Sada je: ned jun 16, 2024 5:43 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 31  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: čet jul 09, 2009 1:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
s obzirom da mi je punica feudalac, napravio jedan cc u žitu za probu ali bio je prilično jednostavan krug nesavršenog oblika s vidljivim tragovima izrade i ulaska u žitno polje...


... i vjerojatno si uvidio da tako LOMIŠ, a ne SVIJAŠ stabljike žita... zar ne? Po tome se mogu prepoznati autentični od lažnih.

:mrgreen: :wink:

Citat:
pa evo budem i ja ovaj forum ima funkciju EDIT evo idem sad predvidjet nešto; dakle sada sam izmijenio svoj post od 30.06.2009 i unio proročanstvo o kolibriću u cc.. dakle ako to može obićan user što tek može admin ili neka od slovkastih agencija (i to za razliku od mene bez ikakvog traga ili priznanja)...


Hehe... a da samo znaš što može SYSTEM ADMINISTRATOR... eeee..... :angel4: On je čak jači i od Chuck Norrisa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: čet jul 09, 2009 3:47 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
SuperFrog je napisao/la:
Dolazimo na to da nije vazno ko je napravio CC, te je vazna poruka?!

Nije nesto slicno rekao i Jack u vezi CT?? (Nije vazno od koga je, vazna je poruka)

IMHO ako i postoje vanzemaljski cc, onda je to veoma malen dio, da se od svih tih poruka, njihova vjerovatno ni ne uoci... (nesto kao pokusavati citati knjigu iz masine za unistavanje papira u kojoj su prepadjeni i knjiga i mnoge novine...) No to je naravno, samo moje misljenje...

IMHO vanzemaljci bi trebali pronaci bolji nacin da nas kontaktiraju. Neki nacin koji nece unistavati necije usojeve. :toothy2:

Ispravka, MENI nije važno. Nije mi važno ko kontroliše nekog leptira koji mi je ušao u sobu, dok sam bio u nekom rebusu i samim svoji ponašanjem mi ukazao na nešto, važno je što sam zaključio. Nije mi važno što se u trenutku pisanja dnevnika pojavio pauk a pisao sam samom sebi o oprezu, važno je što je proizašlo. Nije mi važno što se u trenutku razmišljanja o namjerama nekog prijatelja odigra ispred mene igra mačke i miša u po bijela dana i to u centru grada, važno je što sam se trgao. Nije mi važno što sam imao zajebe ovdje na forumu glede pretpostavki da su neki ljudi pisali meni i ostavljali mi znake u obliku riječi, važno je što sam naučio iz tih zajeba... Moje je viđenje/tumačenje nekog znaka/riječi. Znači, učim. I još uvijek sam u procesu učenja. Učim da povezujem sa promatranim događajem, znakom ili mojom mišlju ili kroz nečiji post. A znakova na sve strane oko mene kad sam u toku rijeke, kad se ne borim plivanjem uzvodno. Promatranje cc-a je trening vlastite percepcije i doista me ne interesuje ko ih je napravio. Ovaj stav nije zabetoniran, fraza koju posuđujem od nat-a, on je trenutni što znači da će mi koliko sutra možda biti važno ko je napravio znak. Ako dođe do takvog razvoja drugačije ću se fokusirati ka cc-ima. Zasada me inspirišu da istrajem u čitanju jer premalo imam teoretskog znanja. Intersantno mi je pručavanje cc-a. Ja ne mogu znati sada kakav ću biti sutra, jeste da sam se ustalio donekle ali ne mogu znati jer još učim, u stvari tek sam krenuo. Otud i meni nije važno stav. U prošlom postu sam napisao mi i to je netačna tvrdnja...
Citat:
MI ne možemo znati sa 100% SIGURNOŠĆU ko ih je napravio

Ja ne mogu znati sa 100% SIGURNOŠĆU ko ih je napravio...a vlastita iterpretacija cc-a tj. poruka mi je bitna :mrgreen:
Malo iščašen pogled ali je tako sada.

:love3:

p.s....evo ljepote...iz ovih gornjih diskusija čovjek skonta da ima i nekakva britva, ma fantastično =D>
i da IMHO znači po mom skromnom mišljenju, s toga IMHO :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: čet jul 09, 2009 5:39 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Evo mi se malo povezalo...e, sad jel je il ...



Citat:
...I ne-prijeteći način za prenijeti poruku onima koji su u rezonanciji, zar ne...


slika kolibri"The hummingbird has powerful spiritual significance. In the Andes of South America the hummingbird is a symbol of resurrection. It seems to die on cold nights, but comes back to life again at sunrise."
slikafeniksThe phoenix is a symbol from Greek mythology, of immortality, rebirth and renewal. Legend states that at the end of its long life, this legendary bird built a pyre of spice-wood in the desert. It ignited the pyre by...
slikamuhara,str 49A single stem of dried Amanita Muscaria on the third day after hydration, just
starting to resurrect with long white mycelium plainly visible to the naked eye...ili video
slikameduza... has historically been seen as the archetype of the nasty mother, however she is far more complex. She symbolizes the following:
Sovereign female wisdom. The female mysteries. All the forces of the primordial Great Goddess: The Cycles of Time as past, present and future. The Cycles of Nature as life, death and rebirth. She is universal Creativity and Destruction in eternal Transformation. She is...

prva faza (žuti maslačak???)
slika
druga faza (pahuljasti maslačak???)
slikaslika
slikamaslačak? Dandelions are rich in symbolism... For example, their ability to thrive under the most adverse conditions can teach us persistence and survival. Dandelions even burst through the cracks of city sidewalks, a bit of defiant green amidst the concrete jungle. The deep taproots remind us to ground ourselves thoroughly, making it difficult to dig us out.

The ability to regenerate from our roots is a gift we have all experienced. The opening and closing of the flower, and its metamorphosis, lead us through our own changes as we first show ourselves off, then retreat, then return in a different form. The dozens of seeds released by each flower head represent fertility and abundance. The seeds' journey illustrates a time of letting go, of starting something new. There is a bit of dandelion magic in all of us.


Uzeo sam samo neke od posljednjih cc.-a za primjere mada to ne znači da i u drugima nema slične simbolike,... a onda je nestalo struje :shock: :shock: :shock: ...i ode 45min. slaganja priče u havu...i takvo nešto mi se već drugi dan zaredom događa...al mogu mi ga...k'o god da jesu, evo im ja :occasion5: :thumbup:
jer post je poslan, a svima V(N)AMA :love2: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: pet jul 10, 2009 7:37 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Vjerovatno da postoje još neki ciljevi osim ocuvanja prehrambenog lanca lizija. Možda nas doživljavaju kao veliku pretnju zbog neceg što je meni još nepojmljivo no nadocicu citanjem, ucenjem i na to. I zato mi uopšte nije nevjerovatno da se pretpostavi da preko chamtrailsa u vazduh koji udišemo pušta jedna komponenta nano-virusa a druga bi nam mogla doci preko vakcina, da li kao obaranje imuniteta ili kao aktivator, aditiv dok energija za aktivaciju kao treca komponenta dolazi ili preko HAARP-a i antenskog sistema mobilne telefonije


Premestiću nas ovde da na onom drugom topicu ne odlutamo suviše od teme.

Ne znam da li postoji veza između morgelonsa i svinjske gripe, no, nije loše slediti intuiciju i sinhronicitete, naravno, uz maksimalno korišćenje pronicljivosti. Možda se pokaže neka veza koja nije odmah vidljiva.

Kod morgelonsa mi je bila nova i veoma interesantna veza između vlakana i DNK:

Citat:
Druge nanostrukture koje su vezane s morgelonsovom bolešcu nose genetski-izmijenjene i isprepletene DNA ili RNA (deoksiribonukleinske i ribonukleinske kiseline, prim. prev.).


I DNK predstavlja nosac informacija i funkcioniše kao antena, kao i vlakna.

No kada smo kod krugova, ovog na primer
slika

dvostruka spirala, pored svojih raznih simboličnih značenja, predstavlja i DNK lanac, dupli lanac hromozoma, koji nose genetske zapise, uvijen jedan oko drugog. U trenutku deobe ćelija lanac se prvo odvija a zatim i deli, formirajući dva identična lanca. Kao na slici: u svakom polju u stvari ima dve spirale (bela i žitna polja), koje se uvijaju jedna oko druge. Najzad, krug nekako i izgleda kao podeljena ćelija.

slika

Karakteristično je za sve arhetipske slike da mogu da reprezentuju potpuno različite stvari – nikada nisu jednoznačne - i istovremeno nose pečat večnog.

I ovaj krug ponovo sadrži i osmicu (bilijarsku kuglu).

Citat:
Poenta je bila da ovaj znak koji je postavio AL ne sadrži sadašnjost jer ne dolazi nikad do križanja prošlosti i budućnosti u jednoj tačci.


On može i ovako da se predstavi:

slika

Prošlost: postojeće mogućnosti/verovatnoće koje se sažimaju u aktuelnost sadašnjeg trenutka iz koga se grana buket mogućih/verovatnih budućnosti.

Ovaj simbol je upotrebljen na jednom drugom forumu za ilustraciju koncepta vremena. (šaljem link kasnije, od kuće – nemam ga ovde).

Zamislite nekoga ko ima pregled i moguću kontrolu nad ovim vremenskim linijama, kako ih mi percipiramo. Vidiš moguću/verovatnu “budućnost” i veze sa vremenskim vlaknima iz “prošlosti” i imaš mogućnost da čačneš malo tamo, malo onamo. Znaš da ako pomeriš ovu liniju, pomera se ona na drugoj strani i moguća budućnost postaje verovatna.

Ono što se sada navodno događa je kompresija vremena i ima sve manje prostora za manipulaciju ovim vremenskim linijama. Tako bih se generalno zaista složila da:

Citat:
Nekome gori pod dupetom, cini mi se.


Citat:
Uzeo sam samo neke od posljednjih cc.-a za primjere mada to ne znači da i u drugima nema slične simbolike,... a onda je nestalo struje ...i ode 45min. slaganja priče u havu...i takvo nešto mi se već drugi dan zaredom događa...al mogu mi ga...k'o god da jesu, evo im ja
jer post je poslan, a svima V(N)AMA


Eto, ništa od izvlačenja vlakana i pretvaranja željene, moguće budućnosti (ne-postanja posta) u verovatnu. :glasses7:

Lepa priča sa onim maslačkom. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sub jul 11, 2009 3:51 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Citat:
Prošlost: postojeće mogućnosti/verovatnoće koje se sažimaju u aktuelnost sadašnjeg trenutka iz koga se grana buket mogućih/verovatnih budućnosti.

Zamislite nekoga ko ima pregled i moguću kontrolu nad ovim vremenskim linijama, kako ih mi percipiramo. Vidiš moguću/verovatnu “budućnost” i veze sa vremenskim vlaknima iz “prošlosti” i imaš mogućnost da čačneš malo tamo, malo onamo. Znaš da ako pomeriš ovu liniju, pomera se ona na drugoj strani i moguća budućnost postaje verovatna.

Hvala Arja na objašnjenju. Ovo je fantastično, vjerovatno ima ovakvih diskusija po forumu no drugačije je kad si u procesu. E sad bih se raspucao no ostaviću da slegne malo. Vrlo interesantno, mnoštvo informacija ovih dana. Nekako se nadovezuju.

Citat:
...I ne-prijeteći način za prenijeti poruku onima koji su u rezonanciji, zar ne...

vjetre taj princip koji si skontao nikako nisam mogao da uvidim iako je Aragon dao rješenje.

Citat:
...Prema simbolici tih znakova...
...Mislio sam na simboliku u raznim narodnim tradicijama, mitovima i legendama, koja stoji iza znakova...

tj. traženje zajedničkog člana u određenom skupu simbola. Sigma je osjetila da je u objašnjenjima simbolike starih naroda rješenje isto tako ali i da je vrlo klizav teren. Izgleda da su Cs dali jedan ključić kako promatrati cc-e. Meni je samo žao što pitanja ka njima(Cs-ma) nisu bila malo preciznija da bi se izbjegle neke sumnje, doduše kod mene...

nego jeste li vidjeli što se desi sa fotkama koje sam postavio na str. 19 ? U stvari sa svim mojim fotkama postavljenim na forum putem imageshacka :shock: !!!
hehehe, hoće da mi čestitaju četiri mjeseca rada na sebi kroz učenje uz vas...eee :roll: baš im hvala :glasses7:
mislim, bilo je i na temi Emotivna inteligencija jedan ovakav ispad...ccc... :roll:
haj nek bude da se imageshack hoće reklamirati kao borci protiv NWO
Jackov,Aragonov, moj avatar znači svi, aha, ko god ima stok na imageshacku ista priča.
odradio sam print screen ukoliko sklone reklamu...e stvarno....

evo im malo Džonija da im se nađe ako posustanu :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=6SXoc4V48T8
http://www.youtube.com/watch?v=9GzhQUyCijA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sub jul 11, 2009 2:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
http://www.blic.rs/zanimljivosti.php?id=100949

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sub jul 11, 2009 3:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Ovdje je ispisana 21 stranica materijala, koju ja nisam temeljito pročitala, tako da se unaprijed ispričavam ako je netko već postao ovo što ću ja sada...

Naime, u drugoj knjizi "Dijagnostika Karme" Lazareva, naletjela sam i na njegovo objašnjenje krugova u žitu :D

"Jednom mi je upao u oči časopis s fotografijama neobičnih krugova koji nastaju noću ili rano ujutro na engleskim poljima. Zainteresirale su me te fotografije. Razmišljao sam na sljedeći način: ako je već netko nacrtao te krugove, onda se išlo s nekim ciljem da se informacijski djeluje na ljude. Treba prekontrolirati kakav je njihov utjecaj na čovjeka koji ih neko vrijeme promatra. Provjerio sam njihovo djelovanje na osnovne parametre, na opću strukturu polja, sustav dvojnika i informacijsko polje. Slika je bila iznenađujuća. Krugovi djeluju pozitivno na bilo kojega čovjeka koji ih promatra.Kada sam gledao kako crteži na engleskim poljima djeluju na čovjeka, vidio sam da snažno oplemenjuju fine strukture polja. Crteži, dakle, djeluju.
Sada je trebalo otkriti njihova autora. Djelovalo mi je kao da su to izvanzemaljci, iako me, istina, zbunjivalo to što mještani u vrijeme pojave krugova nisu vidjeli nikakve NLO-e. Mehanizam pojave krugova bio mi je nejasan, radi čega bi izvanzemaljci, koji su već prilično osvojili našu atmosferu, trebali slikati nekakve krugove? Zatvorio sam karmu, došao do fine razine polja te počeo istraživati uzrok pojave krugova. Ovdje me čekalo sljedeće iznenađenje. Pokazalo se da su to drugi svjetovi. Radeći neko vrijeme s informacijskim poljem, shvatio sam o čemu je riječ. Komunikacija između susjednih svjetova moguća je samo na iznimno finoj informacijskoj razini. Prijenos informacija odvija se kroz točku, jer informacija je prostorno-vremenska stvarnost skupljena u točku. Na određenom stupnju kompaktnosti prostor i vrijeme nestaju, ostaje informacija koja se nakon kontakta s informacijskim poljem Svemira realizira širenjem u vremenu
i prostoru. Informacija sa svakim sljedećim ciklusom postaje nabijenija, odnosno kontakt s Božanskim postaje sve jači. Sve nastaje iz klice. Energetskim kontaktom razara se opna između svjetova i može doći do njihova uništenja. Naš sadašnji način razmišljanja sličan je rastućem tumoru raka i jako škodi svim susjednim svjetovima. Tumor je metastazirao i zato se ne može odstraniti, odnosno, ako i dođe do propasti zemaljske civilizacije, to nikako neće ispraviti štetu koju je ljudsko neznanje nanijelo drugim svjetovima iz razloga što su naše strukture polja neuništive.
Stoga je u interesu svih civilizacija našega svijeta i drugih svjetova da se duhovno spasimo. Kako civilizacija drugoga svijeta može utjecati na nas? Jedino informacijski. Ali djelovanje samo na našu podsvijest nije dostatno, treba postojati još neka materijalna manifestacija, kako bi se i čovjekova svijest istodobno promijenila. Taj problem riješen je vrlo elegantno. U čovjeku, kao jedinstvenom sustavu, fine informacijske razine prilično se brzo pretvaraju u energetske a zatim u fizičke, ili drugim riječima - ideja postaje materijom. Spominjao sam već kako se informacijski slojevi spuštaju na energetsku razinu i zatim
utjelovljuju u fizičkom tijelu. Upravo su to iskoristili predstavnici drugih svjetova. Čovjekove podsvjesne strukture najaktivnije su od četiri do pet sati ujutro, kada duboka podsvijest izlazi na površinske slojeve.
Počevši od tri sata u noći u području kruga počinje aktivno odašiljanje informacija finih razina s određenim programima u podsvijest nekoliko desetina tisuća ljudi. Oni te informacije ostvaruju na energetskoj razini i podsvijest osnažena s nekoliko desetaka tisuća ljudi, fokusira se u točki na dubini od oko dvjesto metara ispod zemlje, ispod onog mjesta gdje se treba pojaviti krug. Energija se oko četiri sata ujutro ostvaruje na fizičkoj razini i tijekom jedne do dvije minute usjevi polegnu točno u skladu s dobivenim informacijskim programom. Upravo je to objašnjenje za nepostojanje bilo kakvih vidljivih uzroka poleknuća stabljika.
Objasnio sam da to ima snažno pozitivno djelovanje. Trebalo je riješiti drugu zadaću: zašto je izabrana takva
forma i s čime je povezana konfiguracija crteža? Do riješenja sam došao na sljedeći način. Gledajući na informacijskoj razini predstavnike drugih svjetova, stalno sam bio u nedoumici jer izgledali su neobično nezgrapno. Tada mi je sinula misao: "Pa ja njih vidim na finoj razini polja. Ali na gruboj razini, na kojoj
djeluju naši organi vida, možda izgledaju drukčije?" Kada sam ih uhvatio na površinskoj, prvoj razini svijesti (pokazalo se da uglavnom radim na na devetoj razini svijesti), sve je leglo na svoje mjesto.
Predstavnici drugih svjetova su po vanjštini slični nama.
Odlučio sam provjeriti tu hipotezu na krugovima te ustanoviti kako crteži krugova izgledaju na njihovoj prvoj razini svijesti, budući da su, sudeći po svemu, bili odaslani na osmoj razini svijesti. Sve je prilično jednostavno. Spoj dvaju krugova predstavlja spoj dviju civilizacija, veći krug je predstavnik drugoga svijeta,
a mali - predstavnik našega svijeta. Svi crteži predstavljaju poruke ljubavi i sloge. Nije to bio samo pokušaj uspostavljanja prijateljskoga kontakta s nama, već i pomoć da preživimo, blokiranje naših najopasnijih programa. Nacrtao sam crtu s nanizana dva kruga, jedan od njih, veći, imao je oko sebe prsten. Na ravnoj crti između njih, postrance su četiri mala odreska iste dužine. Tako mi to percipiramo. Može li to u percepciji toga svijeta izgledati drukčije? Podijelio sam list papira na dva dijela te na desnoj strani crtam kako oni svojim očima vide tu informaciju na prvoj razini svijesti. Lijevo se ocrtava primitivno nacrtan čovjek s podignutim rukama, iz glave mu strši nekoliko vlasi, a umjesto oči ima točke. Lice zauzima gotovo cijelu glavu, a usta su do ušiju, čovjek se sretno smiješi. To smo mi zemljani.
Privinuvši tijelo u luku prema njemu, stoji još jedna figura, ona je veća, ruke joj nisu podignute gore, kao naše, već su raširene u stranu. Taj čovjek šalje prvomu skladnu strukturu u obliku cvijeta, simbola razvitka i oplodnje. Glava mu je ogromna, njezin veliki dio zauzima čelo, dok su nos i usta sićušni, jedno oko je veliki oval, a drugo izgleda čudno, kao da ima saćastu strukturu. Vjerojatno je to u svezi s njegovim nadsposobnostima. Pa zašto im odmah ne bi poslali šifrirane informacije?
Sudeći po svemu, kontakt između svjetova moguć je samo na određenoj razini, na vrlo finom informacijskom sloju. Kada prvotna informacija prolazi kroz taj sloj mijenja se i zadobiva potpuno drukčiji izgled. U njihovoj percepciji mi, naše kuće, i Zemlja također, izgledaju potpuno drukčije, ne onako kako mi
sami sebe vidimo. Pritom, nije isključeno da je forma krugova uvjetovana osobitim svojstvima komunikacijskoga informacijskog polja. .... "

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: ned jul 12, 2009 2:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: ned jul 12, 2009 4:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
onaj dio mi se svidja gdje prikazuje formaciju vrata poput onih u alisi u zemlji cuda i kako bi trebala da pokazuju na nesto ali to mjesto je bilo prazno ali kasnije se na paraleli pojavio novi krug .I gdje kaze da umjesto da se gledaju detalji u pojedinom sagleda jedna velika slika gdje se vidi da su svi povezani na svaki nacin. Dobar je i onaj gdje govori kako su ljudi poslali 'razglednicu" u svemir sa nacrtom dnk-a kako izgledamo i solarni sistem,i dobili natrag itu samo kako oni izgledaju i da imaju tripl helix umjesto naseg duplog helixa u dnk-a... pa se onda pitam jel ih sve cine entiteti sa drugog sazvjezdja ili neke od njih pravi priroda...pogotovo u engleskoj jer je ona na specificnom geografskom polozaju. Jer bas kao sto kaze u videu: ako moze da napravi paradajz koji ima zvijezdu kao list ili suncokret zasto nebi i ovo moglo?

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: ned jul 12, 2009 6:50 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
slika
novi cc samo nema dobre fotke za sad...

Arja, link... :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: ned jul 12, 2009 9:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
http://www.cropcircleconnector.com/2009 ... shots.html

Evo ga. Na nekim fotkama izgleda kao da je neki objekat sleteo.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: ned jul 12, 2009 9:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
ma, meni se čini da će iz dana u dan ovih pojava bit sve više i više....

a sad...koliko ćemo mi bit sposobni "pohvatat" značenja svega toga - to baš i nije od največeg značaja!

jer, ionako, ti CC NISU NAMIJENJENI nama ljudima isključivo...

sve ima svoju svrhu... i svoje razloge....!

razumijeli mi to... ili ne!

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: pon jul 13, 2009 7:12 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Arja, link...

U, hebiga. #-o
Gomila materijala, da te upozorim :wink:

open minds forum

sigma, welcome back :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: uto jul 14, 2009 8:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
http://www.cropcircleconnector.com/2009 ... s2009.html

Ego ime akoma stin Ellada, al' natrcim, ponekad. 8) :love3:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: uto jul 14, 2009 8:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
http://www.cropcircleconnector.com/2009 ... d2009.html


http://www.cropcircleconnector.com/2009 ... s2009.html

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: uto jul 14, 2009 9:55 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Ćaos Sigma :hello2: :love3: :love9:
Arja hvala za link i na upozorenju :mrgreen: . Kad odem na godišnji u avgustu :read: , ima dana...

nego dal sam lud ili što....šta pokreće vjetrenjaču?
slika
vjetar :mrgreen:
a šta ono nama treba:
slika
ključ
a gdje se ključ nalazi:
slika
pokraj puta i to ne ovog asfaltiranog nego ovog poljskog...vrlo interesantno
I gdje putić vodi:
Citat:
This small dumbbell or key formation depending on how one looks at it was in the same field as the Windmill. It is next to where the track from the windmill reaches the road

tj.
slika
a cc pokazuje na vjetrenjaču. Objašnjenje sa sajta:
slika
slika

elem skontao sam ovaj cc skroz drugačije. Vjetar je pronašao ključić kraj putića :mrgreen: :blob: :toothy2:
što li poljakova žena ima reć' ovih dana... :-k
Uobrazija možda.... al' šta mogu kad sam tako skont'o...
... a 28 je i mjesečev ciklus, tj. mjesečnica :mrgreen:
eto...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: uto jul 14, 2009 10:09 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
slika

predivan je...
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: uto jul 14, 2009 11:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jun 19, 2009 11:59 pm
Postovi: 12
Interesantno, kako li samo prave ovakve umjetnosti na zitu :?: Mora im se priznati da su mastoviti :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sri jul 15, 2009 6:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
evo jedne interesantne priče o komunikaciji između ljudi i CC!

link je ovdje:

http://www.cropcirclesandmore.com/thoug ... 02ccc.html

:wink:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Znakovi u žitu - Crop circles
PostPostano: sri jul 15, 2009 9:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Java je napisao/la:
slika



Ovo su počeli i da ih farbaju :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jub boje menjaju svet :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 617 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 31  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz