Sada je: uto okt 17, 2017 8:55 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00

Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: TAROT ucenje
PostPostano: sub okt 07, 2017 8:34 am 
Član foruma

Ako neko hoce da mu pogledam u tarot neka napise ovdje javno datum rodjenja i pitanje. Otvaram samo jedan nacin tarota i mozete pitat ili za sebe ili za osobu, konkretno pitanje :ljubav, zdravlje, posao? Zatim datum rodjenja X osobe i broj od 1-10? Obzirom da sam pocetnik ne garantujem da ce sve napisano biti ispravno, tako da ovo moje ne uzimajte zdravo za gotovo. Eto sad vi izvolite :)

Vrh

Naslov: Re: TAROT ucenje
PostPostano: sub okt 07, 2017 3:17 pm 
Član foruma

23.09.1988, 4:30h ujutru.
Moje pitanje je: sta da radim da bih svesno sanjao svaku noc ?

Vrh

PostPostano: sub okt 07, 2017 3:47 pm 
Član foruma

snoopy je napisao/la:
23.09.1988, 4:30h ujutru.
Moje pitanje je: sta da radim da bih svesno sanjao svaku noc ?

Ne mogu to.Nacin na koji ja otvaram tarot ne moze to.Mozete mi u privtnu poruku napisat pitanje a ja mogu ovdje odgovoriti ili kako zelite. znaci pitanje moze biti konkretno i jednostavno:ljubav,posao, zdravčje....nista vise :)

Vrh

PostPostano: ned okt 08, 2017 11:14 am 
Član foruma

Lubav&posao :)

Vrh

PostPostano: ned okt 08, 2017 5:39 pm 
Član foruma

snoopy je napisao/la:

gledala sam ti za ljubav. karta koja te opisuje je jako dobra.energičnost, pravda, čistoća, ispravnost, dogovor, razumijevanje, balansiranje,ovdje stoji dobar brak,tako je bar bilo.odan si i to je tako bilo do sad,povjerljiv,ovdje stoje neke prinove, imas problem sa vidom. takodjer stoje i bracne nevjere ali ne znam sa cije strane. jesi ti uopste ozenjen? ovdje se pojavljuje druga karta koja govori da si u braku!treca karta su tvoje emocije sada: opet trudnoca i sretno rodjenje!ti jesi ozenjen po ovome! brines se o porodici, imas jaku zenu,problem sa metabolizmom....ishod: stoji ti izvanbracna nevjera, u slucaju toga moze doci do razaranja obitelji, sretno snupi i pazi se, nije to vrijedno toga. javi ako sam sta pogodila...

ostali koji su pisali privatne poruke, kad stignem odgovorit cu javno.jucer sam bila raspolozena za odgovore, i slobodna, danas i ostalih dana necu moci.javim se kad mognem.sretno svima.

Vrh

PostPostano: čet okt 12, 2017 10:34 pm 
Član foruma

E super, ajde meni ljubav i zdravlje,
moj datum 21.06.1978.

I datum moje sada bivse devojke , 12.06.1990 oćemo se pomiriti?

Hvala

Vrh

PostPostano: pet okt 13, 2017 8:34 am 
Član foruma

pedjos je napisao/la:
E super, ajde meni ljubav i zdravlje,
moj datum 21.06.1978.

I datum moje sada bivse devojke , 12.06.1990 oćemo se pomiriti?

Hvala

karta koja tebe opisuje: zavodljivost negativne emocije, tuga, strah, bol, psihički problemi, zavaravanje, iskrivljavanje istine, intuicija, ljubomora sanjarenja, utjecaj majke,skorasnja proslost: konkretna ljubav i dobra komunikacija,sa ovim aprstraktna zelja,veza koja stremi ka braku, tvoje emocije sada: tesko razdoblje ,neka je rastava,pazi na sekiraciju radi nedaj boze srcanog ili mozdanog udara,ljut si, povrijedjen ponos,depresivan, patis,pazi na novce i poroke.ishod:pozitivan izlaz iz svega,ispunjenje zelja,zelja da dobijes djete sa njom,

Vrh

PostPostano: pet okt 13, 2017 10:07 pm 
Član foruma

Hvala, zaista moram priznati da je neverovatno...
Pun sam nerviranja, depresije, poroke imam...trenutno ne znam gde udaram..ali idemo napred nista ne moze da me spusti koliko ja mogu da se uzdignem. :thumbup:

Vrh

PostPostano: sub okt 14, 2017 8:15 am 
Član foruma

Hvala. Fino je kad pogledas nekom ko to trazi pa ti taj odgovori, da li sam sta pogodila ili ne. Ima ih jako puno koji nece da odgovore, a traze odgovor na pitanje!

Vrh

PostPostano: ned okt 15, 2017 2:46 pm 
Član foruma

Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Hvala. Fino je kad pogledas nekom ko to trazi pa ti taj odgovori, da li sam sta pogodila ili ne. Ima ih jako puno koji nece da odgovore, a traze odgovor na pitanje!

Ne razumem zasto bi nekom bilo tesko da napise bar "hvala", ima tu svega..vaspitanja, kulture, lenjosti.
Ja neću da zvucim kao da te reklamiram niti zelim da koristim one otrcane fraze ali sve si pogodila, bukvalno sve sto si napisala se i zapravo desava u mojoj glavi.
A reci mi jer ja nikad nisam bio u dodiru sa Tarotom, jel mozes nesto da mi kazes za budućnost?

Odgovorila ili ne samo napred , na mojem primeru vidim da ti odlicno ide i mozda mozes da napredujes brzo, tj.brze nego neko bez talenta, inace poznato je da zene imaju izrazeniju intuiciju od muskaraca pa si i tu već u prednosti :D
Hvala jos jednom i srećno :thumbup:

Vrh

PostPostano: ned okt 15, 2017 5:13 pm 
Član foruma

pedjos je napisao/la:

Ne razumem zasto bi nekom bilo tesko da napise bar "hvala", ima tu svega..vaspitanja, kulture, lenjosti.
Ja neću da zvucim kao da te reklamiram niti zelim da koristim one otrcane fraze ali sve si pogodila, bukvalno sve sto si napisala se i zapravo desava u mojoj glavi.
A reci mi jer ja nikad nisam bio u dodiru sa Tarotom, jel mozes nesto da mi kazes za budućnost?

Odgovorila ili ne samo napred , na mojem primeru vidim da ti odlicno ide i mozda mozes da napredujes brzo, tj.brze nego neko bez talenta, inace poznato je da zene imaju izrazeniju intuiciju od muskaraca pa si i tu već u prednosti :D
Hvala jos jednom i srećno :thumbup:

hvala pedjos.ishod ti je buducnost. znaci pozitivan izlaz iz svega za onog koji pita tj.za tebe. ne radim nista specijalno,samo rasirim karte.

Vrh

PostPostano: pon okt 16, 2017 1:39 pm 
Član foruma

snoopy je napisao/la:

gledala sam ti za ljubav. karta koja te opisuje je jako dobra.energičnost, pravda, čistoća, ispravnost, dogovor, razumijevanje, balansiranje,ovdje stoji dobar brak,tako je bar bilo.odan si i to je tako bilo do sad,povjerljiv,ovdje stoje neke prinove, imas problem sa vidom. takodjer stoje i bracne nevjere ali ne znam sa cije strane. jesi ti uopste ozenjen? ovdje se pojavljuje druga karta koja govori da si u braku!treca karta su tvoje emocije sada: opet trudnoca i sretno rodjenje!ti jesi ozenjen po ovome! brines se o porodici, imas jaku zenu,problem sa metabolizmom....ishod: stoji ti izvanbracna nevjera, u slucaju toga moze doci do razaranja obitelji, sretno snupi i pazi se, nije to vrijedno toga. javi ako sam sta pogodila...

ostali koji su pisali privatne poruke, kad stignem odgovorit cu javno.jucer sam bila raspolozena za odgovore, i slobodna, danas i ostalih dana necu moci.javim se kad mognem.sretno svima.

Dodo, hvala na gledanju...Pazi, ja sam do sada bio uzdrzan sa komentarom, ali sa razlogom.
U ovom realitetu, znaci govoreci ispred crkve, nisam ozenjen.
Ali, na metu nivou, sto tarot i jeste, moze biti puno poklapanja jer u mom zivotu trenutno postoji samo jedna devojka koja me zivotno zanima... :)

PS. mislim da si na dobrom putu, samo probaj malo apstraktnije da gledas karte...
A ako jos ucis, probaj mi i za posao, a tu cu ti odgovoriti odmah kako jeste ;)

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.