Sada je: čet mar 28, 2024 8:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Snovi
PostPostano: ned jul 24, 2005 11:36 am 
evo tu se mogu zapisivati weird snovi koje imate....


potakao me je jedan sinocni san koji sam imala:



Citat:
prvo sam sanjala normalan san....
bila sam isla kao na more i uzela sam svoje stvari i i krenula na stjene da stavim rucnik...
bilo je teze jer stjena na kojoj sam htjela lezati je bila dalje a morala sam ful paziti da ne padnem u ponor i tako slilazim ja dolje preko jedne druge velike stjene na kojoj se suncaju dva lika... i odjednom se odlomi malo stjema i padnu mi stvari u vodu daleko
i ja ostanem visiti na tom kamenu..
i pocnem vikati ovoj dvojici sto leze upomoc da me dignu gore..
jedan se uplasio, i odmakne se drugi mi pocme pomagati da se popneem
i kako mi pomaze, odjednom ogromna stjena po kojoj se penjem ono bas ogromna, padne u more
dolje je bilo hrpetina plivaca i njih pobije sve i odjednom se nesto cudno dogodi
stjena se kao odbije od teljude plicace i ko gumena loptica se vrati gore
proleti kraj mene i lupi ovog lika koji me pokusava dici , i povuce ga dolje sa onim mrtvim plivacima....
kad je bila tako proletila kraj mene, ja sam ju dodirnula, is kuzim da nesto nije uredu sa tim stjenama jer su ogromne ali su bile kao od stiropora...
nista ja gledam sve te mrtve ljude, uspijem se popet gore, i mislim se joooj sto sam sve prouzrocila
i mislim se... nesto nije u redu, ovo je san
... i setam tim gradom... i mislim se kakav je ovo cudan sam.... pocnem gledati u nebo.. i cim to pomislim nebo se pocne brisati
ispod te obrisane povrsine se nalazi nekakva mreza linija i siva podloga
pomislim se koji je ovo *urac!?
i ona se pocne opet puniti kao da je netko crta da je tamo nebo
i tada skuzim hej kad god pomislim kako je kakav je ovo "san".... to se obrise
i tako navalim govoriti... ovo je san*- ovo je san i odjednom sav prostor oko mene se obrisao
najednom se nadjem u nekom cudnom labaratoriju ali nemam tjela
samno vidim oko sebe i osjetim i nesto me kao pokusava vratiti u drugi san
, ja ono opirem se i govorim u sebi ovo je san,. stos e desava
i ono kao na trenutke se u drugim snovima, pa se vratm opet u taj cudan labaratorij
.... odjednom... neki covjek ili zena, neznam sto je , nemogu definirati jer sam se stalno cudila di mi je tjelo, zasto nemam tjela, i lebdjela sam
e nisam bila sigurna sto je... niti koliko ih je bilo....
gledala sam.. da neki pokus rade... sa nekkim frekrencijama i ono cudili su se zasto me nemogu "ubiti" ... nemogu ti objastini.... ne doslovno ubiti jer nemam tjelo... nego nekako vratiti u taj san..kako sam razumjela
svi su govorili telepatijom i ja sam cula njihove misli... i gledam nekakvu tablicu hirearhije....
kao povjesti ljudskog roda... na njoj su bili nekavi brojevi i boje u kvadraticima
(to dok sam lebdjela po tom labicu)
i u toj tablici je blio prirkazano... koliko ljudi je na svijetu, sto u periodima se radi snjima i kako reagiraju...- i kako je tablica isla prema gore to je manje ljudi bilo....
poceli su mi slati nekakve misli koje nisam razumjela najbolje
navodno... sve manje i manje ljudi ce biti, i o vi ratovi i sve, to su oni stvorili, kroz snove i te experimente... jer kao zapravo svi sanjamo, a se sa vremenom budimo sto oni nemogu zaustaviti pa nas moraju "ughasiti"....
gledala sam opet tu tablicu sa tim bojama i kvadraticima... na vrhu je bilo tek samo par sto je oznacavano samo nekoliko ljudi da je prezivjelo, nakon toliko vremena....
ispod toga je bila oznacena neka linija ....
sa ta linija je oznacavala Boga
i odjednom sam se glasno zapitala sto je Bog
i netko mi posalje misao:
Bog je frekrencija koja ima poseban ton koji su oni stvrorili
i sto se ljudi vise penju po ljestvici to vise boli, jer ta frekrencija je jako jaka i mozemo umrijeti
to je neka granica koju su stvorili da mi nemoze prijeci u taj njihov svjet - osim ovako kao u nekim snovima, kad nemogu kjontrolirati nas
.... i cula sam kako ce ljudi u zadnje vrijeme prelaze tu frekrenciju sa mnogo boli.... ali da ce prezivjeti-.--- i oni nisu znali kako da to kontroliraju
i odjednom... me nesto povuklo kao da sam upala u vir
i osjetim se u tjelu...
i osjetim kako me netko gleda i kako ili ulazi ili izlazi iz sobe,,, brzo otvorim oci.... i nema nikoga
bilo je 5:22 kad sam se probudila


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 24, 2005 10:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hmmm... zanimljivo. Ali ima još osoba koje mogu objasniti taj san, ali mislim da jedino ispravno, to možeš jedino sama, naravno, sa nekim predznanjem. Možda si malo "brijala" po astralu ( ono da nemaš tijela, samo je duša bila svjesna onoga što se dešava ) i možda su te samo "oteli" ali ne tijelo, već samo dušu. To mogu, dešavalo se već X puta.
Možda regresija odgonetne stvar. Ali samo kod pravog stručnjaka, a ne kod nekog nadmajstora iz garaže.

Hvala za podijeljen san s nama ostalima, imam neke "kockice" za složiti, možda mi ovo jako pomogne u svemu tome.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 12:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 19, 2005 6:45 pm
Postovi: 168
......


Zadnja izmjena: Faaip de Oiad; pet nov 07, 2008 1:31 am; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 12:20 am 
da ... sao steta sto sam ovakve snove slicne ovome imala i sa 12 god... npr. kad sam imala astralnu projekciju ili lucidan san koji je bio 3000 god u buducnosti, ili recimo sanjanje buducnosti... da tad sam isto citala ovakve forume.... :P
tada nisam niti znala pojam - astal...

imam i ja obicne snove... ovo su drugaciji - u kojima osjecam i bol, i mogu se najeziti, i vjetar u kosi... sve


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 4:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Faaip postoje ti snovi koje opisujes a postoji i ono nesto vise. Mozda ce netko tko se bavi ovim teorijama sanjat da ga vanzemaljci otimaju ili nesto (ja recimo to nikad nisam sanjao, od kad se bavim s tim, a i prije mislim da nisam), ali kako ces tom covjeku objasnit kad se ujutro probudi sa velikom boli na nekom dijelu tjela i tamo zatekne oziljak ili posjekotinu koju nije imao kad je legao spavat. Takvih slucajeva je bilo. I ja sam znao imate velike posjekotine bez ocitog razloga. Kuzis ima mnogo snova gdje si mi umislimo da nas otimaju ili nesto slicno, a ima i "ono" drugo :D Mislim da je pixi imala neuobicajeni san, al mislim da nije nesto jako posebno. Astral i hyperspace su puni cudnih stvari hehe, putovanje njima u snu je pravo iskustvo :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 8:19 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ja jako rijetko sanjam, ali mi se desilo da sanjam i "tuđe" snove. Recimo dešava se neka situacija koja se desila nekoj drugoj osobi.

Snovi mogu odraziti i događaje iz svih naših prethodnih života. Sve informacije koje ostaju u duši i sada se trenutno ( podsvjesno ) očituju u ovom, trenutnom tijelu.

:wink:

Pixica, imaš jako lijepo razvijenu, odnosno povezanu podsvijest. Ta ( od sve 4 vrste naše svijesti ) isto je bitna za razvoj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 10:04 am 
evo nekih primjera:
recimo da sam mjesecarila dok sam bila mlađa... budila bih na na drugim mjestima u drugoj odjeci - sto me je jako plasilo.Npr. pospremim sobu i legnem se u fotelju u trenerci a probudim se u spavacini ispod gola naopako okrenutoj sve razbacano po sobi kao da je bila neka tuca ili nesto - cesto bih se digla razgovarala sa roditeljima i nebih se toga sjecala kao da sam hipnotizirana.

a u snove - te neobicne - ne one obicne koje su samo odraz ternutnog stanja posvjesti - vjerujem zbog toga jer mi nekad daju upute sto da radim, koga da kontaktiram i sl. (iako ne poznam te osobe - pa to ne ucinim) , tada se znaju naljutiti na mene i ne zele dugo komunicirati... tak da zadnjih 6 mj mi uopce nisu davali nikakve poruke.

Sad se trenutno nalazim u gradu u kojem sam posjetila mjesta koja sam sanjala prije 7 god - pa mozes zamisliti moje cudjenje - kad nisam znala ni da postoje.

trenutno radim sa frendicom kako da se nalazimo u snovima, sto nam je par puta slucajno uspjelo :) i moram reci da je super, komunicirate u snovima - cudesno! :D


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 10:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 04, 2005 2:36 pm
Postovi: 57
Lokacija: Zagreb
Jack987 je napisao/la:
Možda regresija odgonetne stvar. Ali samo kod pravog stručnjaka, a ne kod nekog nadmajstora iz garaže.


Da li znas za nekog dobrog?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 10:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Faaip de Oiad, istina, to može biti odraz psihe.....ako smo nešto čitali...proučavali....pa to sanjamo, ali ja sam prvi put otet sa 6 god, tako da ipak to ne stoji.
Dok sam ja govorio o životu na marsu i da smo kolonija s marsa, djeca mojeg godišta su se igrali barbikama.....

Jack, ako jako rijetko sanjaš, to ti je definitivno jako programiranje.....

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 11:26 am 
GameDeveloper je napisao/la:
Faaip de Oiad, istina, to može biti odraz psihe.....ako smo nešto čitali...proučavali....pa to sanjamo, ali ja sam prvi put otet sa 6 god, tako da ipak to ne stoji.
Dok sam ja govorio o životu na marsu i da smo kolonija s marsa, djeca mojeg godišta su se igrali barbikama.....

Jack, ako jako rijetko sanjaš, to ti je definitivno jako programiranje.....


HEHE zanimljivo... ja sam imala jednu pricu kad sam bila mala klinka... a to je da su ljudi dovezeni na zemlju u svemirskom brodu i da samo tu stavljeni kao pokusni kunici da vide kako cemo se razvijati... :lol:

najvise bi se igrala sama, crtajuci sa kredom avione po cesti i pretvarajuci se da je pao u djunglu kako prezivljavam , ono doslovno sam vidjela sve sto radim i gdje se nalazim -kakvu sam mastu imala...


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 11:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 15, 2005 1:34 pm
Postovi: 45
Lokacija: Sad i ovdje
Citat:
tablicu hirearhije....


Možeš li molim te skicirati tablicu ako se sjecas ili cak djelomicno . Ostalo cu popuniti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 12:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 19, 2005 6:45 pm
Postovi: 168
Streamer i GD, ja i nisam isključio moguće druge uzroke. Samo eto, dobro je isključiti prve prije nego što zaključujemo da su drugi. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 2:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Znam hehe :D

Hmm i ja sam kao mali imao neko cudno mjesecarenje, sjecam se da sam se oko ponoci, mozda prije mozda kasnije, znao dic i otic u dnevni boravak, starci su gledali tv, i placuci govorit njima kako me je jako strah, da se bojim, al fora je u tome da se nekad toga uopce nisam sjecao, a i kad sam se sjecao uopce nisam kontrolirao svoje tjelo tad, znaci bio sam pod totalnim strahom. E sad to moze bit ili nekakav strasan san ili nekakvi posjetitelji koji su me dosli programirat ili nesto slicno.

I jos sam nesto primjetio sto mi je postalo jako fascinantno tek nedavno. Kad sam tako starcima govorio da se jako bojim, koliko se sjecam, oni su i dalje sjedili i gledali tv, nisu se digli i otisli samnom do kreveta da me uspavaju, kao sto bi svaki roditelj napravio. Nego su mi nesto govorili i morao sam sam ic spavat. Hmm bar koliko se sjecam. Morat cu ih pitat. Kao da se i oni boje otic u sobu jer znaju "tko" je tamo. Moguce da su mi oni handleri tj. prate moje programiranje i znaju da rade za njih. LOL kad bi ovo bilo istina ja bi pisao od smjeha :D hmm ali moguce je :!:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 5:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Ja jako puno sanjam. Tj. puno se snova sjećam, da se konkretnije izrazim. Nekad se toliko toga preko jedne "spavaće seanse" nagomila da sve da hoću sve negdje zapisati ne mogu, kolko je puno toga :).

Evo konkretno, danas sam sanjao toliko različitih elemenata i svega i svačega da se ne sjećam kada sam tako puno sanjao. A "sanjam" jaaako često. Ne postoje baš "weird snovi" jer su snovi po defaultu drugačiji od stvarnosti (no shit Sherlock). Ali ja sam imao STVARNO čudnih snova :D. I ne kažem uopće da znače nešto dublje, nego samo znače da imam vrlo čudne zamisli i da sam lagano uvrnut ilitiga poremećen. :D :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 9:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Šta se mene tiče, ja znam ponekad imat vizije, lako se razlikuju od normalnih snova.
Mislim da sam pričao o alien invaziji, pravoj, a zadnja vizija je bila nedavno kad sam vidio pomor morske ribe....globalan pomor.....gledao sam očima nekog ribara......neznam kako da vam to opišem.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 10:51 pm 
GameDeveloper je napisao/la:
Šta se mene tiče, ja znam ponekad imat vizije, lako se razlikuju od normalnih snova.
Mislim da sam pričao o alien invaziji, pravoj, a zadnja vizija je bila nedavno kad sam vidio pomor morske ribe....globalan pomor.....gledao sam očima nekog ribara......neznam kako da vam to opišem.


predstava zadnjeg delfina...


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 25, 2005 10:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 11:54 am
Postovi: 12
Sta znate o lucidnim snovima?
Jel neko imao mozda ovakve snove?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 26, 2005 6:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Meni je najžešće bilo kad mi je streamer reka:
Svaki put prije spavanja ili tjekom dana, pogledaj u dlan i zapitaj se da li sanjaš....šta sam učinija.
I onda sam jednom ima lucidan san....i baš se u snu sjetima streamera i pogledam u dlan i to se zapitam.....i odmah sam znao da je san, no čini mi se da je bio pod nečijom kontrolom jer čim sam skužija da sanjam.....neke stvari su se počele mjenjati....nisam mogao izaći vani na svoju volju.
Nije mi bilo drago što vidim....a nisam zna kako izać, pa sam pokuša par stvari da izađem, od svega......uspio sam izać tek kada sam 3 puta mentalno izgovorio "END MATRIX"......pa sad....zašto baš na tu rečenicu......i odakle ona meni....to neznam....

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 26, 2005 7:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 09, 2005 10:40 pm
Postovi: 97
Lokacija: Serbia
Evo sta sam ja sanjao pre 10-ak dana:

Citat:
Subota, 16. Jul 2005. 3:51 h

Stojim na zamlji, tvrdoj zemlji bez trave. Vidim klikere. Puno klikera koji se kotrljaju. Veliki i mali.

Sa visine vidim deo ispred zgrade moje tetke u Derventi. Vidim ogradu obdaništa i deo parka, B***-ninu kuću i, preko ulice, I***-ovu. Želim da se vidim sa I***. Želim da vidim Derventu. Nedostaje mi majka.

Ponovo sam na zemlji, na istom mestu. Vidim dve grane. Kapiram da su to ona dva koca na kojima je spušten mamin sanduk u grob. Ništa mi ne znače te grane. Nedostaje mi majka. Na ivici suza sam. Ali ne plačem.

Vidim prugu, a iza pruge, u daljini, promiču bilbordi. Ništa se ne kreće osim njih. Želim da se približim šinama. Da vidim bilborde. Znam da sam u krevetu i spemam se da snagom svojih misli prevalim to rastojanje. Spremam se za napor kao da ću preroniti tih 30-ak metara. Nema napora, već sam ispred šina, nosom ih dodirujem, ležim na stomaku. USPEO SAM!

Pokušavam da se pridignem. Oslanjam se na dlanove kao da radim sklekove i polako dižem glavu i stomak. Osećam snažno zujanje u ušima i vibracije po celom telu. Vidim sebe ispod sebe. U mraku sobe nazirem svoje lice ispod sebe. Strah.

Odustajem od dizanja. Vraćam se u telo. U telu sam. Osećam kako mi strašno trnu lice i usne.

Ponovo odlučujem da se dignem. Oslanjam se na dlanove. Spreman sam. Očekujem kontrakciju mišića, ali nje nema. Dižem se bez napora. Više nego prvi put. Opet nejasno vidim svoje lice ispod sebe. Zuji mi u ušima i drhtim celim telom. Okrećem glavu na levo i vidim plavu kosu moje B*** i nešto belo umesto lica. Opet skrećem pogled na svoje lice. Nejasno je. Mrak je. Zujanje i drhtanje se nastavlja. Strah.

Vraćam se u telo. Lice, usne i ruke su mi utrnule. Osećam strašno bockanje. Pokušavam da se probudim, nelagodno mi je. Dižem B***-nin jorgan i zavlačim se pored nje.
- Šta je bilo?
- Ništa, loše sam sanjao.
- Šta si sanjao?
- Da sam odvojio astralno od fizičkog tela.
- Spavaj.

Opet mi zuji u ušima i vibriram. Osećam strah. Snažno tresem glavu pokušavajući da se probudim. Uspeva mi. Ležim na strani, mrak je, ali ne toliki kao maločas. Vidim B***-ninu plavu kosu i beli jorgan preko lica. Nisam uplašen. Zadovoljan sam. Ustajem, palim cigaretu i računar. Kucam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 27, 2005 6:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
GameDeveloper je napisao/la:
I onda sam jednom ima lucidan san....i baš se u snu sjetima streamera i pogledam u dlan i to se zapitam.....i odmah sam znao da je san, no čini mi se da je bio pod nečijom kontrolom jer čim sam skužija da sanjam.....neke stvari su se počele mjenjati....nisam mogao izaći vani na svoju volju.


Počele su se mjenjati jer se promjenila aktivnost mozga. Na kraju krajeva sve se stalno mjenja u snovima. Snovi su fluidna stvarnost koja je sama po sebi prilično fluidna (o tom po tom).


GameDeveloper je napisao/la:
Nije mi bilo drago što vidim....a nisam zna kako izać, pa sam pokuša par stvari da izađem, od svega......uspio sam izać tek kada sam 3 puta mentalno izgovorio "END MATRIX"......pa sad....zašto baš na tu rečenicu......i odakle ona meni....to neznam....


Ako ti ne znaš, ne može znati ni itko drugi ;).
Iako ja u suštini znam, zato jer sam imao milijun puta sličnu "situaciju". Ništa preposebno na kraju krajeva ;).


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz