Sada je: pet mar 29, 2024 12:40 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: pon sep 06, 2010 8:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 05, 2009 3:15 pm
Postovi: 55
topla preporuka...


Crossover From Another Dimension


http://www.disclose.tv/action/viewvideo ... nsion_1_6/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: pon jan 24, 2011 11:02 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Uranili zoru prevarili :shock:

Otvorena cc sezona 2011 i to na Javi, pa rekoh da javim :mrgreen:

Reported 23rd January 2011

slika

:love3:

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sri apr 27, 2011 9:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Započela cc sezona i u Evropi; :love5: :love5: :love5:
http://www.cropcircleconnector.com/2011 ... 2011a.html

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sri apr 27, 2011 11:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 2:15 pm
Postovi: 62
Rokas je napisao/la:
topla preporuka...


Crossover From Another Dimension


http://www.disclose.tv/action/viewvideo ... nsion_1_6/


http://alajefromthepleiades.com/planet- ... rrestrials


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sub maj 14, 2011 11:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Dobio sam informaciju tj, znanje o znakovima u zitu u sanjanju..
To je sad malo tesko preneti jer mi je u snu sve bilo nekako jasnije ali sam zadrzao sustinu:

Saznao sam da znakovi u zitu imaju veze sa ljudskom DNK.
Naime,znakovi(crop circles)su neka vrsta Unutrasnjeg prikaza DNK, kao kada se napravi presek objekta,zgrade, horizontalnom ravni i dobije se presek..

To je kao neka projekcija koju ne znam ko pravi ali imao sam jak utisak da to nisu ljudi,
I te projekcije imaju beskonacan broj prikaza u ogranicenom prostoru(taj ograniceni prostor je DNK),koje pokazuju velicanstvenost strukture DNK.
NIsam cak imao utisak ni da to zemlja svojim vibracijama pravi vec neka druga bica ali za to nisam siguran

NE znam da li je ovo sve tacno ali to je moje saznanje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sub maj 14, 2011 11:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Tad sam se setio i onih znakova koji nisu sestougaoni i kruzni(oni znakovi gde je covek i neko cudno bice koje lici na coveka) i znao sam odmah da oni nemaju veze sa dnk strukturom,
A posle kad sam malo razmislio pomislio sam da je to vrsta kamuflaze kako bi ljudi mislili da je ta kreacija plod covecanstva


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sub maj 28, 2011 4:44 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 4:18 pm
Postovi: 1
Ne razumijem zasto se ljudi stavljaju na prvo mjesto i ne shvataju da toliko toga večeg od nas postoji, ne samo na ovom svijetu. Ali zašto za svaku neobjašnjenu misteriju moramo uključivati vanzemaljce ?

Ja sam par dana pretrazivao znakove u žitu širom neta, a na google earthu sam pronašao preko 30-tak crop cricle-ova uglavnom u Engleskoj u Wiltshire-u, mada su se pojavljivali i u drugim djelovima svijeta. Postoji firma cropcirclemakers koja to fizički pravi, i imaju na njihovom sajtu i nacrtane projekte znakova koje su oni radili.

Kada se logično pristupi tome, nije velik korak spoznati da se neki znakovi jednostavno ne mogu baš tako savršeno napraviti ljudskom rukom, pogotovo znakovi koje se preko noći pojave na polju.
Mislim, u Engleskoj je sada to postala i turistička atrakcija, tako da je vjerovatno toga dosta što naprave ljudi, jer pojedini vlasnici polja naplačuju ulazak u polje turistima i po 20 funti.

Prije i nego što su se pojavili cropcirclemakers, postojali su prije dosta godina slicne stvari koje se i dan danas vide, a vjerovatno i znakovi u žitu (koji nakon određenog kraćeg vremenskog perioda nestanu jer se žito nastavi razvijati i rasti) kao što su crteži na Nazca (Peru) itd.

Smatram da je majka zemlja živa i da nam sa znakovima u žitu šalje simbolične poruke i želi dobronamjerno ukazati pažnju na neke naše ljudske greške.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: pon maj 30, 2011 11:29 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet apr 09, 2009 11:40 am
Postovi: 41
Lokacija: Nadolazece
http://thetruthbehindthescenes.wordpress.com/2011/05/29/ufo-sighting-prior-to-incredible-crop-circle-formation-in-krasnodar-south-russia/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: uto maj 31, 2011 10:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 13, 2007 9:33 pm
Postovi: 114
Lokacija: Sarajevo

_________________
Duhovno traganje je naša težnja za znanjem i prosvjetljenjem, koje nas vodi ka Izvoru.
http://www.taoom.webs.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: čet jun 02, 2011 4:13 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned dec 26, 2010 7:29 pm
Postovi: 6
^^
zasigurno nisu krugovi :D
.. deluje kao da je v brat pocheo da crta po zhitu

_________________
27


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: pon jun 27, 2011 9:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
http://translate.googleusercontent.com/ ... NqcRlSMn-g


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: pon jun 27, 2011 9:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Onog poleglog žita kao u Krasnodaru je bilo po Vojvodini i Slavoniji koliko ti volja dok Talijani nijesu doskočili toj paorskoj muci i selekcionisali žito kratke jače stabljike. Odonda nema tih neobičnih fenomena u tim krajevima.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: uto jun 28, 2011 6:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: ...
PostPostano: sri jun 29, 2011 3:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri jun 29, 2011 2:46 pm
Postovi: 2
Paa lepo izgledaju svi ti artistic moves u žitu... :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: čet jul 28, 2011 9:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
"Yo, shit's on fire! Be seeing you in 28 days." kaze cliff... :D

slika

Kod:
http://www.halfpasthuman.com/spacebrothers.html

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: čet jul 28, 2011 12:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
WTF is THIS???

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: čet jul 28, 2011 2:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Ovo je dobar znak a znači; Vanzemaljci su popušili. :mrgreen:

Zapravo šalim se ovo je fotomontaža pogledaj samo linije kad uvećaš sliku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: uto sep 20, 2011 1:39 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto sep 20, 2011 1:15 pm
Postovi: 19
Lokacija: ...u ogledalu...
Između brda teorija, nedavno pročitah u časopisu Svjetlost još jednu verziju značenja predmetnih... naiđoh na skraćenu verziju na nekom portalu, pa evo:

Ruske znanstvenice Viktorija Popova i Lidia Andrianova na čelu su istraživačkog tima koji tvrdi da je pronašao skrivenu poruku u simbolima u polju i drevnim natpisima izvanzemaljaca.
Prema njihovom tumačenju, izvanzemaljske civilizacije nude jedini izlaz iz kataklizme koja će zadesiti Zemlju. Nakon 15 godina istraživanja, zaključile su da je Zemlja u posljednjem stadiju razvoja organskog života i ljudske svijesti, te da će značajno slabljenje zemljinog magnetskog polja dovesti do kataklizme.

Tijekom svojeg dugotrajnog istraživanja pronašle su analogni i digitalni ključ za odgonetavanje simbola u poljima i drugih izvanzemaljskih crtarija na zemljinoj površini, kao što su Stonehenge, drevne građevine Azteka i Inka, te civilizacije koja je obitavala na Uskršnjem otoku.

Ti drevni simboli daju osnovne informacije o razvoju ljudske svijesti, a moderni simboli u polju daju precizne upute i upozorenja za predstojeće katastrofe. Posao ovom timu znanstvenika otežali su, žale se, brojni lažni 'krugovi u žitu' koji se pojavljuju s vremena na vrijeme.

Nakon dekodiranja stotina i stotina starih i novih simbola razasutih diljem Zemlje, zaključeno je da nas izvanzemaljci upozoravaju na tri katastrofe koje će prethoditi velikoj kataklizmi i čije je pravovremeno prepoznavanje jedini spas ljudske vrste.

No, tu se stvari kompliciraju. Tajna spasa navodno leži u kolektivnoj ljudskoj svijesti koja se mora ujediniti u prepoznavanju nadolazeće katastrofe i evoluirati jer, kažu ove znanstvenice, ne postoji individualno već samo kolektivno spasenje.

Pogubnom događaju prethode tri manje katastrofe koje bi trebale upozoriti i pripremiti čovječanstvo. Prva od njih će uzrokovati globalni prekid komunikacija.

Uzročnik prekida komunikacija bit će vjerojatno veliki potres čiji će epicentar biti zapadno od obale Perua. Kao rezultat toga, zapadnu obalu SAD-a progutat će veliki tsunami, a posljedice će osjetiti i Južna Amerika, te čak i Novi Zeland i Australija.

Sljedeća dva predznaka bit će puno snažnija, a dio su prirodnog procesa razvoja planeta. Dio razvoja je i evolucija ljudske svijesti koja će tada imati priliku preobraziti se u viši oblik postojanja, prenosi net portal. No, prozor za takav spasonosni skok bit će otvoren samo kratko vrijeme nakon prve velike katastrofe jer nakon druge i treće više neće biti dovoljno živih ljudi na Zemlji da se zadovolje mehanički uvjeti prelaska u viši stupanj svijesti, objašnjavaju znanstvenici u priopćenju za medije koje prenosi http://www.ourtransition.info.

Ako se ljudska svijest uspješno ujedini, ruski znanstvenici tvrde da nam predstoji budućnost u društvu visoko razvijenih izvanzemaljskih civilizacija međusobno povezanih sviješću.


...Samo mislim da je u časopisu bilo govora o stradavanju istočne obale Amerike, a ne zapadne... a taj prvi val je trebao biti krajem kolovoza... tako da, ili je sve skupa izmišljeno, ili je netko urigirao da se to ne dogodi...ili će se tek dogoditi... ili su u bunaru... a možda su u šumi....

_________________
Novi model univerzuma omogućava metamorfoze duševnog života i sada i ovdje, gdje život je stvaran samo kada jesam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: uto sep 20, 2011 6:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
Gurđoshouspejner je napisao/la:
Između brda teorija, nedavno pročitah u časopisu Svjetlost još jednu verziju značenja predmetnih... naiđoh na skraćenu verziju na nekom portalu, pa evo:

Ruske znanstvenice Viktorija Popova i Lidia Andrianova na čelu su istraživačkog tima koji tvrdi da je pronašao skrivenu poruku u simbolima u polju i drevnim natpisima izvanzemaljaca.
Prema njihovom tumačenju, izvanzemaljske civilizacije nude jedini izlaz iz kataklizme koja će zadesiti Zemlju. Nakon 15 godina istraživanja, zaključile su da je Zemlja u posljednjem stadiju razvoja organskog života i ljudske svijesti, te da će značajno slabljenje zemljinog magnetskog polja dovesti do kataklizme.

Tijekom svojeg dugotrajnog istraživanja pronašle su analogni i digitalni ključ za odgonetavanje simbola u poljima i drugih izvanzemaljskih crtarija na zemljinoj površini, kao što su Stonehenge, drevne građevine Azteka i Inka, te civilizacije koja je obitavala na Uskršnjem otoku.

Ti drevni simboli daju osnovne informacije o razvoju ljudske svijesti, a moderni simboli u polju daju precizne upute i upozorenja za predstojeće katastrofe. Posao ovom timu znanstvenika otežali su, žale se, brojni lažni 'krugovi u žitu' koji se pojavljuju s vremena na vrijeme.

Nakon dekodiranja stotina i stotina starih i novih simbola razasutih diljem Zemlje, zaključeno je da nas izvanzemaljci upozoravaju na tri katastrofe koje će prethoditi velikoj kataklizmi i čije je pravovremeno prepoznavanje jedini spas ljudske vrste.

No, tu se stvari kompliciraju. Tajna spasa navodno leži u kolektivnoj ljudskoj svijesti koja se mora ujediniti u prepoznavanju nadolazeće katastrofe i evoluirati jer, kažu ove znanstvenice, ne postoji individualno već samo kolektivno spasenje.

Pogubnom događaju prethode tri manje katastrofe koje bi trebale upozoriti i pripremiti čovječanstvo. Prva od njih će uzrokovati globalni prekid komunikacija.

Uzročnik prekida komunikacija bit će vjerojatno veliki potres čiji će epicentar biti zapadno od obale Perua. Kao rezultat toga, zapadnu obalu SAD-a progutat će veliki tsunami, a posljedice će osjetiti i Južna Amerika, te čak i Novi Zeland i Australija.

Sljedeća dva predznaka bit će puno snažnija, a dio su prirodnog procesa razvoja planeta. Dio razvoja je i evolucija ljudske svijesti koja će tada imati priliku preobraziti se u viši oblik postojanja, prenosi net portal. No, prozor za takav spasonosni skok bit će otvoren samo kratko vrijeme nakon prve velike katastrofe jer nakon druge i treće više neće biti dovoljno živih ljudi na Zemlji da se zadovolje mehanički uvjeti prelaska u viši stupanj svijesti, objašnjavaju znanstvenici u priopćenju za medije koje prenosi http://www.ourtransition.info.

Ako se ljudska svijest uspješno ujedini, ruski znanstvenici tvrde da nam predstoji budućnost u društvu visoko razvijenih izvanzemaljskih civilizacija međusobno povezanih sviješću.


...Samo mislim da je u časopisu bilo govora o stradavanju istočne obale Amerike, a ne zapadne... a taj prvi val je trebao biti krajem kolovoza... tako da, ili je sve skupa izmišljeno, ili je netko urigirao da se to ne dogodi...ili će se tek dogoditi... ili su u bunaru... a možda su u šumi....


Ispravite me ak sam u krivu..
Zar nije Pane Andov prije njih "DEKODIRAL" poruke u zitu.

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sub okt 01, 2011 7:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
http://matrixworld-hr.com/2011/09/30/kr ... %e2%80%9c/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz