Sada je: čet mar 28, 2024 9:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 64  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Čudna dešavanja
PostPostano: pet jan 07, 2005 10:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Uh,sinoc nisam mogao da zaspem.Pocele su veoma cudne stvari da se dogadjaju.Kada smo to otkrili pocinje niz cudnih dogadjaja:

1.Stojimo u 23:30 sami na ulici.Svugde mrkli mrak a nema nikog na ulici osim nas.Odjednom pocinje da duva vetric,a drvece se ne pomera sto je veoma cudno.Polako su se skupljali kerovi i non-stop kruzili oko nas.Malo smo se tada uplasili.Odjednom je naisao neki covek a kerovi su prosto nestali.Kad je on otisao kerovi su se vratili.Onda smo shvatili da oni nesto hoce od nas.Cekali smo prvu osobu da naidje pa da picimo kuci.U tom trenutku je naisao moj tata,a kerovi su prosto nestali.Odmah smo potrcali kuci.

2.A sinoc(6.1.2004) sam bio potpuno sam u sobi.Odjednom je bilo previse tiho.Krenuo sam da pocesem nogu,kad odjednom se zacu prasak napolju.Malo sam se strecnuo sto je prasnulo u trenutku kad sam se pocesao.Opet sam se pocesao na isto mesto i cuo se isti prasak u isto vreme.Onda sam cuo nekakvo pucketanje,kao da se nesto kretalo u mojoj sobi.Bilo je prilicno zastrasujuce.

Mozete li mi reci,sta vi mislite o tome?
Sta bi to moglo biti?


Zadnja izmjena: slipknot-maggot; čet sep 03, 2015 11:51 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 07, 2005 1:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Osobno mislim da znas nesto. Pa te sad progone nekakvi entiteti. I ja sam nekad znao imat takva cudna dogadanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 07, 2005 2:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 04, 2005 2:36 pm
Postovi: 57
Lokacija: Zagreb
Da, da ja se skoro svake noci dizem izmedu 2-4 i imaj uzasno, uzasno jak osjecaj da je netko pored mog kreveta tj. u sobi.
Kada pogledam u okolo shvatim da sam sam.
Uzas ne mogu vise normalno spavati!
Vjerujem da su to nekakvi entiteti, ali sta rade tamo...

Ako netko moze malo pojasnit o cemu se radi naravno ako znate.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 07, 2005 11:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, čudnih stvari je sve više... što se val približava...

Vjerojatno je prostorno-vremenska matrica u kojoj se nalaziš imala "malenih pogrešaka"... tj, izgleda da se pojavio "bleedthrough" odnosno rupa između denziteta. Tko ju je otvorio i zašto... može biti svašta... od otmica do slučajnih prolaza. Pregledaj si tijelo i vidi jel ima kakvih čudnih znakova ( čudne točkice, male posjekotine i slično ). No i ako ima, ne paničari - ionako nas mogu oteti kad god požele. I da mi to uopće ne skužimo. No, vjerojatno je prisustvo nekih drugih entiteta koje su psi osjetili.

Inače, prijatelj mi je ispričao doživljaj njegove frendice: trudna je već 2. puta i nema to veze s trudnoćom, jer spavaju ona i njen muž u sobi i ponoći se pojavi svjetlosni snop na sredini sobe. I ona i muž su je vidjeli i to se dešavalo 2 puta... i bili su blokirani ( nisu se mogli micati ni govoriti dok je svjetlost bila tu ). Naravno, nisu imali pojma o čemu je riječ i uspaničarili se... I naravno, pitali jedino mog frenda jer on pomalo proučava čudne stvari... ostali bi mislili - već znate što ( a to je najveća greška nekog da se boji što će drugi mislit o njima !!! To probajte i vi - otklonite svoju slabost o tome što će drugi misliti o vama - budite svoji )

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 08, 2005 2:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 7:41 pm
Postovi: 143
Nikad nisi sam!
Navescu primjer jednog moga prijatelja koji je inace bio profesionalni i vrlo uspijesni madjionicar. On je licno imao okrsaj sa "nevidljivim silama,stvorenjima" prije nekih desetak godina. To je bilo vrijeme kad ga je spoznaja ka duhovnom uzdizanju navela na totalni prekid posla sa kojim se bavio i u kojem je imao veliki uspijeh.

U islamu su nevidljiva bica poznata kao: meleci(stvoreni su od svjetlosti,oni su bezpolni, nerazmisljaju vec izvrsavaju sve bez pogovora) dzini(stvoreni od vatre, njihov opis odgovara u potpunosti opisu vanzemaljaca koja se mogu naci na ovoj stranici,slicni su ljudima, vezano za spol, nacin razmnozavanja, razmisljanja, imaju mogucnost da se uzdizu do predzadnjeg neba. Ima ih zlih ali i dobrih. Vode ratove kao i ljudi. Mogu imati spolne odnose sa ljudskom vrstom. Njih je Allah prokleo, oni su pobornici/sljedbenici Iblisa. Iblis, sejtan (djavo) koji se uzoholio i nije htio se pokloniti covjeku kad ga je Allah stvorio, jer je smatrao sebe boljim od covjeka.
Ovo je bio mali uvod u pricu o mome prijatelju.
Moj prijatelj nije bio musliman. Nista nije znao o nevidljivom svijetu o kome govori Kur`an.
Dok je bio na sceni ( inace je imao svoj TV shou) odjednom je cuo glas, da ono sto on radi je prevara i potvora na Boga. Dalje, glas je govorio da ako u izvjesnom roku (a sam ce osjetiti cas) ne prestane da se bavi sa magijom moze ocekivati svoj kraj na sceni tako sto vise nece biti on taj koji vodi igru nego obratno. On ce biti taj koji ce biti proboden od strane onih koje nevidi, a ne njegova astitentkinja. U pocetku nije to uzimao ozbiljno. Kad je dosao kuci sa turneje, napale su ga nevidljive sile koje nije vidio ali je osjecao. Pomjeranje stvari, otvaranje vrata, prozora, lupa na gornjem spratu, ubrzani hod kao u panici... samo su mali dio dogadjaja. Upoznala sam ga prije 15 god. Prvi momenat kad sam ga vidjela, znala sam da nije kao ostali ljudi. Ima cudno plave i vodene oci. Covjek koji za sebe kaze da je star kao i piramide u Egiptu. Covjek koji je na Tibetu sa monasima vani stajao go na temperaturi -20. Covjek koji moze da gleda u jednu tacku bez treptanja 3 sahata.
Nakon dogadjaja u kuci, strasno se bio prepao. Tad je poceo da trazi, ispituje, pita ljude... sta je to i zasto se njemu to desava. Znao je preci i do 100 km na dan da bi susreo covjeka za kojeg je cuo da bi mu mogao dati odgovor. Onda je sanjao san. Znas li ti covjece sta se desilo sa onima koji su manipulisali ljudima, pravili magije u vrijeme Musa (Mojsije) a.s.? bila je poruka u snu. Nije znao, ali je htio da sazna. Iz sna se budio uceci nepoznatim jezikom nesto sto nikad prije cuo nije. Unutarnji glas mu je ponavljao PONAVLJAJ! Osjecao je da ga nesto gusi, nesto veliko ga je drzalo kao zavezanog, osjecao je vjetar u sobi, vjetar po licu grube dodire po licu, tijelu, neku vlaznost...Mislio je da ludi. Vozeci auto cesto se desavalo da nema kontrolu nad autom, cak nije drzao ni volan a auto je vozilo! ... Nakon dosta slicnih dogadjaja, otisao je u Bosnu (inace zivi u Holandiji) tamo je nekoliko puta nocu, poslije ponoci sreo zenu u bijelom koja je stajala na sred ceste i koja je nakon sto je stao, usla u auto i rekla mu da je vozi u mjesto Turbe (kod Travnika). Kad bi se priblizili mjestu, nestala bi iz auta.
Jednog dana je sreo starijeg covjeka koji mu je pri susretu ponovio rijeci koje je svaki put cuo i sam ponavljao pri budjenju iz sna.
Euzu billahi minessejtanir radzim, bismillahir rahmanir-rahim. Kuleuzu birabil felek... necu navoditi dalje, bila je to sura na arapskom jeziku u kojoj se trazi zastita od onoga sto je nevidljivo (tj.dzina i sejtana). Stari covjek ga je pomilovao po glavi kao malo dijete i nastavio je izgovarati cudne rijeci (sad je vec znao da je to arapski jezik) koje su mu se uvlacile pod kozu. Jezio se.U jednom momentu se ukocio i onda je pao u nesvjest. Koliko dugo je to trajalo, ne zna ali kad je dosao sebi osjecao se lagano kao da ima krila, kao da lebdi. Starac je stajao iznad njega i samo mu je rekao da zasad nece vise imati problema kao dosad a dokad, zavisi od njega samog. Slusaj svoj unutarnji glas, rece mu satarac i nestade. Dugo je bio kao u stanju polusvijesti. Kuci je otisao i zatvorio se u nju. 7 dana nista jeo nije, 7 dana nije spavao, sedmi dan mu je neki glas rekao da ako zeli moze napustiti ovaj svijet svojom voljom, posto je to bilo pitanje kojim se haman cijeli zivot bavio. Pitanje: moze li dusa covjecja napustiti tijelo kad on zeli i da se vrati. Rekao mi je da je za tih 7 dana i noci naucio 7 sura iz Kur`ana. Kur`an je nasao kod kuce (vratio se u Holandiju nakon dogadjaja sa starcem). On inace zivi sam, prije 30 godina se razveo i nikad se vise nije ozenio. Svih tih 7 dana i noci znao je da postoje bica koja ga prate. Nije ih se vise bojao. Sedmi dan je izasao dusom iz tijela, 7 dana je imao pripremu ka tome a da ni sam nije znao. Uslov koji je dobio bio je: vjerujes li u JEDNOGA Boga! Prije toga nije vjerovao,bar ne na nacin koji je sad otkrio u sebi.
Ja licno sam imala cast da provedem jedno izvjesno vrijeme sa njim i dosta toga sam i sama bila svjedok. Kad sam ga pitala zasto se nikad vise nije ozenio, prvo je dugo sutao pa mi je onda rekao da cu sama dobiti odgovor ako sam iskrena. Nakon nekoliko trenutaka osjetila sam dodir na svom ramenu, dah ili vjetar tik uz moj obraz i micanje jednog dijela moje suknje, kao da neko sjeda kraj mene. Sjedila sam sama na kaucu suprotnom od mog prijatelja. On ima zenu dzinkinju.Ona ga je naucila klanjati. Rekao mi je da sam jedna od vrlo malo njih koja je upoznata sa tim.
...Uistinu mogla bih ovdje jos dugo pisati o slicnim stvarima. Ja isto tako imam licna iskustva sa nevidljivim svijetom.
U Kur`anu se spominje vise svijetova. Nas mozak je ogranicen i nemozemo sve pojmiti i kad to skontamo, onda cemo moci da naucimo i spoznamo nesto vise. ZNanje je znati da nista ne znas! Jer ono malo sto covjek i moze da pojmi sa svojim ogranicenim mozgom nije niti kapljica u moru znanja!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 09, 2005 1:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Kapljice,

naravno, da moramo uvijek biti svjesni da je ono što znamo «kapljica u moru», međutim, to može biti indikacija da znamo malo i da moramo težiti tome da saznamo više.

To što se tvom prijatelju mađioničaru događalo nije nikakvo čudo. Pa i David Cooperfield je u svojoj knjizi priča na tu temu isto rekao. Uostalom, Manly Hall je veoma lijepo naveo osnovne elemente problematike s kojom se susreću svi oni koji se ozbiljnije bave magijom u knjizi Secret Teachings of All Ages:

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/ ... 72-4247846

Što se tiče «čuda» sa Kuranom i Islamom, to bih već uzeo s rezervom. Nemaš pojma koliko širok repertoar imaju ti entiteti. Jedan moj poznanik koji je «veliki katolik» ispričao mi je jedno «čudo» koje se dogodilo u crkvi dok su bili na misi. Poznato je da se kataloci služe sa onim staklenim zrncima (krunice?) koje su nanizane na srebrnim lančićima. Tako se grupi ljudi u kojoj je bio moj prijatelj dogodilo da su se ti lančići za vrijeme mise iz srebrnih pretvorili u zlatne, a on i ostali, iz katolika u – turbokatolike, jer su oni to doživjeli, naravno, kao «božije proviđenje».

Međutim, ko je čitao knjige Karle Turner, (Taken, Into the Fringe) mogao je primjetiti da su neki koji su bili oteti od greysa, za vrijeme svog boravka na njihovim letjelicama tamo primjetili cijeli asortiman naših religijski svetinja, pa između ostalog i te «krunice».

Oni imaju veoma kreativne metode kako da provozaju određene osobe, grupno ili individualno. Da moj poznanik nije ignorantan kao što jeste i da je htio saznati šta se stvarno dogodilo, mogao je potražiti dobrog hipnoterapeuta koji biga hipnotičkom regresijom vratio do tog momenta i ovaj bi mogao vidjeti šta se stvarno desilo. On možda podsvjesno to i zna, međutim, zar nije ljepše gledati na stvar da je božje proviđenje, nego, priznati da je žrtva abdukcije?!

Ja mu naravno nisam pomenuo vanzemaljce, s obzirom da na tu temu ne pričam sa onima koji to sami ne istražuju, ali sam mu rekao da ako stvarno hoće da sazna šta se desilo, onda neka potraži hipnoteraputa. Međutim, on je na moj predlog gledao kao na neku vrstu bogohuljenja. On na sve stvari gleda kroz Bibliju, isto kao što ti gledaš kroz Kuran.

Možda se tako «lakše diše», mada, nisam siguran koliko ima veze sa – objektivnom realnošću. Uvjeravati nekoga u suprotno podrazumjeva kršenje njegove slobodne volje.

Čovjek koga ovi počnu «vozati» imaju funkciju najobičnije baterije, čak bi se moglo reči da on za vrijeme te «vožnje» isporučuje mnogo veću energiju ovima, nego normalno. Na čovjeku je samom do kad će pustiti da ga ovi «vozaju».

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 09, 2005 3:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 24, 2004 10:39 pm
Postovi: 40
Oni imaju veoma kreativne metode kako da provozaju određene osobe, grupno ili individualno. Da moj poznanik nije ignorantan kao što jeste i da je htio saznati šta se stvarno dogodilo, mogao je potražiti dobrog hipnoterapeuta koji biga hipnotičkom regresijom vratio do tog momenta i ovaj bi mogao vidjeti šta se stvarno desilo. On možda podsvjesno to i zna, međutim, zar nije ljepše gledati na stvar da je božje proviđenje, nego, priznati da je žrtva abdukcije?!

Ja mu naravno nisam pomenuo vanzemaljce, s obzirom da na tu temu ne pričam sa onima koji to sami ne istražuju, ali sam mu rekao da ako stvarno hoće da sazna šta se desilo, onda neka potraži hipnoteraputa. Međutim, on je na moj predlog gledao kao na neku vrstu bogohuljenja. On na sve stvari gleda kroz Bibliju, isto kao što ti gledaš kroz Kuran

AMEN, ovo je jako dobro receno i u potpunosti odgovara istini, isto i sam govorim. ljudi vjeruju ono sta zele vjerovati, vide ono sta zele vidjeti i iako podsvjesno znaju drugacije jednostavno ne zele komplicirati i preispitivati, kad je onako jednostavnije i lakse.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 10, 2005 1:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 04, 2005 2:36 pm
Postovi: 57
Lokacija: Zagreb
Pregledaj si tijelo i vidi jel ima kakvih čudnih znakova ( čudne točkice, male posjekotine i slično ).



Pregledao sam tjelo nekolicinu puta, ali nisam nasao nista.

Hvala vam na odgovorima.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 10, 2005 9:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 10, 2005 8:57 pm
Postovi: 3
Lokacija: majka Zemlja
heh...:) pa to ti je ono.... otkad si poceo da obracas paznju na sve....onda ti se to cesto dogadja :) ono dok si se pochesho :) moguce i da je petarda.... :) a ono sa kerovima.... heh :) stvarno ne znam....
ja takodje imam nesanicu....pre 5-6 ne mogu da zaspim.... i ja isto imam tu neku fobiju :) da me non-stop neko posmatra :) kao u pesmi od Iron Maiden-a-Fear of the dark :) ....hehe jeste izvalili da smo svi ovde po malo chudni.... 8) respect za nas....
posto sam novi ovde....pozdrav braco moja :) (i sestre...) :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 10, 2005 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
To za cesanje nemoguce da je petarda,jer znam da su svi moji frendovi i komsije iz ulice vec sve potrosili za Novu Godinu , ali , osecam da sto vise znam to vise je cudnije . Mislim ,ni ja ne mogu da zaspem pre 2-3,jer uvek imam osecaj da nisam sam u sobi.Ponekad se i zacuje cagrljanje ,a pre toga je bila cista tisina.U tim trenutcima me srcka opali.Jednom sam lezao sam u sobi oko 2.Odjednom mi se ucinilo kao da je nekakvo bice protrcalo kroz moju sobu i proslo kroz ormar.Izgledalo je veoma nisko,negde oko pola metra .Izgledalo je kao senka koju je Kastaneda opisao,samo sto je ova bila znatno manja.Takve stvari se sad dogadjaju i mom drugu.Sto se tice oziljaka,nemam ih,ali,nekako se uvek probudim mokar,a ne smrdim na znoj.To je jos jedna cudna stvar.
I video sam jedno bice kada sam imao oko 7 godina.Ali ono se ne uklapa ni u jedan opis poznatih vrsta vanzemaljaca.Visoko je oko 190cm,zeleno ruzno lice i narandzasta kosa.Tada je to za mene bilo veoma zastrasujuce.
Mozete li mi reci sta je to? :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 10, 2005 10:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Vjerojatno neki brijači iz 4. denziteta. Toga je sve više i više, ljudi mi mnogi pričaju slične stvari.

Ima još jedna mogućnost: ima slučajeva kad nismo potpuno svjesni, pogotovo u noćne sate kad spavamo. Percepcija realnosti tada radi čuda. Možda neka događanja iz prošlih života manifestiraju se kao projekcije naših duša koje su doživjele možda neke takve stvari. Zapamtite: možda uvijek niste ni bili čovjek !!! Moguće su razne kombinacije - recimo, možda ste bili baš - reptilsko biće u nekom 3. denzitetu u nekom drugom realitetu i sad ste se odlučili manifestirati kao duša u čovjeku u ova nama zanimljiva vremena - kad se veliki ciklus bliži kraju, a još se preklapa s promjenom realiteta... zabavno za mnoooooge entitete u svemiru...

Ne treba se bojati, već bi bilo možda najbolje proučiti i druge slične primjere, te što više podići svijest - znanjem. Barem toga danas ima brdo na netu ( izabrati presjek svih informacija jer ima jaaako puno dezinformacija ).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 10, 2005 10:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Ajde posalji mi broj tvog telefona na e-mail pa da licno razgovaramo.Dacu ti ja i moj.Da li ti je stigao e-mail sa mojom adresom???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 10, 2005 11:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 10, 2005 8:57 pm
Postovi: 3
Lokacija: majka Zemlja
hm.....interesantno.....i ja se budim mokar....a ne smrdim na znoj.... to mi se desavalo i ranije i pre nego sto sam naisao na ovaj sajt i citao sadrzaj istog.....interesantno....u zadnje vreme imam takve snove...koji izgledaju toliko realni da je to prosto neverovatno....kad se probudim treba mi bas dosta vremena da dodjem sebi :)

zadnje sto sam sanjao je....kako mi devojka(koju nemam...nisam zapamtio kako izgleda devojka) kaze da ce se ubiti....skace kroz terasu zgrade....ja izlecem i gledam kako ona lebdi....posle sam otisao na zurku ...i na zurci mi je takodje trebalo vremena da dodjem sebi :) tek kasnije sam se razdrmao kada su pustili pesmu koju volim(dobra za skakanje) :)......

hm.... sto se tice mene licno....kad citam ovo ovde...sve mi je tako logicno....a posto sam inache uvek pokazivao sumnju u veru....(hriscanstvo islam itd.....) (jedino mi je budizam bio gotivan) ovo mi je bas super doslo.....eto....molio bih ljude da ostave neke sajtove slicne sadrzaje....ali da je na srpskom(hrvatskom bosanskom kako god :)) posto engleski i dalje ne znam bas najbolje....(srednja skola...) :) ae pozdrav ljudi ....peace...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 10, 2005 11:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
slipknot-maGGoT,

Snimio sam ti. Sutra idem na poštu, šaljem ti. Imaš unutra 2 cd-a, najbolje što je moglo stati na njih.
Hej, telefon??? Ma lud si... pa ko bi poplaćao ionako već velike račune??? Ajd, pa malo napiši koji mail... natipkaj, malo prakse i nema frke...

Znaš koliko je minuta Hrvatska - Srbija i Crna Gora??? Mogu biti na netu bar 4-5 sati za to... A znam da bi razgovarali satima... sorry, nemam toliko za spiskat na telefon. Ajd, pa mailom se može čuda napraviti...

Hahaha!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 10, 2005 11:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Nikad nisam vidio neke sjene ili entitete u sobi. Ali znao sam nekad kad meditiram osjetit prisutnost necega, odmah pokraj mene. Gledam na tu stranu gdje mislim da je taj nevidljivi entitet, i samo promatram. Jednom prilikom sam rekao naglas "Sta hoces koju picku materinu" :mrgreen: (da oprostite). Navikao sam na to pa me nesmeta pri meditaciji. Jedino kad idem spavat nevolim da osjetim neku prisutnost, jer je mrak, nevidim najbolje, a uvjek volim kad znam sta je oko mene.

U ovaj i prosli mjesec sam dobio 4 oziljka/posjekotine. Predprosli mjesec, dok sam se tusirao, sam osjetio peckanje na nozi. Pogledam ja dolje, kad vidim mrcinsku posjekotinu. Bila je oko 1.5 cm duga, i oko 2-3mm debela. Znaci to je dosta debelo. Peckala je. Sad mi je samo oziljak ostao. Nalazi se na desnoj strani (unutarnjoj) lijeve noge, ispod koljena. Tako da nikako nisam mogao zakacit negdje vani, porezat se.

Par tjedana kasnije sam nasao veliku posjekotinu oko 10 cm veliku, 1 mm siroku, na lijevoj lopatici. Nije pekla, ali je dobila krastu. Isto to nikako nisam mogao dobit normalnim nacinom. Pa jebo, zivim u gradu, a ne na selu da se provlacim kroz granje ili zbunje.

Prosli tjedan sam nasao na ramenu dvije posjekotine. 1 cm duge, 1 mm siroke, oko 8mm udaljene jedna od druge.
Isto je krasta bila. Opet mislim da nisam mogao dobit na normalan nacin.

Danas sam nasao posjekotinu na lijevoj nozi, sa vanjske strane oko 8-9 cm duga, i 2 mm siroka, malo je peckala (zato sam je i primjetio). Opet mislim da je nisam mogao dobit normalnim putem. Isao sam do Vukeliceve (prometni fax) i natrag. Neznam kako se u tramvaju ili busu moze dobit posjekotina kroz traperice.

Stvarno luda kuca kod mene. Ali mislim da ti blesavi alieni znaju da ako se meni prikazu (kroz nekakve sjene ili oblike po noci) da cu jos vise vjerovat u sve ovo. Zato se vjerovatno drze podalje. Pljacka im materina :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 11, 2005 11:17 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Streamer,

Izglede da si pokusni kunić neki... Možda da probaš se što više prebaciti prema OPD polarizaciji opredjeljenja, pa će sve to prestati. Oni otimaju više entitete s sličnim opredjeljenjem kao i oni, a oni su izgleda OPS, jer OPD ne uzimaju bez dozvole i želje otetog. Kad im matrica duše i tijela ne paše, izgleda da te ne diraju... a i šta ćeš im onda kad im ne pašeš.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 11, 2005 12:06 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 30, 2004 1:54 pm
Postovi: 24
Lokacija: U srcima voljenih...
:? Ne desnoj ruci, na sredini izmedju lakta i ramena imam nesto cudno...,
to je krug u precniku od 8mm, crvenkaste boje, tj. boja mnogo odskace od boje koze, debljine je 2-3mm, lepo se moze opipati..., uvek sam se pitala sta je to..., nije uvek bilo, nastalo je mozda pre 8 godina, secam se
da mi se na tom mestu jedno godinu dana stvarala krasta koja nikako nije mogla zarasti dok nije dobilo ovaku boju i ovakav izgled...
:? U poslednje vreme, tj. otkad citam ovakve stvari, citala sam i pre,ali
sam napravila visegodisnju pauzu, pa sad opet pocela istrazivati... SAMO
STO ZATVORIM OCI - POCNEM SANJATI, TAKO SLIKOVITO I MNOGO MI JE LEPO U TIM SNOVIMA... pocela sam opet da razmisljam da prekinem sa svim ovim, jer mnogo me udaljava od stvarnosti, sve mi postaje banalno i besmisleno, da pocinjem vise da volim da sanjam nego da zivim
ovaj zivot... :?:

_________________
Ako sanjam-probudicu se,
ako se probudim-umrecu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 12, 2005 12:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Jack987 je napisao/la:
Streamer,

Izglede da si pokusni kunić neki... Možda da probaš se što više prebaciti prema OPD polarizaciji opredjeljenja, pa će sve to prestati. Oni otimaju više entitete s sličnim opredjeljenjem kao i oni, a oni su izgleda OPS, jer OPD ne uzimaju bez dozvole i želje otetog. Kad im matrica duše i tijela ne paše, izgleda da te ne diraju... a i šta ćeš im onda kad im ne pašeš.

:wink:


Izgleda da jesam :D

Tesko je to. Pogotovo danas. Ja recimo nikad necu nekog prevarit da bi zaradio vise. To je za mene nepojmljivo. Ono, totalni tabu. Recimo da imam neki auto u vrijednosti od 1000eura i da ga imam priliku prodat za 5000 eura i time uvalit veliki problem tom covjeku, tako sto ce on morat mjenjat kompletno motor ili nesto drugo, i potrosti jos jedno 1-2 tisuce eura. Ma nema teoretske sanse.

Al opet bi htio imat para. I mislim na svoju korist.


Zadnja izmjena: Streamer; uto jan 18, 2005 7:49 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 12, 2005 12:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Streamer je napisao/la:
Jack987 je napisao/la:
Streamer,

Izglede da si pokusni kunić neki... Možda da probaš se što više prebaciti prema OPD polarizaciji opredjeljenja, pa će sve to prestati. Oni otimaju više entitete s sličnim opredjeljenjem kao i oni, a oni su izgleda OPS, jer OPD ne uzimaju bez dozvole i želje otetog. Kad im matrica duše i tijela ne paše, izgleda da te ne diraju... a i šta ćeš im onda kad im ne pašeš.

:wink:



Tesko je to. Pogotovo danas. Ja recimo nikad necu nekog prevarit da bi zaradio vise.



Mozda ti neces nikog prevariti jer si dobar,ali pazi se jer nisu svi kao ti!
Neko moze dobro da te prevari!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 17, 2005 11:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ako imaš puno ZNANJA, teško te netko može prevariti. Ako i neznaš neko područje u nečemu, iskustvom možeš vidjeti kad te neko želi prevariti. A tu je još i intuicija, pa kombiniraj... vidjet ćeš da ti onda ne mogu skoro ništa. Prevare uvijek pale kod manje inteligentnih ljudi i onih koji malo toga znaju...

Inače, materijalno nije loše, ali u dozi koja ti je potrebna - znači NE bezvezno gomilanje i to, već ono što ti koristi. Isto tako, paralelno s time, trebao bi razvijati i duhovnu stranu. Ono ti daje "feeling" koji te rijetko kad prevari. Sve je u učenju i znanju.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 64  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz