Sada je: čet mar 28, 2024 8:39 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 892 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon okt 23, 2017 7:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Meni je prva impresija sajta bez da se udubljujem delovala kao crkva, a evo sad kad citam, prilicno sam pogodio u centar, bez obzira sto su knjige besplatne :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon okt 23, 2017 8:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
snoopy je napisao/la:
atekut je napisao/la:
JA ne znam.

Čitah u knjizi jednog čike, opisao je između ostalog, nešto slično.....

Ima svoju stranicu, kontakt...pa pitaš....ko tje ga znat, morti se i javi....

http://www.thedivinesecretgarden.com


Atekut, vidim da je napisao 8 knjiga, ili 7(?).
O cemu se radi u knjigama? (otprilike)
Dali je citanje prakticno ili ne, tj. Jel prica o sanjanju ili o svemu i svacemu, svojim licnim iskustvima itd?


E, a ti stvarno letaš okolo ili samo trolaš?
(Ne želim bit bezobrazan, samo mi se ne da maltretirat ako se samo zajebavaš malo)

A svašta nešto Panela piše....
Odrastao je kao turbo kršćaninin pa je skužio kako Biblija da parafraziram serki. Pa su ga malo ekskomunicirali zbog propitivanja i onda je kroz 20-30 g tako nešto, sastavio svoj neki pogled na sve.
Ne sjećam se točno u kojoj knjizi, a valjda u prvoj, spominje kako je kao klinac sanjao ili tako nešto pa otišao na neki krov na kojem su izgubili hrpu lopti da vidi jesu tamo i vidio ih je. Jednom se fizićki na javi popeo na taj krov i vidio da su lopte tamo kako ih je vidio u snu pa je skužio da nije sanjao nego jel....esad ne sjećam se koliko je dalje baš o tome pisao al to mi je ostalo.....
Pročitao sam 3-4 knjige pa mi se više nije dalo. Ne bi baš rekao da su knjige praktične al možda nekom i jesu.
Uglavnom, između ostalog spominje svoja iskustva a meni se učinilo da je ovo slično tvojima. Ne traži pare, daje svoje knjige jer misli tj. piše da želi pomagati a to mu je što se mene tiče plus i ne tjera me na bljuvanje. Pa kad hoće pomagati možda bi se udostojio i tebi odgovoriti.
Sad, koliko je lik normalan ili paraabnormalan ili koliko sam ja osoba za poslušat, pitaj Jehovu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon okt 23, 2017 8:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
Untiiruda....sori Snoopy nisam skužio da si ti pitao, mislio sam da je Oko....
Štaš, star sam i senilan...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon okt 23, 2017 10:07 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub okt 21, 2017 4:48 pm
Postovi: 8
Atekut, hvala. Pregledala sam letimično, pogledaću kasnije pažljivije. Mada, sumnjiv mi je čim pominje Hrista. Usput, ja se ne zaebavam, ozbiljna sam. Imam mnogo ličnog iskustva sa one strane.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: uto dec 26, 2017 12:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 25, 2017 11:47 pm
Postovi: 2
ĆAO svima. Evo da vam se priključim i ja u diskusiji :love3:
Za astralnu projekcju sam čula tek prošle godine kada sam objasnila svoje iskustvo na halucinogenoj supstanci isto na jednom forumu, rekli su mi da je to bila spontana astralna projekcija i od tada ne prestajem da se zanimam za nju. Prvo odmah na početku da razjasnim- Nikako ne preporučujem eksperimentisanje sa drogama ako želite da postignete AP, videla sam da je Snoopy pitao za kanabis. J a nisam bila svesna da sam u AP jer nisam do tada ni znala šta je to a i da sam znala ne verujem da bih bila svesna jer droga napravi neki krivi spoj tako da zalutaš potupuno u neke mračne dubine iz kojih ne znaš kako da se iščupaš. Verovatno se pitate zašto se i dalje zanimam za AP ako sam imala ružno iskustvo. E pa ovako, to moje putovanje u drugu dimenziju je meni bilo toliko stvarno i realno da nije niko mogao da me ubedi da su to samo halucinacije. Osećala sam se kao da sam zakoračila u paralelnu dimenziju u kojoj prebivaju naše duše i kao da je moja duša ili podsvest pre bih rekla, komunicirala sa podsvestima drugih ljudi. Neverovatno. J sam mogla da čitam njihove misli i oni su mogli da čitaju moje. I kao da mi je sve bilo jasno i logično, odjednom sam shvatila celu logiku postojanja ovog sveta i sećam se nekih glasova koji su mi govorili- Jel sad shvataš o čemu se radi?
I zaista ja sam sve shvatala. Medjutim, pošto sam bila pod dejstvom droge krenuli su da me opsedaju neki strašni glasovi, kao demoni koji su me odveli u pakao bukvalno. Jedan glas me je pitao želim li da vidim svoju budućnost i prikazao mi sliku mene kako prosim na ulici pocepana i nadrogirana.. Zatim mi prikazuje sliku kako me gaze kola i reakciju mojih roditelja kada to pročitaju u novinama i tako sve u krug... Bila sam toliko očajna, nisam mogla da se otarasim tih bića i da mi nije bilo druga mislim da bih oduzela sebi život.. Tada sam shvatila zašto ljudi oduzimju sebi život. Strašno ali sam shvatila. On mi je rekao kasnije da je to izgledalo kao egzorcizam. Buvalno su me opsednuli demoni. Jedan od njih mi je rekao da sada znam kako izgleda pakao, beskonačno lutanje duše po kosmosu i brba sa demoinma. I zaista sada da me pitate kakva bi bila moja nasjtrašnija zamisao o paklu, rekla bih OVA. Od tada naravno rekla sam nikada više nikakve supstance ne dolaze u obzir. Krenula sam dosta da čitam o AP i pokušala sam par puta da se projektujem ali još uvek nisam savladala strah. Stignem do dela kada osetim talase u telu i strujanje energije ali onda uglavnom srce krene da mi lupa kao ludo i probudi misli i tako se završi.. ili osetim neopisivu žedj da moram da popijem vodu. To je sve strah naravno jer se um i telo bune protiv AP. Pogotovo imajući u vidu kroz šta je jedom prošlo. Odlučila sam da isprobavam AP isključivo danju kako bih smanjila strah barem u početku dok mi ne uspe da ga skroz savladam. Na forumu Objave postoje detaljna upustva i vežbice kako postići AP pa pogledajte ako do sad niste, ne znam da li i na ovom forumu ima slično..
Moj zaključak bi bio što se tiče različitih iskustava u AP da je sve odraz naše podsvesti i da ćemo imati iskustvo koje je u skladu sa njenim sadržajem. Mi naravno nismo svesni šta nam je sve u podsvesni jer da jesmo to se ne bi zvalo podsvest već svest tako da ne možemo mnogo da utičemo na to ali ono što možemo da uradimo je da ubedimo sebe da nam se ništa loše neće desiti. Strah je najveća prepreka ka duhovnom razvoju. Kljukali su nas ceo život lažima i sada naravno da nam je potebno vreme da shvatimo da je putovanje po astralu ne samo normalno i prirodno već i potrebno svakom ljudskom biću.

POzdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: uto dec 26, 2017 3:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Lepo si to rekla...Izlazak iz tela je potreban...
To je jedini cin koji moze da nadomesti nasu zelju za sirenjem percepcije...

Zanima me, Perla, koja je droga bila u pitanju?? :) Deluje mi kao visoka doza pecuraka mada ne znam.

Moram da priznam da je "forum Objave", jako interesantan, i cini mi se da ga posecuju jako duhoviti ljudi..
Kad kazem duhoviti, ne mislim na zajebanciju vec sve sto pisu ima shmek, duha...
Poceo sam da citam, ali ima puno toga...

Ti perlice ako mozes, prosledi neki link koji ti deluje poucno i korisno...:)

PS. znam kako si se osecala van tela, i taj osecaj je toliko mocan i realan da zasenjuje svaku drogu..
Uostalom, nauka smatra da se u pinealnoj zlezdi odvijaju vizije i snovi, a da ona u sebi sadrzi DMT.
Sto je ujedno i najmocnija driga koja postoji.
Mislim da je logican zakljucak jasan:
Recite ne drogi - bavite se astralnom projekcijom! :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: uto dec 26, 2017 4:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 25, 2017 11:47 pm
Postovi: 2
Slažem se. Snoopy, nisam sigurna da li smemo o tome na forumu, na jednom je to bilo striktno zabranjeno pa mi je tema postala nevidljiva, nadam se da ovde neće. Ej, znaš kaki to je. bilo neko ludo putovanje u Brazil pa možeš misliti čega je sve bilo. Najgore je što smo pomešali babe i žabe ( mdma rastvorena u vodi a posle neki kokain sumnjivog porekla).Katastrofa jedna. I na kraju. naravno trava posle koje je uslesilo svo ludilo. Zanimljivo je da posle par meseci ( to nisam pomenula u prethodnom postu) kada sam ispušila dzoint je krenula ista priča samo dosta blaža verzija. Isto odlazak u drugu dimenziju ali ne toliko mračne dubine. Valjda se formirao neki šablon u glavi ko će znati... u svakom slučaju.. da su nam ova znanja o AP bila servirana ranije verovatno ne bi bilo toliko eksperimentisanja sa drogama.. ljudi tragaju za nekom istinom u tome a sve što dobiješ na kraju je ništa u najboljem slučaju.
Mislim da ste vi ovde dosta upućeni na forumu, nisam stigla sve da pretražim još ali pišem svakako, šaljem ako nadjem nešto zanimljivo ;)
snoopy je napisao/la:
Lepo si to rekla...Izlazak iz tela je potreban...
To je jedini cin koji moze da nadomesti nasu zelju za sirenjem percepcije...

Zanima me, Perla, koja je droga bila u pitanju?? :) Deluje mi kao visoka doza pecuraka mada ne znam.

Moram da priznam da je "forum Objave", jako interesantan, i cini mi se da ga posecuju jako duhoviti ljudi..
Kad kazem duhoviti, ne mislim na zajebanciju vec sve sto pisu ima shmek, duha...
Poceo sam da citam, ali ima puno toga...

Ti perlice ako mozes, prosledi neki link koji ti deluje poucno i korisno...:)

PS. znam kako si se osecala van tela, i taj osecaj je toliko mocan i realan da zasenjuje svaku drogu..
Uostalom, nauka smatra da se u pinealnoj zlezdi odvijaju vizije i snovi, a da ona u sebi sadrzi DMT.
Sto je ujedno i najmocnija driga koja postoji.
Mislim da je logican zakljucak jasan:
Recite ne drogi - bavite se astralnom projekcijom! :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: uto dec 26, 2017 5:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Nadam se da ovde nije zabranjeno, nema razloga nije ovo drzava pa da potplacujes policiju.
U, pa to je surova mesavina! :)
Hemudza gadna...

Ali ajd, barem si izvukla vredno iskustvo iz svega toga, a?
Da nije toga bilo, ne bi znala za AP iz prve ruke, ja bi rekao da je to ipak bilo vredno iskustvo...
Jedino je bitno da prevazidjes taj strah, znanje imas...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: čet dec 28, 2017 9:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Svaka čast na iskrenosti. Koliko god gadno bilo ipak je u pravu snoopy - vredno iskustvo iz prve ruke. :occasion5:
Imao sam i ja u početku bavljenja duhovnošću spontane lucidne snove i zanimljiva iskustva. Ali kad sam vežbao nisam imao ništa osim vibracija, dizanja ruke ili noge i to je to. Imao sam jednom ap, ali kratko.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon feb 05, 2018 7:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 05, 2018 6:05 pm
Postovi: 2
Opet zanimljiva i luda tema. Samo vrlo teska za ostvariti...
Moram reci da jesam imao vise iskustava tzv lucidnih snova ali nije ih lako izvesti.
Jako je bitno navesti i opasnosti istih ukoliko se susretnete sa drugim bicima koja hoce bukvalno da vas zastrasuju hraneci se vasim strahom koji je njima u ovim nizim denzitetima neophodan za prezivljavanje. Stoga jako je bitno da se ne odaje strah da se ne guvi loosh jer nemamo napretka u ostvarivanju lucidnosti!

Jedan od nacina kako ostvariti iste je unutar attacha slike.

Dosta cesto polozaj spavanja moze utjecati na lucidnost . Najvece predispozicije sta se polozaja tijela tice ima i spavanje na ledjima. Iako, dosta ljudi danas je poprilicno tesko zaspati na ledjima..

Isto tako kada se radi sa koncentracijom na pojedine centre prije spavanje dobro je i kratko meditirati na grleni centar zamisljajuci svjetlosnu kuglu u centru istoga radi kreativnijih / zivopisnijih snova dok ce pak koncentracija na medjuobrvni centar najcesce rezultirati nocnim morama i sl. kojekakvim podsvjesnim / neprociscenim smecem koje se u njemu najvise i zadrzava (od utisaka tijekom dana pa do nekih unutarnjih problema koje svakodnevno trpimo.. )

Kada dodje do ustajanja iz sopstevnog kreveta ali unutar Lucidnosti, primjeticete ako ustajete uspravno da ne mozete, jer Archoni i kotrolori kao nadredjena bica ili MiB's imaju ovu vrstu prepreke kao najcescem nacinu napustanja kreveta unutar Lucidnosti...

Stoga, ako probate ustati prakticno kotrljanjem rotiranjem na stranu u kom polozaju padate sa kreveta, vidjecete da je unutar lucidnosti (svjesnog sanjanja), vrlo lako napustiti Blokirani polozaj, tako da nakon napustanja svog toplog kreveta, slobodni ste da istrazujete svijet, ali pod uvjetom da napustite Strah..!


sve najbolje po tom poduhvatu....

~namaste~


Attachment/i:
tumblr_loqnynwXfQ1qbs2x5o1_500_large.jpg
tumblr_loqnynwXfQ1qbs2x5o1_500_large.jpg [ 43.92 KiB | Pogledano 4767 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sri feb 21, 2018 12:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 21, 2018 12:14 pm
Postovi: 2
Molim za odgovor u najkrecem roku.. Imao sam iskustva sa astralnom projekciom par puta,medjutim nocas se desilo nesto neocekivano imao sam astral van svoje volje vise puta uz jasno manipulisanje nekog entiteta koji me je ubedjivao u odredjene stvari i uzimao formu mojih roditelja gde sam ja bio siguran da sam se probudio i pricao sa njima cak i u trenutku gde sam mislio da je keva usla u sobu i pokrila me.. Svej to bio astral koga nisam ni bio svestan u datom trenutku rasvestio sam se posle nekog vremena i skapirao sve naravno propracen paralizom.. Da li je neko imao slicna iskustva i sta bi ovo trebalo da znaci ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sri feb 21, 2018 12:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 21, 2018 12:14 pm
Postovi: 2
Isto je bitno da napomenem da koristim lsd i pecurke ali da sam u datoj situaciji bio potpuno strejt..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sri maj 16, 2018 1:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
drlekic je napisao/la:
Isto je bitno da napomenem da koristim lsd i pecurke ali da sam u datoj situaciji bio potpuno strejt..



Probaj da ne uzimas nikakve supstance za stalno,meditiraj cesto i onda ces imat prirodna iskustva.
U suprotnom ovako je tesko reci sta ti se desava,to samo ti znas jer je samo tvoj Um u pitanju koji pravi Dramu. Medjutim sto jesi svesniji sebe,neces imati veze sa ikakvim entitetima manipulacijama itd itd..Sve je to drama Uma prosto receneo.



Meni se cesto desavaju paralize,bivam svestan dok telo spava,osecam vibraciju i cujem neki efekat kao da prolazim kroz portal,kao neki sift svesnosti...To mi se desava cesto bez da ja to istrazujem i zelim. I uvek me lupi strah od nepoznatog,neumem da se prepustim.Dajem sve od sebe da se opustim i da prihvatim sta se desava,da pratim Flow sto god,samo da posmatram, ali strah jebemu ne znam kako. Sabotira me uvek i onda se vratim u telo i padnem u pasivno sanjarenje kao i obicno. To toliko traje da mi je muka vise, i nit imam nekog mentora ili bilo kakvu pomoc..Sem knjiga kojih sam nacitan i batalio to sve...al muka mi je znam da stoji nesto tu na pola te sam poceo istrazivati 'OBE' sada i molim se sebi i bogu za snagu da se suocim sa svojim strahovima koliko god da sam uplasen.Da naucim da se nosim sa strahom,da ga prihvatim kako treba. I onda kada sam legao,isprva mi nije uspelo..Posto sada kako zelim snamerom i vojlom..svesno da istrazim sto je to.Sad padnem u san odma haha...Al se probudim i onda zatim osetim sve po klasici kako je to vec opisivano od drugih sta se desava kada imas OBE...Mislim na efekte. Ovaj put iako pod strahom,ostanem pribran..mada vrv jer nisam imao cistu i cvrstu samosvest.Bilo je malo jasnije od regularnog sna,ali bio sam svestan sebe,svojeg Ja. Fokusirao sam se na izlazenje iz tela i lebdenje..I zigleda da iako opusten (da sam tu bio ovaj ja koji pise vrv bih se uzbudio i vratio momentalno nazad), lebdeo sam gore dole par puta kao da se uveravam je li se ovo desava stvarno i kako to radi. Haha. Osecao sam se samo kao forma energije i tacka svesnosti i tako sam ne jasno,malo blurovano primetio svetlost svoje sobe i svoj pod. Lebdeo sam tako gore dole par puta i vratio se nazad i upao u san nanovo,pasivno sanjario nesto hehe.

Kada sam se probudio odusevio sam se i naravno jedva sam cekao sledecu noc da to istrazim,da nastavim dalje. Stigose vreme za spavanje,ja legnem u krevet,pogledam na jutjubetu neke binureal beat nesto kao da pripomogne pri projekciji. Naleteo sam slucajno ne nesto Erotic binureal beats,lucid dreaming nesto...Ja nabo nos u to i pustio u tu sam se zajebo. Nisam ocekivao da zvuk jedan moze da ima takvog efekta. Umesto da telo ode u spavanje,a ja da se osvesti dok telo ima pauzu.da se osvesti u e. telu...Ja se probudih normalno sav eroticno uzbudjen ne mogavsi da se spusti ono...I tako sam osecao neku energiju i ono sto me od uvek mori,osecam zenu u sebi po celom telu,zudnju za Union,a ne ostvarivsi se to pa tako zabaceno negde izmedju na pola,pa onda frustracija od toga..Posmatrao sam to..Osecao sam energije po telu...Sav uzbudjen srce lupa ne normalno...

Rekoh idi u K. sta me natera da upadnem u ovo sad.I tako sam bzvz izblejao do pola 4 i normalno ne svesno sanjaraio spavao ,sta god. heh :)

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: čet maj 17, 2018 10:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Ovo ce postat sakupljaliste narkomana i raznih halucinogenih glava.....

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: čet maj 17, 2018 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
sector57 je napisao/la:
Ovo ce postat sakupljaliste narkomana i raznih halucinogenih glava.....

Nema potrebe da vređaš.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 4:38 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: čet maj 17, 2018 2:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
Rajko je napisao/la:
sector57 je napisao/la:
Ovo ce postat sakupljaliste narkomana i raznih halucinogenih glava.....

Nema potrebe da vređaš. Mnogi ezoteričari su koristili droge. Kastaneda, Don Huan, u Eleuzijskim misterijama, ima toga dosta ali se ne priča.


Nikoga ne vrijedam, ali to je cinjenica. Zagudujete ovakav dobar forum sa narkomanskim pricama i iluzijama o tome kako je odlicno koristit lsd i ostale stvari.

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pet maj 18, 2018 11:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Oboje ste u pravu. On ima svoju poentu i ti imas svoju. Dve stvari iz dva razlicita gledista.
Balans toga bi bilo ne zavisiti ni od cega. Ja sam npr odgovorio prethodnom coveku da prestane za stalno sa drogama, jer se vidi da zavisi od njih a da slabo meditira..To je bar moj utisak. Stanje mu zavisi od droge.

Dok bi meni mozda koristila droga poput Ayahuasce, jer ja uopste ne uzimam nikakve supstance,aman nista bas..Samo meditiram,posmatram.Znam da je bilo sto poput ayahuasce samo alatka da pripomognes sebi ako se to tako ukaze. Dok mi je LSD samo droga za zabavu,to je nista...to je djubre..Ne zlusi ni cemu sem da ti lupa halucinacije. Mada nisam probao to ali predpostavljam po tome sta drugi pricaju..Nisam nikad cuo da je neko nesto postigao zaista uzimanjem LSD-ea,dok npr za Ayahuascu jesam.. Postoji Ayahuasca za lecenje,postoji vrsta ayahuasce za Vidjenje i ne znam sta jos.

A kazem meni bi mozda koristilo jer nikada nisam uzimao neka pomagala,samo cisto meditiranje i dosao sam do nekog stupnja u sebi ali sam takodje poceo ji vise da osecam koliko je jak um i kako samog sebe blokiram kako sam jos uvek ovisan i uspavan,te bi mi ta supstanca aye olabavilo um predpostavljam i iskusio jace iskustvo.

Jednom sam ustvari uzeo changu..Vrsta Indijske trave..Sa prijateljem,ali vrlo malo...I od tog malog. Meni se um potpuno opustio i olabavio te sam Ja bio vise priseban i osecao se poput energije...Telo se rastopilo,osecao sam sobu i sebe.
Drugar je imao nekih problema sa telom,ja sam na momenat se spojio sa tim i delovao kao Lek...Da li se dogodilo Bio-lecenje ne znam,ali nestalo mu je to sto je imao.
Taj problem sto je imao ja sam osetio u svom telu,instiktivno sam se upitao...Sta je ovo? Sacu ja to ovako..I izdahnem Topao vazduh ka tome i nestase.

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pet maj 18, 2018 4:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Andja111 je napisao/la:
Hm, imače u meditaciji komuniciram za anđelima, radim reiki i slično. Čak i viđam anđele. Međutim, kad odem u astral, večito zalutam negde...


Simboli koji su korisceni u reikijiu su odlicni....ako hoces da otvoris vrata interdimenzionalnim bicima.Mnogi praktikanti reikija nisu ovog svesni.Andjeli ne postoje, postoje samo reptili koji su maskirani kao andjeli, o tome je pricala i Carla Turner.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pet maj 18, 2018 10:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
sector57 je napisao/la:
Rajko je napisao/la:
sector57 je napisao/la:
Ovo ce postat sakupljaliste narkomana i raznih halucinogenih glava.....

Nema potrebe da vređaš. Mnogi ezoteričari su koristili droge. Kastaneda, Don Huan, u Eleuzijskim misterijama, ima toga dosta ali se ne priča.


Nikoga ne vrijedam, ali to je cinjenica. Zagudujete ovakav dobar forum sa narkomanskim pricama i iluzijama o tome kako je odlicno koristit lsd i ostale stvari.


A mozda bi bilo bolje da stavljamo citate Osho-a ili Mooji-ja a ?
Cuj, narkoman...Ko da te Americka propaganda progutala.

Kanabis se na primer koristi milenijumima i deo je prirode. Tradicionalan je i na Balkanu.
Zar nije interesantno kako su ljudi iz Amazonije dosli do recepture za Ayahuascu?
Ako ne znas kako , procitaj malo po netu.
Ako je nesto duhovno postignuce onda je to receptura za Aju.

Ne znam da li praktikujes neke fizicke vezbe ili samo citas, ali ako ne vezbas, ocekuj da ces postati narkoman hteo ti to ili ne, kad telo pocne da ti se kvari pa ti lekovi za pritisak postanu neophodni.
Onda ces biti narkoman protiv svoje volje...

Sve zavisi kako gledas na "droge".
Izaci petkom na tehno i zgutati par eksera mozda i jeste narkomanija.
Cak ne bi rekao narkomanija vec bahatost prema svom telu.
Ali ako postujes moc billjke onda je to nesto drugo.

Meni je puno pomoglo da shvatim nesto sto sa niti sa jednim psihoterapeutom ne bi shvatio.
I to sve za 2 dana.

Mislim da nemas hrabrosti da sebe das biljkama jer si svestan da ce te naterati da se suocis sa onim sto ne bi hteo.
Pokazace ti sopstvene mane i pokazati kako izgleda tvoj odnos prema svetu.
Koji su ti sabloni, kako drugima zvuce tvoje price...ko zna...ne mogu da pricam uopsteno zato sto je sve to jako individualno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub maj 19, 2018 9:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
:offtopic:

Jel pijes alkohol, pa makar malo pivo?
Ako pijes, i ti si narkoman.

JA alkohol ne pijem, ali znam kako izgleda jutro posle puno alkohola. Izgleda ocajno.
Sa druge strane, trava npr nema hangover.

:ontopic:

Imam svesne snove jeeej!
Jedino sto kratko traju...mozda bi bilo dobro da se prepustim iskustvu.
( ustvari ja snove svesno prekinem, satro da vidim gde se nalazim - i uvek promasim )


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 892 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz