Sada je: sub apr 27, 2024 2:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: COLONIX - Istina ili dobar marketing?
PostPostano: uto maj 30, 2006 10:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
Baš maloprije sam naletio na ovu stranicu, a budući da nije još spominjana, zanima me vaše mišljenje. Ako je pola onoga što sam tamo pročitao istina, onda smo u gabuli. Trebalo bi nešto poduzeti.

Citat:
"I never thought that such things were growing inside my intestines"

I began to lose parasites after the fourth day on the Paranil capsules. Every day I lost ‘things’ that looked abnormal and different from anything I had seen before. Everything from tiny little black ‘eggs’ to little pieces of tomato skin colored things that looked like short, small pieces of straw; not to mention the clear squid-looking items that I could clearly see tiny black eggs inside. Ugh! I never thought that such things were growing inside my intestines. Believe me, I can relate to almost all the testimonies and photos… I was on the product for a total of 90 days. I feel better and I can tell that my vitamins and mineral supplements are more effective. My fingernails are stronger now, my complexion is clearer, and my skin is not as dry as it was before the cleanse. Thank you for this marvelous product."
- Lori Fenske, Sep 03, 2004

http://www.drnatura.com/


A za one sa malo jačim želucem, evo i linka na galeriju gdje su prikazani "nepoželjni podstanari":

http://www.drnatura.com/picture_gallery ... ac7156b976

_________________
http://illuminati.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 31, 2006 12:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
sve je to o.k. Notorious, ali na tom sajtu na dnu levo imas nesto o silver produktu...sto je jache od ovih lekova,kad je u pitanju stanje u digestivnom sistemu....svaki dan sam sve vishe i vishe siguran u to :wink:

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 31, 2006 3:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Čovjek se zapita je li ovo moguće. A izgleda da jest...

Kokal, imaš PM od mene, pozdrav :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 31, 2006 4:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Ne slazem se da srebro ima neki pozitivniji ucinak na digestivni sustav. Od svih organa u tijelu ukljucujuci inace problematicna pluca srebro je najmanje djelotvorno bas u crijevima.

Sto zbog toga sta ne prodire u prevelikim kolicinama u crijeva, sto ako i prodre kao koloteralna steta nastradaju za nas korisne bakterije.

Uostalom dovoljno je rec da se ljudi dovijaju sve novim i novim zamislima kako preskociti oralno uzimanje srebra i sprijeciti da dode u digestivni sustav vec direktno u krv.

Dakle srebro kao takvo i u idealnim uvjetima ne djeluje bog zna kako kada uzimamo oralno na podrucju pluca i crijeva.

sta se tice parazita ono gore na slici je realan prikaz stanja kod covjeka sa dominantno mesnom prehranom. Ako uz to jos jede poluprobavljive suhomesnate proizvode situacija je jasna ko dan.


Ako uzmemo u obzir i djelovanje srebra, njegovo primarno djelovanje mozemo zaokruziti mahom na viruse i jednostanicne organizme.

Dakle kod visestanicnih parazita srebro je neefikasno jer ih ne napada uopce. Ono sta on moze napast su jajasca nekih parazita koje prolaze kroz jednostanicnu fazu pa ih sredi na tom nivou.

Medutim treba imati na umu da bi se covjek na taj nacin rijesio parazita da u duuugom vremenskom periodu treba konstanto odrzavati prilicno visoku koncetraciju srebra.

Iz tog razloga srebro je mislim dosta neucinkovito za ciscenje crijeva.
Em tamo slabo prolazi, em na vise parazite ne djeluje uopce osim na jajasca ali pitanje je u kojoj mjeri. Na onom siteu je navedeno Sovereing srebro koje je cisto ionsko srebro i navedeno je vjerojatno kao sredstvo za opcenito dizanje imuniteta.

Sta se tice ovog proizvoda on radi na drugom principu.

Unosenjem velike kolicine neprobavljivih prirodnih vlakana oni se taloze u crijevima. U crijevima upijaju dosta vode jer su sastavljeni od dugackih lanaca i tako nabubre. Zbog toga u procesu njihovog rjesavanja iz crijeva pokupe smece koje se tamo inace nade. Prvenstveno zaostali dijelovi cevapa, grilla, suhomesnatih proizvoda, slucajno progutanih zvakacih guma itd.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 31, 2006 5:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Što ti OP podrzumijevaš pod "poluprobavljivim mesnim proizvodima"?

Inače, nije mi jasno na slikama što je to? Nekakvi crvi, što li? Odvratno, svakako...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 31, 2006 11:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
To su dzepovi gde hrana ostaje ponekad i godinama i naravno razvije se celo zivotinsko carstvo..

Radi O.Portal i u digestivnom sistemu to su moja iskustva a ne kazem da znam kako..evo jedan forum;http://www.colloidforum.com/phpBB/index.php

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 31, 2006 11:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
I naravno uz to ide i acidofilus,kiselo mleko,kvasac zbog nashe flore i td..

Sve ovo kad lecimo posledice..kad zelimo doci do izlecenja -samo homeopatiji verujem 100%(u stvari kad veruje covek ne zna pa veruje,ja sam ubedjen u magiju homeopatije-da se budjenjem lekovite sile organizma moze izleciti sve)

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 01, 2006 12:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
@Jana

Kad sam rekao "poluprobavljivi mesni proizvodi" mislio sam manje vise na sve mesne proizvode (na celu sa suhomesnatim). Tu ima rijetkih izuzetaka. Ako zbilja zelis horor slike preporucam odlazak nekom gastrointestinologu.


@Kokal

Upoznat sam sa tim i jos 1000 foruma ali to ne mijenja niti cinjenicnu situaciju niti moje misljenje.

Srebro visestanicnim bicima ne steti pa tako ni crvima iz porodice trakavica, oblutica i sl. parazitima. To je priroda dijelovanja srebra. Eventualno im moze stetiti kod onih vrsta koja u razvojnom ciklusu prolaze jednostanicni oblik.


Naravno , jasno je da koloidno srebro nikako ne moze zamijeniti sredstva za ciscenje crijeva. Premda sam bas zato napomenuo da Sovereign srebro ima iskljucivo ionsko srebro. Dakle ima potencijal proci do crijeva u nekim manjim kolicinama koje uopce ne moraju biti dovoljne.

E sad jasno je takoder da srebro moze podici imunoloski odgovor u organizmu na nacin da se on lakse bori sa postojecim parazitima. Ali to nije direktno djelovanje....nego opcenito djelovanje na zdravlje covjeka cime se ublazuju sve postojece tegobe. U tom svojstvu koliko sam procitao tamo je i spomenuto. Ali ubiti visestanicnog parazita moze koliko i ubiti macku ili psa. Dakle ne moze. Jednostanicna gamad je druga stvar.

No dobro, ajde recimo da jos nitko zapravo ne zna tocno sta se sve desava unutra, medutim mehanizam je jasan, blokada respiratornog enzima.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 74 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz