Sada je: sub apr 27, 2024 12:08 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kako odvesti ljude na najgoru moguću vremensku liniju
PostPostano: pet nov 04, 2005 3:19 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Za mnoge da shvate kako ići na ovom putu i da bi uvidjeli KADA treba prestati sa nekim, a početi s drugim stvarima, odlučio sam prevesti članak i ovdje ga dati kao novu temu:

--------------------------------------------------------------------------------------
Kako odvesti vrlo veliku grupu ljudi na najgoru moguću vremensku liniju budućnosti


Napisala: Lyra, 30.10.2005., Noble Realms

Mnogi ljudi koji ovo sve čitaju su vjerojatno familijarni s internet stranicama na kojima ima alternativnih vijesti, kao što su npr. Jeff Rense, Alex Jones, naslovna stranica Davida Ickea, Signs of the Times, What Really Happened, itd. Te stranice objavljuju ono što se navodno zbilja dešava u našem svijetu, priče koje normalni mediji nikad nebi objavili ili izvjestili o tome, ili se nebi ni dotakli te teme.

U jedno vrijeme, pohlepno sam čitala sve što se objavljivalo na tim spomenutim stranicama, kao i na nekim drugima. To je bilo nakon početka mojeg intezivnog perioda „buđenja“, koje je počelo u 2001. godini, i čitala sam sve i svašta što se odnosilo na saznanju istine. U svim slučajevima, nikad nisam potpuno zaspala, uvijeka sam gledala izvana prema unutrašnjosti problema, nikad nisam potpuno „zagrizla“ u neki program, i živjela sam život na čudne i neobične načine koji se nisu slagali s većinom ljudi. Ali, kao i mnogi ljudi, nekada između 2000 – 2001., stvari su se počele dešavati tako da sam krenula prema novom nivou istraživanja i svijesti. I tako, bila sam sklona tome. Svaki dan sam posjećivala stranice sa alternativnim vijestima, apsorbirajući sve članke o zavjerama. Moje police su bile krcate s novim knjigama i „grizla“ na sve te teme. Imala sam stroj za uvezivanje i isprintala sam sve članke. Moj mozak je bio kao spužva, i nikad mi nije bilo dovoljno toga.

Nisam tada mogla registrirati negativan aspekt toga svega. Rense je bio najgori za mene, uvijek je pakirao veliku količinu informacija koje su „bum“ i nisam mogla tu ništa učiniti oko toga. Nepravde koje se rade ljudima i nedužnim životinjama, uništenja prirode i razaranja koje se dešava u cijelom svijetu, svakoga dana. Korumpirani političari i laži. Više iluzije, eksplozije, upravo pred našim očima. Svaka lakrdija bi generirala intenzivnu reakciju emocija unutar mene tamo gdje sam sjedila, za kompjuterom, bespomoćnoj da zaustavi bilo što od toga. Ali u najmanju ruku, bila sam bar informirana. Bila sam svjesna istine. Nisam bila kao slijepa masovna publika u ovčjim kožama... i na kraju, o tome se i sve radilo, zar ne? Nikad ne mislite negativno!

To me sve „hvatalo“ tada. Oko sredine 2004. sam naposlijetku, pukla. Dan za danom, negativne vijesti, knjige, članci, pod oblikom „istine“, i više to nisam mogla mentalno podnijeti. Prestala sam čitati Rense, oko tri tjedna. Morala sam. Prestala sam posjećivati sve druge „pasivne“ stranice, kao npr. od Davida Ickea, a i sve druge. Ako mi je bilo dosadno i nisam imala drugog posla, umjesto toga sam otišla na Yahoo-igrice. To je bilo to – za mene! Bounce Out, Cubis and Text Twist, itd. Izlazila sam van i čitala knjige u pauzama, kao dio mog „čišćenja“ otrova u mojem mozgu, većinom ostajaući na putu Tolteškog Ratnika kao što je to i rezoniralo samnom – Carlos Castaneda i Theun Mares. To je bilo iznenadna, ali i totalno prirodna tranzicija iz jednog perioda mog života u drugi, proces koji se nastavio do današnjih dana, nedavno nastavljajući se s onim što bih nazvala „Faza 3“. Ali to zahtjeva mentalno „pucanje“ prije nego se to čak i počinje dešavati.

Doduše, neki ljudi nikad neznaju kad da stanu. Oni trenutno doživljavaju svoj mentalni krah s tim materijalima... ali nastavljaju to čitati i čitati, opet i opet. Oni postaju te stvari po forumima, puni bijesa i mržnje o situaciji u državi, i o svijetu koji gori pred nama. Sve im je ružno i pogrešno, svi su korumpirani, svi ćemo u pakao, zajedno u košari. Tu nema nade. Vidimo to u pisanjima od nekih vrlo slavnih vjesnika alternativnih vjesti i zavjera, vlasnika internet stranica, koji samo pričaju u prazno o tome, da je sve pogrešno i ružno, ali nikad ne ponude neka rješenja. U stvari, skoro možete reći da ih rješenja uopće ni ne interesiraju. To vidimo na alternativnim stranicama koje obično, kao što je slučaj sa Rense-om, daju stvari na koje se fokusirate i oko kojih ne možete ništa učiniti, stvari koje se dešavaju na drugoj strani svijeta... stvari koje su se dešavale prošlog tjedna, mjeseca, i već su prošle. Dakle, sve što možete učiniti jest da pročitate o krvoprolićima ekstremnih proporcija, dok mentalno, pisanje o mukama ubrizgava negativu i hrani predatore... što je u stvari i dio svrhe tih stranica. Bilo da znaju ili ne, da su oni iskorišteni za to. Te stranice djeluju kao negativni generatori, i nisu drugačiji nego i njihovi „neprijatelji“, konvencionalni mediji. Jedni nas, navodno, hrane lažima, a drugi nam, navodno, daju istinu, ali kad su oba intenzivno negativna, služe istom generiranju negativnosti, u svrhu frekvencija straha. I tada, kakva je razlika?

Dakle, tu ste, čitate s kraja na kraj, uznemiravajući se, generirate negativu... čak i doživljavate strah i depresije. Tu je ipak još jedna priča o zavjeri Nove Svjetske Vlade ( NWO ), sahrani, logorima, krugovima ljudi, „crvenoj i plavoj listi“... Na kojoj listi ćeš TI biti, ha? Da li oni već znaju za tebe? Da li ti nadgledaju e-mailove ili prisluškuju telefone? Bilježe tragove koji govore na kojim internet stranicama si bio, koje si postove objavio? Evo, ima nova priča o stranim militantnim grupama koje treniraju na tlu SAD-a, pripremajući se za preuzimanje. Evo i još jedne priče o stajalištima i točkama provjere u pustinji Novog Mexica. Još članaka o mikročipovima i kako ćemo eventualno, morati obilježiti se sa njima, ili... smrt. Više priča o štetnim djelovanjima chemtrailsa, dizajniranih da uguši pola populacije na Zemlji. Otarasite se seljaka koje znate, pa će svjetska elita moći imati planet za sebe. Još priča o virusima napravljenim u laboratorijima, koji su pušteni na bespomoćnu populaciju.

I tu ništa ne možete učiniti oko BILO ČEGA od toga. To je veće nego vi, izvan vašeg domašaja, i vi ste bespomoćni i djelić stoke koju imaju, prepušteni na milost i nemilost svega većeg i jačeg od vas u ovome svijetu. Oni vas mogu ubiti, izmrcvariti, napraviti vas bolesnim ako hoće...
... ili bi htjeli da vi podsvjesno vjerujete u tu priču.

Kad to čitate, što se obično dešava?

Vi počinjete apsorbirati tu skrivenu poruku koja je upravo navedena, onu koja kaže da ste slaba, nemoćna žrtva na milosti i nemilosti svega većeg od vas. I još važnije, vi počinjete planirati te scenarije u vašoj budućnosti. Zapravo, vi trošite jako mnogo vašeg vremena planirajući taj poseban scenario sudnjeg dana kad NWO preuzima vlast, pola svjetske populacije dobiva Ptičju gripu H5N1 / ljudsku gripu / Sars / Zapadno Nilski virus / epidemiju koja vas trenutno ubija, odnosno budućnost kojom nas te stranice hrane. Svakoga dana vi to čitate, i time radite to da vaš isprogramiran um prihvati to kao realnost... JEDINU realnost... onu koja dolazi za nas. Te web stranice konstantno izbacuju te iste strašne naslove o sudnjem danu u budućnosti, dan za danom, pod okriljem objavljivanja istine, informiranosću, itd... ali ono što one također prikriveno postižu je programiranje misaonih formi. Upravo ono protiv čega i govore – što je ironično. Kao pjesma kad pomislite na nju.

Nemojte me krivo shvatiti – te priče imaju legitimitet, to je moje mišljenje. Mnogo od toga što objavljuju te web stranice se stvarno dešava, barem je namjenjeno za otkrivanje planova nekih grupa koje vode neke stvari na planeti. I dobro je biti informiran, i mnogi od nas trebaju te priče da bi pomogle potaknuti nas na „buđenje iz iluzije“. Ali činjenica je da ono što te stranice i autori o zavjerama ili neznaju ili možda neće reći jest:

1. Budućnost nije određena. Vrijeme nije linearno, što znači da imamo mnogobrojne moguće vremenske crte ( linije, puteve ) kojima možemo ići.

2. Imamo još uvijek mnogobrojno varijabli koje možemo uvrstiti u jednadžbu, koje mogu – i hoće – zaštititi mnoge od tih stvari da se ne dese u određenim vremenskim putevima, i ...

3. ... činjenica da imamo mnogo tih raznih mogućih puteva koje možemo izabrati znači da ne trebate odabrati put negativnog sudnjeg dana kojim nas hrane.

Samo zato ako nam nešto kažu, ne znači da će tako i biti. Zapamtite to. I zato što nam daju „istine“ o kojima konvencionalni mediji ne žele ništa govoriti, ne znači da sagledavamo cjelokupnu „veću sliku“. Jednu stvar koju nema ta većina stranica i autora je pomanjkanje duhovne veće slike.

Nešto bi trebalo biti ovdje istaknuto, i što više ljudi treba shvatiti, je to da mi imamo za reći nešto u svemu što se nama dešava, i da mi možemo kontrolirati svoju vlastitu budućnost. To je zapravo tema koju ističem u svim mojim člancima. Nikad to nisam spominjala iz razloga stvaranja nekih napetosti. Ali razlog zbog kojeg to stalno ističem jest taj da je to navjerojatnije jedan od najvažnijih koncepata koje moramo shvatiti kao čovječanstvo. Vrlo je očito da su to „Snage koje vladaju“ konstantno pokušavale sakriti to od nas i spriječiti da to saznamo. Sve u „normalnom“ društvu je dizajnirano da nas oslabi u svakome pogledu. Zakoni, vlasti, kontrola, religije, škola, konvencionalno zdravstvo, sve. Sve je u tome da se oduzme moć pojedincu i pokušava spriječiti većinu i da ikad sazna istinu: da imamo mogućnost manifestiranja onoga što trebamo, lječimo i izlječimo sebe od bolesti i da, kroz misli, osobna frekvencija i namjera – mogu utjecati kojoi ćemo mogućim budućim putem ići, ovisno o tome gdje ćemo se uklopiti u to.

Naša orijentacija proizlazi iz osobne frekvencije, a ona proizlazi iz onoga od čega se sastoje naše misli i namjere.

Ako vi izaberete vaše navodnjavanje s materijalima baziranim na strahovima, generiranjem negativnosti, scenarijima sudnjeg dana, potištenosti i osudama, vi se fokusirate na to i nehotice se orijentirate prema tome. Kao rezultat, možete poći i tim mogućim putem budućnosti.

Za razliku od toga, ako tvrdite: „Ne, ja to ne želim“, i počnete stvarati novi put za sebe, tada ćete se najvjerojatnije naći u mnogo boljoj budućnosti nego što bi bilo prvobitno. Stvaranje novog puta zahtjeva svjestan napor da se orjentira prema novom putu i načinu i pomicanje prema idućem nivou. Dakle, jednom kad vam taj materijal pokaže što se sve stvarno dešava u svijetu, nasuprot onog s čime nas mediji hrane, vi prepoznate kad je to odslužilo svoju svrhu i koristite informacije da dođete na viši nivo. Što je svrha toga svega ako nakon svega ne koristite to i napravite nešto s tim što znate? Vi ne želite stagnirati, ići u neprestani krug. Vi se želite kratati naprijed, i raditi progres. Vi želite tražiti rješenja i kreirati bolji put.

Dakle, što je idući nivo o kojem stalno govorim?

To ima više imena, i imamo mnoga uvjerenja koja nas okružuju, o tome što je „idući nivo“, nad iluzijom 3. denziteta, ali štogod vi vjerovali, ili izabrali kako ćete to zvati – to egzistira. „Izlazak iz spirale“, „Pomak u 4. denzitet“, „Osobna sloboda“, u ispraznom putu Tolteškog Ratnika. Stapanje s vašim Višim Ja – moj osobni favorit!

Nije svačija sudbina da teži k tome; za mnoge, to je zadovoljstvo da samo jednostavno žive svoje živote i umru, što je OK. Ali za ostale, to nije dovoljno. Oni znaju da mogu postići više i da tu ima nešto više od svega ovoga, boljeg načina od svega ovoga što nam pokazuje „noramalan“ svijet.

Također, imajte na umu da i zakopavajući svoju glavu u pjesak prema materijalima „sudnjeg dana“ nećete težiti prema idućem nivou. To može biti uobičajena pogrešna konceptualizacija za mnoge koji ovo čitaju, da ja možda zagovaram da budemo ignorantni prema svemu i da pokrijemo svoje uši i oči i govorimo „Lalalalala. Ne mogu te čuti! Ne mogu te vidjeti!“ To nije poželjno ignoriranje – već svjesan odabir. To je usmjeravanje vaših namjera tamo gdje bi željeli biti, i koju bi vrstu budućnosti željeli odabrati.

Ako se vozite cestom, i vidite da se urušio most ispred vas, vi možete: a) Izabrati buljiti neprestano u most i zaglibiti na njemu, b) Izabrati da skinete ruke sa volana i pokrijete svoje oči i pretvarati se da to ne postoji dok vaš auto mijenja pravac po cesti, pa možete ili nemorate završiti udarcem u most, ili c) Možete odabrati bez teškoća izlaz s ceste prije toga svega, tako izbjegavajući srušeni most u cjelosti i izabirajući novi, bolji put.

Bingo! Sve je o izoru pod c). Kao što sam prije napisala, kad god su nam dana dva izbora u životu, to uvijek znači da imamo i treći, ili više njih, i koji nam nisu pokazani. Nikad nije crno ili bijelo, da ili ne, dobro ili loše, liberalno ili konzervativno, itd. Ako vi pogrešno vjerujete da je to izbor između negativne sudnje-danske „istine“ ili blaženog ovčjeg ignoriranja, shvatite da to nije niti jedno od toga. To je o svijesti i korištenja onoga što ste naučili i znanja kako kreirati nešto bolje.

Nekima bi moglo biti veliko pitanje kad ovo pročitaju, zašto sav negativan, potišten i osuđujuć materijal kojim namjerno pokušavaju sniziti ljudske frekvencije i fokusirati njihovu pažnju na najgoru moguću budućnost. Da li oni od toga imaju kakvu materijalnu korist? Da li oni svjesno znaju što rade??? Iskreno, ne. Ne mislim tako. Mislim da većina ljudi koja pokreće te stranice i pišu te članke, zauvijek u prazno pričajući o svemu što je krivo i ružno, vjeruju da rade „pravu stvar“... iako ima sila koje rade kroz njih da bi generirale tu vrstu jednostranog, ograničenog pogleda na materijal i koje ne ističu jednu spiritualnu, duhovnu „širu sliku“ toga. Što vodi do ideje da su neki od njih možda doslovce programirani da tako rade. Znam, nije to lako prihvatiti. „Moj voljeni taj-i-taj, snabdjevač istina, vatrena opozicija uobičajenim medijima, da je programirani PIJUN?!? NE!!!!! Da, to je posve moguće. Poslije svega, ljudi mogu biti lako prevareni i odvedeni u „scenario sa dva izbora“, koristeći krivu logiku: „Oh, konvencionalni mediji su loši momci... i tu su drugi momci koji zagovaraju protiv nje, dajući drugačije informacije... oni moraju biti dobri momci onda! Ja sam na njihovoj strani i idem ovamo!“

Ali, da li je zbilja izbor između negativne „istine“ i blaženog ignoriranja? Ili tu ima treći izbor? Sakrivena vrata tamo iza zavjese? Drugo mišljenje koje nam nitko još nije dao?

Što je s izborom koji uključuje „niti jedno“, jednim s kojim mi odlučujemo koju budućnost bi htjeli početi stvarati, baziranim na našim mislima i namjerama, počevši baš sada, u ovome trenutku?

Završit ću s misli o prirodi vremena: Kreiranje te alternativne budućnosti gdje smo odabrali bolji put umjesto sudnjeg dana je moguće, i ovdje je. Ono postoji, jer sve mogućnosti za sve već postoji. Sve se već dogodilo... to je priroda vremena. I svaki način na koji bi se događaj mogao desiti se već desio. Dakle, gdje se mi opredjelimo jednostavno ovisi o nama, koju ćemo verziju događaja iskusiti i izabrati da bude naša vremenska linija. I ona počinje upravo sada, u ovome trenutku, sa našim akcijama i mislima.




:wink:


Zadnja izmjena: Jack987; pet okt 20, 2006 10:40 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 9:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Nevjerovatno,ali baš jutros sam nešto slično razmišljao.O čemu ima smisla razbijati glavu a o čemu ne?Da li gledam u zvijezde i gazim po govnima?Nitko od nas ne razmišlja o tome zašto se misaoni centar ponaša kao dokoni čovjek pred televizorom,zato što se ili bojimo postaviti to pitanje ili mislimo/osječamo da je to nešto veče od nas i nema smisla trošiti vrijeme na to.Svi osječamo/znamo da smo mišung tko zna koga ili čega pa ni o tome glasno ne razmišljamo,jer dira osnovu našeg mišljenja o sebi.S druge strane,uhvatim se u razmišljanju kako bi trebao bušit gume tenkovima NWO-a(nitko drugi nego Prle i ja).Čovjek mora saznati objektivnu realnost,ali isto tako mora znati što bi s njom.Znanje ne može i nesmije biti u funkciji širenja depresije i loših vibracija,jer je to suprotnost pravog znanja.Ovdje sam pročitao dosta negativnih tekstova o Organskim portalima i teorijski se slažem s njima,ali ću svejedno izreći nešto što će izazvati sablazan:Organski portali su moja braća.Oni su moji drugovi u nevolji u kojoj sam i ja sam.Mi moramo razmišljati kako ih napraviti saveznicima a ne neprijateljima,jer neprijatelja imamo dovoljno.

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 9:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Sve da nam netko i reflektirajućim znakovima pokaže izlaz iz ovog podruma, mi ga nećemo vidjeti. Čak ćemo rupu vrlo rado nanovo zatrpati jer nam eto stvara propuh u podrumu, i svijetlo nam neugodno bliješti u oči. Kusturica je to vrlo zorno opisao u svom filmu.

Puno je ugodnije, i 'sigurnije' kopati i proučavati što sve ima u podrumu, dok napokon kao ova žena ne doživimo slom. Mnogi čak i kad dožive taj slom, opet pokušavaju samo popravljati podrum, recimo svojim pozitivnim mislima, djelima humanizma.I dobit će možda vrlo lijep podrum, za njih udoban za življenje, ali to će i dalje biti onaj isti podrum samo preuređen. A da opet ne govorimo o nekim snagama koje profinjenim akcijama, za koje mi mislimo da su naše, sve čine samo da izlaz ostave u magli.

Ove strašne stvari što se danas dešavaju u podrumu, one su u biti milost za nas. To ćemo uvidjeti ako na tren izađemo iz svoje skučene svijesti podrumara. Te stvari koje se događaju nagnat će mnoge podrumare da niti ne razmišljajući, spontano potrče prema izlazu jer drugačije ne mogu, neće više moći izdržati u podrumu.

Podrum je podrum i kad u njemu cvate samo cvijeće i plešu leptirići i svi samo uzvikuju ljubav,mir i sreća. Onaj tko je spreman izaći iz podruma uvidjet će podrum kao svoj zatvor makar on izgledao poput raja. Podrum uvijek ostaje podrum.
Što je izvan podruma uvijek će ostati izvan svijesti podrumara. Zašto? Pa jednostavno zato jer izvan podruma podrumari niti ne postoje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 9:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Citat:
Organski portali su moja braća.Oni su moji drugovi u nevolji u kojoj sam i ja sam.Mi moramo razmišljati kako ih napraviti saveznicima a ne neprijateljima,jer neprijatelja imamo dovoljno.


Svi izvršavaju uloge za što su stvoreni, pa i Organski Portali. Oni drugačije ne mogu i zato ih se ne može kriviti.

Oni niti nisu toliki problem, već je problem u ljudima koji imaju 'iskru' u sebi, koji imaju potencijal za istinskog Čovjeka, a ponašaju se poput organskih portala.

Hehe...sad si me podsjetio na onaj crtić 'Kralj lavova' kad se mali lavić igra i ludira sa majmunima i drugim životinjicama, a onda mu dolazi otac, Kralj Životinja koji mu govori kako njegova uloga ovdje nije majmunisanje s majmunima i valjanje po blatu s divljim svinjama, već je njegova uloga da i on jednog dana postane Kralj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 10:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Wow!

Odlican clanak!

Mozda bi ga trebalo postavit na vrh foruma kao "Sticky",
da mi svi koji citamo na forumu i ne samo na forumu, nego i sve stranice, knjige, clanke i slicno sa tim temama i razmisljamo o tome sto citamo i tako stvaramo slike moguce buducnosti ispunjene negativnim emocijama i strahom - dakle - da mi svi konzumiramo te informacije – CISTO INFORMATIVO - bez padanja u depresiju, bez agonije ili osjecaja beznadeznosti i nemoci, bez straha, jer na koncu konca – sta je tu je - ali ajde da SAD shvatimo SVI da je vazno poduzeti nesto u vezi toga!

U ljudskoj prirodi je da idemo linijom manjeg otpora i da prihvatimo sve ono sto nam se servira bez dubokog razmisljanja – jer otpor i rebeliranje tome sto nam se servira predstavlja aktivno ulaganje energije, aktivno zalaganje – sto je velikoj vecini ljudi strano – jer tako smo odgajani i programirani u zivotu – bez suprostavljanja, bez rebeliranja, bez da mislimo svojom glavom – pocevsi od roditelja, skole, nastavnika, starijih, drugih, autoriteta, vlasti i tako dalje.

ALI, idemo sada napraviti upravo to sto je ova zena rekla u tom clanku: idemo sada svatko za sebe pocet vjerovati da mi kreiramo nasu stvarnost, tj. nasu buducnost – nasim UVJERENJIMA, MISLIMA, NAMJERAMA, AKCIJAMA, EMOCIONALNIM OCEKIVANJIMA i idemo sada poceti svatko za sebe tkati najbolju mogucu stvarnost / buducnost koju si mozemo zamislit!!

Mislim da je u svakom slucaju bolje – SVEJEDNO sto ce se desiti i koliko cemo jos informacija o negativnosti u univerzumu cuti u nasem zivotu – dakle da je bolje da aktivno i konstruktivno stvaramo nasu STVARNOST nasim uvjerenjima, mislima i ocekivanjima, nego da se pasivno prepustimo struji negativnosti i time NASOM energijom jos vise hranimo NWO i ostale koji se hrane nasim negativnim emocijama i pasivnosti.

BILO KAKO BILO – NWO and the rest of them definitivno NEMAJU MOJU podrsku u stvaranju njihove buducnosti!!!


Zadnja izmjena: Tina; pet nov 04, 2005 10:16 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 10:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
"vecina" informacija ne sluzi za svijest jer u samom atomu sebe ce te je naci
"vecina" informacija skuzi za aktivaciju-stvaranje odredjene energije odredjenog predznaka u kolektivu.a ako znas koji je predznak i kakva energija lakse je s njom i manipulirati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 10:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
JA mislim da je zena jednostavno hipersenzibilna.
Uzima stvari k srcu.

Ja mislim da ovdje na Zemlji stvari se odvijaju idealno za nas. Cijelo vrijeme...
E sad to sta se nama jedna forma svida vise od druge forme to je druga stvar.

Mene sve te nepravde, glad, ubijanja ne doticu ni 0.5% dok gledam.
Naravno alternativa mi je biti konstanto u depresiji.

A i ta depresija je licemjerna. Dok vidis na TV neki rat ima ljudi koji su kao tuzni i nezadovoljni time, ali hej, to traje i dok je TV ugasen!

Pa onda ako si dosljedan moras biti depresivan 24/7.
Sad, ono sta ostaje je utjecaj na podsvijst i s time se slazem.

Medutim zasto je zena ponovila 1000 puta opasniju laz. A to je da mi kao pojedinci ne mozemo uciniti nista. Meni je to puno opasnije nego da kaze da ce ovdje izbit novi rat.

Zakljucujem da je u tekstu rekla na koncu da treba otici na vrlo visoku planinu i meditirati konstanto. Sta mozda i nije losa ideja.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 11:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 15, 2005 1:34 pm
Postovi: 45
Lokacija: Sad i ovdje
Slažem se pogotovo s Vlatkom.

A više ne misli ništa jer tko sam ja tu da mislim :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 11:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ženska je potpuno prolupala.
Nije shvatila osnovnu stvar: nema spasa u kolektivizmu.
Svaki kolektivizam je mehanizam uslovljavanja individua i tim mehanizmom se služe kontrolori iz 4D na sve moguće načine.
Jedini 'spas' je u procesu individuacije, u celovitoj ličnosti, sve se ovo i događa da bi čovekova ličnost postala celovita.
Svest u celovitoj ličnosti ima sasvim druge osobine od one u podeljenoj, a koja nam je jedino i poznata. Tada ima moć stvaranja i nikakva sila iz 4D joj ne može ništa.
Tako ljudi jedino mogu da pobede zlo koje vlada.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 12:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 7:41 pm
Postovi: 143
Ja se u velikoj vecini slazem sa njenim izlaganjem,jer sam i ja negdje oko 2000 g.bila u slicnom stanju.Osjecala sam se nemocnom,izgubljenom u vrtlogu svih tih negativnih zbivanja i svjesna da velika vecina vladara(moram ih bas tako nazvati,jer se upravo tako i ponasaju)svjesno radi to sta radi.To moj mozak nije mogao skontat.Kako neko moze konstantno da radi na tome da prouzrokuje negativnosti i gadosti drugima? Tad sam se osjecala kao podrumas.Medjutim,shvatila sam da je cilj svih tih gmazova,da onaj koji je svjestan svega oko sebe,bas upravo tako treba i da se ponasa:bespomocno mali,manji od mrava,nemocan da ucini nista,...i na kraju da prolupa!Kazete nije spas u kolektivizmu! Ne moze se kolektivno spasiti!Varate se!Jer ako pocnes od sebe kao individue,spasis sebe,odgojis sebe,onda ces moci odgojiti i svoje dijete,pa kad se uzdignes jedan nivo vise od vecine,susretat ces duse koje su slicne tebi.Kakav si,takve ces imati za prijatelje/poznanike.
Mene sad nije strah!Sve sto mislim da je interesantno procitam,profiltriram,i pustim da se iskristalise.Ja koliko god "dumala"kako sta,ono ce biti onako kako ce biti.
Kao vjernik bojim se jedino onoga ko me je stvorio,a taj strah nije da ce mi se nesto desiti,nego da ja ako nekom nesto zlobno smisljam da se onda upitam :kako to da se nebojim nikoga i nicega ako takvo nesto hocu da uradim.Znaci,nikad nikad i NIKAD nepomisliti neko zlo za nekog drugog,pa makar taj neko svaki moguci momenat svoga zivota upotrebio u kreiranju moje propasti.Na kraju krajeva ono sto zaboravljamo SVI ovdje je:SMRT nas ceka,na koji nacin ce ko imrijeti/preseliti ne zna niko sem Boga Jedinoga i kad se oslobodis straha od smrti(koja ce zedesiti i sve zlobne kreatore)onda mozes da svoj dan uredis tako da pozitivno max.iskoristis za svoju dobrobit i samim tim dobrobit drugih.
A za one koji vjeruju onima koji eto kao vide sta ce se desiti u buducnosti,nezaboravite da ih je bilo i prije.NIKO ne zna kad i kako ce nastupiti sudnji dan!Niko sem onoga ko je stvorio SVE! Zato budimo UVIJEK raspolozeni za OSMIJEH dati drugima i pocnimo vec jednom da uzivamo u onim malim trenucima;valjati se kao mali lavic nekad i u blatu,ako ce mo u tom imati zadovoljstvo i osjecati se bar na tren slobodnim. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 04, 2005 2:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Slazem se, zena je totalno na rubu, ali cini se da ipak ima sanse da ne sklizne ;)
Meni je nesto drugo malo zanimljivije: njoj je trebalo nekoliko godina da shvati da je samo gubila vrijeme. Zapravo, to se sve svelo na daleko, daleko gore nego obicni ljudi zive. U televiziju ipak ne zuri veliki postotak ljudi, ja mislim da najvise ljudi vole provoditi vrijeme zajedno i pri tome moze biti samo pozitivnih emocija. Ta zena je zapravo jos gore nego covjek koji zuri u televizor, stisce zube i sake kad vidi nekakav sukob na bliskom istoku i opterecuje se bolestima o kojima novine pisu. Za nekoliko godina covjek moze jako puno napraviti na sebi. Ja vjerujem da je veliki broj ljudi nesiguran, da li ici putem svojeg napretka i pomoci nekim ljudima koji su takodjer zainteresirani za to ili se baviti proucavanjem ovakvih stvari i smisljati kako poceti djelovati. A niti jedno niti drugo ja vjerujem nije lose, ali ono s cega se treba maknuti je nekakva pasivna nul-tocka u kojoj se nista ne dogadja. Jednom sam vec rekao da covjek obicno masta o stvarnosti, a ono sto stvarno treba napraviti je STVARNO zamisliti stvarnost u pozitivnom smjeru i automatski ce shvatiti koliko treba napraviti. Vrlo je lako moguce da kada pokusa to da ce ga preplaviti negativne emocije, ali to se ne smije dogoditi, jer u krajnjem slucaju uopce nije bitno kako ce sve zavrsiti... Bitno je samo da se covjek makne s nekakve pasivne tocke. Ali, covjek nikad nije nista aktivno radio pa mu je to i vrlo tesko i samo ce imati nekakva pitanja da li dobro mislim, kako sad... Nije uopce lako preci iz pasivnog stanja u aktivno, ali ako se pocne razmisljati o tome, definitivno ce covjek poceti dolaziti do onoga sto mu se cini da je pravilno.

I slazem se s organskim, moglo bi cak biti najbolje otic na neku planinu daleko od svega i pokusati upoznati sebe... Vec mogu vidjeti kako netko od vas postavlja pitanje, a sta ako time napravim veliku gresku?! Ja mislim da se najveca greska radi postavljanjem takvih pitanja. Dosada sam shvatio da ljudi NE KUZE da uvijek iz jedne aktivnosti mogu preci u drugu, kad god to pozele. A najgora je ta pasivnost - jer svakim trenutkom u covjeku sve vise raste negativna energija, jer kuzi da stoji u mjesto, a ne mice se nikamo, jer kamo pomisli poc vrati se u tu tocku, jer ne zna u kojem smjeru. TO JE KRIVO. Zapamtite da i radom na sebi, privuci cete odredjene ljude, tijekom godina to ce izaci na vidjelo i moci cete pomoci drugim ljudima. Ako cete jos pritom upoznati druge ljude (jer pravog rada na sebi mozda ni nema bez provodjenja dosta vremena i u drustvu), nekim ljudima se mogu svidjeti vasa razmisljanja, tko ste i cime se bavite i velika je sansa da cete nekome pomoci. A taj netko mozda na kraju vise zasluzuje pomoc nego netko ko zeli ostati tu gdje je i misli da ga maltretirate time sto zelite nesto napraviti. Ali, ustinu, ako namjera nije pomoci nekom drugome, nego pokusati sebe izvuc iz podruma i kaosa koji dolazi, onda stvarno i je maltretiranje. Veselite se zivotu, on u 3. denzitetu moze biti jako lijep... Zamislite koliko toga je jos samo pred nama, i lijepo je osjecati se da jos ovdje i na ovom mjestu mozete toliko puno toga otkriti, da ste put tek zapoceli i da se pred vama krije citavo bogatstvo... Sjetite se ljudi tko smo i da smo svi jedno, samo to jos nismo shvatili...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 05, 2005 11:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Ako se ovako pristupa razvoju, ako se čita i pokušava razumom dikučiti istina, po mojem dubokom uvjerenju, neće biti dobro. Buđenje bez konkretnog rada na sebi, a taj rad podrazumijeva nekakvo vodstvo, nema puno efekta. Pod vodstvom ne mislim samo na učitelja neke tehnike koji će nas upućivati što da radimo i tumačiti nam što se to s nama zbiva, već više od toga, unutarnje vodstvo kojeg možemo shvatiti i kao duhovnog vodiča iz "gornjih" svjetova, ili vezu sa svojom inuicijom ili vezu sa svojom podsvješću, dušom..kako god nazvali, taj dio koji se teba probuditi je zapravo ženski aspekt. A to nije razum. razum je muški aspekt.

Ako u onome što nazivamo buđenjem (kako ispada, ne mislimo svi na iste pojave pod pojmom "buđenje"), forsiramo samo jedan aspekt, ili samo razum bez intuicije, ili samo intuiciju bez skupljanja i obrade informacija, ili samo duhovno iskustvo, neće doći do harmonije u napretku, morat će negdje nešto puknuti.
Po meni, nužno je objediniti sve to, dakle, i učiti, čitati, i doživljavati duhovna iskustva (bilo kojom od tehnika), ali i jačati tijelo, održavati fizičku kondiciju.

Da je ženska iz uvodnog posta imala razvijenu intuiciju, ne bi upala u zamku u koju je upala, znala bi razlikovati crno od bijelog. Također, da su bili prisutni duhovni vodiči, izveli bi nešto da je spriječe u samorazarajućoj djelatnosti. Prisustvo duhovnih vodiča značilo bi i da je nešto poduzela na svom duhovnom buđenju i razvila se, ili se bar počela razvijati, a to što ih nema, znači da nije. Ovako..dala se zbuniti.
U svakom slučaju, u pravu je kad kaže da skupljanje negativnih informacija nije dobro. Kao prvo, loše vijesti su samo polovina od svih vijesti, dakle, nije relno da je sve tako crno. A drugo, ...napisala sam u postu o reikiju kako to djeluje..

Osim onih koji pokušavaju pojesti ljude ima i onih koji pokušavaju pomoći, samo, njima je potrebno obratiti pažnju kako bi dobili potrebnu snagu.
Posvećivanjem pažnje zločestima, dajemo im još više moći, a za vrijeme dok se time bavimo, gubimo vreijeme i ne jačamo dobre.
Osim toga, posvećivanje tolike pažnje proučavanju negativnosti i opasnosti, djeluje u polju namjera kao negativna molitva, a molitve se uvijek ostvaruju.

Pozdrav!

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 12:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Da svi mi imamo duhovnog ucitelja... Nazalost, zivimo tako da je to daleko od duhovnosti, a ako napokon i shvatimo da nesto ne stima, shvatimo koliko su nam isprali mozgove, koliko je vremena projurilo u ganjanju stvari koje nisu od nikakve vaznosti i koliko bi stvari mogle biti drugacije da je ovo nase drustvo duhovno orijentirano, to nas dovede jos malo dublje... Ja sam kao klinac imao hrpu pitanja na koja jednostavno nisam dobivao prave odgovore. Cak sam i meditirao iako nisam onda znao da je to meditacija, znao sam zamisljat stvari u glavi iz fore, igrat se s tim itd., ali da me poslije nisu materijalisticki programirali, tako da vjerujem samo u fizicki svijet, mozda bi poceo posvecivat vecu paznju tome, umjesto prestao. Bar nisam prestao razmisljati o proslim dogadjajima, o svojim postupcima, o promjenama i sve to analizirat i "filtrirat"... A nekad ako se covjek vrati malo mislima u proslost, znaju ga i obuzeti nekakvi specificni osjecaji, koji su jako lijepi, a opet nekako "teski", ali ugodni i posebni... Ali to je samo jedna od stvari. Polako, kako se covjek pocne razvijati, pocinje sve vise energija percipirat i sve ih vise moze stimulirat svojim mislima i koncentracijom (koja je cesto nesto blizu vizualizacije).

Ja gledam ljude oko sebe i vidim kako se forsiraju da bolje pamte, da su maksimalno dobri u necemu i sl., a kada im se nesto "neda", to gledaju kao nesto vrlo negativno... Puno ljudi ima nekakvu crvenu lampicu u glavi, koja non-stop gori, da nisu zadovoljni i da nesto ne stima, ali nastavljaju jer misle da je ta "lampica" nekakav najgori demon koji se moze pojaviti. Onda na kraju dodjemo do trenutka kada postanemo "svjesniji", recimo, i najcesce se najdemo prilicno usamljeni.

Ali dosada, ja sam uspio shvatiti jednu vrlo vaznu stvar (koju jos nisam doveo u praksu ni blizu kako treba). Sve povecane sposobnosti se dobivaju kako se orijentacija mijenja prema uzivanju, prema osjecajima i prema drugim ljudima. Fokus ne smije biti na sposobnostima, treba biti na tome da se izbace misli o sebi. Vatra koja se pokrece kada zelimo nesto pokazati, prenijeti ili pomoci drugim ljudima moze postati dovoljno jaka da nam da sve sto nam je za to potrebno. I ako se ide tim putem i ako se covjek ne bavi time koliko je on sam napredovao, nego se pokusa orijentirati prema onome sto ga okruzuje i nauci uzivati u tome, onda ce vrlo tesko izostati bilo koji od smjerova napretka. To je bar moje razmisljanje. Ali ja sam bez ucitelja. ;)

Usput, da kazem, ne gledam ovo sve skupa kao negativno (vise), nego je to jednostavno za mene postala cinjenica. Negativnosti treba nauciti zaobilaziti. Nema smisla okupirat se sa stvarima koje se ne mogu promijenit i od kojih ne moze biti nista pozitivnog... Ne samo da nema smisla, nego skodi i skrece s "puta".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 1:33 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Većinom se slažem sa ovim razmišljanjima. No proučavajući ovu tematiku skužio sam da dobivanje ovih znanja ne može biti ključni faktor za ljudski rast prema višim nivoima svijesti. Npr. mi koji imamo pristup internetu, knjigama i sl. smo sretnici što naše obzore možemo širiti. Što je sa tolikim brojem ljudi što žive van tih mogućnosti? Koliki je broj ljudi što uopće ne zna što je internet a kamoli će sa njega prikupljati informacije. Koliki je broj njih što uopće nema pristupa nikakvoj literaturi? I što je još češće, koliki broj ljudi uopće NEMA VREMENA za ova istraživanja? Razmislite malo: čovjek koji radi neki teški fizički posao cijeli dan nema baš neku volju za čitanjem i sl. A što je tek sa ljudima koji imaju obitelj i cijeli dan rade? Čovjek dođe umoran sa posla i još se mora za svoju obitelj. Zar možete očekivati od tih ljudi da će se ozbiljnije baciti na ovakva istraživanja? Možda i hoće, čast izuzecima, no ako uzmem u obzir primjere koje vidim oko sebe, to ne trebam očekivati. Pa i ja sam nemam skoro ništa vremena zbog brdo obaveza koje imam. Zato ne morate očekivati od ljudi da postanu svjesni toga tko sa njima manipulira, da žive u iluziji 3.denziteta i sl. Pa i kad pređemo u 4D opet ćemo biti u iluziji jer su još 3 nivoa iznad nas! Sve što nam je potrebno za duhovnu evoluciju nalazi se u nama. Svi se odgovori kriju u nama. Ako želimo doznati neke odgovore o sebi, doznat ćemo ih. Odgovori će doći. Univerzum sluša naša pitanja i na ovaj ili onaj način poslat će nam odgovor. To tako mora biti uređeno baš zbog razloga koje sam naveo. Svi odgovori trebaju biti dostupni svima, a ne samo nekima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 2:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
MOONLIGHT je napisao/la:
Zato ne morate očekivati od ljudi da postanu svjesni toga tko sa njima manipulira, da žive u iluziji 3.denziteta i sl. Pa i kad pređemo u 4D opet ćemo biti u iluziji jer su još 3 nivoa iznad nas! Sve što nam je potrebno za duhovnu evoluciju nalazi se u nama. Svi se odgovori kriju u nama. Ako želimo doznati neke odgovore o sebi, doznat ćemo ih. Odgovori će doći. Univerzum sluša naša pitanja i na ovaj ili onaj način poslat će nam odgovor. To tako mora biti uređeno baš zbog razloga koje sam naveo. Svi odgovori trebaju biti dostupni svima, a ne samo nekima.


Mislim da se namecu neka pitanja... Svatko ipak treba imati slobodan izbor. Ali problem je sto za ljude netko drugi odabire, a oni se samo tjese da stvari idu dobrim tokom. Tako da onda to vise nije niti izbor. Kako moze biti izbor kada ti netko ogranici mogucnost biranja? A na kraju, kada bi se pokusalo pruziti nekome odabir, moglo bi ispasti ruzno i da bi zapravo krsili njegovu slobodnu volju... Da li vecina ljudi stvarno zeli cuti kamo stvari idu? Uglavnom ne i to je problem. Mislim da treba pokusati uciniti stvari dostupnima svim ljudima (bar djelomicnu istinu, suprotnost onome sto se vidi na televiziji). Mozda si to htio i reci. Navjerojatnije ce svejedno ljudi trebati dobiti par udaraca po glavi prije nego sto pocnu razmisljati. Ali, mi uvijek uzimamo za realnost onu koju vjerojatno namecu upravo oni kojima je i cilj ta kontrola, ali i nas koji nesto znamo. Pesimizam ce svi ljudi vrlo lako prihvatiti. To je nesto sto nam je vec "u krvi".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 2:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Ne slažem se sa stavom da DRUGI vrše ODABIRE za MENE!
To je moguće jedino ako sam ja to dozvolila, ako spavam, ako mi se ne da suočiti se sa sobom, ako im dopuštam da upravljau mojim životom je ja za to nemam muda.
Nitko, ni moji roditelji, ni država, nisustav, ni što će ljudi reći, ni partner, ni išta na tom svijetu me ne može spriječiti da napravim to što sam naumila, i da mislim svojom glavom, ako sam sigurna da je to ispravno i da tako treba. To što nisam nešto u svom životu napravila po svom nego po njihovom, stvar je mojeg kukavičluka i moje komocije, lijenosti ili slabosti, i odgovornost je na meni a ne na drugima. to što prihvaćam tuđe teorije i tuđe istine, je opet stvar mojih zamagljenih naočala koje mi se ne da skinuti jer bi to značilo da moram progledati. Lakše je kad ti serviraju, ali nije neki problem ni pomaknuti vlastitu guzicu i sam ubrati s drveta jabuku.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 06, 2005 2:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
arwen dor,

Slažem se u potpunosti !!!

Mi dopuštamo, svijesno ili podsvjesno, da nam se te stvari dešavaju !!! Ali, sad se stvari pomalo mijenjaju na većem planu... ništa više neće biti kao prije... hehe !

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 07, 2005 4:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Ženska pokazuje znake kompulzivnosti... Ne samo to, mislim da je previše zaglibila u neke krajnosti koje nemaju veze s vezom. A i vjerojatno nije imala bogat seksualni život (eufemizam) pa joj je bilo lakše svaki dan čitati hrpu svega i svačega (kako odličnih stvari tako i teških sranja) zaboravljajući kako sve to može djelovati na nju i gdje je ona u svemu tome... Na kraju krajeva, ovo što OPO kaže ima smisla u toj mjeri ako ćemo ići karikirano gledati... No nije poanta u tome da se bediramo 24/7 zbog tih nekih stvari (glad, ratovi, ovo ono bla bla) već je poanta znati da je tako nešto moguće i da se događa te upravo zbog toga u svakom trenutku raditi što je bolje moguće. I na kraju krajeva, nikad ne ići tim putem. Što se tiče svijesti ljudi o nekim stvarima, ja mislim da u globalu ljudi nikad nisu bili solidarniji i svjesniji no što su sada. Čisto ako vidimo samo koliko je ljudi diljem svijeta protestiralo protiv rata u Iraku. Jedino što me čudi je da se ne svrgnu konačno neki režimi zauvijek sa vlasti, metodom nježne i svemoćne dominacije znanja i ljubavi (:D), ali tko zna što nam još vrijeme nosi... Nijedna opcija nije isključena pa ni ona da će nekim gadarijama, ili bar tom obliku istih, doći kraj... prije ili poslije. Ali svako vrijeme nosi svoje...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 07, 2005 8:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Bilo tko sa malo razuma shvaca kad ga nesto pocinje opterecivati. Vjerujem da je svatko ovdje u nekom periodu svog zivota iskusio neku opsesiju prema necemu ( glazbi, tv-u... ) i izvukao neke zakljucke, da bi jednu opsesiju mijenjao drugom. Ko sto netko mudro rece - zena je hipersenzibilna i nesigurna u sebe i vjerojatno joj je svo to absorbiranje navedene literature koristilo da svoju nesigurnu individualnost zamijeni kolektivnom individualnoscu, sto je IMO danas vrlo cest problem. Ako se ne varam, sama negdje navodi da joj zivot i nije bio nesto prije nego se prihvatila proucavanja i smatram da bas i nije bila bogznakako pripremljena na takve stvari. Ne znam...zena je malo " too new agey " za moj ukus :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 09, 2005 10:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Upravo sam prevodio jednu sesiju i zapela mi za oči jedna stvar, pošto vidim u zadnje vrijeme mnoga prepucavanja članova na forumu:
------------------------------------------------------------------------------
Također, shvatite da kao OPS bića 3. denziteta, da je vrlo lako za svakoga od vas i za sve vas, da padnete u zamku, koja je naravno, jedna forma napada koji dolazi iz 4D OPS; da padnete u zamku traženja služenja sebi čak i kad ste u kooperaciji preko foruma sa drugima. To može uzrokovati, krajnje, iskakanje iz tračnica, bilo kojih i svih aktivnosti dizajniranih da se poboljšaju situacije ili koje generiraju široko-rasprostranjenu asistenciju.
------------------------------------------------------------------------------
:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 79 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz