Sada je: čet mar 28, 2024 1:16 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 704 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ljubav
PostPostano: čet jun 09, 2005 10:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Ovaj sajt je stvarno dobar, ali jedna mala primjedba; sve je nekako suhoparno, umna spekulacija me umara, smatram da bi trebalo malo vise zivnuti...Od filozofije duhovna dusa ne moze biti sretna... Kroz vase razgovore uvidjeh da ima jako puno dusa koje su shavtile kotac, pa ako bi netko bio ljubazn pa da isprica neku od svojih realizacija....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 1:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Kroz vase razgovore uvidjeh da ima jako puno dusa koje su shavtile kotac, pa ako bi netko bio ljubazn pa da isprica neku od svojih realizacija....


Ovo sam već prije odgovorio, mislim da je negdje u Kasiopejskim transkriptama - temi ili negdje slično. Tamo sam napisao što stvarno činim da sve to sprovedem u djelo... pročitaj, neda mi se to opet sve pisati ponovo.

Inače, LJUBAV = SVJETLOST = ZNANJE. A ne ona kemijska reakcija pod kojom mi smatramo ljubav...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 3:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Kroz vase razgovore uvidjeh da ima jako puno dusa koje su shavtile kotac, pa ako bi netko bio ljubazn pa da isprica neku od svojih realizacija....


Ovo sam već prije odgovorio, mislim da je negdje u Kasiopejskim transkriptama - temi ili negdje slično. Tamo sam napisao što stvarno činim da sve to sprovedem u djelo... pročitaj, neda mi se to opet sve pisati ponovo.

Inače, LJUBAV = SVJETLOST = ZNANJE. A ne ona kemijska reakcija pod kojom mi smatramo ljubav...

:wink:


hej Jack Ljubav=osoba=Ljubav,
Kemijska reakcija ljubavi ovoga sveta ubija, ali kemijska reakcija dvije osobe koje posjeduju Bozanski karakter oslobada i takva ljubav zivi doista vecno. Tek na razini bez uvetovanosti mozes osetiti i pravu ljubav isto tako tek tada ju mozes dati. Prije te razine svesti sve je prolazno. Znanje dolazi i prolazi, a potjece naravno od ljubavi. Sve proizlazi iz ljubav...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 3:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, pa ta ljubav koju ti opisuješ je svjetlost ( znanje ne prolazi, ono je uvijek u nama, samo ga mi malo po malo spoznajemo ).

Hehehe! Otključavamo se pomalo...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 6:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Jack987 je napisao/la:
Da, pa ta ljubav koju ti opisuješ je svjetlost ( znanje ne prolazi, ono je uvijek u nama, samo ga mi malo po malo spoznajemo ).

Hehehe! Otključavamo se pomalo...

:wink:


mislim svetlost?! Ja ju dozivljvam kao osobu, znas ono druzenje, izmenivanje ljubavnih emocija, ljubavne ekstaze, ne mogu to percipirati kao svetlost...za ljubav je potrebno dvoje, verovatno ti govoris o Brahmanu, na tu svetlost si ti mislio ili?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 09, 2005 10:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
na tu svetlost si ti mislio ili?


Na pravu svjetlost, ne ovu iz sijalice ili monitora...

Informaciju, pozitivno orijentirani tok energije... težnja k balansiranju stanja.
Svjetlost kao pomaganje ostalima s kojima ćemo se sjediniti negdje tamo u 6 - 7 denzitetu... Svjetlost kao poštivanje tuđe slobodne volje ( time kroz tuđe pomažeš i svojoj ). Teško je ovdje u 3D to za shvatiti.

Citat:
izmenivanje ljubavnih emocija, ljubavne ekstaze


Ovo čine kemijske reakcije u našim mozgovima i stvarno nema baš previše veze s pravom ljubavi. Doduše, tada si obično u alfa stanju svijesti, pa ti doživljavaš to kao "u oblacima". No to nekad pomaže, ali tada si jako ranjiv. I to mogu drugi jako iskoristiti na razne načine. I to uistinu nema veze sa svjetlošću, pa zato i nije prava ljubav. Samo kemija za drugom osobom. Nauči razlikovati kemiju od istinske ljubavi koja širi svijest, uzdiže te i daje ti posebnu snagu. Kad ju iskusiš, vjerojatno će ti ova naša "komercijalna" ljubav biti i smješna u odnosu na ovu pravu.

Iskreno se nadam da ćeš ju jednom već iskusiti.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 6:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
izaberi OPD smjer
pa ces osjetiti ljubav u punom spektru i bol i srecu i to u ogromnim kolicinama


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 9:57 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 18, 2005 2:33 pm
Postovi: 3
Jack987 je napisao/la:
Citat:
na tu svetlost si ti mislio ili?


Na pravu svjetlost, ne ovu iz sijalice ili monitora...

Informaciju, pozitivno orijentirani tok energije... težnja k balansiranju stanja.
Svjetlost kao pomaganje ostalima s kojima ćemo se sjediniti negdje tamo u 6 - 7 denzitetu... Svjetlost kao poštivanje tuđe slobodne volje ( time kroz tuđe pomažeš i svojoj ). Teško je ovdje u 3D to za shvatiti.

Citat:
izmenivanje ljubavnih emocija, ljubavne ekstaze


Ovo čine kemijske reakcije u našim mozgovima i stvarno nema baš previše veze s pravom ljubavi. Doduše, tada si obično u alfa stanju svijesti, pa ti doživljavaš to kao "u oblacima". No to nekad pomaže, ali tada si jako ranjiv. I to mogu drugi jako iskoristiti na razne načine. I to uistinu nema veze sa svjetlošću, pa zato i nije prava ljubav. Samo kemija za drugom osobom. Nauči razlikovati kemiju od istinske ljubavi koja širi svijest, uzdiže te i daje ti posebnu snagu. Kad ju iskusiš, vjerojatno će ti ova naša "komercijalna" ljubav biti i smješna u odnosu na ovu pravu.

Iskreno se nadam da ćeš ju jednom već iskusiti.

:wink:


s obzirom da velika vecina nas ne poznaje ovu pravu ljubav , jednom cak i kad je upoznas, tesko je povjerovati u to,.. imas sve sto drugi nemaju a nemas nista od onog sto drugi imaju.
Ego , dosad naucena shvacanja, razmisljanja , tjelesni porivi ,okolina, sve se to uroti protiv tebe i ako cemo gledati realno dobivas puno,. ljubav iznad svih granica i ogromnu lekciju za nauciti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 1:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Ja ljubav dozivljavam iznad umne spekulacije i svrstavanja, ne dozivljavam ju kroz mozak, um ili... shvacam ju kroz srce, dolazi kao bujica divlje reke iz dubine moga srca, obuhvaca celo moje materijalno telo...ne znam to su vrste ekstaza koje ne ulaze u koncepciju smrtne ljubavi koja prisutna izmedu prosecnih parova, ja ju pripisujem Bozanskoj ljubavi, jer je i dosla iz Bozanskoga sveta. To su stvarno prekrasne emocije, koje nadilaze um i shvacenje uopce pojma ljubavi, izvan koncepcije na koju smo nauceni pod pojmom ljubavi. Jednostavno to je stanje svesti, blazenstvo i ne moze ga se svrstati u niti jednu procitanu koncepciju ovoga zemaljskog, jednostavno morate pitati Boga da Vam objasni, morate to dozivjeti, iskusiti, isprobati i verujte mi tko jednom proba uvijek ce traziti kako da dode do te ljubavi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 10, 2005 7:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
jednostavno morate pitati Boga da Vam objasni


Oj Maroooooo... što je Bog? Kako da "ga" pitam?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 9:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Jack987 je napisao/la:
Citat:
jednostavno morate pitati Boga da Vam objasni


Oj Maroooooo... što je Bog? Kako da "ga" pitam?

:wink:


Kvalitetno pitanje, Bog u svojoj prirodi je sve, a u skladu sa tvojim zeljama ti se razotkriva. Ja sam ti jako dugo bila nesretna i frustrirana, na moj vapaj Bog mi je pokazao svoje kraljestvo. Razotkrio mi je najslade tajne ljubave, prekrasna osecanja, zajednistvo i vecni zivot. zbog tih realizacija ja sam uverena da je Bog osoba, njezna poput cveta, puna ljubavi, pastir dobri. Zivi u nasem srcu,a retki pojedinci su Ga uopce pitali kako si?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 2:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 24, 2004 10:39 pm
Postovi: 40
jack ako napises jos jednog smajlica ja cu se upucat, ozbiljno! pa daj covjece jel ti namigujes i u real life-u isto na kraju svake recenice??
a mara ljubav nije nestala, tu je, ono sta je nestalo ej sposobnost da se vidi i pronade. sta se boga kao osobe tice, mislim da sina krivom tragu, jedno 180° krivom... sorry.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 3:09 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
jack ako napises jos jednog smajlica ja cu se upucat, ozbiljno! pa daj covjece jel ti namigujes i u real life-u isto na kraju svake recenice??


O, pa nećeš valjda... bio bi to mind control... ja sa jednim smajlićem - uzrokujem da se čovjek upuca...pa kako tako slab možeš biti? I zašto te to uopće živcira? Pa ne moraš se živcirati: jednostavno prihvati stvar kakva jest - Jack987 iza svakog posta ostavi smilića koji namiguje - i to je to... to je tako i ti trenutno ne možeš utjecati na moju svijest da ju promjeniš. Više je kontra, ako mogu ja utjecati na tvoju postavkom smilića... pa čovječe - ne ljuti se!!!

:wink: Hehehe !

Inače što je real life? Kad izgovaramo rečenice, nemamo vizualizaciju smilića iza njih. Ja se obično smijem ako mogu, a ako je neka "ozbiljna" stvar u pitanju - ozbiljno govorim i ne smijem se. Ovaj forum je i napravljen tako da se nakon nečije misli može smilićem dočarati osjećaj onoga koji piše post. Ako nećeš, ne staviš smilić - a ako hoćeš - staviš ga. I to je to, jednostavna stvar. Ako ti je prestrašno gledat smiliće, isključi si tu opciju... ovdje ispod.


:wink: Hahahaha!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 3:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 24, 2004 10:39 pm
Postovi: 40
opciju necu iskljuciti jer je smajlic dobrodosao u odredenim situacijama, ovako kako ga ti koristis gubi svaku funkciju, stalno smajlici i to jos isti, pa kako da te covijek onda ozbiljno shvati. ili ti zelis biti dvsmisleno neshvacen? ps. nije mene jedan izbacio iz takta nego jedno 1001.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 3:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Tako je!!!

A ko je ovo napisao:

Citat:
ovo je poprilicno inrigantno, i poprilicno lako provjerljivo, samo treba koji dan strpljenja..... Wink
?

Pozdrav od sick ekipe...

:wink: :cry: :lol: 8) :roll: :P :D :) :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 4:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 24, 2004 10:39 pm
Postovi: 40
pa ovaj moj je bio opravdan na opravdanom mijestu sa izricitom namjerom docaravanja te recenice. ne, predajem se ovo nema smisla... uzaludno....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 8:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
stephan hawking je napisao/la:
jack ako napises jos jednog smajlica ja cu se upucat, ozbiljno! pa daj covjece jel ti namigujes i u real life-u isto na kraju svake recenice??
a mara ljubav nije nestala, tu je, ono sta je nestalo ej sposobnost da se vidi i pronade. sta se boga kao osobe tice, mislim da sina krivom tragu, jedno 180° krivom... sorry.


E moj Stefane, pa zasto to mislis, moras da mi dadaes neko utociste, ne ostavljaj me takvu, zasto to mislis?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 8:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 24, 2004 10:39 pm
Postovi: 40
Mara je napisao/la:
stephan hawking je napisao/la:
jack ako napises jos jednog smajlica ja cu se upucat, ozbiljno! pa daj covjece jel ti namigujes i u real life-u isto na kraju svake recenice??
a mara ljubav nije nestala, tu je, ono sta je nestalo ej sposobnost da se vidi i pronade. sta se boga kao osobe tice, mislim da sina krivom tragu, jedno 180° krivom... sorry.


E moj Stefane, pa zasto to mislis, moras da mi dadaes neko utociste, ne ostavljaj me takvu, zasto to mislis?


zasto mislim da bog nije osoba, to me pitas? pa malo je to prekomplicirano za tipkanje (pogotovo sada kada gledam utakmicu) ;) ali tako mislim, jednostavno ako tako zelis to mi ne zvuci moguce niti realno, da je na vrhu svega netko kao ja samo svemoguc, nije mi to uvjerljivo, jer onda dolaze sva ona kvazi teoloska pitanja u igru. to ti je pozitivisticko glediste, ako odgovara formuli tako je bez obzira na sve. po meni je bog, ako ista slicno postoji (ja sam ateista inace) slican bilo kojoj drugoj prirodnoj sili koja podlijeze zakonima fizike i tako se ponasa. ak me muzis sta ti hocu reci ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 8:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Hej Stephane zasto je tvoj stav ateisticki?
Sta kazes na to da je vecina fizickih konstanti cudesno postavljena da ovaj svemir postoji kao takav?

Recimo kozmoloska konstanta, Planckova konstantna i sl.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 12, 2005 9:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 24, 2004 10:39 pm
Postovi: 40
kako je jednom hawking rekao, zasto je svemir ovakav kakav jeste, zato jer smo mi to da bi postavili to pitanje. ova misao je poprilicno genijalna ako je shvatis u pravom smislu... i sve odgovara. a ja cu se nadovezati sa jos necim, to su samo brojevi, koji da nisu takvi bili bi drugaciji,iliti takvi su zato jer pod ovim fizikalnim zakonima ne mogu biti drugaciji.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 704 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz