Sada je: čet maj 09, 2024 5:19 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pet jul 22, 2011 3:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
mikeš je napisao/la:
Tu je toliko infa da jednostavno teško je mnoge stvari uopće dovest u vezu.



Opet se zaboravlja, ...


da,
jope' se zaboravlja, i meshaju se babe i zabe, i jabuke i krushke, sve u isti lonac :blob:

kako odvojiti zito od kukolja kad se tako nemilice sve trpa u taj isti lonac
tako trpajuci jope' se zaboravlja da se ovde radi o procesu odvajanja pa se linearnim razmishljanjem posle svake druge ili trece rechenice taj sadrzaj lonca jope' promesha shto josh vishe sve zamuti :blob:
kad se na to doda i jope' zaboravljeno linearno poimanje vremena koje stvari josh u startu postavlja na pogreshnim osnovama
sve postaje josh mutnije i izmeshano u buckurish :blob:
i naravno,jope' se sve zaboravlja ... :blob:
i tako ispochetka
i jope' :blob:
i jope' :blob:
itakdalje 8)
...


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pet jul 22, 2011 10:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 07, 2011 10:15 pm
Postovi: 88
Cim nema savjesti i ne interesuje ih niko drugi osim njih samih,a empatija na 0 meni je to organski portal.Narcis uziva drugima nanositi zlo a jace od sebe postuje iz straha kao i zakon da se nebi zamjerio sa nekim iznad sebe. :evil:

_________________
-Slobodni smo da podjemo gdje zelimo i budemo ono sto jesmo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: sub jul 23, 2011 12:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
lastavica je napisao/la:
Cim nema savjesti i ne interesuje ih niko drugi osim njih samih,a empatija na 0 meni je to organski portal.Narcis uziva drugima nanositi zlo a jace od sebe postuje iz straha kao i zakon da se nebi zamjerio sa nekim iznad sebe. :evil:

lastavice,nhf :) ,mozda nisi josh uvek naletela na ovu temu o Psihopatiji:
viewtopic.php?f=5&t=419
pa ti je promakla sushtina AL-ovog komentara na tvoj prethodni post
poshto vidim i u ovom postu nastavljash o istima
osobe o kojima govorish su Organski portali sa fabrichkom greshkom,psihopate
koje je lakshe prepoznati
i to je,recimo, otprilike oko 5-6% Organskih portala
shta cemo sa ostalih 44%(od ukupne populacije) Organskih portala koji su takodje itekako dobri glumci i mogu da odglume i savest i empatiju,kad je to neophodno,chak bolje i nego shto bi neka dusha programirana da zivi kao portal tu istu empatiju i savest iz sebe ispoljila
u tome je problem zashto ovaj tvoj 'merni instrument' nije i ne moze biti primenjiv na sve Organske portale

PoZdrav

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned jul 24, 2011 4:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub dec 04, 2004 6:32 pm
Postovi: 31
Ima jedna zanimljiva stvar koju je malo tko primjetio i koja je da ne kažem porazna za ljudski rod a to je da danas u ovom i ovakvom svijetu organski portali su na većini ključnih pozicija u svijetu i da uglavnom oni odlučuju o bitnim pitanjima koji se tiću budućnosti cijele ljudske civilizacije.

Oni su pametni (materijalno pametni), strogo proračunati i usredotočeni na svoj materijalni svijet neopterećeni savješću, dubinom osjećaja i često beskrupulozni u svojim idejama i poslovima koje obavljaju.

Kao takvi, ljudi roboti, su priznati od strane zajednice, veličani, hvaljeni i nagradjivani a sve se dogadja transparentno i pod svjetlom dana dok većina populacije sa dušom popunjava srednji i niži stalež ni ne shvaćajući stanje u kome se nalaze jer pravila igre su nametnuta od strane ljudi robota koji se kruto drže sistema ne odstupajući ni koraka bez razumijevanja prema svima koji ne misle kao oni.

Ako bolje razmislimo izgleda da ljudi sa dušom su robovi ljudi robota koji upravljaju sa njima i koji su tako organizirani i programirani da ovi drugi jednostavno u ovakvom svijetu ne mogu doći do izražaja, jedino što mogu je služiti, raditi ono što im se kaže, misliti kako im se naredi i biti baterije za punjenje energije zadovoljnih i sretnih bića iz 4D.

Da li smo svjesni ovog svega i stanja u kome se nalazimo?
Čini mi se da većina ljudi sa dušom o ovome niti ne razmišlja nego se prepušta sudbini čekajući da se dogodi neko čudo, a pitam se što bi se uopće moglo i uraditi kada javno nisu priznato postojanje dvije vrste ljudi.

-----------------------------------------------------

Jedno pitanje za kraj iz mog prijašnjeg posta na koje nitko nije decidirano odgovorio:
Da li možemo zaključiti da organski portali, ljudi roboti poslije smrti potpuno nestaju i da nakon fizičkog jednokratnog života na Zemlji nestaju zauvijek ko da nikad nisu ni bili?

_________________
Ne znam što je istina, znam samo da "službena istina" nije istina!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned jul 24, 2011 4:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
i jope' :blob: :blob: :blob: :blob: :blob:

----------------------------------------------------

:blob:







:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned jul 24, 2011 5:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Observer je napisao/la:

Jedno pitanje za kraj iz mog prijašnjeg posta na koje nitko nije decidirano odgovorio:
Da li možemo zaključiti da organski portali, ljudi roboti poslije smrti potpuno nestaju i da nakon fizičkog jednokratnog života na Zemlji nestaju zauvijek ko da nikad nisu ni bili?

Kako to misliš?
Zar nije sa svima tako.Kad umrem i kad spale ili pokopaju moje tijelo,nestajem i kao da me nikad nije bilo.
Ako misliš na to da se oni ne reinkarniraju, tj. tražiš garanciju da oni to ne rade,teško da ćeš dobiti pozitivan odgovor. Mada je to samo moje mišljenje. :thumbup:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned jul 24, 2011 8:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub dec 04, 2004 6:32 pm
Postovi: 31
Pokušati ću pojasniti...
Ja sam mišljenja da su duše nastale direktno od glavnog kreatora i da u tom svom individualno postojanju trebaju naučiti nešto, proći neke ispite i postali zreli za neke nama iz ove perspektive nepoznate ciljeve koje im je stvoritelj namijenio.

Većina duša nije za tako nešto spremna i onda moraju učiti da povećaju svoju razinu svijesti a jedan način tog učenja je i fizički život.
Po tome se može zaključiti da se dušama daje na korištenje određeno tijelo i da bi bilo dobro za njih da u toku tog svog fizičkog života "nešto" nauče i tako unaprijede svoju svijest koja je sastavni dio duše a ne tijela.

Ako to ne ispune, a naravno jedan život je prekratko razdoblje da bi duša mnogo naučila, onda poslije fizičke smrti duša ide na odmor, reinkarnaciju ili neki drugi vid sazrijevanja nama nepoznat.

U svakom slučaju dušama bi fizički život u obliku čovjeka bio samo jedna stranica beskonačne knjige jer poslije se napredovanje nastavlja a moje pitanje je bilo da li organski portali imaju neki nastavak nakon fizičke smrti tog čovjeka.

Ovo me interesira najviše zato jer poznajem mnogo ljudi oko mene koji odgovaraju osobinama i karakteristikama opisanim u postovima ove podgrupe pa se u neku ruku brinem što će biti s njima jer unatoč praznini koja je u njima mnogi od njih su dobri ljudi.


P.S Nat, zaista ne znam što ti znače sve te loptice skočice osim ako pokušavaš reći da je o nečemu već bilo pisano pa da se ponavljamo.
Ukoliko je tako zar nebi bilo bolje dati link gdje se spominju mogući odgovori jer iako pratim forum već 7 godina lako je moguće neke detalje preskočiti.

_________________
Ne znam što je istina, znam samo da "službena istina" nije istina!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jul 25, 2011 1:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 07, 2011 10:15 pm
Postovi: 88
Nat znam o cemu pricas i citala sam o psihopatiji i na Galaksiji a i prije Galaksije od Skot Peka" Ljudi lazi" mi je ostavila utisak jest da sam je citala prije 4 godine i fino ih je opisao.Primjetila sam u svom okruzenju neke ljude koje znam da su se promjenili da su stvarno postali poremeceni i da ih nema malo.Sad ili se nesto desava pa maske padaju ili ja otvaram oci pa vidim pravo stanje(to traje vec 2g.) Kod mene na poslu u kancelariji od 7 ljudi 5 ih ima karakteristike psihopate a ima ih u firmi sve vise kad cujem sta se desava na drugim mjestima pa sam vjerovarno pocela portale izjednacavati sa psihopatama jer ih ima sve vise kao da pucaju po savovima.
Sad mi je jedan film pao na pamet neznam ime,zemlja u buducnosti sva je pod stitovima a,neprijatelji (vanzemaljci ili odmetnute kolonije nemogu se sjetiti) salju bioloske robote koje zamjene sa stvarnim ljudima da ubiju kljucne politicare sa bombom u srcu,samo kad su mrtvi mogu doktori vidjeti ko je u pitaju covjek ili robot.Glavni lik cijeli film trazi dokaze da je covjek a ne robot da bi na kraju samom se sjetio da je i on i zena zamjene a ona je doktorica i oni explodirase i izvrsise svoje programe.
Kad se sjetim filma to me podajeti na organske portale zivis normalno mislis da imas dusu kad ono corak,valjda to nije slucaj sa nama :!:

_________________
-Slobodni smo da podjemo gdje zelimo i budemo ono sto jesmo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jul 25, 2011 1:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
da li organski portali imaju neki nastavak nakon fizičke smrti tog čovjeka


Moj subjektivni pogled na to je taj da organski portali pune "informacijski bazen" kolektivne svijesti - grupne duše ljudi. Dakle, OP-i su vjerojatno koncepcijski slični Sivima, biorobotima bez duše, koji su materijalizirane projekcije Lizzarda ( kad to zatreba ) i vjerojatno manifestiraju Lizzard duše u nižim slojevima 4. denziteta ili čak 3. kad se prebace ovamo radi raznoraznih otmica ili čega god...

Adekvatno tome, možda bi organske portale na našem 3. nivou mogli gledati kao materijalizirane projekcije svijesti te naše grupne duše, kolektivne svijesti ili tog našeg misaonog centra od kuda potičemo. Znači, kad materijalno tijelo OP-a umre, njegov otisak dijela kolektivne duše vjerojatno nestane, a što je "iskopirano" za vrijeme trajanja tijela - ostaje u kolektivnom informacijskom bazenu, odnosno iskustvu kolektivne svijesti.

Dakle, nema kod njih klasičnog transfera duše u 5D, kao pojedinačnog nosioca percepcije koji je prošao život u 3D i sad se vraća kolektivi u 5D, već se ti "doživljaji" kolektivne duše koja održava ta tijela OP-a samo "snime" kao neki doživljaj ili program u bazu. Možda i sama kolektivna duša te OP-e ima kao "programe" kojima tretira svoje jedinke - individualne duše - kao okruženje za "igru" dok smo u materijalnim tijelima. Kao u nekoj kompjuterskoj igri - gdje ti kontroliraš svojeg glavnog lika kako da ide kroz igru, a kompjuter - automatski program - ubacuje raznorazne likove i bića koja te žele onesposobiti ili čak ubiti ( u igrici ). Kolektivna svijest bi u tom slučaju bio program ( igra ) koji upravlja zombijima koji te naganjaju, a ti pomoću tastature i miša upravljaš svojim likom ( individualnom dušom ) koja se probija kroz tu igru.

Još jednom napominjem - ovo je samo moj subjektivan 3D pogled na to.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jul 25, 2011 3:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Jack987 je napisao/la:
Citat:
da li organski portali imaju neki nastavak nakon fizičke smrti tog čovjeka


Moj subjektivni pogled na to je taj da organski portali pune "informacijski bazen" kolektivne svijesti - grupne duše ljudi. Dakle, OP-i su vjerojatno koncepcijski slični Sivima, biorobotima bez duše, koji su materijalizirane projekcije Lizzarda ( kad to zatreba ) i vjerojatno manifestiraju Lizzard duše u nižim slojevima 4. denziteta ili čak 3. kad se prebace ovamo radi raznoraznih otmica ili čega god...

Adekvatno tome, možda bi organske portale na našem 3. nivou mogli gledati kao materijalizirane projekcije svijesti te naše grupne duše, kolektivne svijesti ili tog našeg misaonog centra od kuda potičemo. Znači, kad materijalno tijelo OP-a umre, njegov otisak dijela kolektivne duše vjerojatno nestane, a što je "iskopirano" za vrijeme trajanja tijela - ostaje u kolektivnom informacijskom bazenu, odnosno iskustvu kolektivne svijesti.

Dakle, nema kod njih klasičnog transfera duše u 5D, kao pojedinačnog nosioca percepcije koji je prošao život u 3D i sad se vraća kolektivi u 5D, već se ti "doživljaji" kolektivne duše koja održava ta tijela OP-a samo "snime" kao neki doživljaj ili program u bazu. Možda i sama kolektivna duša te OP-e ima kao "programe" kojima tretira svoje jedinke - individualne duše - kao okruženje za "igru" dok smo u materijalnim tijelima. Kao u nekoj kompjuterskoj igri - gdje ti kontroliraš svojeg glavnog lika kako da ide kroz igru, a kompjuter - automatski program - ubacuje raznorazne likove i bića koja te žele onesposobiti ili čak ubiti ( u igrici ). Kolektivna svijest bi u tom slučaju bio program ( igra ) koji upravlja zombijima koji te naganjaju, a ti pomoću tastature i miša upravljaš svojim likom ( individualnom dušom ) koja se probija kroz tu igru.

Još jednom napominjem - ovo je samo moj subjektivan 3D pogled na to.

:mrgreen: :wink:

:thumbup: =D>
i moj

i ovo poredjenje sa kompjuterskom igrom je :thumbup: ,bash se savrsheno uklapa u prichu 8) ,
i temu :mrgreen:

:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jul 25, 2011 5:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub dec 04, 2004 6:32 pm
Postovi: 31
Hvala Vam na mogućim odgovorima, iako iz ove perspektive ne možemo znati kako stvari stoje gore napisano mi se čini logično objašnjenje koje bi moglo biti blisko ili barem u smjeru istine.

Kompjuterske igrice u kojima mi kreiramo i upravljamo sa likovima su dobra mogućnost usporedbe, naravno u malom i jako ograničenih mogućnosti naprema sličnim dogadjanjima u stvarnom svijetu

Nažalost dio Darwinove teorije po tome se pokazao istinit za veliki broj ljudi koji ovdje na Zemlji samo automatski ispunjavanju svoje programe ni ne pokušavajući razmišljati o ničemu drugom.
------------------------------------------

E sad još jedna nepoznanica u vezi duše, da li mi mislimo dušom kao našim misaonim centrom ili mozgom kao fizičkim organom?

Mišljenja do kojih se može doći su podijeljenja, neki smatraju da se sve dogadja isključivo u fizičkom mozgu a neki kako misli izviru samo iz duše dok je mozak samo hardver.
Čak i neki znanstveni testovi uradjeni za vrijeme operacije ljudi gdje je po njima mozak bio isključen (ukoliko je to uopće moguće uraditi) pokazuju da subjekt operacijskog zahvata za vrijeme operacije je imao misli tj sjećao se nekih snova koje je imao tada.


Ja vidim mozak isključivo kao fizički organ kome je glavna funkcija sjedinjenje tijela i duše i omogućavanje duši kao misaonom centru upravljanje tijelom.
Tako bi nekako bilo logično da se razmišlja dušom a da mozak nema na to utjecaja, medjutim onda kako objasniti mogućnost razmišljanja organskih portala ili Sivih koji nemaju misaoni centar u sebi, oni bi trebali razmišljati onda uglavnom fizičkim mozgom što dovodi u pitanje ono što sam na početku pasusa naveo.

Da li je zaista za stvaranje misli dovoljan fizički mozak i ništa više?

_________________
Ne znam što je istina, znam samo da "službena istina" nije istina!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jul 25, 2011 5:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Observer, interesantan ti je avatar Sta predstavlja?

:love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jul 25, 2011 6:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Gledajuci da smo svi dio jednog velikog bica koje se kao i mi sastoji od duha,uma, duše i tijela
dali mozemo reci da je ta igra/program zapravo Demijurg(Duša svijeta), a Organski Portali bi predstavljali njegov Niži Ego kojemu nedostaje Duh te kao takvi funkcioniraju kao masine.
Ljudi koji posjeduju Duh predstavljali bi dio Višeg Ega...

Attachment:
demijurg2.jpg
demijurg2.jpg [ 28.1 KiB | Pogledano 4311 put/a. ]



http://www.val-znanje.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1143:kvarenje-demijurga&catid=1:tekstovi&Itemid=171
(ovo mi je pocelo slagati kockice, prije toga i meni je sve licilo na cuspajz, nikako da povezem ) :toothy2:

Evo citat iz clanka Krvarenje demijurga:
Citat:
"Nadalje, egu nije potreban duh da bi on funkcionisao; duh ga obično obuzdava ili mu se suprostavlja jer su oni suprotni po svojoj prirodi. Kod ljudi koji imaju duh, on uglavnom igra pasivnu ulogu kao jedan svjestan posmatrač koji gleda kroz ego, međutim, kao što je to u slučajevima ljudi bez duha, ego-automat može jednako da funkcioniše i bez posmatrača. U takvim slučajevima, on može da ima isto tako jaku i ličnost, s tim što ti ljudi nemaju potencijal samo-obuzdavanja i kreativne uticaje koje duh može da ponudi. Tako, kad duh potpuno nedostaje, ili čak i kad je tu ali "spava", pa tako ne izlaže ego svom protiv-dejsvovanju, onda je ego jedina inteligencija koja vodi šou-program — a on zna pri svemu tome da bude i jedan - veliki tiranin (ps. psihopat)."



Evo meni osobno je zasad ovo dosta pomoglo u shvaćanju, uz ultra sporo citanje clanka pokusao sam nekako sortirati OP-e i ljude sa duhom... mozda sam u krivu pa ako sam to krivo poslozio neka me iskusniji isprave :mrgreen:
Mozda je veci problem od OP-a taj sto se vecina ljudi s duhom ponasaju kao OP-i...

:hello2:


Attachment/i:
demijurg1.jpg
demijurg1.jpg [ 14.06 KiB | Pogledano 4311 put/a. ]

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon jul 25, 2011 6:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub dec 04, 2004 6:32 pm
Postovi: 31
sigma je napisao/la:
Observer, interesantan ti je avatar Sta predstavlja?

:love9:
Transformers, nema nikakvo dvojako značenje, crtić iz djetinstva kad sam se prije 20 god verao po krovovima riskirao život i namještao antene za gledat talijansku TV, dobra stara vremena i tada mi je moram priznat bilo najbolje:)

_________________
Ne znam što je istina, znam samo da "službena istina" nije istina!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: pon aug 01, 2011 5:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Zadnjih mjeseci portali poludili. Novi lik na treningu zabusava i stalno kuka kako mu je tesko, kako mu nista ne pase, kako nema snage za nista, a ljudima oko njega ko da je u solarne pleksuse neko stavio slamke. Frend i ja osjetimo i gledamo druge. Ljudima neugodno a ne znaju od cega. Atmosfera zamre uskoro. Nakon pola sata lik ko nov. Vjezba sve u sesnaest a ostali izmoreni ko konji :mrgreen: Drugi baja u kaficu vuce pola kafica. Sto je najgore, kada netko to i osjeti na nacin da zna sto se dogadja, nastane komesanje jer nitko ne voli one koji razumiju sto se dogadja i onome koji osjeca posveti se posebna paznja, recimo da se njemu ukrade malo vise energije nego drugima 8) Ako slucajno pruzi otpor (recimo jedna od mnogih metoda je preklapanje prstiju preko solarnog pleksusa od Dion Fortune), vise nije samo na podsvjesnom piku portalcuge, vec onih koji se hrane preko portala. Nemas ti sta da se bunis dok se mi hranimo tobom. Pruzi otpor ima da te razje**mo u sto komada pa se ti kasnije trazi danima a mi cemo te ionako potrositi, ti potrosna ljudska robo ](*,) Mnogima ukucani portali poludili. Zatvaraju se u sebe, nemaju direktan kontakt sa nikim a hrane se desetak puta vise nego ranije (kao da im rezerve trebaju za nesto gdje bi im mogle zatrebati). Oni koji su okruzeni portalima, ukoliko ne osvjeste situaciju, je**li su ježa u ledja jer im nece pomoci ni 10 kava na dan a emotivno ce biti iscjedjeni ko limuni. Princip je isti, sve su ostalo nijanse, ko sto bi reko Balasevic. Da li se hrane preko solara, korjenske cakre, krunske cakre, ceone cakre, grlene, sakralne ili direktno preko srcane cakre, uvijek kroz ostale cakre dolaze do srcane, posto se u toj sferi krije "otisak Duse / ili bolje receno Duha". Organski Portali koji su se bavili ili se bave okultnim radom mogu biti itekako veliki problem, jer nesvjesno su na sebe praktikumom privukli mnoge stvare i jos pojacali kanal kroz sebe, a svjesno mogu otkriti mnoge nacine za kradju energije. Mnogi u mojoj sredini uvjerili su se kod odredjenih ljudi da nije potrebna niti interakcija, vec samo letimican pogled (cak ne mora biti ni eye kontakt) na "zrtvu" i udri deri. Ili jednostavno ko predatori odrede mjesto gdje raspredu arhetipove koji direktno rade za njih, ili puste energiju koja apsorbira energiju onih koji titraju na visoj skali postojanja ( citaj: onima sa Duhom). Kafane, kina, skupovi, koncerti, javne tribine omiljena su mjesta za vampirizam. Bilo je evidentno na prosvjedima protiv vlade nedavno kod nas koliko je energija oscilirala i jednostavno ljudi u povorkama ko da su prolazili kroz neke "kapije" nakon kojih bi ostali nekako "olaksani". Desavalo bi se da su se ljudi znali perceptivno izgubiti na par trenutaka dok bi se njihovi sugovornici znali zadovoljno protegnuti, napunjeni njihovim energijama i nahranjeni za taj dan. Za to je potrebna ona Castanedina "druga paznja" da se osjeti kroz koji centar se vuce. Najjednostavnije je primijetiti nedostatak dinamike, kada vam se neki baja prikrpa i pocne vas gnjaviti i daviti a vi se ne osjecate udobno. Ne mora znaciti da vas obradjuje, ali ako se maknete, u svakom slucaju cete suzbiti problem ili jednostavno maknuti smora od sebe. Takodjer, primijetiti i nedostatak logike, ukoliko netko pocne cesto ponavljati neke nepovezane fraze i vrtiti se oko istoga. Postoji mogucnost da vas nesvjesno programira i uvlaci u svoje "polje", gdje vas ne mora vise niti direktno imati "na nisanu" vec vas potraziti kasnije; ili oni koji djeluju preko i kroz njega. VAŽNO: pazite koga pustate u svoju blizinu i kome se otvarate.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto aug 02, 2011 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
A onda je mrmot zavio cokoladu . . . . :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto aug 02, 2011 10:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
A onda je čokolada zavila foliju u mrmota.

Mrmot: 'OMGWTFBBQ!'

8)

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: sri aug 03, 2011 10:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
:thumbup:

Dodjose cuvari do vraga i kazu mu: "vrag, vrag, vidi kako neki ljudi urlaju iz sveg glasa i mrse ti planove". Vrag se nasmije i rece: "a vidite vi one ljude koji idu uz njih, deru se sa njima i kontra njih, urlaju na sav glas te klate i dime?". "Vidimo" - rekose oni. "E pa, to su moji ljudi" :angel4:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: čet okt 06, 2011 3:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
e moj termalni, teško je bilo kome a kamoli bratu okrenut ledja, ali se mora. dosta navoda smatram pizdarijom, i mislim jedina stvar koja ce usitinu pomoc je istina, a ta je da se nekad kaze: nije ti to baš tako, ODJEBI, NE SERI itd. ZNANJE JE ŠTIT, a energiju ti crpe tvojom vlastitom empatijom koju PRAVIŠ TI, a znanje ti omogućuje da ne dodjes u zabludu i da praviš empatiju/empatičku konekciju. al jesu li se malo razbuktali, bogme jesu!

ostalo što si spominjo, sve su samo finese, znanje je najveca obrana,a istina najveci napad, poslje istine svi zašute, ili se na tebe naljute i nece da ti prilaze, sto je u konacnici i dobro.

i matere ti koji k... imas stavljat prste preko solar pleksusa??
tebi nije cilj obranit se, vec ti je cilj proucit njega i ili pokusat ga isprovocirat, umjesto da si samo otišao sa takvog mjesto i sklonio i sebe i svoje kolege btw sta imas radit na takvim mjestima ako vec smatras da znas nesto i da si nešto dosad uradio od sebe?

iii, nije mi cilj napasti te ili se istresti, nego samo ti skrećem pozornost na neke druge stvari, koji obicno nismo u datoj situaciji svjesni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: sub okt 08, 2011 9:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Prijatelju, ovo su opasna vremena gdje je bilo kakva vrsta "provociranja" nekog iz tog soja znak da "provokator" ili raspolaze sa ogromnim znanjem i da je savrseno upoznat sa vlastitim mehanizmima, ili da uvjerava sebe u iskustvo koje on smatra neposrednim a u stvari je posredno. Na mnogim mjestima ovdje (u vezi ove teme, u samom startu gdje su ponudjeni odlicni tekstovi i razmisljanja) stoji: OPREZ. Jednu stvar sam naucio do sada u vezi opreza: ne podcjenjuj ali niti ne precjenjuj. I to je sve sto cu reci o tome.

Za empatiziranje se slazem do jedne granice. Moje neslaganje bi dalje povuklo pitanje (samo) kontrole i objektivnog sagledavanja sebe i okoline u svakom trenutku i to bi povuklo jos niz rasprava iz mnogih kutova. Presiroka je tema.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz