Sada je: čet mar 28, 2024 9:51 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet jun 29, 2006 2:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Znači glavni argument je to što mu nije zadrhtala ruka prilikom snimanja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pa nije jer je kamera bila pričvršćena na stalku, tip je proveo mesece jureći NLO-e na livadama Engleske, imaš njegov intervju.

Napraviti onakvu animaciju da se prevari narod, pa još posle da ostanu pravi krugovi koji su tu snimljeni - malo je teže. To je podvig dostojan vanzemaljaca. Šta misliš, možda su oni napravili taj 'lažni snimak' da nas prevare?

Hajde napregni malo vijuge pa smisli nešto ubedljivije da samog sebe obmaneš.


Što se tiče onih belih lopti koje lete imam ovde u mom kraju svedoke da su to isto videli, a nemaju pojma o krugovima u žitu, samo se zabezeknuli kada je to proletelo nad njihovim glavama, imalo je oko metar u prečniku.
Imam i snimak na kome se vidi isto nad nekim gradom u USA kako noću leti nad krovovima. Znači, nisu to ničije misaone projekcije već tehnologija NLO, njihove sonde, valjda.


Zadnja izmjena: Pantelija; čet jun 29, 2006 4:38 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 29, 2006 3:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Jack987 je napisao/la:
Gle - kamera i fotoaparat nisu isto. Ta kamera je bila na stativu, ostavljena da snima cijelo to područje. Zato se nije pomicala.


Ocito da ne mislimo na isti snimak. Na ovom snimku sa emisije "Is it real?" kamera nije bila na stativu...slika se malo pomicala, jer je kameru vjerovatno neko drzao u ruci.

Ti sigurno imas neki drugi snimak - autentican.

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 29, 2006 4:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Pantelija je napisao/la:
Što se tiče onih belih lopti koje lete imam ovde u mom kraju svedoke da su to isto videli, a nemaju pojma o krugovima u žitu, samo se zabezeknuli kada je to proletelo nad njihovim glavama, imalo je oko metar u prečniku.
Imam i snimak na kome se vidi isto nad nekim gradom u USA kako noću leti nad krovovima. Znači, nisu to ničije misaone projekcije već tehnologija NLO, njihove sonde, valjda.


Sto se tice NLO-a, ne moras mi nista govoriti. Prije dvije godine vidio sam formaciju od nekoliko NLO-a u vidu sivih svjetlosnih lopti koje su se kretala u krug i nakon nekoliko sekundi nestale, da bi se kasnije ponovo pojavile...i sve tako, periodicno...Ali o tome sam vec jednom pisao. Sljedece godine vidio sam na emisiji "Na rubu znanosti - Otmice i NLO" snimak NLO-a potpuno identican onome sto sam ja vidio i tada sam se sav najezio.
Dakle, nije da vjerujem u NLO-e, nego sam SIGURAN u njihovo postojanje. Ipak, ovaj snimak o kojem sam govorio nema veze sa paranormalnim. Kao sto rekoh, ti i Jack ste vjerovatno gledali neki drugi snimak - autentican!
Pretpostavljam da je to onaj veliki film na 2 cd-a ?!

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 29, 2006 4:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Neznam... ja sam već ovo objavio odavno:

http://www.val.hr/znanje/images/snimakcropcircle.mpg

Ali ima dijelova ( svjetlosne lopte ) koje su snimljene u filmu Quest for the Truth - Crop Circles ( na 2 cd-a ) koje su identične onima na ovoj kratkoj snimci.

:wink: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 29, 2006 4:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Pantelija je napisao/la:

http://www.uploadfile.org/download.php? ... BPyNEBWxoD

ili

http://www.mytempdir.com/734886

Ima oko 8mb
Nije neki kvalitet, ja sam to snimio sa TV-a.

Ovde su najbolje slike
http://www.uploadfile.org/download.php? ... CVYBFkqJQj
Ima oko 18 mb


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 29, 2006 5:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
Jack987 je napisao/la:
Jutarnji List:

Čudni krugovi u pšenici kod Svetog Martina na Muri Pišu: Nikola Krčar, Igor Škevin

slika



Damn, zasto kod nas sve mora bit manje, ruznije, manje atraktivno itd. Pa gdje su oni lijepi "matematicki" patterni? :( :( Nasi fejkeri su bas ono nesposobni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 29, 2006 5:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da. Tip tvrdi da je on to napravio na kompjuteru. Pa da nekome ponudiš određenu sumu novaca - reći će i da je on sam vanzemaljac, a kamoli da je on prevarant koji je napravio tu snimku.

Al zanimljiva stvar je ta da je krug u žitu BIO u polju !!! Ako je taj lik to napravio na kompjuteru - kako je znak STVARNO bio na tom polju???

Ali to nije ni toliko bitno - jer ima i drugih snimaka koji prikazuju iste svjetlosne krugove koji "lete" iznad polja.

Saviješ vrijeme/prostor s nekom vrstom tehnologije, napraviš znak na polju žita... ali tu nije pitanje KAKO se to radi - veš ŠTO znače ti znakovi !!!

That's a question...

#-o

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 29, 2006 5:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Damn, zasto kod nas sve mora bit manje, ruznije, manje atraktivno itd


Hehe... ZATO !

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 30, 2006 6:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Adis je napisao/la:
Sto se tice NLO-a, ne moras mi nista govoriti. Prije dvije godine vidio sam formaciju od nekoliko NLO-a u vidu sivih svjetlosnih lopti koje su se kretala u krug i nakon nekoliko sekundi nestale, da bi se kasnije ponovo pojavile...i sve tako, periodicno...Ali o tome sam vec jednom pisao. Sljedece godine vidio sam na emisiji "Na rubu znanosti - Otmice i NLO" snimak NLO-a potpuno identican onome sto sam ja vidio i tada sam se sav najezio.
Dakle, nije da vjerujem u NLO-e, nego sam SIGURAN u njihovo postojanje. Ipak, ovaj snimak o kojem sam govorio nema veze sa paranormalnim. Kao sto rekoh, ti i Jack ste vjerovatno gledali neki drugi snimak - autentican!
Pretpostavljam da je to onaj veliki film na 2 cd-a ?!



Malo si previše skeptičan za krugove u žitu za nekoga ko je video NLO.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 01, 2006 9:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Pantelija je napisao/la:
Malo si previše skeptičan za krugove u žitu za nekoga ko je video NLO.


Mozda jesam, ali nikako ne mogu povjerovati da je pozadina ove stranice bijele boje, jer je crne. Vecina krugova u zitu je napravljena od strane ljudi. Isti slucaj je sa NLO vidjenjima: samo mali broj njih nema racionalnog objasnjenja. Bez obzira na to, uvjeren sam u njihovo prisustvo. Uvjeren, jer sam licno dozivio. Ne moze se vjerovati informacijama koje nude mediji, tj. treba ih uzimati sa rezervom. Vrlo je tesko pronaci istinu. Evo, uzmimo samo slucaj NLO-a u Meksiku 2004. godine. Svjedoci su izjavili da su se objekti inteligentno kretali i reagovali na signale pilota (poslusati ufo nautica-mexico ufo,anatomija slucaja), da bi se to "objasnilo" kao "meteoroloski balon", a bilo je jedno jos smjesnije objasnjenje kojeg se sada ne mogu sjetiti.
Zakljucak ove price: vecina krugova u zitu su napravili ljudi, sto ne mora znaciti da je i ostatak djelo ljudskih ruku (i nogu). Tome idu u prilog savijene stabljike i rupice na njima. Dakle, VJERUJEM da bi taj mali dio njih mogao biti napravljen od neke druge strane. Nadam se da cu imati priliku posjetiti jedno takvo polje zita i dozivjeti (kako to rece neki gost na emisiji "na rubu znanosti - krugovi u zitu") neku posebnu energiju.

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 01, 2006 9:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Donosiš proizvoljne zaključke: većinu krugova u žitu napravili su ljudi.
A još kažeš da nisi nikada ni bio u nekom krugu da ga izbliza vidiš.
Nisam ni ja ali na osnovu zdravog razuma i logike vidim da ogromnu većinu krugova nisu mogli da naprave ljudi, a za ono malo koje su naravili vidi se iz aviona da su traljavo delo ljudi. Ne samo po polomljenim stabljikama nego i po sadržaju, ideji i dizajnu krugova.
Razlika među njma je kao između Audi Q7 i Yuga.
Ti tu razliku očigledno ne vidiš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 01, 2006 1:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Gledao sam na TV-u kakve su oblike ljudi napravili za samo jednu noc, ne bi mogao vjerovati!
Na papiru se nacrta minijaturna verzija, a onda se to realizuje na terenu proporcionalnim uvecavanjem uz unaprijed definisani redoslijed radnji.
Ipak, po 100-ti pout govorim da vjerujem da ima i onih neljudskih.
Ne znam sta imas protiv mog misljenja...Mozda bi ti bio zadovoljan jedino ako kazem da su svi krugovi "vanzemaljski". Svi imamo svoje misljenje. Necu vise pisati o ovoj temi, jer smo vec sve ispricali sto se imalo pricati, a isto tako da se ne bismo nervirali.

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 01, 2006 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2004 4:54 pm
Postovi: 187
Lokacija: Tuzla
Vidim, evo, galaksija je postavio jos neke slike. Ovo su potencijalni kandidati za krugove nastale od strane neke druge inteligencije.

_________________
"When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you are awaking, when you become aware of the real world around you. But you are still dreaming."
http://ufos.tk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 01, 2006 1:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ovo je drugi pokušaj jer sam neke zaboravio prebaciti u jpg format, pa se nisu mogli vidjeti:


[img]http://www.galaksija.com/images/c1-cropsilbury804[1].jpg[/img]

[img]http://www.galaksija.com/images/c2-cropsquare99[1].jpg[/img]

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 01, 2006 3:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Adis,
vidim ja da ti priznaješ da ima i onih neljudskih.
Problem je što ne priznaješ očiglednu činjenicu da je tih neljudskih ogromna većina, dok o onim ljudskim ne vredi ni govoriti.
Kao i svugde i ovde se javljaju plaćenici i sitne psihopate koji se trude da zamažu i prikriju neke istine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 02, 2006 1:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
evo još par interesantnih:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 02, 2006 1:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Lepo, mada sve to i još mnogo više ima na

http://www.uploadfile.org/download.php? ... CVYBFkqJQj

18MB.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 5:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Novi znak u Italiji.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 16, 2006 2:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Evo par novih:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 18, 2006 1:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
jedno bedasto pitanje... #-o
što kasnije bude s tim žitom? da li se stabljike usprave nakon nekog vremena? da li ga požanju, naprave brašno? je li upotrebnljivo?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz