Sada je: čet mar 28, 2024 9:27 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto jul 18, 2006 1:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
e..još jedno bedasto pitanje..
ako je to djelo ljudski vrste, zar ne bi trebalo postojati neko natjecanje ili svjetsko prvenstvo i neki biznis u vezi s time? ...Bar nešto ljudski u vezi s tim slikama u žitu? Tko bi tek tako napravio umjetničko djelo pa zbrisao? Bar bi se potpisao, ne? Netko bi se valjda izlajo, valjda bi se slikali dok to rade pa bi neka slika negdje procurila?
Tako..malo si mislim o tezi da je to djelo ljudi, pa ..štajaznam... #-o

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 18, 2006 11:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 19, 2004 2:48 pm
Postovi: 211
Dovoljan biznis je taj sto se pisu knjige, snimaju filmovi, razni dokumentarci na tu temu.
Pa recimo da je moguce 50:50, ili cak dajem 75% ljudima i do 80%.
Pa mozda se oni i takmice u izradi, tko zna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 18, 2006 11:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 455
Ja pola ovih slika mogu na Photoshopu i bolje da napravim, al' ne kazem nista , jeste ili nije , primjecuju se magnente zavojnice na mnogima, pa sto su nam to htjeli reci.... pa treba struju u mozak ukljuciti inace mrak totalni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 07, 2006 11:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
mene zanima je li netko pokušao dešifrirati te znakove kao nekakve kriptograme ili tako nešto?
ima li što od toga?
U vrijeme kad su nastajali ovi naši domaći krugovi u žitu, mnogi su "senzitivci" izvještavali da osjećaju neke smetnje. Nešto mi se mota kao zaključak, ali..i meni samoj izgleda nevjerojatno...
Prvi krugovi koji su nastali su jednostavni, da jednostavniji ne mogu biti. Dva kruga spojena crtom, a na novoj slici, ta ista dva i još treći sa strane. Zemlja i Sunce? Ima meditacija za uzemljenje u kojoj se povezuje energija Sunca i Zemlje kroz tijelo (čovjeka). Kažu da bez tog povezivanja nema niš...
Ajd..malo maštam...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 07, 2006 11:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ajd..malo maštam...


=D>

Da, ali mašta te može dovesti i do fenomenalnih otkrića...

Hvala za ideju... možda pomogne u slaganju "slike"!

:mrgreen: :wink:

Meni izgleda kao neko "spajanje"... nečega... možda Sunca, Zemlje, Mjeseca... možda spajanje muške i ženske energije... sunca, mjeseca...
... ma samo malo maštam... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 09, 2006 12:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
tri stvari. :idea: Da nije nešto u vezi sa Sveta tri kralja? Ili sa Svetim trojstvom?
I čega ono po tri još ima?
8) 8) 8) :roll:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 09, 2006 12:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ma ne, ne, ...ajmo bit ozbiljni....
Mora da je netko već do sada pokušao dešifrirati te šifre. Pa nisu ti krugovi od jučer. Ja sam bila klinka kad se o tome pisalo u legendarnom Vikendu i Galaksiji-original, (a..znam da se toga gotovo nitko ovdje ne može sjećati jer je od tog doba je prošlo otprilike isto kao od posljednjeg viđenja dinosaurusa)..prema tome..ne vjerujem da ne postoji nekakvo objašnjenje, ili bar pokušaj, matematička analiza, simbolička, asocijacije na temu...bilo što.... Je l' netko nešto zna o tome? Ili, bolje da iskreno kažem: je l' se nekom da kopat po internetu i tražit, pa da stavi vamo neki linkić?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 12, 2006 12:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
slika

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 12, 2006 2:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
e..ako ovo što je galaksija posljednje postavio nije slika s jasnom namjerom da bude poruka, onda ne znam što je...

tko je vladar svijeta?

možda bi trebalo pratiti razvoja oblika? mora biti neki slijed tih slika koje se izgrađuju i razvijaju po nekoj logici, kao fabula priče: uvod, razrada, zaključak i na kraju pouka?
trebalo bi ih posložiti po slijedu nastanka na određenom području.
mogla bi to biti cjelovita priča...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 22, 2006 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Ja pola ovih slika mogu na Photoshopu i bolje da napravim

Ajde napravi bar jednu.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 23, 2006 12:13 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ja pola ovih slika mogu na Photoshopu i bolje da napravim


Ma EM... pa zar ne vidiš da je ovo "puno priče - malo rada"... ima takvih... naslušao sam se takvih i sličnih izjava u ovom životu... mogu ti reć da takvi samo puno pričaju...

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: krugovi u žitu - mandale???
PostPostano: sri aug 23, 2006 6:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri mar 08, 2006 9:00 am
Postovi: 101
Meni nekak to najviše odgovara istočnjačkim mandalama!!!
A fizički kak nastaju ...nemam pojma...ali mi je najbliskije (nakon čitanja Marka Pogačnika) da mala eterična bića (najprije patuljci ili možda vile ) svijaju to klasje u najljepšim mogućim oblicima...Npr. prekrasno mi je bilo Pogačnikovo objašnjenje kako se rascvjetava cvijet i tko sudjeluje u tom 'poslu'...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 23, 2006 9:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Space oddity,

Tih entiteta ili personaliteta u drugim dimenzijama ima mali milijun.
Našla sam dobre opise u knjigama C.W. Ledadbeater-a, Astralna dimenzija i Devahanska dimenzija, izdavač CID, Zagreb 1995-97. Preporučujem. Ima tih knjižica za kupiti po knjižarama, a ima ih i u bibliotekama. Pogačnika nisam čitala, pa ne mogu o tome, ali ovako, "na oko", izgleda mi da je to ista tema...
Ti entiteti, personaliteti, elementali i energetske forme, imaju također svoje evolucije, među njima postoji hijerarhija. Ne znam da li Pogačnik piše o tome, ali, zanimljivo je. Također, postoje mogućnosti komunikacije i suradnje i tim bićima.

Meni krugovi u žitu ne izgledaju kao da bi ih sačinili neki entiteti s te razine, dakle, gnomi ili ondini ili drugi, njima paralelni entiteti. Ako sudjeluju u izradi, onda su oni pod vodstvom viših entiteta i sila, jer, navodno, nemaju svoju slobodnu volju i mogućnost upravljanja svojim akcijama, nego njima upravljaju vile, a vilama anđeli. IStičem, navodno. Svi autori napominju da su istraživanja astrala i viših dimenzija otežana zbog poznatih smetnji istraživača u smislu da je objektivnost njihovih opažanja otežana.

Da se vratimo na krugove. Očito je da psotoji određena namjera u izradi. Kad otkrijemo namjeru s kojom su izrađeni, lako ćemo dešifrirati sadržaj poruke.


Meni izgleda da treba pomno pratiti pojavljivanja na novim područjima i razvoj oblika. Evo, sad to imamo tu, pod nosom. Trebalo bi tu pojavu promatrati s više aspekata. Pratiti promjene u vremenskim prilikama, broj saobraćajnih nesreća, moguća spontana izlječenja, izvještaje o tome kako se osjećaju ljudi u tom i širem prostoru, mjerenje suptilnih energija i njihovog kretanja, ponašanje životinja (bolesti, kretanje i možda migracije divljih životinja, plodnost, mogući skokovi u njihovoj evoluciji).

Kako to pratiti, kako dobiti podatke? Izgleda teško, ali ne vjerujem da nije nemoguće. Treba velika ekipa entuzijasta izazvanih avanturističkim duhom, nešto kao Idijana Džons :wink:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Pogačnik
PostPostano: sri aug 23, 2006 12:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri mar 08, 2006 9:00 am
Postovi: 101
Je - tema je potpuno ista...s tim da sam Ledadbeater-a čitala davno - prije kojih 10 godina i onda mi je bio strahovito nerazumljiv...jer nisam imala pojma o ničemu izvan fizičke razine...Trebala bih sad ponovo pročitati...
Hijerarhijski ih Pogačnik potpuno isto opisuje ( s tim da ja o činjenicama sad nemam više pojma pa najvjerojatnije lupam) s tim da on prvenstveno radi na komunikaciji i suradnji s njima...Meni je hercu strašno blisko jer svoj doživljaj prirode odmalena vidim kroz to..
Obzirom da su to bića bez mentala (ukoliko se dobro sjećam) ona naravno ni nemaju namjere...Zašto mislite da Krugovi u žitu imaju SVAKAKO neku namjeru??? Možda se samo igraju....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 04, 2006 10:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Pa da..ako nije poruka s jasnom namjerom..onda je sigurno IGRA. Zašto ne?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 04, 2006 10:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 17, 2006 9:00 pm
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
AKO SU PORUKE ,ŠTO IH JE TAKO TEŠKO DEŠIFRIRATI.
Ili ih je već neko dešifrirao?

_________________
Ima li što tamo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 04, 2006 11:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Možda razlika u nivou komunikacije.

Npr. ti si sad neki dobrotvor ( nešto kao OPD ) i želiš pomoći niže svijesnim bićima da napreduju. Recimo želiš pomoći ribama. Kako ćeš ti postići komunikaciju sa ribama? Što ćeš im i kako nacrtati da one to "razumiju na njihovom ribljem jeziku"?

Shvaćaš?

Mi ljudi imamo jednu vrstu komunikacije i te misli bi nekako trebalo transformirati u riblje ( da one to lako shvate ).

Tako je i s bićima koja nam šalju te znakove u žitu, pokušavajući nekako nacrtati nešto što bi mi mogli lakše razumjeti. Ta bića su vjerojatno daleko iznad komunikacije slovima, pisanjem, govorom, kompjuterima i slično.

Pokušavaju univerzalnim piktogramima, znakovima i slično. Ima grupa ljudi koji su već uspjeli dešifrirati neke, ima toga na netu. Pogledaj ovu temu od samog početka. Možda nađeš nešto... hehe!

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 8:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Jack,jesi li ti ikada čuo da je netko nešto

vidio/pročitao/čuo i iz toga se promijenio i nešto spoznao?

Po mom mišljenju krugovi djeluju na informacijsko polje/kolektivno nesvjesno čovječanstva i na energiju Zemlje.

Treba ih samo promatrati bez razmišljanja,tj bez upotrebe logičkog uma, koji bi mogao o onoj slici s kraljem nalupetati sljedeće:

1.dolazi novi vladar svijeta

2.kralj sjedi na 12.prečki -znači 2012....

3.prečka na kojoj je kralj je deblja kao dvije -godina ima 13 mjeseci....


itd.itd.itd..........


opusti se i uživaj-to djeluje na nesvjesnoj razini.

možda............

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 8:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, izgleda da ima veze s tim. Dobro si to uočio kokoraoš.

To su nečije misli. ( naše ) Manifestirane u 3 D okruženju. Grupne misli.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Ne bih se složila...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz