Sada je: čet mar 28, 2024 11:17 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 149 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: pon jul 12, 2010 12:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
I kako si odlucio rijesiti se tog tumora? Zelim ti svu srecu u vezi s tim!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: pon jul 12, 2010 1:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Doktori su nauceni da rade tako i za drugo ne znaju niti zele znati :roll:

I kako si rjesio svoj problem, zanima nas ?

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: uto jul 13, 2010 8:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
dzabaludin je napisao/la:
Doktori su nauceni da rade tako i za drugo ne znaju niti zele znati :roll:

I kako si rjesio svoj problem, zanima nas ?



Izgleda da ti ne znaš kako teće tok medicinskih pregleda za otkrivanje tumora.
Prvo biopsija (najmanje 7 dana do dobivanja rezultata), zatim dogovor za specijani pregled u bolnici gdje se liječi tumor (po sreći min. 5 dana), zatim snimanja (min. 6 dana) i konačno dogovor vezan za način ljiečenja.
Dakle u najboljem slučaju je potrebno oko 20 dana do konačnog razgovora sa grupom ljiečnika.

A ja sam napisao u svom prvom izvještaju: Svakako, kako sam prije mjesec dana nakon biopsije saznao za tumor, pregledao sam neke interesantne stranice u vezi B17.

A tumor se ne liječi preko noći.

Mislim da sam bio dovoljno jasan s odgovorom na tvoje pitanje.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: uto jul 13, 2010 9:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
tombola33 je napisao/la:
Izgleda da ti ne znaš kako teće tok medicinskih pregleda za otkrivanje tumora.
Prvo biopsija (najmanje 7 dana do dobivanja rezultata), zatim dogovor za specijani pregled u bolnici gdje se liječi tumor (po sreći min. 5 dana), zatim snimanja (min. 6 dana) i konačno dogovor vezan za način ljiečenja.
Dakle u najboljem slučaju je potrebno oko 20 dana do konačnog razgovora sa grupom ljiečnika.

A ja sam napisao u svom prvom izvještaju: Svakako, kako sam prije mjesec dana nakon biopsije saznao za tumor, pregledao sam neke interesantne stranice u vezi B17.

A tumor se ne liječi preko noći.

Mislim da sam bio dovoljno jasan s odgovorom na tvoje pitanje.


Znam jako dobro kolega, ne moras se ljutiti odmah :occasion5: I kod mene u obitelji i sire je bilo slicnih slucajeva. Ovaj forum sluzi i za razmjenu informacija i osobnih iskustava ljudi koji su napravili napredak u zdravlju i rijesili se raznih bolesti.

Posto je dosta nas prisutno i u drugim temama gdje se spominje bilo kakav oblik prirodnog lijecenja, svaka informacija je dobrodosla. Opet kazem da nisi bio detaljan, ipak je 18 godina dug period. Sta i kako se postepeno desavalo u tom vremenu ?
Jesi primjenjivao jos neke druge terapije poput klistiranja, gladovanja, promjene prehrane, urinoterapije, duhovnog i energetskog iscjeljivanja ?

Nisam jedini kojega zanima, ali ova informacija da si imao rak i rijesio ga sa B17 nam ne daje previse.

Postoje i druge teme poput sirove hrane, urinoterapije, gladovanja, lijecenja raka i sl. gdje se svatko malo vise potrudi da opise sami proces ciscenja i promjena u organizmu kod bilo koje bolesti. Posto si ti jedan od rijetkih koji se javio na forum i da je prezivio tu tesku bolest, molim te malo detaljnije opisi taj duzi vremenski proces izljecenja. Svaka informacija je vrijedna i dobrodosla, te moze biti od velike pomoci ljudima na forumu.

Lijep pozdrav, postovanje :love3:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: pet jul 30, 2010 8:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned maj 23, 2010 7:09 pm
Postovi: 71
Lokacija: Split
Pozdrav ekipa,

da li netko ima prakticna iskustva i konkretne informacije o lijecenju raka s B17? Pitanja:

1. Gdje jeftino i brzo nabaviti B17 u HR? (vitamine ili susene koštice). Da li je netko probao naruciti B-17 u inozemstvu. Da li je ga je uopce moguce uvesti u Hrvatsku?
2. Svugdje citam da treba dozirati 1 kostica/2.5kg za preventivu. Kakvo je doziranje kad je osoba vec oboljela od raka?
3. Da li je moguce istovremeno davati i kostice i tablete, s pretpostavkom da kostice sadrze dodatne tvari koje bi mogle pomoci absorpciji B17?
4. Kad je najbolje konzumirati B17? Prije jela, ili poslije?
5. Kakve su iskustva s istovremenim uzimanjem B-17 i lijekova?


Ovo sve pitam jer imam oboljelu od raka (daljni rod) i htio bih nekako pomoci. Rak je dijagnosticiran prije 4 mjeseca (dojka s metastazama na pluca, radi se o starijoj osobi, strastvenom pušaču), nazalost vec je prosla tretman kemoterapije od koje je u šoku (ne govori).

Preporucio bih joj tretman s B17 (2gr/dan) + 10 kostica marelice/dan, Breussovu dijetu s ciklom i cajevima, zelenu magmu, koloidno srebro i eventualnu uljnu terapiju ispiranja usta da izbaci toksine. Za sve sam siguran da ne moze stetiti, osim za velike kolicine B-17 jer navodno moze imati neke nuspojave (nizak tlak).

_________________
http://www.mandrilo.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: pon aug 16, 2010 1:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 16, 2010 12:49 pm
Postovi: 5
Citat:
Pozdrav ekipa,

da li netko ima prakticna iskustva i konkretne informacije o lijecenju raka s B17? Pitanja:

1. Gdje jeftino i brzo nabaviti B17 u HR? (vitamine ili susene koštice). Da li je netko probao naruciti B-17 u inozemstvu. Da li je ga je uopce moguce uvesti u Hrvatsku?
2. Svugdje citam da treba dozirati 1 kostica/2.5kg za preventivu. Kakvo je doziranje kad je osoba vec oboljela od raka?
3. Da li je moguce istovremeno davati i kostice i tablete, s pretpostavkom da kostice sadrze dodatne tvari koje bi mogle pomoci absorpciji B17?
4. Kad je najbolje konzumirati B17? Prije jela, ili poslije?
5. Kakve su iskustva s istovremenim uzimanjem B-17 i lijekova?


1. Ne postoji nikakav način kupnje u hrv, niti vitamina niti koštica, mislim da sam vidio koštice iz Srbije negdje na net-u ali nisam siguran gdje. Ja sam naručio 500 mg Amigdalina tablete iz Meksika, firma se zove Cytopharma, http://www.cytopharmaonline.com/, inaće oni imaju originalnu recepturu Dr. Krebsa te su prvi proizveli Leatril.
Zadovoljan sam s njima ali način dostave nije nimalo brz, običan air mail cca 20tak dana. Postoji način da ti to pošalju brže ali je kompliciran i skoro sam se posvađao s njima jer nije intergriran na stranicu kupovine već neka zbrćka tako da se s time ne isplati zezat, pogotovo ako im ne vjeruješ. ( da budem iskren sumnjam da će nakon mene ikome iz hrv želiti išta više poslati brže, ali sami su krivi s obzirom da svi online shopovi imaju biranje načina dostave prije check-out-a)
Ima još nekih internet shopova ali ništa nije brzo niti jeftino, mene je cijela priča 2X100 tableta od 500 mg (što zadovoljava prva 2 mjeseca terapije) koštala cca 1.600,00 kn od toga 90 $ Fedex i cca 250-300 kn carina u Hrv.

2. Što se tiće doziranja i ostalog najbolje ti je da za početak pogledaš film (World without Cancer - the story of Vitamin B17) na youtube-u Galaksija forum ti ga je uploadao s hrv titlom.
http://www.youtube.com/watch?v=hcdTlucGB3s

Što se tiće liječenja i terapije http://www.worldwithoutcancer.org.uk/ ovdje imaš cijelu terapiju, bilo da koristiš Leatril intravenozno, Amigldalin u tabletama, ili koštice.
Ono što se meni osobno ne sviđa je cijela hrpa raznih vitaminskih/enzimskih tableta iz razloga što smatram da je te stvari bolje dobivati direktno iz namirnica ali s druge strane namirnice je teško nabavljati a svih nema kroz cijelu godinu.

3. Moguće je davati i jedno i drugo ali osobno smatram da boljoj absporpciji tj djelovanju pomažu ostali vitamini, enzimi pogotovo gušteraće (kojih ima koliko očeš u Ananasu), i još mnoge druge stvari.
4. To negdje piše mislim prije jela ili na početku pogledaj malo sam u terapiji.
5. Zasad nema iskustava i ja sam na žalost/na sreću nabasao na sve to jer mi je draga osoba obolila od raka, gle slučajnosti strastven pušać. I on će tek početi s terapijom, ali mislim da ne bi trebalo biti nikakvih štetnih pojava, preporuća se polako navikavanje organizma na B17 ako osoba ima probavne smetnje, probleme s tlakom etc, kroz tjedan dana postupno povečavanje doze do maksimalne.

Što se tiće tvoje preporuke slažem se ali ne bih sve isprobao odjedan put, jer bi moglo doći do zbrćke, cilj je jednostavan ojačati imunosni sistem organizma, pomoći tijelu pri detoksikaciji, i nadati se da tijelo nije oslabljeno te da će se uspjeti samo izboriti s time, u što ja iskreno vjerujem više od bilo koje farmaceutske pizdarije.
sretno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: pon aug 16, 2010 3:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
mandrilo2 je napisao/la:
1. Gdje jeftino i brzo nabaviti B17 u HR? (vitamine ili susene koštice). Da li je netko probao naruciti B-17 u inozemstvu. Da li je ga je uopce moguce uvesti u Hrvatsku?

U dućanima ili na plantažama bresaka (voćnjaci imaju više voća tako da nisu specijalizirani prvenstveno samo za jednu vrstu voća,pa nećeš ispasti glup ako se pojaviš u nekom jabučnjaku i pitaš dal imaju breskve) imaš i oštećene breskve (2 ili 3 klasu) koje prodaju po 3 kune i manje.
Tako je i moja supruga učinila.Od bresaka smo napravili kompot,a koštice sušimo.Kroz cijelo lijeto skupljamo koštice od sveg većeg voća (sljiva,bresaka,žutih sliva,...sve) i do sada imamo skoro dovoljno za cijelu godinu,a možda i više :D .A i kompota i marmelade od sljiva i bresaka za dvije godine #-o :D :D .
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: uto aug 17, 2010 1:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
boogiexx je napisao/la:
1. Ne postoji nikakav način kupnje u hrv, niti vitamina niti koštica, mislim da sam vidio koštice iz Srbije negdje na net-u ali nisam siguran gdje.


http://www.plemic-komerc.com/index.php

Upitaj vlasnika Ranka Milovanovića, koštice po paketiću stoje cca 200 tamošnjih dinara, ili cca 2 eura, poz

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: uto aug 17, 2010 6:40 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 16, 2010 12:49 pm
Postovi: 5
Citat:
http://www.plemic-komerc.com/index.php

Upitaj vlasnika Ranka Milovanovića, koštice po paketiću stoje cca 200 tamošnjih dinara, ili cca 2 eura, poz


Hvala na infu. da li možda znaš da se radi o gorkoj vrsti marelica, tj. da li su koštice gorke, jer ako nisu praktički nemaju nikakav efekt sem gastronomskog.

EDIT; nazvao sam dotićnu firmu i saznao da ne isporučuju robu u RH. nikakvim putem, ''ima njihovih proizvoda u Beogradu u trgovinama 'Zdrave hrane' pa ako netko ide u Beograd može da kupi'' ..

prilično bezveze ali dobro .... tko sam ja da im sudim.... :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: pet aug 20, 2010 1:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
[quote="mandrilo2"]Pozdrav ekipa,

da li netko ima prakticna iskustva i konkretne informacije o lijecenju raka s B17? Pitanja:

1. Gdje jeftino i brzo nabaviti B17 u HR? (vitamine ili susene koštice). Da li je netko probao naruciti B-17 u inozemstvu. Da li je ga je uopce moguce uvesti u Hrvatsku?



Hallo svima!!!!
Susene gorke kostice divlje kajsije - mozete kupiti kod e-bay-Deutschland http://www.ebay.de
naprimjer - pronasla sam ovog prodavaca koji salje u cijeli svjet:
http://cgi.ebay.de/Aprikosenkerne-bitte ... n_Wellness

Cijena 1 Kg = 7,60 € + Postarina ne pise koliko kosta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: ned aug 22, 2010 11:37 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 22, 2010 11:26 am
Postovi: 1
[quote="HO_OPONOPONO"][quote="mandrilo2"]Pozdrav ekipa,

da li netko ima prakticna iskustva i konkretne informacije o lijecenju raka s B17? Pitanja:

1. Gdje jeftino i brzo nabaviti B17 u HR? (vitamine ili susene koštice). Da li je netko probao naruciti B-17 u inozemstvu. Da li je ga je uopce moguce uvesti u Hrvatsku?

ja prodajem b17 sa suplementima. nazalost mom suprugu je stiglo prekasno. moj mail je tatjana.popadic@hotmail.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: čet sep 02, 2010 10:52 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 02, 2010 10:29 am
Postovi: 1
Jezgro kostice kajsije je vrlo jeftino i pristupacno. U Beogradu ga ima u prodavnicama zdrave hrane.
Prilog iz emisije Poroddicni lekar

http://www.youtube.com/porodicnilekar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: čet sep 02, 2010 2:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned maj 23, 2010 7:09 pm
Postovi: 71
Lokacija: Split
Pitao sam tamo u Srbiju, ali nazlaost ne isporucuju ovdje u HR, jer ima dosta zavrzlama s carinama i ko zna cime, ali kao sto je ovdje vec netko postao u USA se preko ebaya moze naruciti i dolazi u roku 3 dana:

http://cgi.ebay.com/3-Pounds-ORGANIC-Ap ... 5636f1df73

Probao sam, jake su, gorke samo tako, najjace mi je kad uzmem 5 koštica pa ih zvacem i prožvakavam malo duže u ustima, doste žeže jezik, ali onako pozitivno.

BTW, ako koga zanima ovoj 'svojoj' sto pati od raka sam preporucio prehrambenu terapiju od Breussa ili uljno proteinsku dijetu od Budwig kao glavno oruzje, a kao 'mala' i sporedna:
- uljna terapija s maslinovim uljem (mućkanje u ustima)
- B17 koštice od kajsije
- zelena magma
- koloidno srebro
- aromaterapija (lavanda i ružmarin)
- taoističke energetske vježbe
- sunbath - gledanju u sunce s zatvorenim očima
- mali dodaci: biljni zaslađivać stevia umjesto šećera, zubna pasta bez floura i ostalo..

Nazalost, skroz sam previdio MMS, steta sto to nisam uspio nabaviti, ali dobro, ako se bar nesto od ovoga 'primi' super.

Pozz

_________________
http://www.mandrilo.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: čet sep 02, 2010 2:53 pm 
Kupovao sam direktno ovo: http://www.creative-nature.co.uk/anti-a ... -300g.html

Došlo je bez ikakvih problema na moju adresu i jedna kanta traje nekoliko mjeseci (trošim 8 dnevno odjednom, VRLO su CIJANIDNE da paraliziraju jezik na trenutak, pa ako to smeta preporučam kombinaciju s suhim marelicama ili medom).

Prije toga sam jeo špice iz jabuka (cca 10-15 dnevno). Inače ovo koristim iz preventive a ne kao dio bilo kakve aktivne terapije.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: pet sep 03, 2010 4:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
funkee je napisao/la:
I kako si odlucio rijesiti se tog tumora? Zelim ti svu srecu u vezi s tim!


Zasad samo kratka informacija: Danas sam zvanično dobio potvrdu od liječnika da je tumor ispog jezika odstranjen, te da nema nikakvih drugih indicija da je tkivo na tom mjestu napadnuto od te opake bolesti.

Svakako, kako ovaj izvještaj traži malo podrobnije informacije, to ću se javiti, po mogućnosti, što prije.

Poruka "kolegi" dzabaludinu: Pročitaj moj prvi tekst o mojim problemima koje sam imao s tumorima - PRVI od prije 18 godina, i DRUGI od prije tri mjeseca.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: pet sep 03, 2010 7:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
tombola33 je napisao/la:
Poruka "kolegi" dzabaludinu: Pročitaj moj prvi tekst o mojim problemima koje sam imao s tumorima - PRVI od prije 18 godina, i DRUGI od prije tri mjeseca.


zdravo tombola! :hello2:

dali bi mogao uputiti di su točno ta dva teksta za pročitati, ako nije problem?

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: pet sep 03, 2010 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
Artist je napisao/la:
tombola33 je napisao/la:
Poruka "kolegi" dzabaludinu: Pročitaj moj prvi tekst o mojim problemima koje sam imao s tumorima - PRVI od prije 18 godina, i DRUGI od prije tri mjeseca.


zdravo tombola! :hello2:

dali bi mogao uputiti di su točno ta dva teksta za pročitati, ako nije problem?


Evo da se i ja malo javim na ovom topiku.

1. Ja sam prije 18 godina bolovao od raka na grlu.
Dakle znam šta je rak.


2. Ovih dana sam nakon pregleda u najboljoj bolnici u Europi (Nijmegen u Nl.) saznao da bolujem od te bolesti i to ispod jezika.

Inače, oni koji prate moja pisanja znaju da sam objevio Autobiografiju gdje sam detaljno opisao moj problem s karcinomom od prije 18 godina.

Dakle, po meni naznačeni brojevi 1. i 2. pokazuju dva različita teksta.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: pet nov 12, 2010 10:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
Za pocetak, samo informacija iz jednog casopisa da se B17 moze nabaviti i u Srbiji. Salju i pouzecem a naruciti se moze na tel. 062 77 33 50

A sto se tice leka za RAK, toga nema i nikada ga nece ni biti, kao sto nema leka ni za jednu bolest. Pojam lecenja pomocu "lekova" uvela je bas farmaceutska industrija (iliti farmakomafija). Bolesti se lece samo odricanjem i odredjenim dijetama. I sam pojam "dijeta" je zloupotrebljen i asocira na gladovanje, sto u opste ne mora da bude (ali moze), vec je dijeta svaki oblik ishrane. Uz odredjenu dijetu potrebno je uzimati i bioloske dodatke ishrani koji mogu pomoci u stabilizaciji organizma, podizanju imuniteta ili unistavanju tumora, sto upravo radi B-17. Dakle, B-17 bi se mogao nazvati prirodnom hemioterapijom ili ubicom tumora bez stetnih posledica po zdravo tkivo, ali ne i lekom za rak. Da je maligni tumor u stvari rak nametnula je zdravstvena mafija kako bi mogla ubedjivati ljude da time sto im odstranjuje tumor, sto ga zraci i sto im ceo organizam truje hemioterapijom u stvari ih leci, iako o tome nema ni pojma. Svaki tumor, pa i maligni je samo posledica bolesti, a RAK je bolest prisutna u organizmu. Sto znaci da ne postoji "Rak jetre" ili "Rak dojke" ili bilo koji drugi rak, vec postoji RAK kao bolest a posledice su tumor na jetri, debelom crevu ili bilo kojem drugom organu. Covek "puca" gde je najtanji, a to gde je najtanji zavisi od njegovog dotadasnjeg zivota ili zivota majke ako je u pitanju rak kod dece. Lekari to lazno prikazuju kao rak nekog od organa, jer, kako bi drugacije opravdali ono sto cine ljudima koji im dodju u ruke, a u sustini se u opste ne bave primarnom bolescu, ne bave se uzrokom nastanka raka, NE BAVE SE RAKOM U OPSTE.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: ned nov 14, 2010 10:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
B-17 moze da se kupi, odnosno naruci i u Beogradu. telefon za narucivanje (ako moderator odobri) je 062 77 33 50, ili preko e-mail adrese: zseatovic@gmail.com

A sto se tice leka za RAK, toga nema i nikada ga nece ni biti, kao sto nema leka ni za jednu bolest. Pojam lecenja pomocu "lekova" uvela je farmaceutska industrija (iliti farmakomafija). Bolesti se ne lece uzimanjem farmakoloskih preparata vec samo odricanjem i odredjenim dijetama. I sam pojam "dijeta" je zloupotrebljen i asocira na gladovanje, sto dijeta u opste ne mora da bude (ali moze), vec je dijeta svaki oblik ishrane. Uz odredjenu dijetu potrebno je uzimati i bioloske dodatke ishrani koji mogu pomoci u stabilizaciji organizma, podizanju imuniteta ili unistavanju tumora, sto upravo radi B-17. Dakle, B-17 bi se mogao nazvati prirodnom hemioterapijom ili ubicom tumora bez stetnih posledica po zdravo tkivo, ali ne i lekom za rak. Da je maligni tumor isto sto i rak nametnula je zdravstvena mafija kako bi mogla ubedjivati ljude da time sto im odstranjuje tumor ili sto ga zraci i sto im ceo organizam truje hemioterapijom u stvari ih leci, iako o tome nema ni pojma. Svaki tumor, pa i maligni je samo posledica bolesti, a RAK je bolest prisutna u organizmu. Sto znaci da ne postoji "Rak jetre" ili "Rak dojke" ili bilo koji drugi rak, vec postoji RAK kao bolest a posledice su tumor na jetri, debelom crevu ili bilo kojem drugom organu. Covek "puca" gde je najtanji, a to gde je najtanji zavisi od njegovog dotadasnjeg zivota ili zivota majke ako je u pitanju rak kod dece. Lekari to lazno prikazuju kao rak nekog od organa, jer, kako bi drugacije opravdali ono sto cine ljudima koji im dodju u ruke, a u sustini se u opste ne bave primarnom bolescu, ne bave se uzrokom nastanka raka, NE BAVE SE RAKOM U OPSTE.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vitamin B17 - i farmakomafija
PostPostano: uto jan 18, 2011 1:48 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jan 12, 2011 1:50 am
Postovi: 6
NIJE LEČENJE OBOLELIH OD RAKA TAKO JEDNOSTAVNO.VITAMIN B17 NIJE DOVOLJNO ISPITAN I OVAKVE TVRDNJE SU PREURANJENE.ZA RAZLIČITE VRSTE RAKA RAZLIČITI VITAMINI UBRZAVAJU RAST KANCEROGENIH TKIVA(MEDJU NJMA SU SVI IZ GRUPE B).JEDINI SIGURNI VITAMIN JE VITAMIN C!
OPREZNO SA VITAMINIMA KOD OBOLELIH OD RAKA!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 149 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz