Sada je: sub apr 27, 2024 9:36 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Maca -Ginseng starih Inka
PostPostano: sub maj 27, 2006 11:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
5Maca-Lepidium meyenii W.
Inke poznaju svojstva ovog korena iz familije krompira vec mlenijumima. Naravno u Evropi dolazi preko Spanije.Ono sto je interesantno za Macu je veoma velika potentna moc koja se dobija i to i kod muskaraca i kod zena.

Interesantno za ovu biljku je sto koristi mozda i vise kod zena jer:pored potencije i povecanja seksualne zelje, balansira rad endokrinog sistema,pojacava sigurnost,efektivna u stamina,alergije,PMS,plodnost,emocionalni balans i klimaksu.

Kod muskaraca efektna kod menopause,libido plodnost,seksualna zelja,nervoze i td.

Drugim recima pojacava i balansira rad endokrinog sistema a znamo da je sve u hormonima.
Prodaje se u kapsulima ili u prasku.Veoma je skup ako se uzima po jedno pakovanje(oko 50$ i vishe za 95 kapsula po 750 mg.),ali je znatno jeftiniji u vecim kolicinama(70$ za 950kapsula po500mg.).Posto je dodatak ishrane a u stvari je strasni lek-slobodan je za uvoz.Ako se uzme na "na kilo"u prasku je josh toliko jeftiniji,a posto se uzima od 3 do6 kaps na dan nema smisla uzimati po malo.

Za one koje kupuju Vijagru- Maca je znatno jeftinija ,zdravija,dugotrajnija i efikasnija.I josh deluje i kod zene..

Ja sam je nabavio po netu ;www.boticaperu.com,visa karticom i veoma sam zadovoljan rezultatima.Posebno je preporucujem kod neplodnih ..

Mislim da je dobar artikal i za biznis,da se pakuje ovde..ne znam kako se rade pilule al mozda neko zna..i to je to

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 90 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz