Sada je: sub apr 27, 2024 6:59 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Nakon 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa?
PostPostano: sub dec 22, 2012 10:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Hajde, ljudi, konačno je i taj smak sveta prošao, istini za volju jeste bio jedan od dosadnijih, ali:

Da li sad, kad je gotovo, konačno može svako lepo da se posveti sebi, radu na sebi, donošenju promene, i da na taj način dovede do prvo lične, a zatim, formiranjem kritične mase i globalne apokalipse?

Sad više nema šta da se čeka. Zemlja se nije podelila na tri, nismo imali 8 minuta Jednosti, tri dana tame su izgleda prošla za par sati, koliko je noć trajala, rotacija se nije zaustavila, magnetni polovi se nisu obrnuli, vanzemaljci nisu sleteli, project BlueBeam je očigledno odložen - izgovora je nestalo.

Ako je i cela priča oko 2012te bila samo hoax, bila je odlična stvar, svejedno. Zato što je pokrenula bar neke ljude da rade na sebi, i da promene nešto u sebi, pa makar da bi postali "kompatibilni" sa "višim vibracijama" - ali su bar u maloj meri iz sebe sklonili određene osobine koje su dobrim delom uzrok stanja na planeti. Ako je više od 100 ljudi to napravilo, a siguran sam da jeste - cela stvar je vredela. Mislim da je ideja o "prelasku" i "transformaciji" makar određenom, malom broju ljudi poslužila kao dobar katalizator da se late kakvog takvog posla. Bolje išta nego ništa ... svi koji sad pljuju po ideji su potpuno pomašili poentu, koja je bila promena u mentalitetu, posledično i u kvalitetu energije koja je globalno dominantna.

Pljuvači bi trebali da shvate da se ništa promeniti niti hoće, niti može, dokle god se neguje takav elitistički mentalni sklop, kao i da je upravo splet osobina iz kojih trenutno deluju jedan od uzroka stanja koje je zadesilo i ljude a i ovu planetu. Zapitajte se samo gde sve to, bez rada na sebi, vodi?

Lično ću više ceniti one koji su poverovali u transformaciju, shvatili poentu - i to iskoristili da rade na sopstvenoj transformaciji, imali hrabrosti da se suoče sa samim sobom i promene sami sebe, sopstveno ponašanje, da se osveste do određene mere - nego one koji su se usled programiranog skepticizma našli da pljuju po formi stvari i tih događaja, a pljuju i po samim ljudima koji su makar nešto učinili - pa makar to bilo i iz straha da neće "dostići donju vibratornu granicu" potrebnu za prelaz - a uz to ignorišu ili ni ne vide suštinu tih stvari, kao ni kako je rad podstaknut tim putem zaista mogao dovesti do Apokalipse - a zatim i do zlatnog doba. Njih bih ovom prilikom zamolio da zastanu, i da razmisle o tome u čemu leži njihova motivacija za takvo ponašanje.


Ko razume - shvatio je.

:love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 10:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Sve je to oke. Ali nije samo nekakva transformacija u više dimenzije bila u pitanju, več i nibiru, neki asteorid, ili napad vanzemaljca.. svakakve teorije i večina uopće nije radila na sebi nego su samo visjeli na netu i generirali strah..i širili paniku/paranoju. Ne govorim nužno o forumašima iz ovog foruma, ali znam da je ipak večina bila onakva. Dovoljan je kratak pogled na podforum alternativa na forumhr-u, npr.

Zbrojiš ono pozitivno i negativno i ispadne da je ipak bilo puno manje pozitive. Efekt je mali. Ali ajde.. i to što ti veliš, prošlo je i vrijeme je da se čovjek primi posla.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 10:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 10, 2011 9:32 pm
Postovi: 46
mislim da nije za usporedbu galaksija i neki tamo forum gdje se cini koda pisu ljudi sa zatvorenog odijela psihijatrije...jel usporedba ove teme sa temom one na forum hr nema nikakve zajednicke paralele.. mudri ljudi su gore objasnili, alf i valjda =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 11:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
evoMedoma je napisao/la:
mislim da nije za usporedbu galaksija i neki tamo forum gdje se cini koda pisu ljudi sa zatvorenog odijela psihijatrije.


Zanimljivo je to što upravo ovi sa forumhra to što si ti ovdje napisao/la govore za ovaj forum. Mi se ovdje smatramo normalnima a njih kao bolesne, a oni sebe smatraju normalnima a nas kao bolesne. A vidio sam i ovdje svakakva komentare od forumaša koji su taman u rangu po tome što su napisali sa nekojim forumašima iz onog foruma.

Nije bitno koji je forum.. čisto se treba obračati pažnja na to što ljudi govore. Al ajd, slažem se da nema baš previše smisla uspoređivati.. vidio sam teme na svakakvim forumima, svakakve ljude.. ima svega i svačega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 11:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Valjda? je napisao/la:
Hajde, ljudi, konačno je i taj smak sveta prošao, istini za volju jeste bio jedan od dosadnijih, ali:

Da li sad, kad je gotovo, konačno može svako lepo da se posveti sebi, radu na sebi, donošenju promene, i da na taj način dovede do prvo lične, a zatim, formiranjem kritične mase i globalne apokalipse?

Sad više nema šta da se čeka. Zemlja se nije podelila na tri, nismo imali 8 minuta Jednosti, tri dana tame su izgleda prošla za par sati, koliko je noć trajala, rotacija se nije zaustavila, magnetni polovi se nisu obrnuli, vanzemaljci nisu sleteli, project BlueBeam je očigledno odložen - izgovora je nestalo.

Ako je i cela priča oko 2012te bila samo hoax, bila je odlična stvar, svejedno. Zato što je pokrenula bar neke ljude da rade na sebi, i da promene nešto u sebi, pa makar da bi postali "kompatibilni" sa "višim vibracijama" - ali su bar u maloj meri iz sebe sklonili određene osobine koje su dobrim delom uzrok stanja na planeti. Ako je više od 100 ljudi to napravilo, a siguran sam da jeste - cela stvar je vredela. Mislim da je ideja o "prelasku" i "transformaciji" makar određenom, malom broju ljudi poslužila kao dobar katalizator da se late kakvog takvog posla. Bolje išta nego ništa ... svi koji sad pljuju po ideji su potpuno pomašili poentu, koja je bila promena u mentalitetu, posledično i u kvalitetu energije koja je globalno dominantna.

Pljuvači bi trebali da shvate da se ništa promeniti niti hoće, niti može, dokle god se neguje takav elitistički mentalni sklop, kao i da je upravo splet osobina iz kojih trenutno deluju jedan od uzroka stanja koje je zadesilo i ljude a i ovu planetu. Zapitajte se samo gde sve to, bez rada na sebi, vodi?

Lično ću više ceniti one koji su poverovali u transformaciju, shvatili poentu - i to iskoristili da rade na sopstvenoj transformaciji, imali hrabrosti da se suoče sa samim sobom i promene sami sebe, sopstveno ponašanje, da se osveste do određene mere - nego one koji su se usled programiranog skepticizma našli da pljuju po formi stvari i tih događaja, a pljuju i po samim ljudima koji su makar nešto učinili - pa makar to bilo i iz straha da neće "dostići donju vibratornu granicu" potrebnu za prelaz - a uz to ignorišu ili ni ne vide suštinu tih stvari, kao ni kako je rad podstaknut tim putem zaista mogao dovesti do Apokalipse - a zatim i do zlatnog doba. Njih bih ovom prilikom zamolio da zastanu, i da razmisle o tome u čemu leži njihova motivacija za takvo ponašanje.


Ko razume - shvatio je.

:love3: :occasion5:


Hvala bogu Valjda, da ovdje još uvijek ima ljudi. Već mi se gadi gledati debilizam kako niče sa svih strana idući ruku pod ruku sa lošim sarkazmom, opscenošću i potrebom da se vrijeđa i iživljava nad drugima i njihovim idejama i vjerovanjima, te na samim apstraktnim konceptima.

Rijetki su zapravo hoji shvaćaju da su za neke transformacija, pa i prelazak, zapravo bili uspješni. Oni koji su zarobljeni u svojim malim i skučenim umovima, prepunima otrova i potrebe da se na račun drugih penju na zamišljenoj ljestvici ugleda, to ni nemogu, jer ih je strah živjeti otvorena srca i vjerovati u sebe i u svijet. Ovi drugi pak, tajnu onoga što se događa ponjet će u tišini, daleko od očiju i umova onih koji će od iste napraviti igračku za mentalnu masturbaciju.

Respect Valjda na ovom postu, treba imati gotovo lude hrabrosti zasvjetlili vlastitom mišlju, baziranom na iskustvu i pameti, usred mora tame gluposti i programiranosti. Sad te se još više vidi :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 12:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 03, 2009 12:49 am
Postovi: 110
Svaki novi sok za ljudsku masinu je dobrodosao, makar i ovakav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 12:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
Zdravo,
komentare već ste sami sve ljepo napisali, nije ništa da dodajem na novo.

Možda paralela sa revolucijom u Sloveniji:
niko nema ćarobnog štapića da preuzima novu ulogu noveg nacionalnog mesije. Istotako hvalabogu nema apsolutnog ćina ili zbivanja, koje donose nama globalne promneje, makar poput vala, vanzemaljaca i svega toga na to temu.

Kljuć smo mi svi - svako ima kljuć u sebi. Svaki pojedinac je promjena za sebe, nema univerzalnog kalupa za sve nas koji valja za svakog u istom smislu. Ili opet mi želimo onaj univerzalni kanon propisa i obrazca za sve isto?? Želimo opet nazad u kalup? Želimo da neko umjesto nas preuzima odgovornost za promjene koje želim ja u tom momentu?

Svako ko želi da nešto veli u njegovom pogledu ili razlogom ili veli vama u njegovom imenu, je fejk za novi eon. U tome je i point novih revolucija u Sloveniji i noćas kasnim satima napravljen je rezime svih tih akcija i napravljen kljuć, kojim sam vas ovdje informirao.

Nema više filtera, koji nešto diktira i veli. Sami odlućujemo o našoj sudbini - onaj famozni 21. 12. može biti svaki trenutak ako tako odabirem/o.
Ako neko vama veli, da to treba da je odrijedeni datum pristupa propisanim metodama ili odnosom - on je fejk manipulator.

Pozdrav!

:love3:

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 1:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
arcturian je napisao/la:
Ako neko vama veli, da to treba da je odrijedeni datum pristupa propisanim metodama ili odnosom - on je fejk manipulator.



Arcturian, ajde pliz, pročitaj ovaj svoj upis bar još jedanput.


:rotfl:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 3:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
slika

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 3:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Sirius91 je napisao/la:

Nikakvo ponovno čitanje teme/a, sve spaliti i plesati 'gangnam style' okolo vatre do zore. No ovo na kraju krajeva može biti dobra lekcija.. ne vjerovati kanaliziranjima i new agu. Ili barem biti puno više skeptičan u budućnosti.


:thumbup: sto volim ljude sa humorom, uostalom to je najbolji nacin reakcije na nesto sto je nedokucivo, ako bi sve ovo uzeli veoma ozbiljno moglo bi nas unistiti..


a samo idem po kuci i cim pomislim na gangam style oko vatre smesno mi :thumbup:

Zna li neko sta su rekli kanalizirani materijali za ovaj jucerasnji dan?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 4:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 28, 2012 9:50 pm
Postovi: 60
Lokacija: sada i ovde
Valjda? je napisao/la:
Hajde, ljudi, konačno je i taj smak sveta prošao, istini za volju jeste bio jedan od dosadnijih, ali:

Da li sad, kad je gotovo, konačno može svako lepo da se posveti sebi, radu na sebi, donošenju promene, i da na taj način dovede do prvo lične, a zatim, formiranjem kritične mase i globalne apokalipse?

Sad više nema šta da se čeka. Zemlja se nije podelila na tri, nismo imali 8 minuta Jednosti, tri dana tame su izgleda prošla za par sati, koliko je noć trajala, rotacija se nije zaustavila, magnetni polovi se nisu obrnuli, vanzemaljci nisu sleteli, project BlueBeam je očigledno odložen - izgovora je nestalo.

Ako je i cela priča oko 2012te bila samo hoax, bila je odlična stvar, svejedno. Zato što je pokrenula bar neke ljude da rade na sebi, i da promene nešto u sebi, pa makar da bi postali "kompatibilni" sa "višim vibracijama" - ali su bar u maloj meri iz sebe sklonili određene osobine koje su dobrim delom uzrok stanja na planeti. Ako je više od 100 ljudi to napravilo, a siguran sam da jeste - cela stvar je vredela. Mislim da je ideja o "prelasku" i "transformaciji" makar određenom, malom broju ljudi poslužila kao dobar katalizator da se late kakvog takvog posla. Bolje išta nego ništa ... svi koji sad pljuju po ideji su potpuno pomašili poentu, koja je bila promena u mentalitetu, posledično i u kvalitetu energije koja je globalno dominantna.

Pljuvači bi trebali da shvate da se ništa promeniti niti hoće, niti može, dokle god se neguje takav elitistički mentalni sklop, kao i da je upravo splet osobina iz kojih trenutno deluju jedan od uzroka stanja koje je zadesilo i ljude a i ovu planetu. Zapitajte se samo gde sve to, bez rada na sebi, vodi?

Lično ću više ceniti one koji su poverovali u transformaciju, shvatili poentu - i to iskoristili da rade na sopstvenoj transformaciji, imali hrabrosti da se suoče sa samim sobom i promene sami sebe, sopstveno ponašanje, da se osveste do određene mere - nego one koji su se usled programiranog skepticizma našli da pljuju po formi stvari i tih događaja, a pljuju i po samim ljudima koji su makar nešto učinili - pa makar to bilo i iz straha da neće "dostići donju vibratornu granicu" potrebnu za prelaz - a uz to ignorišu ili ni ne vide suštinu tih stvari, kao ni kako je rad podstaknut tim putem zaista mogao dovesti do Apokalipse - a zatim i do zlatnog doba. Njih bih ovom prilikom zamolio da zastanu, i da razmisle o tome u čemu leži njihova motivacija za takvo ponašanje.


Ko razume - shvatio je.

:love3: :occasion5:


Valjda potpuno se slazem sa tobom...ovakvo razmisljanje ukazuje na priličan odmak u svesti... Ja sam jedan od onih koji nisu doziveli uspenje :-) a opet,ne znam ni jednog ko jeste...bar na način da odemo u tu višu dimenziju :))))) Posle sve ove halabuke oko dana D a onda se ništa fizički nije desilo,ništa vidljivo...svet i dalje postoji na istim osnovama,finansijski sistem je i dalje isti,stanje u svetu je idalje isto...postavlje se pitanje da li se nešto promenilo u svesti ljudi,da li se desila unutrašnja transformacija...jer kada se osoba promeni iznutra,onda se promeni njen ceo svet...
Kod mene sam video veliki pomak u percepciji...u svesti,u ponašanju..kada pogledam sebe od pre tri godine promena je ogromna,izuzetna,a sve u smislu transformacije ličnosti. Ako je sve to bila neka histerija i lazna propaganda da me pokrene da radim na sebi,ja sam zadovoljan sa postignutim...uprkos činjenici sto se ništa nije desilo. Ako ništa drugo, sva ova galama o famoznom kraju sveta,preobrazaju,transformaciji planete,uzdizanju je bila odličan katalizator za promenu svesti kod nekih... Takvi koji su doživeli promenu svesti neće gledati sa razočaranjem na ovakva dešavanja...već će to posmatrati iz jedne druge perspektive...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 4:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
snoopy je napisao/la:
a samo idem po kuci i cim pomislim na gangam style oko vatre smesno mi :thumbup:


http://www.youtube.com/watch?v=zPP5Bvtr2Dg
http://www.youtube.com/watch?v=Z08k6zYsVAY 0:53-nadalje

:angel4:

Nakon cijelog straha i paranoje od smaka svijeta trebamo malo smijeha i pozitive uvesti u kolektivno, jbg


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
snoopy je napisao/la:
Sirius91 je napisao/la:

N

Zna li neko sta su rekli kanalizirani materijali za ovaj jucerasnji dan?



[quote="snoopy"][quote="Sirius91"]




evo javio se Isus jos jucer
http://www.facebook.com/groups/227765157351111/permalink/258768304250796/


jedan, kazu zbrisao na vikend jos u cetvrtak, tamo nema struje i interneta pa se ne moze javiti, ( ja mislim da je on vec u 5D ili tako nesto slicno)

http://www.facebook.com/groups/227765157351111/



mnogi su razocarani sto nisu dosli svemirski brodovi.....................................


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned dec 23, 2012 1:40 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet dec 13, 2012 2:21 am
Postovi: 5
Valjda? je napisao/la:
Hajde, ljudi, konačno je i taj smak sveta prošao, istini za volju jeste bio jedan od dosadnijih, ali:

Da li sad, kad je gotovo, konačno može svako lepo da se posveti sebi, radu na sebi, donošenju promene, i da na taj način dovede do prvo lične, a zatim, formiranjem kritične mase i globalne apokalipse?

Sad više nema šta da se čeka. Zemlja se nije podelila na tri, nismo imali 8 minuta Jednosti, tri dana tame su izgleda prošla za par sati, koliko je noć trajala, rotacija se nije zaustavila, magnetni polovi se nisu obrnuli, vanzemaljci nisu sleteli, project BlueBeam je očigledno odložen - izgovora je nestalo.

Ako je i cela priča oko 2012te bila samo hoax, bila je odlična stvar, svejedno. Zato što je pokrenula bar neke ljude da rade na sebi, i da promene nešto u sebi, pa makar da bi postali "kompatibilni" sa "višim vibracijama" - ali su bar u maloj meri iz sebe sklonili određene osobine koje su dobrim delom uzrok stanja na planeti. Ako je više od 100 ljudi to napravilo, a siguran sam da jeste - cela stvar je vredela. Mislim da je ideja o "prelasku" i "transformaciji" makar određenom, malom broju ljudi poslužila kao dobar katalizator da se late kakvog takvog posla. Bolje išta nego ništa ... svi koji sad pljuju po ideji su potpuno pomašili poentu, koja je bila promena u mentalitetu, posledično i u kvalitetu energije koja je globalno dominantna.

Pljuvači bi trebali da shvate da se ništa promeniti niti hoće, niti može, dokle god se neguje takav elitistički mentalni sklop, kao i da je upravo splet osobina iz kojih trenutno deluju jedan od uzroka stanja koje je zadesilo i ljude a i ovu planetu. Zapitajte se samo gde sve to, bez rada na sebi, vodi?

Lično ću više ceniti one koji su poverovali u transformaciju, shvatili poentu - i to iskoristili da rade na sopstvenoj transformaciji, imali hrabrosti da se suoče sa samim sobom i promene sami sebe, sopstveno ponašanje, da se osveste do određene mere - nego one koji su se usled programiranog skepticizma našli da pljuju po formi stvari i tih događaja, a pljuju i po samim ljudima koji su makar nešto učinili - pa makar to bilo i iz straha da neće "dostići donju vibratornu granicu" potrebnu za prelaz - a uz to ignorišu ili ni ne vide suštinu tih stvari, kao ni kako je rad podstaknut tim putem zaista mogao dovesti do Apokalipse - a zatim i do zlatnog doba. Njih bih ovom prilikom zamolio da zastanu, i da razmisle o tome u čemu leži njihova motivacija za takvo ponašanje.


Ko razume - shvatio je.

:love3: :occasion5:


Lijep post. :)

Meni je ideja o prelasku na višu razinu 2012. godine bila iznimno interesantna, toliko da sam se upustio u taj proces samo-razvoja prošlo ljeto i na kraju polučio ugodne rezultate za sebe. Tu gdje sam prije bio ogorčen, ljut, agresivan, željan manje bitnih stvari, itd. sada sam mnogo mirniji, otvoreniji, srdačniji, i ne zamaram se "željama" već uživam u onome što imam. Neću reći da sam popravio sve što bi valjda valjalo popraviti, ali smatram da idem boljim putem. Svakako, moram reći da se vjerojatno u sve to ne bih upustio da nije od prije postojao nekakav interes za mitologije, okultno i slične teme. Transformaciju u višu svijest nisam doživio prije koji dan, već bih rekao da sam je doživio pred manje od godine dana kada sam počeo raditi na sebi.

Sada nekako više nemam osjećaj da radim "nešto," samo da radim ono što trebam raditi. U međuvremenu sam se također počeo više družiti s ljudima što mi je nekako došlo kao teret u otkrivanju sebe i putovanju tog puta, ali sada to samo shvaćam kao dodatnu kušnju/ izazov koji treba prevladati. Ne mogu reći da sam zadovoljan time kako se trenutno osjećam, no tek sam počeo i dalek je put još preda mnom. :)

_________________
"The saint is awake while the world sleeps, and he ignores that for which the world lives."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned dec 23, 2012 2:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Sirius91 je napisao/la:
:rofl ovo je zakon.
al ajde slažem se da je možda i dobro za to da ljudi vide gdje su pogrešili. Ali osim toga zbilja ne vidim smisao.

Ali kako god pakao se za ljude nastavlja: http://www.huffingtonpost.com/2012/05/0 ... 01143.html
bilo bi dobro da se ljudi ipak više skoncentriraju na to da sebe promjene nego na ove zavjere kojekakve i šta ja znam šta sve ne.

I da, ljudi ultimativno nisu krivi što su nasjeli na sve ovo, što je samo po sebi jako lako. Ono što stoji iza svega ima inteligenciju kakvu nemaju ni svi naši mozgovi i pamet zajedno. Maje su dobro znale i rekli su i sami da 2012 nije nikakav the end of the world, več može biti početak promjene.. povratak čovjeka sebi. Al onda su došli svi ti opsjednuti ljudi i njihova vojska i eto uspjeli su stvoriti cijeli cirkus. A SVE što su najviše uspjeli napraviti je poslati jednu dobru dozu straha i negativnih emocija u kolektiv. Što je bio i cilj.
Baš lijepo što je još neko ovoforumski hafingtonovac, poput moje malenkosti, iako spomenuto
medijsko-internetsko izdanje povremeno pročitam.
Meni ovaj tvoj prilog uopće ne bi skrenuo pažnju, ali o ukusima ne treba raspravljati.
Priloge nekoliko novinarâ Huffington Posta volim pročitati, ali me je iznenadilo kada prije nekih godina naiđoh na članak novinara Carlosa Raya "Chucka" Norrisa.
Odličan njegov članak pročitah i od tada sam pročitao nekoliko njegovih članaka i svi su odlični.
Konzervativac je, ali dosljedan u svojim stavovima, piše jednostavnim i britkim stilom, ne boji se reći svoje mišljenje.
Nekadašnji majstor borilačkih sportova, posvećeni kršćanin, kasnije glumac, danas novinar.
I ostao skromni erudit.
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned dec 23, 2012 3:23 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Novinari Huffington posta lažu kao i većina ostalih kad su bitne teme u pitanju.

Dovoljno je uporediti ovaj njihov članak na temu ubistva djece u Konektikatu

…sa – OVIM

Mediji koji podržavaju zvaničnu priču o pozadini tog zločinačkog akta, nisu ništa drugo do saučesnici.

A što se nas tiče, mi smo samo živi mrtvaci jer nismo u stanju ni percipirati zbivanja oko nas a kamo li svjesno reagovati. (A kao takvi još očekujemo „smakove svijeta“ i prelaske na neke više nivoe?!) ](*,)

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned dec 23, 2012 4:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
......ego radi dalje ......

:love3:

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned dec 23, 2012 8:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
arcturian je napisao/la:
......ego radi dalje ......

:love3:

Nije ego nego SUDBINA.
:occasion5:

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned dec 23, 2012 10:43 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
autentika je napisao/la:
Baš lijepo što je još neko ovoforumski hafingtonovac, poput moje malenkosti, iako spomenuto medijsko-internetsko izdanje povremeno pročitam.


Ma jok, samo sam pronašao taj članak na netu. Osobno niti ne volim baš puno te svakakve portale i vijesti čitati, net. hr npr.. sve puno gluposti da ti zlo dođe :dontknow: a i tko će više znati da li lažu ili govore istinu, sa obzirom kakva je bila priroda članka kojeg sam stavio tu ako bi lagali ili izmišljuvali stvari onda su stvarno u banani.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: ned dec 23, 2012 11:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Ma dogodio se ili ne smak svijeta ili taj prelazak u višu dimenziju, ja moram reći da mi je iskreno to "novo doba" počelo sa vrlo dobrim razdobljem, gdje nakon mnogo vremena nemam bolove u predjelu glave, nesanicu i opće stanje depresije i nezadovoljstva koje dolazi nakon 8 navečer, dok sam cijeli dan ok i zadovoljan. Čak su mi se i stvari na svim područjima života pokrenule s mrtve točke i nekako mi se čini da i je za mene ovo objasnilo kraj vremena i ovog ciklusa koji eto traje od 2008. od tada pa na dalje samo sve gore i gore godine života, sve teže i teže, sad napokon osjećam neki pomak i novu energiju. Provjetravanje sobe sa burom, onako neka svježina i polet.

Stvarno nije bitno koja era je trebala doći, koja kataklizma se trebala desiti (iako smo dosta svi o tome diskutirali :twisted: ) evidentno je da se promjena dešava i da će se desiti, s koliko sam ljudi danas možete govoriti o energijama, čakrama, iscjeljenju, pa i o ulju od konoplje :shock: za što je prije par godina bilo čudo uopće s nekim razgovarati osim uskog kruga ljudi, a ostali su te smatrali luđakom. Pa koliko je samo ljudi prešlo na vegetarijanstvo i veganstvo čisto ovako jer su to osjetili (iako ne osuđujem ljude koji jedu meso, jer sam i ja bio taj) pa i ja sam upoznao toliko njih koju su i na sirovoj hrani o kojoj nisam znao ništa do prije godinu dana.

Činjenica je da oni koju su "ulagali" u sebi došli su do određenih rezultata i sad se ti rezultati preljevaju na druge kojima taj proces tek slijedi, promjena je u nama i ona se desila i dešavati će se. Svi mi imamo viziju kako bi bolji svijet trebao izgledati ili barem imamo osjećaj pa samim time to projeciramo u kolektivno nesvjesno i tako to dolazi onima koji s time rezoniraju. Nije ništa gotovo, sve je zapravo tek POČELO :angel4:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 105 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 106 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz