Sada je: ned jun 16, 2024 8:28 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 75 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Čakre i energije ljudskog tijela
PostPostano: čet mar 02, 2006 8:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Jack 987,malopre si rekao da se cakre na vide ,u principu da ali ipak da to razmotrimo malo..:

U knjizi 'Heart of the soul' od Gary Zukav &Linda Francis (preporucujem je svima a pomalo cu da prevodim) je obradjeno razne tehnike kako da se kontrolise energija po cakrima i jedna od njih je da se nauci gledanje aure i boje cakri(sto je lako kuziti ako znamo da su boje cristalni proteini u oko koji prave utisak boje,jer boja ne postoji to je disciplina naseg savrsenstva -oko mozak oko(zivotinje ga nemaju i vide samo: sivo, belo ,crno.)

Ko zna sta ce biti na vecoj razini naseg postojanja..mozda cujemo rezonance elektrona gledajuci u boju(elektrone u plavom ,neutroni crveni pa protoni zeleni) .../ajde da skratim uzbudicu vam fantaziju

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 8:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
evo nasao sam knjigu ima www.zukav.com idem da otvorim odmah

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 8:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
ok,nema mnogo na sajtu-mora se kupiti knjiga,ali ide ovako:

nase misli direktno uticu na protok enerije(ki,chi etc)-pa kad su one nekreativne ili negativne po covecanstvu(znaci ljudskog roda a i pojedinca)tada se to reflektuje na nase fizicko telo neki negativni efekat kao posledica jer je time protok energije blokiran..

Ja sam vezbao veoma kratko vreme tako da sam u mislima zavideo svome prijatelju-posledice su bile-veoma brzo zapaljenje grla..to me je ubedilo i nisam vise tako igrao telom,vec sam shvatio kako da se kontroliram i stvorim"Authentic Power".(A.P.)

A.P. je disciplina kojom idemo napred celim bicem i to koracima po vertikali spirale a ne krivadjuci po spirali gore dole..

Ostale teme posle A.P. su o tome da jacamo A.P. i to Emocijama(kontrola)..Skola na zemlju..Procesuiranje energije..Dopunjavanje nas sistem oka gledajuci emocije u boji..Skaniranje tela..Sadasnji momenat..i t.d nastavicu sutra jer me oci bole od ovog jeftinog monitora

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 10:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jack 987,malopre si rekao da se cakre na vide ,u principu da ali ipak da to razmotrimo malo..:


Ma mogu se "vidjeti", ali samo ako imamo istrenirane percepcije da se mogu vidjeti aure, ili fotografirati specijalnom tehnologijom.

Dobije se nešto poput:

slika

slika

slika

slika

slika

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 12:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Da to je to...Secam se da sam pre godinu dana naisao na prilog gde je neko(ne secam se imena) pita naucne neke krugove zasto shute o slucaju zene i njenog deteta(bilo je imena i imena institucije i svega)-gde je majka bolesna Aids a njeno dete nije iako se rodilo kod vec bolesne majke..pa dalje ide ..pri analize krvi-neme nista ,a pri DNK analize pronadjeno da dete ima jedan hromozom vise(a znamo da je razlika izmedju svinje i coveka -jedan hromozom) i da je dete prakticno neoboljivo,jer u uzorku krvi ne moze opstati nijedan strani sistem(paraziti,bakterije itd.).Jesmo li u doba velikih promena na svim nivoima???

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 12:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
ps.dete je imalo plavu auru svuda i sve su cakre bile ljubicaste(indigo ili kristal kid)..i secam se da je bio neki Hrvatski program gde se pricalo (bio neko Amer.prisutan koji je mogao da gleda boje aure) da se obrazuje neki novi klas za ovakva deca jer oni po temperamentu nisu bili kompatibilni sa ostalom djecom..Jel neko zna nesto o tome

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 12:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Ma kakve aure i kakve boje... tko će da pogleda u bit nedohvative realnosti...

To su totalne gluposti i manipulativne spoznaje o nekim materijalno važećim segmentima nešeg očitovanog i iluzornog postojanja nečega što je produkcija nas samih...

Daj ljudi prerastite te stvari i utemeljite se u pravoj postojanosti vašeg nedjeljivog bića...

Ajme meni traćenja vremena.

Al dobro, tko voli nek izvoli... samo što brže na bitnije teme! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 1:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Ok, onjo sa ku ispred
kako onda tumacis drugo stanje kod zena,i kako tumaciti izlasci iz fizickog tela kojeg ne mozemo deliti,u stvari kako celo bice zna sto je sto..ne stvarno sto mislis o svemu-mi smo na forumu u cilju zajednicke konstatacije te napredovanju..suete moraju u stranu

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 1:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
i kako tumaciti izlasci iz fizickog tela kojeg ne mozemo deliti


Izlasci iz tijela nepostoje ako ih ti kao takve ne percipiraš... što si ti?

To je ono prvobitno... ovisno o tome doživljavaš svoje postojanje.

Citat:
u stvari kako celo bice zna sto je sto.


Pa naravno da znaš što si ovisno o tome što ti je program uvjetovao da misliš... ali ti si uvijek Jedno bez obzira na sve, to mi se ne da objašnjavat ako nisi pratio moje postove... u svakom slučaju nitko te ne može promjenit osim tvoje percepcije, i ovako iskrivljenog tvog shvaćanja samog sebe, sve se svodi na obrasce statusa KVO tebe samog.

Citat:
ne stvarno sto mislis o svemu


Pa mislim puno toga al očito da mojih skoro 700 postova ti nisi ništa proučio, al su većina temeljito ismijali, no dobro, bitno da pitaš i tragaš, možda ima nešto u svemu tome, drago mi je radi tebe...

Citat:
suete moraju u stranu


Ništa na stranu, sve pucaj pravo u dušu, nema sprezanja!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 1:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
ok,da vidim koliko to mogu progutati..mnogo je 700 ali ok

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 10:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
Izgleda da se tu malo skrenulo s teme i da je ovo sve već za neki drugi post.
Neki na kojemu je to sve već ispreglabano, samo, netko ga još možda nije pročitao.
Što se aure tiče, mislim da je može vidjeti svatko s dovoljno volje i vježbe.
Već se govorilo o tome, i mnogi na ovom forumu imaju intenzivnu percepciju svjetlosti, i vide aure oko svega što ih okružujue. Malo po malo, možda postanu ovako intenzivne i jasne kao na slikama, no mislim da to nije tako bitno. Bitno je da shvatiš da sve ima energiju, i da je sve jedno, sve je nekako okruženo nekim tekućim gustim sjajem, leluja, preljeva se, pulsira i meni je to predivno. S vremenom je to jačalo, tako da se ne zamaram s onime što ne mogu vidjeti, već uživam u onome što mogu.

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 05, 2006 9:00 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 01, 2004 4:13 pm
Postovi: 23
Lokacija: Heliopolis
Ne znam da li cu opet biti off topic , ali da li neko ima ideju ili znanje kako mozemo da slikamo auru, kirivljeva fotografija? Kako to uraditi u domacoj radinosti? Portal???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 1:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
horussssss je napisao/la:
Ne znam da li cu opet biti off topic , ali da li neko ima ideju ili znanje kako mozemo da slikamo auru, kirivljeva fotografija? Kako to uraditi u domacoj radinosti? Portal???


Vjerojatno si mislio na Kiriliana i njegovu fotografiju.
Sa tom tehnikom mozes dobiti sliku oko promjene energetskog potencijala aure, vidjeti kao svjesno povecati energiju na nekim dijelovima tijela samo obracajuci paznju na njih i slicno.
Medutim takva fotografija snima samo nize slojeve aure povezane sa visokofrekventnim strujama.

Mislim da se u kucnoj radinosti to moze napraviti ali samo ako covjek zna i spreman je uloziti novac. Nije samo tako.

Ove vise slojeve je nemoguce snimiti samo tako. Van naseg opsega frekvencije su.
NEki nacini aproksimiraju izgled aure na nacin da covjek bude u fizickom kontaktu (rukama uglavnom) sa dijelom kamere i na taj nacin mjeri ili napetost na kozi ili toplinsku raspodjelu.

Recimo ja sam u dosta navrata snimao auru sa aparatom koji mjeri otpor na 5 kljucnih mjesta svake ruke te to mapira na polaroidni film pa ispadne kao da je aura oko covjeka. Tj, njeni emocionalni i mentalni dijelovi.

To bi se puno teze dalo napraviti u kucnoj radinosti.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 5:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Jack 987,malopre si rekao da se cakre na vide ,u principu da ali ipak da to razmotrimo malo..:


Ma mogu se "vidjeti", ali samo ako imamo istrenirane percepcije da se mogu vidjeti aure, ili fotografirati specijalnom tehnologijom.


slika

:wink:


Ovaj fotos nije dobar. To je fikcija.
Da su boje chakri ovako idealne, covek ne bi imao toliko prepreka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 5:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
...i ... da su kanali koji se spajaju sa 'onim' shto nazivamo chakra, toliko jednostavni, mi ne bi imali toliko osa cirkulacija, niti toliku 'meshavinu' svetlosti u celom energetskom sistemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 6:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da ova prethodna slika je "umjetna"... a ovako nešto?

slika

:wink:

Uh,uh... našao sam jednu zbilja ZANIMLJIVU:

slika

:wink:

I još dvije:

slika
slika

Assa... koja odgovara?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 6:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Blizu si, skoro da je tako... ako i ukoliko se boje posmatraju iz te perspektive.
Trebalo bi uzeti u obzir da se energetski sistem posmatra i iz perspektive: bocno, pozadi, gore dole, dijagonalno.

Tada su i opet refleksije svetlosti razlicitih nijansi, a samim tim i frekvencije i sve to pod uslovom da je energetski sistem savrsheno sihronizovan, shto je.. nemogucuce.

A, shto se tice Sefirota i chakri, imaju istu prirodu, ali nisu isto.

Toliko.


8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 6:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Kada je bal, neka je sa maskom 8)

Postoji razlika u frekvencijama zapadnih analiza boja i istocnih.

Postoji i odnos energetskog sistema sa okolinom.

Za upucene, postoji odnos DNK.

p.s.

>>>>Assa...<<<<

Pocetno 'a' u nicku 'assa' je UVEK MALO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 6:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ok assa... primljeno na znanje.

Hehe... dakle trebamo sve to promatrati prostorno...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 07, 2006 9:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
Još se ja tješim što vidim samo blijedu svjetlost umjesto ovog cirkusa od aura i čakri na slikama, i mislim kao, ma doći će to s vremenom :lol:
Znači, ova božićna drvca su malo prekomercijalna, ha? :D Ah, ljudi se valda zanesu kad pokušaju dočarati neke stvari...
Usput, imam pitanje. Ako vidim bijelo-zelenkasto-plavu auru oko sebe, znači li to da mi ostale čakre ne funkcioniraju baš najbolje, ili svatko ima neke čakre, kao glavne, koje ga određuju, i treba li težiti da "svijetlimo" u svim bojama...? :roll:
Osobno, kroz meditaciju sam do sada radio samo na 6-oj čakri (nekih 2 mjeseca) i tek sam nedavno počeo sa sedmom, ali uključujući i 6-u. Je li to dobar redoslijed? Meni je tako došlo, i završit ću jednog dana nadam se sa prvom. A onda možda nastavim sa onima van tijela. Malo zbrkano, ali nekako mi nešto govori da radim tako. Ne znam je li to sporo, kakva su vaša iskustva? Odgovara mi polako i osjetio sam kad trebam preći na novu čakru.
Ne kažem da sam progledao na treće oko, mislim da sam ga samo postao svjestan, a iz dana u dan osjećam efekte u smislu jače intuicije, za razliku od fizičkog osjećaja tijekom meditacije. (Ugodan pritisak na čelu, i osjećaj da mi se glava hoće nekako prepoloviti i rastvoriti, ali na ugodan način :? ) Slično osjećam i na mjestu sedme čakre. Kad budem osjetio da je vrijeme, preći ću na 5-u, ili na možda prvu čakru, ili neku drugu, ovisi kako budem osjećao.
Jesu li vaša iskustva slična? Treba li slijediti neki svoj vlastiti nagon ili pokušavati slušati druge u nastojanju da se doživi ovakav light show kao na slikama. No opet, netko možda i može vidjeti takve intenzivne boje aure..., nemam pojma. Meni je ok i ovako.

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Zadnja izmjena: 2804; sri mar 08, 2006 7:14 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 75 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz