Sada je: sub apr 27, 2024 7:29 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 124 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: ned dec 27, 2009 2:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 21, 2009 9:45 am
Postovi: 24
4L0n3 je napisao/la:
Samo stariju sestru :cry:
ali sam visociji od nje ako na to mislis?


Pa nije baš idealno ali probaj.
Visočiji si, trebalo bi i da si jači.
E ovako...
Moraš da joj utjeraš strah u kosti, toliko da ,,gdje ti okom-ona skokom"
Onda joj daš to što želiš da pomjeraš, viljušku ili slično...
Eto to ti je telekineza.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: ned dec 27, 2009 3:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub dec 26, 2009 6:11 pm
Postovi: 3
Ili jednostavno da dovedem tele da se kezi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: ned dec 27, 2009 3:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 21, 2009 9:45 am
Postovi: 24
Šalim se , izvini, ali šta će ti telekineza? Mislim 13 godina...
Toliko toga da se prođe prirodnog. Djevojčice, fudbal i to...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: pon dec 28, 2009 3:45 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
4L0n3 je napisao/la:
Zdravo svima zovem se Nermin, imam 13 godina i htio bih otkriti moci telekineze, ali ne znam odakle da pocnem i da li sam premlad za telekinezu?


Dobrodošao 4L0n3 :D :love3:

Kad sam bio u tvojim godinama bile su mi interesantne te teme: telekineza, telepatija, levitacija...itd. Shvatam to interesovanje kao jedan dobar početak u tvom traganju. Da li znaš što bi učinio kad bi imao takvu sposobnost (telekineza), odnosno kada i u koje svrhe bi je koristio?

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: pet feb 19, 2010 2:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 18, 2010 7:38 am
Postovi: 57
Moram Priznati da nisam procitao sve postove.Ali mi je zapalo za oko sto se u prvom postu ne spominje ime James Randi,covjek koji razotkriva vidovnjake,telepate,vidovnjake,uglavnom pseudonauka.A koji je i razotkrio i objasnio tehnike koje koristi Uri Geller

Pogledajte ako imate vremena:

http://www.youtube.com/watch?v=QlfMsZwr ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=Xrvxl3BU ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=Nz4xltEG ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=Nz4xltEG ... re=related

Sta hocu da postignem sa ovim Video-ima.Ne govorim ni da postoji niti da ne postoji telekineza,telepatija itd...Samo to da u ovim testovima nije telekineza bila uspjesna,radi kontroliranih uvjeta,to jest testa.

Na jednom snimku Uri Geller nakon dugog vremena pripreme mozga ili uma kaze da ne moze da savije predmete koji su bili na stolu,kaze da ima pritisak od voditelja koliko sam dobro razumio.A predmete na stolu je obezbjedio James Randi,znaci Uri geller nije imao pristupa kasikama prije nastupa (da bi ga sprijecili da ih ne savija do te tacke gdje je trebalo samo lupnuti prstom i kasika bi se odvojila od svog ostatka tijela)

Na prvom snimku James Hydrick koji tvrdi da ima moci da pomjera predmete.Prije kontrolisanih uvjeta pomicao je stranice knjige (listove),dok u toku testa kaze da mali plasticni kolutici stvaraju elektricitet a svjetlo to jest luster je udaljen sigurno vise od 2 metra jer su ljudi visoki bar 1.60 Cm.Kaze da elektricitet obara stranice na dole..a sta je sa gravitacijom,zar papir ne pada na svoje mjesto pod uticajem gravitacije.

Naime cak bi i zelio upoznati ljude sa ovim mocima,zasto ne.Ali sam siguran koliko toliko da cete se sloziti samnom da moraju postojati neki mehanizmi koji bi odvojili vas koji mozda (jer nisam upucen,ne poznajem vas licno) imate te moci od ljudi poput Vidovitog Milana,Vidovite Dzemile,I raznih drugih varalica (A to su cinjenice,dokazi,testiranje,testiranje,i rezultat)

Vidjeh Neko napisa Ko ne vjeruje nek ne vjeruje ali telekineza postoji.
Mislim da je to u krajnju ruku ne ozbiljno.Kako se doslo do tog zakljucka da postoji.Ili se doslo ja znam da postoji a ko ne vjeruje briga me.

Zamislimo samo sta bi se desilo sa svijetom da tako razmisljamo,Uzecu banalni primjer Racunara,zamislite da inzinjeri kazu ja znam da ce Graficka Kartica ovako raditi a ko ne vjeruje briga me.Mislite li da bi sa tim pristupom zadatku mi danas imali racunare.Naravno da ne bi,doslo se do zakljucka da ce Kartica raditi veoma ozbiljnim pristupom,stotinama puta testiranje,stotine pokusaja da se objasni svaki detalj,da se objasni zasto radi i zasto ne radi.


A gore navedenu Curu koja je uspjela da savije kasiku,zamolio bih je ako bi htjela da se upoznamo i da savije recimo viljusku,kasiku,po njenom izboru ali da ja donesem kasiku,viljusku koju ona odredi to jest oblik,boju,velicinu ili kako vec.I da objavimo taj video ovdje na Forum

Pozzz :hello2:

_________________
Na Svijetu Ima Toliko Budala Da Kad Bi Rat Izmedju Njih Poceo Nikad Se Nebi Zavrsio

Moj 4shared Folder...Bacite Pogled,Nista Vas Ne Kosta ;)
http://www.4shared.com/dir/26554851/b2a ... aring.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: pon feb 22, 2010 11:41 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb


Zatim dokumentarac:

5.Dimenzija - Um iznad materije
http://www.val.hr/index.php?option=com_ ... nfo&id=314

Sad... najbolje je da svatko sam sebi odredi da li je to moć uma ili moć iluzije...

:glasses7:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: uto feb 23, 2010 2:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 18, 2010 7:38 am
Postovi: 57
Nisam bio prisutan pa tako da ni nemogu govoriti samo na osnovu snimka.Cim doticni gospodin bude izveo isti rezultat i pod kontrolisanim uvjetima i postavio snimku onda cemo otvoriti temu posebno za ovog gospodina na snimku..

Ali da je na snimku fantasticno ovo izveo,to stoji itekako to ne treba osporavati ni sekunde...


Jack ako poznajes ovog autora(vjerovatno preko interneta)posalji mu link

http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html

Naime radi se o James Randi-u..Covjeku madjionicari,iluzionisti,naucniku u jednu ruku,pseudonaucniku koji otkriva trikove koje ljudi koriste da prevare ionako prevaren narod...(da ne bude rekla kazala sve)
Oslobodio se jos davne 1950 godine iz metalnog sanduka koji je bio potopljen u vodi 104 minute a dok je "cuveni" houdini izdrzao 93 minute...

1975 godine oslobodio se "ludjacke kosulje" koja je doduse imala dodatne poveze...dok je visio iznad Niagarinih Vodopada...

Bio zaledjen u ledu oko 55 minuta....(Ne nije vanzemaljac,trik je u pitanju)


I do danas je nocna mora svih Pseudonaucnika bar ovih ozbiljnih...jos prije dvadesetak godina je nudio 10.000 dolara svakome ko pokaze paranormalne pa sve do nekoliko godina unazad kad je podigao nagradu na milion dolara svakome ko pokaze paranormalne sposobnosti...do unazad 2-3 godine proslo je kroz njegovo testiranje desetine hiljada rasljara,ljudi koji navode da posjeduju paranormalne moci,vidovnjaka....(Ko trazi dokumente i dokaze na papiru moze otici u fondaciju James Randi i dobit ce sve sto mu treba da se uvjeri)

Niko do sada nije osvojio milion dolara......Ne zato sto su strogi uvjeti testiranja (jer vidovnjaci i ostali sami sebi postavljaju uvjete testiranja ne James Randi)

:love11:

_________________
Na Svijetu Ima Toliko Budala Da Kad Bi Rat Izmedju Njih Poceo Nikad Se Nebi Zavrsio

Moj 4shared Folder...Bacite Pogled,Nista Vas Ne Kosta ;)
http://www.4shared.com/dir/26554851/b2a ... aring.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: sub jun 19, 2010 10:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
U jednom tekstu iz Galaksija-biblioteke našla sam ulomak koji mi je zvučao kao učenje istinske empatije tj suosjećanja..... Tekst je Treći Zavjet od Martinusa i ima tu svega, naravno, kao u većini današnjih materijala, ali ovaj posebni dio mi se učinio ISTINITIM pa ću ga zato staviti ovdje.
To mi se uostalom čini povezano s OPD orijentacijom koji je moja tema-za-razmišljanje lately (guess zašto sam od svih tekstova slučajno zavirila baš u taj Treći Zavjet... :wink: )

Evo teksta:

Sposobnost pamćenja koja se nalazi iza osjetilne i opažajne sposobnosti
Kada nešto možete razumjeti to se isključivo temelji na iskustvima koja ste prethodno doživjeli i koja se tiču tog područja. Što više iskustava imate na tim područjima, bolje ćete ih moći razumjeti i kada vaš materijal iskustava bude dovoljan, moći ćete kontrolirati ta područja i reakcije, dok je sasvim suprotan slučaj kada nemate iskustava. No, iako ne možete razumjeti taj predmet, to vas ne sprečava da čujete razgovor o njemu i vaš je sluh isto tako dobar kao i sluh onih koji razumiju taj razgovor. Kao što vidite, samo slušanje nije dovoljno. Isto vrijedi i za sve što vidite. Ukoliko u svojem pamćenju nemate sjećanja na srodna iskustva o tome što vidite, nikako nećete moći razumjeti ili shvatiti što vi to vidite.
Na toj se pojavi temelji svako praznovjerje. Kada se primitivni čovjek iz mračne afričke džungle suoči s nekim od tehničkih čuda moderne kulture, bez obzira da li je to automobil, zrakoplov ili neki drugi stroj, on će tu pojavu smatrati "čarolijom" ili nečim "natprirodnim". Događa se to zahvaljujući okolnosti da on nikada prije nije doživio ništa slično, i u skladu s time, u njegovoj skupini iskustava ili sjećanju u potpunosti nedostaju takva iskustva. On ne može razumjeti princip rada stroja, pa zamišlja da ga pokreću neke natprirodne nevidljive sile.


Da bi osjetilna reakcija mogla postati iskustvo ili znanje, ona se pomoću koncentracije mora povezati s iskustvima jedinke
Kada koncentrirate svoje misli, to je samo zato da biste riješili ovaj ili onaj problem koji je za vas misteriozan ili nepoznat. Ta koncentracija misli istovjetna je mobiliziranju svega što vi imate u svojim svjesnim iskustvima, a što se odnosi na taj problem.
Koncentracija je, dakle, način na koji vi pokušavate razjasniti nepoznato pomoću onoga što već znate.
Da je to tako pokazuje se u slučaju kada vi u svojim mislima ili pamćenju ne možete za nepoznati problem pronaći srodna iskustva, i tada će isti taj problem za vas biti misteriozan i nerješiv, kao što je televizijsko i radijsko emitiranje ili neko drugo tehničko i znanstveno najmodernije čudo za čovjeka iz džungle.
Sva opažanja, dakle, predstavljaju reakcije na poznata i nepoznata iskustva koja se susreću s našim pamćenjem, što znači susreću se s reakcijama na naša prethodna iskustva. Sve što utječe na naša osjetila, bez obzira da li je to naš vid, sluh, osjetilo mirisa, okusa ili dodira, nama je potpuno nepoznato sve dok to ne dođe u kontakt s našim prethodnim iskustvima.
Prema tome, naša će sposobnost opažanja, a time i naša sposobnost razumijevanja ovisiti o tome koliko je naše pamćenje ili materijal iskustava. Što više iskustva imamo, tim lakše, dublje i brže opažamo nova iskustva unutar istog područja; dok je suprotan slučaj u svakom području gdje imamo vrlo malo ili nam u potpunosti nedostaju prethodna iskustva.


"Rat sviju protiv svih" pitanje je iskustava i opažanja

Stoga je sasvim prirodno da svi mi ne opažamo iste stvari, probleme ili predmete istom lakoćom ili istim razumijevanjem. Neke probleme ili predmete bez problema uspijevamo razumjeti ili opažati; dok postoje problemi koji od nas zahtijevaju dugogodišnje učenje prije nego što ih u potpunosti uspijemo riješiti. Istovremeno postoje ljudi koji uopće ne mogu razumjeti probleme koji nama izgledaju lako razumljivi; dok isti ti ljudi, s druge strane, mogu imati veću sposobnost u razumijevanju ili shvaćanju problema koji pak nama izgledaju teški. Kao što vidimo, nije dovoljno da su vanjska fizička osjetila sto posto zdrava, ispravna i čista. Kvaliteta opažanja uglavnom ovisi o našem prethodnom materijalu iskustava. I kako do sada mi baš nismo imali potpuno istu sudbinu ili imali ista iskustva, onda nije nimalo neobično što smo tako različiti.
Ta različitost u najgorem slučaju pojedince može učiniti prilično netrpeljivima, može ih učiniti neprijateljima, tako da medu njima vlada potpuno nerazumijevanje. Upravo takve okolnosti, koje predstavljaju najdublji uzrok svakog nemira, kulminiraju u onome što nazivamo "rat sviju protiv svih".
Mi smo, dakle, stigli do korijena onoga što danas čovječanstvu nanosi nesreću i patnju. Kada negdje izbije rat, bez obzira da li između čovjeka i čovjeka ili između država, za to se ne može kriviti niti jedna strana, jer je takvo nesretno stanje, kozmički gledano, isključivo pitanje opažanja. Ne može doći ni do kakvog sukoba ukoliko obje strane na pogrešan način ne opažaju jedna drugu. Ukoliko samo jedna strana, kozmički gledano, opaža ispravno, tada će ta strana u potpunosti razumjeti da ona druga strana nikako ne može biti drugačija nego što jest. Čitavi razvoj ove potonje strane rezultat je njenog ukupnog pamćenja ili njenog sakupljenog materijala iskustava. To što taj materijal iskustava nije dovoljno bogat da bi to drugo biće moglo ispravno razumjeti situaciju, kozmički gledano, nije njegova krivica; isto kao što ne ovisi o njemu koliko će biti visok njegov fizički organizam ili da li će imati smeđe ili plave oči. No, kako jednoj strani u sukobu nedostaje materijal iskustava, njena će svijest, a time i njeno opažanje i na tome temeljeno ponašanje neminovno pokazivati ili biti obilježeno tim nedostatkom. Obzirom da je uzrok tog nedostatka u nedovoljnom materijalu iskustava, tada je njegova svijest, a time i njegovo opažanje istovjetno s nepotpunim mentalnim razvojem. Biće se u mentalnom smislu još nije u potpunosti razvilo. Još je uvijek nerazvijeno biće i zato može očitovati samo postupke nerazvijenog bića.
Ako je druga strana kozmički svjesno biće, tada će njegov mentalitet u tolikoj mjeri biti ispunjen materijalom iskustava da će on s lakoćom razumjeti mentalnu nezrelost svojeg protivnika, i u tom slučaju neće doći ni do kakvog sukoba. Normalan čovjek ne počinje tuči nekog drugog čovjeka samo zato što je on toliko i toliko centimetara visok ili na neki drugi način pokazuje da je još uvijek nerazvijen. On prihvaća druge onakvima kakvi jesu. To što je netko možda nesavršen nikada ne može potaknuti naprednog čovjeka na bilo kakvu okrutnost prema nesavršenom biću. On zna da dosadašnji razvoj nekog bića ni na koji način nije pitanje njegove volje, već isključivo pitanje njegovog razvoja.


Svaka vrsta nesklada ima svoj korijen u nedovoljnom razvoju ili u intelektualnoj nezrelosti

Međutim, ukoliko ovdje spomenuta strana nema kozmičku svijest, tada će ona poput druge strane u sukobu biti manje ili više nesavršena, biti će manje ili više nezrela. Ta će nezrelost dovesti do nerazumijevanja suprotne strane, a time će predstavljati osnovu međusobnog sukoba ili rata i njihove nepomirljivosti.
Ovdje se bavimo stanjem koje je rasprostranjeno među današnjim zemaljskim ljudima.
Svaki oblik sukoba između pojedinca može postojati samo ako su zadovoljeni spomenuti uvjeti. Prema tome, svaka vrsta nesklada ima svoj korijen isključivo u mentalnoj "nerazvijenosti" ili nedostatku visoke intelektualnosti. Svako proganjanje nekog čovjeka od strane drugog čovjeka, bez obzira da li je to u obliku klevetanja, zlog kritiziranja, okrutnosti, nasilja, sakaćenja ili ubojstva, nikada, ni u kakvim okolnostima ne može biti izraz visoke intelektualnosti ili dovršenog razvoja. Ti simptomi mogu biti rezultat samo nedostatka materijala iskustva, nedostatka ljudske zrelosti. Za dovoljno naprednog tražitelja ti simptomi predstavljaju nepobitnu činjenicu, a time i za znanost, da takva bića gledano iz kozmičke perspektive zapravo ne znaju što čine. Njihovo je opažanje situacije potpuno iluzorno. Oni vjeruju da se njihovi protivnici mogu ponašati drugačije nego što to čine i ta iluzija uvijek dovodi do sukoba. Kako netko može biti fizički viši nego što je to u sadašnjem trenutku? - Kako on može biti mentalno viši, imati drugi karakter, drugi način razmišljanja ili opažanje trenutne situacije od ovog sadašnjeg? - On može, s vremenom, donekle promijeniti svoj život, svoj način razmišljanja i opažanje svoje okoline ili svojih bližnjih, no, njegovo ponašanje ili priroda sada ili trenutno ne mogu nikako biti drukčiji, jer bi u tom slučaju biće moralo imati sasvim drugačiju prošlost, s posve drukčijom sudbinom; druge roditelje i sasvim drugačiju obitelj; moralo bi doći iz sasvim drugačijeg socijalnog i društvenog miljea. Biti netrpeljiv, okrutan i osvetoljubiv prema nekom drugom čovjeku, istovjetno je proganjanju ili mučenju tog čovjeka samo zato što on nije imao prošlost s ovdje spomenutim neophodnim prethodnim uvjetima. To što netko izobilno može ispuniti uvjete koje on tako silno zahtijeva ili očekuje od drugih, samo pokazuje da je on sam imao neophodne preduvjete, čiji je rezultat to njegovo ispunjavanje ili zamišljeno primjerno ponašanje. No, nije li budalasto zahtijevati takvo ponašanje kada u potpunosti nedostaju prethodni uvjeti?



:love9:

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: pon dec 17, 2012 2:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 12, 2012 1:42 pm
Postovi: 2
Ja probao i sam se uverio da je telekineza stvarna i dostupna svakom laiku. Evo sta sam isprobao
http://youtu.be/jg6gJFnKEVQ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: pon dec 17, 2012 4:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Private video, ne moze se pogledati .

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: pon dec 17, 2012 11:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jul 12, 2012 1:42 pm
Postovi: 2
Evo jos jednog samo moj prijatelj nije ukljucio rec na kameri pa nije snimio samo izvodjenje. Moja preporuka da nikad ne radite sa viljuskom vec samo sa kasikom jer sam se povredio.
http://youtu.be/wH6-UvBAhHs


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: uto sep 03, 2013 8:04 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub aug 25, 2012 5:25 am
Postovi: 8
ljudi evo vam sve sto ja imam od zivorada mihajlovica slavinskog, jos povratak jednosti moram skenirat i poslat, i peat prvu knjigu.. nikak da stignem xD

http://www.fileswap.com/dl/tomsuUltU/Slavinski.rar.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: uto sep 03, 2013 6:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Hallo, charleston
jako zanimljivi odlomci, baš mi je sjelo.

Imaš možda link gdje si to našla?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: pet sep 06, 2013 12:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Imaš ovde:

http://www.4shared.net/download/4YXyACxchnmYC5VGTXZn1T

:hello2:

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: pon sep 30, 2013 11:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 30, 2013 11:12 pm
Postovi: 1
Zdravo. Interesuje me sta mislite o ovim snimcima na kojima sam ja? Da li mislite da je rec o obicnoj telekinezi ili o aerokinezi? .... Napomena... ( kada pokusam da ovo uradim ispod staklene cinije ili u providnoj hermeticki zatvorenoj kutiji,nema nikakvog rezultata tj. kretanja) i ako se radi o aerokinezi,kako da je unapredim tj. podignem na visi nivo.... p.s. ... tokom ovih vezbi stopala mi postaju hladnija a po rukama i licu osecam "blag i hladan" povetarac....bez glavobolje... http://www.youtube.com/watch?v=hF-jNuNeLSA http://www.youtube.com/watch?v=LizA6tkMsAs


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: sri okt 02, 2013 2:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Dobar si!
Svaka cast, usao si u praksu...
A sta mislim...? paaa, ovaj svet je zakon, puno je stvari koje su jos tajnovite mada ovakvim snimcima se te tajne razotkrivaju!

E, a sta ti mislis, jel bi bilo moguce uticati na digitalni svet?
Recimo da svojim mislima instaliram program na komjuteru?

Meni se cini da je sve moguce...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: sub nov 30, 2013 3:10 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 30, 2013 2:55 am
Postovi: 1
Zdravo.
Od svoje 14. godine izučavam astrologiju, drago kamenje, čakre, znam gledati u karte ali i izučavam psihokinetičke "moći" tj. sposobnosti. Pogotovo u posljednje vrijeme. Naime, intuicija mi je izuzetno izražena, predosjećam dobre i loše stvari, empatična sam osoba jako. Nekad znam plakati bez ikakvog razloga, i tad me nazove prijateljica da mi saopšti da joj se nešto loše desilo. Nastojim da svoju intuiciju i empatičnost usavršim. Intuicija mi je prilično razvijena, jer se oslanjam na nju i kad u karte gledam. Jednostavno osjetim svaku kartu, i bude sve onako kako kažem da će biti... Zanima me kako da to usavršim, pa ako ima iko neki savjet bilo bi super. I ako ima neko da mu je uspjela astralna projekcija ili da uspije čitati misli (ne osjetiti već ZAISTA čitati), voljela bih da podijeli to iskustvo ovdje :D :D

LP :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: sub jan 11, 2014 11:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 02, 2013 10:37 am
Postovi: 99
Lokacija: Beograd
Za telekinezu nisam nikad bila nesto posebno zainteresovana, ( ali mi se spontano dogodila- kada sam visoko na rafu u prodavnici gledala malo duze jednu torbu, koja je odjednom pala dole- reklo bi se u cilju boljeg pogleda na nju :-) );
Telepatiju sam isprobala jednom... rekla sam jednoj osobi, da ode u drugu prostoriju i da zamisli neki predmet. Osoba je zamislila svoj sal. Odmah sam videla plavu boju ( sal je bio te boje) ali mi je bilo nedefinisano sta je to.
Drugi put je zamislila CD. Ja sam videla odmah okrugli pljosnat oblik, ali mi je trebalo vremena da shvatim da je to CD.
A kolicina empatije koju imam mi ponekad pravi probleme.

_________________
"Onaj koji ne iznosi nezni cvet svoje duse na vetrove iskusenja, pa ma ga i cela spasio i preneo do kraja, kao da ga nikad nije ni imao."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: sub jan 11, 2014 5:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
probaj se koncentrirati na osobe s malim zdravstvenim problemima npr.prehlAda,upale sitne i sl. nikako ne na one s ozbiljnim problemima u pocetku pa vidi da li vidis uzroke tih malih nevolja i iskljucivo ih identificiraj ne moj se vezati za njih .....

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Telekineza, telepatija, empatija
PostPostano: uto jan 21, 2014 3:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 02, 2013 10:37 am
Postovi: 99
Lokacija: Beograd
Ja sam probala nesto slicno- da saljem pozitivnu energiju nekome kada ima neki problem- a da mu to ne kazem... a posle sam pitala da li je osoba nesto osetila- i odgovor je bio potvrdan.

_________________
"Onaj koji ne iznosi nezni cvet svoje duse na vetrove iskusenja, pa ma ga i cela spasio i preneo do kraja, kao da ga nikad nije ni imao."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 124 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 102 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz