Sada je: sub apr 27, 2024 10:07 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon maj 08, 2006 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Pantelija je napisao/la:
Je li!
E sad mi je jasnije 8)


Paaaaaaaanteliiiija, care, cestitam!
Pusa od mene.
I tako ti Boga, de mi molim te razjasni: đe čoječe viđe tu smeđu čakru, majka je njena...da je idemo zajedno ganjati ti i ja, pa ako nakon zajedničkog gledanja i dalje budemo vidjeli oboje da je svim ljudima na svijetu korijenska čakra smeđa, nemam ništa protiv - brišemo sve udžbenike o čakrama i crtamo novi raspored boja, važi?
A kad bolje razmislim, danas ti je stvarno sve relativno! #-o :roll: Možda si ti čovječe u pravu! :?: :idea:

Veeeeelika pusa za tebe. (nisam nikog odavno poljubila na ovom forumu, ima jedno pet-šest dana) :kiss: :kiss: :kiss:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 08, 2006 9:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
:love4:

Ma čitao sam i ja knjige starostavne koje kažu :evil3: da je crvena, ali crveno je takođe boja strasti i astrala. Kada s knjiga pređeš na iskustvo onda vidiš da je boja sa imaginacijom najmoćniji alat koji imaš.
Ukratko radi se o tome da TI DAJEŠ BOJU ČAKRI I TIME JE MODIFIKUJEŠ. Njena boja nije bogom dana, ona u početku i po nekoj svojoj prirodi jeste crvena ali to je zato jer je otvorena za astralne uticaje. Što je drečavije crvena to je otvorenija. Muladhara je najprometnija rupa kroz koju vam ulazi najviše uticaja. Možeš i ruku da zavučeš tu :mrgreen: Kada promeniš boju malo je zatamniš u smeđu onda je zatvoriš i to dolazi pod kontrolu.
Zapravo, ona je nekada kod prvobitnih ljudi bila smeđa a postala je crvena zahvaljujuči Drakonima i njihovim podešavanjima našeg tela da im bolje služimo.
Dakle, ako ona po rođenju jeste crvena, tvojom zrelošću i nadilaženjem astralnih uticaja postaje sve više smeđa. I u imaginaciji kada se radi sa njom treba tako da se zamišlja i podstiče.
Na tu najdonju čakru možeš da utičeš samo ako si dozrela za više. U svakoj višoj čakri tvoj integritet je jači i vanjski uticaji su slabiji. U ovoj najdonjoj vanjski uticaji su najveći pa ako je još nafiluješ crvenm bojom kako ti savetuju Iluminatska đubrad za koju radi ova programirana krava Barbara, onda će svaka čuna đavolja da ti ulazi a ti ćeš samo da uživaš i uživaš misleći da tako treba dok ne svršiš kako ne treba. :tongue:


Naravoučenije:
Vi možete da menjate i svoje gene, zašto ne biste i boje čakri.


Zadnja izmjena: Pantelija; pon maj 08, 2006 9:22 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 08, 2006 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Pantelija je napisao/la:
:love4:

Dakle, ako ona po rođenju jeste crvena, tvojom zrelošću i nadilaženjem astralnih uticaja postaje sve više smeđa. I u imaginaciji kada se radi sa njom treba tako da se zamišlja i podstiče.
Na tu najdonju čakru možeš da utičeš samo ako si dozrela za više. U svakoj višoj čakri tvoj integritet je jači i vanjski uticaji su slabiji. U ovoj najdonjoj vanjski uticaji su najveći pa ako je još nafiluješ crvenm bojom kako ti savetuju Iluminatska đubrad za koju radi ova programirana krava Barbara, onda će svaka čuna đavolja da ti ulazi a ti ćeš samo da uživaš i uživaš misleći da tako treba dok ne svršiš kako ne treba. :tongue:


A joj, sad su mi tek jasnija neka dubokonoćna iskustva...Znači, ipak je bolje da se ja držim stvarnih partnera, onih od krvi i mesa, a ne tamo nekih maštarija iz vazduha, je l' tako?
No, šalu na stranu, moj um je uvijek otvoren (pazi, rekla sam um! :oops: ) za novo i sve što mislim danas, moglo bi se promijeniti već sutra. Sve ostaje otvoreno kao opcija, pa i ovo tvoje iskustvo oko čakri. Treba razmisliti o tome. Ja ti inače "ne filujem" čakre nikad njihovim originalnim bojama, već kad ih čistim idem s bijelom bojom odozgo nadole, a onda ih punim sa zlatnom bojom od 1. do 7. I uvijek se dobro osjećam nakon toga. Boje čakri ne vidim, no vidim zatamnjenja na auri, kao i uzdužne crte neke bordo-braon boje niz tijelo, gdje se nalazi bolest. Jedino tu nalazim vezu sa ovim tvojim iskustvom braon-smeđe boje prve čakre. No, kako rekoh, o svemu vrijedi razmisliti. Hvala ti što si mi prezentirao svoje viđenje čakri.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 08, 2006 9:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Lepo. Budi oprezna sa svojim talentom. Oni najviše takve vole.
Primi se mojega naravoučenija.
Jedno je biti pasivan posmatrač i medijum, a malo viši nivo biti aktivan učesnik koji deluje i menja stvari. To je ono što treba da budemo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 09, 2006 12:45 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jedno je biti pasivan posmatrač i medijum, a malo viši nivo biti aktivan učesnik koji deluje i menja stvari. To je ono što treba da budemo.


100% se slažem. U tome je i bit... i ne samo čakri. Upravo o ovome govori zanimljiv tekst kojeg sam upravo preveo i postao ovdje:

http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=730

Predlažem da se pročita cijeli tekst - mnogo toga je jasnije kad se shvati prava priroda vremena.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 08, 2006 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Pantelija,
Da bi se priječilo otjecanje energije i ono što ja mislim (možda i griješim) da ti podrazumijevaš pod astralnim utjecajima, po mojem iskustvu i praksi, i prema školi koju slijedim, postoji djelotvornija vježba od vizualizacije boja.
Energija iz tijela može otjecati kroz točku HUI-JIN, a to nije isto što i korijenska čakra. Hui-jih točka je na liniji hare, iznad nje je točka hara(ono mjesto iz kojeg karatisti izvlače energiju kada razbijaju daske), središnja zvijezda, sjedište duše, id-točka, a ispod točka uzemljenja.
Iz Taoizma potiču vježbe kojima se usmjerava energija tijelom, poznate kao mikrokozmička i makrokozmička orbita. Da bi te vježbe imale učinak, potrebno je prethodno uvježbati kontolirati točku hui-jin, koju treba držati zatvorenom da energija ne bi otjecala. Hui-jin točka se nalazi na poučju između anusa i genitalija, dok se korijenska čakra drži za trticu.
Vježbe se sastoje u kotrakcijama mišića kako bi se postigla kontroola istih. ( :wink: blagodati tih vježbi su mnogostruke i imaju raznovrsnu i razveseljavajuću primjenu, khmkhm...)
Vježbe su jednostavne. Za žene su slične predporođajnim vježbama, kada se mišići oko rodnice stišću kao da se zadržava mokraća. to se izvodi u serijama od barem 20 stiskanja-opuštanja. Nakon nekoliko mjeseci vježbanja, može se postići kontrola mišića cijelog područja oko korijenske čakre. Za muškarce je vježba stiskanja točke između anusa i testisa, kojom se postiže pomicanje uda. Ima još nastavak tih vježbi, ali da netko ne bi eksperimentirao..nećemo sad o tome.

BTW..pod smeđom bojom, vjerojatno se misli na to da je cijelo područje oko zdjelice ako je zdravo, smeđe. Boje čakri nisu iste na svim nivoima. Jedno je boja na fizičkom niovu (planu, razini), drugo na emocionalnom, mentalnom, na kauzalnom...
Astralnim utjecajima je moguće otvoriti put i raznim drugim postupcima, ne samo ovime što navodiš. Zapravo, pitam se je li uoće moguće zatovoriti se za astralen utjecaje, i što se pod time podrazumijeva? Astralni utjecaji nisu nužno loši, ovisi na što se odnosi poterba zatvaranja.
Čakre nisu stalno otvorene, niti stalno zatvorene. Razvijena osoba ih može držati otvorenima dulje vrijeme od nerazvijene osobe, ali kod svih ljudi čakre stalno rade, otvaraju se , zatvaraju, prema prilici, životnoj situaciji, okolnostima itd. Ne bi bilo dobro držati ni jedno područje totalno zatvorenim a niti stalno maksimalno otvorenim. Tu stalnu i maksimalnu otvorenost ja osobno prepuštam najvišim duhovnim "autoritetima", koliko znam, na Zemlji takvih ima vrlo mali broj i koliko mi je poznato, ne žive životima običnih ljudi, ujutro ne idu na posao i nemaju šefa, ne plaćaju račune za struju, nemaju obitelj... Mi ostali tu otvorenost možemo postići samo do neke mjere, a meni je i to dovoljno dobro.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Barbara Ann Brennan, iscjeliteljstvo
PostPostano: čet maj 13, 2010 1:06 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet nov 23, 2006 2:49 am
Postovi: 4
evo vam link na yt channel momka iz rijeke koji je nedavno postavio novi filmić predavanja Stewarta Swerdlova.ako ne znate koji je taj imate još nekoliko njegovih filmova, a i par knjiga na galaksija download sekciji.http://www.youtube.com/user/freehumanit ... 4A1A5B17EC .u ovom filmu,zanimljivo,on tvrdi da je korjenska čakra -smeđa.tko je tu u pravu,tko u krivu procijenite sami ili uz zdravu diskusiju.pozdrav....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Barbara Ann Brennan, iscjeliteljstvo
PostPostano: ned feb 02, 2014 3:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 21, 2013 8:06 pm
Postovi: 33
Lokacija: Srbija
Pantelija, ako bi muladhara trebala biti smedja, a ne crvena, kako bi trebalo da 'obojimo' ostale cakre?

_________________
Istina treba da bude autoritet, a ne da autoritet bude istina.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 107 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz