Sada je: sub apr 27, 2024 8:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Povezanost (ne znam sta da radim)
PostPostano: čet nov 14, 2013 10:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo
Čitajući problem s kojim si se susrela, mislim da je kod tebe u pitnju duboka emocionalna povezanost sa preminulom majkom, koja je za posljedicu imala vezivanje emocionalnog tijela vaše majke za vas. Ovako samo mogu nagađati izvor tog vezivanja, ali prvo što mi pada napamet je da li nosiš svakodnevno nosiš na sebi nešto, što si uzela kao uspomenu na svoju majku. Ukoliko imaš npr. lančić, prsten i nešta slično sa kristalnom strukturom, savjetujem ti da prestaneš nositi. Dalje duboko sa sobom rašćisti da li imaš neki dug prema majci, jer i nerašćišćeni računi mogu biti vrpca za takva vezivanja. Obrati pažnju i na samu sebe, jer možda je sve plod jakog utiska, koji je na tebe ostavila smrt majke. Uglavnom moras sam sa sobom to rašćistiti i prevazići, mislim da je dovoljna jedna kvalitetna meditacija. Također, da li si ikako išla na grob svoje majke poslije sahrane, jer možda i to trebaš uraditi. I za kraj preporučujem ti da prostor u kom živiš pročistiš dimom od kadulje ili tamjana, jer tako možeš osloboditi prostor od negativnih entiteta.

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost (ne znam sta da radim)
PostPostano: ned dec 08, 2013 1:16 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2012 4:31 am
Postovi: 27
Ja otkucala poruku, ali je izgleda otisla u pogresmom smeru...:)

Leontina, molim te, mozda cu biti gruba, ali prosto moram ovako:
Uozbilji se molim te, potrazi strucnjaka koji ce ti pomoci da udjes u uzrok problema...

Ovim putem usporavas resenje a ta povezanost lose utice i na tebe i na pokojnu.

Postoji nekoliko strucnih osoba koje ti mogu pomoci da ovo resis i smatram da je bolje da energiju kojom pises postove okrenes u pravcu koji ce te odvesti do njih...

Svako dobro


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost (ne znam sta da radim)
PostPostano: ned dec 08, 2013 10:34 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
delfini je napisao/la:
Ja otkucala poruku, ali je izgleda otisla u pogresmom smeru...:)


Jest, u prijave. Evo je.

Poz

Citat:
Postao/la delfini « ned pro 08, 2013 1:05 am
Leontina, bez uvrede,molim te, ali ovo moram reci... Budi dovoljno razumna i prihvati se resavanja problema i ukoliko je moguce smanji to izlaganje problema ovoliko javno, jer ukoliko vec ne razumes sebe i ne postujes to sto osecas, postuj one koji su otisli.. U ovoj situaciji uzrocnik problema lezi u nerasciscenim odnosima tebe i tvoje pokojne majke. Posledice su gore navedene:" Entiteti I energetski fragmenti pokojne. Ima nekoliko nacina da se problem resi, bez obzira na to sto postoji mogucnost nakacenja... Jedan od vaznih faktora jeste da prihvatis da je otisla i na taj nacin da pocnes sa odvezivanjem od pokojne, ali ne u smislu da prekines veze, kako je napred u nekom postu navedeno.. Prekid veza sa porodicom bez obzira da li su medju zivima li su otisli.... povlaci za sobom odredjene konsekvence i zaista je potrebno ozbiljno razmisliti o tome... ali.. ulazak u uzrok tolike povezanosti, preuzimanja i fantaziranja, pa i sanjanjanja vec ukazuje na odredjen senzibilitet i zahteva razgovor sa strucnjakom... Ima ih nekoliko i ja predlazem da ih ne trazisu svetu okultizma, vec u svetu alternative, sa vec podosta iskustsva... MOzes mi se javiti u inbox. zaista ne bih javno vise...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Povezanost (ne znam sta da radim)
PostPostano: sri apr 29, 2020 9:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Trazim na forumu raskidanje veze "osmica", da nesto napisem na tu temu. Probala sam i pali stvarno pali! AL detljnije cu ako mi neko nadje tu temu, ja ne mogu smotana sam.tnx.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 101 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz