Sada je: sub apr 27, 2024 8:42 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet dec 09, 2005 11:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Citat:
Apsolutno. O tome pricam zadnjih dana. Forum je pod napadom. Sva sreca da sam to relativno ubrzo skuzio i distancirao se od potencijalne zamke. Isto savjetujem i ostalima. Ako osjecate da vam netko krade energiju, filter opcije se daju srediti...


Crystal Dream,

Izvinjavam se što sam izvitoperio ovu poruku. Prilikom odgovora umjesto Quote kliknuo sam na Edit. Međutim, suština je ostala.



galaksija


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 09, 2005 11:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
Jednu stvar koju nema ta većina stranica i autora je pomanjkanje duhovne veće slike.


Ljubim je u guz. za ovo!

Ženska je puno pametnoga rekla.

Koliko god mi pametnoga rekli, primat uvijek na početku je OPS.

Kad to apsolviramo, onda tek tražimo ravnotežu s OPD.

Ali oboje je je besmisleno.

To vam je kao da zalijevate list(OPS) ili granje(OPD) i mislite da će drvo narasti i roditi. Zar nije bolje zalijevati korjen(srž)(OPB) -opredjeljen prema Bogu?! To obuhvaća sve...

Ženska ističe pomankanje duhovnosti, tj istina je da "svi mi" koji baratamo s ogromnom količinom znanja mislimo da smo ispred drugih koje žalimo i hoćemo im pomoći... ali to i je želja i plan "onih"... nećemo daleko dogurati ovako...

Vjerujte mi, samo jedna duša, među milijunima istih, uistinu se oslobodi svih sranja...

Osim toga, u ovome trenutku ima više pametnijih ljudi u nekim planinama i straćarama, koji sjede na krpicama, jadni i bijedni meditiraju, tu i tamo nešto pojedu, već ljudi na svim svjetskim forumima zajedno.

Poanta svega je da ŽELJA pokreće sve.

Ja imam samo jednu: "Ne želim da imam želja!"





:idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 12:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Kalki,
kakav bi zivot ziveo da nemas nijedn zelju?
Zar ne mislis da je to previse linearno i previse instiktivno?To je kao 2denzitet.
Gresim li?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 12:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
U materijalnom svijetu imaš želja. Prvotno te i želja da ga iskusiš dovela vamo.

Svaki put duše kroz materiju prolaze kroz sve moguće oblike života u njoj. Tim putem sve više se uzdižeš ka onome gdje si prvotno bio i što jesi.

Želja je mehanizam koji ti služi za kontrolu puta.

Stoga, tako gledajući sve je moguće, to stalno napominjem. Trenutno i sada mi našim željama odlučujemo što želimo iskusiti. To ti je podloga za stvaranje karme, bilo dobre ili loše... nadalje karma kao takva podloga je za stvaranje tvog idućeg materijalnog tijela, bilo kojeg oblika na bilo kojem nivou, tj sve ti je to ključ za novu inkarnaciju tj reinkarnacijski proces.

Stoga, većina živi u uvjerenju da kuži ovo ili ono, da treba da pređe na ovaj ili onaj denzitet itd.

Pa vjeruj mi, želje se ispunjavaju, koliko god mi nešto čak i ne željeli, opet ti iza toga ide želja...

E sad odgovor: Kakvo je to stanje u kojem nemaš želja? To je stanje u kojem su ti sve želje ispunjene, tako da nema potrebe za njima!

To ti je duhovni svijet, Transcensdencija...

Odatle dolazimo i tamo se moramo vratiti, ili ne moramo... sve ovisi što želiš...

Materijalni svemir ti je samo odraz/kopija Transcendencije, kao sunčeva zraka u odnosu na sunce!

Osim toga, instinkt je samo mehanički naučena želja!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 12:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
To bi znacilo da je to stanje bez zelja, stanje beskonacnosti? To bih ja zakljucio iz toga jer ako su sve zelje ispunjene onda sve sto je moguce pozeleti vec je ostvareno i tu je ispred. Objasni mi onda svrhu zivota, ako imas sve zelje ispunjene bez obzira u kom si stanju?
Da li bi bilo vredno ziveti ili jos bolje da li bi u opste ziveli da su sve zelje ispunjene.
Opisi mi kako bi se ti osecao da si u jednom takvom stanju? Sve su ti zelje ispunjene. Sta bi radio? Sve sto bi pokusao da radis, bilo bi opet inicijacija zelje. Cak i da ne radis nista opet je inicijacija zelje. Mislim da je apsurdno govoriti o tome da postoji stanje ili sta vec u kom zelje ne postojie.

Ispravi me ako gresim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 12:42 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Crystal Dream je napisao/la:
Citat:
Apsolutno. O tome pricam zadnjih dana. Forum je pod napadom. Sva sreca da sam to relativno ubrzo skuzio i distancirao se od potencijalne zamke. Isto savjetujem i ostalima. Ako osjecate da vam netko krade energiju, filter opcije se daju srediti...


(Izvinjavam se Crystal Dreamu-u, umjesto na Quote kliknuo sam na Edit, pa je format njegove orginalne poruke promijenjen)


Mislim da bi svaki član foruma morao biti svjestan da će uvijek biti individua koje će pokušavati destruktivno da djeluju na forumu, crpeći im energiju na razne načine i to često može biti na jedan veoma suptilan način. Stoga svako mora znati koliko će pažnje i energije da posveti kojoj temi, poruci ili korisniku.

Naravno, one koji su psihički slabiji, ovako ponašanje nekih pojedinaca može otjerati s foruma, međutim, iz gnostike bi trebali znati da sve sadrži u sebi tri aspekta od kojih je jedan i onaj pozitivni. Iz svega se nešto može naučiti. U tekstu Organski Portali i drugima, takođe možemo naći obilje informacija koje nam mogu pomoći da razumijemo određene „fenomene“ u međuljudskom ponašanju.

Što se više udaljujemo od subjektivnosti i približavamo objektivnom poimanju realnosti za očekivati je da će biti više napada i pokušaja destruktivnog djelovanja. Od nekih sam čuo da smatraju ovaj forum jednim od najkvalitetnijih na „našem jeziku“ koji su danas prisutni na internetu i koji se bave ovom tematikom. Veliki broj učesnika je prilično obrazovan u generalnom smislu kao i na polju ezoterike i drugih područja kojima se bavimo.

S tim u vezi neki su već u par navrata pokušavali da sruše forum uz pomoć uobičajenih „hack-metoda“, međutim, problem je u tome što se neka grupa može rasturiti i tako što im se pridružiš pa onda polako iznutra djeluješ destruktivno na nju. To je uobičajeno u politici, odnosno, tu se radi o klasičnoj metodi razbijanja jedinstva u opozicionim partijama.

Neke od tih individua lako je prepoznati po tome da kad odbiješ iz njihovih poruka avatare, smajliće i ostalu ambalažu, ostaje jedno veliko – ništa. Dakle, nema – suštine. Drugi pokušavaju „svakom loncu da budu poklopac“.
Ukoliko nekima od njih skreneš pažnju na neprimjereno ponašanje, oni se obično brane tako što naglašavaju da „imaju svoje pravo na mišljenje“ i ako se to njihovo „mišljenje“ ne slaže sa mišljenjem ostalih to bi trebalo biti normalno. Oni mudriji rade to na jedan mnogo suptilniji način.

Koliko se može vidjeti, ovdje mnogo ljudi iznosi različita mišljenja ali bez svađe, vrijeđanja i ponižavanja drugih učesnika. Dakle nije problem u različitom mišljenju, nego načinu kako se ono prezentira.

Mislim da ulazimo u fazu kada ćemo T-1000, Jack 987 i ja morati s vremena na vrijeme da pročešljamo stvar tj. odredimo da li neki učesnici narušavaju rad foruma i u kojoj mjeri. Ukoliko identifikujemo takve, oni će prvo dobiti opomenu a ako nastave i dalje s istim ponašanjem (što je vrlo vjerovatno), onda će biti isključeni. Naravno, trudićemo se da iz svega toga izbacimo subjektivnost koliko god je to moguće.


Pozdrav!


Zadnja izmjena: galaksija; sub dec 10, 2005 12:55 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 12:47 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Zanimljivo !!!

U zadnje vrijeme kako prevodim transkripte - aktualne teme na forumu se više - manje POKLAPAJU sa sesijom koju prevodim ?!?

Evo, baš o ovom svemu sad prije par trenutaka, u zadnjoj sesiji - je spomenuto! Fizikalnost, potrebe za recikliranjem u fizičkim tijelima... haha!

MI negdje u "budućnosti" dajemo sami sebi ODGOVORE na pitanja SADA !!!

Ludo !!! Hahaha! Sve je zbilja povezano !!! Jupiiii...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 12:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Jack!

Citat:
MI negdje u "budućnosti" dajemo sami sebi ODGOVORE na pitanja SADA !!!


Sad mi reci da ovo nije OPS?! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 1:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Kalki,

mislim da ti znas nesto sto ja ne, ili imas nesto u sebi sto ja ne. Ja jos uvek ne shvatam taj nivo svesti gde ne postoje zelje.
Jednostavno, to mi se kosi sa mojom logikom. Ili je mozda moja logika pogresna.
Ali sam pojam bivstvovanja, ako smo toga svesni i ako postojimo, znaci da zelimo da postojimo, a ako ne postojimo, znaci da nismo zeleli da postojimo i time se sve zelje prekidaju, nasim ne postojanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 1:33 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Duša se nikada ne rađa niti umire.Nije nastala, ne nastaje i neće nastati.Nerođena je, vječna, uvijek postojeća i prvobitna.Nije ubijena kada je tijelo ubijeno.

Znači da ne možeš da ne postojiš.

Citat:
Ali sam pojam bivstvovanja, ako smo toga svesni i ako postojimo, znaci da zelimo da postojimo, a ako ne postojimo, znaci da nismo zeleli da postojimo i time se sve zelje prekidaju, nasim ne postojanjem.


To vrijedi za materijalni, virtualni, oblik postojanja.Točno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 1:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Citat:
Duša se nikada ne rađa niti umire.Nije nastala, ne nastaje i neće nastati.Nerođena je, vječna, uvijek postojeća i prvobitna.Nije ubijena kada je tijelo ubijeno.

Znači da ne možeš da ne postojiš.


Sa prvim pasusom se slazem. Ali zakljucak da ne mozes da postojis mi se ne slaze sa tim sto ti tvrdis da je moguce da zelje ne postoje.
Ako zamislis to stanje svesti kao jedan sistem u kom ti boravis, sta je sustina tvoja u tome?
Cak i ako izuzmes svoje zelje. I nekim cudom pocnes da umires, sam sistem tog stanja ce te odrzati u zivotu,zasto?
zato sto ti neda da umres,zasto?
zato sto ima tendenciju da te ostavi u zivotu?
zasto, jer je to potreba ili priroda tog sistema da budes ziv, sto implicira dalje da ce on svoje zelje ispoljavati u obliku teznje da sve bude pod redom zivljenja, bez zelja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 2:36 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
MI negdje u "budućnosti" dajemo sami sebi ODGOVORE na pitanja SADA !!!


Sad mi reci da ovo nije OPS?!


NE! Vidiš, riječ DAJEMO, a ne UZIMAMO. I to dajemo kroz DRUGE, a ti drugi opet daju nama i tako ti radi suština OPD-a, pomaganje SEBI KROZ DRUGE, jer ti se vraća energija.

Vidim da još nisi shvatio potpuno poantu opredjeljenosti entiteta.

OPS energiju iz drugih uvlači u sebe, a OPD energiju šalje drugima. I jednima i drugima se VRAĆA energija, samo u drugačijim smjerovima.

Ali - ne brini - ionako OBA opredjeljenja MORAJU egzistirati da bi bilo ravnoteže.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 21, 2006 7:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Kao novi kolač ovdje, mislim da je logično da vas sve pitam: šta vi mislite koliko ova web-stranica liči upravo na one koje je spomenula ženska sa početka ovog dugog thread-a?
Napose, koliko ste se vi pronašli ili ne u tome da ste već (ili niste) zahvaćeni stanjem u kojem je bila i ova ženska?
Šta mislite - koliko ova stranica po svom sadržaju (mislim na prevode tekstova, knjiga i svega ostalog što čini ovaj web-site) nalikuje na one protiv kojih ste se izjasnili u svojim postovima u okviru ove teme?

Andjela


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 21, 2006 9:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Meni osobno od samog starta puno je zanimljivija stranica "znanje", međutim ona nema svoj forum, pa sam završila ovdje!
Znanje koje je tamo u ponudi je meni puno lakše probaviti od onoga na galaksiji. Da sam počela od galaksije, vjerojatno mi nikada ne bi palo na pamet ići na ovaj forum!

Mislim da je jaaako važan selektivni pristup svom ovom znanju jer i sami organizatori istiću na par mjesta da je možda tridesetak posto svega navedenog točno! To jako poštujem, kao i činjenicu da je ipak ovaj topic ponuđen kao poticaj na preispitivanje svega ovdje ponuđenog, ali i naše reakcije na to!

A toliko laži i zabluda je u ponudi posvuda oko nas da nam taj selektivni pristup treba gdje god da krenemo!

Meni je stvar jednostavna, izaberem si ono što mi paše!

Televiziju sam zahvaljujući galaksiji totalno prestala gledati, a glavu si punim samo onim za što predosjećam da pogoduje mom razvoju!

Da li je to točno ili ne, nakon toga nije ni bitno!

Meni je bitno da se ja sada i tu osjećam fino, ali i moji bližnji sa mnom!

Možda zvući plitko, ali to sam ja!

Da se ne osjećam ovdje dobro, izgubila bi se odavde odavno!

Ali činjenica je, da ja osjećam puno manje strahova sada nego prije posjeta ovim stranicama!

I napomena da sam i ja ovdje prilično nova! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 21, 2006 10:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Dobar i mudar odgovor! Upravo tako - selekcija svega pročitanog izuzetna je važna, onaj proces koji se na engleskom zove discernment - razlikovanje, odnosno razlučivanje je od esencijalne važnosti danas. Toliko smeća ima na Internetu, ali istovremeno i toliko, toliko dobrih stvari da se često osjećamo zasuti obiljem i preobiljem informacija koje nas sustižu ne iz dana u dan već iz sata u sat.
Lično, još uvijek sam više u ulozi promatrača nego što učestvujem u svemu ovome, ali od nekolicine odgovora na ovo i slična pitanja, ovisi da li ću na njemu i ostati. Ja sam uglavnom na forumima nekih američkih sajtova, tamo se izuzetno lijepo družimo i što je najvažnije - nema grubog oslovljavanja, svađanja i pritajenog bijesa, a još manje ima želje za isticanjem vlastitog ega. Naime, to su "osobine" foruma koje volim. Najdraže mi je kad uplovim u energiju mjesta gdje se ljudi u cyber space-u sreću, i kad je ta energija čista radost, ljepota i uzbudljivost. Nadam se da će mi uskoro i ovaj forum podariti sličan utisak. To je sve. Sviđaju mi se, Mae, tvoji stavovi, zatim od Aragorna i Arwen Dor (ups, ne znam da li sam ispravno napisala ime), simpatičan mi je Kuronja i Fingolfin, a ostale još nisam uspjela "pročitati" (mislim naravno na njihove postove ovdje, šala) pa se ne bih dalje izjašnjavala. Volim atmosferu visoke tolerancije i otvorenosti uma za prihvatanje drugog i drugačijeg i što je najvažnije - ne suđenja dakle presuđivanja drugome zbog stava koji ima o nečemu ili nekomu.
U svakom slučaju, hvala Ti, Mae, na lijepom i iskrenom odgovoru.
Andjela.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 22, 2006 6:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
mae je napisao/la:

Mislim da je jaaako važan selektivni pristup svom ovom znanju jer i sami organizatori istiću na par mjesta da je možda tridesetak posto svega navedenog točno! To jako poštujem, kao i činjenicu da je ipak ovaj topic ponuđen kao poticaj na preispitivanje svega ovdje ponuđenog, ali i naše reakcije na to!

A toliko laži i zabluda je u ponudi posvuda oko nas da nam taj selektivni pristup treba gdje god da krenemo!

Meni je stvar jednostavna, izaberem si ono što mi paše!

Televiziju sam zahvaljujući galaksiji totalno prestala gledati, a glavu si punim samo onim za što predosjećam da pogoduje mom razvoju!

Da li je to točno ili ne, nakon toga nije ni bitno!

Meni je bitno da se ja sada i tu osjećam fino, ali i moji bližnji sa mnom!

Možda zvući plitko, ali to sam ja!

Da se ne osjećam ovdje dobro, izgubila bi se odavde odavno!

Ali činjenica je, da ja osjećam puno manje strahova sada nego prije posjeta ovim stranicama!

I napomena da sam i ja ovdje prilično nova! :wink:


S ovim se u potpunosti slazem. Ja sam takodjer prestala gledati Tv zahvaljujuci nekimstvarima s Galaksije. Jako lijep post mae. =D> =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 22, 2006 2:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Pcelice, nije ni tvoj loš! :wink:

Andjela, ja osobno uživam u tvojim postovima, i još više od onoga što kažeš, sviđa mi se način na koji to kažeš! Zato se nadam da češ ostati sa nama da nam popraviš prosjek!

Naslućujem da si hipersenzibilna na način kako se sa tobom ophodi, tj. očekuješ da te ljudi respektiraju barem onoliko koliko i ti njih!

Neki su na ovaj site imali veličanstveni upad, a neki u stilu pada sa kruške (npr. ja), ali s vremenom smo svi ostali/postali ono što zaista jesmo!

Svi smo različiti i od svakoga se može ponešto naučiti!
Iz naših reakcija na tuđe "napade", također možemo naučiti mnogo o sebi!
Ustvari, ovaj forum je preslika odnosa u vanjskom svijetu, samo što nitko od nas nema razloga da laže i glumata, jer se ne poznajemo i nikakve konkretne poslijedice zbog onoga što kažemo nećemo imati!
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 22, 2006 3:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 01, 2006 8:22 pm
Postovi: 11
Napokon tema koju potpuno razumijem pa se mogu složiti sa svime napisanim.
I ja sam puno toga pročitao te sam primjetio jednako kao i gospođa, da je u velikoj većini tekstova previše prisutan cinizam, sarkazam, srdžba, bijes, jednostranost, što su prilično loše osobine koje teško mogu uroditi nečim pozitivnim. Osim toga čitao sam i ovaj forum, te sam se gadno iznenadio kako ovaj forum nije ništa drugačiji nego tisuće drugih na kojem se ljudi uglavnom vrijeđaju, prepucavaju, trube po svome, odnosno nema ničega što bi mjesto koje nudi ''znanje,, ili ''korak ka buđenju,, trebalo činiti drugačijim od svih drugih foruma raznih tematika. Meni nije trebao nikakav slom da bih vidio što se zapravo dešava iza te ''alternative,, sve je toliko puno kukolja i nadasve običnih, sitnih i zlobnih ljudi da cijela ''alternativna,, scena nije ništa drugo nego naličje ''normalnog,, svijeta.
I sad kad to vidim tako kako vidim, zajedničko licu i naličju su baš ti ljudi. Zlobni, sitni, egocentrični. Neki će ih zvati reptilima, neki iluminatima, neki propalim genetskim eksperimentom, a ja najviše volim upotrijebiti nazvi BUDALE. Kako netko tko ima svijest i dušu može biti toliko glup i ne vidjeti što si sam svakodnevno radi pristajući na to da ne voli svog bližnjeg. To može samo budala, a još veća budala će naći i izgovor za svo zlo koje čini, ili za sljepilo kojim se pravda.
Da je svijet pun budala to znamo svi, a znate kako se kaže:'' Pusti budalu na miru,,.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 22, 2006 3:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Draga moja Mae, thanks for the good wishes!
Upravo sam sišla sa Bosanske piramide, vrijeme je bilo prekrasno, ali se sada osjećam malo umorno. A ti, ha,ha,ha, već znaš zašto sam ja u ovom trenutku umorna - upravo ta HSP (highly sensitive persons) kako su Ameri prozvali ovakvu vrstu ljudi učinila je da sam gore i pokupila određene energije, ali neke i ostavila, tj. sa svoje dvoje prijatelja nastavila energetski čistiti ovaj prostor.
Pošto se bavim sasvim različitim poslom od ovog u ovom materijalnom životu, naravno da su mnogi pomislili da sam došla zbog tog posla. No, uspjela sam se nekako sakriti i završiti ono zbog čega sam treći put na Piramidi. Malo sam pričala i sa Semirom, i sad sam se vratila kući. Zato, o ovoj temi, malo više večeras, kad saberem utiske. (Moram priznati da je gore bilo jako snažno emotivno i energetsko čišćenje tako da sam čak morala i otplakati. Naravno, bez očiglednog razloga. Znaš već kako to ide...)

Pcelice, O.K. si skroz!

Miha, čestitam, i potpisujem sve što si rekao. A sad odoh u horizontalu pa kad ustanem, "čujemo se".
Velika pusa svima
Andjela


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 22, 2006 4:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Hej, pozdravi nam Semira, ne znam da li je uopće svijestan koliko nam obogaćuje život, a mi ga niti ne poznajemo!

On je razlog, zašto sam odlučila preispitati ponovno sebe i sve oko sebe!

Nikad u životu me nije zanimala povijest, ali zbog njega sam totalno promijenila mišljenje!

Eto da ne duljim, neki iza mene postaju ljubomorni... :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 66 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz