Sada je: sub apr 27, 2024 10:44 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 892 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 45  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: čet jun 27, 2013 1:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Jesi, meni si bio jasan.
TU mu dodje kao postupak traganja po sebi, kao sto bi Don Huan rekao, ako sam razumeo?
A ovo sto kazes za povremene osecaje srece-ljubavi, slazem se.

Doduse, shvatio sam da je takvo stanje moguce izvuci i odrzavati ni iz cega...

A sto se AP tice, cini mi se da se u mom zivotu potvrdjuje ono sto sam i mislio.
Da je moguce jace i cesce je doziveti ako se udubimo u neki posao koji nam je drag...

Takodje, apropo price o ljubavi..-ako je imamo u sebi a toga smo svesni mozemo voleti bilo sta, i ciscenje kuce, i pranje sudova itd itd no ne znam da li je to isto, ali mislim da jeste...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub nov 16, 2013 10:21 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 16, 2013 10:10 am
Postovi: 3
kad god počinje astralna projekcija zasto osjecam nevjerovatnu bol u stomaku? je li to od straha?

_________________
http://www.prosirenevene.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: uto jan 14, 2014 4:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 6:15 am
Postovi: 46
Lokacija: Innerspace
Ja sam nakon Astralne projekcije i lucidnih snova uvek jako umoran, iscrpljen. Zna li neko zasto? :-k
Pozz... :hello2:

_________________
Nismo in svesni svoga dana ako nismo svesni cesto nevidljivih sitnica u njemu koji nas cine velikim - OSECANJA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: čet maj 15, 2014 2:42 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet maj 15, 2014 2:25 am
Postovi: 8
ja sam dva puta dozivio astralnu projekciju. mnogi mjesaju astralnu projekciju i lucidne snove. u zadnje vrijeme ne sanjam nista.

prvi put kada sam dozivio astralnu projekciju je bilo strasno. kada sam se vratio u tijelo odlucio sam da se probudim. i probudio sam se, ali fizički nisam mogao otvorit oči nekih minut poslije budjenja, kao da neko drugi upravlja očima i kao pored svog napora nisam mogao otvoriti oči dok rukom nisam otvorio oči i tek tad kao da je nesta izaslo iz mene i prepustilo kontrolu meni nad samim sobom. prilikom vracanja u tijelo toliko me stomak zabolio da bukvalno me sat i po vremena poslije budjenja jos uvijek stomak bolio. bio sam toliko uplasen da sam probudio zenu i trazio da me zagrli.

_________________
http://www.cestitkezarodjendan.org/
http://www.rodjendan.org/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: pon maj 26, 2014 9:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Pantelija je napisao/la:
Ta mračna bića koja ste videli kada ste se prvi put projektovali nisu tu da vas ometaju u vašem uzvišenom pohodu na astral, nego da vas dočekaju kako bi iskoristili vašu energiju.

Budite 90% sigurni da su vam ona upravo i omogućila projekciju a da vi samo mislite da ste je sami izveli ili vam se ona sama dogodila.


Slazem se.
astralna projekcija je opasna new age tehnika gde se otvarate svim mogucim astralnim entitetima da vas manipulisu.

https://www.youtube.com/watch?v=dQYhpXhOhjY

Kao sto rece jedan moj drugar koji se bavi anapanom."Astralna projekcija nije nikakvo dostignuce,nema nikakvih benefita i ne dovodi do prosvetljenja.To je samo jedan putic oko matrixa,virtualne stvarnosti koja ozivljava nase snove.U toku ovoga ste posednuti od strane negativnih entiteta".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: uto maj 27, 2014 6:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
O čemu vi govorite? Možda koristite naziv za nešto drugo nego je poznato iz teorije i prakse?
Bez astralne projekcije i svemu ostalome što ide u "paketu" s time, ne bi ništa od ovoga bilo ikad ikome poznato.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pet maj 30, 2014 2:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
Citat:
Ta mračna bića koja ste videli kada ste se prvi put projektovali nisu tu da vas ometaju u vašem uzvišenom pohodu na astral, nego da vas dočekaju kako bi iskoristili vašu energiju.

Budite 90% sigurni da su vam ona upravo i omogućila projekciju a da vi samo mislite da ste je sami izveli ili vam se ona sama dogodila.


kakva mračna bića?
nisam nit vidjela nit srela bilo kakva mračna bića ni pri prvoj ni pri ostalim projekcijama.

Citat:
astralna projekcija je opasna new age tehnika


kakva vražja new age TEHNIKA?

astralna projekcija nije tehnika, to je doživljaj. i nema veze s new ageom, ljudi su ju odvajkada doživljavali i nazivali to iskustvo jedino možda drukčije.
većina tehnika vodi u puko fantaziranje i malo žešće MENTALNO vizualiziranje.
pri dubokom opuštanju, kao pred san i spavanje, normalno je i prirodno svima usnuti. ako se može zadržati budnost, lucidnost, svjesnost tijekom svega toga - mogu se vidjeti vizije (psiholozi ih zovu hipnagogičke slike), scene, isječci scena. u te scene ulazite posve nesvjesno tijekom uranjanja u sanjanje i kad se probudite kažete da ste sanjali. ako zadržite svjesnot i lucidnost - nastavljate lucidno sanjati dok se ne probudite ili izgubite lucidnost i zaspite ili nastavite uobičajeni proces nelucidnog sanjanja (što je ono što većina nas i "radi" dok spava u REM fazi). proces "ulaska", ono što se doživljava kao ulaženje u te scene, sanjajuće svjetove ili kako god to netko htio nazvati je astralno projektiranje.
postoji mogućnost i lucidnog spavanja (u neREM fazi).


Citat:
kad god počinje astralna projekcija zasto osjecam nevjerovatnu bol u stomaku? je li to od straha?


ne možeš osjećati bol u stomaku kad počne astralna projekcija zato što ona može početi tek u stanju u kojemu nema momentalne svijesti tijela (tijelo spava, skupa s budnošću fizičkog i jave). bol nije nužno od straha. može biti ali ne mora biti. kad se počne komešati energetsko tijelo može se na nekim dijelovima osjećati bol. zašto je to tako, postoje različita objašnjenja, ili kategorije objašnjenja i ona su prilično individualizirana, pa ne bih ulazila u to sada. pri takvim 'bolnijim' iskustvima lucidnost (svijest) izgleda kao ni posve tu ni posve tamo (nit posve u snu nit na javi), podijeljena je i to je kao da stoji u "raskoraku".
komešanje, buđenje ili trzanje (aka "treperenje" ili "vibriranje", ja ga zovem "bljeskanje" energetskog tijela ne znači da počinje astralna projekcija. mogla bi, ali možda još dugo niti neće...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: ned jun 29, 2014 2:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
ovo vam moram ispricati,
Pre neko vece sanjam kako hodam sa nekom osobom i odjednom 'BUm' kao da sam se probudio, ruke mi lebde iznad tela i ja sam totalno svestan i govorim sebi u jbte AP i dok su mi ruke potpuno odvojene i lebde onako lagano kao da su od papira ja pokusavam da se odvojim ceo, nekako sam tezak kao od olova i uspevam da podignem glavu ramena i tada se malo uplasim i pocne srce brze da mi lupa i ja prestanem i opet zaspim. resim ja da danas opet probam preko dana, kao aj valjda se necu uplasiti.
Legnem na ledja i lezim, lezim, ne razmisljam o nicemu pa mi misli dolecu pa odlaze...nista, tako pola sata nista osim sto je nesto pucnulo sa moje leve strane , pomislio sam da nemogu ja to i hteo da odustanem, ali u jednom trenutku sam zatvorio oci i jednostavno pozelleo AP i ljudi za bukvalno 2 sekunde mi se desi, celo telo mi je zavibriralo i kao da sam promenio gustinu i cuo sam neke zvukove neznam kako da vam opisem te zvukove, zvuk kao u Sf filmovima kad prolece svemirski brod, prvo sam osetio paralizu i onda poceo da izlazim iz tela, naravno opet sam se uplasio kao lud i sve prekinuo.
Ja nikada do sad nisam ni pokusavao Ap a sad je dozivljavam za par sekundi, ako je to to.
Molim neke iskusnije clanove da mi kazu sta da radim, kako da prebrodim strah i kako uopste tako lako dospem u to stanje kad sam citao da su potrebne duge vezbe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sri jul 02, 2014 4:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
e ovko, posto ovde nije bilo odgovora 2 dana, odlucim ja da cu opet pokusati AP.
Juce dodjem sa posla i posto sam obavio sve sto sam imao legnem u sobu da odmaram i da probam, bilo je opet popodne oko 17h.
Nazalost bio sam umoran i brzo sam odustao jer mi se bas spavalo. Ali posle jedno sat vremena sam se trgnuo iz sna i onako bunovan i jos ne rasanjen odjednom odlucim da probam AP jer kazu da je kad se probudis veoma pogodan trenutak.
Samo sam se okrenuo na ledja i malo skoncentrisao i posle bukvalno 5 sekundi !?!? telo mi zavibrira pojavi se veoma glasan zvuk (opet) ali ovog puta malo drugaciji, bio je to kompjutersko-metalni zvuk tipa BUAAAAUUUM, BUAAAAUUUM, BUAAAAUUUM jednaki intervali i pauze.
izasao sam iz tela tako sto sam seo , tacnije samo sam podigao trup a noge su mi i dalje bile unutra, u tom trenutku sam pogledao svoje ruke i bile su skroz providne sa blagom plavicastom bojom, bile su kao vodene. U tom trenutku kad sam pomislio da izvucem i noge tako sto cu da ustanem iz kreveta mati zalupi vrata u hodniku blizu moje sobe i ja se trgnem, jos par trenutaka sam imao osecaj kao da mi se etericno telo uklapa u fizicko.
Mene zanima zasto ja tako lako dolazim do stanja kad pocinje AP, takodje ako bi neko stariji (iskusniji) bio ljubazan da mi odgovori na jos neka pitanja.
1.jel su zvukovi (ne bas prijatni) normalna pojava, napomenucu da ja preko 20god slusam i volim elektronsku muziku i da sam navikao a i naslusao se najludjih kompjuterskih zvukova u kojima sam uzivao, ali ovi su bas bas cudni.

2. Zasto su ljudi ovde toliko podeljeni sto se tice AP. Evo recimo korisnk "Pantelija" spominje da nas tamo vrebaju razne zle karakondzule i kako nam te iste zle sile pomazzu da dodjemo u AP kako bi nas zgrabili. Korisnik "Aven Dor" recimo kaze da ona nikada nije videla nikakve karakondzule, itd.
tako da jedan tragac pocetnik ovde ostaje zbunjen, sta raditi, kome verovati. Nemojte samo da mi kazete da pratim svoju intuiciju ili slicno jer nije ovo odlazak u trgovinu, postoje stvari kod kojih covek treba savet iskusnijeg.

3.u jednom tekstu na netu sam citao da lik koji cesto odlazi u AP prica kako kad god ode u AP njega tamo doceka njegov duhovni vodic. Jel taj duhovni vodic svima dolazi ili samo nekim, jel ja treba da ga potrazim i kako da znam jel on vodic ili jebac.

4.koja je razlika u izlazenju iz tela, ima izlazenje vertikalno kad celo astralno telo izlazi prema plafonu pa se onda uspravlja, ima izlazak kad moras recimo prvo ruke da izvuces i nastavis kao da jednostavno ustajes iz kreveta, ja sam oba doziveo, prvi put je bilo vertikalno a drugi put ovo drugo, doduse nisam isao do kraja ali za mene su to izuzetna dostignuca.

5. Sta bi se desilo kad bi neko usao u sobu i krenuo da me budi a ja u sred AP?

6. Neka neko doda po slobodnom izboru savet za pocetnika.
Da dodam, mozda je ovo vazno a mozda i ne, ta prva spontana AP se dogodila nakon sto sam prestao da pusim i da jedem meso, otprilike 15ak dana kako sam prestao da pusim se deslila spontana AP!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sri jul 02, 2014 8:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Meni se Pedjos čini da si ti manji početnik nego što misliš :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sri jul 02, 2014 11:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Sjenko je napisao/la:
Meni se Pedjos čini da si ti manji početnik nego što misliš :)

Da :) i meni se to cini. pocetnici su oni koji kazu ``ja ne znam kako to da postignem`` a ustvari i nemaju nameru da se bave time.
Rekao bih da si ti pedjos upravo naucio svoju ``podsvest`` da funkcionise i da ti od sad nece biti problem da ulazis u ta iskustva ako to nameravas.
Svaka cast!! Mnogo mi je drago zbog tebe :thumbup:
Nauciti osecaj nije isto kao nabubati knjigu napamet. Nabubano se uvek zaboravi a nauceni osecaj ne moze da se zaboravi.
Dovoljno je da ga prizoves i bam, tu je..

Javi nam jos prica ako imas zivaca pisati, kad ih budem cuo jos 10 moci cu da stojim iza ovoga sto sam rekao, jer sam u sustini o tvom iskustvu pricao po principu samo slicnosti, tako je meni bilo, dok u jednom trenutku nisam shvatio da osecaj koji me dovodi do vantelesnih iskustava ne mogu da zaboravim.
ALi i pored svega, cini mi se da ta iskustva ipak zahtevaju odredjenu klimu da bi klijala, a na svakome je da otkrije koja je to klima koja njegovim biljcicama najvise prija...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: čet jul 03, 2014 12:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Evo, odgovoricu na 6. stavku a ostale drugi dan, ionako ceo dan pisem.

Sada kada si ostvario najveci korak, a veruj mi da jeste najveci, ne zaboravi na svoju nameru!

razmisljaj o svom iskustvu, tj, uzivaj u njemu, divi se tome sto si doziveo, to ce da te potpali a na spavanje idi sa ciljem a ne sa namerom da sto pre ukljucis auto pilot, ako me razumes :)

Kada svoju nameru da uspes u tome budes ponavljao toliko dugo uvucice ti se u zivot i postace deo tebe.
Onda ces dobiti visak samopouzdanja vezano za to, a podsvest/duh ce poceti da ti olaksava stvari.
Na primer, ako hoces da popijes vodu, sigurno se neces uzrujavati da li ces uspeti da je progutas i brinuti da se ne udavis:) ali kad si prvi put dobio casu sa vodom da iz nje pijes, nije bilo svejedno, to je bio zadatak koji je zahtevao paznju, nameru i fokus!
e to ti je isto.

MIslim da meso ne igra posebnu ulogu ali cigare mislim da su bile ometajuci faktor..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub jul 05, 2014 8:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
hvala ljudi :)
Evo sta se desilo sinoc, jako cudno...
Imao sam tokom zadnjih par dana par pokusaja ali nisam uspeo jer sam bio umoran od posla pa se nisam mnogo ni trudio ali juce poslepodne se zaletim.
Legnem oko 17h, samo da kazem da sam provalio jednu caku, nabijem u usi cepove koje sam napravio od papirne maramice, tako nekako se jace odvojim od spoljnog sveta, ovo nisam nigde procitao i meni pomaze ali 'dal valja tj.'dal obavezno svakom pomaze ne znam,ovo navodim zato sto nekom pocetniku kao sto sam i sam moze pomoci u eksperimentisanju.
Dakle legnem i posle nekog vremena odjednom osetim 'obrt' u telu, levu ruku osetim kao desnu a desnu osetim sa leve strane, jako cudan osecaj, pomislim mozda mi se astralno telo okrenulo u fizickom telu, otvorim oci i vidim plafon, znaci nisam se okrenuo niti odvojio na klasican nacin, pomerim prste na jednoj ruci i dalje osecaj da je 'kontra' ruka,ludo, tada mi krene talas adrenalina i srce pocne da mi lupa kao ludo (mislim da sam se uplasio da se necu vratiti u normalu)i vratim se u tu normalu. umor me posle toga savladao (jbga ustao taj dan u 4 ujutro) i odlucim da spavam ali sa upaljenom svesti, tj kako je gore opisao lepo jedan clan nisam ukljucio odmah 'auto pilot'...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub jul 05, 2014 9:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
...namerno sam odvojio postove zato sto sledi zasluzuje posebnu paznju.

E 'SNUPI' tvoj autopilot... :)
Kao sto rekoh gore, odem na spavanje ali nekako sa upaljenom svesti, tj.nisam se odmah prepustio 'automatici'.
Probudim se posle nekog vremena sa totalnom paralizom , spavam na stomaku, jedna ruka mi pod jastukom, ne mogu da mrdnem a oci 'ko u sove, buljim u mrak sobe i ne mogu da mrdnem.
Razmisljam u sebi (ovo sve se desava u sekundama) 'aha paraliza sna, sad, sad je vreme za AP, nisam se uplasio ni najmanje niti se osetio nelagodno (citao sam da se ljudi cesto uplase prilikom paralize i ne ostvare AP).
Za 'tren' sam izasao sa strane, bukvalno sam iskliznuo sa strane u sekundi kad sam pozeleo AP
.
Tad se desilo nesto strasno, nesto zbog cega mislim da necu vise da se igram sa tim.

stojim pored kreveta u totalnom mraku, mislim bar da sam pored kreveta jer nisam nigde isao, i pocinjem da pricam nekim TOTALNO STRANIM JEZIKOM I SKROZ MENI NE ZNANOM I NE SA SVOJIM GLASOM, GLAS JE BIO DUBOK I MRACAN. Zatvorim usta i kazem u sebi 'jbte sta ja to pricam i pokusam da izgovorim svoje ime sa mojim glasom, PEDJAA, PEDJAA, iz mene je izlazio neki piskutav glasic koji opet nije moj.
E sad ono glavno, dok sam izgovarao one nepoznate reci pred ocima mi se pojavio 'SUBTITL' ,ladno prevod u slovima isto kao kad gledamo film na TV. Prva rec je bila 'SATANA' i ceo prevod je bio u 3 reda sa po 5-6 reci u redu. Ja sam se toliko uplasio da cim sam procitao prvu rec 'SATANA' odmah sam se vratio i ne secam se jel sam se probudio pre nego sto sam nastavio da spavam.
Video sam lepo 3 reda slova i sad mi je malo zao sto nisam procitao ceo tekst, mada mozda i bolje sto sam odmah pobegao nazad, ne znam.

Pokusacu danas u toku dana da se setim sta sam izgovarao i posto sam 'video' ceo tekst (prevod) da probam da ga nekako procitam, jer ga se i sad secam kako mi stoji pred ocima u mraku.
jezik na kom sam govorio zvucao je prost, nije imao nikakav poseban akcenat a reci su se sastojale iz 4-5 slova, max 6! Bilo je nesto kao : KALAM RABU EGE TOROM...(bilo je jos) Mislim da ovo nije original ali tako nesto mi stoji u mislima i veoma je blizu, cak mislim da je 'KALAM' original sto bi onda to bilo 'SATANA'. Ali kazem, nisam siguran.

E sad, molim sve vas da mi pomognete da resim ovaj slucaj jer ja u astral vise ne idem iako imam jaku zelju.
1. Potrebna mi je neka tehnika da se setim sta sam govorio (ili sta je govorilo kroz mene) i da se setim teksta-prevoda. Kako vratiti film do detalja.

2.Jel ima neko ideju sta bi ovo moglo da bude...

3. I jako bitno meni, 'dal da opet idem u AP, jel bezbedno za mene s obzirom sta mi se desilo?
Da vas podsetim ili da kazem za one koji nisu citali moje ranije postove, ja sam pocetnik u AP i pre ovog sam imao samo par projekcija koje sam dostigao ekstremno lako a sve je pocelo sa jednom 'spontanom' koju sam skoro doziveo i tad sam se zainteresovao.

Pozdrav svima, javljam se cim se setim jos necega ili ako se desi nesto novo, do tada cu sa nestrpljenjem da cekam vase misljenje, savete, predloge i da probamo zajedno da resimo ovo, JA DALJE NITI SMEM NITI ZELIM! (ustvari zelim ali se bojim ako cemo iskreno)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub jul 05, 2014 11:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ovako, ne znam da li sam u pravu jer ono sto sam sam dozivio ne znaci da vrijedi i za drugoga. Na astralu vrebaju "bica" uslovno receno, koja imaju direktno uvid u podsvjesti ljudi. Znaju cega te je strah i cime ce te namamiti, tako da ti namjeste "crtice", koji tebi izgledaju realno, shodno sa svojom Namjerom. Osobno sam naucio ignorirati takve ponude i cimalice, a rezltat toga obicno bude da se ljute, da me vrijedaju i prijete mi ludilom. Ali do sad mi se nista nije desilo, sto je bilo nepovratno i nerijesivo.

Znam da i ovo zvuci kao floskula, ali stvarno sam najbolje znas, intuicija je orude za to. Ako te strah, nemoj, ako te zanima, idi. Ja ne vjerujem gore nikome, od onih sto strase i plase, do onih sto laskaju i obecaju kraljevstva nebeska. A i znaj, uvijek se moze desiti da si na astralu uspjesan, a sutradan te zgazi auto.

Sretno :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub jul 05, 2014 12:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 02, 2014 3:42 pm
Postovi: 46
Pozdrav,ja nemam nikakvih iskustva sa AP ali mi se čini jedan od ključeva u ovom tvom tekstu tvoj strah od riječi Sotona,zašto si se uplašio na tu riječ,odnosno iz kojeg dijela tebe je došao taj strah.Probaj malo racionalizirati tu riječ,što to za tebe sve znači i što može značiti riječ Sotona.
Probaj te sve stvari napisat na papir i malo razmišljat o tvom strahu prema toj riječi.Na kraju to je samo riječ.Kaže se da je on Vladar ovoga svijeta,prema tome teško da je to nešto potpuno strano za tebe ili mene,nešto nepoznato ili tajanetveno,nešto čega se treba plašiti.
sretno


Zadnja izmjena: Micro; sub jul 05, 2014 12:41 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub jul 05, 2014 12:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Pedjos nemam nikakvu prakticnu informaciju ali u knjizi Journeys Out of the Body
Book by Robert Monroe imas prakticna iskustva s astralnim putovanjima i pravila koje je on uspostavio radi sigurnijeg istrazivanja astrala ,na kraju osnovao i institut o svemu tome ,knjige ces naci u pdf na netu.

Napominjem da covjek ne teoretizira vec prenosi osobna iskustva kao i iskustva svojih suradnika uz pomoc kojih je uspostavio tzv osigurace od nezeljenih posljedica u astralu
pa sad vidi.......

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub jul 05, 2014 6:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
hvala momci,
Monroa nisam mogao da procitam zato sto je na engleskom, ali sam zato dok sam tragao za njim nasao dosta info iz raznih izvora.
Danas sam pokusavao da se setim detalja i nece te verovati cega sam se setio ili verovacete.
Slova koja su mi se prikazala su bila 'NARADZANSTA I BELA NA CRNOJ PODLOZI' ,poznato, a? Da, da, ista kao na ovom forumu sa kojeg se zadnjih dana ne skidam. Hahaha,eee, procitao sam danas i potvrdio da se u astral prenosi dosta toga iz realnog sveta.
I ono sto je bitno ne treba ici u AP ako ste imali taj dan negativne emocije, a ja sam ih imao na poslu od jednog vampira sto mi sisa energiju vec duze vremena i kojeg sto je najgore volim.
Nije mene toliko uplasila rec 'satana' koliko to sto je nesto govorilo iz mene a ta rec je bila kap koja je prelila casu.
Danas sam pomislio i to da sam doziveo neko kanaliziranje ali kad sam se setio slova i reci koja su kao prepisana sa ovog foruma sve je palo u vodu.
Danas se lepo osecam tako da veceras opet idem, ako bude nesto zanimljivo javljam.
U svakom slucaju sva ova iskustva su skola a ja nastavljam sa eksperimentom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub jul 05, 2014 6:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Pa to ti je otprilike to što pričam. Znaju što ti se vrte po podsvjesti, jer je to njima kao otvorena knjiga, pa kombiniraju realu sa strahovima, željama i još štošta. No, ne brini, to ne umanjuje tvoje iskustvo, samo tvoje iskustvo nemora biti ono što se na prvi pogled čini.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub jul 05, 2014 10:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Zdravo Pedjos! :D
Veoma sam zahvalan za tvoje postove ovde jer nemam ista ali su moja iskustva slicna tvojim...tvojim pisanjem pruzas mi neke opcije,'stranputice' mozda?

Citao sam tvoje postove i na drugim temama,mogu da predpostavim odpriike sta je sa tobom...naravno ne tvrdim da znam,samo ti mozes znati.

Tokom paraliza,desavalo se da osecam senke i nonstop na umu mi se ponavlja rec Djavo pa se i nisam nikada usudio da izlazim iz tela,uvek sam se borio protiv toga,sada zelim,ali i dalje deo mene ne zeli,boji se,pa onda osecam pritisak na glavi i moram da se vratim jer ostajem zaglavljen...ali,to je bilo tako ranije sto se tice senki i reci Djavo i sada neki put.Ono sto ja mislim je da tobom licno manipulisu neki entiteti,imas implante pitaj boga kakve i sta sve ne? I mislm da bi mogao da istrazis malo hipnozu regresiju,karmicki dug...To igra isto jedan deo uloge zasto ti se desava to sto ti se desava.Nemoj istrazivati samo sve uvezi AP. Ja sam poceo da se hranim organskom hranom uglavnom,ne jedem meso,ne pusim,ne pijem alkohol,trudim se da izlazim u prirodu,radim fizicke vezbe pomalo pa sam postao i pozitivniji...mislim da bi ti takva neka organizacija mnogo pomogla.Da bi osetio unutrasnju promenu/pozitivnu...mora doci drasticna promena spolja. I nemoj pisati i govoriti za sebe Ja sam pocetnik...identifikacija i ogranicenje zatim. Sta sam onda ja? Msm ima ljudi koji pisu samo ono sto su procitali.

I jos jedna stvar koja meni pomaze...Ako si emotivan tip,ako radis na emotivnom centru vise nego intelektualnom.Oslanjaj se vise na centru grudi nego na um,ignorisi unutrasnji dijalog-oce on neki put preterano da zamuti stvari.Nema veze ako necujes unutarnji glas,intuiciju...stalno zamisljaj belu svetlost u grudima i pozitivan osecaj i kad tad ce doci jer ako si na monitoru i malo jacem manipulisanjem kako se meni cini po tekstovima koje si pisao...dzaba ti da se osloanjas na intelektualno razumevanje...Treba ti znanje kao alat,ali trazi lep osecaj u grudima i to je osecaj kad jednostavno nemas reci za njega,jednostavno znas i to je to,svestan si ovde sada,to oni ne mogu da manipulisu. Preporucujem ti da citas od Uspenskog ucenje Gurdjijevo...Tu imas o posmatranju i da znas o kojim centrima se radi. (Jer iovako imamo samo mali procenat mozga za koriscenje,kako onda znas da to sto mislis su tvoje misli?Evo ja dok kucam ja gledam sta pisem jer neki put sam DArko,sledeci tren Marko,onda Zarko,onda Cmarko,govnarko itd...) Nadam se da sam pomogao malo ovim komentarom,meni svakako jesam,hah.

Pozdrav! :D

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 892 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 45  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 84 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz