Sada je: sub apr 27, 2024 8:43 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Peckanje u nogama - posljedica kemoterapije
PostPostano: ned sep 17, 2006 7:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Da ne duljim priču, uglavnom. Vidim da se tu dosta pričalo o raku i da je nekoliko članova obitelji korisnika obolilo pa me zanima zna li netko kako rješiti problem naveden u naslovu. Naime mom ocu je odstranjen tumor, ima već dosta dugo od toga, i nakon toga je prošao par ciklusa kemoterapije, i sada je bolje, koliko znade, ozbiljnija opasnost je prošla, a prošlo je već i dosta vremena od zadnjeg ciklusa kemoterapije, kosa i brada su već dosta narasle, ali postoji taj problem konstantne mješavine bola i pečenja (peckanje je preblaga riječ) u nogama. Radi toga teško hoda i katkad se teško koncentira, budi se u noći i slično. Išao je (i čini mi se još ide) na neku detoksifikaciju, ono šta se stave stopala u neke lavoriće i onda ti oni čiste kao krv od otrova i kemije koja se nakupila tokom terapije. Je li netko čuo već za slične slučajeve ili zna nekoga i ima li kakav dobar savjet? Po mogućnosti da zna da je uglavnom učinkovit... Puno hvala.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 18, 2006 11:20 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Pa, nije savet, vise small talk.

Moja mama je posle operacije ciste na bubregu imala dug i izuzetno bolan postoperativni oporavak, jer je napravljen rez koji je ostetio nerve, te su isti poceli da zarastaju. Tako je barem glasila dijagnoza. Nikakva klasicna terapija nije pomogla, pomogao je jedan bioenergeticar, koji ju je bukvalno podigao iz kreveta (shame on me, shame on me... #-o :oops:). Sada je kao nova. 8)

Mene nije htela da slusa, mada je moj pristup izuzetno delotvoran: ignorisem cinjenicu da sam bolesna i organizam nema druge nego da ozdravi. :D Eto, ti roditelji,... (salim se, naravno).

No, u petak mi se vraca sa puta drugarica koja je onkolog i uz to zagovornik homeopatskih metoda, pa, ako bude imala neki savet, eto mene. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 23, 2006 3:40 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Hm, nisam mnogo saznala. Verovatno stvari koje vec i sami znate. Izgleda da je rec o neizbeznoj propratnoj pojavi hemoterapije.
Moja prijateljica preporucuje vitamin B: Bedoxin 3X2, Beviplex 2X1. Postoji jos jedan lek, ali izgleda da je dosta skup i ona je bila pomalo skepticna: neurontin.
B vitamin se moze primati i intramuskularno: OHB12.

Nije umela da mi navede neke homeopatske metode, koje bi pre bile po mom ukusu. Tipa: lepo zamolis ove subatomske cestice da se pobrinu same za sve bez unosenja hemije. I one to i urade. :wink:

Jack, molim te, obrisi i ovde taj dupli post. ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 23, 2006 9:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Hvala ti ;).

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 73 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz