Sada je: čet mar 28, 2024 11:44 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 112, 113, 114, 115, 116
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet dec 21, 2012 3:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Koja navala nicega danas.......

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet dec 21, 2012 5:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 15, 2012 7:08 pm
Postovi: 9
u 12:11 sjedila sam u Mcdonalsu i jela dupli cheezburger. Prijatelj mi rece kako zali one danas u sklonistima, ili s pogledom uprtim u nebo.

Bojala sam se da ovaj datum nece ljudska nacija iskoristiti za isprobavanje nove tehnologije na nama obicnim smrtnicima. Drago mi je sto je proslo sve u mirnom tonu, i zao sto ljudi na kraju ostaju ljudi zatvoreni u svojim umovima. NO izgleda da je opet sve bio samo profit i udaljavanje ljudi od istine. I mi smo svojim pricama i "strahovima" obogatili pojedince u proteklih nekoliko godina.

Ajdemo priznati-nikada necemo biti :angel4:


"Odlazim, odlazim, sa planete putujem. Putujem, mjesecu se radujem, nikada se neću vratiti" Mislim da je plavi orkestar :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet dec 21, 2012 9:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
21 traje do ponoći no se ne treba ništo brinuti. čuh neđe da je sad aktuelan 21.1.2013. Sve je to ista pašta i način širenja straha. Na to ne treba obrtat pažnju. :D :angel4: :hello2:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet dec 21, 2012 10:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Evo novi datumi, bez brige :D :D

http://www.kurir-info.rs/nasa-tvrdi-sma ... nak-113862
2013

http://serbian.ruvr.ru/2012_12_21/Smak- ... n-za-2021/
2021

http://fakti.org/otkrica/kosmos/neki-as ... -leti-mimo
2029

http://www.svest.rs/vest_detaljno.php?id=2131
2036

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/6156/N ... sveta-2060
2060

http://www.mycity.rs/Ekologija/Naucnici ... odine.html
2100

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy ... _id=466857
2112

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet dec 21, 2012 11:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Ima i svakodnevni

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 12:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Svi su generali poslije bitke he he, iijepo su ga smjestili nema šta ](*,). Neka ide kako ide i dokad god ide. Zatvor ostaje zatvor zato što mu je to bila prvotna namjera. Govno nikad ne može biti mirišljavo i jestivo ma koliko ga uljepšavali.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 1:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 10, 2011 9:32 pm
Postovi: 46
trebalo bi ponovno krenuti sa citanjem teme i shvatiti kako je zapravo smak svijeta iz svih teorija isplivao danas kao pobjednik, tko je tomu kriv, mozda da krenemo ponovno citati i vidicemo hrpu pametnijih informacija nego u zadnji nekolko desetina postova, sve neki vatrometi odusevljenja, koda su se svi prikacili za kolektivnu svijest i plesu zajednicki ples slobode i novog pocetka, ali ne pocetka u svijesnosti i budnosti, nego ostanka u matrici i vlastitim sokovima odusevljenja, koliko luka cemoo oguliti da skinemo sve te silne slojeve svoje "budnosti".... nije tema jos u kontenjeru za zajebanciju pa prema tome nema smisla radit sprdacinu, bar zato jel tema je krenula od 2005 i odisala je dobrim diskusijama, ali gdje smo mi skrenuli u međuvremenu ne znam... mozda ovima pod žrtvenikom gori veci plamen kad vlada totalno ludilo, histerija i cijeđenje vlastitih sokova, pa treba da se ritual obavi u najvecoj masturbaciji, jel kako ih zovemo vec, gusterima, masonima, pingvinima...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 8:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Tema je baš glupa i isijava nekom posebnom new age vibrom gluposti i simbol je manjka uporabe mozga. Ali ne samo to, nego sada lijepo padaju u smeće sve te krasne teme tipa sve o kasiopejcima i ra i slično,...zašto? zato jer je očito da lažu ko zadnja đubrat. Ali toliko laganja, vučenja za nos i dezinformacija.. ma toga nema nigdje u povijesti, mnogi su ustvari završili u ludnici ili su počinili samoubojstvo zbog ovih stvari, pitam se zašto to nitko ovdje nije spomenuo.

'ovo je zatvor i ja bi van ovoga pa ajde bude me več val spasio' - samo još jedna razina zablude. Kao da se nas sve ovo ne tiće i kao da ti ljudi koji pate nemaju ama baš nikakve veze sa nama. Ovo je zatvor zato jer su ljudi to manipulacijom njihove volje dopustili. Eto nam ga sad na. Što će sad mnogi forumaši napraviti koji su doslovno sebi u glavi stvorili sistem vjerovanja od svega ovoga? a misle da znaju.. o ne, ne samo to več kasiopejci vele da su te informacije ljubav :rofl
jadno.

Nikakvo ponovno čitanje teme/a, sve spaliti i plesati 'gangnam style' okolo vatre do zore. No ovo na kraju krajeva može biti dobra lekcija.. ne vjerovati kanaliziranjima i new agu. Ili barem biti puno više skeptičan u budućnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 9:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
:rofl :rofl

gangam stajl oko vatre \:D/ \:D/

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 9:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Nema glupe teme, samo ljudi koji su zaboravili.

Zaboravili da se čak i čitanje stare teme može iskoristiti. To je pogled unatrag, onaj koji je nužan za svakoga tko je shvatio da je čitanje svojih tekstova dobar podsjetnik. Ako to čovjek čini, ako ništa drugo, spoznaje i vidi gdje je bio i da li je išta naučio. I sam sa sobom uviđa koliko je, ako je - "kraja vremena i ciklusa imao".

Koje je strahove prepoznao, te koliko valova svaki dan prolazi, a nije na njima.

Ovo je izvrsna tema, ona je u svom sažetku najbolje dočarala kako je vjerovanje put koji unutar sebe, utkano ima očekivanje i želju, pa tako i razočarenje, ona je ogledalna slika linearnog vremena i neshvaćanja življenja u sada, ona je grubi podsjetnik svakome o visini zatvorskih zidina.

Ona nije propuštena prilika, već živuća motivacija. Naravno, ako sam sebi takvu mogućnost rada dopustiš! I ako primjetiš, da nema datuma koji te treba na sve ovo upozoriti. Raditi sada od svega izrečenog ili doživljenog, običnu sprdnju ili prozivajući "krivce", znak je samo da se ništa radilo nije. Pusta tlapnja, žrtava koje i dalje čekaju pomoć izvana. Ili misle da su je našle unutra.

A unutra ništa živuće nije, ako se vani nije prepoznalo. Unutra samo titra neprepoznato. Zato je dobro vratitit se i čitati, ne da bi uvidjeli tko nas je lagao, ne da bi se smijali nečijoj pogrešci, već da bi sami sebe prestali lagati.

A kada to učinimo, neće biti mjesta bijesu, niti potrebi kritike jer se misli da se dalje stiglo. Samo stati na loptu, na tren i pogledati, a gdje smo to mi.

I to se može činiti upravo čitajući staru temu, jer nema starog niti novog, sve je stalno i tu, kao prilika da upoznamo sebe same.

Ali da bi se to moglo, nužno je vidjeti da netko od svega ovoga ima koristi, a taj netko - može biti i čovjek sam, ako to nauči prepoznati.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 9:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
alf je napisao/la:
" jer nema starog niti novog, sve je stalno i tu, kao prilika da upoznamo sebe same."



:thumbup:

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 9:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Rekao bih da se ovde trazi ``krivac`` ?!?! Neko izgleda treba da ``plati`` za sirenje dezinformacija???

Cemu taj jadni pokusaj podjebavanja?

Cemu to jadno i bespotrebno uzdizanje svog i tudjih istomisljenih EGA ???

Cemu to ``nja nja nja , JA sam bio u pravu ,a ti nisi``???

Valjalo bi da se ti isti prepoznaju,obrisu svoje sline samozadovoljstva ,stanu pred ogledalo ,pogledaju se u oci i zapitaju:

``Sta JA imam od toga``???

Kad i ako shvate da nikakve koristi za sebe nemaju i da jedini koji ima koristi je njihova samovaznost-ego-samoljublje-narcisoidnost ,onda ce im se mozda i desiti 21.12.2012.

Do tada prduckajte pod svoj jorgan i nezagadjujte one koji imaju volje, zelje , snage i pre svega razumevanja i mudrosti da promene sebe .


ALF =D>

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 9:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
:rofl ovo je zakon.
al ajde slažem se da je možda i dobro za to da ljudi vide gdje su pogrešili. Ali osim toga zbilja ne vidim smisao.

Ali kako god pakao se za ljude nastavlja: http://www.huffingtonpost.com/2012/05/0 ... 01143.html
bilo bi dobro da se ljudi ipak više skoncentriraju na to da sebe promjene nego na ove zavjere kojekakve i šta ja znam šta sve ne.

I da, ljudi ultimativno nisu krivi što su nasjeli na sve ovo, što je samo po sebi jako lako. Ono što stoji iza svega ima inteligenciju kakvu nemaju ni svi naši mozgovi i pamet zajedno. Maje su dobro znale i rekli su i sami da 2012 nije nikakav the end of the world, več može biti početak promjene.. povratak čovjeka sebi. Al onda su došli svi ti opsjednuti ljudi i njihova vojska i eto uspjeli su stvoriti cijeli cirkus. A SVE što su najviše uspjeli napraviti je poslati jednu dobru dozu straha i negativnih emocija u kolektiv. Što je bio i cilj.


Zadnja izmjena: Sirius91; sub dec 22, 2012 10:12 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sub dec 22, 2012 10:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
Dokle god ljudi rade na sebi, svaki dan može biti novi smak tj, transformacija u njima i promena u svesti. To su one sitne male pobede koje ne zavise ni od jednog datuma niti proročanstva.

Kada shvatiš da danas nisi ono što si bio juče i onda kada se vratiš na neke stvari kao što Alf kaže,naučiš nešto o sebi

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: uto jun 16, 2020 9:49 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Izgleda da sva patologija koja se trenutno krčka u loncu nije dovoljna, pa je došlo i do osvježavanja teorije o kraju svijeta, prema majanskom kalendaru gdje je to prvobitno bilo predviđeno za 21/22. decembar 2012.g., po Gregorijanskom kalendaru, međutim, neki tvrde da je trebalo koristiti Julijanski kalendar a prema njemu, sada smo u 2012. godini a 21. decembar pada na 21 juni:




(Prema istočno-gnostičkom konceptu, mi smo kao ličnosti u ljudskim tijelima ionako mrtvi, sami po sebi, u odnosu na objektivnu realnost, tako da s te tačke gledišta, ne bi bilo nikakvih razloga za uzbunu?!)

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri jun 17, 2020 4:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Znači opet u bunker čekat dok ne prođe :mrgreen:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: sri jun 17, 2020 6:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Ispričajte moju ignoranciju, ali otkad se julijanski kalendar razlikuje od gregorijanskog po ičemu osim po različitosti u DANIMA (još uvijek) ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pet jun 19, 2020 10:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
https://emedjimurje.net.hr/vijesti/prom ... interneta/


Braco će nas na taj da uvest u Novo doba :mrgreen:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 22.12.2012. - Kraj vremena i ovog ciklusa
PostPostano: pon jun 22, 2020 12:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190

https://www.youtube.com/watch?v=G1ZctBAgup4

Primjena nekih ideja Martina Kenny-a... I da, unatoč naslovu bazirano je na 2012.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 112, 113, 114, 115, 116

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz