zapanjujućih rezultata, naime ni jedan fraktal od 7 uradjenih ne delije na uklanjanje negativnog zračenja dok recimo slike Isusa Hrista i jedan od dva simbola cveta života u potpunosti neutrališu negativno zračenje, postavio bih i slike ali sam nov pa se teže snalazim, pa bih molio za pomoć oko postavke istih. Unapred hvala svima koji će izraziti svoje iskustvo ili mišljenje o ovom " fenomenu "


Attachment/i:
Opaska: Ova nije neutralisala zračenja
ENERGY.png
ENERGY.png [ 333.71 KiB | Pogledano 3415 put/a. ]
Opaska: Ova slika je neutralisala zračenja
isus zdravlje.jpg
isus zdravlje.jpg [ 74.58 KiB | Pogledano 3415 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delovanje verskih fotografija na negativna zračenja
PostPostano: ned feb 23, 2014 3:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 23, 2014 2:35 pm
Postovi: 5
Ovakvi fraktali nisu imali nikakve efekte na mesta koja su pod uticajem kurijeve mreže i hartmanovog čvora


Attachment/i:
fraktal super.jpg
fraktal super.jpg [ 324.01 KiB | Pogledano 3413 put/a. ]
fract.jpg
fract.jpg [ 68.54 KiB | Pogledano 3413 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delovanje verskih fotografija na negativna zračenja
PostPostano: ned feb 23, 2014 5:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
slika

Simbol Cvijet Života smatraju svetim u mnogim kulturama širom svijeta, modernim i drevnim. U tom simbolu mogu se pronaći svi
gradivni blokovi univerzuma, koje zovemo Platonska tijela. Simbol se koristi kao metafora za ilustriranje povezanosti svega
života i duha unutar univerzuma.

http://www.soulsofdistortion.nl/croatian/SODA_chapter5.html

uglavnom simbol tzv cvijeta života ne nosi nikakvu nevidljivu moć već je skrivena informacija o pa može se reći kreaciji prikazanoj kroz misteriju tog simbola koji se proteže kroz mnoge pra civilizacije,a možeš ga tumačiti i kao cijelinu koju čine nebrojeni krugovi koje po želji da dodaješ na bilo koji dio već postojećeg cvijeta opet se uklapaju kao cijelina .Tako da taj simbol ne nosi težinu Nazarećanina u kojeg su na dnevnoj bazi usmjerene misli mase ljudi ,u tom grmu leži zec jer da ljudi vjeruju i u Ružičastog ponija koji trpa zlatne dukate i da je ta vjera iskrena(poput one u Krista) imala bi istu težinu u astralu pa samim time i djelovala na te točke koje spominješ.


drago mi je na otvorenoj temi i proširuj je kako budeš mogao kako bi i mi ostali bili oplemenjeni dodatnim znanjem o radiesteziji i njenoj vrijednosti u našim malim životima :blob:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delovanje verskih fotografija na negativna zračenja
PostPostano: ned feb 23, 2014 5:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 23, 2014 2:35 pm
Postovi: 5
Zahvaljujem se na odgovoru inače sam ispitivanja radio na orgonitima i ustanovio da oni ne mogu stojati bilo gde kako bi bili blagotvorni, sad je to toliko postalo komercijalizovano i prodaju se kao bombone ali nećemo ovde o tome jer ima posebna tema za to. U svakom slučaju ove fotke deluju i kao prenosnici informacije na vodu i kad se čaša vode drži na isusovim rukama i srcu , posle 10 minuta postaje mekša i pitkija, ja ovakvih slika imam oko 120 različitih i svaka takoreći može biti priča za sebe, inače ova slika cveta života blokira negativna zračenja. http://lilyas.deviantart.com/art/Flower-of-Life-Window-Sticker-dark-360994296


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delovanje verskih fotografija na negativna zračenja
PostPostano: ned feb 23, 2014 8:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
slikica je prekrasna a to sto kazes da blokira zracenja mislis na ? sto konkretno ta sjecista sto svaka kuca ima ili na nesto drugo ? npr bi li po tvom misljenju slikica imala kao podmetac za casu nekakav utjecaj na kvalitetu vode ? mozes li to izmjeriti i postat ovdje ? :thumbup:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Delovanje verskih fotografija na negativna zračenja
PostPostano: ned feb 23, 2014 11:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 23, 2014 2:35 pm
Postovi: 5
Da naravno kad staviš čašu vode iz česme, na ovaj cvet života voda nakon 10 minuta postaje mekša i pitkija, sve sam to probao a ovih dana ću postaviti i neke video snimke sa dokazima o blokiranju zračenja, danas sam iskusio nešto novo i ostao sam bez teksta, ni sam ne mogu da verujem kako odredjene reči napisane svojeručno mogu imati pozitivan uticaj na ... o tome kasnije :) :blob: :blob: :blob: :love11:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz