Sada je: ned jun 16, 2024 8:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 30 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vorteks antene
PostPostano: sub apr 15, 2006 9:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Dakle zanimljiva stvar, nisam vidio da se o tome sto pricalo pa ako ima tko sto dodati da kaze. Ja sam navodno cuo da se mogu isprintati simboli i casa sa vodom se postavi na njih i to funkcionira, dali je tko to probao ili ima kakvu drugu zamisao.
Simboli imaju na ovom linku
http://positiva.hr/Vorteksantene.html

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 15, 2006 10:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
Nekim "čudnim slučajem" i ovaj znak u žitu izgleda kao "vortex antena":

slika


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 16, 2006 8:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Za ovo s printanjem simbola ne znam ali ja pijem povremeno vodu koja malo "odlezi" na toj anteni i mogu ti reci da te zaista "nabije" energijom. Cak sam je nekoliko dana drzao pored sebe za vrijeme spavanja i nakon par dana sam je morao maknuti jer mi je pocela smetati.

slika

Inace, ovi simboli u centru antene su hyperspace simboli.

Jana takoder ima puno iskustva s vortex antenom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 16, 2006 4:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Zanimljivo, ovo sa znakom u žitu!
Imam Vorteks antenu Libra (za uravnotežavanje akupunkturnih meridijana), koristim je otprilike od ljeta gotovo svaki dan. Ako ostaviš bocu na suncu, dovoljno je da stoji 2 sata na podlošku, a u kući oko 8 sati. Najbolje je staviti prije spavanja, pa ujutro je voda spremna za čaj, koristim je u kuhanju... Voda ima mekši, nježniji ukus, i nakon više pijenja te vode, ova obična iz špine ima odvratan ukus...
Zanimljivo, ljetos sam stavila bocu u vrt (na sunce) i sakupilo se je dosta mrava na boci i nešto na podlošku. Pa, ne vjerujem da su bili žedni :D Svi su bili nepomični, samo su stajali na boci ili podlošku...
I biljke odlično reagiraju na zalijevanje tom vodom, samo dobijaju nove listove ;)

Ti imaš model Protecta, Grunfer? Izgleda zrači jače od Libre kad čak štiti od Hartmanovih čvorova, pa nije potrebno držati 2 ili 8 sati.. Ja sam naglasila da želim antenu isključivo za "čišćenje" vode za piće i dobila sam Libru.

Vidi topic Piramida i žilet, tu smo pisali nešto o vorteks antenama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 16, 2006 6:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Svi su bili nepomični, samo su stajali na boci ili podlošku...

Mozda im je ispralo mozak. :D

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 17, 2006 8:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Jana je napisao/la:

Ti imaš model Protecta, Grunfer? Izgleda zraèi jaèe od Libre kad èak štiti od Hartmanovih èvorova, pa nije potrebno držati 2 ili 8 sati.. Ja sam naglasila da želim antenu iskljuèivo za "èišæenje" vode za piæe i dobila sam Libru.

Vidi topic Piramida i žilet, tu smo pisali nešto o vorteks antenama.


Da, ja imam PROTECTA.
Moguce da ima jace zracenje. Ja sam bio zalio jedan cvijet koji raste u obliku krosnje i nakon nekoliko minuta kad sam se vratio sve stabljike i listovi su bili vertikalno podignuti u zrak :shock: :shock:

Od prijatelja zena ima neke ciste na jajnicima i navodno je to boli i kad je popila vodu s vortex antene bolovi nestanu.

Kad sam prvi put popio vodu, postao sam jako hiperaktivan, osjecao sam da imam dosta viska energije koju nisam mogao "potrosit" sta kod da sam radio. Cak sam imao problema sa spavanjem, naime nisam imao potrebe spavat. Tako je bilo 2 dana pa je to nestalo. Sad kad popijem vodu nema vise takvih problema.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 10:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Da mi je bilo vidjeti tu biljku :shock:

Što se mrava tiče, baš čitam da oni inače mravinjake grade na mjestima koja su škodljiva za ljude (zračenja).
Ne vjerujem da ih je na antenu/bocu privuklo nešto štetno...

http://www.radiestezija.com/radiestezija.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 2:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Da, o vortex antenama smo vec nesto pricali.
I ja imam doticnu i radi solidno. Ima i gorih i boljih nacina od toga za energiziranje vode.
No kako god bilo ovo vortex antena nije sam po sebi poseban nacin nego iskljucivo Pleckov komercijalni naziv za svoj proizvod.

Postoje jos mnogi simboli sa slicnim djelovanjem. Po mome misljenju ucinak zasigurno imau i nacrtani obrasci. Kinezi su takve upotrebljavali prije vise tisuca godina. Na doticnoj temi "piramida i zilet" mislim da sam spomenuo informnirane case koje se mogu kupiti u Sloveniji (i u Zagrebu) koje na casi imaju nacrtan simbol (oni ga zovu Magic Life) sa slicnim rezultatima kao i vortex antena. Ja imam dosta takvih simbola po kuci pa ako nadem vremena uslikam i stavim sliku da vidite jos neke od njih.

Neki se danas koriste kao radiestezijske blokade i za slicne upotrebe.

Inace, ne znam da li ste mozda culi za kimatiku - znanost koja proucava utjecaj zvuka na strukture. Temelj djelovanja takvih antena bi se mogao naci i u cinjenici da zvuk oblikuje razne oblike (ako stavite pijesak recimo na napetu kozu odredeni zvuk ce uzrokovat odreden oblik). To bi znacilo da su zvuk i oblik srodni i povezani pa da mozda mozemo i obrnuti postavke i reci da odredeni oblik uzrokuje odredenu vibraciju na jednom suptilnijem nivou koja bi onda mogla utjecati na strukturu vode i njenu informaciju. Uostalom pojam jantre kao obrasca/slike/simbola kojim se mogu proizvesti trazeni ucinci je star takoder 1000ama godina.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 2:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Jana je napisao/la:
Što se mrava tiče, baš čitam da oni inače mravinjake grade na mjestima koja su škodljiva za ljude (zračenja).
Ne vjerujem da ih je na antenu/bocu privuklo nešto štetno...

http://www.radiestezija.com/radiestezija.htm

Ali ako vole stetna zracenja zasto ih nebi privuklo nesto stetno?
Jel mozes da prevedes ono o zivotinjama?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Pa nije valjda toliko nerazumljivo, Esperio?

Evo, u ime sveg drveća, kućnih ljubimaca, a
posebno akvarijskih ribica :D


Ptice, kao i njihova gnijezda uvijek su na zdravim (za čovjeka) mjestima. Akvarijske ribice jako su osjetljive na loša mjesta, Ako akvarij stavite sa dobrog na loše mjesto, u kratkom roku ribice će postati manje živahne, slabit će im živ.funkcije, na kraju će uginuti.
Mravi uvijek grade mravinjake na štetnim mjestima. I drvo pored mravinjaka je često šuplje i boležljivo.

(Za mačke i pse svi znamo - psi vole dobra, a mačke štetna mjesta). Ako je pseća kućica na škodljivom mjestu, pas će rađe ležati na kiši nego u kućici. Radiest. pravilo: tamo gdje leži mačka, neka ne spava čovjek.

Drvo koje raste na štetnom mjestu često je iskrivljeno, naginje se i pruža grane tamo gdje je zdravo područje. (U to ne računamo iskrivljenja zbog bure).

Drveća kojima štete neg. zračenja: jabuka, kruška, orah. Odgovaraju pak šljivi, trešnji, breskvi, boru.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Pa nije valjda toliko nerazumljivo, Esperio?

Meni jeste veruj mi.Razumem ponesto ali ne kao hrvatski.

Citat:
Odgovaraju pak šljivi, trešnji, breskvi, boru.

Mozda to ima neke veze sa ovim:
Citat:
Najveća koncentracija B17 vitamina je u gorkim bademima, u košticama jabuke, kajsije, nektarine, kruške, šljive, trešnje, limuna, kupina, malina, jagoda itd.

Mada po tvom jabuci i krusci smeta zracenje.A mozda je samo drvo u pitanju a ne i plod. :?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 5:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Molba za Grunfera: Ima li antena na slici i drugu stranu ili je prazna? Čini mi se kao nešto, što bi mogao foto-postupkom napraviti doma, isto kao pločice za elektroniku.
Molim te, ako misliš, da nas neće netko tužiti, da objaviš i sliku druge strane i promjer kruga, pa možda neko uputstvo..

LP


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 6:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Citat:
Mada po tvom jabuci i krusci smeta zracenje.A mozda je samo drvo u pitanju a ne i plod.


Nije to po mom, nego sa tog sajta o radiesteziji. Rekla bih, ako drvetu šteti zračenje, ne može ni plodu donesti dobra. Detalje ne znam, ako na što naletim napisat ću.

Mada je offtopic, mogo bi se Jack ljutit :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 10:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Esperio Max je napisao/la:
Jana je napisao/la:
Što se mrava tiče, baš čitam da oni inače mravinjake grade na mjestima koja su škodljiva za ljude (zračenja).
Ne vjerujem da ih je na antenu/bocu privuklo nešto štetno...

http://www.radiestezija.com/radiestezija.htm

Ali ako vole stetna zracenja zasto ih nebi privuklo nesto stetno?
Jel mozes da prevedes ono o zivotinjama?


Ta zračenja nijesu štetna za mravce. I oni pune akomulatore. Ja to najbolje znam :D

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 18, 2006 11:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Mada je offtopic, mogo bi se Jack ljutit


Neću. Uvijek se zanimljivi i korisni postovi mogu staviti u neku novu temu. Dapače, ako imaš tekstove takvog sadržaja - slobodno otvori pripadajuću temu i u nju stavi sve što bi nekome moglo biti od koristi.

Hvala unaprijed!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 19, 2006 12:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
morskow je napisao/la:
Molba za Grunfera: Ima li antena na slici i drugu stranu ili je prazna? Čini mi se kao nešto, što bi mogao foto-postupkom napraviti doma, isto kao pločice za elektroniku.
Molim te, ako misliš, da nas neće netko tužiti, da objaviš i sliku druge strane i promjer kruga, pa možda neko uputstvo..

LP


Mogu ti i ja reći. Libra je ista kao Protecta, osim znakova u sredini. Sa stražnje strane ova su dva kruga zatvorena i ne prekidaju ih nikakve linije ni lijevo ni desno. Znači, ova zvijezda da je tako nazovem, je potpuno unutar ta 2 kruga. Lijevo su 3, a desno dvije rupice, kao i na Protecti. Promjer 8,8 cm.

**
Jack, malo sam se salila :-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 19, 2006 12:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Citat:
Ja imam dosta takvih simbola po kuci pa ako nadem vremena uslikam i stavim sliku da vidite jos neke od njih.


Pa mogao bi, OP.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 19, 2006 2:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
Jana je napisao/la:
(Za mačke i pse svi znamo - psi vole dobra, a mačke štetna mjesta). Ako je pseća kućica na škodljivom mjestu, pas će rađe ležati na kiši nego u kućici. Radiest. pravilo: tamo gdje leži mačka, neka ne spava čovjek.

Problem je u tome da mačke spavaju tamo gdje spava i čovjek, barem moje mačke. Psi spavaju pored kreveta, jer im je:
a) vruće u krevetu (dlakavi su prilično)
b) bilo mi je dosta spavanja s dobermankom pa ovima ne dozvoljavam to :wink:

Jana je napisao/la:
Drvo koje raste na štetnom mjestu često je iskrivljeno, naginje se i pruža grane tamo gdje je zdravo područje. (U to ne računamo iskrivljenja zbog bure).

To objašnjava nedostatak drveća u dalmaciji, a ne mlečani i venecija... :P
Citat:
Drveća kojima štete neg. zračenja: jabuka, kruška, orah. Odgovaraju pak šljivi, trešnji, breskvi, boru.

Za crnogoricu sam čuo da je treba maknut od kuće, jer negativno zrači, sama po sebi...

_________________
http://www.4find.us


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 19, 2006 9:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
U kući se možda naši ljubimci ne ponašaju posve "prirodno", leže naprosto tamo gdje im je najmekše, krevet, kauč, fotelja...
Venecija nije građena na drveću sa naših prostora, kako se obično misli, ali zato ima trgova u Veneciji popločanih istarskim kamenom, a idrugih vrijednosti koje uzeše, najviše iz Dalmacije. Sad sam
:offtopic:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 01, 2006 9:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Nemam vorteks ali imam vodu koju je programirao Dalai Lama.
Koristim je za doslovno sve, i imam izvrsne rezultate.

Programirati vodu može se i bez pomagala. O tome je bilo dosta napisa kad je neki naučnik dokazao da se kristali programirane vode međusobno razlikuju s obzirom na namjeru s kojom je programirana.

Što se tiče simbola, jedno vrijeme sam imala fraktale po kući. Ako se tako postavljaju da budu stalno na oku, fraktale treba svakodnevno mijenjati i odabirati onaj koji trenutno trebamo. Slično je i sa drugim simbolima koje sam koristila. Treba osluškivati sebe i simbole i stalno to pratiti, što ponekad ...znate već kako to ide.. :wink:

Po meni, sve je to dobro neko vrijeme, dok ne shavtimo i dođemo do toga da nam ništa nije potreno osim jasne namjere. Nikakva tehnika niti simbol. Ipak, dok do toga ne dođemo, svako pomagalo koje nam koristi je super, što god to bilo.
Ipak bih malo isprobala taj vaš vorteks, samo mi objasnite kako. Je li dovoljno kopirati ga, ili treba baš neki original negdje kupiti? Je li napravljen od nekog posebnog materijala?
Pozdrav!

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 30 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz