Sada je: čet mar 28, 2024 1:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri jul 11, 2012 1:22 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 15, 2012 1:59 pm
Postovi: 28
Lokacija: Astral
Imala sam paralizu sna u težem obliku. Psihijatar mi je propisao antipsihotike od kojih sam dobila halucinacije i kad sam budna. Jedna od tih halucinacija su bile tri sedmice.

Hvala na odgovorima.

_________________
When you have ruled out the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet jul 26, 2012 1:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Metafizika

Gnostika, ezoterika, alhemija, duhovnost, parapsihologija, paranormalni fenomeni, čaneling, vantjelesna percepcija, hiperdimenzionalni realiteti itd...

Moderatori/ce: vjetar, Java, promatrač, Jack987


212


21107


čet jul 26, 2012 1:01 pm

Valjda? Zadnji post
UNREAD_POSTS Vanzemaljci i NLO

Vanzemaljci, njihovi planovi, otmice...

Moderatori/ce: vjetar, Java, promatrač, Jack987


123


6521


sri jul 25, 2012 1:10 pm

pero35 Zadnji post
UNREAD_POSTS Manipulacija ljudskih bića

Novi svjetski poredak, kontrola svijesti, ispiranje mozga i mentalno programiranje ljudi, terorizam, zavjere...

Moderatori/ce: vjetar, Java, promatrač, Jack987


350


16607


čet jul 26, 2012 11:11 am


Ovo sam počeo pisati kad sam na satu koji kasni primetio 01:11.

Prethodni post sam poslao u 11:11 po satu kompa. Registracija auta koji sam primetio jutros je imala 111. I ujutru i uveče obavezno bacim pogled na sat u 11:11/23:11, 01:11, tako već nekih mesec dana.

Broj mog imena: 11 (ili 6, zavisi od numerološkog sistema koji primenim)

Broj rođenja 33 /6 (opet, zavisi od sistema)

Životna staza : 11

Pseudonim: UnrealityXI (odabran nesvesno, dosta godina pre nego što sam počeo sa ovim)

:love6:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet jul 26, 2012 4:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Sta to ovo zivotna staza dodje?

PS... naaaaajjiskrenije:

znam te ludarije sa brojevima i kod tog primecivanja ima smisla koji mi ne mozemo da shvatimo u potpunosti jer se sve menja a sve je povezano sa time...

Mozda ovo i ne bi pisao da nisi rekao sta si primetio na tablicama od kola..

Znam u kom si fazonu, to je kao neka vrsta sinhroniciteta ja sam to poceo da primecujem i udubljujem se u to jos ranije i ako odes daleko postaje nepodnosljivo..(bar je meni tako bilo)

Kao neki logicki test koji kako duse mozgas o tome sve komplikovanije postaje...

Deo od toga me na kraju doveo do bolnice a nista pametno nisam shvatio.
KAo da ti mi je nesto jasno u trenutku, ali i nije..i onda to samo odleti i nadje se nesto novo...

JEst, sve vise mislim da se sve desava u ciklusima ALI...

ja bi bio obazriv sta radim i na sta obracam paznju da sam na tvom mestu, a kao da sam i bio, tako da kapiram sta pricas ali ovo sto si na pocetku napisao mi je totalna konfuzija...

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet jul 26, 2012 4:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Hteo bih jos da dodam da se ovim manipulacijama tj ovakvom percepcijom covek moze sluziti...ja to isto radim nekad kad sam nesiguran u nesto pa kao, ajde ako zapazim nesto sto me je posebno privuklo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet jul 26, 2012 6:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Ma, šopalo me je to već i pre pa sam se održao živozdravim, valjda ... haha. Baktao sam se i ja sa brojevima svojevremeno, sad 1111 koristim kao podsednik da probam svesno da se vratim u "zonu", tako zovem svesnost u kojoj intuitivno znam šta je najbolje da radim i za sebe, i za ljude oko mene. To mi kasnije potvrdi praksa. Nažalost, ne uspevam dugo da se zadržim tamo gore.

Nije na umu da odgoneta te mehanizme. Jasno mi je da je u pitanju daleko složeniji fenomen i nešto što je toliko nivoa iznad uma da um može samo da se ubije od muke kad počne sebi da objašnjava, no um priključen na tu "intuiciju" ni ne mora, jer zna da znam na drugom nivou.

Zamisli samo koliko faktora je tu u igri, kada recimo čovek sa takvom registracijom protera auto pored tebe. Njega u datom momentu nešto navodi da vozi baš tuda, tebe u datom momentu nešto navodi da baš ideš tuda + dok vozi da pogledaš u registraciju što inače radiš svake prestupne. Samo to je toliko složeno da valjda ni Tesla ne bi uspeo popisati i evidentirati sve faktore koji su bili u igri umom.

To samo ide u prilog mojoj teoriji da je celokupna stvarnost jedan džinovski, tečni, dinamički sinhronicitet ... Uključujući i nas same, na svim nivoima.

:love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri nov 21, 2012 11:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
http://i46.tinypic.com/huhy1e.jpg

Nadam se da sam uspjela staviti sliku u post. Na njoj je izvrstan primjer programiranja brojevima namjenjeno djeci. Baš zgodno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet nov 22, 2012 12:22 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Artemida je napisao/la:
http://i46.tinypic.com/huhy1e.jpg

Nadam se da sam uspjela staviti sliku u post. Na njoj je izvrstan primjer programiranja brojevima namjenjeno djeci. Baš zgodno.


I ne samo djeci jer i roditelji gledaju tu sliku. Kao i svak ko je u interakciji sa tim djetetom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet nov 22, 2012 8:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Ja doslovno izludim s tim brojevima. Pa šta je previše, previše je. Kako nemam sat na ruci (jer me nervira išta imati na koži) imam mobitel pa tu gledam na sat. E mob mi je bio 5 min naprijed mjesecima kako sam radio pa bi se tako natjeravao da nekako ne kasnim (čudne metode imam) i naravno tu je stalno bilo s tim istim brojkama, baš sve, od 00:00, do 23:23 S V E !!! Vratio sam mobitel na "točno" vrijeme po Dnevniku i opet isto. Mobitel mi se pokvario i dobio novi i naravno opet isto. Pa nije samo da vidim iste brojke samo na mobitelu, otvorim teletekst na tv-u i eto ti iste brojke na satu, uđem u auto i paf iste brojke, pogledam na bratov mobitel eko ih opet - poluditi ću majke mi iovako sam na rubu da budem šhizi :-"

Pa čemu sve to, nekad mi se nije do dešavalo, bilo je ali ne toliko, isključio sam stavku da stalno gledam na mobitel, ne, jednostavno, kad tu i tamo pogledam na mobitel baš da vidim koliko je sati evo ti tih prokletih istih brojki. Barem mi je sada jasnije da ne postoji vrijeme i za mene vrijeme kao da je stalo :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet nov 22, 2012 9:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Ne znam stvarno ima od ove "pojave" vise od pola godine ...A pojava je sledeca...
Da gdje god oko "bacim" bilo to tablica na auto ili neka reklama stalno se pojavljuju 2 broja a to su:

888
i
88

Ja sam rodjen 08.08
Ne znam da li to ista znaci? ...
Ako neko zna sta je ovo molio bih ga da mi objasni ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet nov 22, 2012 9:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
je je mene handri od 10:00 10:101 do 14 :14 svaki dan nekoliko puta,najčešće 11:11 i 13:13 ima nekih objašnjenja na decoz stranici kao i ostalim pa istražujte,koliko to ima težine hm....

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: ned dec 02, 2012 11:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
nađoh stranicu sa tim famoznim brojkama i objašnjenjima :? http://www.sacredscribes.net/angelnumbersequences.htm naravno postavljam si pitanje odakle nekom takve informacije da bi određeni niz brojeva predstavljao nekakvu poruku ,odakle potiče izvor takvih informacija i mogu lione biti uopćene kao što ih se opisuje an nebrojeno mnogo web stranica,Tko ili što je izvor?

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri jan 02, 2013 8:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Već više od mjeseca ponavljaju se brojke. Gotovo svaki put kad pogledam na internet, na mobitel, na sat brojke se pokazuju duple 11, 33,555, 1212. To me je doslovno izluđivalo, a sad mi je jednostavno normalno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri jan 02, 2013 8:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Ovog Božića gledala sam film (ne pamtim imena glumaca i filmova) u kojem vrag, žena u crvenom želi dušu glavnog lika i u zamjenu nudi sedam želja. Na kraju filma glavni lik pobijedi vraga, sačuva dušu i nađe srodnu dušu. Zgrada u kojoj živi njegova srodna duša i on nosi brojeve 1155. To sam primjetila jer primjećujem te brojke koje se ponavljaju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri jan 02, 2013 9:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Evo bas je Toner napisao nesto slicno onome sto sam hteo reci.

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri jan 02, 2013 9:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
pepeljuga je napisao/la:
Već više od mjeseca ponavljaju se brojke. Gotovo svaki put kad pogledam na internet, na mobitel, na sat brojke se pokazuju duple 11, 33,555, 1212. To me je doslovno izluđivalo, a sad mi je jednostavno normalno.


Znači da si u sinkronizitetu :mrgreen:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: čet jan 03, 2013 12:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 24, 2012 4:55 pm
Postovi: 10
E , ovo u vezi 11:11 i slične ponavljajuće brojke već godinama povremeno vidim.
Nekada vidim i 11:12 i 11:10 što bi reći "skoro" da sam ulovio 11:11.

Ali evo jedan tjedan života me posebno zaintrigirao. Nije da se događalo sada nešto posebno u životu osim ovih brojki. Recimo probudio sam se , upalio mobitel i kad se softver učitao na satu 11:11 , idući dan stara me zove na mob i probudi me (da znam da je kasno heheheheheeeee)
kad ono 11:11 pola dana nigdje tehnologije kraj mene , dođem do moba 16:16 baš je nekako čudno.

Ovo za osobe koje sretnete a odavno niste promislili na njih nije nužno možda neki "proboj prostora i vremena XD " jer ako uzmemo tu pretpostavku da je sve spojeno onda vi na neki način vidite auru ili osjećate gdje se ta osoba nalazi u podsvijesti , ili proširenoj svijesti dok u ovom stanju koje mi nazivamo normalnim o tome pojma nemamo.

Jednom mi se dogodio i pregrezi dejavu , stajao sam za stolom sa cijelom obitelji, i oni su nešto pričali a ja sam poprililčno isključeno slušao što govore ali ono na jedno uho ulazi na drugo izlazi, kad odjednom izraziti osjećaj nelagode i odjednom sam znao da sam tu već bio u vremenu kad će ovo reći i tako none nešto počme govoriti a ja unaprijed znam točno koju će riječ reći od slova do slova pune dvije rečenice. ( i ne nije demencija u pitanju da žena stalo isto govori. Točnije tada nije stalno isto govorila :rofl )

Eto šalu na stranu ali mnogi ljudi doživljavaju ovakve stvari a karakteriziraju ih kao nešto paranormalno , a u biti ako svi to dožive više puta u životu onda je to sasvim normalno.
Došlo je vrijeme da prestanemo učiti u školama predrasude i gluposti kao što su teorija evolucije, i "činjenicu" kako je sve nepovezano itd. Mislim kako ćemo ikada napredovati kada namjerno forsiramo potpuno dokazano pogrešne teorije. Samo zaglupljujemo sami sebe.

Ono što mi je najviše žao je kada vidim koliko se oslanjamo da ćemo u budučnosti lako riješiti probleme koje sada izazovemo. E pa neće to tako do vijeka. Na koncu mnoge naprednije civilizacije prije nas su nestale, e sada ne znam je li to kakav prelazak , ali po onome što nam je ostavljeno očito je da su dosta naprednije bile , kako ćemo tek mi opstati .....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: ned jan 06, 2013 9:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Clio, instrument ploča vrijeme i temperatura :D
znao sam da će bit slabije vidljiva/loša slika ali se
nisam mogao suzdržat s obzirom da je predhodno
kad sam pogledao bilo 10 10 10 \:D/


Attachment/i:
111111.jpg
111111.jpg [ 4.48 KiB | Pogledano 6507 put/a. ]

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri jan 09, 2013 8:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
evo naišoh na razgovor o sinkronicitetu između Carla Rueckert (Ra materijal) i entiteta "QUO" (RA +Latwii)postavljeno je pitanje u ovom slučaju o brojevima 11:11,
link je na engleskom jeziku http://www.llresearch.org/transcripts/issues/2011/2011_0226.aspx
ako buse potrebno budem napravio prijevod ako me jack ne preduhitri :notworthy:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon jan 21, 2013 11:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 08, 2011 1:36 pm
Postovi: 43
Ja cesto u zadnjih recimo godinu dana vidjam 11:11 gdje god pogledam..vrlo zanimljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto jan 21, 2014 9:44 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jan 21, 2014 9:39 am
Postovi: 2
Moj prijatelj i ja imamo isti problem trazili smo resenje ali nista priblizno tacno..Pa vas molim ako neko zna nesto dublje o tome da napise ovde.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz