Sada je: čet mar 28, 2024 10:11 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Gara Rufa-Kangal Fish - lječenje psorijaze
PostPostano: pet sep 15, 2006 11:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Ovo znam vec neko vreme ali zaboravila sam da napishem, mozda znate vec...

to je terapija koja leci kozno oboljene PSORIJAZA.Psorijaza je bolest koja se ne prenesuje preko dodira. To je kozno oboljenje koje mnoge ljudi mozda i nikad ne znaju da je imaju, ali nekad prelazi i u ekstremnu manifetracju kad prekrije celo telo. KOza je crvena jako iziritirana i mnogo svrbi, a evo ljek koji ima 100% efektivnost.

To je ribica koja zivi u vulkanske vode, 100% efikasnost u izlecnju ovu netoliko pakosnu, u svaki slucaj dosadnu, bolest.

GARA RUFA RIBICA-KANGAL FISH

evo clanak na srpski

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiv ... 2403.shtml


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 16, 2006 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Jel te ribe lječe i seboreu?

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 17, 2006 1:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
psorijaza je autoimuna bolest -u pitanju je pitualna zljezda

na netu se moze naci ljek za sve autoimune bolesti:lupus,psorijaza,vitiligo i td.to je paprat koji raste u Hondurasu i zove se Kalawalla..nemam licna iskustva

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 17, 2006 10:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
zen999 je napisao/la:
Jel te ribe lječe i seboreu?

rekao bih da je za seboreju dovoljna ili ova nasa vodica ili zapper.
i jos mnoge druge stvari sigurno lece ali ja ne znam ;)

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 17, 2006 7:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
ras je napisao/la:
zen999 je napisao/la:
Jel te ribe ljeèe i seboreu?

rekao bih da je za seboreju dovoljna ili ova nasa vodica ili zapper.
i jos mnoge druge stvari sigurno lece ali ja ne znam ;)


Kava vodica, misliš na koloidno srebro? Što je zapper?

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: čet nov 26, 2015 9:22 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri maj 16, 2012 8:37 am
Postovi: 8
kokal je napisao/la:
psorijaza je autoimuna bolest -u pitanju je pitualna zljezda

na netu se moze naci ljek za sve autoimune bolesti:lupus,psorijaza,vitiligo i td.to je paprat koji raste u Hondurasu i zove se Kalawalla..nemam licna iskustva


Protiv psorijaze sam probala sve kreme koje nude apoteke, pa i travari. Pomoglo mi je na kraju nešto čega se i sama bojim, ali pomoglo je. Na tuferić vate stavila sam malo obične kućne varikine i premazala laktove, tj. suhi, ljuskavi, bolesni dio. Jednom ili dva puta dnevno i kroz tjedan dana, moji laktovi su skoro pa zdravi. Ima traga psorijaze, ali samo mrtvoga traga, nema ljuštenja kože, nema crvenila, nema onoga strašnoga isušivanja. Dosta mi je kortikosteroida, pa barem dva puta dnevno taj dio mažem hranjivom kremom za lice ili baby kremicom, ne puštam da se koža isuši, jer upravo to pretjerano isušivanje čini mi se da je dijagnoza. Čim opazim da bi moglo doći do pogoršanja, 1 ili 2-3 tretmana varikinom ponovim. Moja psorijaza "spava". Nije da se u početku nisam bojala, ali tješila sam samu sebe kako je svaka žena imala varikinu na svojim rukama, poslije ih oprala i ništa se nije dogodilo. Mislim da mi je eksperiment uspio i bilo bi mi drago kad bi mi stručnjak objasnio što sam možda pogriješila i može li ipak biti posljedica, ali ponavljam, pomoglo je jako. Da vas čujem! Tj. da vas čitam, jedva čekam.
:wink: :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gara Rufa-Kangal Fish - lječenje psorijaze
PostPostano: pet nov 27, 2015 7:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
nemam osobnih iskustava s psorijazom no poznajem osobu koja je bolovala nekoliko godina od teskog oblika iste,
objasnjavao mi je kako je ruke po uputama lijecnika motao cak i u folije premazane s kojekakvim kremama ,obisao sve travare i alternativne lijecnike dok mu jedan od njih nije rekao da niti jedna krema ili preparat nece pomoci dok zivi s problemom unutar sebe ( strah od egzistencije ,nemogucnost stvaranja potomka i sl ) nakon sto je usvojio djete ostao mu problem frustracije oko radnog mjesta s kojim se nije dobro nosio te je bio podlozan "snaznijim karakterima" u okolini radnog mjesta .

Jednog dana zvao me na kavu i ispricao mi kako je je totalno promijenio odnos s kolegama na poslu uravnotezio dio zivota usvojivsi dijete te se bolest povukla jednako brzo kao sto ga je i nApala.

kaze da je kupio i isprobao sve moguce i dostupne preparate te obilazio bolnice svaki tjedan obzirom da je imao kronicnu psorijazu na rukama stopalima i ledima te je zbog iste i izbivao s posla mnogo vremena sto mu je naravno stavljalo dodatan pritisak ....


mozda ti ova prica pomogne ako ne traži dalje .......

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz