Sada je: sub apr 27, 2024 12:43 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 31  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 9:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
arwen dor je napisao/la:
Ne bih se složila...


Ne bih ni ja...

A.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Što smo "mi"?

Materijalni, fizički pojedinci ovdje u 3 D, ili sve manifestacije istih svjesnih cjelina "tamo negdje" na nekim višim nivoima svijesti?

"Mi" iz prošlosti, sadašnjosti i budućnosti, "mi" iz alternativnih realiteta, "mi" iz drugih dimenzija, frekvencija i nivoa postojanja?

To smo "mi", zar ne? Pa možda ti "mi" šalju ove poruke u žitu...

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Jackica, tačno je da je jedna od alternativa da to "mi" iz budućnosti sami sebi šaljemo poruke u vidu krugova u žitu, ali mnogo jača alternativa jest da to ipak nismo mi već neke druge izvanzemaljske civilizacije. Zašto misliš da je sve što se spusti na ovu planetu ili se desi u globalnom smislu neki zaheb od strane zlića koji dolaze odozgo? Zar ne bismo za promjenu mogli malo misliti da ima gore i dobrih tipova, onih koji brinu o našem duhovnom razvoju, ali bez ijedne zadnje misli, odista, onih koji su "zaduženi" da vode rase ka njihovom sljedećem stupnju evolucije po Božanskom Redu i ustrojstvu?

Pusa.
A:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Zašto misliš da je sve što se spusti na ovu planetu ili se desi u globalnom smislu neki zaheb od strane zlića koji dolaze odozgo?


??? Pa ne mislim tako... odkud ti to? ( predrasuda, a? hehe, vidiš - vodi u krivo )

Drago mi je da ima bića koja pomažu, posebno u vidu krugova u žitu. Nisam o njima nikad ni pomislio da je to nešto negativno.

Pod "naše" misli sam mislio da su one "naše" od onih "mi" tamo negdje kad budemo OPD ( budućnost kako to sad nama izgleda ). Ali, možda nam sada ti "mi" koji su u "budućnosti" izgledaju kao neki vanzemaljci. Al nije ni bitno, jer ionak mogu mijenjati svoje oblike. Zašto bi morali izgledat kao mi ljudi, u sdašnjem obliku? Možda ih mi vidimo kao neke oblake, svjetleće točkice ili tko zna kako sve ne...

Ono što hoću reći, jest to - da vjerojatno mi sami nekako sebi šaljemo signale i krugove u žitu da shvatimo možda neke stvari koje su sad trenutno najbitnije za naš razvoj u ovoj točki vremena/prostora.

Dakle - pozitivno. Yes! :thumbup:

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 10:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Ne znam odakle dolaze ali u neke od "krugova" sam umeo da buljim i po vise od pola sata, nekako me taj osecaj ispunjava, mada neki od tih simbola me podsecaju na neke zvrljotine koje sam crtao po sveskama na dosadnim casovima u skoli, mozda jednom i postujem neki od mojih crteza, samo prvo treba da ih pronadjem. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
jack, to si pokupio od Casiopejaca, ali mislim da oni ne misle na to što ti misliš kad kažu da su oni mi iz druge dimenzije, ne misle da je sve što postoji "mi"...
jer, kad bi to tako bilo, ispalo bi da smo "mi" i anđeli i đavli, i reptili, i ljudi, i volanderosi i šamani, i minerali, i svi oblici života. i dobri dečki i loši dečki, sve u jednom, jedno u svemu...
to je malo mnogo iskrivljeno shvaćanje zakona "sve je jedno", taman dovoljno da pobrka lončiće...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
ispalo bi da smo "mi" i anđeli i đavli, i reptili, i ljudi, i volanderosi i šamani, i minerali, i svi oblici života. i dobri dečki i loši dečki, sve u jednom, jedno u svemu...




Pa zar nismo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 05, 2006 11:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Tja, pa ako svi vucemo korene iz sedmog denzieta, po toj logici bi trebali da jesmo,
ali mislim da je sama "logika" upitna kada je rec o ovim stvarima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 8:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Citat:
ispalo bi da smo "mi" i anđeli i đavli, i reptili, i ljudi, i volanderosi i šamani, i minerali, i svi oblici života. i dobri dečki i loši dečki, sve u jednom, jedno u svemu...




Pa zar nismo?


:thumbup:

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 12:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Evo nekih linkova, ima interesantnih stvari. A mozda je neko i vec postovao negde.

http://www.bltresearch.com/history.html

http://www.diagnosis2012.co.uk/blt1.htm


Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 5:17 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Po mom mišljenju krugovi djeluju na informacijsko polje/kolektivno nesvjesno čovječanstva i na energiju Zemlje.

Treba ih samo promatrati bez razmišljanja,tj bez upotrebe logičkog uma, koji bi mogao o onoj slici s kraljem nalupetati sljedeće:

1.dolazi novi vladar svijeta

2.kralj sjedi na 12.prečki -znači 2012....

3.prečka na kojoj je kralj je deblja kao dvije -godina ima 13 mjeseci....


opusti se i uživaj-to djeluje na nesvjesnoj razini.


Odlicno receno! =D>
"Manifestirane misli" takodje veoma dobro zvuci. Nepropustene kroz filtere svesti, koji im daju oblik neceg konkretnog.
Velik broj krugova ima oblik mandale. (Da li su se mandale pominjale na ovom topicu ili na nekom susednom?)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 06, 2006 5:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Tja, pa ako svi vucemo korene iz sedmog denzieta, po toj logici bi trebali da jesmo,
ali mislim da je sama "logika" upitna kada je rec o ovim stvarima.



Otkud to vucemo,pa ja mislim da mi jesmo 7. denzitet,isto kao i ostali denziteti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 1:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 06, 2006 9:45 pm
Postovi: 51
Lokacija: Barrayar
Imam ideju da su slike u žitu (nisu uvijek samo krugovi) neka vrsta putokaza, tj. kalendara ili da se bolje izrazim - slikovnice sa strelicama u kojem smjeru trebamo ići. U svakoj poruci vidim znak, upozorenje ili smjernicu. Voljela bih se naći usred takvog djela i mislim da bih vizualizirala poruku koju nam, ma tko god to bio, želi prenijeti. Palo mi je na pamet da su neke od njih zapravo rebusi koji skrivaju možda čak i rješenja za neka nama potrebna znanja(lijekovi i sl). Jedna od tih slika me užasno podsjeća na građu molekule, ne znam više na kojoj stranici sam ju vidjela.

_________________
Znam da ništa ne znam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 2:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 15, 2006 9:34 pm
Postovi: 156
Kad smo već kod teorija - ako smijem...

Bilo bi fascinantno kada bi ispalo da su ovi krugovi u žitu u biti samo nusproizvod jednog raspadnutog sistema prijenosa - koji se nekad davno koristio drugačijim vrstama energije da bi obavljao ovaj prijenos. Energije koje vežu odnos planeta, Mjeseca - pa su stoga i danas djelomice aktivne... I nije to bio samo prijenos ljudi ili materijala nego i informacija...

Recimo da je postojala neka civilizacija na Marsu koja je samo pomoću građevina i energije koje su te građevine uspijevale prikupiti i usmjeriti stvorili most sa Zemljom - nije to nova teorija, naravno - i kada je sve propalo ta je struktura nastavila emitirati nekakavu vrstu poruke ili SOS poziva ili čak prostornih koordinata za slijetanje...

To je ona fora sa Bermudskim trokutom koji je u biti puno širi i ako ga hoćemo povući u jednostraničan trokut mogao bi doseći stare keltske ruševine na britanskom otočju, egipatske piramide i npr. Uskršnji otok. Što bi odgovaralo npr. trokutu osporenih neprirodnih konstrukta na Cydoniji - LICE, UTVRDE i PIRAMIDALNE KONSTRUKCIJE... Još kad se poveže da je gledajući u ravnoj liniji kroz Bermudski Trokut odnosno ravno kroz Zemlju na drugoj strani - Vražji Trokut kraj obala Japana...

Nikako nove teorije - ali vrlo zanimljive - u svakom slučaju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 5:18 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Interesantna ideja, kauboju. Za krugove mi se ipak cini da imaju suvise ... pa da kazemo ... pravilan oblik i mnogoznacenjsku strukturu, prosto nabijenu „informacijama“, da bi bili nusprodukt. Nabijenost „informacijama“ se oseti cak i preko slike. Znacenje je nasoj 3D svesti nedostupno, ali postoji neki drugi deo nas koji bi mogao da ih primi, nadam se i da zna sta da uradi sa njima :?:
Medjutim mislim da „informacije“ nisu namenjene prvenstveno nama, vec da na neki nacin energetski-„informativno“ deluju na Zemlju da bi pospesile njenu tranziciju.

Ali mi je tvoja ideja veoma zanimljiva jer mislim da oko nas postoji prava gomila „energetskog“ otpada/nusprodukata o kojem govoris.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 7:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Nisam citao citav post pa se unaprijed ispricavam ako je bilo govora o tome. Ja osobno poprilicno sam uvjeren da je dobar dio krugova tu za mis-direkciju, napravljen satelitila/HAARP/slicnom tehnologijom. Osobito sto se tice izvanzemaljaca isl poruka. Mislim da bi ljudi trebali malo vise vremena poradit na sebi, previse stvari je tu za manipulaciju i klopki za koje se ljudi kace ko muhe na #=()U$.

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 5:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pročitaj sve od početka... bit će jasnije onda.

Pogotovo slike sa savijenim koljenima pšenice i promjenjenom strukturom dijela stabljike koji je svinut. Da to dolazi iz satelita/Haarp sranjima - onda bi imalo utjecaja na cijelu biljku, a ne samo na dijelove. Imamo i snimku stvaranja kruga, u biti nekoliko njih... u svima se pojavljuju svjetlosne lopte koje se vrte oko područja, ili samo lagano "šeću" u susjedstvu.

Mislim da bi glupo bilo satelitima crtati po žitu samo da se ljudi zbune. To bi bio i kontraefekt, jer kad ljudi vide krugove - onda počnu i razmišljati o vanzemaljcima i duhovnosti. A to NWO-u nikako ne paše.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 6:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Jack987 je napisao/la:
Mislim da bi glupo bilo satelitima crtati po žitu samo da se ljudi zbune. To bi bio i kontraefekt, jer kad ljudi vide krugove - onda poènu i razmišljati o vanzemaljcima i duhovnosti. A to NWO-u nikako ne paše.
:mrgreen: :wink:


Ha cuj, mozda im nije pasalo prije, sto ako sad pase? Mozda je fenomen rezultat povisene frekvencije Zemje? Mozda ga NWO koristi za dodavanje i svojih kreacija? Ipak tehnologija javno dostupna je, u nekim podrucjima, patka. Al ok, nisam citao iz pocetka post pa stajem tu.

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 6:08 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Snimak je stvarno mrak.
Verovatno, ... sigurno ima i laznih krugova. Ali kako bi oni mogli biti u klasicnim smislu dezinformativni kada o njihovom znacenju ionako samo slutimo? Ako ih ima, oni prosto sluze da dovedu u pitanje prave krugove, da ih prikazu kao lazne. Po sistemu „ovaj je lazan, znaci svi su lazni.“
Mada je moguce da kontrolni sistem pokusava da utisne svoje „informacije“/poruke u Zemlju. Ta je bitka izgubljena. No pasaran.

U ranijim vremenima je bilo moguce da se silom nametne Jedna Istina po meri kontrolora sa viseg sprata i da se Znanje represijom ugusi. Danas to ocigledno vise nije moguce, moraju malo vise da se potrude. Da prave svoje krugove, muljaju, manipulisu, dezinformisu, lobiraju, politicare. Jednom recju bljak.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 6:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Arja je napisao/la:
Snimak je stvarno mrak.
Verovatno, ... sigurno ima i laznih krugova. Ali kako bi oni mogli biti u klasicnim smislu dezinformativni kada o njihovom znacenju ionako samo slutimo?


Evo kako:

slika

_________________
Whatever you want to be you are, don't hesitate, just be! mito.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 31  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 78 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz