Sada je: čet mar 28, 2024 8:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 892 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sri nov 03, 2004 10:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 03, 2004 9:52 pm
Postovi: 2
Okultni svet poznaje termin "astralna projekcija". Po sredi je kontrola, prenos energetskog tela i komunikacija sa inteligencijama iz tzv. astralnog sveta, ali i komunikacija sa ineligencijom neke individue, koja egzistira u materijalnom svetu.

Galaksija, sta mozeš iz ugla ozbiljnijh istraživanja o ovoj pojavi da napiseš?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 05, 2004 6:43 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ne znam šta bih ti rekao na tu temu. To je jedna od stvari koje su me svojevremeno zainteresovale, tako da nisam mogao a da ne “gurnem nos,” onda sam nekom intuicijom stao na “pola,” tako da nisam ni sada načisto sa svim tim. Ne mogu da kažem da nisam relativno dobro proučio bar teoretsku stranu, jer sam odmah na početku krenuo od jednog od pionira na tom području, Roberta Monroa, koji je svojevremeno osnovao i jednu ustanovu - Institute for Remote Viewing u Virginiji, gdje se bavio proučavanjem svega toga. Nakon što sam pročitao njegove knjige: Journeys out of the Body, Far Journeys i Ultimate Journey, prešao sam na literaturu (Voyage Beyond Doubt, Voyage into Unknown) koju je na tu temu objavio njegov ‘učenik’ Bruce Moen, s kojim sam imao priliku i da porazgovaram nakon jednog njegovog predavanja kome sam prisustvovao. Na kraju sam pročitao i veoma interesantnu knjigu, Cosmic Voyage, koju je na tu temu i svojima iskustvima u vezi toga napisao Courtney Brown i tu sam negdje otprilike i stao.

U svemu tome ostalo mi je dosta nedorečenih stvari.
R. Monroe je imao spontana “vantjelesna iskustva” od neke 1958.g. a on je i prvi koji je pokušao da napravi jednu “mapu” tih područja (nivoa svijesti) koje je posjećivao, te ih je nazvao “fokusima”. Te fokuse je označavao brojevima a svaki od njih je bio područje ‘namijenjeno’ za ljude određenog razvojnog stepena svijesti, bolje rečeno nešto kao jedna zona gdje oni obitavaju nakon svoje smrti. Mislim da bi to odgovaralo manje-više onome što su neki nazvali 5-tim denzitetom, što je pomenuto u par tekstova na ovom vebsajtu. On je prilikom tih svojih iskustava imao i jednog “pomoćnika” koje ge zvao INSPEC (što mu je neka skračenica pojma - Inteligent Species). Radilo se navodno o nekoj vrsti bića sa jednim višim nivoom svijesti.

Prvi pojmovi koji su se koristili su ‘vantjelesno doživljavanje (iskustvo)’ i ‘astralno putovanje’ a onda se prešlo na pojam – “remote viewing.” Kad je stvar dobila malo veću pažnju nauke, onda se prešlo na izraz SRV (scientific remote viewing). Ovo poslednje se vrši na načine koji su utvrđeni određenim protokolima i u tim eksperimentima obično učestvuje više ljudi, jedni su “letači” ili “astralni putnici” dok su drugi tu da bi ‘pratili,’ tj. koordinirali stvar “sa strane”.

Ono što sam primjetio to je da mnogo toga zavisi od stanja svijesti ‘astralnog putnika’ i da postoji određeno područje u kome nam je dozvoljeno da se ‘brčkamo,’ sve do jedne određene ‘granice’. Ko je taj ko određuje te granice, mogu samo da pretpostavljam.
Na primjer, C. Brown je to dosta lijepo izrazio kada je ‘astralno’ posjećivao greys-e. Vidjeo je samo ono što mu je bilo dozvoljeno da vidi (što je trebao da vidi) i kretao se tamo gdje mu je bilo dozvoljeno da se kreće?! Hoću da kažem, kad se o nama radi, tu postoji i jedan “kontrolni sistem”. Kada je jednom zalutao i vidjeo nešto što nije trebalo, odmah je dobio određenu ‘pratnju’, u smislu, kako on kaže – “entiteta/mračne energije čiji je zadatak bio da utvrde ko je on i koliko je on kao takav potencijalno opasan po njih”.

Naravno, on je u svojoj knjizi tvrdio kako nam “greys-i pomažu u našem evolutivnom razvoju”, što normalno nema nikakve veze sa istinom ali mu je to vjerovatno pomoglo da mu knjiga izađe na svjetlost dana. Istovremeno nije mu bilo dozvoljeno da ide u određena područja, te tako (možda) i vidi šta se i tamo dešava, tj. da ne bi vidjeo nešto što bi moglo da opovrgne teoriju “greys-a kao pomoćnika u našoj evoluciji”.

Nisam htjeo mnogo da se upuštam u praktični dio stvari jer sam već bio svjestan tog “kontrolnog sistema” i njegove metodologije, a isto tako problem je i u tome da rad mozga tijela mora biti u tzv. “theta fazi,” što bi značilo na frekvencijama od 4-7Hz, a to je upravo i faza u koju uvode ljude kad ih programiraju. Ukratko rečeno, u toj fazi moždanog rada, čovjeka mogu ‘daunlodirati’ kakvim god programom hoće i on može doživjeti ono šta oni hoće da on ‘doživi’ tj. šta je programiran da doživi (ovo je moja pretpostavka, koja ne mora da ima veze sa istinom, ali bi to trebalo uzeti u obzir). Primjer za ovo su ‘doživljaji’ ljudi koji su otimani od strane greys-a. (pročitaj intervju sa Karlom Turner na metafizičkoj strani vebsajta.) Ljudi se vraćaju sa određenim pričama i doživljajima koji su ‘daunlodirani’ u njih i nemaju nikave veze sa istinitim događajem, dok su oni manje više sigurni da su nešto doživjeli. Istinski doživljaj, otkriven uz pomoć duboke hipnoze i dobrog hipnoterapeuta, obično nema nikakve veze sa tzv. “paravan memorijom” čovjeka.

Postoje razne tehnike i aparatura uz pomoć kojih nakon određenog perioda vježbe skoro svako od nas može “astralno da putuje,” međutim, prvo moramo biti načisto sa odgovorom na pitanje, - ko je taj koji “putuje” ili koji se “projicira” i kakav je cilj toga?!

Mislim da se odgovor na pitanje – ko se projicira - se može naći u tekstu Gnostika. Čini se da je naša Ličnost ta koja putuje zajedno sa astralnim tijelom te tako svi doživljaji prolaze kroz njene ‘filtere,’ odnosno, - interpretaciju.
Ezoterički rečeno, onaj ko je ‘slijep’ u Sarajevu, biće ‘slijep’ i kad doputuje u Beograd ili Zagreb. Stoga su ti ‘doživljaji’ u astralnom svijetu u jednoj direktnoj vezi sa stanjem svijesti individue koja se “astralno projicirala”. Naše sadašnje stanje svijesti je rezultat jedne multidimenzionalne manipulacije. Mi ne ‘vidimo’ ovdje, pa kao takvi nismo u stanju da ‘vidimo’ ni na tzv. ‘astralnom planu’ ili hiperprostoru (hyperspace), kako ga neki nazivaju. Naravno, govorim o objektivnoj percepciji. To bi značilo, ako živimo u iluziji ovdje, bićemo u iluziji i tamo.

Ono sto većina ‘letača’ opisuje, to su njihovi određeni doživljaji iz zone u kojoj im je dopušteno da se brčkaju a s obzirom na one elemente koje sam prethodno naveo, pitanje je koliko su ti njihovi doživljaji objektivno predstavljeni. Ukoliko jesu objektivni, pitanje je – koliko su bitni?!

Stvar, znači, zavisi mnogo od lične percepcije. Tako npr. kod SRV, ‘letaču’ nije dopušteno da definiše stvari, nego samo da ih opisuje, pogotovo ako ide u ‘budućnost’. Ako bi se ti projicirao sada, u ovom momentu u svoj stan u kome sada živiš iz recimo 1850.g. i vidjeo utičnicu za struju, ili televizor, ti bi pokušao da racionalizuješ ono što si vidjeo na osnovu svog ondašnjeg znanja, odnosno, stanja svijesti - i šanse da pravilno interpretiraš ono što si vidjeo su skoro jednake nuli. Čovjek jeste u stanju da se astralno pomakne u sadašnjosti, ili u prošlost ili budućnost, međutim, intepretacija onoga što tamo vidi direktno je zavisna od razvojnog stepena njegove svijesti. S druge strane, ne samo da nasa budućnost nije fiksna, nego čak to nije ni naša prošlost. Budućnost nije fiksna sama po sebi, dok je naša 3D prošlost direktno ovisna o “zahvatima” entiteta iz 4D, odnosno od njihovih intervencija u našem vremenu – prostoru, od naše sadašnjosti do - bilo koje tačke?- u našoj ‘prošlosti.’

Navodno, oni ne mogu intervenisati u našoj ‘budućnosti’ s obzirom da ona nije fiksna. Takođe, te izmjene u ‘prošlosti’ se manifestuju u (izmjenjenoj) sadašnjosti, kao – ‘deža vu’. Ja sam to već negdje uporedio sa snimanjem sekvence određenog filma onoliko puta, sve dok režiser nije zadovoljan njenim krajnjim ishodom.

Sve to može biti i interesantno. R. Monroe je npr. sretao razne aspekte sebe samog koji su obitavali, u ovom ili onom obliku, u raznim drugim tačkama vremena/prostora. Nekima od njih je čak i pomagao kad su se ovi zadesili u nekoj nevolji. Bilo je tu i tragikomičnih događaja, kao npr. kada se jednom vratio do svog tijela, primjetio je da se neko drugi “uselio” u njega dok je on bio “na putu” te ga je morao ganjati i istjerati, kako bi ponovo ušao u svoje fizičko tijelo. Iz svega se nešto može naučiti, sve zavisi od toga na koji način čovjek želi da stigne do odgovora na pitanja koja je postavio.

U svakom slučaju, jedan određen broj ‘letača’ se počeo baviti i jednim ‘poslom’ kojeg su oni nazvali – “retreival”. Ukratko, radi se o tome da neki ljudi, kad umru, ostanu da se motaju na astralnom nivou ove naše ravni postojanja, tj. ne idu u 5D, kako bi treabalo, jer su npr. emocionalno vezani za neke osobe ili mjesta itd.
Mnogi od njih često negiraju činjenicu da su ‘mrtvi’ te pokušavaju da se ponašaju kao i prije dok su bili u fizičkom tijelu, a s obzirom da osjećaj za vrijeme nemaju, tako mogu da ‘vise’ na jednom određenom mjestu desetinama ili stotinama “naših godina”.

Stvar je u tome što čovjek “sve svoje nosi sa sobom” te ako je ovdje npr. bio programiran nekom religijom, ona u njemu stvara njegov ‘sistem vjerovanja’ u vezi toga šta je moguće a šta ne, šta ga čeka kad umre itd. itd. ili ako je programiran komunizmom i ateizmom, pa “zna” da kad umre, - nema više ništa, tako on kada se nađe s “druge strane”, ne zna kako tamo da interpretira ta svoja iskustva, odnosno, interpretira ih u skladu s tim kako je programiran ovdje u 3D. Tako će onaj “komunista” negirati da je “mrtav” jer je i dalje svestan samog sebe i onoga što se oko njega događa, a on “zna” da nakon smrti nema života, pa pošto je ‘sada’ svjestan samog sebe, to mu istovremeno i znači da - nije mrtav.

Isto tako, neki žestoki vjernici ukoliko se nakon svoje ‘smrti’ nisu susreli sa Alahom, Jehovom ili nekim entitetom koji ‘treba’ da ih ‘gore’ sačeka i da im sudi (kako su ih hodže ili popovi naložili) pa ih onda ‘smjesti’ tamo gdje su zaslužili, u nekim slučajevima, smatraju sebe živim, (u smislu onoga što mi pod tim podrazumjevamo), te tako pokušavaju i da vode neku vrstu života, u skladu s tim.
(Interesantno je da i oni, kao i mi, vide ono što žele da vide, a ne vide ono što ne žele da vide. Razlika, znači, i nije toliko drastična.)

Tako im ova grupa ‘letača’ polako objasni stvar, pa ih onda sprovode u 5D tj. u razne ‘fokuse’. Neki ‘fokusi’ imaju i tzv. “ekipe za prihvat” koje rade na deprogramiranju ovakvih slučajeva, jer navodno ljudima nije lako da se odreknu svih gluposti u koje su vjerovali dok su bili u 3D, tj. u mnogim slučajevima – istina i ‘mrtvog’ čovjeka može šokirati.

I Bruce Moen je jedan od onih koji se intenzivno bave ovim, te je u jednom navratu rekao kako se toliko izvještio da momentalno zna kad se desi neka veća katastrofa te je u stanju iz budnog stanja da ‘astralno odleti’ do mjesta događaja i sprovede ‘mrtve’ i istraumirane ljude do nekog od tih “fokusa”. Tako je npr. bio u jednom restoranu za ručkom, kada se dogodila ona eksplozija “Oklahoma Bombing” tj. kada je “Timoty Mc Veigh” srušio onu zgradu FBI-ja i kada je tom prilikom stradalo mnogo ljudi. On je odmah iz restorana “odletio” tamo i počeo sa “spašavanjem mrtvih,” pa kad je završio sa tim, vratio se nazad i nastavio mirno s ručkom. (Ovo jeste moguće jer u astralu vrijeme ne postoji u istom smislu kakvog ga mi podrazumjevamo.)

Upravo tu sam se našao u jednom konfliktu. Ti ljudi misle da čine uslugu čovječanstvu na taj način, što je sasvim u redu. Međutim, sve je to bavljenje posljedicama, dok se istovremeno apsolutno nikakva pažnja ne posvećuje uzrocima, odnosno, pozadini svega toga.

Uz pomoć ‘remote viewing’ može se steći i malo šira slika o pozadini tih terorističkih akata koje u velikoj većini slučajeva ne čine oni koji su za njih i optuženi. Isti je slučaj bio i sa tom eksplozijom od “umjetnog gnojiva” doduše malo “modificiranog.” (svaki stručnjak za eksploziv svjestan je da se toliko razorni efekti ne mogu ostvariti sa kombijem punim “modificiranim umjetnim gnojivom”.) Znači, istraživanjem pravih vinovnika i njihovim otkrivanjem mogle bi se eventualno spriječiti slične stvari u budućnosti. Međutim, Bruce-a i kompaniju to ne interesuje.
Ja sam ga upravo to i pitao a on mi je rekao da mu je bitno samo da on njih sprovede “gore,” što sam ja onda prokomentarisao sa – kakva je svrha toga ukoliko se ne posveti pažnja pravim uzrocima i počiniocima tih akata, jer kako su ovi počeli, doći će vrijeme kad ćeš biti toliko “bussy” sa tim svojim retreival-ima, da nećeš imati ‘vremena’ ni za šta drugo u životu, nego samo da sprovodiš ‘gore’ žrtve tih kretena.
Naravno, on se nije nimalo oduševio ovakvim mojim komentarima, tako da je naša diskusija kratko trajala. (Mogu misliti koliko je Bruce imao posla nakon rušenja STC-a?!)

Da li bi mi sada trebali da treniramo cijelu jednu armiju ‘astralnih letača’ da bi obavili tranziciju hiljada mrtvih Iračana u 5D, za čiju su smrt odgovorni isti oni koji su rušili onu “Oklahoma Zgradu,” STC, uzrokovali elksplozije na Bali-ju, u Španiji, Jakarti itd.itd.??? O tome šta su nam još pripremili, da ne pričamo.
Srećom većina ljudi obavi svoju tranziciju sama, a sto se tiče onih koji ostanu, ne znajući šta se zbilo, tu treba dosta znanja i energije da im se na jedan lijep način objasni kako nisu više živi u “pravom” smislu riječi, tj. da stvari nisu onakve kakve im se čine i da objektivna realnost nema veze sa onim što oni pod tim podrazumjevaju.

Sa ezoteričke tačke gledišta, ni mi, koji sebe smatramo živima, nismo ništa bolji i ništa življi od mrtvaca. Mi nismo ni u kakvoj prednosti nad onima koje mi smatramo mrtvima, sve dok se nalazimo u ovakvom stanju svijesti u kakvom se trenutno nalazimo. “Mrtvi” i jedni i drugi. (Odatle dolazi i ono čuveno: “Pustite mrtve da sahrane mrtve”)

Postoji i nešto što bih ja nazvao – “Astralno putovanje na balkanski način.” Tu se mahom radi o ‘astralnim aktivnostima’ individua čija je Ličnost duboko zabrazdila u iluziji, i koje se više svode na astralni voajerizam i eventualne pokušaje interferecije sa drugim osobama ili intervencije na njima, iz ovog ili onog ‘razloga’. Takvi sebe čak vole da nazivaju i “astralnim ratnicima,” dok se u suštini mahom radi o ‘sljepcima’ koji napadaju ‘sljepce’. Time se inače malo šta pozitivnog može postići i nije vrijedno nekog komentara.

Onda imamo pitanje i pozadine svih tih vjerskih i drugih programa koji zasljepljuju ljude do te mjere - da ne mogu doći sebi ne samo dok su ovdje, nego i nakon svoje smrti? Radi se o zatvaranju svijesti. Znači, naša svijest je zatvorena ovdje i sada. (Religija je samo jedan od stotina raznoraznih mentalnih ‘programa.’)

I onda će čovjek sa takvom sviješću da se upušta u neko ‘astralno putovanje’ a da nije svjestan da kao takav – nije nigdje prispjeo!?

Možda bi prvo trebali da se osvijestimo?! Da se probudimo?! Da se deprogramiramo?! Da se povežemo sa našim - istinskim Ja, sa našim - istinskim bićem!?

Kad se to postigne, onda će za nas i sve granice stvarno prestati da postoje, pa ćemo tada moći i da razgovaramo o jednoj – istinskoj – slobodi – ljudskog bića.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 05, 2004 9:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 03, 2004 9:52 pm
Postovi: 2
Auh !

I sa ovako polovičnim informacijama si mi otvorio mnogo novih pitanja.

Postoji u toj priči jedna velika "rupa" i ona se odnosi na individualne letače, one koji unose svoju licnost, lete, spajaju se i komuniciraju sa intiligencijama nekih osoba.
I jos jedna informacija je meni tu bitna, a ona podrazumeva komunikaciju sa Greysima.

Ali...kako je tema škakljiva, a kako je ovo javni forum, dan- dva cu studirati ovo što si napisao i predložiti jednu teoriju, pa ako ima zainteresovanih neka nakon toga razrade temu.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 13, 2004 11:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Imam ti ja jednu knjigu ( u wordu je ) koju ti mogu poslati na mail, samo javi koji ti je. U njoj se objašnjava i ono što NIJE napisano u udžbenicima o astralnoj projekciji... U biti tamo izgleda da sve imaš objašnjeno. Jes da je na engleskom, ali valjda će ti poslužiti.

:P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 14, 2004 9:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Jack, da li bi mogao poslati i meni tu knjigu? Moj eMail je:
t1000 ( at ) strateg.co.ba

Ovaj način pisanja koristim zbog dosadnih spammera i njihovih crawlera i botova koji kupe sve mailove po stranici ...

Inače ova tema i mene dosta zanima. Pročitao sam par knjiga koje su mi bile dostupne ali ništa pretjerano korisno. Imam već podosta pdf knjiga, ali ne i vremena da to prostudiram. Valjda će se nać i vrijeme ...

Usput, kad smo kod knjiga, nije baš ova tema ali eto. Da li ste čuli za knjigu The Field? To je u biti neka naučna knjiga o Zero Point Energy polju koja je trebala biti prevedena na hrv ali nikako ne mogu da je nađem. Ako neko ima bio bih zahvalan da pošalje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 14, 2004 3:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Poslao sam ti na mail knjigu. A ovo je sa ovog site-a?

http://www.wddty.co.uk/thefield/noflash/index.asp


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 14, 2004 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Ja sam imao u vidu ovu knjigu: The Field .

O njoj sam saznao na jednoj raspravi na forum.hr ( trenutno ne znam na pamet morao bih traziti link). U svakom slucaju, knjigu nisam jos nasao ali se cini kao jako dobra.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 27, 2005 7:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Preimenovao sam temu, mislim da će ovako naslov biti puno zanimljiviji, jer mnogi nisu iz naslova mogli znati o čemu je ovdje riječ. Ova tema bi mogla biti jako bitna, pa pozivam sve koji rade sa astralom da iznesu neke svoje doživljaje.

Hvala najljepša!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: ned aug 28, 2005 2:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
Čitajući neke knjige i textove na temu out of body experience i astralne projekcije naišla sam i na jedno tumačenje koje kao jednu od distinkcija navodi i to da je kod OBE-a riječ o nevoljnom događaju dok je AP voljni događaj. Kao najčešći opis OBE iskustva navodi se tako osjećaj "izdizanja iz tijela" obično prije nego što osoba utone u san i neki koji su takvo iskustvo imali kažu da su osjetili kao da se nalaze tik ispod stropai oni hrabriji su ispružili "ruku" i dotakli strop... zanima me da li se može uzeti u obzir ta distinkcija , jer ja jesam imala upravo ovaj opisan događaj koji se navodi u literaturi pod OBE iskustvo, ali nije bio voljni, jednostavno se desi, i u trenutku kada te uhvati panika "padneš" natrag u tijelo. Astralna projekcija je voljna, kontrolirana... , za razliku od ovog iskustva. Da li to stoji?

Citat:
Napomena moderatora: promjenio sam skraćenice iz naslova teme u nazive da oni koji ne razumiju odmah o čemu se radi, da lakše mogu prepoznati tematiku. OBE sam nazvao vantjelesno iskustvo, a AP astralnom projekcijom. Nadam se da je to to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 28, 2005 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
Vidim da ima tema o astralnoj projekciji, ali mene je zanimalo ovo iskustvo OBE, to nije nešto što ljudi žele da im se dogodi i što vježbaju, već se, kako sam i ja to doživjela jednostavno desi, zato i nisam pisala pod temom o AP o svojem iskustvu jer nisam to ni radila nisam astralni putnik, već mi se jednostavno desio OBE , nekoliko puta. Nisam niti znala o čemu se to točno radi, mislila sam da jednostavno imam neku posebnu vrstu sna, ali kada sam vidjela da identična iskustva i osjećaje imaju i drugi ljudi mogla sam svoje iskustvo /iskustva svrstati pod OBE.
Možda da zato bolje opišem kako to izgleda. Prvi OBE (ako je to bio, naravno) doživjela sam još kao dijete... kada bih legla u krevet prvo bih osjetila "njihanje" i zatim osjećaj "padanja u stranu" i onda "dizanje" i bila sam čvrsto uvjerena da ako ispružim ruku da ću dotaknuti strop (to je bi maximum do kojeg sma se "digla" ) . Nikada se nisam to usudila napraviti, kao niti otvoriti oči. Samo bih tako lebdila neposredno ispod stropa i kada bih osjetila da ću se "zabiti u strop" uhvatila bi me panika i u tom trtenutku samo bih "pala " natrag u tijelo... Dešavalo se to puno puta, neki put s većim ili manjim intenzitetom, a jedno iskustvo je bilo posebno traumatično, no ne bih o njemu. Zanima me dakle što sa tim "nevoljnim" "izlascima" .. Ne radi se dakle o mojoj volji , već o nečemu što je u određenim periodima mojeg života bilo potpuno nevoljno i nekontrolirano.. Neki put su ta iskustva bila tako intenzivna da sam se i bojala leći u krevet,... Teško da se tu radilo o nekoj mojoj imaginaciji.. nemoguće....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 28, 2005 10:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Svi elementi ukazuju na nasilno izbacivanje iz tjela jer je netko, u meduvremenu dok se ti cudis i igras novim igrackama, radio na tvom fizickom tjelu. Zato i imas vrlo losa pa cak i jako ruzna iskustva koja si pokusala izbjeci a to posebno naglasavas, citiram: "bojala leæi u krevet".
Imas genetiku koja omogucava programiranje, vjerojatno si svjetle puti.

Sustavno od djetinjstva se radi na tebi. Mogu biti i kristalne strukture zato se ne vide na snimkama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 12:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
Grunfer je napisao/la:
Svi elementi ukazuju na nasilno izbacivanje iz tjela jer je netko, u meduvremenu dok se ti cudis i igras novim igrackama, radio na tvom fizickom tjelu. Zato i imas vrlo losa pa cak i jako ruzna iskustva koja si pokusala izbjeci a to posebno naglasavas, citiram: "bojala leći u krevet".
Imas genetiku koja omogucava programiranje, vjerojatno si svjetle puti.

Sustavno od djetinjstva se radi na tebi. Mogu biti i kristalne strukture zato se ne vide na snimkama.

jesam, da crvenkasto-plavu kosu i plavozelene oči i....jako svjetle puti
nisam nikada mislila da bi se radilo o nasilnom izbacivanju, mislila sam da nešto nije sa mnom u redu, da ja to nekako "okidam"... moram o ovom razmisliti..i.o ovoj mogućnosti.I da iam strah od mraka, više i ne gasim svjetlo, cijelu noć gori..
Na što misliš ovo o kristalnim strukturama na snimkama?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 8:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
ea je napisao/la:
Grunfer je napisao/la:
Svi elementi ukazuju na nasilno izbacivanje iz tjela jer je netko, u meduvremenu dok se ti cudis i igras novim igrackama, radio na tvom fizickom tjelu. Zato i imas vrlo losa pa cak i jako ruzna iskustva koja si pokusala izbjeci a to posebno naglasavas, citiram: "bojala leæi u krevet".
Imas genetiku koja omogucava programiranje, vjerojatno si svjetle puti.

Sustavno od djetinjstva se radi na tebi. Mogu biti i kristalne strukture zato se ne vide na snimkama.


jesam, da crvenkasto-plavu kosu i plavozelene oèi i....jako svjetle puti
nisam nikada mislila da bi se radilo o nasilnom izbacivanju, mislila sam da nešto nije sa mnom u redu, da ja to nekako "okidam"... moram o ovom razmisliti..i.o ovoj moguænosti.I da iam strah od mraka, više i ne gasim svjetlo, cijelu noæ gori..
Na što misliš ovo o kristalnim strukturama na snimkama?


Jana, jel vidis sta je napisala ea. Sjecas se sta smo diskutirali neki dan.
Ti imas izuzetnu genetiku budem ti pojasnio zasto tebe trebaju.
Moras pobjedit strah, nesmijes dozvolit da te tek tko slome. Cesto bjezis u snovima, stalno te netko zeli uhvatit, zar ne?
Imas dosta implanata u tijelu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 12:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Grunfer na sta tocno mislis?

Genetika jeste vazna ali imaj na umu da je vrlo lako moguce i da je realna situacija da jedan plavokos i jedan crnokos covjek imaju vise zajednickih gena od dva plavokosa ili dva crnokosa.

To je posljedica mijesanja rasa i razlike izmedu recesivnih i dominantih gena. To jest razlike izmedu fenotipa i genotipa.

Recimo sta je sa ljudima koji imaju crnokosog oca i plavokosu majku.
Puno je vjerojatnije buduci je tamna kosa dominantnija da ce i dijete biti tamnokoso bez obzira sta ce imati genetiku plavokosog roditelja.

Dakle meni tu cijela prica pada u vodu. Ili bar veci dio nje.

Dakle jasno je da je neka genetika pogodnija za ono ili ovo ali problem je da se ne moze rec po boji kose kolko neke genetike imas.
Dna se dijeli izmedu roditelja na taj nacin da nastaju i nove sekvence i ti mozes imati plavu kosu a da prakticki nemas uopce puno genetike neke namijene koja je pogodna za ono ili ovo ako me razumijes.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 12:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Zaboravih...
Dakle za plavokose vjerojatno smatras da imaju genetiku sa Lire i da su pogodniji za manipulaciju. Pojasni koja logika stoji iza toga po tvome?

Sta je po tvoma sa izrazito crnokosim ljudima izrazito blijede puti sa crvenom bradom???

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 2:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Da, ovo je dosta osjetljiva tema ali postoje "pravila" iz povijesti kontrole uma.Genetika je vrlo bitna kod programiranja uma jer nije svaka genetika pogodna za to. Nekoga je puno lakse slomit i manipulirat nego druge.
Po izgledu (oblik lubanje, kosti lica, boja kose, boja ociju...) osobe se moze dosta toga saznati. Trebas samo vidjeti neke ljude na djelu, jedan je cak prisutan na ovom forumu. Svi smo mi genetski mix, kod nekih ljudi jedna vise predvaldava od druge i slicno.Lyraens su bili ili plavi ili sa crvenom kosom. U Lyraen zajednici crvenokosi ljudi se smatraju posebnim, jel
su imali extrasensory powers koji su ih spajali sa ne fizickim. Bili su pozeljni za prokreaciju.Velik broj ljudi koji su programirani imaju plavu kosu i plave ili zelene oci,crvenu ili crveno-smedu kosu sa plavim ili zelenim ocima, njih je najlakse programirati.Ljudi koji su programirani a imaju smedu kosu i oci ili neku drugu varijaciju su programirani zato sto
imaju recesivne gene.


predlazem citanje ovih knjiga:

Bloodlines of the Illuminati by Fritz Springmeier
http://www.whale.to/b/sp/bloodlines.html

The Illuminati Formula Used to Create an Undetectable Total Mind Controlled Slave by Fritz Springmeier & Cisco Wheeler
http://www.whale.to/b/sp/for.html

Deeper Insights into the Illuminati Formula by Fritz Springmeier & Cisco Wheeler
http://www.whale.to/b/sp/deep.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 3:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Ej Grunfer hvala na linkovima.
Doduse procitao sam hrpu takvog materijala tako da cu samo preletiti da vidim ima li sta zanimljivoga jer ovo jos nisam vidio.

Gledaj ja ne dovodim u pitanje da se po nekim stvarima moze saznati dosta o osobi. Ja znam tipa koji dok me je vidio je znao zdravstveni karton moje cijele uze obitelji.

Zapravo ja sam uvjeren da i ja cim vidim nekoga znam cijelu hrpu informacija o njemu i smatram da svi mi to mozemo i jos u vecem opsegu samo da se malo posvetimo tome i okrenemo paznju iznutra a ne van.

Medutim to nije bilo pitanje.
Htio sam da mi kazes kako objasnjavas da Lirani koji su tolko opasni za to cijelo drustvo su ujedno i najlaksi za slomiti i manipulirati.


E sad ako su ovi plavi Lirani koji su onda crnokosi???
Odakle oni u cijeloj prici.

U principu znam sta ces odgovoriti manje vise ali na starnu puste cinjenice sa neta, reci mi bas sta ti mislis o svemu tome. To jest koji su tvoji izvori informacija, zasto im i koliko vjerujes te koaj su tvoja iskustva sa tim ako ih imas.
Eto to su bila pitanja koja sm prije krivo definirao.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 3:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
Grunfer je napisao/la:
Da, ovo je dosta osjetljiva tema ali postoje "pravila" iz povijesti kontrole uma.Genetika je vrlo bitna kod programiranja uma jer nije svaka genetika pogodna za to. Nekoga je puno lakse slomit i manipulirat nego druge.
Po izgledu (oblik lubanje, kosti lica, boja kose, boja ociju...) osobe se moze dosta toga saznati. Trebas samo vidjeti neke ljude na djelu, jedan je cak prisutan na ovom forumu. Svi smo mi genetski mix, kod nekih ljudi jedna vise predvaldava od druge i slicno.Lyraens su bili ili plavi ili sa crvenom kosom. U Lyraen zajednici crvenokosi ljudi se smatraju posebnim, jel
su imali extrasensory powers koji su ih spajali sa ne fizickim. Bili su pozeljni za prokreaciju.Velik broj ljudi koji su programirani imaju plavu kosu i plave ili zelene oci,crvenu ili crveno-smedu kosu sa plavim ili zelenim ocima, njih je najlakse programirati.Ljudi koji su programirani a imaju smedu kosu i oci ili neku drugu varijaciju su programirani zato sto
imaju recesivne gene.


predlazem citanje ovih knjiga:

Bloodlines of the Illuminati by Fritz Springmeier
http://www.whale.to/b/sp/bloodlines.html

The Illuminati Formula Used to Create an Undetectable Total Mind Controlled Slave by Fritz Springmeier & Cisco Wheeler
http://www.whale.to/b/sp/for.html

Deeper Insights into the Illuminati Formula by Fritz Springmeier & Cisco Wheeler
http://www.whale.to/b/sp/deep.html

Hvala ti na linkovima , pročitat ću ovo, ovo je za mene doista novo, .. inače nisam nikada bial sklona promatrati sebe kroz genetsko ustrojstvo (kao niti druge ljude) , to jest nisam povezivala jedno s drugim, zato ovo na galaksiji i jest novi pristup ovakvim stvarima za mene ,Znam za recesivne gene.. kod mene moj tata je crne kose i tamnih očiju i tamnoputiji, a mama je svijetla kao i ja , isto neobičnih zelenih očiju i crvenkasto-plave kose, ja sam po tom pitanju nasljedila njene gen. osobine iako je to recesivan gen (za plavo-zelene oči i plavo crvenu kosu) ... Da imam izrazito neobične snove to sam več pisala, mogla sam cijelu knjigu ispisati o svojim snovima... od djetinstva..Ne znam kako se to uklapa i u npr. oblik tijela i lubanje (ja sam nekako najkraće "izdužena")...I poprilično sam postala boležljiva... Da li o prisustvu tih impaltanata govore osim kvrga i pritisci u glavi, ovo pitam s određenim razlogom.. jer zanima me kako napraviti distinkciju između bolesti "normalne " i ovog. I tu se još jedno pitanje otvara -da li neke rijeđe bolesti imaju možda isto neku povezanost s svime time...
Ne želim upasti u paranoju, ali ovo bih svakako trebala sve uzeti u obzir..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 4:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Organski portal osobno je napisao/la:
Ej Grunfer hvala na linkovima.
Doduse procitao sam hrpu takvog materijala tako da cu samo preletiti da vidim ima li sta zanimljivoga jer ovo jos nisam vidio.

Gledaj ja ne dovodim u pitanje da se po nekim stvarima moze saznati dosta o osobi. Ja znam tipa koji dok me je vidio je znao zdravstveni karton moje cijele uze obitelji.

Zapravo ja sam uvjeren da i ja cim vidim nekoga znam cijelu hrpu informacija o njemu i smatram da svi mi to mozemo i jos u vecem opsegu samo da se malo posvetimo tome i okrenemo paznju iznutra a ne van.

Medutim to nije bilo pitanje.
Htio sam da mi kazes kako objasnjavas da Lirani koji su tolko opasni za to cijelo drustvo su ujedno i najlaksi za slomiti i manipulirati.


E sad ako su ovi plavi Lirani koji su onda crnokosi???
Odakle oni u cijeloj prici.

U principu znam sta ces odgovoriti manje vise ali na starnu puste cinjenice sa neta, reci mi bas sta ti mislis o svemu tome. To jest koji su tvoji izvori informacija, zasto im i koliko vjerujes te koaj su tvoja iskustva sa tim ako ih imas.
Eto to su bila pitanja koja sm prije krivo definirao.



Lyraeni su se podijelili u grupe sa slicnim mind - pattern-om. Ovo je dovelo do odvajanja a umjesto ujedinjenja. Odvajanje je vodilo slabosti i nestasici snage, sto je pretvorilo vodstvo u slabost. Lyreani nisu pravili oruzje i nisu imali obrambeni sistem pa su postali meta DRACO...
Crnokose sam naveo kao primjer da nisu samo crvenekosi programirani vec da su laksi za manipuliranje.

Puste cinjenice s neta, hehe, ma jok. Bas imam knjige s tim informacijama.
Sta mislim o svemu tome? Pa mislim da mozes sam zakljuciti sta mislim.
Izvori nisu bitni ali mogu ti reci da je IZ PRAVE RUKE kako Pantelija to kaze.
MOJA ISKUSTVA i moji instikti mi govore da je ovo istina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 29, 2005 5:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Trebas samo vidjeti neke ljude na djelu, jedan je cak prisutan na ovom forumu.


Nije istina... hehe... NEKOLIKO ih je prisutno već!!!

To je znak da smo na "pravom" putu... Samo hrabro naprijed.


:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 892 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz