Sada je: sub apr 27, 2024 11:18 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 7:06 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Tacno, bas sam i mislila na tog izvanzemaljca kada sam pomenula lazne krugove. Samo sto ti lazni (a verovatno jesu lazni) ne osporavaju autenticnost drugih. Naprotiv, samo su dokaz da se kontrolnom sistemu krugovi ne dopadaju i da mulja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 7:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Arja je napisao/la:
Tacno, bas sam i mislila na tog izvanzemaljca kada sam pomenula lazne krugove. Samo sto ti lazni (a verovatno jesu lazni) ne osporavaju autenticnost drugih. Naprotiv, samo su dokaz da se kontrolnom sistemu krugovi ne dopadaju i da mulja.


Ne, ovaj se vodi kao autentican sa svim karakteristikama (onaj argument o savijanju stabljike itd)... cini mi se Texe Marrs da je izvuka ovo na jednom predavanju... sve u svemu presumnjivo je, osobito ako uzmemo kakve krvne linije kontroliraju zivot ljudi.

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 11:00 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, taj je autentičan. Opominje ljude da Sivi lažu i muljaju... vidiš da Sivi donosi tu kuglu u kojoj to piše... kao DONOSIOC ( lažnih poklona )...

"Mi" u značenju ne znači Sivi na slici, već da Sivi donose lažne poklone i krše obećanja.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 8:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Jack987 je napisao/la:
Sivi donosi tu kuglu u kojoj to piše... kao DONOSIOC ( lažnih poklona )... :mrgreen: :wink:


Ha meni tako nije izgledalo, bar ne ovako prezentirano kao na fotografiji. I dalje mi ne izgleda autenticno, vise brainwashing za krivo usmjeravanje. Npr. imam dojam da salje podsvijesnu poruku o spasu u buducnosti od nekoga, a sto upucuje na neaktivnost i predavanje svoje moci drugima. Moja interpretacija bar.

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 9:28 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Meni je izgledao lazan zato sto je konkretan i zato sto je poruka veoma jasna. Veliki broj krugova je u obliku mandale, vecina je apstraktna i vecina zraci necim veoma pozitivnim.

Ovaj mi je bas izgledao kao neka banalizacija. Ali mozda se neko jednostavno sazalio na „nas“ #-o i poslao nam konkretnu, upozoravajucu poruku :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 9:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Arja je napisao/la:
Ovaj mi je bas izgledao kao neka banalizacija. Ali mozda se neko jednostavno sazalio na „nas“ #-o i poslao nam konkretnu, upozoravajucu poruku :D


Ne vjerujem. Nema se tko sto sazalijevat, pogotovo ne mi sami sebe. Ali ova rasprava ionako ne vodi nicemu nego iznosenju osobnog misljenja :)
Uostalom, sama si rekla, prekonkretna je, a u konacnici, osim gubitka vremena i energije, za nas ne znaci ama bas nista.

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 10, 2006 5:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Ma to je bilo zezanje. :D
Ne mislim da rasprava nicemu ne vodi, bas lepo razgovaramo.
Uz to smo i dosli da interesantne ideje da kontrolni sistem mozda nesto petlja sa „informacijama“, da sam utiskuje „informacije“/energetske misaone forme, da dodaje svoje kreacije sta li... U ovom ili onom obliku. A po logici stvari (da li neko mozda sumnja u tu logiku? :wink: ) pojavice se uskoro i nesto na sta cemo tu ideju moci i da primenimo.

Simboli mocno deluju, o podsvesno prenetim porukama, koje ne mozemo propustiti kroz filtere svesti, da i ne govorim. Utiskivanje misaonih energetskih formi je interesantna ideja, a ne vidim zasto im ne bi bila dostupna.

Neistomisljenici uvek imaju sta da kazu jedan drugom, samo ako zele da se saslusaju. Meni su krugovi i dalje lepi i pozitivni, tebi sumnjivi ali idemo dalje... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 16, 2006 5:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
"Arkturijanski kljucevi"


Janosh je umjetnik iz Amsterdama, koji je u Novembru 2003 poceo slikati malo drugacije radove nego do tada. U svijesti su mu se poceli pojavljivati oblici energija/holograma, formirane u razne boje i oblike.

Nakon sto je te svoje "artworks" iznio na internetu, ispostavilo se na osnovu reakcija na njegov rad, da su oblici imali identican oblik sa vec poznatim oblicima "crop circles-a" - krugova u zitu. Janosh kaze da do tada uopce nije bio upoznat sa fenomenom krugova u zitu.

Nakon toga ga je kontaktirao jedan entitet, Saïe.
Saïe tvrdi da pripada Arkturijancima, koji su uglavnom odgovorni za stvaranje krugova u zitu i rekao je Janoshu za znacenje koje svaki hologram ima.

Janosh je naslikao sve te slike, koje inace izlaze u svojoj galeriji u Amsterdamu. Osim toga, organizira diljem svijeta prezentacije tih slika, i kako kaze, zeli da time da svoj doprinos stimulaciji globalne svjesnosti.

http://www.the-arcturians.com/eng/codes/1.htm
(kad kliknete na sliku, poveca se u novom prozorcicu, da bolje vidite)

http://www.the-arcturians.com/eng/index.htm

Vjerojatno je da su poruke u "crop circles" puno dublje, viseznacnije i mozda kompleksnije od ovih jednostavnih objasnjenja ovog entiteta i mozda originalni "crop circles" uopce ne znace ovo sto entitet Saïe kaze da znace, tako da ne moramo prihvatiti znacenje/objasnjenje "zdravo za gotovo", odnosno ne uopce.

Ali mozda je interesantno da bacimo pogled na njegove slike.

Trodimenzionalne slike "crop circles-a" u svakome od nas djeluju drugacije.
Neke ostavljaju mrtve hladne. U nekima mozda i djeluju kao neki "kljucevi".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 10, 2006 9:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet nov 10, 2006 6:43 pm
Postovi: 8
Lokacija: BiH,Siroki Brijeg 4.denzitet
Da vam posteno kazem ja sa bio jedan od onih sto su vjerovali da su ljudi jedni jedini...arijevci(superiorni)sve do mozda godinu-dvije
Jedina stvar koja me natjerala da promijenim misljenje jeste ovi krugovi...
KAKO OVO COVJEK MOZE NAPRAVIT?!?!?!?
Jedino ako Tesla,Einstain,Demokrit,Sokrat itd. nisu ustali i napravili ih
Na netu sam nasao podatke(sry ali nemogu reci gdje tocno) da su svi ovi krugovi izradjeni 10000 % tocno
Svaki krugo tu ima opseg 360 stupnjeva,svaka kocka je pravilono nacrtana,svaki pravac je tocan,sve perfekt izmjereno
E pa ako ima takav covjek koji to moze uraditi preko noci,a sve potpuno precizno onda nek mi se javi!
Malo sam gledao po netu,dosta se spominu ti ''sivi''
Ak' neko moze postat link da malo o njima vise sazanam... :D
Ali stvarno ovi krugovi nisu nacinjeni covjekovom rukom,to je previse tocno,precizno da bi to obican covjek mogao uraditi,a sve to donosi do spoznaje da nismo sami...da ima netko tko je na vecem stupnju intelektualnog,duhovnog razvoja nego mi ''obicni'' ljudi.
No tu odmah dolazi jos podpitanja...Tko je to onda?
Ja nemam blage veze ali bih stvarno zelio saznati
Kako to rade?-Vjerojatno imaju 10000 puta bolju i razvijeniju tehnologiju,a tko zna..mozda to telepatski rade,jer je dokazano da telepatija postoji
Kako dodju i odu tako brzo?
E pa ovo je samo moje misljenje i neznam jel' mozda ovo neko drugi radio nit' me zanima..vi ste prvi s kojima ovo dijelim
Ja mislim da je moguce putovati puuuuuno brze nego sto ide brzina svjetlosti...zapravo mislim da se moze napraviti pukotina kroz vrijeme i prostor...Opet ponavljam da to samo ja mislim.Jedino logicko objasnjenje je ovo sto sam reko'barem za mene...jer ipak...da oni dodju ovde i odu brzinom 5x nasih aviona...to bi opet znacilo da negdje blizu imaju bazi ili nesto tako slicno,a ovih krugova je puno..zamislite koliko ih onda gorivo kosta :mrgreen: :mrgreen:
Ima tu jos puno podpitanja i slicnih stvari...ajde ljudi dijelite znanje s nama! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 10, 2006 9:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet nov 10, 2006 6:43 pm
Postovi: 8
Lokacija: BiH,Siroki Brijeg 4.denzitet
Nakon malo bolje pretrage na netu naso sam ovo

Poznati brazilski istrazivač NLO pojava, Jan Val Ellam, uvjeren je da će do naredne godine čovječanstvo zvanično kontaktirati sa bićima iz drugih galaksija. Jan Val Ellam je napisao 15 knjiga o duhovnosti i njenoj povezanosti sa ufologijom. Prema njegovim riječima, on odrzva kontakt sa predstavnicima iz vanjskog svemira već 20 godina. Oni su bili ti koji su ga upozorili na skori susret zemljana sa nekoliko vanzemaljskih vrsta u periodu između 15.11.2006. i aprila 2007. godine. Ellam je objasnio da su vanzemaljci dobra bića koja se mnogo razlikuju od ljudi. Dodao je i to da Zemlja do sada nije kontaktirana zbog jako rasprostranjenog nasilja na planetu. Brazilski UFO magazin izvjesava da je Jan Val Ellam dao precizne detalje stvari koje će se desiti i obavjesava "da će kontakt otkloniti svaku sumnju u to da oni postoje i gledaju nas, a to neće moći opovrgnuti ni vlada, ni mediji, ni naučnici, ni religijske ili vojne organizacije." Ellam priznaje da njegova predviđanja mogu izgledati potpuno besmislena, ali ponovo naglasava da je njegov zadatak jednostavno da uspostavi most izmedju civilizacija

Ovo bi bilo cool :shock:

A isto ako vidite pricao sam o brzini brzoj od brzine svjetlosti

Teorija za ovakvo putovanje postoji, a njena implementacija mora sačekati percepciju sadasnjih tehnologija u visim dimenzijama.Ubrzavajuće mase stvaraju gravitacijsko zračenje u visim dimenzijama.
Moglo bi biti moguce...ides brzinom FIJUUUUUUUUUU
Preso si Kumovu Slamu za sec ;D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 10, 2006 10:11 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Moglo bi biti moguce...ides brzinom FIJUUUUUUUUUU
Preso si Kumovu Slamu za sec ;D


praznina koja spaja... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 10, 2006 11:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
MaXaM, dobrodošao i drago mi je što si ovdje našao nešto što te zanima.

Hehe...

Inače, te brzine o kojima pričaš... pa način na koji putuju su "crvotočine". Da, tako ih zovu naučno... i već su neke napravljene zvanično u nekim laboratorijima.

Ali - ima i "nezvanična" strana... vjerojatno se koriste već dugo vremena, samo za njih zna samo mala šačica ljudi koji drže sve pod kontrolom...

Pročitaj tu imaš na Galaksiji o Sivima i drugima... nek ti malo "legne" sve... brzo ćeš ti to shvatiti... uz ovako lijepu ekipu koja si međusobno pomaže.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 11, 2006 9:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet nov 10, 2006 6:43 pm
Postovi: 8
Lokacija: BiH,Siroki Brijeg 4.denzitet
Hehe ty Jack :wink:
A vjerojatno si u pravu..tko zna koliko ludi znanstvenici znaju za 'crvotocine' samo nikom nista ne govore...e to me stvarno hebe jer sve pokusavaju zataskat,pa sta ima veze taman da ce doci mali 'zeleni' (nemoraju biti sivi :mrgreen: ) pa recite jadnom narodu da znaju sta ih ocekuje omg....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Zanimljivo otkriæe!
PostPostano: ned nov 19, 2006 6:57 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon jun 19, 2006 9:08 am
Postovi: 23
Proverite sledeæe linkove:

http://majdanpek.dzaba.com/images/orbital2.jpg

http://majdanpek.dzaba.com/images/21-26_februar2007.jpg

Zanimljivo, zar ne? Pronašao sam taèan položaj planeta uz malo muke ali vredelo je, od kada sam naišao na prvu sliku, intaresovalo me je koji je datum u pitanju i otkrio da je to 21-26. Februar 2007. god. , mozete proveriti pomoæu programa Celestia 1.4.1.0, samo pitanje je: Šta æe se desiti toga datuma? Primetiæete da na slici u žitu nedostaje Zemlja...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 19, 2006 9:35 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon jun 19, 2006 9:08 am
Postovi: 23
http://www.majdanpek.dzaba.com/images/01_januar2022.jpg


http://www.majdanpek.dzaba.com/images/18_jul2027.jpg

Pronašao sam još ove dve kombinacije, verovatno ih ima još, ali ove su mi delovale najuverljivije. Prikljuèite se malo, istražite sami, pa zajedno da doðemo do zakljuèka. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 20, 2006 12:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Hvala na trudu , ali ovo ništa ne pokazuje ( mislim što se tiče datuma )

Nebeska je mehanika previše složena da bi se samo tako "dešifrirala"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 20, 2006 1:34 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon jun 19, 2006 9:08 am
Postovi: 23
Slažem se da je složena, ali nije nedokuèiva, najlakše je reæi:''To je nedokuèivo, neæu da se bakæem time više''. Ako se ne pokušava, ne može se doæi do rešenja odnosno cilja, ali onaj crop circle nije tako nedokuèiv, prikazuje taèan položaj planeta u datom trenutku. Verujem da i svaki drugi crop circle(nelažirani) nosi poruku koja je bitna za dati trenutak u vremenu. Verujem da trebaju simboli i znaci oko nas da se istražuju i provaljuju, a ne stajati sa strane i nemo se èuditi neèemu što ne razumemo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zanimljivo otkriće!
PostPostano: uto nov 21, 2006 5:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Mpek je napisao/la:
Šta će se desiti toga datuma?
Primetićete da na slici u žitu nedostaje Zemlja...


Mozda ce toga dana postat vidljivi asteroidi koji, izbaceni iz svoje putanje prolaskom Vulcana, sunceve dvojne zvijezde kroz njihovu orbitu tako postaju skupina kometa sa spirograficnom putanjom oko Sunca, koji svakih 3600 godina otprilike ulaze u Suncevu ekliptiku, tj. neki od tih kometa ce prema nekim procjenama u roku od ca. 3 do 6 mjeseci nakon tog prvog vidjenja 25.02.2007, "izbrisat Zemlju s lica Zemlje"?

Taj Crop Circle - T367
slika

je nastao u Longwood, Cheesefoot Head, UK, 26 Juni 1995 i najvjerovatnije sugerira kad ce ta skupina kometa postat vidljiva, dakle, 25.02.2007
Citat:
The "grapeshot" represents the incoming comet swarm originating from its resonant orbit position in Vulcan’s orbit. The configuration of the inner planets represents a date when the threatening comet swarm may first appear. According to our analysis the comet cluster may first appear about 25 February 2007. The grapeshot indicates how many comets threaten Earth. The appearance of the comets will get our attention, but by then it would be too late to take effective countermeasures.

izvor: http://www.bibliotecapleyades.net/cienc ... vulcan.htm

http://www.greatdreams.com/asteroids.htm
http://www.barry.warmkessel.com/barry/S ... Comet.html

Nase Sunce ima jednu dvojnu zvijezdu "smedjeg patuljka", s kojim cini jedan dvojni sistem, koja se naziva Nemesis ili Vulcan, vec kako tko.
Ta zvijezda ima jednu elipticnu putanju/orbitu i obilazi Sunce svakih 5000 godina.

slika

http://www.paranoiamagazine.com/vulcanearth.html

Na svojoj putanji prolazi kroz Ortov oblak i njegov unutrasnji "disk" - Kuiperov pojas asteroida

slika

slika

i tom prilikom izbacuje asteroide iz svog ustaljenog mjesta/putanje, da oni uletavaju u Suncev sistem, sto znaci, stizu i do Zemlje.

Kasiopejci/galaksija prijevod je napisao/la:
Još nešto, taj «Veliki Talas», granicnik realiteta, koji vam se rapidno približava bice preduhitren jednim drugim dogadajem koji se regularno dešava svakih 3600 godina, kroz milenijume – radi se o dolasku jedne skupine kometa. Mnogi iz vaše vladajuce klase znaju vec dosta o ovom «objektu» koji je na putu prema vašoj planeti. To je u stvari grupa kometa razlicite velicine, ili bolje receno – asteroidi, koji spirograficno orbitiraju oko vašeg Sunca. Zbog velike kolicine gasova, prašine i drugog materijala, kad se gleda golim okom ova skupina se cini kao jedno ogromno planetarno tijelo.

Ova grupa kometa je odgovorna za mnoge katastrofalne promjene u vašem Suncevom sistemu, i na vašoj planeti. Prije 27 miliona godina, 14 asteroida iz ove grupe udarilo je u Zemlju i zbrisalo mnoge životinjske vrste sa lica zemlje.

To jato kometa uletjelo je u vaš Suncev sistem i u vrijeme tzv. «raja na zemlji», poznatog i po poetskom imenu – Eden. To je bio i period poznatog Adamovog «grijeha». Ta prica o «grijehu» je u stvari simbolicni izraz onoga što se tada dogodilo, tj. preuzimanje kontrole covjecanstva od strane reptoida, ili Lizard rase.

Tada je cijela vaša planeta stvarno licila na raj. To se desilo prije otprilike 309 880 godina, po vašem nacinu mjerenja «vremena».

U stvari pravi identited «zmije» (serpent) u tadašnjem Edenu, koja je nagovorila Evu da «pojede jabuku» je u stvari ta reptoidna rasa.
Pojesti jabuku sa «Drveta Znanja o Dobru i Zlu» je u stvari znacilo promjenu ljudskog genetskog koda; i na taj nacin - ogranicavanje vecine dotadašnjih sposobnosti ljudskog bica.


Medjutim, mozda ce neki ljudi evtl. izbjeci razaracko djelovanje kometa, jer ce se, ako su podigli dovoljno svoj nivo SVIJESTI/SVJESNOSTI, djelovanjem Talasa - granicnika realiteta i denziteta, naci u 4 Denzitetu:

26.11.1994

***

P: Rekli ste nam kroz ovaj izvor, da postoji skupina kometa povazanih na neki interaktivni nacin s našim solarnim sistemom, i da ta skupina kometa dolazi u ravninu eklipse svakih 3600 godina. Tocno?
O: Da. Ali ovaj put ona "jaši" granicu realiteta vala 4. denziteta, gdje su sve realnosti drugacije.
P: Dobro, znaci skupina kometa "jaše" val granice razdvajanja realiteta. Da li to znaci da kad ta grupa kometa dodje u solarni sistem, da ce efekti utjecaja kometa na solarni sistem, ili na planete unutar njega, (J: ili nas), biti umanjeni/olaksani zbog te tranzicije na 4 denzitet? Da li je ta tranzicija ovaj put olakšavajuci faktor?
O: Bit ce ublaženo.

***

P: L: Da li išta od ovoga znaci da su zemaljske promjene predvidene, u stvari, ne moraju se dogoditi u našem fizikalnom realitetu kao što ga mi razumijemo?
O: Možete se kladiti na to.

***

P: T: Drugim rjecima, mi sagledavamo cinjenicu da ono što dolazi ovaj put je val koji ce dozvoliti ljudskoj rasi da se pomakne u 4. denzitet?
O: I planet i vaš citav sektor prostora/vremena.
P: To je cijeli plan o kojemu se govori. Tada, ako bi bio toliko smion da ovdje ukljucim sve nas u to, mi bica svjetlosti koja su došla ovdje u ljudskoj formi, da podignemo frekvenciju, da li je to ono zbog cega je podižemo, taj val, pa kad on dode, dovoljno nas ce biti spremno, frekvencija ce biti podešena, tako da ce se promjena planeta moci dogoditi, kako je i bilo planirano?
O: Da.

****

P: T: Dobro, kad ljudi govore o zemaljskim promjenama, kad oni govore na literalni nacin o preživjelima, i oni koji nece preživjeti, i uništenje... itd., na 3-cem, 4-tom i 5-tom nivou realiteta, mi ne govorimo o destrukciji ( uništenju ) planeta u fizickom terminu 3. denziteta, ili gubitak 90% populacije na 3. nivou jer su oni umrli, nego što su se oni premjestili na 4. nivo?
O: Opaaaa! Postaje vam "vruce".
P: Ok. Dakle to ce nam se dogoditi. I kad kažu da 90% populacije nece preživjeti, nece to znaciti da ce oni umrijeti, nego da ce se transformirati. Mi idemo gore za jedan nivo. To je ono o cemu je citava svjetlosna stvar?
O: Ili druga mogucnost je da ce se fizicke kataklizme dogoditi samo za one koji su "ostali iza", odnosno ostali na Zemlji 3. denziteta.

***

P: Da li mi podižemo ( podešavamo ) frekvenciju da bi kreirali razdiobu?
O: Jedan razvojni kanal.
P: Mi razvijamo kanal?
O: Da. Jedan.
P: Zašto služi taj kanal?
O. Vama i onima koji ce vas slijediti.
P: Oh, pa to je za one od nas koji ce ici u 4. denzitet. Mi cemo se kretati kroz njega i oni drugi ce nas slijediti kroz taj kanal. J: Oh, drugi koji ce biti spremni?
O: Vaša grupa ovdje veceras.

***

P: Mi smo jedan kanal i ima još kanala...
O: Ne. Razvijaju se u ovoj tocki.
P: Dakle mi u ovoj tocki, razvijamo kanal?
O: Da.
P: Ima i drugih grupa na ovoj planeti koje razvijaju svoje vlastite kanale?
O: Da.
P: To su kanali za nas da se premjestimo u 4. denzitet?
O: Znanje je kljuc da se razvije kanal.
P: Radim pod pretpostavkom da smo svi ovdje dio snaga svjetla, tocno?
O: Da.
P: I mi smo bili privuceni skupa da bi razvili taj kanal od mjesta gdje se sad nalazimo?
O: Da.

***

P: Mi razvijamo kanal za naš prelazak iz 3. u 4. denzitet. Jednom kad smo prošli tim kanalom da li to znaci da smo kompletirali ono radi cega smo ovdje došli, i da smo podesili frekvenciju?
O: Djelomicno.
P: Da li je kanal jedna vrsta izlaznih vrata za nas?
O: Blizu.
P: Da rascistimo. Kad prodemo kroz taj kanal, i druga...
O: Vi cete biti na 4. nivou na Zemlji kao suprotno od 3. nivoa na Zemlji.

*****
http://www.cassiopaea.org/cass/twin.htm
http://www.galaksija.info/forum/viewtop ... ight=#6180

Ako ce te komete stvarno doci, a velika je vjerojatnost da hoce, zato jer su i prije dolazile i ako ce nas ista u vezi s tim ovoga puta spasiti, pod pretpostavkom da taj Val, granicnik realiteta i denziteta, zbilja dolazi, onda je to jedino STANJE/STUPANJ nase SVIJESTI i stupanj nase SVJESNOSTI i OSVIJESTENOSTI, tj,

a) da li smo naucili SVE lekcije koje jedno 3D bice na 3 denzitetu mora nauciti i
b) da li je stupanj nase SVJESNOSTI dovoljno visok, da pri dolasku vala "predjemo" na 4 denzitet.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 24, 2006 10:52 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon jun 19, 2006 9:08 am
Postovi: 23
Impresioniran sam =D> , znaèi ipak sam bio u pravu, sve sto možemo da uèinimo je da èekamo... :|


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 25, 2006 12:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Mpek je napisao/la:
Impresioniran sam =D> , znaci ipak sam bio u pravu, sve sto možemo da ucinimo je da cekamo... :|


Pa, ako pretpostavimo da iza kometa dolazi Val i da je uvjet za prelaz u 4D stupanj svjesnosti, onda je sve sto mozemo da ucinimo to da sirimo percepciju, sirimo svijest, da se osvjestavamo i pokusavamo da spoznamo sebe i svijet oko nas cim bolje i vise, za ovo vrijeme koje nam preostaje.

Alternativa je Zemlja 3 denziteta, rusevine i zarko crveno nebo, dok hladan vjetar ne prestaje da huci.
Ali ovo je sad off-topic. ;-)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 89 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz