Sada je: čet mar 28, 2024 3:41 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pokrivanje oka
PostPostano: čet maj 26, 2016 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:29 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: čet maj 26, 2016 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:30 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: čet jun 02, 2016 3:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 02, 2016 3:25 am
Postovi: 2
Čovjek, odnosno većina ljudi, u stanju kakvom sada jesu su zapravo podvojena ličnost i žive stvarnost dualnosti. Te stvari se mogu osvjestiti i primjetiti već i na fizičkoj razini. Isto kao što se i promjena stanja svijesti može primjetiti na fizičkoj razini. Kad subjektivno postane objektivno itd. Beskrajno čudne stvari, tako primjerice netko tko je smatran ružnim može postati privlačan samim time što posjeduje nevjerojatan uvid u prirodu stvarnosti vlastitim iskustvom, iako naravno većina ljudi provede godine radeći to bezuspješno pa zapravo postanu neprivlačni, jer arhetip intelektualca mudraca je vrlo neprivlačan. Ali kada je stvar suprotna i čovjek zaista zna i usmjeri svoju volju na nešto, ezoterični dio stvarnosti postane toliko snažan da čak i na slikama netko tko je 'ružan' postane vrlo privlačan čak i kada bi ga stavili na sliku pored Brada Pitta i svatko tko bi ga vidio uživo i na slici bi rekao 'da, ova osoba je vrlo privlačna'. Na isti način neljudi pokušavaju uvjeriti ljude da su i oni ljudi, plus uz pomoć raznih tehnologija.

Nego, da ne duljim. Pokušaj npr. uslikati svoju sliku i pokriti prvo jednu polovicu lica, potom drugu. Vidjet ćeš da se tvoje lice sastoji od dvije različite osobnosti, dvije različite ekspresije i jedna je uvijek bolja od druge, odnosno ima drugi izraz, drugi duh. Ne smije biti ogledalo doduše...nego baš slika.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: čet jun 02, 2016 10:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:30 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: sri jul 27, 2016 12:47 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet aug 06, 2015 9:01 am
Postovi: 25
Predstavlja Horusovo oko, žrtve programiranja uma (alter-ličnosti), znak raspoznavanja/robovanja masonskim gospodarima i vjerovatno ima još značenja koji su usko povezani sa Iluminatima.

Pročitaj ovaj intervju žrtve programiranja uma i prošrvljaj malo po sajtu, imaš jako dobre analize trenutnih muzičkih spotova i ostalih područja gdje se takva simbolika koristi.


http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/the-world-of-mind-control-through-the-eyes-of-an-artist-with-13-alter-personas/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: sri jul 27, 2016 5:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:31 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: čet jul 28, 2016 11:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 23, 2015 9:09 pm
Postovi: 50
Rajko je napisao/la:
OK, hvala. Ali ipak ni to nije pravi odgovor. Dobro je to za Horusovo oko i žrtve. Ali koje je značenje toga? Neko pokriva levo a neko desno oko, a neko naglašava jedno od ta dva oka.

Koje je ezoterično objašnjenje? Ako je Horusovo oko onda šta sa tim? Mislim da postoji dublje objašnjenje. Jednostavno je to previše prisutno danas da nema neki značaj.


Jesi li ikada vidio ono oko na vrhu piramide koje sve vidi, imaš ga i na novčanici od jednog dolara.
Ako si ga vidio , onda možda i znaš da je ta piramida simbol kontrole i kontrolora ovog planeta, od dna piramide gdje su najmanje svijesni pijuni ili marionete kontrolora/iluminata/mračnjaka(oni znaju najmanje i samo slušaju što im se kaže) dok uzdižući se uz piramidu, pijuni ili marionete znaju sve više i više ali opet samo onoliko koliko je dovoljno da ih se kontrolira da budu poslušni robovi a da toga nisu ni svijesni.

Tek na vrhu piramide se nalazi jako mali broj mračnih entiteta koji znaju sve i oni predstavljaju OKO. Ti se entiteti koji predstavljaju OKO čak i ne nalaze u ovoj 3dimenziji na zemlji ,već su u 4nižoj astralnoj dimenziji odakle se sve i kontrolira.

To su negativni vanzemaljci iz sazviježđa Orion- Anunnakiji, Reptili i na kraju Arhonci koji manipuliraju prvima i drugima.Najviši iz Zemaljskog ranga Iluminata ili mračnjaka kako ih ja zovem( sami su sebe nazvali Iluminati-prosvijetljeni jer su stravično umišljeni) se klanjaju ovima iz niže 4dimenzije astrala kao bogovima, zato jer to i jesu njihovi bogovi i tisućama godina su to bili.

Sve poznatije filmske i muzičke zvijezde ,pojedini visoki državnici i političari , Pape, jesu zvijezde i jesu na državnom i crkvenom vrhu samo zato jer su im to mračnjaci dopustili, omogućili, ustvari imali su dogovor ili ugovor s njima da postanu zvijezde i državnici još i prije nego su se buduće tkzv. zvijezde inkarnirale u ljudskom tijelu, ugovor iz prethodnih inkarnacija ili iz 4 astralne dimenzije , gdje svijest duše boravi kada napusti fizičko tijelo poslije tkzv. smrti.

Pokrivanje lijevog ili desnog oka nema nikakav ezoteričan značaj, to je samo znak poniznosti ili pozdrav ovih jadnih robova ili tkzv. zvijezda svojim bogovima ili gospodarima iz 4astralne dimenzije(iako večina tkzv. zvijezda nije ni svijesna da oni uopće postoje) , mračnjacima koji su ih i napravili zvijezdama i koji su ih vinuli u sami vrh, jer je sve bilo i jeste pod njihovom kontrolom, od filma ,muzike, medija, vlada i državnika(osim pojedinaca poput Putina) ,uglavnom svuda gdje su centri moči.

Pokrivanje oka se može usporediti sa pozdravom hail Hitler.
Kako su Hitlera pozdravljali i odavali mu počast dizanjem ruke u zrak ,tako i ovi pokrivajući jedno oko pozdravljaju i odaju počast svojim mračnim gospodarima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: pet jul 29, 2016 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:31 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: pet jul 29, 2016 4:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Probaj ovako, hindusi kažu da jedno oko predstavlja prošlost, a drugo budućnost, površno sam to proučavao, ali imam neka iskustva koja ukazuju da nešto ima u tome, vrijedi razmotriti simboliku pokrivanja oka u tom smislu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: pet jul 29, 2016 5:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:31 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: pet jul 29, 2016 8:28 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa neka objava u fazi života? Tipa sad gledam prošlost, sad gledam budućnost? Ili sad ne gledam prošlost, sad ne gledam budućnost. A zašto, možda kontemplacija, možda friški start?...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: pet jul 29, 2016 11:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 23, 2015 9:09 pm
Postovi: 50
Rajko je napisao/la:
To ne zvuči loše. Daj još neko detaljnije objašnjenje.

Znam za ono da jedno oko predstavlja Sunce, a drugo Mesec. A Horusovo oko bi bilo ono treće. Nešto slično Jogi sa njenim energetskim kanalima, Ida i Pingala koji odgovaraju Suncu i Mesecu, a Kundalini kao srednji energetski kanal ima veze sa trećim okom.

Ali kakve to ima veze sa javnim ličnostima?


Evo vidio sam prije nekoliko tjedana veliki jambo plakat ,reklama za neki koncert,a na njemu glava Tonija Cetinskog u krupnom kadru gdje dlanom pokriva jedno oko a drugim okom psihotično-neurotično gleda u objektiv fotoaparata.

I koja je tu poanta?
Poanta je da mali ili oni koji se osječaju manjim,nižim,beznačajnjijim(kompleks) , imitiraju velike.

Tako je to i počelo u Hollywoodu i muzičkoj industriji, nekoliko tkzv.velikih zvijezda je započelo sa pokrivanjem oka i pokazivanjem piramide sa dvije ruke -četiri prsta, a poslije su druge kzv. manje zvijezde počele imitirati ove prve ,večina ni ne znajući što to uopće znači. Isto kao i moda- jedna ovca slijedi drugu.

Sigurno si upoznat da su sve najveće muzičke i filmske zvijezde opsjednute reptilom iz niže 4astralne dimenzije(Reptilski Shapeshifteri), jer da to nisu ne bi ni bili zvijezde, ne bi im bilo dopušteno.
Uostalom ima na you tubeu hrpa intervjua s njima gdje oni to otvoreno priznaju(Beyonce,Johny Deep...), da u njih uđe nešto odozgo dok pjevaju ili snimaju filmove.

Ovi opsjednuti reptilom znaju da nešto nadnaravno i jako močno ulazi u njih ,koristi njihovo tijelo i ljudska podsvijest koja kontrolira sve tjelesne funkcije sluša naredbe jače svijesti ,u ovom slučaju reptilske, ljudska slabija svijest je gurnuta u stranu i može samo promatrati kako reptil kontrolira podsvjesne funkcije tijela i tada možemo vidjeti reptilske oči ili jezik u tkzv.zvijezda i enormnu snagu u pojedinim situacijama jer reptilska svijest kontrolira a ljudska podsvijest sluša novog gospodara.
Naravno, to ulaženje reptilske svijesti je već unaprijed dogovoreno prije inkarnacije zvijezde,glumca,muzičara,političara...

Kad sam rekao da u pokrivanju oka nema ništa ezoterično ,ja izgleda drugačije percipiram riječ ezoterija.

Velike zvijezde koje su ama baš sve opsjednute reptilom, dobile su instrukcije od 4dimenzionalnih reptila, ili još bolje reptili sami po potrebi govore i djeluju kroz njih, a pošto tvoja intuicija govori da se tu nešto kuva , njihov plan je onda jedino ulazak u podsvijest ljudskih masa s tim pokrivanjem oka i piramidom s četiri prsta.
Pošto ljudi preko podsvjesti i dubokih podsvjesnih vjerovanja kreiraju svoju realnost, to bi onda po njima trebalo nekako utjecati na percepciju ljudi ali pošto su ljudi ionako u dubokom somnabulizmu-hipnozi ,ne vjerujem baš.

Uz to ,imajmo jednu jako veliku stvar na umu.
Energije ljubavi i svijetla,nevidljive duhovne energije koje trenutno bombardiraju zemlju ,su toliko jake i neizdržive za najmračnije entitete, da se potpuno slažem sa nekoliko pouzdanih izvora koji govore da mračnjaci još imaju vrlo malo vremena za pokušaje ostvarivanja svojih mračnih planova, kraj 2016. i dio 2017.godine i s njima i s vladavinom mraka je svršeno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: sri aug 03, 2016 9:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 21, 2010 4:59 pm
Postovi: 33
Tacno. I Meni es to desilo :lol:
Ako je desno oko prekriveno, to znaci da je desno oko pokriveno.
Ali ako je lijevo oko pokriveno, to znaci da je lijevo oko pokriveno.
Bar kolko ja znam :love11:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: sub aug 06, 2016 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Frida, baš si nekako dobre volje, zar ne? Prepoznajem to stanje. Ali prođe to, ne brini. Kao i sve ostalo što prođe.

a Rajko...nemam pojma što to znači. Ne bih ni primijetila da nisi to objavilo. Ali...sad ću ja to malo proštudirati. Mora bit neko značenje
Podsjetilo me na nešto...Kad sam prestala puštiti, primjećiala sam da na TV-u svako malo (cca 8 min) netko zapali ciaretu. U knjizi koju sam čitala o tome zašto mi mislimo da je teško prestati pušiti pisalo je da je to tako namjerno da bi pušača podsjetilo da sad treba zapaliti. Svakih 8 minuta ili češće. Dok nisam stvarno prestala puštiti nisam ni primjećivala da netko puši na TV-u i da me namjerno podsjeća da bih baš sad trebala zapaliti. I povećati prodaju cigareta. I zaradu duhanske industrije.
Možda ta fora s okom ima isto tako neku podlogu, neka prikrivena reklama neega, tko zna čega...?

Štogod da je, to dokazuje kako se širi neka glupost metodom oponašanja. Dokazuje da se fore kopiraju. Netko započne, ostali preuzmu a nemaju pojma što je to, samo im je fora. Jer je započela neka faca koja je po nečemu bitna.
Kao u pjesmi"mi smo djeca vesela, rado bi se girala, al ne znamo što ćemo, kaži nam ti Marice što ćemo se grati...Radite što radim ja, ako vas to zabavlja...radimo što radiš ti, to nas vrlo veseli..."
Igre oponašanja su razvojne igre. To sva djeca igraju. To je metoda učenja. Oponašanje


Ali to s pokrivanjem oka .....izgleda pomalo bedasto...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: sub aug 06, 2016 10:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Attachment:
Opaska: Toni gleda
toni.jpg
toni.jpg [ 49.25 KiB | Pogledano 8420 put/a. ]


Attachment/i:
Opaska: Toni igra "ku-kuc"
toni 2.jpg
toni 2.jpg [ 86.02 KiB | Pogledano 8420 put/a. ]

_________________
Bitno je očima nevidljivo
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: sub aug 06, 2016 10:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Hm?
A da pitamo Tonija što mu to znači?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: sub aug 06, 2016 10:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
https://www.quora.com/Why-do-celebritie ... ums-videos

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: ned aug 07, 2016 9:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:32 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: pet aug 12, 2016 5:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Malo izvan teme...
Baš je zanimljivo koliko smo povodljivi. U svemu. Ispada da ljudi funkcioniraju po principu opnašanja. Jedan krene radit' nešto, svi za njim. Kao neko stado. Samo.. životinjsko stado ide za predvodnikom a to je onaj koji je najjači, koji je snalažljiviji, alfa.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pokrivanje oka
PostPostano: pet aug 12, 2016 5:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:32 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz