Sada je: čet mar 28, 2024 8:08 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pet okt 23, 2015 10:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 31, 2015 10:07 pm
Postovi: 11
Dory je napisao/la:
Cao svima,
Evo jos jedan 11:11 slucaj :roll:
Pocelo je sa pojavljivanjem broja 11 i 11:11 pre oko dva - dva ipo meseca. Prvo na digitalnom satu, a posle i na raznim drugim mestima (gledam film i u nekom totalno desetom planu vidim 1111). Znajuci da sve moze biti autosugestija pokusala sam da se iskljucim i ne primecujem, ali situacije kad ipak vidim broj su totalno blesave. Kao da me nesto natera da ga vidim. Ja u jednom kraju stana, u trenutku krene promaja, zalupi vrata na sobi na drugom kraju stana. Krenem da zatvorim prozor, pogledam na sat - 11:11. Krenem na tusiranje i pomislim e nema sanse da izadjem iz kupatila za 10 min, znam sebe :wink: Izadjem, pogledam na sat 11:11. Koleginica me pita koliko je sati - 11:11. Desavalo se da se probudim iz cista mira i pogledam na tel 11:11. Necu ni pricati koliko poziva i poruka dobijam bas u ovo vreme.
Zanimljivo je da sam skoro pregledala neke mailove od pre i pojavljivao se taj broj i tada, ali ga tada nisam registrovala.
Pored ovog vidjam i ostale brojeve, takodje duple, troduple, cetveroduple, ali 1 i 2 najvise. U poslednje vreme nula je sve cesca, devetka takodje..
Pre nego sto je sve pocelo ucinilo mi se da mi se desava "nesto" ali nisam mogla da skapiram sta je u pitanju.
Ponekad me sve ovo malo iznervira, opterecuje, ali generalno osecaj mi je dobar. Imam neki cudan osecaj zastite, ali i potrebe da saznam sta je poenta i sta moram otkriti.


Da li si primetila da si pisala post 21.10 u 10 i 21h :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sub okt 24, 2015 8:53 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 21, 2015 10:21 am
Postovi: 2
Indigoseeds je napisao/la:
Dory je napisao/la:
Cao svima,
Evo jos jedan 11:11 slucaj :roll:
Pocelo je sa pojavljivanjem broja 11 i 11:11 pre oko dva - dva ipo meseca. Prvo na digitalnom satu, a posle i na raznim drugim mestima (gledam film i u nekom totalno desetom planu vidim 1111). Znajuci da sve moze biti autosugestija pokusala sam da se iskljucim i ne primecujem, ali situacije kad ipak vidim broj su totalno blesave. Kao da me nesto natera da ga vidim. Ja u jednom kraju stana, u trenutku krene promaja, zalupi vrata na sobi na drugom kraju stana. Krenem da zatvorim prozor, pogledam na sat - 11:11. Krenem na tusiranje i pomislim e nema sanse da izadjem iz kupatila za 10 min, znam sebe :wink: Izadjem, pogledam na sat 11:11. Koleginica me pita koliko je sati - 11:11. Desavalo se da se probudim iz cista mira i pogledam na tel 11:11. Necu ni pricati koliko poziva i poruka dobijam bas u ovo vreme.
Zanimljivo je da sam skoro pregledala neke mailove od pre i pojavljivao se taj broj i tada, ali ga tada nisam registrovala.
Pored ovog vidjam i ostale brojeve, takodje duple, troduple, cetveroduple, ali 1 i 2 najvise. U poslednje vreme nula je sve cesca, devetka takodje..
Pre nego sto je sve pocelo ucinilo mi se da mi se desava "nesto" ali nisam mogla da skapiram sta je u pitanju.
Ponekad me sve ovo malo iznervira, opterecuje, ali generalno osecaj mi je dobar. Imam neki cudan osecaj zastite, ali i potrebe da saznam sta je poenta i sta moram otkriti.


Da li si primetila da si pisala post 21.10 u 10 i 21h :blob:


:D Primetila!
Bas sinoc pricam drugarici sta mi se desava, ona me gleda kao da nisam normalna. U toj prici mi stize poruka, uzimam tel, pogledam, 20:02. Samo sam joj pokazala, nisam nista vise morala da pricam... Odsekla se.. :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto okt 27, 2015 12:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
U zadnjih minimalno 6-7 mjeseci svaki dan dan opet vidam brojeve, barem do dva-tri puta na dan.....
Vjetar je bio postavio link http://www.gaiamtv.com/seeking-truth/lp-cosmic-disclosure
U 5 epizodi nesto kratko kaze u vezi toga.... Sto sam si i ja mislio, a opet mozda samo masta....

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet aug 18, 2016 6:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet maj 22, 2015 6:10 pm
Postovi: 81
Slučajnost ne postoji, to Jedan komunicira sa čovekom.
Jer Duh struze dušu ko što se gusle sviraju, a Jedan je guslar. I piše tako preko nje pred očima čovekovim i obraća mu se.
Ko što se delo slikara slikaru obraća.
Duh je bistar poput reke u onoga čoveka što piše i stvara udubljen u to što radi ne zarad taštine svoje već potrebe da otkrije,pokaže, dokaze i doprinese sebe zajednici, To su čisti tonovi duha.
Jedan se obraća svakome čoveku tako, kroz njega.
Jedan se obraća kroz sve ljude jednom čoveku, i čovek sto hodi sa Jednim može ići kroz ljude i Jedan će sa njim razgovarati kroz njih.
To je moć Jednoga i njegovog Duha!
I svaki čovek može razgovarati sa Jednim kao ja sada sa vama i pustiti da ga duh vodi.
A jedadan se svakome čoveku drugačijim jezikom obraća jer svako srce je drugačije!
Mora čovek biti prisutan u stanju kakvom jeste, mora naučiti biti to što jeste da bi razgovarao sa Jednim.
To znači, biti tužan kada si tužan a oko tebe veselje.
Čovek mora naučiti biti jedno sa svojim osecanjima,znati u svakome trenutku odgovor zašto se tako oseća kako se oseća, i da traži taj odgovor u sebi.
Čovek ne sme bežati od svoga očaja.
Ko vidi sebe ocajnoga i videće i čuće reči onoga koji teši.
A ništa ne čini živim čoveka kao Duh Jednoga kada ga vodi.
Jer tada je čovek kao dete što se igra sa Ocem svojom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pet feb 24, 2017 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
je li netko uspio dalje proučiti ovu temu?
stalno mi se događa, doslovno, svaki put kad god pogledam na sat vidim iste brojke, 01:01, 11:11, 13:13..ili 2:22, 3:33, 4:44 . Stalno mi se to događa, toliko da se svaki put nasmijem kad pogledam na sat, bilo danju, bilo noću. Usred noći se dignem za wc (što smo stariji to se češće noću budimo radi wc-a, pogledam na sat i vidim iste brojke, 2:22, 4:44 ...kao natempirano...ne može to biti slučajno...nema šanse. Samo, još ne shvaćam što to znači....

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sub feb 25, 2017 12:47 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ukoliko ukucamo u Google: „11:11 phenomenon“, dobićemo nekih 14 miliona rezultata pretrage, sa hiljadama različitih teorija a znamo da su teorije... teorije. Čovjek ima tendenciju da izabere neku od njih koja mu se sviđa, pa da vjeruje u nju što, naravno, nema nikakve veze sa znanjem i svjesnošću.

Kad se stvar svede na „zajednički nazivnik“, imali bi jednu činjenicu a to je da - neko ili nešto ima moć da navodi čovjeku pažnju u određenom momentu na bilo kakav displej gdje se javljaju određeni brojčani uzorci, kako bi se oni percipirali. Dakle, - neko ili nešto ima moć da navodi čovjekovu pažnju na bilo šta u određenom momentu.

Naravno, ovdje se postavlja pitanje – da li taj neko/nešto, takođe, navodi našu pažnju i na - neke/mnoge/sve - stvari kojima se bavimo? (To bi onda bilo u skladu s onom Gurđijevom postavkom da mi ništa ne možemo raditi svjesno i da se sve dešava.)

Očigledno je to da neko/nešto demonstrira moć da kontroliše našu pažnju!?

John Keel i neki bi vjerovatno rekli da je to „superkompjuter“ ili AI, na koju su priključene naše ličnosti (i čiji su one proizvod).

Neki bi, možda, išli na pozitivniju opciju u smislu da to radi – istinski dio čovjekovog bića ili ono gnostičko Istinsko ja!?

Za sada ostaje činjenica da mi odgovor na to pitanje ne znamo, bez obzira na to koliko raznoraznih teorija je u opticaju.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sub feb 25, 2017 7:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
To sa 23:23 se meni desavalo pre nego sto sam zavrsio u ludnici, a pre ludnice sam otisao u krajnosti kada sam otisao van 23:23 pa sam dodao 22:22 i jos mnoge...

Sa danasnje tacke gledista, rekao bih da je to samo nasa nadsvest koja uocava ritmove i simetrije koje inace postoje ali ih mi nismo bas svesni.
I onda dolazi, kao sto Don Huan kaze, prvi covekov neprijatelj - strah, koji zabiberi sve to...

Danas mi se fucka za iste brojke :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto mar 07, 2017 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Godinama mi se dešavaju takve slučajnosti. Navikao sam se na njih. U početku su bile poklopljene kazaljke, zatim isti brojevi, lica koja liče na nekog, 11:11, 9:11, i mnogo toga. U zadnje vreme mi se to povečalo. Ne znam značenje toga. Samo znam da ne treba gubiti glavu i samo opušteno preći preko toga bez pridavanja značaja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto mar 07, 2017 10:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Sao da prijavim još i ovo, to mi se danas dogodilo prvi put:
već neko vrijeme imam aplikaciju brojač koraka na mobitelu...to me motivira da napravim 10000 koraka dnevno, i sve normalno ..idem ja, idu i te brojke, sve nebitno, nezanimljivo...
Danas, pogledam prvi put : 7777 koraka
malo kasnije pogledam: 8888 koraka.
Baš mi ide, baš ubodem momenat kad treba pogledati u brojač...
A što ćeš drugo nego se smijati?

Ako vidite neku koja ide putem brzim korakom i smije ko blenatava na sav glas na mobitel , ne bojte se, nije ništa opasno, to sam ja

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pet apr 07, 2017 2:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
A evo:
http://www.greatdreams.com/1111.htm

Baš nešto (drugo) čitam i naletim na ovo, pa se sjetih svih vas ovdje i mislim si da pustim link, pogledam na sat kad ono 15:15, pa je koji minut potrajalo i evo tu je.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz