Sada je: sub apr 27, 2024 4:07 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: pet mar 15, 2013 12:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
CordeliaVorkosigan je napisao/la:
Možda je ovo pravo mjesto da vas nešto pitam. bila sam na nekoj prezentaciji proizvoda koji u sebi imaju magnete, na njima se spava. Madraci s magnetima, jastuci, ulošci za cipele i slične stvari. Meni je odmah zazvonilo u glavi da to baš i nije bezopasno, jer otkuda ljudima ideja da svakom čovjeku odgovara isto. Ono što nekome pomaže, drugome možda može odmoći. sa radom magneta i polaritetima, treba imati dosta veliko znanje, kako se ne bi napravila šteta. Recimo ja sam osobno morala ići na terapiju magnetnom rezonancom jer imam odlomljen komad kralješka zaboden u leđnu moždinu i nakon terapije magnetnom rezonancom nisam mogla 3 mjeseca hodati. Pa se nekako čudim kako se ljudi usuđuju stavljati samo tako, bez ikake kontrole, magnete ispod ili na svoje tijelo.
Najviše su me zadivili ulošci za stopala sa ugrađenim magnetima, jer se inače bavim refleksoterapijom. Po meni, direktan polaritet na određeni dio stopala, kao i pritisak, mogu napraviti nepopravljive štete u vašem tijelu. dolazi do rebalansa i disfunkcije ako se to ne radi u strogo kontroliranim uvjetima.
Ok, neću više, ali nije mi se otvarala nova tema a tu ionako pričate o nečemu sličnome. :-#
:thumbup:
Jedna osoba je konzumirala razvikani GE132 nekoliko mjeseci i bilo joj je lošije nego prije uzimanja.
Na stranu što je svaki organizam priča za sebe, nego hajde ti stavi stopalo, formirano najmanje 2 tisućljeća, u jednu istu formu tj. kalup, i još ga tretiraj strujom ili magnetom: nekom možda pomogne, ali mnogima vjerovatno napravi još veći problem.
A svačiji organizam, i fiziološki i psihološki, je priča za sebe: ni svaki eksperimentalno provjereni lijek nema isti efekt na svakog, a o nekim kvaziiscjeliteljskim preparatima i fizikalnim pomagalima da ne govorimo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 104 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz