Sada je: čet mar 28, 2024 3:32 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 149 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto jun 27, 2006 8:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
u principu ne... nisam imala nikakve stresne sostojbe, niti neshto loshe mi se dogodilo... onako normalno....Neznam prekinula sam uzimati jedan caj (sirup) od biljka kjoja mi je pripremala biljkarka.. rekla mi je da treba da napravim pauzu od 6 meseca.. ali sad kad sam joj se javila ustvari doshlo je do zabune nisam trebala da prekinem vec da uzimam josh 2 doze.. Ma ne znam.. nije opasno, i ne plasim se vec, najgore je proshlo a strahom sve se pogorshava ali eto mislila sam da treba da znate... Sad cu opet sve da prekinem osim taj sirup i zelenu Magmu pa ici cu na kontrolu u septembru pa videcemo...

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 28, 2006 4:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Sretno :hello2: i nek intuicija, pored ostalog, radi :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 28, 2006 6:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
http://www.cancer-success.com/cesium_chloride.htm

Ovo je interesantan sajt i prilicno je velik broj sajtova oko ove metode na netu,jer ipak se radi o strasnom broju bolesti koji samo imaju jedno ime.

I nisi pomenula nisto o srebrenoj vodi,mislim koristis ili ne?

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 29, 2006 5:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Pa ne koristim sad... koristila sam neko vreme.. i priljucavala sebe na silver pulser ali bilo mi je strashno losho, imala sam nesvestice, a pishe da ako se takvo neshto desi, da se prekine... A koloidnu vodu sam prekinula (od svakodnevnu upotrebu inace kad mi treba za nastinku dezinfekciju ili neshto takvo upotrebljavam) .. Razmislila sam i shvatila sam da i previshe preparata od jednom mogu izazvati negativni efekt.. odlucila sam se na nekoliko od jednom i imala sam dobre rezultate..i nisam htjela menjati nishto....Primala sam ZELENU MAGMU t.j hlorofilna terapija, triphala za digestivno ciscenje... sirup od biljka (od zena koja je zavrshila rusku shkolu) i rezim ishrane za podizanje imuniteta... .. nutricionizam kombiniram sama, u to ufrljujem znaci shto vishe sjemenke i po 10 koshtice od kajsije na dan, ali ovo sad prikidam... ali ne radi to shto mislim da je B-17 kriv nego zato shto promenjujem rezim ishrane.. Malu cu da eksperimentiram sa Tradicionalnu kinesku medicinu t.j nutricionizam na TKM...I normalno sve te vizuelizacije.. ispracanje ljubav, meditacije koje su mi postale svakodnevni ritual i zadovoljstvo....

doshlo je do nesporazum za koliko doze treba da popijem od taj sirup od biljke, tako da sam 2 meseca pauzirala a ustvari trebala sam piti josh jednu bocu.....TO je bilo greshka i mislim da me je ova promena(koja je jako mala mislim uopshte me ne plashi) bash zato da me potseti da nisam neshto uradila kako treba... evo nedelju dana uzimam sirup i simtome su nestale.. ali ispitivanje smem raditi samo za 2 meseca...

BIce sve u redu... evo vec se bolje osecam...

KOloidnu vodu cu koristiti za pranje vesha...mislim da bi to bilo jako korisno.....

pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 30, 2006 12:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Potseticu te opet da u blizini Gevgelije selo Bigorodica,zivi Hristo ili Risto kako ga zovu(pazi Hristo , Bogorodica -a znamo da slucajnosti ne postoje)

Znam mnogo prica o njemu i jednom sam ga sreo...i ne verujem vec znam koliko je uticao na mene i to za jedan minut..i znamo da kad neko zeli tvoje poboljshanje to deluje na bolje..ja cu ovog leta otic njemu tek onako iz znatizelje pa sto ne bi i ti kad si u prolazu nekad...verujem da ces biti zadovoljna ovim iskustvom jer je covek pravi Shaman,a ja sam veliki skeptik i ne uzimam nishta zdravo za gotovo ...necu da verujem hocu da "znam" sta se dogadja..

Maja:"Zelim ti ljubav,ozdravljenje i srecu ,kao i osecaj spojenosti i svesnost zivota i Boga u svakom trenu" i pozivam sve na forumu izgovoriti glasno ovu zelju ..jer kad si svestan trena -onda mozes blagodariti boga za taj tren i ne bavis se prognozama shta ce biti u buducnosti...ti si divno ljudsko bice i spoji se sa divotom,postani kapljica koja se spaja sa okeanom....ako smo mi okean - sad smo zajedno stobom.. :hello2: :lol: :P :) :D :D :P :shock:

Trebali bi to raditi u tacno vreme svi zajedno i trebali bi znati imena kad zelimo uputiti zelju,ali ja verujem da i ovako "radi"..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 30, 2006 10:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Hvala,to je stvarno divno...

Hvala od sve :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 19, 2006 12:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Na fakultet gde studiram piatala sam profesore za B-17 evo shto mi je jedan od njih odgovorio. Ustvari fakultet preporucuje B-17 terapiju kod pacijente koje imaju odminutu fazu cancera kao zamenu za chemoterapiju. U nash program je predlozena i programa kako da se konzumira, i je obavezna preporuka kad se radi od pacijent s cancerom. Kad dobijem taj materijal postiracu vi studiju za doziranje. Evo sto mi je profesor odgovorijo

Using vitamin B17 (also known as "amygdalin" and "laetrile") for cancer is a controversial subject. Apparently, few clinical studies have been done, though there exists a substantial amount of anecdotal evidence. You can read more about this here:

http://www.answers.com/vitamin%20B17.


As for my own opinion, I would certainly recommend this type of therapy over chemo and radiation, as the latter are decidedly harmful to the body. Finding a practitioner who can monitor your usage of laetrile may be difficult, however. Additionally, anyone diagnosed with cancer should work closely with a holistic doctor.

Here's a quote from a website that offers a list of centers/doctors that offer cancer treatment using laetrile:
Quote:
Keep in mind that Vitamin B17 helps prevent cancer, but if one already has cancer, a complete protocol is required including diet, enzymes, exercise, and supplementation, as prescribed by a physician. In addition, some conditions, such as some brain tumors and basal cell carcinomas may not be helped with laetrile protocol. It is best to work with an alternative physician to be sure you are using the best approach to treat your particular condition.

http://www.cancure.org/laetrile.htm See the link for treatment centers.

Ryan Harrison
MATP HHP NC EFT-ADV QTP
NC Instructor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 09, 2007 10:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Evo ovde cu malo da aktiviram temu jer ovde sam pisala za svoje stanje...

Bila sam na kontrolu u Ljubljane, i konacno sam skroz zdrava, traga od cancera nema, cak su se i organi podmladili...Doktorica je rekla da sve to izgleda kao da je neko na 17 ili 18 godina, ja imam 23 shto joj je bilo malo ne shvatlivo.. Celkupno maligno tkivo koje se shirilo je nestalo a svigde gde je bilo ima novo mlado tkivo.. Ostale su samo luzne od operacije al to je to...

Ja sam jako srecna i htela sam to da podelim s vama jer sve shto sam ovde procitala mi je jako pomoglo, a i zahvaljujuci galaksii odabrala sam i svoju iducu profesiju tako da hvala za sve.

Pozdrav
Maja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 09, 2007 8:02 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Bravo, Majo! Svaka cast. :!:
Koja je tacno profesija u pitanju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 09, 2007 8:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Pa upisala sam colege za nutricionistiku, tacnije nutricionisticki pristap pri lecenje bolesti a kad zavrshim ovaj program produzavam biljkarstvo i biljne preparate na Globalni Colege za Naturalnu Medicinu, za dalje videcu ..U principu na ovaj smer ispite koje se polazu su vezani ishranom al fakultetske obaveze su vezane za sve ovo shto se pishe na galaksiju u odelu Alternativna medicina i zdravje, nazalost sve shto je nama na raspolaganju od materijala, a ima dosta, je jako zashticeno i nemogu iskopirati nishta a stvarno nemam vremena prevoditi i prepisivati, mozda kad se malo oslobodim.... Tek sam na pocetku ali dobro mi ide :), tako da sad sve se lepo poklopilo ali vrlo polako ide , jer pristap je totalno razliciti, ali nigde mi se ne zuri :)....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 12, 2007 5:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Mozes li napisati adresu ili link na te ustanove, mozda ce ovdje biti jos zainteresiranih.

Evo, mene zanima

1. colege za nutricionistiku

2.Globalni Colege za Naturalnu Medicinu :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 12, 2007 5:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Zaboravih da cestitam na lijepim rezultatima kod lijecenja!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 15, 2007 7:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Izvinjavam se shto nisam pre odgovorila, nisam videla...

Znaci jas sam upisana na Global Colege of Natural Medicine

www.gcnm.com

tamo mozesh procitati za svaki program, a ukoliko zelish se upisati slobodno mi pishi da ti objasnim par stvari koji neces procitati u broshuru.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 16, 2007 8:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Da, nesto me zanima, pa kad malo proucim javit cu ti se, pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 29, 2007 7:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
gde se moze nabaviti taj laetril? da li se jezgro od kajsija moze kupiti negde u prodavnicama zdrave hrane ili sl. ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Svaka cast
PostPostano: sri okt 03, 2007 8:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon okt 01, 2007 2:21 pm
Postovi: 37
Meya,
Drago mi je procitati ovakve stvari. Posebno, jer kako vidim, radi se omladoj osobi. Ja sam novi na ovoj stranici, a na ovaj topic dodjoh po preporuci administratora, jer trazim lijek za secernu bolest. Nazalost, od toga boluje moj sin, kome je trinaest godina. Na topicu o secernoj bolesti, je jedan od ucesnika napisao da je u nekoj knjizi procitao o lijeku za diabetes, na bazi jezgre od kajsije i drugog slicnog voca. Ovo nije tema za ovaj topic. Jos jednom neizmjerno mi je drago da si se rijesila malignih celija. Moje misljenje je da se trbas nastaviti hraniti zdravo, ali ne zivjeti u strahu od hrane. Intuitivno, a kako sam procitao, ti slijedis svoju intuiciju, zivi zivot. Sretno dalje i pomazi ljudima, koji imaju isti ili slican problem, savjetom i primjerom. Tek tada si stvarno pobijedila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 03, 2007 5:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
squaw je napisao/la:
gde se moze nabaviti taj laetril? da li se jezgro od kajsija moze kupiti negde u prodavnicama zdrave hrane ili sl. ?


Trebalo bi u prodavnicama zdrave hrane. Ima i na netu
http://www.apricotpower.com/store/defau ... r=gadpower


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 20, 2007 12:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
Interesantan sajt: http://www.laetrile.com.au/
Obratite paznju na doktorske titule ljudi koji se vrte na baneru (u vrhu stranice), koji govore o pozitivnom dejstvu laetrile-a ili ti vitamina b-17.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 20, 2007 12:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
kromp, šta je tvoja poenta ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 20, 2007 1:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 25, 2007 2:43 am
Postovi: 217
Moja je poenta samo da sam primetio to sto sam rekao. :D
Na istom sajtu takodje postoji i "disclaimer & references", gde stoji:

Citat:
The information on this website was researched from several books which are listed below and can also be found on the internet. It also is based on some personal experiences but is in no way intended to be a claim for a cure for cancer. THERE IS NO CURE FOR CANCER but there is a natural treatment for cancer!! As you will see treating Cancer with a combination of B17 and pancreatic enzymes as part of a total nutritional therapy has and can rid the body of cancer. The results of such treatment and evidence is overwhelming which is why this information has been posted. Cancer is a metabolic disease which only the body can remove with the appropriate nutritional therapy. Nutritional therapy will help the body rid itself of cancer, but will not cure cancer, because if nutritional therapy is stopped the cancer will come back!!! A cure implies it will never come back.

Just like Scurvy, Berri-Berri and Pelagra, cancer is a nutritional defiency disease. Stop consuming foods with vitamin C and you will develop scurvy. Stop consuming food with vitamin B and you will develop Pellagra. Stop consuming food with nitrilosides (vitamin B17) and you will develop cancer. And this is exactly what has happened in our modern life.

The reader must use his own discretion and research this for himself. A qualified medical practitioner should always be consulted in the matter of treatment decisions for any cancer.

... link

Pa ja eto malo naglas razmishljam otkud i cemu toliki disclaimer, kada se na glavnoj stranici (na beneru) vrte silni doktori. :roll:

Ne pozivam na nikakav flejm, samo zapazam. ;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 149 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz