Sada je: sub apr 27, 2024 10:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: ned feb 27, 2011 9:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
rankovitju, rankovitju, crni rankovitju


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: ned feb 27, 2011 9:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
rankovic je napisao/la:
gospodine FORMICA bez uvrede ali ja lično smatram sva vaša pisanja običnim glupostima.
gospodine rankovicu, bez uvrede, ali uvjeren sam da u Vasem nedostatku ikakvih slicnih ili bilo kakvih duhovnih iskustava, pisete gluposti po forumu od dana registracije i time dokazujete da ste profulali forum...nabrzinu sam nasao nekoliko foruma vezanih za padobranstvo, pa ako zelite, pogledajte ih i necete ovaj put profulati:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=84204
http://www.aeroklub-zagreb.hr/index.php ... t&catid=23
http://www.hrbluesky.com/
http://forum.fpz.hr/viewtopic.php?t=1181

lp

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: čet mar 03, 2011 3:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Gospodine Rankovicu, samo vas licno iskustvo moze uvjeriti u novo iskustvo i razuvjeriti od onoga sto ste mislili.
...I ljudi, dajte se ne nastavljajte i ne napadajte covjeka...sve se nauci u svoje vrijeme...
To nas Formica zna, pa se i ne uzrujava... i ne trosi energije u prepirke. :hello2: :love9:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: čet mar 03, 2011 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Ma naravno, pa Ranković ima pravo da sumnja...

Svako ima pravo da preispituje; jelte :D

Formice pozdrav!

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: pet mar 04, 2011 10:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
rankovic je napisao/la:
gospodine FORMICA bez uvrede ali ja lično smatram sva vaša pisanja običnim glupostima.



Ovo mi promače. Gospodine Rankoviću o mom pisanju mislite što vam je volja. :D :D :D Ko razumije može mu pomoći. Ko ne razumije nemamu pomoći i to je to. Živio ti meni i nek ti je berićet :hello2:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: sri apr 06, 2011 9:48 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 8:26 am
Postovi: 17
Lokacija: Patala
Sa Sjenama, Negovima, Voladoresima, Šaptaćima ili kako ih god želite nazvati imam iskustva od najranijeg djetinjstva.. Napadaju vrlo često, nekad su to bazični "ljudi sjenke" koji izazivaju osjećaj jeze i hrane se time, a ponekad naiđu i negovi višeg ranga s kojima okršaj ide malo teže. Često napadaju i u Sanjanju, no tu su ipak na terenu Sanjača ukoliko je on svjestan intruzije.

Mislim da je logično da kad je osoba duhovno napredna ili intenzivno duhovno napreduje, da postaje i veća meta. Svojom energijom radi snažniji "ripple" i time naravno privlači pažnju entiteta koji se žele nahraniti energijom te osobe ili pak spriječiti njen razvitak.

Po mom iskustvu, oni snažniji često utječu kako na um tako i na fizičko stanje stvari u prostoru. Zna se dogoditi da kad se pojave ne možemo upaliti svjetla ili izići iz prostorije jer vrata jednostavno više nema. To se nije dogodilo samo meni već i mojoj mami u više navrata, a ona je u suštini poptuni "nevjernik" i nimalo nije spiritualno razvijena. Što me naravno često i brine jer ona nema oružja za obranu.

Uredno postavljam i energetske barijere oko prostora u kojem živimo, no svaki neg je drugačiji i različit mu je set i razina sposobnosti, kao i u bilo kojeg bića, tako da neki s lakoćom probijaju "samostojeće" barijere.

U zadnje vrijeme se njihova aktivnost naravno povećala, jer je i duhovna evolucija intenzivnija, tj. potaknuta energatskim promjenama koje se trenutno događaju.

_________________
“The Freedom which lives in My Depth is the highest reward only for those who truly strive for it..”


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: ned apr 10, 2011 12:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
(imam nekih problema sa ocnim tlakom pa je mozda zbog toga, ali) u zadnje vrijem, bas tako, krajickom oka na tren vidim te neke crne obrise
Bogu hvala, nisam imao kontakta sa njima, vidim ih uvijek negdje malo dalje od sebe
no isto tako vidim i kao neko "probijanje" svjetlosti od svuda, slicno tim sjenama
e sad... mozda je neki defekt u oku, a možda dolazi doba kada ce se sve vidjeti :)
bumo vidli :mrgreen:

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: uto nov 08, 2011 5:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Uhm ... i , to je to o bagri, ništa dalje ? Koji tip čekića da koristim ? :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: uto nov 08, 2011 8:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 07, 2011 10:15 pm
Postovi: 88
Cesto osjetim hladan vazduh tj.kao da mi neko puše u lice i imam osječaj da je nešto kraj mene i da me posmatra,kao da krajičkom oka vidim nekakvo pomjeranje.To se desava kad sam budna i kad čitam knjige kad se zadubim.Prije mi je bilo malo jezovito ali nikad da nisam peviše uplašila a kasnije sam prestala obraćati paznju na to.Dali su to sjene ili ne ne znam.I dali sam u svojoj neukosti u vezi toga to ignorisala jer sam mislila da sam luda pa to prevladala.

_________________
-Slobodni smo da podjemo gdje zelimo i budemo ono sto jesmo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: uto nov 08, 2011 10:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Sad, kad razmislim ... Po priči iz ove teme dotični su astralna bića - a na astral ne idem (niti mogu), bar ne svesno, i između pojavljivanja ta dva klipana sam proveravao da li sam zaključao vrata od kuće, ne verujem da sam se tek tako mogao "šaltati" iz astrala u materijalni svet.

kaliq je napisao/la:
Po mom iskustvu, oni snažniji često utječu kako na um tako i na fizičko stanje stvari u prostoru. Zna se dogoditi da kad se pojave ne možemo upaliti svjetla ili izići iz prostorije jer vrata jednostavno više nema.


#-o ...dok sam bio klinac, sam ustao u sred noći,krenuo u kupatilo i nisam mogao da lociram vrata ...pa sam lepo na očigled moje svežeprobuđene i nadasve šokirane sestre otvorio prozor i u polumesečarskom stanju krenuo napolje kroz njega, ubeđen da su to vrata :rofl :rofl ...no, pošto sestra nije imala problema sa vratima pretpostavljam da je u pitanju manipulacija mentalnog okruženja. Toj bandi je verovatno lakša za postići :D

Pretpostavljam da je preduslov za uspešnu odbranu od koječega biti svestan gde si (sećanje sebe ne pali uvek, nije se uvek lako "povezati"...ili to što ja radim i nije sećanje sebe) - što može biti komplikacija jer sa astralom nemam blage veze. Imao sam neke incidente doduše, ali su bili totalno kontraproduktivni haha.

EDIT: Apdejt on situejšn :D

FORMICA je napisao/la:
E da ne zaboravim ne smije čovjek osjećati strah jer nam ne mogu ništa i taj osjećaj naše nadmoći ih vodi u očaj a kad im se nasmiješ u licevie se ne vraćaju.


Provereno - to je recept :D Hvala, Formice!

Nisam čekao da se pojave "fizički" sinoć, već čim sam osetio da mi se menja okruženje u ono polukošmarno koje je preduslov za pojavljivanje shadowmana - umesto da se setim sebe, setio sam se ovih Formicinih mudrih reči - počeo da razmišljam u toj liniji i da se smejem u sebi, kao proizvod toga - koliko je uopšte bedno zaskakati "pošten svet" da bi ih prepadao zarad energije/čega već - i istog momenta se okruženje vratilo "u normalu".

Za razliku od prethodne "posete" dotičnih lepotana, sada uopšte nemam osećaj da planiraju da se vrate ...a i ako se vrate - sad imam Čekić, hehe :toothy2:

Još jednom, hvala!!! :thumbup:

:occasion5: :love3: :love5: :love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: pet dec 16, 2011 11:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Kaliq je napisao/la:
Sa Sjenama, Negovima, Voladoresima, Šaptaćima ili kako ih god želite nazvati imam iskustva od najranijeg djetinjstva.. Napadaju vrlo često, nekad su to bazični "ljudi sjenke" koji izazivaju osjećaj jeze i hrane se time, a ponekad naiđu i negovi višeg ranga s kojima okršaj ide malo teže. Često napadaju i u Sanjanju, no tu su ipak na terenu Sanjača ukoliko je on svjestan intruzije.

Mislim da je logično da kad je osoba duhovno napredna ili intenzivno duhovno napreduje, da postaje i veća meta. Svojom energijom radi snažniji "ripple" i time naravno privlači pažnju entiteta koji se žele nahraniti energijom te osobe ili pak spriječiti njen razvitak.

Po mom iskustvu, oni snažniji često utječu kako na um tako i na fizičko stanje stvari u prostoru. Zna se dogoditi da kad se pojave ne možemo upaliti svjetla ili izići iz prostorije jer vrata jednostavno više nema. To se nije dogodilo samo meni već i mojoj mami u više navrata, a ona je u suštini poptuni "nevjernik" i nimalo nije spiritualno razvijena. Što me naravno često i brine jer ona nema oružja za obranu.

Uredno postavljam i energetske barijere oko prostora u kojem živimo, no svaki neg je drugačiji i različit mu je set i razina sposobnosti, kao i u bilo kojeg bića, tako da neki s lakoćom probijaju "samostojeće" barijere.

U zadnje vrijeme se njihova aktivnost naravno povećala, jer je i duhovna evolucija intenzivnija, tj. potaknuta energatskim promjenama koje se trenutno događaju.


mali opis:
stari grad Babilon, sa svake strane svijeta stajaše po 1 demon, dakle njih 4.

a u isto vrijeme, bio jedan stari pustinjak, zivio u pustinji nesto malo podalje od grada Babilona. i on izadje iz svoga satora, [i sada prizor iz pticije perspektive] vojske demona koje neprestano napadaju šator

btw. mislim da na ovoj temi dosta toga mozemo naucit od formice.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 36 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz