Sada je: sub apr 27, 2024 1:24 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon feb 12, 2007 12:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dentex, dobrodošao!

Da, treba malo temu podići... ima li netko kakvih novosti? Markantan, jesi živ?

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 14, 2007 9:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 31, 2006 5:14 pm
Postovi: 37
Da nije paraglajder bio neispravan?! :(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 04, 2007 9:54 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 26, 2006 6:12 pm
Postovi: 19
pa,evo me opet,slazem se da temu treba opet vratiti i uciniti je zivljom.Evo vec tri meseca pravim cuda na tim krugovima.Za sada imam 100% uspeha u izlecenju,pazite na izrez IZLECENJE sledecih oboljenja:
-gorusica
-ucestale migrene
-voda u kolenu,laktu,zglobovima
-bolne menstruacije
-depresiju

svi koji su zainteresovani mogu mi se javiti,rado ci im i sa zadovoljstvom pomoci,i to naravno BESPLATNO.
moj broj
063.30.80.60
ko ima neka pitanja,pitajte me slobodno ovde,odgovaram svima.
U toku su eksperimenti sa ostalimk oboljenjima,a imam zanimljivih rezultata i na nekim drugim tegobama.Lecenje traje samo dva dana.Iskustva su jos uvek mala,ali veoma neverovatna

_________________
udruzimo znanja-napravimo bioenergetsku masinu na biotronskom krugu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najdanovi krugovi
PostPostano: uto aug 04, 2009 1:33 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 26, 2006 6:12 pm
Postovi: 19
kada sam "nestao" sa ovog foruma "sleteo" sam na forum uzickog sajta Oreska.I tu sam nastavio pricu.Posto nemam puno vremena za caskanje po forumima,povremeno svratim ili izleceni ostave svoje utiske.A oni su bas fascinantni.Ali da ne pisem vise,jer neznam da li je ova tema jos uvek aktuelna.Svratite nma ovaj forum,procitajte pazljivo,pa da opet ovde aktiviramo pricu.Pozdrav

http://forum.uzice.net/index.php?topic=8684.msg125123

\:D/ :love3: \:D/ :love3:

_________________
udruzimo znanja-napravimo bioenergetsku masinu na biotronskom krugu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najdanovi krugovi
PostPostano: sub mar 06, 2010 5:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub mar 06, 2010 2:22 pm
Postovi: 1
Da li bih ja mogao svoju baku da dovedem u te tvoje krugove. Ona ima problema sa stomakom. Cetiri puta je operisala, pa je bila jos u Sremskoj Kamenici na zracenju i nista opet je boli. Spremamo se da idemo u Malu Krsnu, ali mi smo iz Pozege pa bi nam to bilo mnogo blize.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najdanovi krugovi
PostPostano: čet aug 26, 2010 6:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet aug 26, 2010 6:02 pm
Postovi: 1
tek sada vidim ovaj forum i ovu temu, zao mi je sto je nisam uocila ranije, ali dobro. nazalost, najdan vec nekoliko godina nije medju nama, ali njegovi krugovi su istoj meri popularni kao i nekad, samo sto vise nije moguce dobijati njegove savete. ceo postupak lecenja je kratko objasnjen u jednoj od njegovih knjiga koja je namenjena bas krugovima. za potrebne informacije mozete se obratiti meni kao njegovoj praunuci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najdanovi krugovi
PostPostano: ned apr 24, 2011 5:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned apr 24, 2011 5:16 pm
Postovi: 2
DOBAR DAN
HRISTPS VOSKRESE SVIMA
JA SAM KSENIJA TADIC IZ BEOGRADA SAM IMAM 33 GODINE RAZVEDENA SAM SAMOHRANA MAJKA DVOJE DECE
SINA SAM RODILA 8 JULA 2002 GODINE KADA MI JE USTANOVLJENO DA BOLUJEM OD MLIGNOG MELANOMA KOI SE NALAZIO NA LEDJIMA U PREDELU GDE SE ZAKOPCAVA BRUS HALTER ALI VISE NA LEVOJ STRANI OPERISANA SAM 8 AVGUSTA 2002 SAMO MESEC DANA POSLE PORODJAJA TJ CARSKOG REZA A RODILA SAM SINA OD 4 KG I 57 CM DUGACKOG KADA MI JE OPERISAN MALIGNI MELANOM ISLI SU U DUBINU I IZVADILI SU SVE STO JE ZAHVATIO MALIGNI MELANOM ZNACI ISLI SU ISPOD KORENA IZVADJEN MI JE GLAVNI MISLIC KOI DRZI LEDJA DA VAM BUDU ISPRAVLJENA OPERISANA SAM U BEOGRADU NA ONKOLOGIJI I RADIOLOGIJI NA TRECEM SPRATU NA ODELJENJU HIRURGIJE OPERISAO ME JE TADASNJI NACELNIK HIRURGIJE PROFESOR NIKOLA MUNJAS NAZALOST ON NIJE VISE MEDJU NAMA ZIVIMA POSTO JE DR.MUNJAS UMRO U OKTOBRU 2005 GODINE ALI POSLE OPERACIJE PROFESOR MI JE OSTAVIO OTVORENU RANU JER DA MI JE USIO SVAKI PUT KADA BI SE ISPRAVILA RANA BI PUKLA I NIKADA NE BI ZARASLA I ZATO JE MORAO DA MI OSTAVI OTVORENU RANU I DA PUSTI DA RANA SAMA ZARASTE ALI JE REKAO DA MI TREBA NAJMANJE TRI MESECA DA PRODJE OD OPERACIJE DA BI POCELA RANA DA ZARASTA MOJA MAMA POZOVE MOJU TETKU RODJENU SESTRU OD MOGA TATE KOJA ZIVI U SMEDEREVU I RASPITA SE ZA MALU KRSNU I ZA NAJDANOVE KRUGOVE I TAKO ODLUCIMO DA ODEMO DO MALE KRSNE I NA NAJDANOVE KRUGOVE TADA KADA SMO MI ISLI TAMO BILA SU DVA PLAVA STUBA JEDAN SA LEVE STRANE I JEDAN SA DESNE STRANE I TU SE STOJI KOD TIH PLAVIH STUBOVA IDE SE PRVA DVA PUTA DAN ZA DANOM A ONDA SE PRAVI PAUZA OD MESEC DANA I ONDA SE IDE TRECI PUT I STOI SE 40 MINUTA NAZALOST JA NIKADA NISAM OTISLA NA TAJ TRECI PUT POSTO ZAVISIM OD MOJE MAME POSTO ONA VOZI KOLA AJA NEMAM POLOZEN VOZACKI TAKODJE SAM TREBALA DA IDEM I DA ME PREGLEDA LICNO NAJDAN RAKIC U BELU PALANKU ALI NI TAMO NISAM OTISLA POSTO JE MOJU MAMU MRZELO VERUJEM DA SAM OTISLA JOS JEDANPUTA JA MISLIM DA NE BI VISE IMALA BOLOVE U LEDJIMA NA SVAKU PROMENU VREMENA OSECAM KAO DA IMAM GVOZDENU MOTKU U LEDJIMA
NADAM SE DA CU USPETI DA NAGOVORIM MOJU MAMU DA ZA PRVI MAJ ODEMO DO MALE KRSNE NA NAJDANOVE KRUGOVE POSTO MI JE ZAISTA POTREBNO
KSENIJA TADIC
:love5: :love5: :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Najdanovi krugovi
PostPostano: ned apr 24, 2011 5:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned apr 24, 2011 5:16 pm
Postovi: 2
ZAHVALJUJUCI NAJDANOVIM KRUGOVIMA KADA SAM OTISLA NA PRVU KONTROLU LEDJA POCETKOM SEPTEMBRA 2002 GODINE DOKTOR ME JE PITAO KAKO JE TO MOGUCE DA SAMO POSLE MESEC DANA TEBI JE POCELA DA ZARASTA RANA SKROZ SE ZATVORILA TI SI FENOMEN I KADA SAM MU ISPRICALA ZA MALU KRSNU I NAJDANOVE KRUGOVE NIJE MOGO DA MI VERUJE
NAJDANE RAKICU HVALA VAM STO POSTOITE I STO STE OTKRILI NAJDANOVE KRUGOVE
EVO I DAN DANAS SAM MEDJU VAMA ZIVIMA PUNO VAM HVALA
KSENIJA TADIC :love3: :love5: :love9: \:D/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 113 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz